wózek HAUCK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-07, 21:38   #1
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624

wózek HAUCK


trójkołowy http://allegro.pl/item100438528_nowy...dola_new_.html
czterokołowy: http://allegro.pl/item100438137_nowy...dola_new_.html
co sądzicie o nich??? wyglądają mi na solidne, lekkie, oparcie spacerówki rozkłada się do pozycji leżącej, koła pompowane...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 07:09   #2
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: wózek HAUCK

Jestem również zainteresowana takim wózkiem ,z tym ,że tylko i wyłącznie czterokołowcem .Nie cierpię widoku trójkołowych.
Jeśli chodzi o Haucka ,to mój syn miał wózek tej firmy ,z tym ,że 9 lat temu ,ale byłam bardzo zadowolona.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 08:25   #3
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: wózek HAUCK

Osobiście mam coś innego ale HAUCKIEM jeździ sąsiadka i bardzo sobie chwali. Dobrze się prowadzi a to na naszych super chodnikach ważne. Ona ma wersje na trzech kołach.
Koła pompowane to podstawa. Mam dwa wózki jeden z kołami popmowanymi i tym jeżdze na spacery i drugi bez tego w domu. Tym drugim to mam nawet problem wjechać na balkon.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 08:43   #4
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: wózek HAUCK

Cytat:
Napisane przez gosiula
.Nie cierpię widoku trójkołowych.
ale samego widoku czy technicznie też masz zastrzeżenia, sama przyznam szczerze że niektóre 3 kołowe wyglądają niezgrabnie, ale osoby które je posiadają chwalą sobie... więc może cos zac coś.... Ja nigdy nie prowadzilam takiego wózka, więc nie mam porównania.
joasiaa zapytaj sąsiadkę o spacerówkę czy jest zadowolona, czy widzi jakies minusy. Podobno wózki 2w1 nie są do końca idealne i zazwyczaj spacerówka ma jakis mankament.

Edytowane przez 1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Czas edycji: 2006-05-08 o 11:41
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 11:32   #5
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: wózek HAUCK

Chodzi mi tylko o wygląd ,niepodobają mi się ,są straszne.
Co do wózka ,który miałam ,to był super lekki ,wniesienie go z dzieckiem w srodku na drugie piętro nie stanowiło dla mnie żadnego problemu.
Niestety wózek kupiony był w Niemczech ,więc miałam problem z dokupieniem później sprężyny ,która mi pękła, ale dorobiliśmy jaąs inna i było dobrze.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 12:04   #6
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Dot.: wózek HAUCK

Elu,
Najlepiej poczytać sobie forum "Wózki dzięciece" na GW
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22462
Jest tam sporo o tych wózkach jak też o ich polskich "konkurentach" - x-landerach, składanych na częściach i na licencji Mutsy. Sa towarem deficytowym, kupuje się je tylko "spod lady"
Wahałam się między czterokołowym Trackiem Jaguarem a x-landerem XA. W końcu wybrałam x-landera, ponieważ z naprawami Tracków są ogromne problemy - nikt tego nie naprawia w Polsce, nie ma części, kiedy wózek się zepsuje, naprawa - razem z transportem - trwa miesiąc! Z kolei przy x-landerze producent sam przyjeżdża po wózek, naprawia i odwozi - w ciągu 3 dni roboczych !
Są oczywiście plusy dodatnie i ujemne obu modeli zdecyduj sama, ale ja świadomie nie kupiłam Jaguara ze względu na ewentualne problemy z naprawą.
Polecam to forum, choć jest konkurencyjne
Pozdrawiam-y
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 12:32   #7
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: wózek HAUCK

dzięki Helenko, przejrzałam forum gazety i tak właściwie to oprócz braku przedstawiciela to cięzko sprecyzować minusy Haucka. X-lander też jest fajny, szczególnie X1 mi się podoba.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 08:40   #8
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: wózek HAUCK

Elu fajowe te wózki. Zarówno te trókołowe jak i cztero. Ale w szoku jestem, że tyle kosztują
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 09:09   #9
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: wózek HAUCK

