Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 14:33   #3301
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cześć Witam w Nowy Roku i przyokazji, życzę Wam, żeby był bardzo udany, lepszy i szczęśliwszy od poprzedniego

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Przybyłam, zobaczyłam i wróciłam Kupiłam 2 bluzki(jedna z długim rękawem, druga z krótkim), bluzę(cieplutką, milutką i czarną ) i 2 bokserki
Do tego jeszcze żel Palomy i oliwkę HiPP, ale ćśśś
Powiem tylko tyle: ja chce jeszcze raz!
Zamierzasz używać tej oliwki do włosów?;>

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ja w ramach walki z lenistwem i niezorganizowaniem [już tak nawet przed nowym rokiem ] wrzucam obiecane zdjęcia - nowa biżu [naszyjnik i dwie propozycje kolczyków do niego], choinka i gorset od TŻ'ta.
Jaka piękna ta biżuteria
Wiem, że to już mówiłam, ale muszę powtórzyć - masz talent i to ogromny

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Fotki zakupów
Rzeczywiście świetny płaszczyk
A zakupy oczywiście w kolorystyce czarnej...

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Hej maniaczki- ja chyba będę umierać- przeziębiłam się a gardło boli mnie tak jakby mi ktoś go szczotą drucianą porysował
Oj, to zdrowiej nam prędko

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Edit.
Wrzucam zakupy ciuchowe
Fajne Najbardziej urzekła mnie tak kanarkowa bluzka

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
i przy okazji-> mam już ułożone włosy..sama robiłam Tylko się nie śmiać
Jak błyszczą I wglądają na mega zdrowe

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Witam serdecznie w Nowym Roku!

Właśnie wrócilam z sylwestra troszkę mi się ziewa ale generalnie niezbyt chce mi się spać... ale tez nie ma sie co dziwic - ja w tym tygodniu codziennie mam pobudkę o 6.10 - właśnie powinnam szykować sie do pracy tak więc skoro jestem o tej godzinie na nogach to teraz nie chce mi sie spac. tylko troche zmęczona jestem. troche bez sensu to piszę

W każdym razie pozdrawiam Was serdecznie po raz pierwszy w tym roku
Haha, widać, że impreza się udała I prawidłowo.
Mnie wyjątkowo też, chyba po raz pierwszu w życiu
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 14:48   #3302
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Ja na nowy rok sie zegnam, jak nie pierwsza w watku i nie ostatnia odchodze, bo ktos po prostu sledzi moje zycie (osoba calkowicie niepozadana). Caluje, sciskam i papa!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:43   #3303
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
witam maniaczki w nowym roku- najlepszego
WITAM

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Bokserki super

Sweet_Jelly - fajna bluzkowa kreacja Jaką Ty masz zaróżowioną cerę - zupełnie tak jak ja
Dziękować

Nie żartuj z tą różową cerą oprócz szyi i twarzy jestem pobrązowiona...NIE widać?


........................
Dziś eseju na wątku z mojej strony nie będzie. Powiem tylko że zabawa była przednia Spać położyłam się o 2 w nocy ale mimo iż dziś nie mam kaca to jakoś tak "nic mi się nie chce" ....Zero zapału do czegokolwiek
A mąż wstał o 10 na śniadanie po czym położył się znowu spać i spał do 15
Więc oboje przez cały dzień zalegamy w łóżeczku, romantycznie przytuleni i cieszymy się że "przeżyliśmy" hihihi...
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:12   #3304
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

i ja skacowana po imprezie sie melduje. i zycze najlepszego w nowym roku

boze, co za noc... piotr sie oczywiscie nie odzywa, ja rozumiem, ciche dni, ale mogl miec chociaz odrobine przyzwoitosci i wyslac mi bylejakie urodzinowe zyczenia, cokolwiek. ale nie, 9dni ciszy. co gorsza, przed wyjsciem na impreze doszly mnie sluchy, ze kompletnie pijany 'migdalil' sie z jakas panienka w klubie... nie wiem co to ma znaczyc, poplakalam sie i nie chcialam nigdzie isc, ale stwierdzilam, ze ok, po pierwsze to nie jest to pewna informacja, po drugie nawet jesli, to w takim razie to cale zachowanie oznacza ze mamy przerwe wiec i i ja sie nie musze hamowac. no i przede wszytskim nie zepsuje sobie sylwestra przez plotki i faceta.
no i poszlam, impreza przednia, fajerwerki na plazy...naprawde super no i poznalam przesympatycznego chlopaka, troche poszalelismy nic z tego nie bedzie, ale bylo przemilo. wrocilam do domu o 7rano, wstalam niedawno i nie wyspalam sie baaardzo bardzo, ale pewnie zara nadrobie
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Witam serdecznie ! U mnie w nocy było osiem stopni poniżej zera . Chu, chu, ha - nadchodzi zima zła !!! Nawet koty-mamroty wygrzewają się w puchowej kołdrze.
A propos : koty - informuję, że Flapek {ten ryżawy} otrzymał przydomek - imienia już raczej zmienić nie można. Teraz należy na niego wołać : El Diablo.
az tak zimno? ja chyba nie odczulam, albo w czesci trojmiejskiej dzieki bogu tak zle nie bylo!
i ja sie podlaczam do pytania, dlaczegoz el diablo,czym sobie zasluzyl?
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Edit.
Wrzucam zakupy ciuchowe
bardzo fajne bluzeczki!
Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Wczoraj już nic nie pisałam, bo wróciłam padnięta z warszawskich zakupów, a jeszcze trzeba było dom ogarnąć. Dziewczyny, co te wyprzedaże robią z ludźmi to wszelkie pojęcie przechodzi Pojechałyśmy z siostrą specjalnie rano, bo niby mniejsze tłumy, ale gdzie tam! Okazało się, że połowa Warszawy pomyślała tak jak my i jak to wszystko zwaliło się do sklepów to powstał istny sajgon. W każdym sklepie samo wybieranie ciuchów zajęło najmniej czasu, najwięcej oczywiście odstanie swojego w kolejce do przymierzalni i do kasy- ja nie wiem, może ja jestem niezwyczajna bo w mieście jestem raz na jakiś czas, ale dla mnie stanie w kolejce do kasy ponad pół godziny to już jakieś nieporozumienie . Wszyscy się pchali i gnietli, brakowało tylko wyrywania sobie ubrań I w efekcie kupiłam mniej niż zaplanowałam, bo przez te kolejki straciłyśmy dużo czasu i wszędzie musiałyśmy gonić, na pociąg też prawie biegiem.
a nie mowilam ze tak bedzie?
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Ja na nowy rok sie zegnam, jak nie pierwsza w watku i nie ostatnia odchodze, bo ktos po prostu sledzi moje zycie (osoba calkowicie niepozadana). Caluje, sciskam i papa!
oh niee
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:57   #3305
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Z ostatnią kartką kalendarza zerwij złe nastroje, zapomnij o nieudanych dniach, przekreśl niewarte pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata.
Piękne życzenia...:cmo k:

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Witam serdecznie w Nowym Roku!

Właśnie wrócilam z sylwestra troszkę mi się ziewa ale generalnie niezbyt chce mi się spać... ale tez nie ma sie co dziwic - ja w tym tygodniu codziennie mam pobudkę o 6.10 - właśnie powinnam szykować sie do pracy tak więc skoro jestem o tej godzinie na nogach to teraz nie chce mi sie spac. tylko troche zmęczona jestem. troche bez sensu to piszę

W każdym razie pozdrawiam Was serdecznie po raz pierwszy w tym roku
Ja wróciłam do mieszkania ok. 8.30 Ale ogólnie Sylwester był średnio udany - trochę drętwy i taki jakiś nijaki, chyba najsłabszy na jakim byłam do tej pory... No cóż, zdarza się. W przyszłym roku chyba sama coś zorganizuję dla najbliższych przyjaciół.

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Ja na nowy rok sie zegnam, jak nie pierwsza w watku i nie ostatnia odchodze, bo ktos po prostu sledzi moje zycie (osoba calkowicie niepozadana). Caluje, sciskam i papa!



Spałam dzisiaj prawie do 17, potem wstałam na jedzonko, poszwendałam się po mieszkaniu a teraz znowu leżę - niedługo zasypiam. Jutro na 11 lecę do fryzjera, farbuję włosy na nowy kolor i troszeczusieniuszkę podcinam końcówki

Buziaki
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 20:32   #3306
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Postanowiłam się wreszcie odezwać, bo tylko Was podczytuję. Przede wszystkim chciałam Wam życzyć wszystkiego dobrego w Nowym Roku Mam nadzieję że dla każdej z nas będzie on lepszy od poprzedniego i za rok o tej porze będziemy wspominać go bardzo miło. Mam nadzieję że Sylwestry były udane!

Iza (blonndee) - Jakbym czytała o sobie... Brak mi słów do tych facetów. W ogóle ostatnio zauważyłam że wszystkie moje koleżanki maja problemy z facetami... Niewiem co się dzieje. Przykro mi z powodu sytuacji z P. Mam nadzieję że wszystko sie ułoży. No i spóźnione ale szczere życzenia Wszystkiego naj najlepszego kochana.

A ja na Sylwestra poszłam z przyjacielem i bawiłam sie wyśmienicie! Przynajmniej się rozerwałam. Co prawda nie był to mój wymarzony Sylwester ale naprawdę było super!

I jeszcze musze dodać jedną rzecz... Dzięki problemom z TŻem... zrozumiałam jakich cudownych ludzi mam w koło! Mogę sie poszczycic wspaniałymi przyjaciółmi. Byli ze mną cały czas i wspierają mnie do tej pory. Jestem prawdziwą szczęściarą! I gdybym miała wybierać, wole mieć swoich cudownych przyjaciół niż być w związku z facetem, który o mnie zapomina... Smutne ale prawdziwe. Jakoś tak lżej mi na duszy.
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 20:46   #3307
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Zamierzasz używać tej oliwki do włosów?;>
Niet, na twarz Ale na włosy też pewnie pójdzie

Cytat:
Napisane przez karla_92
Fajne Najbardziej urzekła mnie tak kanarkowa bluzka
Mnie też! Kupiłam ją, bo w innym sklepie była taka piękna, żółta bluzka idealnie pod bokserkę, ale tylko L(noszę XS/S, rzadko M)

Izuś, spóźnione, ale najszczersze życzenia
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 00:54   #3308
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam w Nowym Roku!
'Estelle' dziękuję

Spędziłam Sylwestra i Nowy Rok wtulona w męża. Było bossko , nie żałuję, że w tym roku nie wyszliśmy nigdzie podrygać
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 07:33   #3309
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Jutro na 11 lecę do fryzjera, farbuję włosy na nowy kolor i troszeczusieniuszkę podcinam końcówki

Buziaki
ja mam zamar jednak się zapisać w poniedziałek na wizytę u fryzjerki.... Możę już chociaż troszkę da się je ułożyć..Chcę by mi ścieła do ucha(noo... tej długości jaką mama) ale wszystkie włoski....Ale jestem otwarta na propozycje- może powie "CZEKAĆ"..i trza będzie z miesiąc czy 2 poczekać.

