Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 10:11   #121
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

no ok ale jeżeli się je robi to chyba jest jednak skuteczne.po co mam chodzić na jakieś zabiegi typu mikrodermbrazja skoro i tak mi to nie pomoże?
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 11:43   #122
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

probowalas mikrodermabrazji, ze tak mowisz?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 16:42   #123
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

nie próbowałam,gdyż uważam że fachowiec-kosmetyczka wie co mówi i skoro powiedziała że nie jest mi to potrzebne to widać nie jest.Różne rzeczy czytałam na ten temat i z tego co wiem opinie są podzielone.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 20:21   #124
Fiona116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Moim zdaniem lepiej jest zacząć od oczyszczania twarzy, bo przecież mikrodermabrazja nie usunie głębokich zaskórników.
Fiona116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 16:05   #125
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

właśnie o to mi chodzi że raczej mi ich nie zlikwiduje, a to fakt może odchodzi się już od manualnego oczyszczania, może nie należy do najlepszych i najprzyjemniejszych ale jak na razie lepszego sposobu na pozbycie się wągrów nie znalazłam.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 10:34   #126
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

witajcie. ja mam pytanko do lodzianek;p gdzie mozna wykonac mikrodermabrazje w lodzi?

czytalam caly temat, ale nie zrozumialam, czym sie rozni dermabrazja, od mikro??

i stad pytanie, mam bardzo duzo zaskornikow, malo ropnych zmian, ale te zaskorniki zyc mi nie daja... a strasznie sa podzielone opinie
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 23:43   #127
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

dermabrazja jest glebsza od mikrodermabrazji, dermabrazje moze wykonac tylko lekarz.
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 15:38   #128
monika555000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

a u jakiego dermatologa robilas zabieg? możesz podać namiary?
monika555000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 15:44   #129
monika555000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Mam pytanie. czy są jakieś wskazania do pory roku w jakiej robi się mikro? moja kosmetyczka powiedziała, ze po tym zabiegu będę miała kilka dni czerwoną skórę, będzie się łuszczyć i absolutnie nie wolno robic mikro kiedy jest lato i świeci słońce.
monika555000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:55   #130
jolus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

dokladnie, mikro nie wolno robic kiedy temperatura jest ponizej 0 i w lato kiedy swieci slonce skora po zabiegu jest nadwrazliwa, nie ma prawie zadnej ochrony i latwo moga pojawic sie przebarwienia jesli wystawisz skore na dzialania promieni slonecznych. ale zeby Twoja twarz miala byc bardzo czerwona po zabiegu i mocno sie luszczyc... jesli kosmetyczka zlagodzi skore po zabiegu, nawilzy ja (no i sam zabieg wykona z wyczuciem) to ewentualne zaczerwienienie powinno dosc szybko zniknac, chyba ze masz baaaardzo wrazliwa skore to wtedy rumien moze sie utrzymac do 48 h.
jolus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 12:22   #131
monika555000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

