Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy'08! 2 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 10:34   #691
Sawyer
Raczkowanie
 
Avatar Sawyer
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 157
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Anuha na samym początku wątku podaje przy naszych danych zdjęcia maluszków zaraz po narodzinach i w kolejnych miesiącach.
Sawyer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 10:38   #692
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Hej hejJ
Czytam od tylu wiec będzie troche nie w kolejności

Przede wszystkim zamiast oilatum polecam zwykla parafine, która jest duzo tansza a bardziej wydajna (no chyba, ze jakies dziecko ma powazne problemy skorne)

Dorotko zdrowka dla Natalki!!!!!!

Anuhaa a nie możesz mu tych raczek po prostu wyciągnąć przed siebie? Albo postaw mu jakas grzechotke/zabawke przed siebie żeby miał odruch siegania po nia
Ja czasem asekuruje główkę. Niby trzyma ja dosyc pewnie, ale czasem odpycha się ode mnie raczkami, kreci nia na lewo i prawo a jak się zmeczy to przywala mi potem np. w ramie i jest placz.

Naubko ja mam ta huśtawkę i przez jakis czas się sprawdzala, ale teraz już się nudzi. Z opcji hustania praktycznie nie korzystam, jesli już to z samego lezaczka. Dochodze do wniosku, ze dzieci jednak szybko się nudza. Dzis jeśli mogłabym cofnac czas to bym jej nie kupowala bo jednak 300zl piechota nie chodzi a teraz stoi w kacie

Samira – przecudne masz dziecko!!

Kasieek bardzo mi przykro. Trzymam mocno kciuki żeby okazalo się to jakas pomylka. A Olek jest śliczniutki i ma piekne, duze oczeta

Co do siadania to niestety mój w pozycji półleżącej na kolanach nie wytrzymuje. Musi siedzieć i już. Czuje, ze to nie jest odpowiedni moment bo miesnie karku sa bardzo silne, ale kręgosłup jeszcze się zgina i nie utrzymuje całego ciężaru. Mam nadzieje, ze to się nie odbije w pozniejszym wieku na jego zdrowiu

Neveah mój Kamil tez stwierdzil, ze trzeba troche odciągać i czasem cos tam mu robi. Tym bardziej, ze ostatnio jego siusiaczek był zaczerwieniony na końcówce i miał miec robione okłady. Gdyby nie pomogly pediatra chciala dac skierowanie do chirurga. Na szczescie przeszlo samo, ale teraz wole delikatnie odciągać
A soczek jabłkowy mysle, ze już możesz podawac skoro ma 3,5 miesiaca (generalnie jest chyba od 4, ale niektórzy daja wczesniej)

Przy okajzi soczku pamiętam, ze pisałam, ze przeciery lepsze i ktos (przepraszam nie pamietam kto pytal o firme) – ja mam gerbera i jestem bardzo zadowolona. Próbowałam – smaczny


Kaolinit jestem w szoku! Mój się podnosi, ale nie potrafi się utrzymas sam bez zadnej podpórki. Julcia wyglada bardzo pewnie, kręgosłup sprawia wrazenie silnego

Anula mamy te samy body pyzatym powtorze to co napisałam wyzej, SZOK.

Antos się obudzil, nie udalo się przebrnąć przez wszystko niestety
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 10:38   #693
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ja dziewczynki zmykam do malucha bo słyszę ze się budzi jak synuś pozwoli zajrzę do was później papapapbuziaki
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 10:51   #694
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Anula nie wiem czemu, ale pielęgniarka mówiła mi właśnie żeby nie w żelu tylko te tabletki do rozpuszczania, ale Hania ma bardzo wrażliwą skórę i może dlatego żeby żel dodatkowo nie podrażnił albo wysuszył.
Agawiecka pisała chyba ostatnio, że ona chyba tym w żelu smarowała.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 10:51   #695
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

co to chlopcow to trzeba im sciagac skorke przy jazdej kapieli by obczyscic ta biala maz co sie pod nia tworzy.ja od samego poczatku tak robie. chodzi tu o to by napletek w przyszllosci dal sie sciagnac w dol

ide na spacerek z Olusiem potem zajrze do Was jak sie uda oczywiscie
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs

Edytowane przez kasieek23
Czas edycji: 2009-01-16 o 10:53
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:14   #696
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez kasieek23 Pokaż wiadomość

pROKOCIM? TO CHYBA kolo krakowa a ja to blisko do Poznania....
aaa, przeczytałam, że Wrocław.. ale w Poznaniu na Krysiewicza jest dość dobry ośrodek podobno. może tam mają oddział laryngologiczny dobry?
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:22   #697
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
tak Prokocim jest w Krakowie, 10 minut odemnie więc Kasieek ma raczej trochę dalej
ooo, to może na kawulę się umówimy? musimy jechać do Prokocimia i Polanicy na kolejne konsultacje

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Anah, Nabuko a macie jakiś pomysł na to by Piotrek wyciągał ręce przed siebie jak leży na brzuchu? Bo on je podkurcza pod siebie albo przekłada wzdłuż ciała i próbuje się przekręcać na boki. Jak leży na kolanach to niby lepiej ale też nie bardzo chce je trzymać wyciągnięte.
Kiedy Piotruś będzie leżał na brzuszku, wyciągaj jego rączki mocno do przodu. tak, jakby miał coś łapać. możesz na przykład położyć przed nim coś szeleszczącego i tak wyciągać jego rączki, aby mógł postukać piąstkami w to szeleszczące

Jaroszaniu, dzięki za info
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 11:40   #698
ania_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stoke-On-Trent (uk)
Wiadomości: 208
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

kasiek strasznie mi przykro z powodu Olusia, zasiskam kciukasy z calych sil za Was

samira Aleks jest uroczy

sawyer moj mis na szczescie sie nie zachlystuje ale tez przezywam takie chwile grozy bo czesto mi sie zanosi od placzu i to praktycznie od razu jak zaczyna beczec, ostatnio tak sie zaniosl ze zrobil sie caly siny i normalnie juz mi sie przez rece lal i nie pomagalo szczypanie , dmuchanie w buzie , normalnie nogi mi sie ugiely ,a po tym wszystkim to sama usiadlam i zaczelam ryczec jak bobr

A jesli chodzi o to siadanie maluchow to moj Krisek tez sie rwie do siadu,jak go poloze w takiej pollezacej pozycji to sie wsicieka i dzwiga glowe do gory, ale on to zdecydowanie za maly na takie wygibasy bo jeszcze 3 miesiecy nie skonczyl.

Dziewczyny ja rowniez caly czas zaliczam sie do grona niewyspanych mam Co prawda moj maly je teraz tylko raz w nocy(bo jakos udaje mi sie go przetrzymac teraz) ale od 2 budzi sie co pol godzinyi musze do niego wstac dac smoka i .. wlaczyc suszarke bo inaczej to krzyk ze cala ulica slyszy niewiem jak go tego oduczyc

A jesli chodzi o siusiaki to moj tz w kapieli zawsze lekko odciaga skorke, ja tego nie robie bo sie jakos boje tam majstrowac
ania_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:55   #699
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Nabuko jak tylko będziecie w Krakowie to serdecznie zapraszamy!!!!
tak jak mówiłam: z Prokocimia do mnie rzut beretem
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:57   #700
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
aaa, przeczytałam, że Wrocław.. ale w Poznaniu na Krysiewicza jest dość dobry ośrodek podobno. może tam mają oddział laryngologiczny dobry?
no włąśnie moja przyjaciółka jezdzi na te badania do Poznania spytam jej o który ośrodek chodzi i dam znac
A apropo Poznania...zna ktoś Poznan? bo w srode tam bede i chcialam odwiedzic jakis sklep z wozkami ale nie mam pojecia gdzie jakie sa

