...... AMERICAN GIRLS po raz VII ......... - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 12:51   #991
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
a pewnie - żadna tajemnica
http://sklep.vea.pl/index.php - znalazłam ich przypadkiem jak szukałam właśnie górnopółkowców (do Sephory albo Douglasa muszę bujać się autkiem, autko = TŻ, a TŻ + ceny kosmetyków= zawał i zostanie wdową jeszcze przed ślubem )
Mają 164 opinie kupujących http://sklep.vea.pl/reviews.php, więc może zaryzykuję???
Sklep wygląda na wiarygodny I ceny ma fajne. Ja bym w nim kupiłaSzkoda że nie ma w nim kolorówki YSL, bo chce od nich cienie.
Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość


Wczoraj zrobiłam sobie 1 dzień od baaaardzo dawna bez TZ (chłopak bym w szoku jak mu powiedziałam, że sie dzis nie spotkamy) i poszłam sobie z kumpalą i siostrą pogrzać sie długo w saunie, a potem solarium...mmmm cudownie było Aż wciaż mi gorąco hehe
Fajne są takie babskie wypady
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 13:00   #992
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

tak tak Miśka odchudzamy wlasnie zjadlam 4 kawaleki Szarlotki Boze jaka ona pysznaaaaaa taka wilgotna ( i ciepla świruje )

taknie chce mi sie ogarniac a musze jechac po klucze apotem do 2 domu i do tz-ta ((((((((((((((((( oj masakra
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 13:06   #993
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez TyTeCzKa Pokaż wiadomość
tak tak Miśka odchudzamy wlasnie zjadlam 4 kawaleki Szarlotki Boze jaka ona pysznaaaaaa taka wilgotna ( i ciepla świruje )

taknie chce mi sie ogarniac a musze jechac po klucze apotem do 2 domu i do tz-ta ((((((((((((((((( oj masakra
Też mi sie nie chce ogarniać, ale w ramach "odchudzania" pójdę chyba na łyżwy
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 13:21   #994
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

ojej podziwiam

Miśka rozruszaj mnie SssSssSs

Mi jedno pomaga na rozgrzanie .... oj pomaga pomaga pomaga !!!!!!!!
tylko Tż-ta brak hihihi
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 13:32   #995
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
też ponawiam to pytanie nie po raz pierwszy
z Softiflexem jest troche droższy
postanawiam go zakupić z tymże za duży wybor kolorków ...
zamawiasz na ALL bo ja chyba tak ale nie wiem jeszcze u jakiego sprzedawcy jak znasz kogoś zaufanego wyślij na PW

Aha co najgorszego na pc w domu mam wirusa, który blokuje moje wypowiedzi na forum ... po tym jak sie zaloguje i chce sie wypowiedzieć wyskakuje mize zbyt lakoniczna wypowiedz mimo ze napisalam duz ani nie moge sie kontaktowac na PW na forum z innymi użytkownikami czeka mnie format no chyba ze znacie jakis sposób na pozbycie sie tego problemu...
teraz pisze z pracy i to moj jedyny kontakt z wizażem i z Wami
wiec co do wirusa ,zainstaluj sobie w domku taki program ESET NOD antywirus jak juz bedziesz go miała wytłumacze ci co dalej...zrobisz skanowanie dysku pozniej wylecz jesli to wirus wyleczy wszystko to chyab najlepszy antywirus jaki znam i który wogole nie zamula kompa a jka to nie pomoze to sie spytam tż on informatyk(prawie) to sie zna

aa co do podkladów dziewczyny pokazcie mi na allegro podklad REVLONA bez softfleksu? byłam ostatnio w drogerii i pytam kobity o podklad z revlona bez softflexu a ona ocy jak 5 zl i ze wycofali ten podklad juz jakis czas temu ze juz go nie ma ze o czym ja mowie ze wogole i ach i och...az mi sie głupio zrobilo czy to prawda?
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 13:37   #996
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
wiec co do wirusa ,zainstaluj sobie w domku taki program ESET NOD antywirus jak juz bedziesz go miała wytłumacze ci co dalej...zrobisz skanowanie dysku pozniej wylecz jesli to wirus wyleczy wszystko to chyab najlepszy antywirus jaki znam i który wogole nie zamula kompa a jka to nie pomoze to sie spytam tż on informatyk(prawie) to sie zna