Sąsiadka rodziła latem i miała spacerówkę Haucka, nie miała wiec tam gondoli, woziła dziecko na płasko. Była z wózka bardzo zadowolona, mówiła że dobrze sie prowadzi. Jeśli zastanawiasz sie czy brać trójkołowy czy tradycyjny to idź do sklepu i zobacz jak one sie prowadzą. Trudno tu polegać na opinii innych. Sąsiadko chwaliła sobie trójke a nigdy bym jej nie kupiła bo moim zdaniem źle sie prowadzi, kwestia indywidualna. Jeśli chodzi o wózki z gondola to zależy kiedy rodzisz. Ja rodziłam w lutym i woziłam Julke w gondoli przede wszystkim dlatego ze tak było jej cieplej. Teraz ma 3 miesiace i jeździ w spacerówce ułożona na płasko. Gdybym rodziła w ciepłym sezonie to napewno kupiłabym tylko dobrą spacerówke bo gondola jest wtedy zbędna. Takie jest moje zdanie.
Mam właśnie wózek 2w1 i poza wagą mankamentów nie widze. Jeśli nie musisz taszczyć wózka np na pietro w bloku to chyba lepiej kupić wielofunkcyjny, chyba ze rodzisz latem jak pisałam wyżej. Nie wiem czy masz możliwość obejrzenia tych wózków w sklepie ale ważne jest żeby obejrzeć wózek. Ja zwracałam uwage na pompowane koła, amortyzacje na paskach, duży kosz pod wózkiem, łatwość składania do samochodu, czy spacerówka ma podpórke na nogi, regulacja oparcia spacerówki, regulacje rączki bo jestem niska i mam inaczej ustawioną niż np mój mąż. Wózka szukałam bardzo długo, okazało sie że zachodnie, drogie firmówki mi nie odpowiadały i wreszcie kupiłam polski mikado discavery, może wizualnie nie jest to szczyt designerstwa ale jest bardzo funkcjonalny i TANI dałam za niego 600zł.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 10:40   #10
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: wózek HAUCK

witajcie,

nie mam co prawda praktycznie sprawdzonego wozka Hauck, ale naczytalam sie w internecie o nich bardzo duzo- nie tylko na forach polskich, ale przede wszystkim niemieckich- opinie sa krotko mowiac ZŁE. Wozki tej firmy sa oceniane jako tanie, oby mialy ciakawy wyglad- sa to wozki najczesciej serwisowane (jezeli chodzi i firmy inne niz polskie)- psuja sie przede wszystkim amortyzatory, po krotkim czasie strasznie piszcza kolka i takie tam... poza tym kobitki pisza, ze nadaja sie dosc dobrze jedynie na proste powierzchnie (pomimo tej swietnej amortyzacji), bo jeden spacer po lesie wystarczy,zeby byly problemy pisalam rowniez do mam, ktore zakupily te wozki jakis czas temu przez allegro i opinie byly raczej podzielone (mamy, ktore mialy wozek tylko na jakies spacerki po miescie i prostej drodze sa zadowolone, ale spacerki po parkach, lesie czy bruku zdecydowanie odpadaja)
sama bylam zainteresowana tymi wozkami, ale po tych opiniach sie nie zdecydowalam- decyzja jest wasza. trzeba pomyslec tylko nad tym gdzie ten wozek bedzie mial jezdzic- ja na pewno bede chodzic na spacerki do lasu, wiec Hauck odpada

pozdrawiam
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:42   #11
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: wózek HAUCK

Rodzę w grudniu, więc gondola na jakies 4 mies. będzie mi potrzebna. Ponieważ nie jest to dużo, zastanawiam sie nad kupnem uzywanego wózka, a poźniej kupic dobrą spacerówkę. Wózek z pewnością będę chciała zobaczyć na zywo, nie zdecyduję sie od razu na zakup na allegro. Jesli w sklepach nie będzie, to nie kupię. Ale teraz dzięki podpowiedzi Heleny Hauck ma konkurenta X Landera X1... albo albo...
Ja po lasach jeździć nie będę, tylko park i ogrod botaniczny-bo blisko, no i z największych krzywizn to chodniki, chociaz to też zmienia sie na naszym osiedlu bo kładą wszędzie kostki brukowe.
Niemniej jednak awaryjność Haucka i brak serwisu trochę zniechęca.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 08:36   #12
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: wózek HAUCK