a my po szczepieniu katar nocny pani doktor zaliczyła do suchosci powietrza osłuchowo czysta, ciemiączko 1x1 waga 5430gr, i tu juz sie nastawiłam na dyskusje ze malutka a ona znowu z tekstem jaka duza normalnie rozdwojenie jaźni ma kobieta przy szczepieniu straszny płacz ale potem szybki cyc załatwił sprawe i spi sobie no i mam dawac do południa jabłuszko po południu marchewke wieczorem kaszke wszystko w malych ilosciach ale chodzi zeby stabilizoac juz posiłki
uff do 10 marca spokoj szczepienny a wtedy tylko jedna łapka...
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:09   #701
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Magda no to Emilka drobniutka rzeczywiście bo Hania zaczyna ją doganiać (we wtorek prawie 5 była na wadze) z tymże jak zaczniesz ją faszerować fastfoodami (my dopiero za miesiąc) to możemy mieć problem z dogonieniem
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 12:28   #702
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

My juz po spacerku, byla w sklepie wykorzystac znizki bo przychodza mi z huggies i pampersa, wiec sie obkupilam w pieluchy.

Zastanawiam sie wy mamcie ktore juz wprowadzaja bobasom jedzonko jak to robicie. Czy np dajecie mleko i pozniej jeszcze np pol sloiczka jablka czy marchewki czy zamiast posilku mlecznego dajecie np jablko??? Bo ja probowalam i tak i tak ale chyba opcja po karmieniu mlekiem jest dl anas korzystniejsza, bo nie jest juz glodna i nie wscieka sie na lyzeczke. Jak to jest u was?

Kasiek mam nadzieje ze traficie na jakiegos konkretnego specjaliste i momoze Olutkowi.

A w prokocimiu to i ja lezalam jak bylam malutka

Ostatnio bylam tam jakies 5 lat temu w odwiedziny u kuzyna, i normalnie szok jak tam sa biedne te dzieciatka chore
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:59   #703
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość

Zastanawiam sie wy mamcie ktore juz wprowadzaja bobasom jedzonko jak to robicie. Czy np dajecie mleko i pozniej jeszcze np pol sloiczka jablka czy marchewki czy zamiast posilku mlecznego dajecie np jablko??? Bo ja probowalam i tak i tak ale chyba opcja po karmieniu mlekiem jest dl anas korzystniejsza, bo nie jest juz glodna i nie wscieka sie na lyzeczke. Jak to jest u was?
no dokładnie jak u Ciebie najpierw cyc a po tak 15 min jedzonko bo na zupełnym głodzie po pierwsze wscieklizna na łyzke po drugie nie chce juz mi siedziec w foteliku
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:18   #704
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
Samira, Aleks jest cudny bardzo podoba mi się to zdjęcie na brzusiu


Pytanie do mam, które mają huśtawkę deluxe 3w1 fisher price. kiedyś już o to pytałam, ale więcej czasu minęło, więc jeszcze raz jak oceniacie te bujaczki?warto?
Dziękujemy za komplement Ja mam tą huśtawkę i powiem, że jestem zadowolona. Kupiliśmy ją jak mały miał 2 miesiące i od tamtej pory jest mi łatwej, biorę go ze sobą do kuchni, do łazienki, mam małego na oku, on widzi mnie, teraz jak jest już większy to bawi sie zabawkami na pałąku, także potrafi się zająć nimi nieraz i 20 minut to dużo jak dla mnie No i najważniejsze to to, że jak mi nie chce zasnąć w łóżku przy cycu to wsadzam go do leżaczka, pobujam i śpi

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie wy mamcie ktore juz wprowadzaja bobasom jedzonko jak to robicie. Czy np dajecie mleko i pozniej jeszcze np pol sloiczka jablka czy marchewki czy zamiast posilku mlecznego dajecie np jablko??? Bo ja probowalam i tak i tak ale chyba opcja po karmieniu mlekiem jest dl anas korzystniejsza, bo nie jest juz glodna i nie wscieka sie na lyzeczke. Jak to jest u was?
Ja jak wprowadzałam marchewkę i ziemniaczka to najpierw był cyc, później odczekałam tak z godzinkę i dałam jedzonko. A po jedzonku znowu cycuszek na popitkę, gdyż pediatra mi powiedziała, że w ten sposób mleko matki ochronić może przed ewentualną alergią na dany produkt..

