Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-29, 17:40   #361
koza
Przyczajenie
 
Avatar koza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zniszczone włosy

W koncu jest ktoś kto ma podobny problem. Moje włoski są brzydkie z wierzchu a pod spodem piękne,gładkie, lśniące i w ogóle och, ach ech... długo walczyłam, używałam różnych odżywek i myślę ze w końcu zaczynam zwalczać moją przypadłość. ostatnio przerzuciłam się na kosmetyki typowo nawilżajace(szampony, odżywki, maski, ampułki). polecam serie wygładzającą Matrixa(pomarańczową), loreal liss extreme i schwarzkopfa professional BC BONACURE. warto tez zainwestowac w serum loreala liss control +, jest bardzo dobre, ładnie skleja włosy. pozdrawiam
__________________
OleŃka
koza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 21:19   #362
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: okropna farba i zniszczone włosy

Nie ma się co zalamywac, tylko trzeba wziąc się do pracy w celu modernizacji włosów. Proponuję np. odnależć wątek o oleju rycynowym (podobno świetnie działa na wlosy), poza tym jakiś preparat wzmacniający wlosy (np. silica lub jakis inny- jest tego całe mnóstwo), można też jakis szampon regenerujący. To na poczatek na pewno pomoże.
Ps-czlowiekowi wypada dziennie około 60- 100 włosow i mimo tej ilości nie lysieje
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 21:39   #363
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: okropna farba i zniszczone włosy

a co to za farba byla taka straszna ??
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 22:16   #364
iwonus_s
Przyczajenie
 
Avatar iwonus_s
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 17
GG do iwonus_s
Dot.: okropna farba i zniszczone włosy

nie pamiętam jej nazwy, kupiłam ją w zaopatrzeniu dla fryzjerów, pamiętam tylko że to było niebieskie opakowanie, wczesniej kupywałam farby ce-ce i było ok, ale sprzedawczyni mnie namówiła na tą "niebieską"

to ktoś wie czy wypadnięty włos odrasta??
iwonus_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 22:32   #365
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: okropna farba i zniszczone włosy

O ile dobrze pamietam , jeśli nie został uszkodzony mieszek włosowy i nie uległ miniaturyzacji włosy odrosną. Ja natomiast zalecam w celu przyspieszenia tego procesu i zapobieżeniu dalszej utracie włosów stosowanie szamponu Dermena lub Garnier Neril .( oba dostępne w aptece,w ątków na ich temat było sporo, w przeważającej ilości przypadków działają, sprawdż na KWC).Oczywiście dodatkowwo dobre odżywki o specyficznym działaniu ( np Henna treatment Wax , ewentualnie olejek rycynowy ) oraz witaminki typu Humavit.Oczywiście musisz zaopatrzyc sie w cierpliwośc bo na efekty przyjdzie napewno nieco poczekać .Powodzenia.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 22:32   #366
patula
Raczkowanie
 
Avatar patula
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 428
GG do patula
Dot.: okropna farba i zniszczone włosy

To może była ta farba?? Ja ją kupiłam i teraz zastanawiam się czy mam zafarbować włosy czy nie! Zetknął się ktoś już z tą farbą?? Proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lastscan.jpg (38,4 KB, 26 załadowań)
patula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 22:55   #367
iwonus_s
Przyczajenie
 
Avatar iwonus_s
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 17
GG do iwonus_s
Dot.: okropna farba i zniszczone włosy

nie, tamta farba nie posiadała żadnych obrazków na opakowaniu, jutro pójdę do tego zaopatrzenia i zapytam się o nazwę tej farby, napiszę żeby któraś z was jej nie kupiła kiedyś
iwonus_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 09:07   #368
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Zniszczone włosy

Lionne:
Jesli zdecydujesz się na seboradin to pomyśl o ampułkach , szampony stosowałam, ale włosy były po nim matowe, spląłtane i w ogóle wyglądały jeszcze gorzej,a ampułki są dobre, tzn. mi pomogły.
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 23:34   #369
iwonus_s
Przyczajenie
 