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
I jeszcze musze dodać jedną rzecz... Dzięki problemom z TŻem... zrozumiałam jakich cudownych ludzi mam w koło! Mogę sie poszczycic wspaniałymi przyjaciółmi. Byli ze mną cały czas i wspierają mnie do tej pory. Jestem prawdziwą szczęściarą! I gdybym miała wybierać, wole mieć swoich cudownych przyjaciół niż być w związku z facetem, który o mnie zapomina... Smutne ale prawdziwe. Jakoś tak lżej mi na duszy.

I tak trzymać!!!!!!!:cmok :
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 10:26   #3310
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Dzień dobry wszystkim
Ja dzisiaj poszłam do pracy i okazało się, że mogę wracać do domu, bo dzieci do przedszkola nie przyszły Nie ma jak taka nie zaplanowana laba
Buziaki
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 10:40   #3311
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

dzien dobry kochane
i w koncu odespalam sylwstra, 15h snu... a obudzilam sie tak wypoczeta i z przeswiadczeniem, ze wszystko sie ulozy bedzie dobrze
Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Iza (blonndee) - Jakbym czytała o sobie... Brak mi słów do tych facetów. W ogóle ostatnio zauważyłam że wszystkie moje koleżanki maja problemy z facetami... Niewiem co się dzieje. Przykro mi z powodu sytuacji z P. Mam nadzieję że wszystko sie ułoży. No i spóźnione ale szczere życzenia Wszystkiego naj najlepszego kochana.

I jeszcze musze dodać jedną rzecz... Dzięki problemom z TŻem... zrozumiałam jakich cudownych ludzi mam w koło! Mogę sie poszczycic wspaniałymi przyjaciółmi. Byli ze mną cały czas i wspierają mnie do tej pory. Jestem prawdziwą szczęściarą! I gdybym miała wybierać, wole mieć swoich cudownych przyjaciół niż być w związku z facetem, który o mnie zapomina... Smutne ale prawdziwe. Jakoś tak lżej mi na duszy.
narazie to czekam tylko, az wroci do gdanska i sie ODEZWIE. pewnie sie spotkamy i wszystko wtedy uslysze, cos sie wyjasni. wtedy bede decydowac co dalej, narazie nie bede sobie psuc nastawienia
dziekuje
i o to chodzi, przyjaciele sa zawsze, faceci sie zmieniaja. warto o tym pamietac...
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Izuś, spóźnione, ale najszczersze życzenia
dziekuje
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ja mam zamar jednak się zapisać w poniedziałek na wizytę u fryzjerki.... Możę już chociaż troszkę da się je ułożyć..Chcę by mi ścieła do ucha(noo... tej długości jaką mama) ale wszystkie włoski....Ale jestem otwarta na propozycje- może powie "CZEKAĆ"..i trza będzie z miesiąc czy 2 poczekać.
szalonas! caly czas cos z tymi wlosami robisz

i jak tam dziewczynki, przyznawac sie, jak tam postanowienia noworoczne?
ja od dzis jestem na diecie bez chleba, slodyczy i slodkich napojow, pije duzo wody i herbaty i jem mniej
drugie postanowienie to zaczac wczesniej chodzic spac, przed 22.
trzecie to ograniczyc palenie... i kawe!
czwarte to przestac tak bardzo emocjonalnie do wszystkiego podchodzic, to bedzie najtrudniejsze.
a piate to jak juz zalicze sesje to nie omine zadnych cwiczen i zaczne chodzic na wyklady, przynajmniej co dwa tygodnie
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 12:07   #3312
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Bry

Witam w Nowym Roku

Izuś - spóźnione, ale najszczersze życzenia urodzinowe Przede wszystkim, żebyś była szczęśliwa, no i oczywiście, żebyś wytrwała w swoich noworocznych postanowieniach
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:22   #3313
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cześć Piękne
Jak po szaleństwach?
Ja dopiero niedawno do domu się dotoczyłam
Nieplanowo przedłużyliśmy sobie z TŻ'tem pobyt poza domem... i w ogóle jakoś tak wszystko wyszło nam nieplanowo ... Noc Sylwestrowa obfitowała w dośc dziwne atrakcje

Izuś, wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin!