Aleks sobie zasnął, od kilku dni jak zaśnie w dzień to śpi ok 1,5-2 godzinki! Jak nigdy! Kiedyś tylko 5 minutówki strzelał Dziewczyny podobno są strony w internecie, gdzie można napisać maila i firmy wysyłają swoje próbki produktów, ulotki itd... Tylko nie wiem własnie jak to się robi, bo np. jak wchodzę na strone Nestle to nie wiem na jaki adres mam tego maila wysłać idę pranko powiesić...znowu mam lenia wizażowego
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:24   #705
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Aha zapomnialam sie pochwalic wlazlam w swoje rurki przedciazowe
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:30   #706
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Aha zapomnialam sie pochwalic wlazlam w swoje rurki przedciazowe
No to Gratulacje!!!
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:32   #707
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jagna super!! Gratulacje!!
ja wchodzę w większość swoich przedciążowych rzeczy, ale co z tego jak wszystko mi się z nich wylewa
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:37   #708
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

No gora sie wylewa, ale coz zrobisz nic pan nie zrobisz
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:40   #709
Sawyer
Raczkowanie
 
Avatar Sawyer
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 157
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

No to pogratulować figurki.

Ja przed ciążą ważyłam 60, przed porodem 87 a teraz 67 więc długa droga jeszcze przede mną. Do ubrań sprzed ciąży jeszcze daleko, niech leżą na strychu.

Wklejam zdjęcie tatusia z synkiem. Kornelek ładnie trzyma główencję jak jest na rączkach dlatego odważyliśmy się włożyć go do nosidełka. Szkoda tylko, że nie jest ono zapinane dodatkowo w pasie elub na plecach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tata.jpg (93,8 KB, 26 załadowań)
Sawyer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 13:43   #710
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jaroszaniu, Nabuko no właśnie tylko to nie jest takie proste z tym wyciąganiem rączek, bo on je mocno podkurcza, a przecież nie wyciągne ich siłą. Najczęściej jak już wyciągnie to jedną, a drugą to trzyma mocno przy sobie i nawet jak ją lekko wyprostuje, to on zaraz zabiera. No i to kładzenie zabawek tez niewiele daje, bo on się nimi nie interesuje, tylko kombinuje jak tu się przewrócić. No nic będę próbowała jakoś go motywować, bo spięty przy tym jest strasznie.

Jagna gratuluję

no i sobie popisałam funkcja marudy się włączyła.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:44   #711
Hepe
Raczkowanie
 
Avatar Hepe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice wawy
Wiadomości: 264
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
Pytanie do mam, które mają huśtawkę deluxe 3w1 fisher price. kiedyś już o to pytałam, ale więcej czasu minęło, więc jeszcze raz jak oceniacie te bujaczki?warto?
Zgodze sie z Jaroszania - nie kupilabym 2 raz. Amelka troszke sie pobuja, ale szybko ja to nudzi. Wiecej czasu spedza na macie. Teraz kupiłabym zwykly lekki lezaczek

Cytat:
Napisane przez Sawyer Pokaż wiadomość
Wasze maluchy też się zachłystują?
Ameka niestety tak, kiedys tylko jak ulała, to mlekiem sie zdarzyło, a teraz przez te łapki w buzi i babelkowanie - co i raz slina sie zachłystuje zawsze sie wystraszy i zryczy a ja przewaznie razem z nia po takiej akcji...

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Aha zapomnialam sie pochwalic wlazlam w swoje rurki przedciazowe
cool
__________________
09-2007 Angel 02.10.2008 Córcia 08-2011 Angel 18.02.2013 Córcia
Hepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:52   #712
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Sawyer Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcie tatusia z synkiem. Kornelek ładnie trzyma główencję jak jest na rączkach dlatego odważyliśmy się włożyć go do nosidełka. Szkoda tylko, że nie jest ono zapinane dodatkowo w pasie elub na plecach.
Ja teraz zastanawiam się nad kupnem nosidełka... jesteś zadowolona z tego które masz? Na co trzeba zwracać uwagę kupując nosidełko?