Avatar iwonus_s
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 17
GG do iwonus_s
Dot.: okropna farba i zniszczone włosy

nie uwierzycie co dziś odkryłam

umyłam sobie głowę i jak zawsze chciałam użyć mojej odżywki (ostatnio używałam PANTENE PRO-V) okazało się jednak że odżywka się skończyła a zapomniałm kupić nową,,, myślałam że nie rozczeszę przez to włosów, a wiecie co się stało?? prawie żaden włosek nie wypadł mi przy rozczesywaniu a wcześniej jak napisałm włosy wypadały mi garściami dosłownie, no i teraz wiem czego była tego przyczyna... ODŻYWEK!!!
tyle włosów starciłam przez te niby upiększacze skojarzyłam dopiero teraz fakty, że dopóki nie używałam odżywek włosy mi nie wypadały, szkoda tylko że tak późno na to wpadłam i to przez czysty przypadek... gdybym jak zawsze kupiła odżywkę wcześniej zanim się inna kończy to nigdy bym się nie domyśliła,,,, nie przyszło mi do głowy, a przecież jestem alergiczką, powinnam była pomyśleć, napewno jestem uczulona na jakiś konkretny składnik odżywek i dlatego wypadały mi włosy....

szkoda że tak późno, oj szkoda,

no i ponawiam pytanie
czy wypadnięty włos ma możliwość odrośnięcia
iwonus_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 23:44   #370
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289
Dot.: okropna farba i zniszczone włosy

jesli wypadnei sam to tak ejzeli go wyrwiemy, wyszarpamy to nie
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 07:20   #371
kasienkaaa
BAN stały
 
Avatar kasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 110
Dot.: okropna farba i zniszczone włosy

w miejscu wypadniętego włosa musi powstać nowa cebulka (mieszek) trwa to około 3 miesiecy po czym włos zaczyna rosnąć od nowa, takze nie ma co panikować (z tymze czesto jest tak ze te włosy są już ciensze i słabsze).Pozatym przecież włosy wypadają co jakis czas same nawet do 100 włosow dziennie i gdyby nie odrastały to bysmy juz byli łysi takze nic sie nie martw.

Ja tez mam problem z wypadaniem włosów, myje codziennie i codziennie wyczesuje garsc lub mniej różnie to bywa ale zawsze cos wypada, na dywanach w moim domu jest pełno moich włosów aż kiedyś z jednego dywanu wyczesałam kilka niezłych garści.....trudno uwierzyc ale tak było i mam ich w tej chwili o połowe mniej niz kiedyś.
kasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 07:32   #372
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: okropna farba i zniszczone włosy

Witam
Iwonus s-doskonale rozumiem Twój problem,sama farbuje włoski od lat i kiedys w sklepie kiedy nie bylo mojej farby skusiłam sie na inną no i tragedia,połowa włosów popłyneła przy zmywaniu tej farby,to dziwne bo nie jest to zła firma,ale podejrzewam,że być może byłam uczulona na któryś z jej składników.Mam nauczkę,aby nie zdradzać swoich ulubionych firm.
Odnośnie Twoich włosków to polecam szampon Neril tak jak mówiły poprzedniczki,loton do wcierania w skórę głowy(Seboradin,Neril) ja stosowałam też olejek rycynowy który wcierałam w skórę głowy.
Jeśli Twoja włosy są zniszczone to polecam Ci ampułki Alfaparf,ostatnio kupiłam dwa rodzaje,jedne regenerujące a drugie zwiększające objętośc włosów cienkich.Na zwiekszenie trzeba poczekać,ale po pierszej ampułce regenerującej włosy były śliskie, pięknie błyszczały-poleciła mi je moja fryzjerka.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 18:40   #373
Nika_17
Przyczajenie
 
Avatar Nika_17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zniszczone włosy

WAX!!!! Naprawdę jest godny polecenia. Efekty były widoczne już po pierwszym użyciu
Nika_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 09:58   #374
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Unhappy zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

Witam!!! Mam bardzo zniszczone, suche i łamliwe włosy To na pewno "zasługa" baleyagu w odcieniach blondu (jestem naturalną brunetką ) Włosy mam długie, proste i żal mi ich obcinać Kiedyś miałam zdrowe włosy ale robie baleyage co 3 miechy i to widocznie tak je zniszczyło Stosowałam najlepsze maski tj. Wella system professional, Loreal Absolute Repair i włosy były zdrowe ale teraz chyba sie cholery przyzwyczaiły bo to już na nie nie działa Stosuje teraz Cement Kerastase i nic!!! Wybredne są i nie dają za wygraną Nie wiem już co mam zrobić. Znacie może jakąs super mega maskę która "wyleczy" moje włosy? Słyszałam ze Schwarzkopf Professional Bonacure jest dobry Stosował ktoś? A moze Loreal Liss extreme mi pomoże?? Czekam na rady... byle szybko bo mi włosy wypadną
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 11:57   #375
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

