zakupy na Coastal Scents - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 22:54   #451
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

powiem wam ze nie oplaca sie robic zbiorczych zamowien.
robilam symulacje zamowienia i za 2 linery, 4 pedzle (w tym do twarzy taki pielegnacyjny), kilka probek zaplacilabym za przesylke tyle ile przy zbiorczym plus przesylke po Polsce.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2008-12-22 o 22:57
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 23:01   #452
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
powiem wam ze nie oplaca sie robic zbiorczych zamowien.
robilam symulacje zamowienia i za 2 linery, 4 pedzle (w tym do twarzy taki pielegnacyjny), kilka probek zaplacilabym za przesylke tyle ile przy zbiorczym plus przesylke po Polsce.
Ale jak chcesz palete samą zamowić to najtansza nierejestrowana przesylka wynosi 15 dol, więc zależy co chcesz zamawiac, niektóre rzeczy same się opłaca inne nie
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 23:04   #453
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

przy samej drobnicy wyszlo mi 8.40, wiec nie tak zle palet nie zamawiam na razie zadnych juz.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 23:28   #454
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
przy samej drobnicy wyszlo mi 8.40, wiec nie tak zle palet nie zamawiam na razie zadnych juz.
to faktycznie niewiele Ci wyszło, muszę pokalkulować
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 01:51   #455
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

swoja droga meda tandetne jest opakowanie tej palety neutralnej taki totalnie mizerny plastik.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 02:05   #456
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
swoja droga meda tandetne jest opakowanie tej palety neutralnej taki totalnie mizerny plastik.
Zgadza się, mi przypomina plastikowe pudełko na płyty DVD. Niestety. Tak jak już napisałam, NYX- owe trojki mają zupełnie inny rodzaj plastiku- grubszy, cięższy i jakoś estetyczniej wyglądają w ogóle.
Przetestowałaś już paletkę może? U ciebie też takie wrażenia jak u mnie, że nie wszystkie cienie są jednakowo piękne? Mam wrażenie, że te z perłowym połyskiem są lepiej napigmentowane niż te matowe. Ale to na razie pierwsze wrażenie po mazianiu paluchami Bo makijażu jeszcze nią nie robiłam.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 02:07   #457
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

szczerze? nie ma szalu. Brakuje mi tez szarosci, na zdjeciu wydawalo mi sie ze sa. Jak neutralna to neutralna No na pewno się nie zmarnują, ale ten plastik to naprawdę jakaś masakryczna żenada. I powiem szczerze, że ta druga paleta, z różami, zapowiada się lepiej. Ja na razie się powstrzymuję z zakupami coastalowymi Makijazu nie robilam, jutro zrobię
Ale ten liner ciezko schodzi... masakra... bardzo trwaly musi byc. W ogole truffle jest przepiekny, no sliczny sliczny sliczny sliczny i za pierwszym razem wyszla idealna kreska (a ja kreski robie fatalne, bo mam dziwne oczy :/)
A - ja testowałam tylko w sztucznym świetle, ale na oku wydawały się fajne te cienie. Przede wszystkim są dość suche i nie osypują się.

ps. spania nie masz?:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2008-12-23 o 02:09
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 02:18   #458
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
szczerze? nie ma szalu. Brakuje mi tez szarosci, na zdjeciu wydawalo mi sie ze sa. Jak neutralna to neutralna No na pewno się nie zmarnują, ale ten plastik to naprawdę jakaś masakryczna żenada. I powiem szczerze, że ta druga paleta, z różami, zapowiada się lepiej. Ja na razie się powstrzymuję z zakupami coastalowymi Makijazu nie robilam, jutro zrobię
Ale ten liner ciezko schodzi... masakra... bardzo trwaly musi byc. W ogole truffle jest przepiekny, no sliczny sliczny sliczny sliczny i za pierwszym razem wyszla idealna kreska (a ja kreski robie fatalne, bo mam dziwne oczy :/)
A - ja testowałam tylko w sztucznym świetle, ale na oku wydawały się fajne te cienie. Przede wszystkim są dość suche i nie osypują się.

