Do filtromaniaczek:) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-19, 20:21   #2371
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kate30

Rozświetlający sypki puderek Hauschki - w pudełku zbija się w takie małe grudki, trochę to przypomina m. ziemniaczaną, tzn. nie jest jednorodny. Dopiero ja nabraniu na pędzel i strzepnięciu nadmiaru można pudrować nosek. To broń Boże żaden defekt, po prostu taka jego uroda.
Wydaje mi się, że dlatego tak się zachowuje, bo nie ma w składzie żadnych udziwniczy. Tak jak inne Guerlainy, E.Laudery, Chanele itp, które są aż nieprzyzwoicie miałkie i drobniutkie jak pyłek.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 20:22   #2372
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Erato i inne fanki łososiowej - coś tu nie gra!!!!
Dostałam dziś w aptece próbki naszej łososiowej - aż 2 i obydwie są BIAłE!!!
Rzeczywiście pudełko i opakowanie takie samo - oznaczenie i nazwa też, tylko gdzie się kolor podział????

Mam nadzieję, że nie przyszło Avene do głowy zamienić tego łososia na kolejne białe mazidło???

Własnie obejrzałam moje zakupy - a tu kurcze pech jakiś - nie dość, że te białe próbki to jeszcze w pudełku łososiowego pełnowymiarowego znalazłam 50+ ale mineralny (tzn ten w białej tubce) - panie coś chyba pochrzaniły, jutro znów złożę im wizytę.
W dodatku mój spray 50+ jest wypełniony w 3/4 zaledwie (sprawdziłam pod światło), Cotax pamiętasz jak było z twoim?

Kurcze - coś mi tu nie gra.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 20:35   #2373
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kate30

Bardzo dawno temu miałam próbeczkę avenki tzw. łososiowej i taki kolor miała.

Co do sprayu SPF 50+ to butelka na pewno nie była na maksa wypełniona, teraz po dłuższym użytkowaniu już nie pamiętam dokłdanie ile jej było. Ale przecież tubeczki też nie są do końca wypełnione. Jak jutro będziesz to porównaj z innymi flaszeczkami sprayu SPF 50+ i tych SPF 40.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 21:08   #2374
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Hexxano dzieki

Kate nie strasz!Mam nadzieje ze jednak ta avenka ma swoj kolorek bo bardzo na to licze
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 21:20   #2375
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Oooooj tylko nie to Kurczę, no nie ma takiej opcji! Znajdujemy cudowny krem, a oni nam tu bezczelnie zmieniają recepturę?! Jeśli to prawda, to kupię chyba kilka opakowań łososiowej na zapas...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 21:31   #2376
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Erato i inne fanki łososiowej - coś tu nie gra!!!!
Dostałam dziś w aptece próbki naszej łososiowej - aż 2 i obydwie są BIAłE!!!
Rzeczywiście pudełko i opakowanie takie samo - oznaczenie i nazwa też, tylko gdzie się kolor podział????

Mam nadzieję, że nie przyszło Avene do głowy zamienić tego łososia na kolejne białe mazidło???

Własnie obejrzałam moje zakupy - a tu kurcze pech jakiś - nie dość, że te białe próbki to jeszcze w pudełku łososiowego pełnowymiarowego znalazłam 50+ ale mineralny (tzn ten w białej tubce) - panie coś chyba pochrzaniły, jutro znów złożę im wizytę.
W dodatku mój spray 50+ jest wypełniony w 3/4 zaledwie (sprawdziłam pod światło), Cotax pamiętasz jak było z twoim?

Kurcze - coś mi tu nie gra.

