Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-03, 12:04   #2701
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
już jakiś czas temu pisałam tu o kosmetykach Golden Rose - że pojawiły się śliczne sypkie cienie w wielu rodzajach i sypkie pudry w bardzo jasnych kolorach, z białym lub prawie białym (w świetle elektrycznym był biały. nie wiem jak w dziennym.) kolorem. chyba uznam sklep GR za przyjazny jasnym cerom zainteresowałam się ostatnio ich szminkami - i znalazłam całe mnóstwo pięknych odcieni. ogólnie ich paleta jest bardzo duża, ale co warto zauważyć - jest wiele kolorów, których nie oferują inne firmy...
ja lubie lakiery GR, sa malutkie tanie i wspaniale, zawsze mozna poprobowac GR, najwyzej nie podpasuje, to lepsze niz widac kilkadziesiat zlotych na jakis bubel
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:15   #2702
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
SPójrz na stronę producenta, ma 2 niezłe recenzje http://www.jadwigajk.hg.pl/sklep/pro...roducts_id=145
napisz do nich (producenta) z pytaniem o kolor
Szkoda, że składu nie ma. Czy może poprostu ja go nie widzę
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 10:29   #2703
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

a ja odnalazłam swój ideał

Bourjois, Le Nu Vous Va si Bien

nareszcie podkład ktory nie wyglada jak maska i nie podkreśla skórek, skóra po całym dniu w szkole śliczna promienna.. cudeńko... kolor najjaśniejszy przy daniu odpowiedniej ilości i rozsmarowaniu jej na duzej ilości filtru nawet się nie odcina od twarzy... coś pięknego...
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 10:37   #2704
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a ja odnalazłam swój ideał

Bourjois, Le Nu Vous Va si Bien

nareszcie podkład ktory nie wyglada jak maska i nie podkreśla skórek, skóra po całym dniu w szkole śliczna promienna.. cudeńko... kolor najjaśniejszy przy daniu odpowiedniej ilości i rozsmarowaniu jej na duzej ilości filtru nawet się nie odcina od twarzy... coś pięknego...
Ale nadaje sie tylko na filtry bez parsolu?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 11:43   #2705
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

uskow.. nie odpowiem ci na to pytanie bo nawet nie spojrzałam na skład.. bo ja tylko Avenki uzywam z filtrów
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 15:19   #2706
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Question Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Spodobał mi się sposób w jaki pomalowana jest ta aktorka czy piosenkarka (nie wiem dokladnie ).
Wiem, wiem trochę za ciemna żeby nosić dumne miano bladej jak trup, ale murzynką tez nie jest
W zwiazku z tym mam pytanie, czy któraś z Was ma może pomysł jakim różem/brązerem/rozświetlaczem można uzyskać taki efekt na policzkach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg hathaway_anne450.jpeg (30,6 KB, 168 załadowań)
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 15:49   #2707
>>>bety<<<
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja lubie lakiery GR, sa malutkie tanie i wspaniale, zawsze mozna poprobowac GR, najwyzej nie podpasuje, to lepsze niz widac kilkadziesiat zlotych na jakis bubel

hehe, a co mają lakiery do paznokci wspólnego z podkreślaniem jasnej cery?
>>>bety<<< jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 15:56   #2708
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Bardzo dużo.

http://static.flickr.com/23/31890000_d6a01add67_m.jpg
http://www.mazakii.com/album1/upload...1224bee216.jpg
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 16:37   #2709
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Spodobał mi się sposób w jaki pomalowana jest ta aktorka czy piosenkarka (nie wiem dokladnie ).
Wiem, wiem trochę za ciemna żeby nosić dumne miano bladej jak trup, ale murzynką tez nie jest
W zwiazku z tym mam pytanie, czy któraś z Was ma może pomysł jakim różem/brązerem/rozświetlaczem można uzyskać taki efekt na policzkach?
Piegi (naturalne) + puder brązujący
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 16:59   #2710
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Wink Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Baa, tylko jaki?
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 19:54   #2711
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Bell Planete może? Widziałam na koleżance, bardzo ładny i podobny efekt
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-06, 12:51   #2712
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Miłe Panie, jak zwykle okazałyście się niezawodne poszłam za radą tu otrzymaną - nie bardzo pamiętam, kto poradził, ale bardzo dziękuję - koniec końców mój wymarzony czerwony lakier kupiłam w Sephorze właśnie ich "firmowy" numer 06 - płomienna, mocna czerwień. miałam jedną nieco przygaszoną (Red Seduction Maybelline szybkoschnący) i elegancką - taka czerwień dla damy, komponuje się idealnie z jasnymi dłońmi. a 06tka Sephory na nieopalonych palcach wygląda jakby świeciła swoim dzikim kolorem i najlepsze.. kolor jest bardzo mocny, jaskrawy, ale świetnie wyważony, nie wygląda wulgarnie - jest po prostu mocnym akcentem jak ktoś lubi czerwone lakiery, polecam z czystym sumieniem, jest cudny

