Organizacja imprezy osiemnastkowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 10:33   #1
zonk992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Exclamation

Organizacja imprezy osiemnastkowej


Witam wszystkich serdecznie!
Mam pewien problem, bo już niedlugo chciałam wyprawić swoją osiemnastkę. Nie chce robić jej w domu, dlatego też chciałam prosić Was o pomoc.
Czy ktoś zna może jakieś ciekawe miejsce w RADOMIU jakiś pub, klub, I gdzie ceny nie byłyby aż tak kosmiczne? Wynajac razem z jedzeniem czy bez? co bedzie bardziej korzystne
Bedzie okolo 20 osob^^Powiedzcie ile kosztowala Was wasza impreza jakie menu i ile alkoholu zakupic ITP PROSZE O PORADY!
zonk992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 13:17   #2
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Cytat:
Napisane przez zonk992 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie!
Mam pewien problem, bo już niedlugo chciałam wyprawić swoją osiemnastkę. Nie chce robić jej w domu, dlatego też chciałam prosić Was o pomoc.
Czy ktoś zna może jakieś ciekawe miejsce w RADOMIU jakiś pub, klub, I gdzie ceny nie byłyby aż tak kosmiczne? Wynajac razem z jedzeniem czy bez? co bedzie bardziej korzystne
Bedzie okolo 20 osob^^Powiedzcie ile kosztowala Was wasza impreza jakie menu i ile alkoholu zakupic ITP PROSZE O PORADY!
jeżeli chcesz zrobić w kanjpie, klubie i tylko albo aż (zależy jak patrzeć) na 20 osób to ja bym radziła wynająć loże. zawsze macie zapewnione miejsce do siedzenia a pieniądze z rezerwacji zwykle sa do wykorzystania na barze (ale nie zawsze, więc zapytaj w konkretnym już lokalu) i za te pieniadze możesz kupić własnie dla gości albo po kolejce piwa albo np butelkę wódki.
co do konkretnego miejsca w radomiu to nie poradzę bo miasta nie znam. ale ja np przed swoją 18 poprostuu wziełam koleżankę i zrobiłyśmy sobie rundę po miejscach, gdzie chciałam zrobić urodziny. z jednej strony w ogóle zobaczyłam jak jest w lokalu a z drugiej strony dowiedziałam się jakie są koszty wynajęcia, jakie koszty alkoholu są w klubie, jaka muzyka itp.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 17:48   #3
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Nikt Ci na 20 osób klubu nie wynajmie.
U mnie warunkiem wynajęcia klubu po określonej cenie było to, że przyjdzie minimum 200 osób, robiłam 18nastkę z kumplem.
Na 20 osób to co najwyżej lożę wynająć można.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 10:11   #4
zonk992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Smile Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

ale ja chcę z jedzeniem żeby coś jednak można było przegryźć. Może lepiej wynająć pare stolików? a ile wódki i piwa kupić? ile mnie wyniesie całkowity koszt a wynajęcie loży ile kosztuje tak mniej wiecej? Osób bd 20 moze troche wiecej zalezy ile przyjdzie
zonk992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 10:41   #5
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Nie można wnosić alkoholu do klubu, musisz kupić alkohol u nich, gdzie 0,5l wódki kosztuje ~100zł
Ile wynajęcie loży kosztuje, to zależy od prestiżu klubu, od miejsca w jakim się znajduje itd.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 10:56   #6
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

100 zlłotych za wódkę? no trochę chyba przesadziłas. ale kwestia 60-70 już bardziej.

co do jedzenia. w klubach zazwyczaj nie ma nic oprócz czipsow, paluszków czy orzeszków.

co do kupienia wódki i piwa to tez kwestia ile pieniędzy chcesz przeznaczyć. możesz tak jak pisałam kupić wódkę, dwie. albo po kolejce piwa dla każdego.

