Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 22:02   #3331
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

magdzia no to co zaczynamy od początku tak jak w wakacje ? haha
pamietasz, że od wakacji miało pół roku minąć, żebyś pokazała paznokietki u stóp ? ale w koncu i tak pokazalas xd haha a jak teraz wygladaja? odzywialas ? ja moge ci wrzucic fotke moich u dloni.. ale są pomalowane na czerwono-rozowo . XD
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 11:34   #3332
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość
magdzia no to co zaczynamy od początku tak jak w wakacje ? haha
pamietasz, że od wakacji miało pół roku minąć, żebyś pokazała paznokietki u stóp ? ale w koncu i tak pokazalas xd haha a jak teraz wygladaja? odzywialas ? ja moge ci wrzucic fotke moich u dloni.. ale są pomalowane na czerwono-rozowo . XD
mogę z wami ? ;p skróciłam na kwadratowo 7 2 kciuki też sa już bardziej kwadratowe, bo chcę mieć wszystkie równe, a jednego środkwoego skróciłam zębami i jest już okrągły teraz ;/ ale smaruje tą keratynową odżywką, ona przyspiesza porost ? poza tym 2 kciuki są rozdwojone ;/ i 2 inne jeszcze ;(
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 11:54   #3333
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Chodzi Ci o tą z Gala? Ja jej używam ciągle, ale to chyba jakoś z przyzwyczajenia już. Albo przestała działać, albo może nigdy nie działała, tylko tak sobie wmawiałam.
Wg mnie nie przyspiesza wzrostu.

Teraz w dalszym ciągu moczę w oliwie. Staram się codziennie, ale wczoraj np. nie dałam rady. Powiedziałabym, że zdrowiej wyglądają, ale może znów mi się wydaje :P
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:06   #3334
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
mogę z wami ? ;p skróciłam na kwadratowo 7 2 kciuki też sa już bardziej kwadratowe, bo chcę mieć wszystkie równe, a jednego środkwoego skróciłam zębami i jest już okrągły teraz ;/ ale smaruje tą keratynową odżywką, ona przyspiesza porost ? poza tym 2 kciuki są rozdwojone ;/ i 2 inne jeszcze ;(

no po co pytasz!! jasne ze mozesz!! im więcej tym lepiej, bedziemy sie wspiewac i moze znowu cos z tego wyjdzie... w wakacje pisalam tutaj i przez to ze tak mnie dziewczyny motywowaly to mialam piękne. No to teraz czas zaczac od początku !
ja dzisiaj moczyłam w oliwie xD haha
i na noc maść. a odzywki uzywam golden rose'a .
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:12   #3335
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

A to moje pomalowane na czerwono :P kurcze, tylko żeby już nigdy obgryzanie nie wróciło ...

w poniedziałek idę na żel do Paulikrk żeby je utwardzić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0058.jpg (22,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0059.jpg (22,4 KB, 53 załadowań)
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 18:22   #3336
boombastic992
Przyczajenie
 
Avatar boombastic992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Mojee sa tak słabe ze szok !
Troche urosna i juz peka wtedy tak brzydko wyglada yszz =/
Musze zaczac stosowac jakies uzywki czy cośś ....
macie jakies sprawdzone ?

Jesli gdzies to w poprzednich postach pisało to sorka ale nie czytalam duuzo tego ...

__________________
Chcę zachłysnąć się Twoim czystym powietrzem [...]
boombastic992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 19:49   #3337
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ja uzywam golden rose'a "vitamin booster" i sie sprawdza. no ale to nie tylko odżywki dają rezultaty, musisz jeść jakies witaminki no i smarować czyms, wtedy pomoze : )
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 11:21   #3338
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Dołączam do was...
Kiedyś strasznie obgryzałam paznokcie, jeszcze w podstawówce. Poradziłam sobie z tym wstrętnym nałogiem... pazurki odrosły i przez kilka lat cieszyłam się że są takie długie, twarde. Rok temu zaczęłam nosić tipsy i teraz chce się odzwyczaić, już próbowałam wiele razy ale zaraz robiłam nowe, od tego czasu nie moge zapuścić swoich i znów mnie ciągnie do obgryzania
Stosuje olejek do skórek i paznokci, odżywke z Golden Rose. Procz tego raz w tygodniu mam zamiar maczacz w ciepłej oliwie z cytryną-kiedyś to mi pomagało
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 13:01   #3339
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ja obgryzalam tez w podstawowce. Okropne. Teraz nie obgryzam, ale kiedy je ściełam jakos w pazdzierniku to zaczely mi sie strasznie lamac i do stycznia nic z nimi nie robilam bo poprostu mi sie nie chcialo... ale znowu zaczelam maczac w oliwce z cytrynką no i smarowac mascia witminową no i narazie maluje tylko odzywką (chyba ze jest jakas okazja xD) dopoki nie urosną dłuuugie
Paati89 trzymam kciuki ; *
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 13:04   #3340
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Naczytalam sie sporo o tej odzywce Nailgrowth Miracle chyba zaraz polece do drogerii... fakt ,że tania nie jest ale może warto...
Gorzej juz nie moze byc przeciez
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 17:37   #3341
boombastic992
Przyczajenie
 