aa co do podkladów dziewczyny pokazcie mi na allegro podklad REVLONA bez softfleksu? byłam ostatnio w drogerii i pytam kobity o podklad z revlona bez softflexu a ona ocy jak 5 zl i ze wycofali ten podklad juz jakis czas temu ze juz go nie ma ze o czym ja mowie ze wogole i ach i och...az mi sie głupio zrobilo czy to prawda?
Ja pokaże, ja
np. http://www.allegro.pl/item517233451_...rem_od_ss.html - ale za daty ważności to nie ręcze

Duzo tego na all
__________________
Szymek 26.04.2012

Edytowane przez Kulkaaga
Czas edycji: 2009-01-06 o 13:38
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 13:42   #997
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość

aa co do podkladów dziewczyny pokazcie mi na allegro podklad REVLONA bez softfleksu? byłam ostatnio w drogerii i pytam kobity o podklad z revlona bez softflexu a ona ocy jak 5 zl i ze wycofali ten podklad juz jakis czas temu ze juz go nie ma ze o czym ja mowie ze wogole i ach i och...az mi sie głupio zrobilo czy to prawda?

no niestety wycofali, dlatego na allegro ich zoraz mniej
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 13:42   #998
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Revlon bez softlexu jest na all i to za 30 zł
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 13:48   #999
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Kulkaga to nie jest orginalny podklad ten co mi wysłałas REVLON nawet ten stary nie ma pompki...one maja nie wiele wspolnego z orginalnym revlonem trwałosc i mat pozostawiaja wiele do zyczenia dlatego tak załuje ze nie kupilam jak jeszcze byly dostepne
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 13:49   #1000
krokodylek
Raczkowanie
 
Avatar krokodylek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

trochę Agilera
hihihi 1000 post
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aguilera1.jpg (35,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aguilera1_akpa.jpg (31,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aguilera1_ons.jpg (23,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aguilera3_ons.jpg (41,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aguilera7_ons.jpg (35,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aguilera_akpa.jpg (39,2 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez krokodylek
Czas edycji: 2009-01-06 o 13:51
krokodylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 13:51   #1001
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Kulkaga to nie jest orginalny podklad ten co mi wysłałas REVLON nawet ten stary nie ma pompki...one maja nie wiele wspolnego z orginalnym revlonem trwałosc i mat pozostawiaja wiele do zyczenia dlatego tak załuje ze nie kupilam jak jeszcze byly dostepne
A to przepraszam
Niestety na podkładach tego typu znam się jak łysy na grzebieniach, więc prosze o usprawiedliwienie
Niemniej jednak sporo jest tego colorstay-a na all, może trafisz na oryginał bez softflexu. Zazdroszczę Wam, że wasza cera toleruje takie podkłady
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 13:57   #1002
eveline01
Rozeznanie
 
Avatar eveline01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Jastrząbie Zdrój
Wiadomości: 709
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

dziewczyny te podklady są sprawdzone ? zawsze kupowałam w drogerii nigdy na all więc nie wiem nie chciałabym trafić na jakiś shit a też mam zamiar kupić , mój juz się praktycznie skończył. Swoją drogą jaki odcien polecacie z tych dostępnych na all .. dla opalonej buzki .. tylko taki zebym pomarańczowa nie była :P teraz mam na wykończeniu odcień Rich Tan ale jakoś srednio jestem z niego zadowolona , taki trochę sztuczny się wydaje .. i jest z softflexem.
__________________

a6w 8/42





bo dwie połowy razem znaczą idealny stann <3






eveline01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 13:58   #1003
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

oj kulka gdybym miala kase na podklad za 120 zł tez bym kupowała drozszy b napewno jest lepszy od tego: ale jeszcze z dwa tygodnie bede miala prace i troche kasy na własne wydatki to sobei kupie jakis naprawde dobry podklad
Własnie znalazłam revlona troche drogi bo kiedys te podklady z tegoco pamietam bez softfleksu kosztowały 20 zł ja znalazłam za 35 alre chyba moj kolor.