Jupi, dzięki za info, już prawie się zdecydowała na Haucka, ale dzięki Tobie jeszcze to sobie przemyślę.
Czyli jak to mówią - "back to the drawing board"

Moja krótka lista nadal wygląda więc następująco (chcę kupić full zestaw, od razu też do samochodu):
Emmaljunga Smart + fotelik MaxiCosi (wady: Smart jest B. ciężki )
PegPerego Culla na stelażu Vello + fotelik (?)
Jane SlalomPro lub Powertrack 360 + gondola + fotelik (?)
Red Castle Shop'n'Jogg + gondola + fotelik

Co polecacie? Bo już się trochę zgubiłam...
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 10:54   #13
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: wózek HAUCK

Nakretko- na pewno Emmaljunga jest baaardzo dobra firma- sa to wozki oceniane jako wlasciwie "niezniszczalne" sama ogladalam smarty- bylam zachwycona!
Peg perego to tez dobra jakosc, wozki Jane-hmmm, widzialam, ale jakos sie nie interesowalam bardziej, ostatniej firmy nie znam...
polecam sie wybrac do jakiegos sklepu i poprobowac sobie- ja chce bujac moja corcie w wozeczku, dlatego smart odpadl niestety,bo bujac sie go nie da- mam wozek roan na paskach, corcia bedzie ze mna za 3 tygodnie, wiec zobaczymy czy dobrze wybralam
pozdrawiam
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 16:33   #14
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: wózek HAUCK

Dzieki Jupi - niestety problem polega na tym, że tu gdzie mieszkam (Szwajcaria i Francja obok) to w sklepach mają tylko trójkołowce, albo 4kołowe na takich malusienkich kółeczkach
Więc do oglądania zostaje mi internet
No nic, będę musiała polegać na tym co Dziadkowie wybiorą - na pewno się postarają dla Brzuchaczka
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 10:57   #15
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: wózek HAUCK

Hauck robi też bardzo dobre rowerki dla małych dzieci. Już siedzące stabilnie dziecko można na nim wozić, bo szelki utrzymują bobasa na siedzonku.
drogie (ok.200), ale solidne.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 11:16   #16
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: wózek HAUCK

Po wielu medytacjach i obejrzeniu 100 wózków kupiłam wózek haucka i'coo peak4. I teraz mam dylemty bo zastanawiam się czy dobrze zrobiłam. Ma któraś z Was ten wózek? Napiszcie proszę jakie ma wady i zalety (jeszcze mam szansę zwrócić)
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 11:51   #17
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: wózek HAUCK

http://www.swiatdziecka.net.pl/index...f7e&k=80&p=893 taki?
Jak na moje wymagania to jest ok, dla mnie ewentualnie minusem byłaby waga 19kg, ale ja mieszkam na 4 pietrze... do niższych pieter, domu z podwórkiem ok.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 20:33   #18
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: wózek HAUCK

ja mam X-landera XA. bardzo sobie chwalę chociaż do jeżdżenia po naszych chodnikach teraz lepsze wydają mi się wózki "na paskach" - ja rozumiem że dzieci lubią takie wstrząsy ale bez przesady, nie mogłam patrzeć jak 2tygodniowemu maleństwu główka podkakuje jak dzika na każdej dziurze - horror
Żeby zlagodzić wstrząsy jak zjeżdżam np z krawężnika to podnoszę tylne koła (jak przednie są już niżej) - przy trójkołowcu taki manewr raczej groziłby wywrotką... one chyba nie są najstabilniejsze.
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 20:45   #19
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: wózek HAUCK

