Stosowanie Diacnealu - refleksje - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-11, 11:32   #541
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Co do ilosci kremu nakladanego na twarz to chyba nastapila pomylka, pomieszanie pojec (vide post chocolatki). Dlaczego?

1. Mg i ml to sa zuplenie inne miary - jedna oznacza wage a druga objetosc, nie majac gestosci nie da sie ich przeliczac.
2. Ml to 1/1000 czesc litra natomiast mg to 1/1000 czesc grama, a jak sie ma litro do grama to chyba wiadomo

Zatem stosowanie zamiennie ml i mg jest niepoprawne. Pytanie brzmi nastepujaco - mowicie o ml czy o mg podajac ilosc kremu, ktora nalezy nalozyc na twarz.

Pozdrawiam
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 11:47   #542
tusia25
Raczkowanie
 
Avatar tusia25
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nida
Wiadomości: 90
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Wszyscy tu mówią o ml, bez względu na postać filtra (czy to żel, czy mleczko, czy gęsty krem).

A post Chocoladki faktycznie mówi o mg.
To może te 1,8 ml to wynik jakiegoś równania??
2mg = 1,8 ml
????????
tusia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 11:48   #543
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez adria21
Co do ilosci kremu nakladanego na twarz to chyba nastapila pomylka, pomieszanie pojec (vide post chocolatki). Dlaczego?

1. Mg i ml to sa zuplenie inne miary - jedna oznacza wage a druga objetosc, nie majac gestosci nie da sie ich przeliczac.
2. Ml to 1/1000 czesc litra natomiast mg to 1/1000 czesc grama, a jak sie ma litro do grama to chyba wiadomo

Zatem stosowanie zamiennie ml i mg jest niepoprawne. Pytanie brzmi nastepujaco - mowicie o ml czy o mg podajac ilosc kremu, ktora nalezy nalozyc na twarz.

Pozdrawiam
hi, hi - bardzo dobra uwaga - brawo!
z tego co wiem na wizażu wszystkie szanowne panie operują ml - i odmierzają na słynnych miarkach ml
natomiast w angielskim tekście, który ma potwierdzać tą teorię jak byk widnieją mg

czyli
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 11:59   #544
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

bo to zdaje sie chodzi o to, że 2 miligramy na centymetr kwadratowy skóry, to właśnie daje ilość wyrażoną w mililitrach jako 2,5 ml na twarz i szyję. Bo 2,5 ml każdy jest w stanie przynajmniej "na oko" odmierzyć, a według wagi to raczej jest niemożliwe.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 12:07   #545
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

No to podniesiemy poprzeczkę wyżej...hi, hi...bo przecież stosujemy specyfiki o róznej gęstości...czy stężenie filtra w filtrze jest takie samo w przypadku np. kremu i emulsji (tej samej firmy, żeby nie było)
czy jak odmierzę 2 ml kremu to stężenie składników filtrujących jest takie samo jak w 2 ml emulsji?

P.S.
zdaję sobie sprawą, że i tak wszystko odbywa się "na oko"
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 12:22   #546
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Mam pytanie z innej beczki (żeby nie było,że sama ze sobą rozmawiam )

Sandija w swojej recenzji Diacneala na KWC piszesz, że obecnie używasz kremu z pochodną wit. A o baaardzo prostym składzie - co to za cudo? Jesli można wiedzieć?
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 12:26   #547
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez marianna
No to podniesiemy poprzeczkę wyżej...hi, hi...bo przecież stosujemy specyfiki o róznej gęstości...czy stężenie filtra w filtrze jest takie samo w przypadku np. kremu i emulsji (tej samej firmy, żeby nie było)
czy jak odmierzę 2 ml kremu to stężenie składników filtrujących jest takie samo jak w 2 ml emulsji?

