Serum Basi z wit.C, pytanko - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-20, 19:13   #511
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Cytat:
Napisane przez Klara02
Czyli ktos to zmierzyl wczesniej? Bo ja wiem, ze 1 litr wody warzy 1 kg. Ale jak jest z vitC to juz nie znam proporcji wagi do objetosci...
Ogólnie przyjmujemy w odmierzaniu wit.C, że 1mg. to 1 ml, oczywiście może być mała różnica, zalezy to od producenta tej wit. jaką gęstość ma proszek, rozdrobnienie itp.

Możesz spokojnie odmierzać miarką z ml.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:25   #512
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Dzieki. W przyblizeniu mi wystarczy. Ja i tak jestem z tych szczesliwych, co moga juvitC stosowac...
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:43   #513
IWA_74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Witam serdecznie.
Proszę o radę

Zrobiłam wczoraj Serum wodne 10% i nie wiem co mam o nim myśleć bo wymieszałam wit c (oczywiście nie chciała się cała dokładnie rozpuścić, ale gdzieś mi się wcześniej przewinęło, że jest ono ok tyle tylko, że niewygodne są te farfocle) później dodałam alkohol i wit E...... i efekt końcowy taki, że farfocle z wit c połączyły się z wit e i mam w butelce białą kluskę. Normalnie katastrofa . Na chłopski rozum to wit e nie rozpuszcza się w wodzie, ale może jest jakiś sposób.
Już zaczynam rozważać czy nie spróbować tego z juvitem bo wydaje się mniej kłopotliwe, ale może zapchać pory.

Co zrobiłam źle???
IWA_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:11   #514
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Cytat:
Napisane przez IWA_74
Witam serdecznie.
Proszę o radę

Zrobiłam wczoraj Serum wodne 10% i nie wiem co mam o nim myśleć bo wymieszałam wit c (oczywiście nie chciała się cała dokładnie rozpuścić, ale gdzieś mi się wcześniej przewinęło, że jest ono ok tyle tylko, że niewygodne są te farfocle) później dodałam alkohol i wit E...... i efekt końcowy taki, że farfocle z wit c połączyły się z wit e i mam w butelce białą kluskę. Normalnie katastrofa . Na chłopski rozum to wit e nie rozpuszcza się w wodzie, ale może jest jakiś sposób.
Już zaczynam rozważać czy nie spróbować tego z juvitem bo wydaje się mniej kłopotliwe, ale może zapchać pory.

Co zrobiłam źle???
Wit. C w proszku musi się do końca rozpuścić, chyba, że stosujesz kapsułki Synteza. Odradzam te kapsułki, strasznie kłopotliwe właśnie ze względu na słabą rozpuszczalność. Juz pisałam to wcześniej, że faza wodna nie połączy się z fazą olejową, więc przed uzyciem musimy energicznie wstrząsnąć aby połączyć te fazy, czyli wit. C (rozpuszczona w wodzie destylowanej) i wit. E.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 23:41   #515
anngela1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Cytat:
Napisane przez IWA_74
Witam serdecznie.
Proszę o radę

Zrobiłam wczoraj Serum wodne 10% i nie wiem co mam o nim myśleć bo wymieszałam wit c (oczywiście nie chciała się cała dokładnie rozpuścić, ale gdzieś mi się wcześniej przewinęło, że jest ono ok tyle tylko, że niewygodne są te farfocle) później dodałam alkohol i wit E...... i efekt końcowy taki, że farfocle z wit c połączyły się z wit e i mam w butelce białą kluskę. Normalnie katastrofa . Na chłopski rozum to wit e nie rozpuszcza się w wodzie, ale może jest jakiś sposób.
Już zaczynam rozważać czy nie spróbować tego z juvitem bo wydaje się mniej kłopotliwe, ale może zapchać pory.

Co zrobiłam źle???
.Chyba tylko to że nie przecedziłaś tych fafrocli.Spróbuj tak:wymieszaj kapsułki w wodzie porządnie wstrząsając,Odstaw na jakiś czas[najlepiej na noc].Przelej przez gazę i dopiero wtedy dodaj resztę składników.Serum nadal będzie mętne,na powierzchni będzie pływało "oczko"vit e,ale pozbędziesz się tej nieszczęsnej kluchy.I nie zniechęcaj się,bo może piękne to ono nie jest,ale za to jak pięknie działa.
anngela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:54   #516
ninababy
Przyczajenie
 