a wynajęcie loży jest to kwestia 10/20 złotych za osobę. zwykle do wykorzystania na barze, ale nie zawsze. tak jak pisałam już wyżej.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 11:59   #7
zonk992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

właśnie ja chciałam zrobić z jakim jedzeniem bo same chipsy i paluszki to sie uchleją w 2godz moze lepieja jakies kilka stolików? a wódki myślalam 12x0,5l + 30piw. Może ktoś jest z R-m i zna jakis fajny klubik niedrogi. Ja tez znam kilka ale nie pozwola mi wniesc swojego jedzenia ;/. Ale słyszalam ze mozna wynajac niektore a jedzenie i wodke sobie samemu wniesc to podobno niedrogo wychodzi. Moze ktos mial 18 w katakumbach w Radomiu?
zonk992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 12:52   #8
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
100 zlłotych za wódkę? no trochę chyba przesadziłas. ale kwestia 60-70 już bardziej.

co do jedzenia. w klubach zazwyczaj nie ma nic oprócz czipsow, paluszków czy orzeszków.

co do kupienia wódki i piwa to tez kwestia ile pieniędzy chcesz przeznaczyć. możesz tak jak pisałam kupić wódkę, dwie. albo po kolejce piwa dla każdego.

a wynajęcie loży jest to kwestia 10/20 złotych za osobę. zwykle do wykorzystania na barze, ale nie zawsze. tak jak pisałam już wyżej.
Nie przesadziłam
Takie ceny są we wziętych knajpach w centrum Krakowa / na Kazimierzu.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:00   #9
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Cytat:
Napisane przez zonk992 Pokaż wiadomość
właśnie ja chciałam zrobić z jakim jedzeniem bo same chipsy i paluszki to sie uchleją w 2godz moze lepieja jakies kilka stolików? a wódki myślalam 12x0,5l + 30piw. Może ktoś jest z R-m i zna jakis fajny klubik niedrogi. Ja tez znam kilka ale nie pozwola mi wniesc swojego jedzenia ;/. Ale słyszalam ze mozna wynajac niektore a jedzenie i wodke sobie samemu wniesc to podobno niedrogo wychodzi. Moze ktos mial 18 w katakumbach w Radomiu?
no to szalejesz moja droga. moim zdaniem. bo to wychodzi prkatycznie pól litra na dwie osoby plus jeszcze 1,5 piwa na głowę. no ale skoro masz aż tyle pieniędzy i chcesz kupić to kupuj. choć ja nigdy na takich urodzinach nie byłam, a tam bardziej na 18. mówię o imprezach w lokalu zamkniętym, tak naprawdę.
no ale skoro wiesz, że tak można zrobić, tzn wnieść wódkę i jedzenie to podejdź do tego lokalu i się upewnij. i wtedy tam rob

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie przesadziłam
Takie ceny są we wziętych knajpach w centrum Krakowa / na Kazimierzu.
no to macie drogo w krakowie
sama nie jestem z małego miasta, bo z wrocławia. ale jednak wódkę mamy trochę tańszą
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:11   #10
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

No nie wszędzie w krk jest tak drogo, ale wiem, że w paru knajpach tak

Co do jedzenia - nam pozwolili przynieść swoje chipsy, paluszki itd, ale tylko dlatego, że nie mieli tego w ofercie. Jeżeli mają w ofercie jakieś orzeszki itd, to wątpię żeby pozwolili Ci przynieśc własne jedzenie.

Poza tym - wątpię, żeby alkohol Ci pozwolili wnieść. Wynajęcie loży to mały zysk dla knajpy, więc oni by liczyli na zysk z alkoholu sprzedanego Twoim gościom.
Moim zdaniem mija się to z celem. Postawiłabym po 1-2 piwie każdemu, a resztę, niech sobie kupują sami, jeśli chcą.
Poza tym - liczysz, że tyle wódki i tyle piwa, a nie bierzesz pod uwagę, że może nie wszyscy będą tyle pić.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:19   #11
zonk992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Smile Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

no to niech bedzie 10x0,5 to jest 5l to na 20 osob wychodzi 1l na 4osoby lepiej kupic wiecej niz pozniej miec przypal jak zabraknie. No to gdzie ma zrobic klub nie loża też nie to gdzie? Bo w domu nie chce
zonk992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 13:56   #12
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