Avatar boombastic992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Chyba zaczne moczyc pazzurki w tej wodzie z cytryna i jakies odzywki [;

Zobaczymy moze beda jakies efekty ^^

Paati89 kup kup i sprawdzaj xD a przy okazji podziel sie z nami informacja na temat działania
__________________
Chcę zachłysnąć się Twoim czystym powietrzem [...]
boombastic992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 17:52   #3342
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Naczytalam sie sporo o tej odzywce Nailgrowth Miracle chyba zaraz polece do drogerii... fakt ,że tania nie jest ale może warto...
Gorzej juz nie moze byc przeciez

Pati, szkoda kasy, Ty lepiej poleć do drogerii i kup Rimmela Nail Rescue. Na pewno lepiej Ci pomoże niż Nailgrowth. Możesz żałować wydanej kasy, a z Nail Rescue daję Ci gwarancję że będziesz zadowolona. A kosztuje 16zł.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:33   #3343
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 417
GG do Carrie85
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Pati, szkoda kasy, Ty lepiej poleć do drogerii i kup Rimmela Nail Rescue. Na pewno lepiej Ci pomoże niż Nailgrowth. Możesz żałować wydanej kasy, a z Nail Rescue daję Ci gwarancję że będziesz zadowolona. A kosztuje 16zł.

Widze ananonda ze bardzo polecach ta odzywke, rowniez na innych watkach rimmel bardzo lubie, ale odzywek jeszcze nie probowalam a ze lubie probowac czegos nowego to za jakis czas pewnie kupie Nail Rescue...

Ja mam od 2 tyg nailgrowth i powiem Wam ze dopiero teraz zaczyna dzialac-pazurki szybko zaczly rosnac po ok 1,5 tyg. pije pokrzywe, skrzyp, biore bellisse, zdrowo sie odzywiam i wszystko sie na to sklada

za jakis czas jak podrosna mi pazurki to wkleje foteczke
Carrie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:00   #3344
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Carrie85 Pokaż wiadomość
Widze ananonda ze bardzo polecach ta odzywke, rowniez na innych watkach rimmel bardzo lubie, ale odzywek jeszcze nie probowalam a ze lubie probowac czegos nowego to za jakis czas pewnie kupie Nail Rescue...

Ja mam od 2 tyg nailgrowth i powiem Wam ze dopiero teraz zaczyna dzialac-pazurki szybko zaczly rosnac po ok 1,5 tyg. pije pokrzywe, skrzyp, biore bellisse, zdrowo sie odzywiam i wszystko sie na to sklada

za jakis czas jak podrosna mi pazurki to wkleje foteczke


Wiem, wiem, ja tylko o jednym I aż mi głupio bo za każdym razem próbuję się ugryźć w język jak chcę wspomnieć o Nail Rescue, ale po prostu nie mogę się oprzeć, żeby nie pochwalić tej odzywki. Co do Nailgrowth to nie wiem nie stosowałam, ale wątpię żeby efekt był lepszy niż Nail Rescue. Zresztą nie tylko ja tak myślę, bo w KWC Nail Rescue ma same pozytywne opinie i podejrzewam kto ją wypróbował to już jej nie zamieni na żadną inną, a lepiej chyba wydać 16zł niż 40 i być pewnym efektu, niż może będę go mieć a może nie, co nie? No.