ps. spania nie masz?:P
no ja wiedziałam, że nie ma szarości, bo dziesiątki filmików na youtubie obejrzałam i wiedziałam, co biorę
Może szału wielkiego nie ma, ale MAC też ma nie wszystkie pigmenty trafione, więc nie wymagam od palety za 20 klilka $ super jakości, chociaż ja jakoś specjalnie rozczarowana nią nie jestem. Neutralna, to neutralna, do dziennego makijażu a nie do szaleństw kolororystycznych. Gdybym chciała poszaleć z kolorami, to bym sobie tą 88 shimmer zamówiła
Naprawdę jesteś nią zawiedziona, czy tak tylko odebrałam Twoją wypowiedź

ps. spanie mam... w planach ja od kilku lat śpię po 2-4 godziny na dobę- więcej nie mogę i już. Taki mój urok Bywa to męczące, ale za to moja doba ma więcej godzin do wykorzystania (np. na siedzenie na wizażu )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 02:23   #459
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

nie jestem zawiedziona, jeszcze nie testowalam. ale szkoda, bo teraz dalej mi brakuje paru cieni neutralnych

to ja ide spac
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 02:26   #460
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
nie jestem zawiedziona, jeszcze nie testowalam. ale szkoda, bo teraz dalej mi brakuje paru cieni neutralnych

to ja ide spac
to daj znać, jak już przetestujesz
A ja sobie jeszcze na youtubie pooglądam filmiki z makijażami wykonanymi tą paletą, szukając inspiracji do mojego jutrzejszego (właściwie już dzisiejszego) makijażu

EDIT:
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
powiem wam ze nie oplaca sie robic zbiorczych zamowien.
robilam symulacje zamowienia i za 2 linery, 4 pedzle (w tym do twarzy taki pielegnacyjny), kilka probek zaplacilabym za przesylke tyle ile przy zbiorczym plus przesylke po Polsce.
Tzn. wygląda to mniej więcej tak- jeżeli zamawiamy cokolwiek innego niż palety (ja robilam symulację z żelowymi linerami, pędzlami i miką) to rzeczywiście, za przesyłkę nie wychodzi za wiele. Ale gdy tylko dodamy którąkolwiek z palet, to już się średnio opłaca samemu zamawiać. Dla przykladu- przy indywidualnym zamówieniu tylko palety konturowej jej koszt z najtańszą przesyłką wyniesie nas ponad 100 zł. I podobnie ma się sprawa z każdą paletką
Tak więc - jeżeli zamawiamy tylko drobiazgi, to rzeczywiście, spokojnie można samemu, koszt nie jest wielki. Natomiast przy paletach- taniej chyba jednak wychodzi zamówienie zbiorcze..
Idę spać, za 2-3 godziny będę coś malowac nową paletką i zdam relację

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-12-23 o 05:09
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 06:48   #461
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

a ja jestem zadowolona bardzo z neutralnej kolory podobają mi sie chyba wszystkie, nasycenie również. Nie spodziewałam się zresztą super nasycenia barw bo to paleta cieni stonowanych do makijażu dziennego.
Na pewno zamówię krzemionkę, kilka mik, liner jakiś i może pędzel? Palety tez planuję ale na razie kasy brak a chciałabym dwie-konturową i z różami
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 08:04   #462
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

no ja wlasnie drobnice sama bym teraz wziela.

wieccc z pedzli jestem zadowolona, super sa.

co do palety to lepiej wychodzi chyba na oku niz na rece
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 08:19   #463
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: zakupy na Coastal Scents

witam

Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2008-12-25 o 12:18
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 09:26   #464
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
no ja wlasnie drobnice sama bym teraz wziela.

wieccc z pedzli jestem zadowolona, super sa.

co do palety to lepiej wychodzi chyba na oku niz na rece
yhym, na ręce blado a na powiece fajnie
A które pędzle wzięłas? Bo w sumie mam sporo pędzli, moje ukochane to Everyday Minerals i The Body Shop ale może odkryję nowa miłość?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 11:30   #465
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

No to widzę, że zdania są podzielone co do neutralnej.
A ja ją i tak chcę mieć. W mojej 88 nie pasuje mi tylko jedno - zapach. Cienie śmierdzą przeraźliwie chemią, ale na szczęście czuć to tylko w pudełku i nie podrażniają moich dość wrażliwych oczu.

Cathy powiedz mi, czy jak mam już pędzelek Tapered Crease Eye Brush, to czy Italian Badger Round Crease Brush też jest mi niezbędny? Bardzo mi się on spodobał i szybko dopisałam go sobie do listy przyszłych zakupów. Chciałabym jednak wiedzieć, czy rozciera on cień równie dobrze jak Tapered Crease?