A czemu w domu nie chcesz?
Jak nie klub i nie loża, chcesz mieć własny alko i jedzenie, to może wynajmij jakąś salę? Typu 'sala weselna', tylko mniejsza, w jakiejś szkole itd. Stoły się poustawia, krzesła też i będzie nieźle, a i potańczyć będzie gdzie.
Paru moich znajomych tak robiło, koszt niewielki, alko własny, jedzenie też i nie narzekali
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 14:13   #13
zonk992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

a ktoś tu jest w ogole z Radomia?
zonk992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 09:43   #14
zonk992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

jak ktos mial 18 w klubie lub pubie to powiedzcie ile was to wyszło? niezaleznie ile osob mieliscie
zonk992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 20:24   #15
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Cytat:
Napisane przez zonk992 Pokaż wiadomość
jak ktos mial 18 w klubie lub pubie to powiedzcie ile was to wyszło? niezaleznie ile osob mieliscie
około 300 złotych. jednak było to wynjęcie lokalu całego. (klub kosztował 1000 złotych) plus zakupiliśmy szampany, aby każdy miał po lampce szampana o północy.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 12:27   #16
zonk992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

300zł wynajęcie klubu? a mozna było wniesc swoje jedzenie i alko
zonk992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 17:16   #17
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Przecież plywok pisała, że wynajęcie klubu kosztowało 1000zł, a nie 300.
Oczywiste jest, że składała się z kimś.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 17:54   #18
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Archiwum Klub?
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 16:01   #19
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Cytat:
Napisane przez zonk992 Pokaż wiadomość
300zł wynajęcie klubu? a mozna było wniesc swoje jedzenie i alko
300 złotych to był koszt około jednej osoby.
wnieśliśmy swój szampan. jedzenie mnie zbytnio akurat nie interesowalo. zreszta klub akurat dysponował orzeszkami

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Przecież plywok pisała, że wynajęcie klubu kosztowało 1000zł, a nie 300.
Oczywiste jest, że składała się z kimś.
to były koszty podzielone na 4 osoby. tzn robiłam w 4 osoby i każdy około tylu zapłaciła.

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
Archiwum Klub?
to pytanie do mnie? nie jestem z łodzi. więc nie.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 19:08   #20
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Witam postaram ci się pomóc. Bazuję na cenniku trójmiejskim. Najtańsza organizacja imprezy urodzinowej (najtańszy klub) to 1000 zł, imprezy organizowane od niedzieli do czwartku. W cenie jest dj, ochrona. To najtaniej. Przeciętnie mówimy o 1200-1400 zł za wynajem, oczywiście poza piątkiem i sobotą.
Wynajem loży przeciętnie kosztuje od 100 do 300 zł, wiadomo zależy też od miejsca. Na 20 mogą ci wynająć klub, bo dostaną 1000 zł i to jest ich zarobek, ale proszę cię, pusty klub dla trzech stolików? Bez sensu.
Pół litra wódki to koszt około 90-120 zł (podawane z sokiem) jeżeli rezerwujesz loże, są skłonni zejść do 70 zł.
Przy organizacji osiemnastki najtańszym kosztem na trzy osoby wychodzi około 450 zł - za klub, za zaproszenia, za symboliczną butelkę szampana kupioną już na miejscu. Wynajmij lożę, w piątek lepiej
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 11:27   #21
zonk992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

i co podam im orzeszki i chipsy ;/
zonk992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 11:42   #22
05d9ca2c0c078c3132aa5fa0d4deb96aed243284_5f5c01bd3eb90
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 69
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Ale Ty strasznie marudzisz-dziewczyny starają się Ci pomóc, podają cenniki, propozycje a ty jeszcze strzelasz krzywymi minami... Ja Ci niestety nie pomogę-nie znam miasta
05d9ca2c0c078c3132aa5fa0d4deb96aed243284_5f5c01bd3eb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 12:28   #23
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Niestety ja ci nic lepszego nie wyczaruje. Acha i mało który klub zezwala przy wynajęciu loży na wnoszenie jedzenia. Przy wynajmie na własność - organizacja imprezy zaręczynowej (dość modne) 18/21/30 urodziny, raczej są skłonni zgodzić się na tort i przekąski jeśli sami takiej sprzedaży nie prowadzą. No i oczywiście w lepszych klubach obowiązuje selekcja i ktoś może nie pasować mimo wynajęcia loży... Wszystko jest do ugadania. Jak dla mnie możesz im podać nawet kostkę smalcu z bakaliami.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 12:32   #24
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Cytat:
Napisane przez zonk992 Pokaż wiadomość
i co podam im orzeszki i chipsy ;/
No i dlaczego nie? Ja tam nie zapewniałam żadnego jedzenia poza chipsami i paluszkami na 8nastce i nie było problemu.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 12:52   #25
zonk992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