Wszystkim szczęścia w Nowym Roku

Idę nadrabiać
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-01-02 o 12:31
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:41   #3314
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Izuś - spóźnione, ale najszczersze życzenia urodzinowe Przede wszystkim, żebyś była szczęśliwa, no i oczywiście, żebyś wytrwała w swoich noworocznych postanowieniach
dziekuje przyda sie to szczescie, przyda...
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ja dopiero niedawno do domu się dotoczyłam
Nieplanowo przedłużyliśmy sobie z TŻ'tem pobyt poza domem... i w ogóle jakoś tak wszystko wyszło nam nieplanowo ... Noc Sylwestrowa obfitowała w dośc dziwne atrakcje

Izuś, wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin!
chetnie posluchamy, co tam sie u ciebie dzialo brzmi interesujaco
dziekuje,dziekuje
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 14:21   #3315
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
i jak tam dziewczynki, przyznawac sie, jak tam postanowienia noworoczne?
ja od dzis jestem na diecie bez chleba, slodyczy i slodkich napojow, pije duzo wody i herbaty i jem mniej
drugie postanowienie to zaczac wczesniej chodzic spac, przed 22.
trzecie to ograniczyc palenie... i kawe!
czwarte to przestac tak bardzo emocjonalnie do wszystkiego podchodzic, to bedzie najtrudniejsze.
a piate to jak juz zalicze sesje to nie omine zadnych cwiczen i zaczne chodzic na wyklady, przynajmniej co dwa tygodnie
Być mniej leniwa i bardziej zorganizowana
A jakby jeszcze udało się zacząć ćwiczyć regularnie, zdrowiej się odżywiać itp to też by było dobrze

Oczywiście również składam najlepsze życzenia

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
chetnie posluchamy, co tam sie u ciebie dzialo brzmi interesujaco
Właśnie!
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:12   #3316
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
szalonas! caly czas cos z tymi wlosami robisz
bez przesadyzmu

od 5 miesięcy (bez kilku dni) zapuszczam kłaki. (gdzieś wcześniej są moje zdjęcia) i już włosiska tak podrosły że ciężko je po ludzku ułożyć i tak kombinuje że może udałoby się już zrobić krótkiego boba????
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2009-01-02 o 16:14
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 18:07   #3317
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
chetnie posluchamy, co tam sie u ciebie dzialo brzmi interesujaco
dziekuje,dziekuje
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Właśnie!
Rodziłam

Ale od początku. Planowany Sylw nam nie wyszedł, jak juz wspomniałam wcześniej, więc załadowaliśmy bagażnik sylwestrowym żarciem i pognaliśmy na "wichurę" czyli do siostry ciotecznej mojego TŻ'ta i jej narzeczonego. Oni sami biedni tam siedzieli, więc jak tu w taką noc nie dotrzymać im towarzystwa

Trzeba Wam wiedzieć, że narzeczony ów jest lekarzem weterynarii i od jakiegoś czasu pracuje w stadninie koni w Janowie Podlaskim, na której terenie zresztą mieszka.

Ok, impreza trwa, drinkujemy, północ, pijemy szampana na dworze, bla, bla, bla... bawimy się dalej. Po czym o 2 w nocy telefon... cieli się krówka i źrebi się klacz I tym oto sposobem drugą połowę nocy spędziłam w oborze i w stajni asystując [obecnością] zwierzakom w narodzinach. Nie powiem, trochę emocji było czyli ogólnie rzecz ujmując - nietuzinkowy ten Sylwester
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 18:11   #3318
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ja mam zamar jednak się zapisać w poniedziałek na wizytę u fryzjerki.... Możę już chociaż troszkę da się je ułożyć..Chcę by mi ścieła do ucha(noo... tej długości jaką mama) ale wszystkie włoski....Ale jestem otwarta na propozycje- może powie "CZEKAĆ"..i trza będzie z miesiąc czy 2 poczekać.
Byłam dzisiaj u fryzjera - wizyta bardzo udana - na szczęście moja fryzjerka jest poczytalna i rozumie, co to znaczy max. 2 cm Kolorek też wyszedł super, farbowałam tym razem (pierwszy raz) na baaardzo ciemny brąz Matrixem - jestem naprawdę zadowolona Wrzuciłabym Wam chętnie jakieś foto, ale na daną chwilę nie bardzo mam możliwość je zrobić

Buźki
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 18:24   #3319
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

byłam u fryzjera, teraz mam włosy przed ramiona, te zniszczone zostały już tylko na końcach, ale te nie prostowane włoski tez sa koszmarne,znacie coś dobrego na napuszone, naelektryzowane włosy? i żeby się jeszcze świeciły, bo jak mi fryzjerka wyprostowała to tylko mi oczy z zachwytu błyszczały, mam dość, włoski się miały odwdzięczyć, a wyglądają tragicznie, niewiem czmu, bo ani ich nie suszyłam, nie prostowałam, nie czesałam na mokro, tylko cały czas o nie dbałam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 08:19   #3320
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Wiele szczęścia i miłości, sukcesów i pomyślności, niech Wam zdrowie dopisuje i gotówki nie brakuje. Tego wszystkiego szczerze Wam i - oczywiście - sobie - życzę.

Za oknem snieży !

Iza -
urodzinowy !

'Estelle' - z nowego avataru wynika, że wybór dokonany ?! ?! ?!

"Twój" {nieplanowany} sposób na spędzenie sylwestra pobił na głowę wszystkie inne . Może i mamusią chrzestną zostaniesz ?! ?! ?!

Ja do dzisiaj jeszcze posylwestrowe liżę rany. Tak po najprawdziwszej prawdzie rekonwalescencja fizyczno-psychiczna trwa nadal. Krajobraz po bitwie, pobojowisko jakie to tegoroczny sylwester w moim domu poczynił, też tak do końca nie uporządkowane. Trzymał się cholernik dzielnie : do ósmej nie chciał dać się spędzić. Ot, tradycyjnie było ! Z każdą godziną polepszenie sytuacji daje się odczuć.