Odnośnie zbiorowych zakupów, to mi również się wydaje, że zamawiając mało lepiej zrobić to samemu. Ale jak np. ktoś chce kupić palety, to taniej wyjdzie chyba zbiorowe zamówienie i z przesyłką rejestrowaną.
Właśnie dlatego nie brałam teraz kolejnej palety, wolę z tym poczekać do wspólnego zamówienia, no i na jakąś przecenę, typu 20% off.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 11:43   #466
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja mam pink deluxe oval brush i pink kabuki brush. Powiem ze pedzel do cieni jest swietny, ja zamawiajac pierwszy zestaw na allegro trafilam na super pedzle do cieni (DonYong jakos tak sie zwa) i ten tez jest ekstra

Cienie super sie naklada bo w ogole sie nie osypuja. Trwale tez chyba sa, ja na art deco nadkladam ale widze ze sa nienaruszone. Tylko cos mi oczy lzawily ale nie wiem czy to od cieni...
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 12:22   #467
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
j
Cienie super sie naklada bo w ogole sie nie osypuja. Trwale tez chyba sa, ja na art deco nadkladam ale widze ze sa nienaruszone. Tylko cos mi oczy lzawily ale nie wiem czy to od cieni...
to ze wzruszenia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 12:51   #468
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Z pewnościa!

Fajne cienie fajne... Pierwszy test pozytywny
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 14:55   #469
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy powiedz mi, czy jak mam już pędzelek Tapered Crease Eye Brush, to czy Italian Badger Round Crease Brush też jest mi niezbędny? Bardzo mi się on spodobał i szybko dopisałam go sobie do listy przyszłych zakupów. Chciałabym jednak wiedzieć, czy rozciera on cień równie dobrze jak Tapered Crease?
Oczywiście, że jest niezbędny A poważnie- ja go bardzo polubiłam. Dzisiaj rano przy makijażu nałożylam nim cień w zewnętrznym kąciku i go roztarłam, a potem jeszcze przejechałam większym Tapered Crease i ...super. W końcu mieszanie, rozcieranie cieni jest dla mnie proste, jak nigdy dotąd. Ja osobiście polecam ten pędzelek. W ogóle uważam, że wszystkie 4, które zamówiłam, są bardzo fajne. I na pewno nie skończę na tych czterech, chociaż przeglądając wszystkie opinie na ich temat, tylko właśnie te, które wybrałam, miały doskonałe opinie bez ani jednej średnio zadowolonej Ale i tak mam zamiar wypróbować jeszcze kilka.

Dziewczyny, ja również teraz mogę już z całą pewnością stwierdzić, że jestem baardzo zadowolona z palety. Makijaż robiłam koło 7- mej rano, nałożyłam najpierw bazę Lumene, potem biały żelowy liner na 2/3 powieki i do teraz makijaż przetrwał w stanie nienaruszonym. Kolorki są śliczne, chyba rzeczywiście lepiej wyglądają na oku, niż na dłoni, świetnie ze sobą pracują. Udany zakup
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 16:19   #470
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Oczywiście, że jest niezbędny A poważnie- ja go bardzo polubiłam. Dzisiaj rano przy makijażu nałożylam nim cień w zewnętrznym kąciku i go roztarłam, a potem jeszcze przejechałam większym Tapered Crease i ...super. W końcu mieszanie, rozcieranie cieni jest dla mnie proste, jak nigdy dotąd. Ja osobiście polecam ten pędzelek. W ogóle uważam, że wszystkie 4, które zamówiłam, są bardzo fajne. I na pewno nie skończę na tych czterech, chociaż przeglądając wszystkie opinie na ich temat, tylko właśnie te, które wybrałam, miały doskonałe opinie bez ani jednej średnio zadowolonej Ale i tak mam zamiar wypróbować jeszcze kilka.

Dziewczyny, ja również teraz mogę już z całą pewnością stwierdzić, że jestem baardzo zadowolona z palety. Makijaż robiłam koło 7- mej rano, nałożyłam najpierw bazę Lumene, potem biały żelowy liner na 2/3 powieki i do teraz makijaż przetrwał w stanie nienaruszonym. Kolorki są śliczne, chyba rzeczywiście lepiej wyglądają na oku, niż na dłoni, świetnie ze sobą pracują. Udany zakup
Wiedziałam, że mi tak napiszesz. Ale to dobrze, bo wcale nie zamierzałam się opierać przed jego zakupem.