Cytat:
Napisane przez Hepe Pokaż wiadomość
Zgodze sie z Jaroszania - nie kupilabym 2 raz. Amelka troszke sie pobuja, ale szybko ja to nudzi. Wiecej czasu spedza na macie. Teraz kupiłabym zwykly lekki lezaczek
A kupując matę na co trzeba zwrócić uwagę? Sorki że tak się pytam, ale ja mam skłonności do kupowania rzeczy bez uprzedniego pomyślenia, a później żałuję że się nie zastanowiłam, dlatego teraz obiecałam sobie że zanim coś kupię to tydzień będę zbierać informacje o najistotniejszych szczegółach na jakie trzeba zwrócić uwagę, wszystkie plusy i minusy wezmę pod uwagę
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:57   #713
Sawyer
Raczkowanie
 
Avatar Sawyer
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 157
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Zapięcie na plecach łączące jedną szelkę z drugą sprawiło by, że czułabym się pewniejsza a tak chodzę i podtrzymuję małego ręką a chyba nie oto chodzi.
Sawyer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 14:46   #714
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Samira co do nosidełka to pewnie najlepiej byłoby przymierzyć się do niego w sklepie. Ja mam nosidełko i ciężko się tam wkłada i wyjmuje Piotrka. Pewnie to kwestia wprawy, ale jakbym to wcześniej sprawdziła to chyba bym go nie kupiła. Zresztą użyte było dwa razy w centrum handlowym, w domu nie chce mi się go nawet używać.

a co do maty, myslę, że musi być po prostu ciekawa, urozmaicona - szeleszczące, grzechoczące elementy, może jakieś lusterko, różna faktura materiału, żywe kolory. Chyba tyle. Myślę, że małemu i tak się będzie podobało. Chociaż mój już się trochę opatrzył w swojej i muszę mu zabawki zmieniać co jakiś czas
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:14   #715
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Sawyer a nie dasz rady doszyć paska do tego nosidełka? w pasmanteriach są takie taśmy jak są przy plecakach i do tego możnaby dokupić takie zatrzaski plastikowe i doszyć do nosidełka żeby pas obejmowało...nie wiem czy jasno opisałam o co mi chodzi

moi rodzice mają dziś 27 rocznicę ślubu. kupilismy szampana i zaraz idziemy degustować
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:27   #716
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jagna,
Antek je w ciagu dnia gdzies tak co 3h wiec zupke podaje jakies 2h pojedzeniu zeby zdazyl zglodniec, ale nie na tyle zeby plakal.taka zupka sluzy nam jako zastepstwo za mleko. np mleko jadl o 10:40 o 13:00 dostal zupke i teraz spi, jak sie obudzi to znowu mleko.
jabluszko/marchewka to tylko deserek i podaje miedzy karmieniami.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:31   #717
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Co tak puściutko???
Coś mi się zamulił wizaż...

Edytowane przez samira22
Czas edycji: 2009-01-16 o 15:33
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:33   #718
mandarynka719
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka719
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 360
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
My juz po spacerku, byla w sklepie wykorzystac znizki bo przychodza mi z huggies i pampersa, wiec sie obkupilam w pieluchy.
a jak dostajesz te zniżki? Ja zarejestrowałam się kiedyś w tym klubie ale nic nie dostaje
__________________

mandarynka719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:10   #719
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez mandarynka719 Pokaż wiadomość
a jak dostajesz te zniżki? Ja zarejestrowałam się kiedyś w tym klubie ale nic nie dostaje
No wlasnie nie wiem jakim cudem je dostaje, moze firmy czaja jakie robie zakupy i ze czesto kupuje np pieluchy i wysylaja wtedy znizki

a ostatnio przyszla z pampersa jedna pielucha jako probka, jakas gazeta i wlasnie znizki.
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:16   #720
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Aha zapomnialam sie pochwalic wlazlam w swoje rurki przedciazowe
brawo!!! mi jeszcze 5 kg

kurcze cos wizaz szwankuje u was tez czy tylko mój komp nawala
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.