Nic z tego nie rozumiem i chyba jednak lepiej zrobie jak udam sie do apteki na zwiady ale.....calkiem niedawno kupowalam Avenke lososiowa i bylo wszystko ok-czyli pomaranczowe opakowanie i kolor lososiowy.
Wypytujac sie Pani Ewy z AwS zapewniala mnie,ze ten krem jest lososiowy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 21:37   #2377
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Taaa..... A już miało być fajnie Ja nawet nie zdążyłam wypróbować tej słynnej "łososiowatości"... No, ale jest jeden plus tej sytuacji: nie jestem daltonistką A może by porównać składy? Na tej próbce jest, jeśli jest wklejony w KWC, to zaraz zerknę
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 21:45   #2378
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

No to se luknęłam, i na moje oko to skład JEST INNY! Porównałam to, co jest w KWC ze składem na opakowaniu mojej próbki. Różnice są już od początku w kolejności filtrów, a brak koloru? W próbce nie ma Iron Oxides, czu tlenki żelaza to nie są czasem jakieś pigmenty? No i w próbce są trójglicerydy, których nie ma w składzie wpisanym w KWC.
Oj, coś chyba Avene pomajstrowało przy tym kremie
Edytuję, bo sprawdziłam - iron oxides to SĄ pigmenty. Skoro je wywalili ze składu, to może dlatego krem stracił łososiowy kolorek... Żegnaj, łososiu
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 21:57   #2379
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Hexxano a moze Twoja avenka byla ze starej dostawy jeszcze?
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 22:00   #2380
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ale mnie Erato rozbawiłaś Żegnaj łososiu! A ja tak bardzo ryby lubię
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 22:17   #2381
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ja też dostalam dziś w aptece próbkę 5 ml Avenki (krem koloryzujący z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+) i jest kolorku łososiowego - właśnie sprawdziłam na ręku. Napis SPF 50+ jest na tle brązowego kułeczka.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 22:19   #2382
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Erato
Edytuję, bo sprawdziłam - iron oxides to SĄ pigmenty. Skoro je wywalili ze składu, to może dlatego krem stracił łososiowy kolorek... Żegnaj, łososiu
Wogóle Avene w swojej ofercie od zawsze miał dwa kremy 50+. Jeden właśnie koloru łososiowego, a drugi zwykły biały. Obecnie u nas w Polsce był dostępny tylko łososiowy krem i widocznie w tym roku wprowadzili na nasz rynek także ten bezbarwny. Więc przy kupnie trzeba sprawdzać skład czy jest iron oxides i wtedy będziemy miały pewność .

P.S. Mam nadzieję, że nie wpadli na pomysł, aby je podmienić .
Już mnie przerażają w składzie te trójglicerydy, niby mnie nie zapychają, ale nałozony krem w takiej ilośći z tym składnikiem raczej na pewno zapcha
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 22:20   #2383
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Basia39
Ja też dostalam dziś w aptece próbkę 5 ml Avenki (krem koloryzujący z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+) i jest kolorku łososiowego - właśnie sprawdziłam na ręku. Napis SPF 50+ jest na tle brązowego kułeczka.
Jesli masz napis w brązowym kułeczku to nie jest to łososiowy krem tylko tonująca wersja, nowość na naszym rynku .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 22:25   #2384
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Paula07
Jesli masz napis w brązowym kułeczku to nie jest to łososiowy krem tylko tonująca wersja, nowość na naszym rynku .
No proszę to będę testować nowość
A prosiłam o avenkę łososiową hmm, ciekawe jak ten kolorek będzie wyglądał na twarzy, jutro wypróbuję.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 02:57   #2385
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ale się porobiło!!!
Rano zadzwonię na infolinię Avene i o wszystko wypytam.

Mam w domu pudełeczko z ostatnio kupowanego łososiowego - rzeczywiście na mojej próbce i na pudełeczku widnieją dwa zupełnie różne składy.

Paula - możliwe, że to ten drugi krem 50+ (biały), bo próbki pochodzą z nowej dostawy. Ale.... w książeczce - ulotce o tegorocznych produktach jest tylko jeden krem 50+ w ofercie, więc chyba białej 50 nie wprowadzono jako nowości - nie ma takiego oznaczenia (gwiazdka brązowa z napisem nowość), więc wygląda na to że podmienili kremy, albo - druga opcja- przysłali do Polski próbki 50, której u nas na rynku nie ma. Mam nadzieję, że ta druga opcja jest prawdziwa - bo wycofanie łososia to byłaby katastrofa.

Postaram się dowiedzieć co i jak.

Basiu panie w aptece, przy całym szacunku, mają zerowe pojęcie o nowej ofercie Avene, chyba nawet książeczki informacyjnej nie zadały sobie trudu przeczytać. Dla nich emulsja, krem, mleczko 50 to to samo - zapytane o spray podają wodę termalną, no koszmar poprostu - także nie można się spodziewać, że będą znały różnicę pomiędzy tonującą a łososiową avenką.