A czym nałożyłaś liner na 2/3 powieki? Też bym tak chciała spróbować z moim brązowym.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 16:24   #471
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja bym proponowala pedzelek sztuczny np do korektora;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 19:46   #472
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: zakupy na Coastal Scents

mam przesyłke

pedzel wysechł już, jest bardzo dobry, konturowy też ok, czekam na testy

mikki i pigmenty też nice

Frantic dziękuję za próbkę
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 19:58   #473
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że mi tak napiszesz. Ale to dobrze, bo wcale nie zamierzałam się opierać przed jego zakupem.
A czym nałożyłaś liner na 2/3 powieki? Też bym tak chciała spróbować z moim brązowym.
No i słusznie :P Fajnie pędzelki, w dodatku za grosze, więc nie ma się nad czym zastanawiać
Liner nakładałam płaskim i sztywnym pędzelkiem z zestawu pędzli z allgero - świetnie się rozprowadził, idealnie trzymają się na nim cienie. Sabbatha ma rację- takim do korektora też można
dziewczyny, wklejam swój ranny makijaż, ale weźcie poprawkę, że robiony był o 7- mej rano, a zdjęcia cykane koło 15- tej, kiedy już mialam za sobą łzy i obściskiwanie się w pracy (ale to nie to, co myślicie- starsza koleżanka odchodziła na emeryturę i jakoś tak łzawo się zrobiło, ale makijaż przetrwał, tylko trochę już nie pierwszej świeżości na tych zdjęciach)
Oczywiście wykonany paletą 28 neutral plus biała baza z żelowego linera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg neutral.jpg (43,0 KB, 141 załadowań)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 20:01   #474
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cathy śliczny makijaż
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 20:24   #475
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

muszę zrobić listę pędzli które kupię i zaraz po Nowym Roku zamawiam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 20:58   #476
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
mam przesyłke

pedzel wysechł już, jest bardzo dobry, konturowy też ok, czekam na testy

mikki i pigmenty też nice

Frantic dziękuję za próbkę
Kamisio bardzo interesuje mnie Twoja opinia na temat Silver Duo Stippling Brush. I jakbyś jeszcze miał porównanie do 187 MAC'a to już by była bajka.
Moja opinia o nim jest taka, że podkład w płynie zadziwiająco pięknie rozprowadził, wręcz wtopił go w skórę. Uzyskałam bardzo porządne krycie bez żadnych smug i męczenia się z rozcieraniem. Jakby był stworzony do tego. Tak samo świetnie rozprowadził róż w kremie, aczkolwiek do różu poszukam chyba jakiegoś mniejszego Stippling Brush'a.
Z drugiej jednak strony pędzel jest dość rzadki, tzn. mało zwarta jest podstawa włosia, ale może tak ma być. No i przy nakładaniu podkładu wciąż gubił włosy, ale może mu to przejdzie.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
No i słusznie :P Fajnie pędzelki, w dodatku za grosze, więc nie ma się nad czym zastanawiać
Liner nakładałam płaskim i sztywnym pędzelkiem z zestawu pędzli z allgero - świetnie się rozprowadził, idealnie trzymają się na nim cienie. Sabbatha ma rację- takim do korektora też można
dziewczyny, wklejam swój ranny makijaż, ale weźcie poprawkę, że robiony był o 7- mej rano, a zdjęcia cykane koło 15- tej, kiedy już mialam za sobą łzy i obściskiwanie się w pracy (ale to nie to, co myślicie- starsza koleżanka odchodziła na emeryturę i jakoś tak łzawo się zrobiło, ale makijaż przetrwał, tylko trochę już nie pierwszej świeżości na tych zdjęciach)
Oczywiście wykonany paletą 28 neutral plus biała baza z żelowego linera
Ok już kojarzę jaki pędzel, pokombinuję przy okazji.
Cathy świetny efekt - wzorcowy makijaż neutralny.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 21:19   #477
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kamisio bardzo interesuje mnie Twoja opinia na temat Silver Duo Stippling Brush. I jakbyś jeszcze miał porównanie do 187 MAC'a to już by była bajka.
Moja opinia o nim jest taka, że podkład w płynie zadziwiająco pięknie rozprowadził, wręcz wtopił go w skórę. Uzyskałam bardzo porządne krycie bez żadnych smug i męczenia się z rozcieraniem. Jakby był stworzony do tego. Tak samo świetnie rozprowadził róż w kremie, aczkolwiek do różu poszukam chyba jakiegoś mniejszego Stippling Brush'a.
Z drugiej jednak strony pędzel jest dość rzadki, tzn. mało zwarta jest podstawa włosia, ale może tak ma być. No i przy nakładaniu podkładu wciąż gubił włosy, ale może mu to przejdzie.
z mojego nic nie wypada pedzel jest super, mam wrażenie że nawet jest bardziej miękki niż ten z MAC co mi bardzo odpowiada, i biała część która wystaje ponad czarną jest nieco krótsza niż w MAC co też mi odpowiada. nie testowałem na twarzy bo nie mam na kim, testowałem troche na dłoni z podkładem, bronzerem, pudrem i bardzo dobre efekty. Jedyny minus za trzonek, czuć w dłoniach tandetny plastik, trzonek tez jest ciut za lekki, cięzszy byłby lepiej wyważony w dłoni, ale nie ma co narzekać za taka kwotę.

