Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 19:46   #331
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Pozwol, ze same bedziemy decydowac co depilowac a czego nie !!
A glowe sie goli nie depiluje
świete słowa
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 19:50   #332
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

skoro źle się z tym czujesz to najlepiej wydepilować
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 22:06   #333
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

hej! sprobuje pomóc. Na Twoim miejscu wybrałabym sie do kosmetyczki by usunąć je woskiem, potem goliłabym je sama w domu (tez tak robie) uzywając specjalnych preparatów spowalniających odrost włosów, al emozna dac rade i bez nich gol je zwykłym kremem do golenia dla mezczyzn. Odradzam laser - zbyt kosztowny zabieg trzeba go powtarzac kilka razy a po kilku latach i tak jest duze prawdopodobieństwo ze odrosną, lepiej te pieniądze przeznaczyć na inny przyjemnieszy cel
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 23:06   #334
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 267
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Mam ten sam problem.Jakiś czas temu ogoliłam sobie ręce, później stosowałam wosk.Cały czas jednak byłam niezadowolona.Gdy włoski mi odrosły kupiłam rozjaśniacz Sally Hansen, włoski po nim były prawie niewidoczne.Jednak ze względu na cenę postanowiłam użyć wody utlenionej w kremie 6%, efekt jest podobny.Jakbym mogła cofnąć czas nigdy nie wydepilowałabym sobie rąk, teraz rosną mi trochę w różne strony .Radzę ci abyś smarowała sobie ręce wodą utlenioną,jeśli nie będziesz zadowolona to zawsze możesz je wydepilować.
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 11:11   #335
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

A myslałyście o piance do depilacji? Na maszynke bym sie nie odważyła.. Po niej włosy są taaakie twarde .
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 11:23   #336
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

[1=48a250297bf2eeb895b348a f1634c4299edf5bf7;6407998]Mam ten sam problem.Jakiś czas temu ogoliłam sobie ręce, później stosowałam wosk.Cały czas jednak byłam niezadowolona.Gdy włoski mi odrosły kupiłam rozjaśniacz Sally Hansen, włoski po nim były prawie niewidoczne.Jednak ze względu na cenę postanowiłam użyć wody utlenionej w kremie 6%, efekt jest podobny.Jakbym mogła cofnąć czas nigdy nie wydepilowałabym sobie rąk, teraz rosną mi trochę w różne strony .Radzę ci abyś smarowała sobie ręce wodą utlenioną,jeśli nie będziesz zadowolona to zawsze możesz je wydepilować.[/quote]
Taka wode utlenona dostane w aptece?? Bo o ile sie nie myle to zwykla jest 3%.. i czy juz po pierwszym uzyciu wody utlenionej beda efekty czy trzeba uzyc jej kilka razy?? =)
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 11:31   #337
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

[1=48a250297bf2eeb895b348a f1634c4299edf5bf7;6407998]Mam ten sam problem.Jakiś czas temu ogoliłam sobie ręce, później stosowałam wosk.Cały czas jednak byłam niezadowolona.Gdy włoski mi odrosły kupiłam rozjaśniacz Sally Hansen, włoski po nim były prawie niewidoczne.Jednak ze względu na cenę postanowiłam użyć wody utlenionej w kremie 6%, efekt jest podobny.Jakbym mogła cofnąć czas nigdy nie wydepilowałabym sobie rąk, teraz rosną mi trochę w różne strony .Radzę ci abyś smarowała sobie ręce wodą utlenioną,jeśli nie będziesz zadowolona to zawsze możesz je wydepilować.[/quote]

A mam pytanko czy po wodzie utlenionej niemasz bialych plam na rekach ?? Bo wlasnie chcialam sprubowac ale mam obawy...
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 12:03   #338
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 267
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez cool girl Pokaż wiadomość
Taka wode utlenona dostane w aptece?? Bo o ile sie nie myle to zwykla jest 3%.. i czy juz po pierwszym uzyciu wody utlenionej beda efekty czy trzeba uzyc jej kilka razy?? =)
W aptece nie dostaniesz ze stężeniem 6%, ja zamawiałam na allegro.Trzeba troszkę poczekać na efekty,na pewno nie pojawią się za pierwszym użyciem.
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 12:08   #339
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 267
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
A mam pytanko czy po wodzie utlenionej niemasz bialych plam na rekach ?? Bo wlasnie chcialam sprubowac ale mam obawy...
W moim przypadku nie wystąpiły żadne białe plamy.
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 12:16   #340
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez glorstine Pokaż wiadomość
omg! nigdy w życiu bym nie depilowała rąk! :| kobiety... głowy se wydepilujcie najlepiej :|
Gdyby mi włosy na głowie przeszkadzały to bym to zrobiła Ale je lubię. Tak samo jak lubię GŁADKIE ciało