I teraz jest problem z kolorem ehh;/ wziełabym sand beiage 04 ale nie wiem czy nie bedzie za jasny...mam raczej jasna karnacje no ale nie jestem alabastrowa jak ja nie nawidze kupowac podkladów
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 14:10   #1004
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
oj kulka gdybym miala kase na podklad za 120 zł tez bym kupowała drozszy b napewno jest lepszy od tego: ale jeszcze z dwa tygodnie bede miala prace i troche kasy na własne wydatki to sobei kupie jakis naprawde dobry podklad
U mnie to nie jest kwestia kasy - ja po prostu nie mam wyboru
Dlatego właśnie Wam zazdroszczę, że macie takie cery, które pozwalają Wam na stosowanie średniopółkowców. U mnie z mojej cery zadowolona była jedynie moja mama - moje wszelkie nietrafione kosmetyki pielęgnacyjne i z kolorówki lądowały u niej
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 14:10   #1005
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

eveline - ja wiernie kupuje early tan. absolutnie nic pomarańczowego nie ma, mam ciemną, ale bez przesady karnacje.
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 14:12   #1006
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

sand beige jest naprawdę jasny, wklej swoją buźkę to Ci poradzę :P
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 14:32   #1007
eveline01
Rozeznanie
 
Avatar eveline01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Jastrząbie Zdrój
Wiadomości: 709
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

lil a gdzie kupujesz ? na all? bo nigdzie go nie widzę.Zresztą jakoś nie potrafię zaufać tym z all do końca chyba w drogerii jednak kupię. Ale rozejrzę się za tym odcieniem
__________________

a6w 8/42





bo dwie połowy razem znaczą idealny stann <3






eveline01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 14:36   #1008
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
wiec co do wirusa ,zainstaluj sobie w domku taki program ESET NOD antywirus jak juz bedziesz go miała wytłumacze ci co dalej...zrobisz skanowanie dysku pozniej wylecz jesli to wirus wyleczy wszystko to chyab najlepszy antywirus jaki znam i który wogole nie zamula kompa a jka to nie pomoze to sie spytam tż on informatyk(prawie) to sie zna

aa co do podkladów dziewczyny pokazcie mi na allegro podklad REVLONA bez softfleksu? byłam ostatnio w drogerii i pytam kobity o podklad z revlona bez softflexu a ona ocy jak 5 zl i ze wycofali ten podklad juz jakis czas temu ze juz go nie ma ze o czym ja mowie ze wogole i ach i och...az mi sie głupio zrobilo czy to prawda?
no chyba miałam juz NODA raz ale zainstaluje go ponownie
tymczasem skanowalam Kasperskym i wykrył kilka trojanow ale problem nie zniknął

co do puderku to jak odróżnić orginalnego Revlona od podróbki? Może macie jakiegoś zaufanego sprzedawce - jak tak, prosze o info na priv
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 14:56   #1009
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

eveline - pierwszy kupiłam w drogerii, póżniej zawsze allegro, ostatnio nawet kupiłam na ebayu w przeliczeniu z przesyłką za 26 zł, i jest na 100%oryginalny.
jest na allegro early tan zobacz
http://www.allegro.pl/search.php?str...personal_rec=0
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 15:10   #1010
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

O jaaa dziewczyny...przez was mi obiad ostygł bo czytałam zamiast jeść tyle napisałyście

dziś szłam rano na pociąg to było minus osiemnaście stopni:/
ale przeżyłam

co do zazdrości... to ja jestem beznadziejnym przypadkiem,właśnie od 2 dni kłóce się o to,że zamienił pare zdań na nk z koleżanką:/ wiem,że źle robię ale przyzwyczaił mnie do tego,że nigdy koleżanek nie miał i chociaż tą zna 8 lat i jest zaręczona to oczywiście ja musiałam się wkurzyć.... no to jest silniejsze ode mnie, chyba się udam na terapię albo coś;-)

a to wszystko wynika z tego,że jestem dość nieufna i niby podobam się sobie ale jak widzę w okolicy Tżta w miarę ładną laskę to automatycznie czuję się gorsza i spada mi samoocena...