Avatar ninababy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

czy stosował ktoś koncentraw z wit C FLAVO C FLASH firmy Auriga. Mam ochotę sporządzić sobie serum Basi ale jak pomyślę że mam to robić ciągle to mi się odechciewa a Juvit niezbyt mi służy.... więc może gotowy produkt???
ninababy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 12:22   #517
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Cytat:
Napisane przez ninababy
czy stosował ktoś koncentraw z wit C FLAVO C FLASH firmy Auriga. Mam ochotę sporządzić sobie serum Basi ale jak pomyślę że mam to robić ciągle to mi się odechciewa a Juvit niezbyt mi służy.... więc może gotowy produkt???
Szczerze mówiąc, mnie by się chyba odechciało gotowców, jakbym popatrzyła na cenę Flavo-C Flash. 6 ml za 80 zł? Rozbój!
W trakcie używania kolejnych buteleczek zwykłego Flavo-C (bez flasza) miałam poważne wątpliwości, co do rzeczywistego stężenia witaminy C. Tu pewnie tez bym je miała, tylko za trzy razy więcej kasy.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 16:38   #518
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Dziewczyny, zastanawia mnie jedno. Jak udaje Wam się rano wygospodarować tyle czasu na wchłanianie, biorąc pod uwagę to, że wypadałoby poświęcić najpierw 15 minut na wchłanianie witaminki C, poźniej drugie tyle na filtry. Ja po przebudzeniu od razu wskakuję pod prysznic, potem nakładam na buzię krem z filtrem i jem czekając na wchłonięcie się go. Mam jednak wrażenie, że czasami i tak zbyt szybko zabieram się za matowienie go skrobią, bo spokojnie mógłby sobie sam posiedzieć na buzi. Dlatego, żeby nałożyć Jovit musiałabym chyba wstawać 20 minut wcześniej, co w godzinach rannych jest dla mnie niewykonalne Jak Wy radzicie sobie z tym problemem? A może to tylko ja wynajduje problem tam, gdzie go nie ma
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:52   #519
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Ja właśnie przez to wstaje pół godziny wcześniej :/

Czego nie robi się dla urody :/
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 20:01   #520
skopcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Ufff, trzy bite godziny czytania. Wiem jedno, Czas na kwasy!
skopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:15   #521
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Ja rano wyrabiam się bez większych problemów. Nakładam serum, ubieram się i wstawiam herbatkę, później filtry i jem, po jedzonku matowienie, lekki makijaż i heja A efekty....mmmm, już zawsze będę wierna serum
koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 16:14   #522
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Zrobiłam serum na Juvicie wg przepisu P.Basi ,,stosowałam ok.tygodnia i mam pytanko,,,dotąd nie miłam problemów z krostami,,no bywały, małe tuz przed miesiaczką,,,,A teraz wysypało mnie,troche na czole ,,nosie,,,,czytałam ,,ze niektore osoby tak reagują na ten preparat.Czy mozna jakos to złagodzić,,,albo sie ulepszyc swoją cerę w inny sposób,,,,Dziewczyny POMOCY))
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 00:05   #523
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Cytat:
Napisane przez Toogra
Zrobiłam serum na Juvicie wg przepisu P.Basi ,,stosowałam ok.tygodnia i mam pytanko,,,dotąd nie miłam problemów z krostami,,no bywały, małe tuz przed miesiaczką,,,,A teraz wysypało mnie,troche na czole ,,nosie,,,,czytałam ,,ze niektore osoby tak reagują na ten preparat.Czy mozna jakos to złagodzić,,,albo sie ulepszyc swoją cerę w inny sposób,,,,Dziewczyny POMOCY))
Musisz przejść na wit. C w proszku i sporządzać sobie serum, ponieważ Juvit zapycha cię. Wit. C można zamówić przez internet, adresy są na forum .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 07:27   #524
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

dziękuje za podpowiedz)) poszperam i poszukam tych sklepów.....
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 15:20   #525
jaszczur-ka
Raczkowanie
 
Avatar jaszczur-ka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Ok. skończyłam czytać kolejny wątek.
Wszystko rozumiem, albo tak mi się wydaje.
Tylko jedno pytanie : czy to oznacza, że większość drogich kosmetyków renomowanych firm to w sumie lipa, czy raczej chodzi o to, że można mieć to samo (tzn. ten sam efekt) ale znacznie taniej ?
jaszczur-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 15:31   #526
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Cytat:
Napisane przez jaszczur-ka
Ok. skończyłam czytać kolejny wątek.
Wszystko rozumiem, albo tak mi się wydaje.
Tylko jedno pytanie : czy to oznacza, że większość drogich kosmetyków renomowanych firm to w sumie lipa,
Niekoniecznie.