Ja nie mam 187 i 188, chociaż pracowałem na 187 pare razy, miałem je kupić pod koniec stycznia w londynie, a ten z CS wziąłem dlatego że nie mogłem sie doczekać i wiem juz że nie kupie 187 bo ten z CS mi wystarcza, dokupie za to ten mniejszy 188 do kompletu.

Gdybyś miała ochotę na ten 188 to pisz śmiało bo mam zniżkę w MAC 35% a cena wyjściowa też jest niższa, więc wychodzi poł polskiej ceny
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2008-12-23 o 21:23
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 21:31   #478
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
z mojego nic nie wypada pedzel jest super, mam wrażenie że nawet jest bardziej miękki niż ten z MAC co mi bardzo odpowiada, i biała część która wystaje ponad czarną jest nieco krótsza niż w MAC co też mi odpowiada. nie testowałem na twarzy bo nie mam na kim, testowałem troche na dłoni z podkładem, bronzerem, pudrem i bardzo dobre efekty. Jedyny minus za trzonek, czuć w dłoniach tandetny plastik, trzonek tez jest ciut za lekki, cięzszy byłby lepiej wyważony w dłoni, ale nie ma co narzekać za taka kwotę.

Ja nie mam 187 i 188, chociaż pracowałem na 187 pare razy, miałem je kupić pod koniec stycznia w londynie, a ten z CS wziąłem dlatego że nie mogłem sie doczekać i wiem juz że nie kupie 187 bo ten z CS mi wystarcza, dokupie za to ten mniejszy 188 do kompletu.

Gdybyś miała ochotę na ten 188 to pisz śmiało bo mam zniżkę w MAC 35% a cena wyjściowa też jest niższa, więc wychodzi poł polskiej ceny
No kurcze, zaskoczyła mnie ta opinia. To prawda pędzel jest bardzo miękki w dotyku, taki prawie jak piórko. A w trzonku jedynie nie odpowiada mi długość - po co to takie długaśne zrobili to nie wiem.

A co do MAC'a to bardzo dziękuję, nie wykluczone że poprosze Cię o pomoć przy jego zakupie, zwłaszcza, że do salonu MAC'a mam daleeeeko. Na razie chcę jednak wypróbować podróbkę 188, o tą -> KLIK. Oglądałam trochę filmów na YT o tym pędzlu i nie trafiłam na negatywne opinie. Zresztą muszę się sama przekonać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 21:50   #479
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No kurcze, zaskoczyła mnie ta opinia. To prawda pędzel jest bardzo miękki w dotyku, taki prawie jak piórko. A w trzonku jedynie nie odpowiada mi długość - po co to takie długaśne zrobili to nie wiem.

A co do MAC'a to bardzo dziękuję, nie wykluczone że poprosze Cię o pomoć przy jego zakupie, zwłaszcza, że do salonu MAC'a mam daleeeeko. Na razie chcę jednak wypróbować podróbkę 188, o tą -> KLIK. Oglądałam trochę filmów na YT o tym pędzlu i nie trafiłam na negatywne opinie. Zresztą muszę się sama przekonać.
ja lubie dłuższe trzonki wygodniej mi sie pracuje

ten drugi skośny ciut za mały, i trzonek za krótki, nie wiem czy się nie pożegam z nim
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2008-12-23 o 21:56
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 21:57   #480
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ja lubie dłuższe trzonki wygodniej mi sie pracuje

ten drugi skośny cut za mały, i trzonk za krótki, nie wiem czy się nie pożegam z nim
No tak, jak malujesz drugą osobę to faktycznie dłuższy trzonek jest pomocny. Natomiast ja jak się nim malowałam, to uderzałam trzonkiem w lusterko. Mam wadę wzroku, więc zawsze trzymam lusterko dosyć blisko twarzy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.