Na ich usprawiedliwienie można powiedzieć, że skoro my same zaczynamy sie gubić, to one mają prawo do lekkiej dezorientacji - lekka to nie znaczy brak jakiejkolwiek .

Poranne doświadczenia z białą próbką 50+ - wchłania się jeszcze lepiej niż łosoś, blask stnadardowy, lepienia niet. Na górę dołożyłam jeszcze solidną porcję tonującej i jest świetnie - praktycznie nie mam co pudrować.
Połączyły się rewelacyjnie - zobaczymy jak będzie w ciągu dnia.

Wklejam wam mój nowy brązerek EL Sienna Earth - cudeńko - polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amber bronze.jpg (8,5 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-04-20 o 05:35
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 07:22   #2386
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ale się porobiło!!!
Paula - możliwe, że to ten drugi krem 50+ (biały), bo próbki pochodzą z nowej dostawy. Ale.... w książeczce - ulotce o tegorocznych produktach jest tylko jeden krem 50+ w ofercie, więc chyba białej 50 nie wprowadzono jako nowości - nie ma takiego oznaczenia (gwiazdka brązowa z napisem nowość), więc wygląda na to że podmienili kremy, albo - druga opcja- przysłali do Polski próbki 50, której u nas na rynku nie ma. Mam nadzieję, że ta druga opcja jest prawdziwa - bo wycofanie łososia to byłaby katastrofa.

Poranne doświadczenia z białą próbką 50+ - wchłania się jeszcze lepiej niż łosoś, blask stnadardowy, lepienia niet. Na górę dołożyłam jeszcze solidną porcję tonującej i jest świetnie - praktycznie nie mam co pudrować.
Połączyły się rewelacyjnie - zobaczymy jak będzie w ciągu dnia.
Kate, ja mam ofertę z przed roku i są dostępne dwie wersje tego kremu, na początku jak jeszcze nie byłam zorientowana co i jak u nas jest dostępne byłam pewna, że krem jest u nas tylko dostępny biały, ponieważ panie w aptece mnie o tym zapewniały, że nie ma oznaczenia o jego ciemniejszym tonie więc to jest na pewno wersja bezbarwana. Inna sprawa jak się okazało, że tylko w aptekach są u nas dostępne te wersje łososiowe, a panie aptekarki nie wiedziały o tym, ponieważ nie było to oznaczone na opakowaniu.

Kate, mi osobiście na pewno bardziejby podpasowała ta wersja bezbarwana, ponieważ łosoś się trochę mazał, ale boję się trochę tego zapychania przez trójglicerydy. Więc pisz relacje, jak sprawuje się na skórze ten kremik .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 08:41   #2387
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Do filtromaniaczek:)

jejku nie załamujcie mnie od rana .....
Ja jakiś tydzień temu kupowałam łososiową avenkę w kremie 50+ - i miała "TEN" kolorek ale ona na bank była z zeszłorocznej oferty bo była w zestawie z wodą termalną....
jesli okaże się, że ją wycofali to się zapłaczę
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 09:22   #2388
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Byłam wczoraj w aptece po 100 Biodermy tonującą, bo taką uwielbiam na lato, wiosne. Patrze, patrze i nie widze. Widze natomiast w wizualnie innym opakowaniu krem +50 Bioderma tonujący. Pytam więc Pani w aptece czy nie ma 100? A pani mi mówi, że teraz są noramy unijne i ta dawna setka to teraz +50-tka. Byłam w szoku. Pytam czy na pewno. A ona mnie zapewnie że na pewno. Więc kupiłam.
Czy rzeczywiście dziewczynki tak jest teraz?
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 09:26   #2389
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Do filtromaniaczek:)

(piszę pierwszy raz, ale przeczytałam prawie cały wątek).
Oliczka: tak rzeczywiście jest. Już tu kilka razy widziałam, że mają zmienić oznaczenia. 100 Biodermy ma takie same właściwości, ale nazywa się 50+. Nie ma co się martwić
Pozdrawiam Was wszystkie filtromaniaczki, dzięki Wam wiem prawie wszystko o filtrach
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 09:26   #2390
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Oliczko, tak właśnie jest

Pozdrawiam wiosennie

EDIT Oliczko, Kochanie już Ci odpisała - wszystko się zgadza
Kochanie, witaj u nas
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 09:42   #2391
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kupiłam wczoraj Krem z bardzo wysoką ochroną Avene 50+ i jest..... ŁOSOSIOWY!!!! Był w sestawie z wodą termalną. Na bank jest świeżutki.