dziękuję za informację.
a czy ktoś zna jakieś namiarty na dobrą kosmetyczkę, solidną i higieniczną, która robi mikro w Warszawie?? chciałabym też żeby koszt tego zabiegu nie był zbyt wysoki
monika555000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 14:34   #132
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez jolus1 Pokaż wiadomość
dokladnie, mikro nie wolno robic kiedy temperatura jest ponizej 0 i w lato kiedy swieci slonce skora po zabiegu jest nadwrazliwa, nie ma prawie zadnej ochrony i latwo moga pojawic sie przebarwienia jesli wystawisz skore na dzialania promieni slonecznych. ale zeby Twoja twarz miala byc bardzo czerwona po zabiegu i mocno sie luszczyc... jesli kosmetyczka zlagodzi skore po zabiegu, nawilzy ja (no i sam zabieg wykona z wyczuciem) to ewentualne zaczerwienienie powinno dosc szybko zniknac, chyba ze masz baaaardzo wrazliwa skore to wtedy rumien moze sie utrzymac do 48 h.
można ale tylko wtedy kiedy kosmetyczka po zabiegu nałoży Ci odpowiedni krem ochronny z wysokim faktorem, a później Ty będziesz musiała nakładać sobie krem ochronny z faktorem za każdym razem gdy będziesz wychodziła na dwór.
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 21:23   #133
jolus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Summer Vine Pokaż wiadomość
można ale tylko wtedy kiedy kosmetyczka po zabiegu nałoży Ci odpowiedni krem ochronny z wysokim faktorem, a później Ty będziesz musiała nakładać sobie krem ochronny z faktorem za każdym razem gdy będziesz wychodziła na dwór.
nie wiem dokladnie ktorej czesci mojej wypowiedzi tyczy sie Twoja... mikro nie wolno robic w lato gdy swieci slonce, chyba ze klientka pracuje np w biurze, zaraz po zabiegu wsiadzie w samochod, wroci do domu i nie bedzie sie wystawiac na promienie sloneczne w czasie 48h do tyg po zabiegu, w przeciwnym razie istnieje powazne ryzyko powstania przebarwien... wedlug mnie lepiej nie ryzykowac, niz potem miec problem... w lato mozna robic peeling migdalowy, on jest bezpieczny, ale mikro... absolutnie odradzam
jolus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:59   #134
sonka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cork (irl)
Wiadomości: 5
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Ja również zdecydowałam się na zabieg, który miałam wykonany dwa dni temu. Spektakularnych różnic nie widzę jednak koloryt mojej skóry troszkę się poprawił, delikatnie zwęziły się pory, ale największą zmianę widzę na czole gdzie spłyciły się moje dwie bardzo głębokie zmarszczki mimiczne... Zaczerwienienie na twarzy miałam jedynie przez parę godzin więc generalnie nie wykluczyło mnie to z życia towarzyskiego Także generalnie jestem zadowolona i nie mogę doczekać się efektów po kolejnych zabiegach...
Jednak troszkę nurtuje mnie jedna rzecz. Otóż wiem, że nie należy zabiegu robić kiedy temperatura spada poniżej zera, bądź w czasie lata kiedy świeci mocne słońce... Dlatego zdecydowałam się na serię zabiegów teraz. Jednak po serii zabiegów należy je regularnie powtarzać dla podtrzymania efektu... A ja chcę się opalać kiedy nadejdzie lato, chcę skorzystać ze słońca którego tak mi brakuje (bo mieszkam w irlandii) i w końcu wyglądać zdrowo i nie straszyć moim bladym ciałem. Oczywiście w granicach rozsądku- wiem że nie należy przesadzać ze słońcem...
Dlatego jeśli będę te zabiegi powtarzać regularnie to nawet latem się załapię i wtedy nici z korzystania ze słońca... Czy ktoś mogłby mi powiedzieć czy załóżmy taka 3-4 miesięczna przerwa nie sprawi, że moja skóra wróci do swojego stanu sprzed zabiegów, albo pojawią się na niej przebarwienia... Nie chciałabym żeby cała praca i pieniądze poszły na marne...
sonka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 17:57   #135
kasiajasny78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

