Fragonard - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-19, 19:23   #31
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Pytanie o Fragonard

Rzastin, jestes wielka!!!!
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 20:02   #32
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Pytanie o Fragonard

Cytat:
Napisane przez rzastin
Emily- Paris /YSL/
To dlatego miał mi się do "Dune" (którego nazwę panienka napisała na opakowaniu), jak pięść do nosa!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 21:44   #33
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Pytanie o Fragonard

Rzastin dzięki ogromne
Właśnie coś mi się kojarzyło z tą polityką firmy n.t. ujawniania nazw

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 15:01   #34
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Pytanie o Fragonard

To fajnie, że notatki taty sie przydały. To już chyba wiecie, po kim mam takiego bakcyla do tych spraw

Tato przywiózł z Fragonarda do domu wielka flaszkę męskiego Opium, ekstrakty L'eau par Kenzo i Paris. Zapachy najwyższej jakości, bardzo trwałe, warto tam cos zakupić

Mam pytanie: Zarówno Fragonard, jak i Galimard maję w swojej ofercie zapach Farenheit Diora (u Galimarda nazywa się Parfumeur en 1747; Grasse- Eze Village). Dla mnie to trochę dziwne, że dwie, niezależne od siebie (bo chyba takie są) wytwórnie produkują ten sam, niby oryginalny, zapach
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 15:11   #35
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Pytanie o Fragonard

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
Gusiu - skąd Twoja mama wiedziała, że Lune de Miel to "odpowiednik" Tresor?
ja jak tylko powachalam lune de miel to zaraz poczulam w nim tresora, ale nie wiedzialam, ze to oficjalne
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 15:32   #36
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Pytanie o Fragonard

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
ja jak tylko powachalam lune de miel to zaraz poczulam w nim tresora, ale nie wiedzialam, ze to oficjalne
Bo tak nie do końca oficjalnie, w sumie to niby tajne
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 15:35   #37
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Pytanie o Fragonard

Cytat:
Napisane przez rzastin
Zapachy damskie
Nazwa firmowa- Marka handlowa

Arielle- Amarige /Givenchy/
Fragonard, Fragonard- Anais Anais /Cacharel/
Melodie- Beautiful /Estee Lauder/
Emily- Paris /YSL/
Etoile de Sud- Eternity /C. Klein/
Baroque- Poison Hypnotique /Ch. Dior/
Dalia- Pleasures /Estee Lauder/
Eau Fondage- Eau de Kenzo
Lune de Mielle- Tresor /Lancome/
Miranda- Cashmir /Schofer/
Reve Indian- Shalimar /Guerlain/
Murmure- Opium ? /YSL/
Eau Fantasque- L'eau par Kenzo /Kenzo/

Męskie:
Concerto- C. Klein
Siecle- Opium /YSL/
Santal- Farenheit /Dior/
Swing- Dakkar Noir /Guy Laroche/
Vetiver- Just /YSL/
Valentin- Gio /Armani/
Eau Fivolle(?)- Eau Sauvage /Ch. Dior/
Eau de Hongrie (?)- Davidoff Cool Water
Ciekawa też jestem, co mają tam z nowszych zapachów, bo ta lista ma już trochę lat, pochodzi z 2000 r.
__________________


Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2006-09-15 o 20:38
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 00:09   #38
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Pytanie o Fragonard

Melduje, ze jestem swiezo po wizycie we Fragonardzie, gdzie TZ robil za Mikolaja dla swoich dwoch pan, czyli mater i mnie Spedzilam godzine niuchajac, analizujac i przemysliwujac, bo o ile moj prezent zostal wybrany bez wahania (Eau Fantasque dla zmarlucha marzacego o goracym lecie), o tyle drugi to byla trudna misja. Oczywiscie mialam byc sila wybierajaca, ale TZ tak sie przejal, ze sam wybral, i moglam tylko aprobujaco cos tam mruknac Stanelo na nowiutkim zapachu firmy - Diamant.

Od poczatku mialam dosc niesamowite uczucie, ze ja ten zapach skads znam - fazy glowy za Chiny nie moglam zidentyfikowac; za to kiedy potem pojawila sie dosc charakterystyczna, pieprzno-kwiatowa nutka, to zaswitalo mi, ze przypomina mi Chance, ktorych swego czasu uzywalam dosc dlugo, wiec niezle kojarze zapach. Ale po jakiejs godzinie zaczelo sie wszystko znow zmieniac w slodko-orientalno-smakowity, lekko drazniacy zapach w duchu Coco Mlle, zeby po kolejnych dwoch osiagnac lagodna faze przyprawowo-waniliowa. Generalnie bardzo pozytywnie oceniam te kompozycje, choc sama nie moglabym jej raczej uzywac (wlasnie ze wzgledu na faze a la Coco Mlle, ktora mnie meczy). Najbardziej podoba mi sie to, ze nie jest to kopia, ale naprawde udana wariacja na temat. No i zawsze jest gigantyczna przepasc miedzy wodami toaletowymi czy nawet perfumowanymi, a prawidzwymi ekstraktami. Jednak zadna eau nie da takiej radosci siedzenia ze skupionym badawczo nosem w nadgarstku i sledzenia fascynuajcych przeobrazen, jakim podlegaja prawdziwe perfumy!