No własnie mnie też przeraża waga. Naoglądałam się tych wózków, naoglądałam i w koncu nie spytałam o wagę. Dopiero w domu w necie sprawdziłam i mnie poraziło.
Ale z drugiej strony mieszkam w domku, autobusem też nie jeżdżę więc chyba nie będzie to miało dla mnie takiego znaczenia.
Zastanawiałam się jeszcze nad bebecar stylo at, ale waga chyba podobna?
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-09, 18:28   #20
efka206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 76
Dot.: wózek HAUCK

posiadam haucka, jaguar 3, trójkołowego i jestem z niego bardzo zadowolona; uważam, że jest jednym z ładniejszych trójkołowców dostępnych na naszym rynku (niektóre są naprawdę pokraczne); lekko i łatwo się go prowadzi zarówno na gładkich chodnikach jak i w lesie, łatwo się go również składa (trzymam go w bagażniku samochodu, gdyż na 4 piętro nie dałabym rady wnieść wózka z dzieckiem); kupując wózek w pierwszej kolejności zwracałam uwagę na wygląd, potem na cenę; hauck jest zarówno ładny (nowoczesny) jak i niedrogi (podobne zestawy do mojego były w cenie powyżej 2 tys zł), mój zestaw to obudowana spacerówka na pompowanych kołach + zamiennie (a raczej na pierwsze miesiące życia niemowalczka) wkład a'la głęboki, usztywniony od spodu, miękki i ciepły w środku z uchwytami, dzięki czemu mogę w tym wnosić dziecko do mieszkania; zamiast tego wkładu można dokupić tradycyjną gondolę (czyli głęboki), ale jest trochę droższa i większa, przez co nie mieści się na przednim siedzeniu samochodu , za mój zestaw zapłaciłam ok 1400 zł, czyli niedrogo zważywszy na wygląd i funkcjonalność, reasumując polecam bardzo
efka206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 19:52   #21
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: wózek HAUCK

Cytat:
Napisane przez efka206 Pokaż wiadomość
posiadam haucka, jaguar 3, trójkołowego i jestem z niego bardzo zadowolona; uważam, że jest jednym z ładniejszych trójkołowców dostępnych na naszym rynku (niektóre są naprawdę pokraczne); lekko i łatwo się go prowadzi zarówno na gładkich chodnikach jak i w lesie, łatwo się go również składa (trzymam go w bagażniku samochodu, gdyż na 4 piętro nie dałabym rady wnieść wózka z dzieckiem); kupując wózek w pierwszej kolejności zwracałam uwagę na wygląd, potem na cenę; hauck jest zarówno ładny (nowoczesny) jak i niedrogi (podobne zestawy do mojego były w cenie powyżej 2 tys zł), mój zestaw to obudowana spacerówka na pompowanych kołach + zamiennie (a raczej na pierwsze miesiące życia niemowalczka) wkład a'la głęboki, usztywniony od spodu, miękki i ciepły w środku z uchwytami, dzięki czemu mogę w tym wnosić dziecko do mieszkania; zamiast tego wkładu można dokupić tradycyjną gondolę (czyli głęboki), ale jest trochę droższa i większa, przez co nie mieści się na przednim siedzeniu samochodu , za mój zestaw zapłaciłam ok 1400 zł, czyli niedrogo zważywszy na wygląd i funkcjonalność, reasumując polecam bardzo
Efka - a ile waży Twoja spacerówka? Moja (peak air 4) - jakieś 18 kg
Hehehe no to sobie dobrze zrobilam
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 11:07   #22
efka206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 76
Dot.: wózek HAUCK

fibian, nie wiem ile waży mój wózek, ale to dla mnie nie ma znaczenia, ledwo wnoszę po schodach na moje 4 piętro małą w tym wkładzie, który opisałam powyżej (moja niespełna 5-cio miesięczna córeczka waży ok 7 kg); myślę, że wózki docelowo nie przewidziano do noszenia ich z dziećmy tylko do wożenia w nich dzieci, wózek ma taki kształt, że nawet jakby ważył tylko 2 kg to średnio wygodnie brałoby się go pod pachę , tak więc się nie przejmuj, ważne żeby dziecku było w nim wygodnie i ciepło
pozdrawiam
efka206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 13:10   #23
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: wózek HAUCK