pisałam jakiś czas temu o jasnych pudrach sypkich Golden Rose - wprowadzam małą erratę, oglądałam je wczoraj przy okazji wybierania sobie cieni (wreszcie się zdecydowałam na te poczwórne, na sucho i mokro, chociaż nie mają recenzji w KWC, więc to zakup w ciemno- od jutra będę testować ) i obejrzałam pudry - niestety one wszystkie są tylko i wyłącznie odbijające światło, z drobinkami, więc nie na całą twarz.. wyszły też kolejne cienie GR - nazywają się terracotta, chociaż nie wszystkie są mozaikowe jak puder Terracotta - za to jest bardzo duży wybór pięknych odcieni, a wszystkie - bardzo mocno błyszczące, niektóre z brokatem. napewno spodobają się fankom rozświetlonej cery w sklepiku firmowym kosztują 22.50zł.

-> Hanneke - chyba efekt "wilgotnego" połysku najtrudniej osiągnąć... nie mam akurat w tym dużego doświadczenia, ale na mojej koleżance mniej więcej taki rezultat dawały kuleczki Pierre Rene. jest 4 lub 6 zestawów kolorystycznych, koleżanka akurat miała najjaśniejszy, pastelowy, i nie dawały one "perłowego" wykończenia, ani brokatu - tylko jakby połysk.. pod warunkiem, że nie miała jakichś innych kulek w opakowaniu po PR

Edytowane przez IlonaMarianna
Czas edycji: 2006-12-06 o 12:57 Powód: update
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 13:46   #2713
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
Miłe Panie, jak zwykle okazałyście się niezawodne poszłam za radą tu otrzymaną - nie bardzo pamiętam, kto poradził, ale bardzo dziękuję - koniec końców mój wymarzony czerwony lakier kupiłam w Sephorze właśnie ich "firmowy" numer 06 - płomienna, mocna czerwień. miałam jedną nieco przygaszoną (Red Seduction Maybelline szybkoschnący) i elegancką - taka czerwień dla damy, komponuje się idealnie z jasnymi dłońmi. a 06tka Sephory na nieopalonych palcach wygląda jakby świeciła swoim dzikim kolorem i najlepsze.. kolor jest bardzo mocny, jaskrawy, ale świetnie wyważony, nie wygląda wulgarnie - jest po prostu mocnym akcentem jak ktoś lubi czerwone lakiery, polecam z czystym sumieniem, jest cudny
To ja, to ja na sephorowe kusiłam bo je uwielbiam.
Cieszę się, że ładnie podkreśliły jasne palce - moim służą równie dobrze
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 14:46   #2714
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Witam Wszystkie piękne, blade kobiety!
Jaki świetny temat! Sama jestem blada jak ściana - a więc chętnie się przyłącze do klubu. Cały ten wątek czytam już drugi dzień i nawet w połowie jeszcze nie jestem - ale boskie zdjęcia powklejałyście! Śliczne są te wszystkie modelki i śliczne jesteście Wy Przeglądam i się nie mogę nadziwić!
A włoski IlonaMarianna - cudo...!

Zdradzę Wam co i ja stosuję do podkreślenia bladzizny, może się komuś przyda. Jednak nie maluję się na codzień, bom leniwa
1) podkład - L'oreal - Infallible 015 (porcelain) lub:
L'oreal - True Match R1 (Rose Ivory)
Oba te podkłady są bardzo, badzro jasne ale do wzmocnienia efektu używam jeszcze:

2) Puder do twarzy Biały - Star Gazer. (można zamówić przez Internet : www.koszulki.win.pl. Puder jest rewelacyjny - starcza mi na bardzo długo, ładnie się komponuje z w.w. podkładem, niesamowicie długo trzyma się na twarzy, a cera jest jednolita! No i nie jest drogi! .

3) czasem jak mam ochotę rozświetlić trupią bladość używam jeszcze na policzki (w małych ilościach) - kremu ze srebrnymi drobinkami do ciała z Avonu - Pur Blanca (kupiłam ze 2 lata temu - nie zużyłam jeszcze nawet połowy). Chyba nie jest już dostępny w regularnej sprzedaży.