tylko nie mikrodermabrazja! Jeśli macie ropne zapaenie skóry to mikrodermabrazja absolutnie nie jest dla was!wypryski tylko się rozniosa! Polecam peeling migdałowy i glikolowy oraz neo-dermę. Ta ostatnia jest bolesna ale naprawde leczy skórę trądzikową!nie mikrodermabrazja1!
kasiajasny78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 21:38   #136
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez jolus1 Pokaż wiadomość
nie wiem dokladnie ktorej czesci mojej wypowiedzi tyczy sie Twoja... mikro nie wolno robic w lato gdy swieci slonce, chyba ze klientka pracuje np w biurze, zaraz po zabiegu wsiadzie w samochod, wroci do domu i nie bedzie sie wystawiac na promienie sloneczne w czasie 48h do tyg po zabiegu, w przeciwnym razie istnieje powazne ryzyko powstania przebarwien... wedlug mnie lepiej nie ryzykowac, niz potem miec problem... w lato mozna robic peeling migdalowy, on jest bezpieczny, ale mikro... absolutnie odradzam
Faktem jest ze w lecie nie zaleca sie mikrodermabrazji, gdyż jest duże ryzyko powstania przebarwien, ale wiosna, jesien,zima jak najbardziej ale trzeba skore po zabiegu odpowiednio chronic gdyz jest wrazliwsza, sotosować nalezy kremy z wysokimi faktorami, aby nie powstały przebarwienia.Pozdrawiam
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/

Edytowane przez Summer Vine
Czas edycji: 2009-01-25 o 22:32
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 18:17   #137
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Czesc dziewczyny, ja polecam chyba mikrodermabrazje, bo oczyszczanie odchodzi do lamusa, Uwazam , ze najlepsza metada jest znalezienie super dermatologa , co z serca nam doradzi , a nie dla kasy;/ Sama jestem na kosmetologii takze widze jakie sztuczki sa w tej branzy
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 15:30   #138
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie całej tej mikrodermabrazji- czy jest ona wskazana,jeśli moja twarz nie jest typowo trądzikowa,od czasu do czasu wyskoczy jakaś krostka,cera przetłuszczająca się z rozszerzonymi porami,lekko nierówna powierzchnia i koloryt..? czy może lepiej wybrać się na inny zabieg,i jeśli tak to na jaki?
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 17:11   #139
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez sonka1986 Pokaż wiadomość
Ja również zdecydowałam się na zabieg, który miałam wykonany dwa dni temu. Spektakularnych różnic nie widzę jednak koloryt mojej skóry troszkę się poprawił, delikatnie zwęziły się pory, ale największą zmianę widzę na czole gdzie spłyciły się moje dwie bardzo głębokie zmarszczki mimiczne... Zaczerwienienie na twarzy miałam jedynie przez parę godzin więc generalnie nie wykluczyło mnie to z życia towarzyskiego Także generalnie jestem zadowolona i nie mogę doczekać się efektów po kolejnych zabiegach...
Jednak troszkę nurtuje mnie jedna rzecz. Otóż wiem, że nie należy zabiegu robić kiedy temperatura spada poniżej zera, bądź w czasie lata kiedy świeci mocne słońce... Dlatego zdecydowałam się na serię zabiegów teraz. Jednak po serii zabiegów należy je regularnie powtarzać dla podtrzymania efektu... A ja chcę się opalać kiedy nadejdzie lato, chcę skorzystać ze słońca którego tak mi brakuje (bo mieszkam w irlandii) i w końcu wyglądać zdrowo i nie straszyć moim bladym ciałem. Oczywiście w granicach rozsądku- wiem że nie należy przesadzać ze słońcem...
Dlatego jeśli będę te zabiegi powtarzać regularnie to nawet latem się załapię i wtedy nici z korzystania ze słońca... Czy ktoś mogłby mi powiedzieć czy załóżmy taka 3-4 miesięczna przerwa nie sprawi, że moja skóra wróci do swojego stanu sprzed zabiegów, albo pojawią się na niej przebarwienia... Nie chciałabym żeby cała praca i pieniądze poszły na marne...
Przebarwienia nie pojawia ci sie jesli bedziesz chronic skore. Oczywiscie po 3-4 miesiacach skora sie zanieczysci znowu jesli masz do tego sklonnosci. Mikrodermabrazja nie leczy ale oczyszcza, pomaga naskorkowi sie scierac. Z mojego doswiadczenia wynika, ze skora sie zanieczyszcza ale juz nie tak jak przed zabiegami. Oczywiscie w polaczeniu z odpowiednia pielegnacja
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 20:28   #140
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez crawik15 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie całej tej mikrodermabrazji- czy jest ona wskazana,jeśli moja twarz nie jest typowo trądzikowa,od czasu do czasu wyskoczy jakaś krostka,cera przetłuszczająca się z rozszerzonymi porami,lekko nierówna powierzchnia i koloryt..? czy może lepiej wybrać się na inny zabieg,i jeśli tak to na jaki?
Mam podobną cerę do Ciebie i patrząc na to, jak pomogła mi mikrodermabrazja, moge polecić
Miałam wykonane 4 zabiegi i efekty były naprawdę widoczne, a co najbardziej mnie ucieszyło, cera się wygładziła, nie była taka chropowata, co było moim największym problemem.
Jedną z najistotniejszych rzeczy jest to, że mikrodermabrazja nie jest la ludzi, którzy mają duży problem z ropnymi wypryskami, bo jak tu ktos wcześniej napisał, rozniesie sie to po całej twarzy. Poza tym, mądra kosmetyczka, nie zrobiłaby tego zabiegu na takiej twarzy. I na to trzeba zwrócić uwagę, znaleźć przede wszystkim DOBRĄ kosmetyczkę, która wszystko wyjaśni i ostrzeże przed tym jak może się wyglądać po.