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
a cóż takiego nabroił
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A cóż El Diablo zmalował, że sobie na ten tytuł zasłużył ???
E, niby nic takiego : kwiaty, stolik, parę kryształów i innych bibelotów już przebolałam. W sklepie nas oszukano : to nie kot, to gibon czerwonoręki {nowa rasa}! On nie umie chodzić po ziemi . To El Diablo fruwa w powietrzu i łazi po ścianach. Przed świętami byłam w sklepie, w którym zakupy odbywały się przy ladzie. Jakoś tak, nie zwracając na to uwagi, położyłam na tej ladzie dłonie. Pani ekspedientka bardzo dziwnym wzrokiem spojrzała na nie, a następnie na mnie. Podążyłam za jej spojrzeniem i co ujrzałam ... Czerwone kreski i krechy biegnące w różnych kierunkach. On mnie gryzie !!! TŻ nosił podrapany nos. Flap robi mi pobudkę już około szóstej rano i gryząc po pęcinach popędza do przygotowania - przede wszystkim : dla niego - śniadania. Jeśli mu tępo mojej pracy nie przypada go gustu gryzie mocniej i wrzeszczy straszliwym głosem. Psy są w stanie depresji ! Najbardziej cierpi Akita, bo ma puszysty ogon. Dzisiaj - przez rekonwalescencję posylwestrową zaspałam. Flapek obudził mnie perfidnym ugryzieniem w ucho.
Małemu psu pewnie też się dostało, bo z piskiem wczołgał się pod łóżko.
Nowe imię jak najbardziej zasłużone.

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Wrzucam zakupy ciuchowe
Fajne ! Udało Ci się polowanie.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
zdjęcie mojej sylwestrowej kreacji (czytaj BLUZKI)
W takiej kreacji impreza sylwestrowa nie może się nie udać !

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
i ja skacowana po imprezie sie melduje
Nic się nie martw - tradycja i - mam nadzieję - minie !
Tylko rosołek najlepszym lekarstwem !


Postanowień i obiecywań noworocznych nie czynię, bo nie mam silnej woli i już.
A tak właściwie dlaczego miałabym sobie przyjemności odmawiać ?!
Dla przykładu - postanawiam : nie będę kląć jak przysłowiowy furman . I co ?!
Proza dnia codziennego. Panowie z przedsiębiorstwa oczyszczania miasta mieli być u nas - zgodnie z harmonogramem - 23-go grudnia. Nie przyjechali do dziś, a śmieci nas zasypują. Wizytują "naszą" wieś co dwa tygodnie, a więc pewnie trzeba będzie następne dwa czekać. I jak tu nie puścić soczystej wiązanki ?!
Postanowienie diabli wzięli .

Matuchno jedyna, śnieg pada coraz więcej ! Znowu nas zasypie !!!
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 09:20   #3321
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
W takiej kreacji impreza sylwestrowa nie może się nie udać !
Dziękować

Rzeczywiście sylwester był ekstra. Rano przyszła do mnie kumpela i razem przygotowywałyśmy jedzonko...oj narobiłyśmy się trochę i przez cał czas bałam się że będzie za mało jedzenia ale w końcu okazało się że było za dużo i nawet zostało sporo na 1go Stycznia
Potem mąż wrócił z pracy i....okazało się że z planowanych 4 osób ..rozrosło się nam spotkanie do..8
Było wesoło, i nawet potańczyłam-a była to domówka Co prawda jak zwykle tylko my z mężem tańczyliśmy ale i tak się ubawiłam...
Tylko o 2 już byłam tak zmęczona że nawet moja bezsenność dała za wygraną i zasnęłam w 5 min. jak bobo
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 11:19   #3322
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

dzien dobry
jeszcze 2dni wolnosci, tylko dwa... postanowilam dzis przejsc sie po sopockiej plazy, z kamionki na molo a potem monciakiem. w ramach diety i nostalgicznego nastroju
a potem siadam nad chemia, o taaak...
w ogole moja dieta w koncu zaczela sie dzis, bo wczoraj trzeba bylo dojesc swiateczno-sylwestrowe resztki ale dzis juz grzecznie a wszystko dlatego, ze odwazylam sie wejsc na wage. powiedzcie mi, jak mozna przez 2tygodnie przytyc ponad 4kg?!
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Być mniej leniwa i bardziej zorganizowana
A jakby jeszcze udało się zacząć ćwiczyć regularnie, zdrowiej się odżywiać itp to też by było dobrze

Oczywiście również składam najlepsze życzenia
tez bym chciala, ale lenistwo i roztrzepanie to niestety moje dwie cechy charakteru, na dodatek dosc mocno budujace moja osobowosc, wiec mysle, ze nawet nie mam co probowac tego zmieniac
dziekowac,dziekowac
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Rodziłam (...)
ooo ranyyy no to gratulacje, przezycie niezapomniane! sylwester pierwsza klasa
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Iza - urodzinowy

