Dobre miejsce na randkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-19, 23:13   #1
860lacov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72

Dobre miejsce na randkę


Drogie Panie,

podpowiedzcie mi proszę jakie miejsca uważacie za dobre na randkę w Warszawie. (Zwłaszcza pierwszą)
Coś ciekawego w centrum, okolice starego miasta?
Zasadniczo lewobrzeżna Warszawa.

Moja randka niby pierwsza, ale nie pierwsze spotkanie. Tak czy inaczej przede wszystkim chcę Ją lepiej poznać.
Plan był prosty. Spacer, może jakieś piwo (piwo nie każdy lubi, ale tu problemu nie ma). Niestety z pogodą bywa różnie, a chcę zminimalizować kwestie losowe.

p.s.
Jakieś pojedyncze typy mam. W internecie niby wszystko, a łatwo nie jest. Albo same kawiarnie albo spacery na powietrzu. Wiem, że kawa odpada, a spacer może zależeć od pogody.
860lacov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 23:47   #2
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Dobre miejsce na randkę

Jak randka w Warszawie to tylko Ogród Saski. Mam najlepsze wspomnienia stamtąd ^^
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 05:21   #3
860lacov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Dobre miejsce na randkę

Czemu nie. Gorzej jak będzie zimno i zacznie padać

Dlatego w ogóle poruszyłem ten temat. Sam parki różnego typu uważam za dobre rozwiązania


Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 860lacov
Czas edycji: 2016-04-20 o 05:22
860lacov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 06:41   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dobre miejsce na randkę

no to jak będzie padać to można od razu iść do kawiarni/pubu.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 07:01   #5
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Dobre miejsce na randkę

Dziwnie zakładasz, że do kawiarni można iść tylko na kawę, a jak się idzie "na piwo" to trzeba pić piwo. Na mojej pierwszej randce z TŻ ona piła piwo, a ja herbatę Tak że w wyborze lokalu kieruj się raczej klimatem, atmosferą, cenami ewentualnie - przecież jak dziewczyna nie lubi kawy, albo nie pije alkoholu, to zje ciacho albo napije się soku i tyle. Warto wybrać miejsce przede wszystkim dość zaciszne i klimatyczne, gdzie będziecie mogli swobodnie porozmawiać, skoro chcecie się lepiej poznać.

Park to dobry pomysł, a jeśli pogoda zupełnie nie dopisze to na spacer można się wybrać chociażby do muzeum albo na jakąś wystawę - zawsze przy okazji jest dodatkowy temat do rozmowy. W pierwszych miesiącach swojego związku zostałam przeciągnięta po niemal wszystkich muzeach i zabytkach w mieście - to było super, bo było ciekawie, kameralnie, i nie hamowała nas zima.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 08:03   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dobre miejsce na randkę

"Spacer, może jakieś piwo" to boleśnie wręcz standardowa randka "budżetowa", jak dla mnie. Nawet to piwo jest tylko opcją, może się uda samym spacerem załatwić sprawę
Dla mnie to nudne nieco, ale co kto lubi.

Jak już chcesz iść na ten spacer, to wybierz jakieś miejsce, gdzie jest co robić/na czym oko zawiesić. Może ogród na dachu BUW, może bulwary nad Wisłą? Ew. starówka, ale to ryzykowne, bo jak dziewczyna przyjdzie w obcasach, to może się zabić na tej kostce brukowej, która tam jest Zoo jest fajne, jak jest pogoda (tyle, że to już druga strona Wisły). Jest na co popatrzeć i o czym pogadać niezobowiązująco. Jedna z moich lepszych randek miała miejsce w zoo, choć nawet nie było bardzo ciepło - przynajmniej było tam pustawo
Może Łazienki, można iść na lody, pooglądać budynki, posłuchać koncertu jak akurat jest, i kaczki pokarmić...

Ogólnie - miej konkretny pomysł dokąd idziecie i gdzie wstąpicie. Najgorsze wspomnienia z randek mam właśnie takie, że spacer nie wiadomo dokąd i ile trwający (plus moje obcierające sandały...), rozglądanie się za jakimś lokalem na tej przypadkowej trasie, wypicie tego piwa i rozejście się. Brr.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 08:42   #7
860lacov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Dobre miejsce na randkę

Stąd w ogóle ten temat.
Ja nieco w sprawach damsko męskich zardzewiałem. Nie chodzi mi w ogóle o przesadą oszczędność. Ma być miło i najlepiej nie nudno
Od kilku dni kombinuję

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
860lacov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 09:02   #8
fairytale
Raczkowanie
 
Avatar fairytale
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 488
Dot.: Dobre miejsce na randkę

Albo zacząć na którymś z często organizowanych spacerów z przewodnikiem (sporo info na FB można znaleźć) a potem odłączyć się od grupy i pójść na obiad/wino. Kino studyjne? Cytadela? Targ śniadaniowy? W tę sobotę o 12 jest dzień Wolnej sztuki i wielu muzach jest organizowane zwiedzanie z opowiadaniem o kilku wybranych eksponatach. Można się też umówić na sport jakiś, squash, wspinanie, strzelnica Sporo jest opcji w Warszawie

Cytat:
Ogólnie - miej konkretny pomysł dokąd idziecie i gdzie wstąpicie. Najgorsze wspomnienia z randek mam właśnie takie, że spacer nie wiadomo dokąd i ile trwający (plus moje obcierające sandały...), rozglądanie się za jakimś lokalem na tej przypadkowej trasie, wypicie tego piwa i rozejście się. Brr.

Edytowane przez fairytale
Czas edycji: 2016-04-20 o 09:06
fairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 17:36   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dobre miejsce na randkę

Moze kino/teatr/koncert? a potem mozna isc na lampke wina do kameralnej knajpki by podzielic sie wrazeniami. Przynajmniej nie bedzie niezrecznej ciszy na poczatku spotkania.
Rena jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 20:34   #10
860lacov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Dobre miejsce na randkę

Dzięki za propozycje.
Były 2 lokale (jeden z czymś większym drugi z deserem )
Było miło, sympatycznie i na tym chyba koniec. Takie życie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
860lacov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-24 21:34:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.