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Autorka wątku na pewno cieszy się razem z Tobą. ja rownież.




Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
A myslałyście o piance do depilacji? Na maszynke bym sie nie odważyła.. Po niej włosy są taaakie twarde .
Ja też depiluję. I uwaga - zazwyczaj zwykłą maszynką. Robię to od kilku lat. Latem praktycznie żadnego odrostu nie widać, bo włoski są złote.
Zimą też źle nie jest.
Może to zależy od rodzaju włosów, ale moje zrobiły się delikatniejsze i odrasta ich już znacznie mniej.

Oczywiście nikogo nie namawiam, bo jeszcze ktoś z mocniejszym zarostem nabawi sie ''jeża''
Na biochemii był wątek o skutecznym rozjaśnianiu włosów na rekach.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 12:29   #341
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

[1=48a250297bf2eeb895b348a f1634c4299edf5bf7;6410361]W aptece nie dostaniesz ze stężeniem 6%, ja zamawiałam na allegro.Trzeba troszkę poczekać na efekty,na pewno nie pojawią się za pierwszym użyciem.[/quote]
Slyszalam, ze jest tez 9 lub 12%, moze po takiej efekty byly by szybsze. W kazdym razie trzeba sprobowac.. Btw.. tej wody mozna tez uzyc przy wasiku??
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 12:32   #342
ciciusia
Raczkowanie
 
Avatar ciciusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 71
GG do ciciusia
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

ja też miałam dość sporo ciemnych włosków na rękach, nie przeszkadzało mi, nie zwracałam na to uwagi :P zawsze takie miałam aż kolega w gimnazjum powiedzial" oj masz więcej włosów na rękach niż ja' nie zabolało mnie ;p ale sie zaczęłam zastanawiać "o kurcze faktycznie taka małpka za mnie" no i co zrobiłąm sobie hardkor depilatorem:P przeżyłam jakoś a teraz jest super włoski mi wolno odrastają i nie w takich ilościach są mniej widoczne i co jakiś czas powtarzam depilatorem i oczywiście to już nie jest żeź;p po 3cim razie już nie odczuwa się bólu: ja nie żałuje
ciciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:34   #343
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 267
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez cool girl Pokaż wiadomość
Slyszalam, ze jest tez 9 lub 12%, moze po takiej efekty byly by szybsze. W kazdym razie trzeba sprobowac.. Btw.. tej wody mozna tez uzyc przy wasiku??
W planach mam zamiar kupić sobie 9 lub 12%.Być może szybciej by działała.Co do wąsika nie wiem,ale wydaje mi się że może podrażnić skórę, która jest tam bardziej wrażliwa.
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 17:12   #344
kwiatuszek1803
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek1803
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 144
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Ja również mam owłosione ręce. Bardziej niż jest to widoczne na załączonym zdjęciu. W moim przypadku jest wywołane tym, że moja mama zanim zaszła w ciąże musiała brać hormony. Gdy sie urodziłąm przypominam małą małpkę...Włosy miałam na całym ciele. Najwięcej na plecach. Większość z nich się wytarła, najwięcej pozastała na rękach. Będąc w przedszkolu miałam włosy długości ok.5 cm - po ich rozwinięciu - bardzo się kręciły. Wyobraźcie sobie jak to wyglądało. Przez jakiś czas wołali nawet na mnie "małpa". Pamiętam, że gdy zaczęłam chodzić do podstawówki, mama pojechała ze mną do lekarza. Lekarka kazała pojawić się jak już będę dojrzała. Miała wtedy zapisać jakieś podobno bardzo skuteczne tabletki. A wtedy zapisała mi tę utlenioną wodę. Pamiętam, że włosy się rozjaśniły. Nawet bardzo, ale nadal były widoczne.