E, niby nic takiego : kwiaty, stolik, parę kryształów i innych bibelotów już przebolałam. W sklepie nas oszukano : to nie kot, to gibon czerwonoręki {nowa rasa}! On nie umie chodzić po ziemi . To El Diablo fruwa w powietrzu i łazi po ścianach. Przed świętami byłam w sklepie, w którym zakupy odbywały się przy ladzie. Jakoś tak, nie zwracając na to uwagi, położyłam na tej ladzie dłonie. Pani ekspedientka bardzo dziwnym wzrokiem spojrzała na nie, a następnie na mnie. Podążyłam za jej spojrzeniem i co ujrzałam ... Czerwone kreski i krechy biegnące w różnych kierunkach. On mnie gryzie !!! TŻ nosił podrapany nos. Flap robi mi pobudkę już około szóstej rano i gryząc po pęcinach popędza do przygotowania - przede wszystkim : dla niego - śniadania. Jeśli mu tępo mojej pracy nie przypada go gustu gryzie mocniej i wrzeszczy straszliwym głosem. Psy są w stanie depresji ! Najbardziej cierpi Akita, bo ma puszysty ogon. Dzisiaj - przez rekonwalescencję posylwestrową zaspałam. Flapek obudził mnie perfidnym ugryzieniem w ucho.
Małemu psu pewnie też się dostało, bo z piskiem wczołgał się pod łóżko.
Nowe imię jak najbardziej zasłużone.

Nic się nie martw - tradycja i - mam nadzieję - minie !
Tylko rosołek najlepszym lekarstwem !


Matuchno jedyna, śnieg pada coraz więcej ! Znowu nas zasypie !!!
dziekuje
olaboga, to jednak koty sterroryzowaly caly dom i psie towazystwo? wesolo tam masz przynajmniej, lepiej niz z malymi dziecmi

uoh, najgorszy kac tamtego[tego moze i tez] roku, trwal 2dni

no coz ty mowisz?! a w sopocie leciutka warstewka wygladajaca jakby sie miala za chwile roztopic...
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...

Edytowane przez blonndee
Czas edycji: 2009-01-03 o 11:22
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:23   #3323
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Mirelka, a ja myślę, że zbyt krytycznie patrzysz na Swoje moherki. Tak to jest często, że u siebie nie dostrzegamy zmian, które zauważylibyśmy u innych i narzeamy... Głowa do góry, ja jestem pewna, że one wyglądają zdecydowanie lepiej

Kasiu [H], niestety , dama z avatara jest tylko marzeniem
Ale jest to lalka, która "przemówiła" do mnie, gdy tylko ją zobaczyłam. Inne, owszem, podobają mi się, ale ta to jest właśnie TA.
Koszt jej zakupienia jednak mnie poraża... 420$ do tego koszt peruki [24$], oczu [+15$] i przerażająca cena makijażu... ten ze zdjęcia kosztuje 65$ i potem pewnie nie chciałabym go zmieniać...
I oczywiście wysyłka, dodatkowe 40-50$ gdzie te czasy, kiedy dolar stał po 2 złote...

Będę musiała więc zadowolić się tańszą wersją, a co przyniesie przyszłość, to się okaże... chociaż moje zdroworozsądkowo-ekonomiczne podejście nie pozwoli mi na takie szaleństwo...

Koegzystencja z kotaczami, widzę, "trochę" daje Ci w kość
Mój Ryr uwielbiał urządzać koncerty kociej operetki o 3 nad ranem, drapanie i gryzienie było na porządku dziennym... Na szczęście mu przeszło po odjęciu jajów , pozostał jedynie rytuał podgryzania w duży palec u nogi [czasem w piętę] celem osiągnięcia korzyści majątkowej w postaci posiłku ale to akurat wydaje mi się dość sympatyczne
Jego umiejętność fruwania uaktywnia się tylko podczas pobytu gości
Jest zatem jeszcze szansa na złagodzenie charakteru

Z postanownień noworocznych, cóż... łooooj ciężko. Próbuję sobie postanowić, że będę bardziej systematyczna i nie będę zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę... ale to chyba silniejsze ode mnie, wpisane w moją osobowośc

I chcę bardziej zadbać o siebie, chociaż troszeczkę... hm... ... co by mieć jakiś pretekst do kupienia nowej kolorówki I UŻYWANIA JEJ POTEM

Chcę również założyć własną stronę internetową, albo przynajmniej własne profile [może jakiś blog?] co by rozpromować troszkę moją działalność "artystyczną"...
Z celów bardziej przyziemnych/odręcznych - poobrabiać wszystkie stare zdjęcia projektów, które jeszcze nie doczekały się pokazania i zgranie tego na płyty z dysku, bo mi komp coraz częściej kwiczy, że ma za mało miejsca

Z kategorii "Inne" - dzisiaj przyszły kopytka z samego rana Pan Listonosz przyniósł więc muszę nauczyć się w nich chodzić
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:41   #3324
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Z kategorii "Inne" - dzisiaj przyszły kopytka z samego rana Pan Listonosz przyniósł więc muszę nauczyć się w nich chodzić
Pewnie jak większość proszę o zdjęcia kopytek na Twoich kopytkach

Edit.
Dziewczyny, mam nietypową prośbę Mogłaby któraś z Was przetłumaczyć mi tekst? Chodzi mi dokładniej o angielską instrukcje obsługi lodówki(nie śmiać się! ). Chcemy ją rozmrozić, a nie wiemy jak
Baaardzo proszę o pomoc
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2009-01-03 o 12:49
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 14:46   #3325
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Pewnie jak większość proszę o zdjęcia kopytek na Twoich kopytkach