Każdy inaczej reaguje na ten zabieg. Niektórym już po pierwszym zabiegu bardzo łuszczy się skóra, skóra jest mocno zaczerwieniona. Ja np. nie miałam z tym problemu, byłam lekko zaczerwieniona, skóra nie schodziła, w ciągu dwóch dni zaczerwienie zeszło i mogłam się pomalować. Dopiero po 2 zabiegu skóra zaczęła mi się lekko łuszczyć, zwłaszcza na czole i przez prawie tydzień "sypało" mi się z twarzy
Ważne jest też, aby po zabiegu nie nakładać makijażu, pić dużo wody, przemywać twarz tylko wodą mineralną, nie używać żadnych żeli do mycia twarzy, jedynie dobrze nawilżać cerę jakimś łagodnym kremem. Ale dobra komsetyczka powinna o tym powiedzieć.

Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, ze chociaż trochę pomogłam
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 17:28   #141
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
Mam podobną cerę do Ciebie i patrząc na to, jak pomogła mi mikrodermabrazja, moge polecić
Miałam wykonane 4 zabiegi i efekty były naprawdę widoczne, a co najbardziej mnie ucieszyło, cera się wygładziła, nie była taka chropowata, co było moim największym problemem.
Jedną z najistotniejszych rzeczy jest to, że mikrodermabrazja nie jest la ludzi, którzy mają duży problem z ropnymi wypryskami, bo jak tu ktos wcześniej napisał, rozniesie sie to po całej twarzy. Poza tym, mądra kosmetyczka, nie zrobiłaby tego zabiegu na takiej twarzy. I na to trzeba zwrócić uwagę, znaleźć przede wszystkim DOBRĄ kosmetyczkę, która wszystko wyjaśni i ostrzeże przed tym jak może się wyglądać po.

Każdy inaczej reaguje na ten zabieg. Niektórym już po pierwszym zabiegu bardzo łuszczy się skóra, skóra jest mocno zaczerwieniona. Ja np. nie miałam z tym problemu, byłam lekko zaczerwieniona, skóra nie schodziła, w ciągu dwóch dni zaczerwienie zeszło i mogłam się pomalować. Dopiero po 2 zabiegu skóra zaczęła mi się lekko łuszczyć, zwłaszcza na czole i przez prawie tydzień "sypało" mi się z twarzy
Ważne jest też, aby po zabiegu nie nakładać makijażu, pić dużo wody, przemywać twarz tylko wodą mineralną, nie używać żadnych żeli do mycia twarzy, jedynie dobrze nawilżać cerę jakimś łagodnym kremem. Ale dobra komsetyczka powinna o tym powiedzieć.

Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, ze chociaż trochę pomogłam
Dzięki wielkie za odpowiedź,myślałam że nikt nie odpisze
Chciałam sobie taki zabieg zafundować żeby choć trochę pozbyć się rozszerzonych porów,zanieczyszczeń w mojej skórze i być może przetłuszczania się cery.. a powiedz mi,czy po 1 razie sąjakies zauważalne efekty? bo jednak mikrodermabrazja to tania nie jest i nie bardzo mam kaske na wykonywanie zabiegu ze 2-3 razy w miesiacu

Edytowane przez crawik15
Czas edycji: 2009-05-28 o 17:30
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 17:38   #142
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

To wszystko zalezy. Np. od cery czy ustawien maszyny. Mojej mamie wykonywala mikrodermabrazje kosmetyczka, delikatna i nic nie bylo widac tuz po zabiegu. Ja mialam wykonywana mocniejsza przez lekarza, dosyc mocne otarcia bo po tradziku cera zanieczyszczona i caly tydzien dochodzilam do siebie zawsze po zabiegu. Skora sie zluszczala i pozniej efekty byly bardzo widoczne ale pierwsze 3 dni to w domu wlasciwie siedzialam bo otarcia sie zamieniaja w strupki. Kosmetyczka nie wykona tak silnego zabiegu bo bedzie sie bala powiklan ale lekarze robia mocniejsze gdy jest taka potrzeba, moga w razie podraznienia cos przepisac a kosmetyczka nie.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:41   #143
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Czesc , chcialam Was zapytac czy znacie jakas dobra kosmetyczke , albo dermatologa w Lodzi co wykunuja mirodermabrazje diamentowa i nie drogo to robia,a dobrze ? Mam cere tlusta , a wiecie co za tym idzie;/Prosze o odpowiedzi
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 21:09   #144
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez crawik15 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za odpowiedź,myślałam że nikt nie odpisze
Chciałam sobie taki zabieg zafundować żeby choć trochę pozbyć się rozszerzonych porów,zanieczyszczeń w mojej skórze i być może przetłuszczania się cery.. a powiedz mi,czy po 1 razie sąjakies zauważalne efekty? bo jednak mikrodermabrazja to tania nie jest i nie bardzo mam kaske na wykonywanie zabiegu ze 2-3 razy w miesiacu
Mogę tylko powiedziec jak było u mnie, bo nie wiem czy u każdego od razu widać efekt. Ale po 1 zabiegu, moja cera była już wygładzona, niezwykle miła i miękka w dotyku, co było dla mnie szokiem, bo miałam małe grudki pod skórą. A pory też nie były widoczne.

Jeśli chodzi o ilość zabiegów, to najlepiej jest robić co 2 tygodnie, a ogólna ilość zależna jest od kondycji skóry, ale to powinna ocenic kosmetyczka
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 06:16   #145
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
Mogę tylko powiedziec jak było u mnie, bo nie wiem czy u każdego od razu widać efekt. Ale po 1 zabiegu, moja cera była już wygładzona, niezwykle miła i miękka w dotyku, co było dla mnie szokiem, bo miałam małe grudki pod skórą. A pory też nie były widoczne.

Jeśli chodzi o ilość zabiegów, to najlepiej jest robić co 2 tygodnie, a ogólna ilość zależna jest od kondycji skóry, ale to powinna ocenic kosmetyczka
A czy efekty mikrodermabrazji długo się utrzymują czy to jest jak z tradycyjnym oczyszczaniem cery u kosmetyczki-2 tyg z głowy a potem znowu jest tak samo..?
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 08:24   #146
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

U mnie, efekt utrzymał się pół roku, ale cera nie była taka jak przed zabiegiem, wyglądała ładniej i nie tak strasznie jak przed.