Cytat:
Napisane przez efka206 Pokaż wiadomość
fibian, nie wiem ile waży mój wózek, ale to dla mnie nie ma znaczenia, ledwo wnoszę po schodach na moje 4 piętro małą w tym wkładzie, który opisałam powyżej (moja niespełna 5-cio miesięczna córeczka waży ok 7 kg); myślę, że wózki docelowo nie przewidziano do noszenia ich z dziećmy tylko do wożenia w nich dzieci, wózek ma taki kształt, że nawet jakby ważył tylko 2 kg to średnio wygodnie brałoby się go pod pachę , tak więc się nie przejmuj, ważne żeby dziecku było w nim wygodnie i ciepło
pozdrawiam
Nawet nie wiesz jak mi tym humor poprawiłaś
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 12:27   #24
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: wózek HAUCK

hejka czy ktos ma taki wózeczek http://www.radar.pl/Hauck-Chicago-4-...EIGE-30686607/
rodze latem nie chce twardych sztywnych gondoli.
jakie macie zdanie jesli ktos posiada taki wózek ? dzięki
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 15:58   #25
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: wózek HAUCK

nie mam, ale on wyglada jak kopia teutonii mistral s
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 10:53   #26
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: wózek HAUCK

fakt bardzo podobny a jak z opiniami o tym modelu ? co piszesz ?
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 11:31   #27
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: wózek HAUCK

Haucka sama chciałam kupić prawie cztery lata temu dla starszej córki ale przeczytałam kilka opinii że komuś coś od kłółka odpadło... dobrze nie pamiętam (model który chciałam chyba miał coś w stylu kołpaków czy jakichś nakładek małych). Za to o teutonii czytałam same pozytywy; widziałam na żywo i wózek rewelacja... z tym że u mnie w sklepie komplet kosztował ponad 3tyś ale na allegro widziałam trochę używanych. Chyba wolałabym uzywaną teutonię niż nowego Haucka. tylko nie wiem jak Hauck cenowo wypada.

A, na teutonię jest 3 lata gwarancji... rzadko kto jeździ wielofunkcyjnym wózkiem tak długo więc pewnie można kupić uzywany na gwarancji.
Ja na allegro widziałam o tyś taniej wózki sprowadzone z niemiec, bez gwarancji - niby z wyprzedaży jakiegoś sklepu.
__________________
10 lat z Wizażem

Druga

Edytowane przez Carya
Czas edycji: 2010-03-18 o 11:34
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 12:58   #28
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: wózek HAUCK

hmm no tak ceny 3 tys to troszkę nie na moją kieszen
a hauck widziałm na zywo i mi sie podobał tylko własnie jak z jego "mocną " stroną czy nie rozpadnie sie po 100 metrach
bo cenowo tak tysiąc to trzeba dac .
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 18:41   #29
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: wózek HAUCK

A szperałaś na forum gazety? tam zawsze jest sporo opinii, na pewno znajdzie się ktoś kto ma taki wózek. Bo tak w ogóle to bardzo mi się podoba sama byłam o krok od kupienia właśnie tej podobnej teutonii (bo na tego Haucka to się nie natknęłam nigdzie więc nawet nie wiedziałam że istnieje coś tak podobnego... Jedo Vedi jeszcze jest podobny ciut ale wygląda jak ubogi krewny teutonii ) ale jej waga mnie zniechęciła koniec końców.
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 10:16   #30
chany14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: wózek HAUCK

Ja mam Haucka TRAX, i jestem z niego bardzo bardzo zadowolona. Kupiłam go na allegro za 380zł używanego, jest to czterokołowy lekki wózeczek typu spacerówka, która rozkłada się na płasko do pozycji leżącej, ma skrętne przednie koła, co jest bardzo ważne w wózkach, bardzo duży kosz na zakupy, posiada możliwość wstawienia i zamocowania fotelika, zajmuje mało miejsca w samochodzie waży ok 6-7 kg. Lekki zwinny i funkcjonalny, nie zamieniłabym go na żaden inny wózeczek i do tego wszystkiego udało mi się znaleźć go w dobrej cenie. naprawdę polecam
chany14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-03 09:17:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.