Co do obslugi - jest przemila i pomocna, kobitka cierpliwie i calkiem do sensu doradzala, widac porzadne przeszkolenie. Bez problemu zidentyfikowala kilkanascie niepodpisanych papierkow, wysunela kilka ciekawych kandydatur na prezent; zamiast Eau Fantasque probowala doradzac mi cos bardziej zimowego lub calorocznego, ale na subtelny sygnal, ze jestem zdecydowana, nie nalegala, choc zasugerwoala mi tez powachanie moich ukochanych Etoile du Sud Ucielysmy sobie mila pogawedke, TZ podreptal do kasy i wyszlismy obladowani jakimis hurtowymi ilosciami probek

Nastepny razem musze koniecznie myknac powachac ich wody - maja kolekcje cos w stylu AA Guerlaina: wody o kilku nutach, z dominujacym jednym akordem. Rose de Mai, Lavande, Cerisier en Fleurs itd. Na szczescie Freesie (kocham frezje!!) wykukalam dopiero pozniej w katalogu, bo pewnie TZ zaczalby juz zapuszczac korzenie na srodku sklepu Poza tym kusza mnie niebywale Fragonardowe Fleur d'Oranger, heh

Oczywiscie musialam podpuscic konsultantke Fragonarda w kwestii zbieznosci perfum z pierwowzorami Opisalam krotko, jakiego typu perfum uzywa mama TZ i wspomnialam m.in. o Anais Anais. Pani blyskawicznie zaproponowala mi Fragonarda (Fragonard de Fragonard) mowiac, ze jesli lubi Anais Anais, to te sa podobne i tez moga sie jej spodobac. Jeszcze tylko raz napomknela cos o podobienstwie innej kompozycji Fragonarda do Amarige, ale poza tym nie padaly zadne nazwy, no i ani razu nie bylo mowy o dokladnie tym samym zapachu, pani konsekwentnie uzywala terminow: "podobny" i "ten typ perfum, co..."

I na koniec jeszcze jedna nowosc - Fragonard od jakiegos czasu produkuje perfumy w tych samych zlotych buteleczkach, ale z psikaczem (kiedys byly tylko bez). No i nie wiem, jak wczesniej bylo z pojemnosciami, nie zwrocilam uwagi, ale na pewno mozna teraz kupic perfumy nawet w butelce-gigancie 120ml ale to juz chyba dla wytrwalych i montematycznych
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 11:13   #39
daraX
Raczkowanie
 
Avatar daraX
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gdynia/Wrocław
Wiadomości: 73
GG do daraX Send a message via Skype™ to daraX
Question Fragonard Capucine

Witam wszystkie maniaczki perfum
Mam takie maleńkie pytanie.Czy ktoś wie pod jaką nazwą w Polsce występują perfumy Fragonard: "Capucine"????To są ulubione perfumy mojej siostry i chciałbym zrobić jej prezent gwiazdkowy ,ale do Paryża(gdzie je kupiłyśmy)w najbliższym czasie się nie wybieram Swój odpowiednik znalazłam(zresztą na tym forum za co bardzo dziękuję chyba "Rzastin" i dlatego mam nadzieję,że ktoś będzie znał tą nieszczęsną nazwę.Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
daraX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 11:23   #40
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Pod jaką nazwą...?

A może sprawdź allegro? Często pojawiają się "Fragonardy"
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 11:53   #41
daraX
Raczkowanie
 
Avatar daraX
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gdynia/Wrocław
Wiadomości: 73
GG do daraX Send a message via Skype™ to daraX
Dot.: Pod jaką nazwą...?

Tak,ale niestety Capucine nie ma A jak będę miała markę pod jaką można dostać te perfumy to będzie lepsze pole manewru
daraX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-07, 13:25   #42
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Pod jaką nazwą...?

Ech, a jaj mam taką malutką esencję perfum Fragonard "Emilie". Oszałamiający, kwiatowo-szyprowy zapaxch. Niestety nie wiem, pod jaką nazwą występują te perfumy, bo ja nie byłam w fabryce tych perfum, tylko moja mama, która przywiozła nam właśnie te perfumki .
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 13:49   #43
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Pod jaką nazwą...?