Oczywiście - czasem dochodzi jeszcze do tego karminowa pomadka i czarna oprawa oczu - więc efekt trupa jest piorunujący.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg puder.jpg (10,3 KB, 41 załadowań)
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 15:13   #2715
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziewczyny ratujcie! Potrzebny mi na 17-stego biały podkład. Kto ma i może się podzielić? Potrzebne mi dosłownie odrobina, tak na 1 raz, w zamian oferuję jakieś próbki Kto mnie poratuje?
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 18:06   #2716
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

ech a mnie dzis TŻ namówił na pomadkę-błyszczyk w malinowo-czerownym kolorze.. dość mocny zdecydowany kolor... a przy bladej cerze.. wiadomo, wrażenie to jest spotęgowane do entej potęgi...co o takim zestawieniu sądzicie? raczej nie czuje się najlepiej w takim ostrym wydaniu ale podobno to świetnie wygląda.. czy rzeczywiscie? moze lepiej zostawić to jedynie dla przyjemność TŻ w domowych pieleszach
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 18:35   #2717
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
ech a mnie dzis TŻ namówił na pomadkę-błyszczyk w malinowo-czerownym kolorze.. dość mocny zdecydowany kolor... a przy bladej cerze.. wiadomo, wrażenie to jest spotęgowane do entej potęgi...co o takim zestawieniu sądzicie? raczej nie czuje się najlepiej w takim ostrym wydaniu ale podobno to świetnie wygląda.. czy rzeczywiscie? moze lepiej zostawić to jedynie dla przyjemność TŻ w domowych pieleszach
'jak podkreślic jasną cerę?'- np. pomadką-błyszczykiem w malinowo-czerownym kolorze na pewno to ślicznie wygląda szczegolnie jesli jest bardziej czerwone Twój TZ ma gust
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 18:39   #2718
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

lady-dark witamy

każda rada dobra
szczególnie jesli "efekt trupa jest piorunujący"
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 20:35   #2719
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Pogoda - białego nie mam, ale mogę Ci dać końcówkę MF LP 100tki, jeśli chcesz. jakbyś się zdecydowała, pisz na PW. mogę Ci go oddać, bo mam jeszcze zapasy

czerwień pięknie podkreśla jasną cerę dzisiaj skusiłam się na szminkę GoldenRose, trwałą, w kolorze 101 - taki lekko przygaszony, ciemniejszy karmin.. mi osobiście podoba się makijaż (codzienny właśnie!) - oczy albo tylko podmalowane tuszem, albo .. wogóle - i czerwona szminka. często sama się tak maluję
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 21:05   #2720
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziękuję za podpowiedzi, trzeba się będzie wybrać na rekonesans...

Nikita-v na pewno cudownie wyglądasz Zdradź firmę i numer, please...

A ja się w końcu zdecydowałam na kupno takiego podkładu Revlona, jaki ma Cmoksia. Ma najjaśniejszy kolor ze wszystkich które oglądałam, ale i tak dla mnie mógłby być o ton jaśniejszy. Po przypudrowaniu skrobią jest ok., aczkolwiek nie rozjaśnia mi skóry, można powiedzieć ze jest odrobinkę od niej ciemniejszy. Na pewno wart wypróbowania. Leciutko matuje i pomimo że jest płynny całkiem przyzwoicie kryje (mocnym tego krycia nazwać nie można ). Po użyciu go moja twarz wygląda jakoś tak promiennie, jednak żadnych drobinek w nim nie zidentyfikowałam. No i jest niesamowicie naturalny. Cytat z mojego TŻ-a po przetłumaczeniu: Woow, ale pięknie dzisiaj wyglądasz!! Widzisz wcale nie musisz się malować
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 21:33   #2721
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie! Potrzebny mi na 17-stego biały podkład. Kto ma i może się podzielić? Potrzebne mi dosłownie odrobina, tak na 1 raz, w zamian oferuję jakieś próbki Kto mnie poratuje?
Pogodo, czy potrzebujesz prawdziwej bieli, czy b. jasnego cielistego?
Jesli bieli- to niestety nie mam. A jesli b. jasnej porcelany- to z checia przesle Ci ten podklad Laury Mercier, o ktorym pisalam kiedys. http://www.lauramercier.com/products...ee_foundation/
14.XII wieczorem bede juz w Gdyni, moge rano 15.XII wysla paczke priorytetem

lady-dark- witaj w klubie Dzieki za wyjawienie swoich sekretow
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 08:46   #2722
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

ja mam biale ale jakosc jest naprawde taka,ze nie polecam zreszta chyba sa juz przeterminowane powinnam,je w koncu wywalic.za to polecam isc do jakiegos sklepu z artykulami malarskimi czasem mozna tam dostac farby do twarzy,takie jak pasta do butow
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 09:12   #2723
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