Kiedyś sięgnęłam po zwykła żyletkę i je zgoliłam. Nadal tak robię. Jakieś 8 lat. Od pół roku stosuję pastę cukrową. Włosy są dużo jaśniejsze i słabsze.

Aha. Pojechałam do tej lekarki jakieś 2 lata temu. Nic nie przepisała. Jeszcze na mnie wsiadła, że sie przejmuje takimi włosami. Dodała, że jeszcze nie widziałąm owłosionych kobiet. Ryczeć mi sie chciało.

Wiele razy słyszałam jak znajomi rozmawiali na temat mojego owłosienia. Ciągle musze nosić te pogardliwe zerkania innych dziewczyn na moich ręcę. W przyszłości zamierzam zafundować sobie laser. Cała sie wygole...

Moja rada. Jeśli którać z Was zdecyduje się na usunięcie włosów z rąk - nie używajcie żyletki. To był mój najwększy błąd. Gdybym wtedy zrobiła to za pomocą wosku, włosów byłoby dużo mniej
kwiatuszek1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 16:19   #345
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Ja od jakiegoś czasu stosuję wosk na zimno Veet'a, ale mam wrażenie, że plastry tylko urywają włoski przez co efekt utrzymuje się do tygodnia maksymalnie.
Już nie raz myślałam o tym, że przejechać sobie maszynką i mieć święty spokój - szybko i bez bólu, ale boję się tego nieszczęsnego "jeża" na rękach.

Mam jeszcze pytanie odnośnie owłosienia między ramieniem, a zgięciem ręki. W tym miejscu też depilujecie/golicie łapki?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 17:01   #346
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Ja chyba sprubuje rozjasnic.....woda utleniona
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 21:02   #347
tiffy86
Przyczajenie
 
Avatar tiffy86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 21
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Hej! Mam podobny problem z włosami na rękach.. Moim błędem było to, że kilka lat temu ogoliłam je zwykłą golarką - odrosły potem mocniejsze i ciemniejsze. Przez kolejne kilka lat przemywałam je wodą utlenioną, ale efekty nie są za dobre Zastanawiałam się czy jak je teraz zgole, a potem potraktuję depilatorem to efekty będą zadowalające..Ciężko chyba wydepilować włosy o takiej dlugości Po pierwsze chyba bym nie przeżyła bólu a poza tym na nogach zawsze mam dość krótkie kiedy depiluję. Myślę też czy nie zaopatrzyć się w wodę utlenioną 6%... Ehh... Jak dobrze, że trafiłam na to forum
tiffy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 22:17   #348
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez tiffy86 Pokaż wiadomość
Ciężko chyba wydepilować włosy o takiej dlugości Po pierwsze chyba bym nie przeżyła bólu a poza tym na nogach zawsze mam dość krótkie kiedy depiluję. Myślę też czy nie zaopatrzyć się w wodę utlenioną 6%... Ehh... Jak dobrze, że trafiłam na to forum
Może spróbowałabyś kremu do depilacji? A gdy włoski trochę odrosną dopiero wtedy potraktować je depilatorem. Ja tak robię, wolę nie ryzykować golenia zwykłą maszynką.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 08:32   #349
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Ja przedwczoraj dorwałam pęsetę i wyrywałam delikatnie włosek po włosku. Trochę czasu mi to zajęło (zrobiłam tylko wierzch rąk), ale efekt jest rewelacyjny! Usunęłam wszystkie widoczne włoski, zostały tylko te malutkie, których praktycznie nie widać przez co wygląda to bardzo naturalnie. Opłacił się poświęcony czas i wysiłek
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 14:18   #350
tiffy86
Przyczajenie
 
Avatar tiffy86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 21
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Dzięki dziewczyny za rady Chyba spróbuję z tym kremem, bo mam zbyt dużo włosków żeby je wyrywać pęsetą. Może wreszcie poczuję się normalnie Jakoś nigdy nie myślałam nad sposobem usunięcia włosów z rąk, tylko ciągle zakrywałam ręce i miałam straszne kompleksy
tiffy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:41   #351
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

A ja mam problem z włoskami na... tyłku. Czy je powinno się golić/depilować, itp.? Lol.
Może to brzmi śmiesznie, ale dziwnie się tak czuję z nimi. xD
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 21:40   #352
Agusca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Ja depiluję ręce depilatorem, szczególnie latem. Super mieć takie idealnie gładkie! A włoski odrastają cieniutkie, ledwo widoczne.