P.S.
zdaję sobie sprawą, że i tak wszystko odbywa się "na oko"
No, z pewnoscią ml różnych kremów różnie waży Ale to jest przecież przybliżona miara. Głównie chodzi o to, żeby było dużo
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 13:58   #548
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez marianna
w angielskim tekście, który ma potwierdzać tą teorię
Tekst, który ma potwierdzić teorię??????????
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 15:22   #549
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Erato
bo to zdaje sie chodzi o to, że 2 miligramy na centymetr kwadratowy skóry, to właśnie daje ilość wyrażoną w mililitrach jako 2,5 ml na twarz i szyję. Bo 2,5 ml każdy jest w stanie przynajmniej "na oko" odmierzyć, a według wagi to raczej jest niemożliwe.
Dokładnie tak To samo pisała Basia na Biochemii Urody
Erato za sprostowanie wszystkiego.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 15:39   #550
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez marianna
Mam pytanie z innej beczki (żeby nie było,że sama ze sobą rozmawiam )

Sandija w swojej recenzji Diacneala na KWC piszesz, że obecnie używasz kremu z pochodną wit. A o baaardzo prostym składzie - co to za cudo? Jesli można wiedzieć?
Już pisałam o nim, nawet w tym wątku na stronie 15, post 446.
To jest krem mineralny (tak się nazywa) polskiej firmy Gulivere. Ja się zaopatruję w ich kosmetyki na Targach Medycyny Naturalnej, ale można i przez ineternet.
Lekki, fajny pod filtry - całą zimę na nim jechałam, dobry no i sklad ma wzrocowy. I ta cena - 10 zł.
A, i świetna sprawa, że nie ma niehigienicznego pojemnika, w którym grzebie się paluchami, tylko z hermetycznym zamknięciem, kremik wychodzi przez taki dziubek w słoiczku

Skład:
puriffied water, eucerin, soya oleum, glycerin, kallium phosphate, magnesiumk sulfate, zincum sulfate, tocopheryl acetate, natrium phosphate, retinol, parfum.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 19:33   #551
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Przejrzalam dzisiaj pare obocjezycznych stronek odnosnie ochrony przeciwslonecznej i stosowaniu kremow z filtrami. Istotnie przyjetym standardem jest 2 mg na cm kw. skory. Tyle, ze ow standard zostal przyjety po badaniach labolatoryjnych, w ktorych to promieniowanie jest slabsze niz w naturalnych. Badania wykazaly takze, iz znakomita wiekszosc stosujacych kremy w filtrami kladzie ich okolo 0,5-1 mg. Oczywiscie im wyzszy faktor tym lepsza ochrona dla skory, jednak nie odnalazlam bicia na alarm, iz tak nie mozna bo zaraz bedziemy pomarszczone jak jabluszka ;-)

Dobra kondycja naszej skory to nie tylko pacianie kremow i innych mazidel, ale takze:
1. Stan zdrowia - np. uprawianie sportow i takie tam oczywistosci (bo jak tu nie pojezdzic na nartkach czy nie ponurac?)
2. Odzywianie (tylko jak to zyc bez trufelkow? ;-)
3. Srodowiska w jakim zyjemy (no taki Wroclaw, czy Slask a np. Glucholazy - nie ma porownania eh ;-()

Moze zatem nie dac sie zwariowac z powierzchniowa badz co badz dbaloscia ;-), ale jednak pomyslec, iz to tylko jeden z elementow naszego piekna

Pozdrawiam
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 22:33   #552
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Mały OF - Adria, słońce, też nurkujesz i natujesz?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 23:52   #553
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

A jakze Czymze zycie byloby bez tego? Ehh.. i wreszcie czas urlopowy

Pozdrawiam
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 19:47   #554
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Naczytałam sie tyle Waszych postow, ze juz nie wiem co myslec

Co jest najlepsze na poczatek wg Was na czerwone plamki po tradziku, ktore sobie mieszkaja na twarzy juz dosc dlugo
Effaklar k
Acne Derm
Lysanel
Diacneal
Glyco A
Nie wiem czy cos nie pomieszalam, ale czuje sie dosc zagubiona i fajnie jakbyscie mogly mi pomoc w tej kwestii.

Mam nadzieje, ze tego gdzies wyzej nie bylo, bo mnie zlinczujecie
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 21:05   #555
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Oj frik, oczywiście, że było , nieraz... Ale spokojnie, nikt tu nikogo nie linczuje No, nie od razu Jeżeli chcesz zacząć teraz, to zacznij od effaclaru albo Acne Dermu. Raczej nie sięgaj latem po AHA (Glyco, Lysanel, Diacneal). Na przebarwienia potrądzikowe teoretycznie najodpowiedniejszy jest kwas azelainowy, czyli Acne Derm. No i filterek, friku, filterek
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 21:55   #556
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Erato, dzieki za odpowiedz
Roznie to na forach bywa, wiec lepiej byc ostroznym
CHyba zapoluje na ten Acne Derm, bo te wszystkie posty powyzej sa bardzo kuszace, zeby wyprobowac jakis taki srodek na swojej skorze
Na razie uzywam Differin, wiec chyba odczekam, ale z ubolewaniem

Chybaze mozna differin i jakis kwasek? Ale pewnie nie bardzo.. Chociaz w sumie mam juz gladka twarz.