ja rowniez mam dosc blada cere ale niestety nie jest mi ladnie gdyz mam czarne brwi i rzesy no i ciemne wlosy...dlatego staram sie co jakis czas odwiedzac solarium (niestety ) gdyz w tkaiej zupelnie bialej cerze strasznie mi nie do twarzy - mam wrazenie ze wygladam jak trup musialabym sie farbowac na jasny blond, ale mam dosc juz niszczenia wlosow, dlatego hmm no coz taki moj los...
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 09:49   #2724
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
ja rowniez mam dosc blada cere ale niestety nie jest mi ladnie gdyz mam czarne brwi i rzesy no i ciemne wlosy...dlatego staram sie co jakis czas odwiedzac solarium (niestety ) gdyz w tkaiej zupelnie bialej cerze strasznie mi nie do twarzy - mam wrazenie ze wygladam jak trup musialabym sie farbowac na jasny blond, ale mam dosc juz niszczenia wlosow, dlatego hmm no coz taki moj los...
Że tak się wtrącę, uważam że brunetki najfajniej wyglądają w jasnej cerze właśnie przez kontrast. Sama byłam bladą blondynką i wyglądałam... nijak, jasne włosy, jasne oczy, jasna cera - wystarczy stanąć na tle ściany by się wtopić:P Jeśli nie lubisz być blada - ok. Ale nie pisz, że to przez ciemne wlosy i oprawe Bo dla mnie to ideal
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 10:02   #2725
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
ja rowniez mam dosc blada cere ale niestety nie jest mi ladnie gdyz mam czarne brwi i rzesy no i ciemne wlosy...dlatego staram sie co jakis czas odwiedzac solarium (niestety ) gdyz w tkaiej zupelnie bialej cerze strasznie mi nie do twarzy - mam wrazenie ze wygladam jak trup musialabym sie farbowac na jasny blond, ale mam dosc juz niszczenia wlosow, dlatego hmm no coz taki moj los...
No i właśnie o to chodzi... nie ma nic cudowniejszego! . Ja też mam bardzo ciemno-brązowe włosy (naturalne, nigdy nie farbowane ), do tego bardzo ciemną oprawę oczu, oczy zielone i bardzo jasną skórę - no i tu się pojawia kompleks - ale przeciwny do tego, jaki mają solarnice - chciałabym mieć skórę jeszcze bledszą, jeszcze jaśniejszą, bardziej eteryczną, elfia, baśniową, wyśnioną.... Więc radzę się cieszyć i jeszcze bardziej podkreślić swoją bladziznę, a nie niszczyć sobie skórę na solarium, wyglądać ohydnie, i jeszcze za to płacić!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 10:22   #2726
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Jak mi się bardzo podoba ta Pani . Wkleje moje ulubione zdjęcia (sorki jak asię już gdzieś przewineły ale nie zdołałam obadać tego wątku do końca)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n.jpg (2,4 KB, 319 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n1.jpg (3,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n2.jpg (3,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n4.jpg (3,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n5.jpg (3,6 KB, 40 załadowań)
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 10:25   #2727
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

i jeszcze kilka foteczek...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n6.jpg (1,4 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n7.jpg (3,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n8.jpg (3,2 KB, 318 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n9.jpg (2,5 KB, 320 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n10.jpg (3,5 KB, 18 załadowań)
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 12:52   #2728
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedzi, trzeba się będzie wybrać na rekonesans...

Nikita-v na pewno cudownie wyglądasz Zdradź firmę i numer, please...
L'oreal Glam Shibe Cream nr 105
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 13:02   #2729
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 526bis.jpg (30,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cover-054.jpg (38,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dita.jpg (12,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dita80_myspace-vi.jpg (19,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dita_von_teese15.jpg (21,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dita-von-teese-27611.jpg (25,8 KB, 51 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 14:06   #2730
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie! Potrzebny mi na 17-stego biały podkład. Kto ma i może się podzielić? Potrzebne mi dosłownie odrobina, tak na 1 raz, w zamian oferuję jakieś próbki Kto mnie poratuje?
kiedys tez chcialam sobie kupic bialy podklad,zeby rozjasniac za jego pomoca inny podklad,na pewno mozna go kupic w rockmetalshopie, kupilam u nich tylko bialy puder jednak, nosze go zawsze w torebce, bo ma lusterko, kolor swietny, ale jakosciowo mi w ogole nie odpowiada, nie kupilam bialego podkladu, bo w koncu stwierdzilam ze jak zaczne go uzywac to bede wygladac jak clown, taka nienaturalna biel, nie bladosc, skora w kolorze mleka, tylko smieszny clown a moze sprobuj, nalozyc duzo kremu na twarz i wyprobowac skrobii ziemniaczanej? twarz tez jest bielutka, ale przynajmniej na kilometr nie bedzie widac ze masz bialy tynk, mozesz zawsze zrobic test, pozdrawiam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.