chciałabym być pewna siebie i nie przejmować się nie wymyślać problemów na siłę;-)

co do Revlona- ja miałam bez softlexa, kolor idealny,krycie fajne ale wysuszał mi skórę i podkreślał suche skórki....

maja, co do tej niebieskiej sukienki co ma ta aktorka na fotkach co wkleiłaś to świetna jest;D ostatnio uwielbiam właśnie taki kolor indygo,kobalt,granat,modr akowy....
sama kupiłam sobie wełnianą sukienkę w takim kolorze i noszę do grubych szarych rajstop....


właśnie pomalowałam się błyszczykiem wibo powiekszającym usta z papryczkami chili i on na serio powieksza mi usta i tak szczypie i piecze ale da się wytrzymać... akurat mam rożowy kolor i fajnie,że nie jest przezroczysty tylko barwi usta na lekki róż.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 15:20   #1011
eveline01
Rozeznanie
 
Avatar eveline01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Jastrząbie Zdrój
Wiadomości: 709
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

no faktycznie .. nie wiem jak ja to szukałam zamotana jakaś dziś jestem.Dziękii lil



Chii1986 ja mam tak samo. Glupio się z tym czuję ale nie potrafię inaczej.


Wczoraj zapytałam tż o tą kolezankę od fizyki .. powiedział ze to jego dobra, fajna kolezanką ze poznał ją kiedys na kolonii.ehh od wczoraj chodzę nabuzowana na maxa , niby nic takiego ale ja tego przeboleć nie mogę ze powiedział " fajna i dobra kolezanka"chyba ze mną jest coś nie tak .. a moze po prostu kobieca intuicja mi się włącza i próbuje mnie przed czymś ostrzec?!
__________________

a6w 8/42





bo dwie połowy razem znaczą idealny stann <3






eveline01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 15:23   #1012
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

milusiaam - chcesz stracić 90% włosów? wyglądać jak trup? mdleć po wejściu na schody? mieć suchą, paskudną, pryszczatą skórę? głodówkę - nawet krótką - trzeba umieć robić, nie polega ona na odstawieniu jedzenia ni stąd ni z owąd na parę dni. LECZNICZA głodówka, wymaga długich przygotowań. może raz nie odczujesz od razu konsekwencji, może dwa, ale potem organizm sobie to odbije. spoko, jak zaczynała mi się anoreksja, też mówiłam, że chodzi o zdrowe jedzenie, że jeść lubię itp., przez jakiś czas nawet sama w to wierzyłam.

wejdź na dietetykę, wejdź na fitness, to się dowiesz, jak się odchudzać. żadna dobra (przynosząca efekty na ponad miesiąc) dieta NIE równa się głodowi, NIE równa się takiemu ograniczeniu kcal. chudnąc na takiej diecie tracisz w 90% WODĘ, a nie tłuszcz. tłuszcz zostaje. i stajesz się - paradoksalnie - coraz tłustsza. głodówkowe efekty znikają po 2 dniach, bo to właśnie woda.

masakra niestety
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 15:44   #1013
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Ja jestem zazdrosnica a on zazdrosnikiem i to czasami jest bardzo meczace, bo czepia sie o naprawde glupie sprawy np. pokaz, albo o kolege z dawnych czasów.Ale na szczescie potrafie mu wybic z glowy obawy.
Wg.mnie najlepsza dieta dla wszystkich jest niejedzenie słodyczy i tych wszystkich smieci typu chipsy i ruch. Tylko wiadomo, chipsom czasem nie da sie oprzec
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 15:52   #1014
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
milusiaam - chcesz stracić 90% włosów? wyglądać jak trup? mdleć po wejściu na schody? mieć suchą, paskudną, pryszczatą skórę? głodówkę - nawet krótką - trzeba umieć robić, nie polega ona na odstawieniu jedzenia ni stąd ni z owąd na parę dni. LECZNICZA głodówka, wymaga długich przygotowań. może raz nie odczujesz od razu konsekwencji, może dwa, ale potem organizm sobie to odbije. spoko, jak zaczynała mi się anoreksja, też mówiłam, że chodzi o zdrowe jedzenie, że jeść lubię itp., przez jakiś czas nawet sama w to wierzyłam.