Edit.
Dziewczyny, mam nietypową prośbę Mogłaby któraś z Was przetłumaczyć mi tekst? Chodzi mi dokładniej o angielską instrukcje obsługi lodówki(nie śmiać się! ). Chcemy ją rozmrozić, a nie wiemy jak
Baaardzo proszę o pomoc
Wklejaj. Chętnie poćwiczę angielski przed powrotem do UK


A tak w ogóle to u mnie dużo lepiej. Jutro może już będę w stanie napisać jak się moje sprawy osobiste ułożyły Po dzisiejszym smsie mogę tylko powiedzieć, że ja chyba w ogóle nie znam facetów bo czegoś takiego się nie spodziewałam.

Idę się make-upować bo mam babski wieczór z przyjaciółkami

Buziaki Jeszcze wejdę później.


Estelle fotki prosimy!
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 15:33   #3326
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Wklejaj. Chętnie poćwiczę angielski przed powrotem do UK
Co prawda już wysłałam Heroldin tekst, ale skoro chcesz się pobawić...
Defrosting the appliance.
!
Follow the instructions below.
Do not use objects with sharp or pointed edges to defrost the appliance as these may damage the refrigeration circuit beyond repair.
Defrosting the refrigerator compartment.
The refigerator has an automatic defrosting function: water is ducted to the back of the appliance by a special discharge outlet (see diagram ) where the heat produced by the compressor causes it to evaporate. It is necessary to clean the discharge hole regulary so that the water can flow out easily.
Defrostingthe freezer compartment.
If the frost layer is greater than 5 mm, it is necessary to defrost manually:
1. Set the TEMPERATURE ADJUSTMENT knob to the position.
2. Wrap frozen foods in newspaper and place them in another freezer or in a cool place.
3. Leave the door open until the frost has melten completely. This can be made easier by placing containters with lukewarm water in the freezer compartment.
4. Clean and dry the freezer compartment carefully befor switching the appliance on again.
5. Wait for approximately 2 hours, i. e. until the ideal storage conditions have been restored, before placing food in the freezer compartment.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2009-01-03 o 18:10
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 16:23   #3327
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

mąż chory- apokalipsa w domu..

Podsumowanie ostatnich moich 2 dni!
Oczywiście jest to przeziębienio i grypo-podobne. Gorączka(niestety wysoka) , katar,kaszel
przynoszę mu rożne leki, herbatki, robię zimne okłady, biegam po różne specyfiki do apteki i dbam by co 4h jadł gripeksy,antygripy etc. A kiedy przez caaaaaaały boży dzień mimo podawania leków przeciwgorączkowych temp. mu się utrzymuje w okolicach 38,6 stopnia i proponuję pojechać na pogotowie dolekarzy to nikt na to nie przystał...wszyscy traktują mnie jak przewrażliwioną hipohondryczkę i dziwaczkę
Jak mnie to IRYTUJE!!

Albo chce mojej pomocy i troski albo niech się wypchają...wszyscy. Wiem jak o własnego męża zadbać.
A wg. jego rodziny na zbicie gorączki najlepsze są bańki i rosół-ekstra!


Eh. dziś normalnie mnie dobijają.
Miałam jutro jechać na cały dzień na zakupy, oczywiście nie muszę dodawać że mąż miał być kierowcą i nici z zakupów.. F**
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 16:57   #3328
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Mirelka, a ja myślę, że zbyt krytycznie patrzysz na Swoje moherki. Tak to jest często, że u siebie nie dostrzegamy zmian, które zauważylibyśmy u innych i narzeamy... Głowa do góry, ja jestem pewna, że one wyglądają zdecydowanie lepiej

Kasiu [H], niestety , dama z avatara jest tylko marzeniem
Ale jest to lalka, która "przemówiła" do mnie, gdy tylko ją zobaczyłam. Inne, owszem, podobają mi się, ale ta to jest właśnie TA.
Koszt jej zakupienia jednak mnie poraża... 420$ do tego koszt peruki [24$], oczu [+15$] i przerażająca cena makijażu... ten ze zdjęcia kosztuje 65$ i potem pewnie nie chciałabym go zmieniać...
I oczywiście wysyłka, dodatkowe 40-50$ gdzie te czasy, kiedy dolar stał po 2 złote...

Będę musiała więc zadowolić się tańszą wersją, a co przyniesie przyszłość, to się okaże... chociaż moje zdroworozsądkowo-ekonomiczne podejście nie pozwoli mi na takie szaleństwo...