Cytat:
Napisane przez daraX
Tak,ale niestety Capucine nie ma A jak będę miała markę pod jaką można dostać te perfumy to będzie lepsze pole manewru
To napisz do sprzedawcy - może Ci sprowadzi ewentualnie podpowie jaki to zapach Wiem, że "rmarian" miał Fragonardy
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 14:23   #44
daraX
Raczkowanie
 
Avatar daraX
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gdynia/Wrocław
Wiadomości: 73
GG do daraX Send a message via Skype™ to daraX
Dot.: Pod jaką nazwą...?

Tyle,że sprzedawca mieści się w Paryżu i nie udzieli mi takiej informacji.
A "Emily"" to albo Chanel 5 albo Paris (YSL).Ale i tak oryginał(czyli Emily pachnie o wiele ładniej.
daraX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 16:34   #45
jalipska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Pod jaką nazwą...?

"napisz do sprzedawcy..... " tego, który na allegro sprzedaje a nie tego z Paryża
jalipska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 00:21   #46
passero
Zadomowienie
 
Avatar passero
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 204
Dot.: Pytanie o Fragonard

Witam Wszystkich!
Odkopuję wątek ponieważ bardzo jestem ciekawa czy ktoś z Was robił zakupy w sklepie internetowym Fragonarda. Jeśli tak to proszę niech poinformuje jakie są koszty przesyłki. Nie potrafię znaleźć tej informacji.
A te próbki:
http://fr.fragonard.com/@fr/shop/7/5...10/product.asp

czy one są zapachami ze złotych buteleczek czyli ekstraktów???
Będę wdzięczna niewymownie każdemu kto się pofatyguje by mnie oświecić
Pozdrawiam gorąco bo jestem bardzo napalona na tego Fragonarda
passero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 09:34   #47
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Pytanie o Fragonard

Hmm... A Capucine? Kojarzycie może ten zapach?
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 21:38   #48
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Pytanie o Fragonard

Cytat:
Napisane przez passero
Odkopuję wątek ponieważ bardzo jestem ciekawa czy ktoś z Was robił zakupy w sklepie internetowym Fragonarda. Jeśli tak to proszę niech poinformuje jakie są koszty przesyłki. Nie potrafię znaleźć tej informacji.
Hej Passero,
co prawda nie robiłam zakupów online, lecz u źródła, czyli w Grasse, ale mogę Ci powiedzieć, że ten zestaw to są miniaturki ich sztandarowych zapachów. Są to ekstrakty - tak przynajmniej mówiła przewodniczka Też je kupiłam przy okazji zwiedzania fabryki - są bardzo fajne.
Co do kosztów przesyłki, to na stronie jest napisane bardzo enigmatycznie, że koszt przesyłki zależy od wagi i od kraju przeznaczenia.

Tak w ogóle to rewelacyjny wątek. Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że to są te same zapachy, co we flakonach różnych marek. Dobrze wiedzieć Ja po niuchnięciu Eau fantasque pomyślałam od razu o L'eau par Kenzo, ale stwierdziłam, że jest to pewnie doskonała wersja typu "perfumy w stylu.."
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 22:28   #49
passero
Zadomowienie
 
Avatar passero
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 204
Dot.: Pytanie o Fragonard

[quote=tornado]Hej Passero,
co prawda nie robiłam zakupów online, lecz u źródła, czyli w Grasse, ale mogę Ci powiedzieć, że ten zestaw to są miniaturki ich sztandarowych zapachów. Są to ekstrakty - tak przynajmniej mówiła przewodniczka Też je kupiłam przy okazji zwiedzania fabryki - są bardzo fajne.
Co do kosztów przesyłki, to na stronie jest napisane bardzo enigmatycznie, że koszt przesyłki zależy od wagi i od kraju przeznaczenia.