Nie rozumiem o co chodzi z tymi kolorkami....mój był w pomarańczowym poakowaniu, białe kółeczko z oznaczeniem faktora...

Dziasiaj go testuję
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 10:12   #2392
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
Kupiłam wczoraj Krem z bardzo wysoką ochroną Avene 50+ i jest..... ŁOSOSIOWY!!!! Był w sestawie z wodą termalną. Na bank jest świeżutki.

Nie rozumiem o co chodzi z tymi kolorkami....mój był w pomarańczowym poakowaniu, białe kółeczko z oznaczeniem faktora...

Dziasiaj go testuję
Mogę wiedzieć w której aptece go kupiłaś?
Ja też mam próbkę kremu Avenki SPF 50 + z białym kółeczkiem, no i niestety jest biała a nie łososiowa
katiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 10:18   #2393
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez katiia
Mogę wiedzieć w której aptece go kupiłaś?
Ja też mam próbkę kremu Avenki SPF 50 + z białym kółeczkiem, no i niestety jest biała a nie łososiowa
Kupiłam go w aptece "w realu". W stokrotce na Kunickiego
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 10:23   #2394
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
Kupiłam go w aptece "w realu". W stokrotce na Kunickiego
Dzięki

Doradżcie mi jeszcze proszę odnośnie pudru roświetlającego hauschki...czy on nadaje się do jasnej, ale ciepłej karnacji? jaki daje kolor? mam na buźce trochę piegów, więc odcień musi być choć odrobinę ciepły, bo inaczej wyglądam chorobliwie mam już dość mąki ziemniaczanej, stosuję bloker vichy ,więc puderek musi być beztalkowy, a takich jak na lekarstwo niestety
katiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 11:23   #2395
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Oliczko

Ile zaplacilas za Bioderme tonujaca, ja nie moge jej nigdzie dostac w Bialymstoku, w aptekach tylko Avenki, LRP, Vichy, obecnie sama stosuje Bioderme ale bezbarwna Photoderm Max Fluide, i chyba bede musiala sie przerzucic na cos innego, bo ciezko jest mi kupic Bioderme. Moze skusze sie na Avenke ta lososiowa.
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 11:35   #2396
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Do Użytkowniczek Biodermy [fluid]:

Czy Wy też czujecie zapach kiszonych ogórków przy aplikacji, czy to z moją Biodermą jest coś nie tak....?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 11:39   #2397
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Do filtromaniaczek:)

L V
ja nie odczuwam praktycznie zadnego zapachu przy aplikacji Biodermy , a ten ktory czuje jak najbardziej mi odpowiada, bo jest niedrazniacy dla mego noska

Pozdrawiam
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 11:41   #2398
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczyny zapomnialabym napisać, wprawdzie nie na temat filtrów, ale to info może się przydać - w aptece Super-Pharm (np. w Blue City w Warszawie) jest promocja na Biodermę Sensibio H2O - wczoraj kupiłam za 24.99 !!!
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 11:44   #2399
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Basia39
Dziewczyny zapomnialabym napisać, wprawdzie nie na temat filtrów, ale to info może się przydać - w aptece Super-Pharm (np. w Blue City w Warszawie) jest promocja na Biodermę Sensibio H2O - wczoraj kupiłam za 24.99 !!!
To jest strrrraszna wiadomość dla nie-mieszkających w Stolicy tyko w Polsce płd-wsch, gdzie płacimy po prawie 40 zetów
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 11:49   #2400
Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 37
Dot.: Do filtromaniaczek:)

super-pharma to apteka sieciowa, wiec zaryzykowalabym stwierdzenie, ze promocje sa ogolnopolskie...
pozdrawiam
Angie
Angie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.