wejdź na dietetykę, wejdź na fitness, to się dowiesz, jak się odchudzać. żadna dobra (przynosząca efekty na ponad miesiąc) dieta NIE równa się głodowi, NIE równa się takiemu ograniczeniu kcal. chudnąc na takiej diecie tracisz w 90% WODĘ, a nie tłuszcz. tłuszcz zostaje. i stajesz się - paradoksalnie - coraz tłustsza. głodówkowe efekty znikają po 2 dniach, bo to właśnie woda.

masakra niestety
wchodziłam nie raz na fitnes i wiem ze dziewczyny sa tam bardzo madre niestety ja nie umiem stosowac sie do diet dlatego na dietetyke nie wchodze wiem to moze głupie co powiem ale sama ukladam sobie diety sama najlepiej znam swoj organizm wiem co jesc zebym schudła i zeby to zostało na dłuzej niz dwa miesiace zeby nei bylo tak zwanego efektu jojo, schudłam juz na "moich dietach " dwa razy w zyciu dosc duzo ilogramów ,ale nie ma cudów jesli sie człowiek odchudza a potem wraca do normalnego jedzenia waga pozostaje taka jaka chcemy ale jesli ja sie odchudzłama wracałm do normalnego jedzenia a po dwoch miesiacach znowu pochłaniałam mase słodkosci chipsów frytek pizzy i do tego siedzenie w domku to dlatego przytyłam nie nazywam tego jednak efektem jojo.
Mysle ze doskonale wiesz o tym ze nie chce tego co opisałas NIE PROMUJE zadnych radykalnych diet wrecz przeciwnie kocham owoce zycia sobie bez nich nie wyobrazam i bardzo lubie zdrowo sie odzywiac,chciałabym wprowadzic "diete" na całe moje zycie zeby zdrowe jedzenie stalo sie moim sposobem na zycie niestety jestem zbyt leniwa,mieszkam w tradycyjnym domu gdzie w nieziele sa kotlety mielone i ziemniaki nie umiem sie temu oprzecMimo wszystko nn mnie taka "moja głodówka" dobrze działa nie dam rady jej jednak stosowc tym razem wiecej niz dzien,dlatego mowie ze znam swoj organizm mnajdłuzej moj "głodkowaka czyli jedzenie okolo 500 kalorii trwała 3 dni.dzisiaj zjadłam okolo 1200 kalorii mam zamiar zjesc jeszcze kolacje ale tez duzo cwiczyła wiec mysle ze sie to wyrówna a najlepsze jest to ze tak jak myslałam zjadłam o wiele mniejsze porcje i nie byłam głodna no i brzuszek mi zmalał zawsze miaąłm taki nadety,jakby wypchniety.
Sorry za tak rozwiezła wypowiedz ale nie posadzajcie mnie o promowanie nie jedzenia bo chyba jestem jedna z ostatnich osob na wizazu która by promowała nie jedzenie poprostu kiedy na wadze widze 7 jako pierwsza liczbe zapala sie u mnie czerwona lampka

chii
ten błyszczyk spełnia swoja role tylko w zime jak zimno na dworzu nie czuc pieczenia a usta pwoieksza latem ja nie oge tego wytrzymac cieplo powoduje ze pieze bardziej matko 4 dni iałam usta czerwone po tym blyszczyku tez mam jasno rozowy kolor piekny

a ja jaka jestem zazdrosnica szczegolnie o moja edytke

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2009-01-06 o 15:57
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 15:58   #1015
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