Tornado,
jestem Ci autentycznie bardzo wdzięczna za odpowiedź To dla mnie bardzo dobra wiadomość, że ów zestaw miniaturek zawiera ekstrakty A co do kosztów przesyłki do Polski - Znajoma znająca angielski pobuszowała w sklepie internetowym Fragonarda i doszła do informacji, że wynoszą one 12,5 euro. Sporo
passero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 00:44   #50
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Pytanie o Fragonard

Cytat:
Napisane przez miu miu
Co do Eze to jest tam jeszcze Galimard - firma podobna do Fragonardu. I też mają fajne zapachy (stamtąd mam Kenzo - u nich 'Brindille', a moja siostra Angel T. Muglera )
Miu miu, powiedz pod jaką nazwą występuje w Galimardzie Angel, bo na Angela firmowanego nazwiskiem Muglera będę musiała chyba dłuuuuugo zbierać. Czy Galimard ma tylko sklepy w Eze i Grasse czy w Paryżu też coś mają może?
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:39   #51
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Pytanie o Fragonard

Cytat:
Napisane przez tornado
Miu miu, powiedz pod jaką nazwą występuje w Galimardzie Angel, bo na Angela firmowanego nazwiskiem Muglera będę musiała chyba dłuuuuugo zbierać. Czy Galimard ma tylko sklepy w Eze i Grasse czy w Paryżu też coś mają może?
Angel ma nazwę CANAICA albo coś w tym stylu. Niestety zdarł się napis na naklejce ale o ile mnie pamięć nie myli to właśnie była Canaica z kropeczkami nad "i"

Niestety Galimard jest tylko w Eze i Grasse W Paryżu nie.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:40   #52
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Pytanie o Fragonard

Cytat:
Napisane przez rawita
Hmm... A Capucine? Kojarzycie może ten zapach?
Ja kojarzę. Moja siostra go ma i właśnie trzymam przed sobą tę buteleczkę
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 10:06   #53
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Pytanie o Fragonard

Cytat:
Napisane przez miu miu
Ja kojarzę. Moja siostra go ma i właśnie trzymam przed sobą tę buteleczkę

Miu Miu! Napisz koniecznie coś więcej!!
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 10:47   #54
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Pytanie o Fragonard

Zapach już nie jest pierwszej młodości i do użycia raczej się nie nadaje ale wąchając butelkę nadal go czuję, więc jedynie w taki sposób mogę go opisać. Czuć w nim orientalne kwiaty i słodką nutę, w sumie to nie bardzo wiem do czego go porównać. Zdecydowanie orientalny. Na stronie Fragonardu piszą, że w składzie są: zielona herbata, bergamotka, róża, jaśmin, piżmo. "Esencja szczęśliwej kobiecości bez kompleksów" Mnie się podoba. Niestety o tym, jak rozwija się na ciele nie mogę nic powiedzieć bo jak już pisałam wcześniej, zapach jest trochę stary
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 18:45   #55
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Pytanie o Fragonard

Dzięki Miu miu Szkoda, że nie mają sklepu w Paryżu, ale przecież zawsze jest sklep internetowy. Czy jesteś w stanie rozróżnić Canaicę od Angela, czy są to zapachy identyczne? Kurczę, ale się napaliłam
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 21:41   #56
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Pytanie o Fragonard

Canaica i Angel różnią się od siebie. Mnie bardziej podoba się Canaica. Jest delikatniejsza, nie ma tej ostrej słodkiej nuty przypominającej nieco męskie perfumy (wiem, mam dziwne skojarzenia ). I na pewno jest bardziej oryginalna, bo Angelem dosyć dużo osób pachnie.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 00:15   #57
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Pytanie o Fragonard

Dzięki Miu miu Czyli nie jest tu tak jak w przypadku Fragonarda, że są to te same zapachy. Dobrze wiedzieć, a jeszcze lepiej powąchać No cóż, pozostają tylko wakacje na Lazurowym Wybrzeżu
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 11:18   #58
Anouk.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Pomorze
Wiadomości: 191
Fragonard flakony

poszukuję PILNIE pustego flakonika po meskich perfumach Suivez-Moi firmy Fragonard !!! chetnie go od kogos odkupie lub wymienie na cos.

PS. Mam zamiar zamowic perfumy Fragonard wysylkowo, ze strony internetowej tej wlasnie perfumerii - jezeli ktos tez mialby ochote cos tam zakupic to zapraszam do "spółki" ;-) podzielimy sie kosztami wysylki
Anouk. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 11:27   #59
Anouk.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: Fragonard Capucine

a męski Fragonard Suivez-Moi? moze ktos wie jaki mamy odpowiednik dostepny w Polsce? skąd w ogóle macie informacje o odpowiednikach?? myslalam ze to TAJNE
PS. rmarian faktycznie sprzedaje Fragonardy na Allegro ale spooooro sobie na tym zarabia. Mi sie bardziej oplaca zamowic ze strony www.fragonard.com i zaplacic za wysylke z Francji Moze ktos chce sie dorzucic i koszty wysylki podzielimy na pół??
Anouk. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 11:40   #60
Anouk.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: Pytanie o Fragonard

zabraklo mi w liscie Rzastin odpowiednika Suivez-Moi meskiego :-( moze ktos zna?????
Anouk. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-23 00:00:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.