Pozdrawiam wszystkie walczace z niedoskonalosciami kobietki
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 22:26   #557
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Frik, witaj u nas
Tak jak napisała Erato, teraz daruj sobie AHA i ja bym radziła sięgnąć po Effaclar, a potem wprowdzić Acne Derm. I po filtry marsz!

Oprócz Differinu możesz wrzucić Effaclar, a z Acne Dermem zaczekaj, aż skończysz Differin. Filtrujesz się przy retinoidzie, oczywiście?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 10:46   #558
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Sandija witam
Dzieki za cenne wskazowki, w takim razie kupie sobie Effaklar. Zobaczymy jak bedzie, chociaz pieczenie i nieopalanie sie jest troche dolujace, ale czego sie nie robi dla ladnej cery
I filtry tez kupie, tak jak doswiadczone kolezank radza

buziaki
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 10:50   #559
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Frik, na szczęście Effaclar nie piecze - a co opalania: "opalić" się mozesz samoopalaczem
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 17:56   #560
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Czy to mozliwe zeby Diacneal mnie zapchal? Uzylam go 3 razy. Wczesniej stosowalam Glyco-A i buzka slicznie wygladala. Teraz chcialam wyprobowac Diacneal i obecnie moja buzia wyglada gorzej niz przed cala kuracja kwasami , pelno wagrow, i mnostwo czerwonych plamek, ropniakow nie bylo i nie ma, tylko porobilo sie mnostwo wagrow i tych plamek, rozpacz . Stosuje caly czas filtr Avene lososiowy, czy to mozliwe zeby on mnie zapchal? Wczesniej tego nie zauwazylam. Buzia jest taka cala podrazniona. Zaczelam robic maseczki z siemienia moze to troszke poprawi jej stan.
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 18:58   #561
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka7
Czy to mozliwe zeby Diacneal mnie zapchal?

(...)Stosuje caly czas filtr Avene lososiowy, czy to mozliwe zeby on mnie zapchal? .
Gwiazdeczko, ja bym stawiała na filtr. A którego łososia masz? Tego starego, w kolorze łososiowym czy nowego, białego?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 19:38   #562
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Mam lososia lososiowego, wczesniej zuzylam cale opakowanie Biodermy Photoderm max fluide i wszystko bylo ok(cudem ja kupilam, w zadnej aptece u mnie w miescie nie ma filtrow Biodermy) tylko mnie bardzo bielila,dlatego postanowilam cos uzyc w kolorkiem teraz mam w planach zakup tonujacej Avenki i boje sie, gdyz filtry jak wiadomo malo nie kosztuja za tonujaca w aptece zaplace 48 zl i co potem zrobic jak bedzie nieodpowiednia, nie zarabiam, wiec funduszy za duzo nie mam :/ Co robic?
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 19:45   #563
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka7
Mam lososia lososiowego, wczesniej zuzylam cale opakowanie Biodermy Photoderm max fluide i wszystko bylo ok(cudem ja kupilam, w zadnej aptece u mnie w miescie nie ma filtrow Biodermy) tylko mnie bardzo bielila,dlatego postanowilam cos uzyc w kolorkiem teraz mam w planach zakup tonujacej Avenki i boje sie, gdyz filtry jak wiadomo malo nie kosztuja za tonujaca w aptece zaplace 48 zl i co potem zrobic jak bedzie nieodpowiednia, nie zarabiam, wiec funduszy za duzo nie mam :/ Co robic?
Gwiazdeczko, wydaje mi się ,że to avene, a nie diacneal. CO do avenki tonującej - Wizażanki skarża się na zapychanie, niestety. Avene są dosyć tłuste i daltego mogą zapychać.
Jednak jak juz pewnie słyszałaś 100 razy, przez internet Cię nie zdiagnozuję. Zrób eksperyment, odstawi jedno, a potem drugie i zobacz jak reaguje Twoja skóra.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 19:53   #564
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziekuje za zainteresowanie.
Diacneal juz odstawiony od 6 dni. co do filtra to nie mam pojecia co wybrac. Chcialam cos z kolorkiem bo mam troche przebarwien. Kupilam tez SVR tonujacy SPF 50, ale dla mnie to porazka, strasznie tepy do nalozenia i wysusza, dlatego pomyslalam o Avence tonujacej wprawdzie ma alkohol, ale myslalam, ze dla mojej tlustej bardzo cery to bedzie niezle rozwiazanie, ze nie bedzie sie tak przetluszczac. Jestem w kropce.
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 19:53   #565
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziekuje za zainteresowanie.
Diacneal juz odstawiony od 6 dni. Co do filtra to nie mam pojecia co wybrac. Chcialam cos z kolorkiem bo mam troche przebarwien. Kupilam tez SVR tonujacy SPF 50, ale dla mnie to porazka, strasznie tepy do nalozenia i wysusza, dlatego pomyslalam o Avence tonujacej wprawdzie ma alkohol, ale myslalam, ze dla mojej tlustej bardzo cery to bedzie niezle rozwiazanie, ze nie bedzie sie tak przetluszczac. Jestem w kropce.
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:01   #566
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Wszystkie filtry avene są bezalkoholwe .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:10   #567
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka7
Dziekuje za zainteresowanie.
Diacneal juz odstawiony od 6 dni. co do filtra to nie mam pojecia co wybrac. Chcialam cos z kolorkiem bo mam troche przebarwien. Kupilam tez SVR tonujacy SPF 50, ale dla mnie to porazka, strasznie tepy do nalozenia i wysusza, dlatego pomyslalam o Avence tonujacej wprawdzie ma alkohol, ale myslalam, ze dla mojej tlustej bardzo cery to bedzie niezle rozwiazanie, ze nie bedzie sie tak przetluszczac. Jestem w kropce.
Nie ma za co Gwiazdeczko.