ja nie zamierzam wydac 1000zł na klub a za bardzo nie bd miala z kim zrobic wspolnie pojdziemy do klubu zamowimy pizze i bedziemy chlac hehe
zonk992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 12:56   #26
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Idźcie na pizzę, kupcie sobie potem winiaka za 3zł i idźcie chlać na ławkę, będziesz miała i jedzenie i alkohol i tanio Cię wyjdzie i będzie super
Podpowiadamy Ci ile kosztuje klub itd, a Tobie ciągle coś nie pasuje.
No nie wiem, ja nie widzę problemu w tym, że nie ma jedzenia na imprezie, poza paluszkami i chipsami, na każdej 8nastce w klubie, na jakiej byłam, nie było jedzenia. Jedzenie było tylko na domówkach.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 13:46   #27
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

A ty bylas w ogole kiedys w clubie?
Bo jesli tak, to powinnaś miec jakiekolwiek pojęcie o tym miejscu...
Nikt ci nie pozwoli wnieść wlasnego jedzenia, czy tym bardziej alkoholu. Tak tylko mozesz zrobić na wynajętej sali.

Na Twoim miejscu to przynajmniej początek imprezy zrobilabym w domu. Tam przygotowała gościom tort, jedzenie, alkohol, a potem poszla ze wszystkimi do clubu. Czasami stoliki mozna z odpowiednim wyprzedzeniem rezerwować za darmo, więc podzwoń po lokalach.

Albo nie masz jakieś dzialki? Takie imprezy są najlepsze
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 13:54   #28
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Klub, klub, klub... Dziewczyny, ale czy nie zapominacie o tym, że nie wszystkie osoby, które znajdą się na tej imprezie muszą być pełnoletnie? Jeśli klub cieszy się dobrą sławą to ochrona może nie wpuścić do środka osób, które nie ukończyły 18 lat.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 15:03   #29
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Cytat:
Napisane przez zonk992 Pokaż wiadomość
i co podam im orzeszki i chipsy ;/
a byłaś w ogóle na imprezie w klubie gdzie dostałaś coś więcej niż orzeszki i czipsy? jak tak to co? a jeśli nawet dostałaś to zrób w takim razie w tamtym klubie impreze. przynajmniej już wiesz, że mozna tam wnosić jedzenie.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Idźcie na pizzę, kupcie sobie potem winiaka za 3zł i idźcie chlać na ławkę, będziesz miała i jedzenie i alkohol i tanio Cię wyjdzie i będzie super
QUOTE]
no dokładnie

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;18364560]A ty bylas w ogole kiedys w clubie?


Albo nie masz jakieś dzialki? Takie imprezy są najlepsze
pogrubione: dobre pytanie.

druga część: z tym też się zgadzam.

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Klub, klub, klub... Dziewczyny, ale czy nie zapominacie o tym, że nie wszystkie osoby, które znajdą się na tej imprezie muszą być pełnoletnie? Jeśli klub cieszy się dobrą sławą to ochrona może nie wpuścić do środka osób, które nie ukończyły 18 lat.
i oto też powinnam się zatroszczyć autorka. bo mimo, że będzie miała wynajętą loże ochoniarz może nie wpuśic młodszej sosoby. pamiętam jak koleżanka chciała świętować swoje urodziny i kolega nie miał jeden 18. nie wpuścili go. wyszliśmy i poszliśmy szukać dalej. lepiej sobie tego zaoszczędzić.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 19:46   #30
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Organizacja imprezy osiemnastkowej

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Klub, klub, klub... Dziewczyny, ale czy nie zapominacie o tym, że nie wszystkie osoby, które znajdą się na tej imprezie muszą być pełnoletnie? Jeśli klub cieszy się dobrą sławą to ochrona może nie wpuścić do środka osób, które nie ukończyły 18 lat.
Przy wynajętym klubie gość nie musi mieć 18 lat wystarczy że będzie na liście gości. Przy wynajętej loży już to nie działa
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-11 10:31:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.