Koegzystencja z kotaczami, widzę, "trochę" daje Ci w kość
Mój Ryr uwielbiał urządzać koncerty kociej operetki o 3 nad ranem, drapanie i gryzienie było na porządku dziennym... Na szczęście mu przeszło po odjęciu jajów , pozostał jedynie rytuał podgryzania w duży palec u nogi [czasem w piętę] celem osiągnięcia korzyści majątkowej w postaci posiłku ale to akurat wydaje mi się dość sympatyczne
Jego umiejętność fruwania uaktywnia się tylko podczas pobytu gości
Jest zatem jeszcze szansa na złagodzenie charakteru

Z postanownień noworocznych, cóż... łooooj ciężko. Próbuję sobie postanowić, że będę bardziej systematyczna i nie będę zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę... ale to chyba silniejsze ode mnie, wpisane w moją osobowośc

I chcę bardziej zadbać o siebie, chociaż troszeczkę... hm... ... co by mieć jakiś pretekst do kupienia nowej kolorówki I UŻYWANIA JEJ POTEM

Chcę również założyć własną stronę internetową, albo przynajmniej własne profile [może jakiś blog?] co by rozpromować troszkę moją działalność "artystyczną"...
Z celów bardziej przyziemnych/odręcznych - poobrabiać wszystkie stare zdjęcia projektów, które jeszcze nie doczekały się pokazania i zgranie tego na płyty z dysku, bo mi komp coraz częściej kwiczy, że ma za mało miejsca

Z kategorii "Inne" - dzisiaj przyszły kopytka z samego rana Pan Listonosz przyniósł więc muszę nauczyć się w nich chodzić
Estelle mój problem polega na tym, że ja mam chyba taki typ włosów, puszące siano;/ niektóre osoby takie mają nawte jak ich nigdy nie niszczyły żałuje, że wogóle zaczęłam o nie dbać
na 1 fotce włosy kiedy zaczynałam o nie dbać, a na 2 te obecne(mam takie wcięcie od gumki, bo nosiłam kucyka)

moje domowe sposoby, aby z tych moich kręciołków zrobić delikatne fale, na ogół mam bardzije pokręcone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0992.jpg (26,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0315.jpg (89,9 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2009-01-03 o 17:20
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 22:23   #3329
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Pewnie jak większość proszę o zdjęcia kopytek na Twoich kopytkach
Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Estelle fotki prosimy!
Wrzucę jutro, bo dziś ładowanie baterii w toku.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
mąż chory- apokalipsa w domu..
[...]
Współczuję sytuacji

Chociaż muszę przyznać, że mimo iż odkąd mieszkamy razem zdarzyło się memu lubemu mocno gorączkować, to jednak wizyta na pogotowiu nigdy nie wchodziła w grę. Po konsultacji telefonicznej ew. jakieś antybiotyki były zażywane... ale ja jakoś generalnie nie mam zaufania do służby zdrowia i wolę unikać bezpośrednich konfrontacji

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
Estelle mój problem polega na tym, że ja mam chyba taki typ włosów, puszące siano;/ niektóre osoby takie mają nawte jak ich nigdy nie niszczyły żałuje, że wogóle zaczęłam o nie dbać
na 1 fotce włosy kiedy zaczynałam o nie dbać, a na 2 te obecne(mam takie wcięcie od gumki, bo nosiłam kucyka)

moje domowe sposoby, aby z tych moich kręciołków zrobić delikatne fale, na ogół mam bardzije pokręcone
Ja tam widzę kolosalną różnicę, teraz są naprawdę gładkie, jak lejące, błyszczące i mocne. Zero sianowatości.

Ale jeśli chciałabyś pogłębić ten efekt, to może jednak pielęgnacja z silikonami? One jeszcze bardziej wygładzają
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 07:31   #3330
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
no coz ty mowisz?! a w sopocie leciutka warstewka wygladajaca jakby sie miala za chwile roztopic...
Czarne przewidywania sprawdziły się : mnie zasypało ! Nie ma co marzyć o wyjeździe samochodem z domu. Taka sytuacja ma się utrzymać do piątku.
Dobrze, że znalazłam w jakimś zakamarku buty tzw. po nartach. Dobrnę jutro - mam nadzieje - do głównej drogi, może odśnieżona będzie i na jakiś autobus się
załapię. Tylko, że ja jeszcze żadnym autobusem nie jeździłam. Żebym tylko w innym kierunku nie pojechała .



[quote='Estelle';10320892][/B][/B]dama z avatara jest tylko marzeniem[quote]

E, tam - tak od razu : tylko.Masz szczęśliwą rękę : Twoje marzenia się spełniają. Pewnie jeszcze w tym roku ulubienica zamieszka w Waszym domu.
Ale ceny, WOW ! No tak, to są w pewnym sensie dzieła sztuki.[B][B]

[quote='Estelle']
Koegzystencja z kotaczami, widzę, "trochę" daje Ci w kość
Mój Ryr uwielbiał urządzać koncerty kociej operetki o 3 nad ranem, drapanie i gryzienie było na porządku dziennym... Na szczęście mu przeszło po odjęciu jajów [quote]

Mam taką nadzieję ... Tylko, że pierwszy w kolejce jest ten starszy i spokojniejszy.
Jego to już czeka w marcu.

[quote='Estelle']I chcę bardziej zadbać o siebie, chociaż troszeczkę... hm... ... co by mieć jakiś pretekst do kupienia nowej kolorówki I UŻYWANIA JEJ POTEM [quote]

Te noworoczne postanowienia ... Ileż to razy już przyrzekałam sobie, poprawę i to, że przyłożę się do systematycznej pielęgnacji. Muszę się przyznać, że po raz kolejny złożyłam przyrzeczenie. Pomogło mi w tym dokładne spojrzenie w lustro i konieczność świątecznego galowego wyjścia . Pierwszy krok zrobiony : umówiona wizyta u kosmetyczki.


Sorry, za wygląd postu, ale jakoś od rana nie mogę sobie dać rady z komputerem . Czyżby przez ten śnieg ?!
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.