eveline, wg mnie gdyby cos sie mialo stac miedzy nimi to pewnie by ci nic nie powiedzial ze ma sie z nia spotkac
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:03   #1016
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Ja tez smigam na lyzwach, dzisiaj nie poszlam jezdzic ale widzialam jak morsy sie w jeziorku kapia.
Co do revlona we wakacje go kupilam za 19,90 na allegro. Jeszcze mam go troche. Pozniej wroce do kolastyny satin-up jak sie skonczy revlon wlasnie.
Poki co mam jeszcze prawie pelnego revlona z softflexem. Ale kolor mi za bardzo nie pasuje niestety. No ale wykorzystam go kiedys. Jakos raczej nie marnuje kosmetykow heh.
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:09   #1017
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
U mnie z mojej cery zadowolona była jedynie moja mama - moje wszelkie nietrafione kosmetyki pielęgnacyjne i z kolorówki lądowały u niej
U mnie koleżanki były zadowolone
Przez bardzo długi czas używałam kosmetyków, które kupowała mama tzn. 3 kroków clinique.
Później koleżanki zwróciły uwagę że np tonik clinique kosztuje 10 razy tyle co popularne toniki. I kupiłam garniera, daxa, kolastynę - i wszystkie porozdawałam bo robiły więcej szkody niż pożytku. Ale koleżankom pasowały

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
dziś szłam rano na pociąg to było minus osiemnaście stopni:/
ale przeżyłam
Biedactwo
Ja miałam dziś tylko proseminarium mgr i promotor odwołał więc nie ruszyłam sie z domu na krok


Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
co do Revlona- ja miałam bez softlexa, kolor idealny,krycie fajne ale wysuszał mi skórę i podkreślał suche skórki....
Ja miałam Colorstay Stay Natural w odcieniu Buff. Odcień boski, krycie świetne - tylko ciut mi się pyszczek świecił po kilku godzinach po nim.
Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
maja, co do tej niebieskiej sukienki co ma ta aktorka na fotkach co wkleiłaś to świetna jest;D ostatnio uwielbiam właśnie taki kolor indygo,kobalt,granat,modr akowy....
sama kupiłam sobie wełnianą sukienkę w takim kolorze i noszę do grubych szarych rajstop....
Ta sukienka jest śliczna Uwielbiam jesienią nosić sukienki do grubych rajstop i kozaków.
A kolory o których piszesz też ostatnio bardzo mi pasują. Marzy mi się bluzka koszulowa z żabotami, karczkiem i innymi marszczeniami na biuście w kolorze kobaltowym/modrakowym itp.

Zamieścisz zdjęcie z sukienką na Tobie? Proszę

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Wg.mnie najlepsza dieta dla wszystkich jest niejedzenie słodyczy i tych wszystkich smieci typu chipsy i ruch. Tylko wiadomo, chipsom czasem nie da sie oprzec
To najlepsza dieta moim zdaniem. Ale jakie wyrzeczenia....uwielbiam słodycze, chipsy..
Nie jestem zwolenniczką diet innych niż "żp" czyli jedz połowę, wyeliminuj słodycze ale nigdy nie mogę wcielić takiej diety w życie.
Słaba silna wolna
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:10   #1018
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
chii[/B] ten błyszczyk spełnia swoja role tylko w zime jak zimno na dworzu nie czuc pieczenia a usta pwoieksza latem ja nie oge tego wytrzymac cieplo powoduje ze pieze bardziej matko 4 dni iałam usta czerwone po tym blyszczyku tez mam jasno rozowy kolor piekny
dobrze wiedzieć

ogólnie to dobrze,że ten błyszczyk am tylko 3ml może go zużyję bo wstyd się przyznać ale od gimnazjum (a jestem na studiach) nie zużyłam do końca żadnego błyszczyka,tylko ciągle kupuję nowe a te co się przeterminują wywalam.. mam z ponad 40 błyszczyków jak nie wiecej..niektóre leżą zakopane i po czasie odkrywam,że je mam:/

ja to mam manię chomikowania-jak zużyję błyszczyk/perfumy itp. do połowy to wpadam w panikę,że niedługo mi się skończy a nowego nie kupię bo nie bede miała kasy/ przestaną produkować/ wybuchnie wojna i nie bedzie....

i zaczynam oszczędzać i nie zużywam nic do końca

wiem,że to dziwne ale to jeszcze nic... moja siostra kupuje zamiast jednego balsamu wszystkie z danej serii np. wszystkie z garniera i to od razu po dwa na zapas...żeby jak jej się skończy nie było,że nie bedzie miała

muszę zacząć zużywać kosmetyki bo tylko się marnują....