Kiedyś byłam prawdziwą paznokciowo-odżywkową maniaczką, a setki odżywek stoją teraz na uginającej się półce i się kurzą, bo odkąd odkryłam Nail Rescue (jakiś czas temu była słabo dostępna więc zagoniłam do poszukiwań całą rodzinkę łącznie z chłopakiem i trochę trwało zanim stałam się jego szczęśliwą posiadaczką ) to w sumie nie potrzeba mi nic innego, poza balsamem herba studio oczywiście, coby i skórki były nawilżone Nie mam już potrzeby kupowania wszystkiego co się nazywa odzywka do paznokci, więc trochę kasy zaoszczędziłam dzięki niemu, na pewno będę mu wierna ... (no i znowu robię reklamę tej odzywce )

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2009-01-21 o 19:07
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 20:28   #3345
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, ja tylko o jednym I aż mi głupio bo za każdym razem próbuję się ugryźć w język jak chcę wspomnieć o Nail Rescue, ale po prostu nie mogę się oprzeć, żeby nie pochwalić tej odzywki. Co do Nailgrowth to nie wiem nie stosowałam, ale wątpię żeby efekt był lepszy niż Nail Rescue. Zresztą nie tylko ja tak myślę, bo w KWC Nail Rescue ma same pozytywne opinie i podejrzewam kto ją wypróbował to już jej nie zamieni na żadną inną, a lepiej chyba wydać 16zł niż 40 i być pewnym efektu, niż może będę go mieć a może nie, co nie? No.

Kiedyś byłam prawdziwą paznokciowo-odżywkową maniaczką, a setki odżywek stoją teraz na uginającej się półce i się kurzą, bo odkąd odkryłam Nail Rescue (jakiś czas temu była słabo dostępna więc zagoniłam do poszukiwań całą rodzinkę łącznie z chłopakiem i trochę trwało zanim stałam się jego szczęśliwą posiadaczką ) to w sumie nie potrzeba mi nic innego, poza balsamem herba studio oczywiście, coby i skórki były nawilżone Nie mam już potrzeby kupowania wszystkiego co się nazywa odzywka do paznokci, więc trochę kasy zaoszczędziłam dzięki niemu, na pewno będę mu wierna ... (no i znowu robię reklamę tej odzywce )
hmm...szkoda tylko że Rimmel testuje na zwierzętach
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 20:32   #3346
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Odżywkami do paznokci???? Kremami, maziami, szminkami - możliwe. Ale odżywkami?? Zresztą kto teraz nie testuje :/ Tyle złego robią zwierzetom, że aż strach pomyśleć, a nawet nie wiesz. Teraz, w tej chwili miliony zwierząt cierpi, dogorywa w męczarniach, umiera z bólu, głodu... Życie. Niestety.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 20:56   #3347
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Odżywkami do paznokci???? Kremami, maziami, szminkami - możliwe. Ale odżywkami?? Zresztą kto teraz nie testuje :/ Tyle złego robią zwierzetom, że aż strach pomyśleć, a nawet nie wiesz. Teraz, w tej chwili miliony zwierząt cierpi, dogorywa w męczarniach, umiera z bólu, głodu... Życie. Niestety.
i tak jestem na siebie wściekła bo kupiłam tę odżywkę gala nieświadoma z czego ona jest a tu żelatyna, nie jem żelek, galaretek, i jakiś jogurtów itd. z tym staram się unikać a tu w pośpiechu to no trudno skończę i poszuka jakiejś innej której produkcja nie krzywdzi zwierzątek no takie odżywki zawierają dużo różnych chemicznych substancji..wibo nie testuje np. i inne polskie firmy, polecam ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:29   #3348
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

co do tego, ze rimmel testuje na zwierzetach nawet odzywki to doznalam szoku, bo nie wiedzialam... o.O
wogole to nawet nie slyszalam o tej odzywce, ale jak ananonda tak chwali to moze sie skusze ? hahah
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:30   #3349
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ananonda191A skad niby masz taka pewnosc, ze ta odzywka Rimmela pomoze KAZDEMU? Z Twoich wypowiedzi tak wynika, a to jest wylacznie sprawa indywidualna. Gdyby to byla odzywka cud, ktora faktycznie pomoze kazdemu (i to za ta cene) to wszystkie panie mialyby dlugie i piekne paznokcie, a jednak nie maja. Na mnie wiele kosmetykow swiertnie ocenianych na KWC nie zadzialalo, wiec nie ma co generalizowac.