Więc jak najbardziej polecam dziewczynom, którym przeszkadzają włosy na rękach depilator.
Agusca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 18:42   #353
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Ja na szczęście mam jasne włosy na rękach i nogach... więc nie wyglądam, jak jedna z wizażanek się niemiło wyraziła "owłosiona małpa". A rąk nie golę.
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 19:54   #354
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez Agusca Pokaż wiadomość
Ja depiluję ręce depilatorem, szczególnie latem. Super mieć takie idealnie gładkie! A włoski odrastają cieniutkie, ledwo widoczne.

Więc jak najbardziej polecam dziewczynom, którym przeszkadzają włosy na rękach depilator.
kurcze,ja próbowalam depilatorem ale prawie umarłam z bolu
do tej pory wybielałam rozjaśniaczem sally hansen, ale już mi się skonczył i teraz nie wiem na co się zdecydować.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 20:05   #355
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

kurce mam ten sam problem :/ moe tez sie zastanowie nad ta woda utleniona
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 10:09   #356
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Ja tez mam owłosione ręce:/ Zastanawiałam się już od dawna nad depilacją cukrową. Stosuję ją do nóg bikini i pośladków(Tancerka to dla Ciebie). Ale boje się, że po użyciu masy cukrowej włoski będą mocniejsze i będą wrastać. A poza tym później trzeba cały czas stosować tą depilację by nie mieć jeszcze gorszego moheru
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 10:53   #357
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Hej mam ten sam problem - brunetka z dlugimi wlosami nie tylko na glowie.. to bylo zawsze moja zgrozą a przejmowalam sie tym bo juz w przedszkolu wyzywali mnie od małpiszonów... teraz sie tym praiwe nie przejmuje bo po prostu taka jestem ale bylam rok temuu endokrynologa to mi powiedziala ze to są zmiany hormonalne normalne przy dojrzewaaniu;/ (mam 18 lat) rozumiem ze u kilkuletnich dzieci to normalka;/ no ale nie wazne, z tego co wiem zaproponowala by mi tylko laser a tego nie chce.
Zastanawialam sie czy depilowac ale znam swoje wlosy (po nogach) i wiem ze odrastalyby mocniejsze i ciemniejsze... dlatego tez rozjasniam je zwyklą wodą utleniona nie pamietam ile ma procent ale taka z apteki zwykla, i powiem Wam ze po jakims czaasie widac duza roznice. zadnych bialych plam, wysuszenia skory etc. a po prostu przyjemniej sie zyje
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 17:45   #358
WaxnMaedL
Raczkowanie
 
Avatar WaxnMaedL
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 128
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

[1=48a250297bf2eeb895b348a f1634c4299edf5bf7;6407998]Gdy włoski mi odrosły kupiłam rozjaśniacz Sally Hansen, włoski po nim były prawie niewidoczne.Jednak ze względu na cenę postanowiłam użyć wody utlenionej w kremie 6%, efekt jest podobny.Radzę ci abyś smarowała sobie ręce wodą utlenioną,jeśli nie będziesz zadowolona to zawsze możesz je wydepilować.[/quote]

hmm, mam takie pytanie, niewiem glupie, ale woda utleniona rozjasnia wlosy tylko jezeli potem wystawi sie je na slonce ?
WaxnMaedL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 17:52   #359
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez WaxnMaedL Pokaż wiadomość
hmm, mam takie pytanie, niewiem glupie, ale woda utleniona rozjasnia wlosy tylko jezeli potem wystawi sie je na slonce ?
niee..

Lepiej zaopatrzyc sie w wode utleniona w plynie czy w kremie?
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 08:26   #360
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 267
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez cool girl Pokaż wiadomość
niee..

Lepiej zaopatrzyc sie w wode utleniona w plynie czy w kremie?
Bardziej odpowiada mi w płynie, lepiej się ją rozprowadza
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 21:41:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.