Cytat:
Napisane przez jaszczur-ka
czy raczej chodzi o to, że można mieć to samo (tzn. ten sam efekt) ale znacznie taniej ?
Tak.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 17:10   #527
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Jaszczurka, ja tez sie zgadzam z Amika
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 00:01   #528
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Dziewczyny, jestem dopiero pionierem/erką , więc z góry prosze o wyrozumiałość ... Właśnie nabyłam Zorac 0,05% i tu nagle dowiaduję się, że nie mogę go stosować z serum z wit.C ... Hmmm .... Dlaczego nie? Czy nie, bo wszystko naraz źle się łączy, czy w ogóle nie, bo ... ? No właśnie. Co mi się stanie, jeżeli wieczorem wysmaruję się Zorackiem, a rano wit. C? A jeśli na zmianę wieczorem będę używać Zoraca z Acne D., to czy następnego ranka po nocy z AD na twarzy, też nie mogę stosować serum z wit.c? Przyznam szczerze, że trochę zgłupiałam... Tyle się tu pisze o prostej pielęgnacji, ot cytując PotworaPimpusaPierwszego

"A tak w ogole to wnioskujac ze wszystkiego co dotad przeczytalam na temat starzenia sie skory wynika, ze w gruncie rzeczy pielegnacja przeciwzmarszczkowa jest prosta jak drut i nawet nie kosztowna. Nie trzeba sie wykosztowywac na te wszystkie HRy, inne sera i cudowne kuracje. Wystarczy tylko caly czas ciagnac retinoidy (preparat za ok. 40 zl) + nawilzacz (40 zl) + jeden dobry specyfik z filtrem (50-60 zl), i robic czasowe kuracje witamina C (9 zl) + nawilzacz. I tak non stop z malymi przerwami"

Co to znaczy "czasowe" kuracje witaminą C?
A Sylwiasta gdzieś tam pisała, że łączyć nie wolno w ogóle?
Jak to Wy robicie??? Dzięki z góry za po
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 00:05   #529
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

no i urwało mi kurcze wątek ... więc nawiązując - dzięki z góry za pomoc. I jeszcze jedno pytanko: ile minut trzeba odczekać, żeby móc na filtrze położyć skrobię i te inne? Jeszcze raz dzięki z góry za pomoc.
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 07:10   #530
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Cytat:
Napisane przez moniga
Dziewczyny, jestem dopiero pionierem/erką , więc z góry prosze o wyrozumiałość ... Właśnie nabyłam Zorac 0,05% i tu nagle dowiaduję się, że nie mogę go stosować z serum z wit.C ... Hmmm .... Dlaczego nie? Czy nie, bo wszystko naraz źle się łączy, czy w ogóle nie, bo ... ? No właśnie. Co mi się stanie, jeżeli wieczorem wysmaruję się Zorackiem, a rano wit. C? A jeśli na zmianę wieczorem będę używać Zoraca z Acne D., to czy następnego ranka po nocy z AD na twarzy, też nie mogę stosować serum z wit.c? Przyznam szczerze, że trochę zgłupiałam... Tyle się tu pisze o prostej pielęgnacji, ot cytując PotworaPimpusaPierwszego

"A tak w ogole to wnioskujac ze wszystkiego co dotad przeczytalam na temat starzenia sie skory wynika, ze w gruncie rzeczy pielegnacja przeciwzmarszczkowa jest prosta jak drut i nawet nie kosztowna. Nie trzeba sie wykosztowywac na te wszystkie HRy, inne sera i cudowne kuracje. Wystarczy tylko caly czas ciagnac retinoidy (preparat za ok. 40 zl) + nawilzacz (40 zl) + jeden dobry specyfik z filtrem (50-60 zl), i robic czasowe kuracje witamina C (9 zl) + nawilzacz. I tak non stop z malymi przerwami"

Co to znaczy "czasowe" kuracje witaminą C?
A Sylwiasta gdzieś tam pisała, że łączyć nie wolno w ogóle?
Jak to Wy robicie??? Dzięki z góry za po

Więc tak: zaleca się odstawienie wit. C na początku stosowania retinoidów ze względu na zwiększone ryzyko podrażnień. Czyli , są osoby, które wogóle nie odstawiaja tej witaminki podczas retinoidów, a są osoby, które wogóle nie mogą stsosować tych specyfików łącznie. Po prostu wszytsko zalezy od wrazliwości naszej skóry, a jak wiadomo każdy jest inny i w tym jest problem, jak nie można dac jednznacznej odpowiedzi.
Jeśli pierwszy raz będziesz stosowała Zorac i nie wiesz jak intensywnie zareaguje twoja skóra to zakładam, że na początku będziesz smarowała sie raz na tydzień, to jeden lub dwa dni po tym smarowaniu nie używaj wit. C. z czasem możesz spróbować uzywać łącznie i zobaczysz jak twoja skóra zareaguje. W każdym razie wskazana jest ostrożnośc podczas łączenia tych specyfików, lepiej dmuchać na zimne niz narobic sobie kłopotów ze zbyt podraznioną skórą.