Natomiast dzieki SH zapuscilam kiedys ladnie paznokcie, a jak widzisz opinie ma rozne. Tak wiec nigdy nie mozna byc pewnym efektu....


boombastic992 w wodzie z cytryna? Chyba w oliwie z oliwek z cytryna. Sama cytryna + woda nic nie zdziala, co najwyzej moze wybielic nieco koncowki
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 21:37   #3350
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Z tymi odzywkami to sprawa indywidualna.
Slyszlam od wielu osób że byly z niej zadowolone. Jedyny minus to ta cena..ale dla ladnych paznokci jestem w tym momencie wiele poswiecic
Dzisiaj bylam u mnie w drogerii i akurat tej złotej nie było... jutro pojade do Sephory,tam chyba bedzie?
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:43   #3351
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

oczywiście, sprawa odżywek jest indywidualna. Każda z nas jest inna i pasuje jej co innego : )
ale trzeba próbować wszystkiego, żeby dowiedzieć się co pasuje .

Paati myślę, że w sephorze powinna być
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:48   #3352
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Naczytalam sie sporo o tej odzywce Nailgrowth Miracle chyba zaraz polece do drogerii... fakt ,że tania nie jest ale może warto...
Gorzej juz nie moze byc przeciez
Miałam ją. Nic nie zrobiła z moimi paznokciami.
Serum Wibo już lepiej działało.

Obecnie zachwycam się od paru miesięcy Nailtekiem i nie zdradzę go z niczym innym
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:48   #3353
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Mam taka nadzieje...
Mam takie krociutkie i dzisiaj w pracy złamałam jednego... ;/
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:54   #3354
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja tą złotą widziałam w Drogerii Naturze

Sama kupowałam na all.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 22:38   #3355
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, ja tylko o jednym I aż mi głupio bo za każdym razem próbuję się ugryźć w język jak chcę wspomnieć o Nail Rescue, ale po prostu nie mogę się oprzeć, żeby nie pochwalić tej odzywki. Co do Nailgrowth to nie wiem nie stosowałam, ale wątpię żeby efekt był lepszy niż Nail Rescue. Zresztą nie tylko ja tak myślę, bo w KWC Nail Rescue ma same pozytywne opinie i podejrzewam kto ją wypróbował to już jej nie zamieni na żadną inną, a lepiej chyba wydać 16zł niż 40 i być pewnym efektu, niż może będę go mieć a może nie, co nie? No.