Do skór tłustych, jeśli chodzi o filtry, poleca się Antheliosy: Dermo Pdiatrics, Aqua LAit albo mleczko żelowe Vichy. CHyba pozostaje CI poprzeglądać poszczegolne wątki poświęcone filtrom i popytać dziewczyny o zapychanie.
Jeśli Konieczne nastawiasz się na avenki to ja bym poleciła emulsję. Sama ją sobie kupuję od czasu do czasu i niegdy mnie nie zapchała, węcz
przeciwnie. Zauważyłam, że tak jakby reguluje pracę gruczołów łojowych i pomaga w gojeniu niespodzianek, czykli ten wyciąg z pestek dyni niby coś działa.
Jeśli chcesz być brązowa to chyba zostaje CI zestaw filtr + samoopalacz...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 21:37   #568
tusia25
Raczkowanie
 
Avatar tusia25
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nida
Wiadomości: 90
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V
Gwiazdeczko, wydaje mi się ,że to avene, a nie diacneal.
Pozwolę się nie zgodzić. Ja stawiam na diacneal.
Tak jak piszesz L_V - trudno zdiagnozować kogoś przez internet.

Wcześniej, w tym temacie pisałam o tym, że Diacneal powodował u mnie nadmierne wydzielanie sebum i zatykanie porów (po nocy z Dacnealem miałam tłustą twarz, wypryski i czarne, zatkanie pory).
Tak samo skóra zareagowała na mocnejszy Zorac.

Zwróciłam się z tym problemem bezpośrednio do pani Barbary Kwiatkowskiej.
Po wymianie korespondencji uzyskałam zapewnienie, że jest to okres przejściowy, wynikający z tego, że pory skóry się odblokowały i usiłują pozbyć się zalegającego sebum.

I faktycznie.
Minęły kolejne tygodnie i moja buzia już nie szaleje po retinoidach.
To, co miało powyskakiwać - wyskoczyło i znikło
Przecierpiałam dzielnie ten okres i efekty są REWELACYJNE.
I póki co za nic nie zamierzam rezygnować z retinoidów.
tusia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 07:48   #569
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

tylko gwiazdeczka wcześniej stosowała Glyco? Myślisz, że działa aż tak wybiórczo na pory i teraz ma wysyp?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 07:56   #570
tusia25
Raczkowanie
 
Avatar tusia25
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nida
Wiadomości: 90
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

No a ja zanim zaczełam stosować retinoidy, to przez jakieś dwa miesiące smarowałam się kwasem azaleinowym...

Widać retinoidy tak działają na niektóre skóry.
tusia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.