cytrynowa, zazdroszczę jazdy na łyżwach- ja nie mam talentu do tego (wrodzony brak równowagi ;-)) nawet na wrotkach się obalam:/ wszyscy uczą się jazdy na wrotkach w 5-20 minut a ja nie mogę załapać

a marzy mi się taki look łyżwiarki- puchaty sweterek albo kamizelka, nauszniki,szalik i spódniczka
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:19   #1019
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość


Ta sukienka jest śliczna Uwielbiam jesienią nosić sukienki do grubych rajstop i kozaków.
A kolory o których piszesz też ostatnio bardzo mi pasują. Marzy mi się bluzka koszulowa z żabotami, karczkiem i innymi marszczeniami na biuście w kolorze kobaltowym/modrakowym itp.

Zamieścisz zdjęcie z sukienką na Tobie? Proszę
Ale mamy podobny gust;-) ja też marzę o bluzce dopasowanej,takiej koszulowej ze stójką,żabotem i bufkami w takim kolorze ale narazie muszę oszczędzać.... ale fajnie by wyglądała do spódnicy z wysokim stanem.

Jeszcze mi się marzyła taka bluzka ze stójką ale cała z koronki prześwitująca ale nie mogłam takiej dostać wiec kupiłam bokserkę z czarnej koronki...tylko nie wiem czy odważę się wyjść w niej bo przecież bedzie czarny stanik przebijał...jak już to chyba bardziej bluzka na wieczór....

Zdjęcie bym zrobiła ale nie działa mi lampa błyskowa i wieczorem zdjęcia nie wychodzą:/ ale to ta sukienka..taka trochę retro ale mi się podoba do góry fajnie dopasowana tylko dekolt trochę duży;-) moze w czwartek rano zrobie jak bedzie jasno w pokoju bo czwartek mam wolny.

ale marzy mi się taka dopasowana po całości np. tuba...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:20   #1020
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć

ogólnie to dobrze,że ten błyszczyk am tylko 3ml może go zużyję bo wstyd się przyznać ale od gimnazjum (a jestem na studiach) nie zużyłam do końca żadnego błyszczyka,tylko ciągle kupuję nowe a te co się przeterminują wywalam.. mam z ponad 40 błyszczyków jak nie wiecej..niektóre leżą zakopane i po czasie odkrywam,że je mam:/

ja to mam manię chomikowania-jak zużyję błyszczyk/perfumy itp. do połowy to wpadam w panikę,że niedługo mi się skończy a nowego nie kupię bo nie bede miała kasy/ przestaną produkować/ wybuchnie wojna i nie bedzie....

i zaczynam oszczędzać i nie zużywam nic do końca

wiem,że to dziwne ale to jeszcze nic... moja siostra kupuje zamiast jednego balsamu wszystkie z danej serii np. wszystkie z garniera i to od razu po dwa na zapas...żeby jak jej się skończy nie było,że nie bedzie miała

muszę zacząć zużywać kosmetyki bo tylko się marnują....


cytrynowa, zazdroszczę jazdy na łyżwach- ja nie mam talentu do tego (wrodzony brak równowagi ;-)) nawet na wrotkach się obalam:/ wszyscy uczą się jazdy na wrotkach w 5-20 minut a ja nie mogę załapać

a marzy mi się taki look łyżwiarki- puchaty sweterek albo kamizelka, nauszniki,szalik i spódniczka
Mam podobnie, chomikuje blyszczyki i perfumy. Nigdy zadnego nie koncze, tylko zostawiam cos tam na dnie albo do polowy, nie wiem po co. Mam tak tylko z tymi dwoma rzeczami. Reszte zuzywam do konca.
Wybralam sie dzis w nausznikach ale i tak trzeba bylo kaptur zaciagnac bo mroz ze hej. Sliczna zima w ogole. Dawno takiej nie bylo, przynajmniej u mnie. Biale drzewa, biale ulice. Chciaz wole lato, wiadomo.
A na lyzwach szybko nauczylam sie jezdzic. Chociaz tez mam czasami zachwiania. Wczoraj np sie przewrocilam na tylek i dzisiaj mnie kosc ogonowa boli. Boli tak ze mam problem z siadaniem heh.
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.