Tak, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa jest bardzo prosta: na dzień wit C, filtry, a na noc retinoidy lub retinaldehyd. Jest tańsza od wszytskich Diorów itd. i oczywiście skuteczna, ponieważ o tych pierwszych nie można w 100% tak powiedzieć.

Ogólnie zaleca sie ciągłę stosowanie wit.C,z tego względu , poniewaz ta wit. musi być bezprzerwy dostarczana skórze, po paru dniach przerwych poziom tej wit. znów spada.Odstawia się tylko w przypadkach stosowania retinoidów ze względu na podwyższone ryzyko podrażnień.

Aby nałożyś skrobie lub inny puder czekamy ok. 15 - 20 minut. Chociaż to także zależy od indywidualnych potrzeb, na jednej skórze filtr szybciej sie wchłania a na innej wolniej i oczywiście od czasu porannego.

Mam nadzieję ,że odpowiedziałam na twoje wszystkie trapiące cie problemy i pozdrawiam.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 07:28   #531
skopcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Kupiłam sobie Juwit i sprawdzam czy mnie "zapycha". Na razie nie robię serum (mam zamiar zamówic proszek). Czy jest wśród was ktoś, kto stosuje czysty preparat i nie ma problemów ze skórą?
skopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 08:39   #532
hulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 181
GG do hulietta
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

ja stosuję sam Juvit kilka kropelek na twarz i na to krem, mam cerę sucha i taki zestaw sprawuje się wyśmienicie, uzywam od pół roku i nic mi nie wyskoczyło, a cera sie baaardzo poprawiła.
hulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 10:26   #533
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Ja tez stosuje juvitC. Casem dodaje kropelke VitE. Nie zapycha, nic mi nie wyskakuje, jestem zadowolona. Mam sere normalna, czasem sie przesusza (zima, kaloryfery...)
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 11:34   #534
ninababy
Przyczajenie
 
Avatar ninababy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

a co sądzicie o tym?? www.boi-med.pl/cvit_serum.html
ninababy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 11:36   #535
ninababy
Przyczajenie
 
Avatar ninababy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

pomyłka powinno być www.bio-med.pl/cvit_serum.html
ninababy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 14:31   #536
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Dzięki serdeczne Paula
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 15:01   #537
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Te ampułki MediDermy wyglądają dobrze, ale cena jest taka sobie.
Serum o wyższym niż sam Juvit stężeniu (on ma 10%) można sobie zrobić z wit. C w proszku.
Zaletą tych ampułek jest to, że 2 ml zużyjesz szybko i nie zdąży się zmniejszyć aktywność wit. C, ale 1 amp. starczy Ci na jakieś 5 dni (albo i nie - ja smaruję także szyję i dekolt), więc to drogo. To już bardziej ekonomicznie wychodzi FlavoC, bo za te 60 zł jest 15 ml.
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 15:13   #538
bozenkaR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Mam pytanie gdzie kupujecie wodę destylowaną i czy sól fizjologiczna do injekcji też może być stosowana do serum bo Pani w aptece mówila że to to samo.
bozenkaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 15:42   #539
jaszczur-ka
Raczkowanie
 
Avatar jaszczur-ka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30
Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Też mam pytanko.
Zakupiłam właśnie peeling 2-stopniowy Anew z Avonu i niebawem go użyję.
Czy mogę równocześnie stosować Juvit rano i wieczorem ?
jaszczur-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:31   #540
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Serum Basi z wit.C, pytanko

Cytat:
Napisane przez bozenkaR
Mam pytanie gdzie kupujecie wodę destylowaną i czy sól fizjologiczna do injekcji też może być stosowana do serum bo Pani w aptece mówila że to to samo.
Wode destylowaną kupuję w aptece, jest dostepna w opakowaniach po 5ml lub w butelce litrowej.
Raczej sól fizjologiczna nie może być stosowana do serum , bynajmniej nie słyszałam o czymś takim.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.