Kiedyś byłam prawdziwą paznokciowo-odżywkową maniaczką, a setki odżywek stoją teraz na uginającej się półce i się kurzą, bo odkąd odkryłam Nail Rescue (jakiś czas temu była słabo dostępna więc zagoniłam do poszukiwań całą rodzinkę łącznie z chłopakiem i trochę trwało zanim stałam się jego szczęśliwą posiadaczką ) to w sumie nie potrzeba mi nic innego, poza balsamem herba studio oczywiście, coby i skórki były nawilżone Nie mam już potrzeby kupowania wszystkiego co się nazywa odzywka do paznokci, więc trochę kasy zaoszczędziłam dzięki niemu, na pewno będę mu wierna ... (no i znowu robię reklamę tej odzywce )
A mi ta odżywka guzik dała mam ją i leży w kosmetyczce nieużywana bo nic mi nie dawała a odchodziła od paznokci równo. ( a odtłuszczałam przed każdym nałożeniem ) i nie dam sobie wmówić że jest taka cudowna, bo co z tego że wszystkim pomaga... skoro mi nie pomaga. Używałam jakieś 2 tyg po czym tylko czasami pod inny lakier jako bazę żeby kolor łatwiej potem schodził jak zmywałam i nie odbarwial paznokci :-P już złota SH była lepsza ale też bez rewelacji.. na razie dla moich paznokci najlepszy jest Nailtek
...
A co do tego że rimmel testuje odżywki na zwieżętach to w szoku jestem... bo nie zwróciłam na to uwagi a nie bardzo podoba mi się ten fakt, chyba zacznęprzykładać do tego większą wagę i sprawdzać przed każdym zakupem kosmetyków czy były testowane na zwierzętach.
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 06:40   #3356
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ja nie wiem, ja nie mam zbyt mocno zniszczonych słabych paznokci - na mnie działa, no i na wszystkich którzy skomentowali ją na KWC tez, wszyscy zachwyceni. Może po prostu Twoje paznokcie są strasznie zniszczone, skoro dopiero nailtek je ratuje. Ale nail rescye to na pewno jest silna odzywka, już sam opis stosowania o tym mówi, skoro dwa razy w tygodniu się ją stosuje jedynie. A że odchodziła Ci od paznokci? Może miałaś przeterminowaną, bo ona właśnie słynie z wspaniałej przyczepności, używam jej nawet jako utwardzacz lakieru, i wcześniej mi bardzo odpryskiwał lakier, góra dwa dni na paznokieć, a teraz gdyby nie odrosty przy macierzy, to nic by mi nie odprysło przez 2 tygodnie! bo raz miałam 2 tygodnie i NIC nie odprysło.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 06:52   #3357
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
ja nie wiem, ja nie mam zbyt mocno zniszczonych słabych paznokci - na mnie działa, no i na wszystkich którzy skomentowali ją na KWC tez, wszyscy zachwyceni. Może po prostu Twoje paznokcie są strasznie zniszczone, skoro dopiero nailtek je ratuje. Ale nail rescye to na pewno jest silna odzywka, już sam opis stosowania o tym mówi, skoro dwa razy w tygodniu się ją stosuje jedynie. A że odchodziła Ci od paznokci? Może miałaś przeterminowaną, bo ona właśnie słynie z wspaniałej przyczepności, używam jej nawet jako utwardzacz lakieru, i wcześniej mi bardzo odpryskiwał lakier, góra dwa dni na paznokieć, a teraz gdyby nie odrosty przy macierzy, to nic by mi nie odprysło przez 2 tygodnie! bo raz miałam 2 tygodnie i NIC nie odprysło.
Zniszczonych nie mam ... słabe i miękkie owszem ale nie zniszczone bo już wcześniej różne specyfiki stosowałam ( i nawet odzywki vibo były lepsze od rimmela).... nie mówię że ta odżywka ogólnie nie jest dobra ale jak widać po prostu moje paznokcie nie tolerują jej. Przeterminowana też nie była. Może jestem jedną z niewielu, ale każda z nas ma inną chemię i budowę skóry i paznokci i moja widocznie nie współgra z rimmelem. Ja bronić rimmela nie będę, bo się po prostu nie sprawdził. To że innym służy dobrze, to w porządku, mogą się cieszyć. Mi nie odpowiada więc ze względów oczywistych zachwycać się nie mogę i będę obstawać przy swoim. Nie musi to być taka świetna odżywka jak wszyscy mówią...przynajmniej nie jest ona taka rewelacyjna w moim odczuciu.
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/

Edytowane przez farfalla
Czas edycji: 2009-01-22 o 06:53
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 09:02   #3358
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Jak widać zdarzają się wyjątki...
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 09:06   #3359
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

dziewuszki nie sprzeczajcie się o odżywkęę ; ***
ja z ciekawosci kupię i przetestuje
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 09:53   #3360
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Wrcając do odzywek, to ja mimo wszystko polecam Nailgrowth.
Paznokcie mam bardzo cienkie i delikatne, latwo się łamią i rozdwajają.
Kiedyś przypadkiem trafiłam na odżywkę nailgrowth, pomogła i byłam nią zachwycona, już po zużyciu 2/3 buteleczki paznokcie miałam mocne i długie.
Zwiedziona tym efektem odstawiłam ją, bo przecież paznokcie miałam ładne...
Teraz, po pół roku znów ją kupiłam, kiedy moje paznokcie błagają o pomoc i już jej nie odstawię. Po pierwszych 2tygodniach paznokcie są mocniejsze, na razie musiałam je regularnie podcinać, bo były bardzo zniszczone. Teraz już zapuszczam, więc dołączam do Grupy Wsparcia
Chciałam nadmienić, że używałam wcześniej innych odzywek (np. essence, wibo, miss sporty, itp) ale zadna nie była tak skuteczna jak ta.
Wiadomo: są różne paznokcie i różne problemy, jeśli Wam nic nie pomogło, to warto spróbować
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.