I jak już wspomniałaś o oczyszczaniu - nie wiem dlaczego ludzie piszą, że po oczyszczaniu efekt utrzymuje się 2 tygodnie. Albo ja mam dziwną cerę, albo nie wiem co... Oczyszczanie robiłam na początku kwietnia, takie tradycyjne, kawitacyjne, plus na koniec jakieś ampułki, które leczą od wewnątrz. I do tej pory, moja skóra wygląda dobrze. Może i czasem mi coś wyskoczy (ale to raczej przed okresem), ale nie wyglądam jak przed oczyszczaniem. Nie obsypuje mnie tak jak wcześniej i pory są mniej widoczne.
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:23   #147
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
U mnie, efekt utrzymał się pół roku, ale cera nie była taka jak przed zabiegiem, wyglądała ładniej i nie tak strasznie jak przed.

I jak już wspomniałaś o oczyszczaniu - nie wiem dlaczego ludzie piszą, że po oczyszczaniu efekt utrzymuje się 2 tygodnie. Albo ja mam dziwną cerę, albo nie wiem co... Oczyszczanie robiłam na początku kwietnia, takie tradycyjne, kawitacyjne, plus na koniec jakieś ampułki, które leczą od wewnątrz. I do tej pory, moja skóra wygląda dobrze. Może i czasem mi coś wyskoczy (ale to raczej przed okresem), ale nie wyglądam jak przed oczyszczaniem. Nie obsypuje mnie tak jak wcześniej i pory są mniej widoczne.
Zgadzam sie U mnie tez pol roku spokoju z zanieczyszczaniem po mikrodermabrazji i szczerze powiedziawszy czarnych plamek na nosie brak od dwoch lat czy jakos tak, no ale wspieralam sie lekami i wciaz od czasu do czasu to robie.

Nigdy tradycyjnie nie oczyszczalam twarzy ale jesli cera sie zanieczyszcza w ciagu dwoch tygodni to ewidentnie to sprawa dla dermatologa i samo oczyszczanie nie pomoze. Wlasciwe leki moga pomoc utrzymac skore w dobrej kondycji, szkoda cierpiec tak czesto
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 07:52   #148
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Kurcze,dzięki dziewczyny za cierpliwe odpowiadanie na moje pytania chyba się zdecyduje na to tak na początku czerwca... aha,jeszcze jedno czy znająca się na tym co robi kosmetyczka powie mi na koniec zabiegu,jak powinnam dbać o skórę,jakich kremów,filtrów itp używać..? i w ogóle jak poznać,że babeczka jest w miare profesjonalna? bo nie chce żeby mi jakąś szkodę wyrządziła
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 20:40   #149
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

to doysc powierzchowny, nieinwazyjny zabieg wiec nie powinna ci zrobic szkody. Zwlaszcza, ze nastepnie bedzie dezynfekowac i ultradzwiekami wprowadzac preparaty, zrobi maseczke kojaca. Powinna powiedziec jak o siebie dbac Moze najpierw udaj sie do salonu i zapytaj co masz w cenie mikrodermabrazji. Jak wyglada sam zabieg i co po zabiegu bedzie ci robic

Edytowane przez paprak
Czas edycji: 2009-05-30 o 20:42
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 07:14   #150
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
to doysc powierzchowny, nieinwazyjny zabieg wiec nie powinna ci zrobic szkody. Zwlaszcza, ze nastepnie bedzie dezynfekowac i ultradzwiekami wprowadzac preparaty, zrobi maseczke kojaca. Powinna powiedziec jak o siebie dbac Moze najpierw udaj sie do salonu i zapytaj co masz w cenie mikrodermabrazji. Jak wyglada sam zabieg i co po zabiegu bedzie ci robic
No no,mam właśnie zamiar się wybrać do kosmetyczki i się dokładnie wszystkiego wypytać znalazłam jeden salon w pobliżu mnie i za mikrodermabrazje diamentową + ampułka + maska algowa chcą 100 zł (wyczytałam to w necie) czy to możliwe że to jest takie tanie,w porównaniu do innych cen?
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-07 16:10:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.