a slyszalas o Henna Treatment Wax? Jest przeznaczona do wlosow zniszczonych, trawala, farbowaniem, rozjasnianiem. Bardzo popularna na wizazu..Ja jestem w trakcie stosowania tej odzywki i wyraznie mi sluzy. Mozna ja kupic w aptece za ok 17zl za 240g Nakladasz ja na umyte i osuszone recznikiem wlosy, zakladasz czepek i ogrzewasz wlosy suszarka, bo cieplo aktywizuje dzialanie maseczki. Potem owijasz wlosy dodatkowo recznikiem i trzymasz tak z pol godziny. nastepnie zmywasz..polecam
nielle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 12:05   #376
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

Cytat:
Napisane przez iwonatom
Witam!!! Mam bardzo zniszczone, suche i łamliwe włosy To na pewno "zasługa" baleyagu w odcieniach blondu (jestem naturalną brunetką ) Włosy mam długie, proste i żal mi ich obcinać Kiedyś miałam zdrowe włosy ale robie baleyage co 3 miechy i to widocznie tak je zniszczyło Stosowałam najlepsze maski tj. Wella system professional, Loreal Absolute Repair i włosy były zdrowe ale teraz chyba sie cholery przyzwyczaiły bo to już na nie nie działa Stosuje teraz Cement Kerastase i nic!!! Wybredne są i nie dają za wygraną Nie wiem już co mam zrobić. Znacie może jakąs super mega maskę która "wyleczy" moje włosy? Słyszałam ze Schwarzkopf Professional Bonacure jest dobry Stosował ktoś? A moze Loreal Liss extreme mi pomoże?? Czekam na rady... byle szybko bo mi włosy wypadną
iwantom po co powtarzasz ten sam wątek -przecież już w jednym pisałaś jaki masz problem poza tym dziewczyny mają rację po to jest wyszukiwarka, zeby nie powtarzać tych samych wątków i tym samym nie zaśmiecać forum- wątków o tej tematyce jest mnóstwo wiadomo,że każdy ma inne włosy i na każdego co innego działa- ale napewno znajdziesz coś dla siebie i nie są to wątki z 2002 roku tylko np. z ostatniego tygodnia i nikt nie pisze tego złośliwie bo nie o to chodzi -powodzenia w szukaniu pozdrawiam
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 12:22   #377
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Red face Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

Nielle dziex za rade ale wax mi nie pomogl Słuchajcie- dlaczego wy sie tak wkurzacie?? Jestem tu nowa i chcialam sobie nowy watek zalozyc a ze akurat mam taki problem to o takim napisalam Jakbym miala cellulit albo wlosy na pietach to bym na pewno napisala o tym Serio- czytalam watki z podobnymi problemami ale nic nie znalazlam. Polecaly laseczki WAX Absolute Repair, Kerastese i jakies loreala- wszystko mialam i nie pomaga. Chcialam tylko zeby ktos napisal o jakiejs masce ktora mogłaby mi pomoc nawet jesli kosztowala by 300 zl Proste! przeciez jak ktos nie chce to nie musi odpisywac... Take it easy ladies!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 13:52   #378
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

no to nie wiem ...moze Cosmetici Dora, Maska regenerująco-odżywcza na bazie wyciągu z bambusa http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4814, do tego jedwab biosilk..nie susz wlosow suszarka (jesli to robisz)..albo wybierz sie do zakladu fryzjerskiego na zabieg nawilzania wlosow...jesli nic nie pomoze to chyba trzeba bedzie po prostu sciac wlosy
nielle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 14:56   #379
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Wink Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

Dziex Nielle Wyprobuje na pewno tej maski no i w poniedzialek lece do fryzjera sciac chociaz koncowki A stosowalas moze Liss Extreme Loreala? Bo niektore laski mowia ze strasznie przetluszcza wlosy
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 15:57   #380
doril4
Raczkowanie
 
Avatar doril4
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-ów
Wiadomości: 262
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

witam ja również stosowałam wax ale nie udało mi się poprawić kondycji włosów. Teraz jestem w trakcie stosowania ampułek ALFAPARF

OLIO ESSENZIALE

AMPUŁKI SILNIE REGENERUJĄCE

i jestem bardzo zadowolona - koszt 1 ampułki to ok 10 zł ,nie pachną rewelacyjnie ale czego nie robi sie dla włosów.Acha dodatkowo po wysuszeniu ładuję biosilk (nie przesusza mi włosów- ale to pewnie dlatego że są tak makabrycznie wysuszone przez - rozjaśnianie)
Ampułki kupisz w sklepach z artykułami fryzjerskimi albo na allegro
Powodzenia
doril4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 15:59   #381
doril4
Raczkowanie
 
Avatar doril4
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-ów
Wiadomości: 262
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

przepraszam za pomyłkę miało być nie przetłuszcza!!!
doril4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 20:22   #382
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Red face Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

Dziex A miałaś moze maskę z tej firmy? bo wlasnie ja widzialam na allegroAlbo Loreala liss extreme?
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 06:38   #383
doril4
Raczkowanie
 
Avatar doril4
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-ów
Wiadomości: 262
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

właśnie nie miałam ale zastanawiam sie też nad kupnem jej.Stosuje też szampon i odżywkę Nivea (seria odbudowująca -do włosów suchych, łamliwychi zniszczonych) cena ok 8/10zł za sztukę .Niewiele kosztuje a jestem naprawde mile zaskoczona i nawet ładnie pachnie .(po odżywce włosy bardzo dobrze się rozczesują pomimo tego że sie ja spłukuje)
doril4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 17:08   #384
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

liss extreme miałam szampon, żadna rewelacja...
Również szukam dla siebie czegoś skutecznego, ale powoli trace nadzieje. Kupie jeszcze ten biosilk i zobaczę wtedy.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 17:10   #385
Mortycja84
Raczkowanie
 
Avatar Mortycja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

Cytat:
Napisane przez iwonatom
Witam!!! Mam bardzo zniszczone, suche i łamliwe włosy To na pewno "zasługa" baleyagu w odcieniach blondu (jestem naturalną brunetką ) Włosy mam długie, proste i żal mi ich obcinać Kiedyś miałam zdrowe włosy ale robie baleyage co 3 miechy i to widocznie tak je zniszczyło Stosowałam najlepsze maski tj. Wella system professional, Loreal Absolute Repair i włosy były zdrowe ale teraz chyba sie cholery przyzwyczaiły bo to już na nie nie działa Stosuje teraz Cement Kerastase i nic!!! Wybredne są i nie dają za wygraną Nie wiem już co mam zrobić. Znacie może jakąs super mega maskę która "wyleczy" moje włosy? Słyszałam ze Schwarzkopf Professional Bonacure jest dobry Stosował ktoś? A moze Loreal Liss extreme mi pomoże?? Czekam na rady... byle szybko bo mi włosy wypadną
Proponuję Ci wypróbować kosmetki ekskluzywnej firmy JOICO. Nie są to kosmetyki tanie ale zaręczam Ci , że skuteczne.
Zorientuj się , czy w Twojej miejscowości znajduje się salon , który pracuje na tych produktach . Jeżeli tak to poproś o wykonanie zabiegu rekonstrukcji włosa - koszt takiego zabiegu w zależności od salon od 50 do 100 zł. Efekt fantastyczny! Później dla domowych zabiegów możesz zakupić np. rekonstruktor , szampon i odżywkę K-PAK.
Mortycja84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 17:17   #386
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Smile Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

Apiska a co dokładnie chcesz kupic z biosilku?? Bo ja tez sie zastanawiam nad tym a dokładniej nad jedwabiem regenerujaco-nabłyszczajacym Miał ktoś to może? A co do kosmetyków Joico to co dokładnie proponujecie?? Jakieś konkretne maski??
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 17:17   #387
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

kurcze, ale drogie te kosmetyki z tej firmy
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 19:01   #388
Mortycja84
Raczkowanie
 
Avatar Mortycja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

Z produktów JOICO największym hitem jest reconstruktor . Produkt bardzo drogi ale efekt juz po jednym użyciu niesamowity. Dobra jest także odżywka z serii K-Pak. Najlepiej o skuteczności tych preparatów można się jednak przekonać właśnie w trakcie zabiegu rekonstrukcji , który jest jednak wykonywany tylko w salonach.
Mortycja84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 19:05   #389
Mortycja84
Raczkowanie
 
Avatar Mortycja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

właśnie zauważyłam , że dziewczyny wyraziły swoje opinie na KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12576
Mortycja84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 19:30   #390
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

opinia opiniami, a w portfelu echo
Boję się, że wydam kupe kasy a nie pomoze
Narazie kupię biosilk
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.