...... AMERICAN GIRLS po raz VII ......... - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 14:37   #3541
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ja uzywam maseczki z garniera oczyszczajacej na wszelkie krostki .To taka niebieska z glinka rozgrzewajaca dla mnie swietna jest i jeszcze uzywam takiej nawilzajacej z AA i jeszcze jednej z garniera sciagajacej przeciw zmarszczka ja jej uzywam nie na zmarszczki ale na wagry i pory przed waznym wyjsciem nakladam i pory i wagry sa sciagniete mniej je widac to moje trzy maseczki ktorych uzywam i ktore zawsze beda dla mnie must have
tez mam ta nawilzajaca z AA a ta z garniera to jest w takiej czerwonej saszetce? sciaga cos?

miska one nie byly drogie, ta z glinki jakies 5zl za 10ml. juz zmylam i samoopalacz nalozylam.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:43   #3542
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
mi sie wlasnie czekoladko twoja figura poprzednia podobala chcialabym miec takie chudziutkie nogi


dziewczyny to kiedy podajemy wymiary jak zaczynamy od 1 lutego to pasuje juz sie zbierac z podaniem wymiarów
ja zamierzam sie dzis zmierzyc po kąpieli i jak zaczniecie wpisywac to ja tez
chcesz takie bo masz szerokie bioderka i pewnie bys dlatego sie zamienila, a ja bedac patykiem normalnie umieralam z zazdrosci patrzac na okragle seksowne kobiety!! mieszka niedaleko mnie mloda laska, ciemna ma karnacje, wlosy taki chlodny ciemny braz jakies 160cm wzrostu i rozm m/l moim zdaniem i tak, pupa okragla, brzuch plaski no ale 60cm w talii to ona na pewno nie ma i biust jakies c a do tego ona zakladala w lato biale krotkie szorty do tego czarna bluzka na szyje z mega dekoldem i wygladala dla mnie tak aptycznie ze ogladalam sie za nia jak walnieta!! do tego sliczna buzia i wiecznie usmiechnieta jest! teraz jej nie widuje wiec nie wiem jak wyglada ale latem calosc super po prostu sie prezentowala i z miejsca bym sie z nia na figure zamienila! a do chudych na pewno jej zaliczyc nie mozna..

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2009-01-23 o 14:44
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:50   #3543
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
chcesz takie bo masz szerokie bioderka i pewnie bys dlatego sie zamienila, a ja bedac patykiem normalnie umieralam z zazdrosci patrzac na okragle seksowne kobiety!! mieszka niedaleko mnie mloda laska, ciemna ma karnacje, wlosy taki chlodny ciemny braz jakies 160cm wzrostu i rozm m/l moim zdaniem i tak, pupa okragla, brzuch plaski no ale 60cm w talii to ona na pewno nie ma i biust jakies c a do tego ona zakladala w lato biale krotkie szorty do tego czarna bluzka na szyje z mega dekoldem i wygladala dla mnie tak aptycznie ze ogladalam sie za nia jak walnieta!! do tego sliczna buzia i wiecznie usmiechnieta jest! teraz jej nie widuje wiec nie wiem jak wyglada ale latem calosc super po prostu sie prezentowala i z miejsca bym sie z nia na figure zamienila! a do chudych na pewno jej zaliczyc nie mozna..
kazdy ma inny gust zawsze jest tak ze chcesz miec cos czego nie masz
co do szerokich bioder to nie mam jakis szerokoscnich raczej moja odstajaca pupa powoduje ze mam 95cm biodra sie nie rzucaja raczej duza pupa

Misa cos ty zdjeca są z wakacji wtedy zawsze lepiej wygladam teraz rzybylo mi w udach i brzuchu a zawsze mialam plasciutki i dlatego chcialabym schudnac
wszystko zaczelo sie odkad zaczelam pracowac a to juz prawie 1,5 roku pracuje w biurze gdzie mam doczynienia z kompem i dokumentami wiec siedzący tryb prowadze dlatego tak ciezko mi spalic kalorie moj ruch ogranicza sie do przyjscia i dojscia do pracy ok 1 km
we wakacje schudlam 6 kg bo wtedy nie pracowalam mialam wiecej czasu na ruch i pomogla mi skakanka i mniejsze porcje jedzenia, teraz chcialbym powtorzyc to odchudzanie czy sie uda zobaczymy
__________________




Edytowane przez justyss
Czas edycji: 2009-01-23 o 14:51
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:53   #3544
icebaby21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Opole:)
Wiadomości: 269
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Dawno sie nie udzielałam ale teraz mam troche odpoczynku od nauki i moge posiedziec przed kompem
Czekolada, tak opisałaś tą dziewczyne, że już ją sobie wyobraziłam i pewnie też bym się oglądała za nią I mimo tego, że nie jest szczuplaczkiem, nie ma cellulitu?? Ja podziwiam i strasznie zazdroszczę takim dziewczynom zawsze uśmiechniętym, one taki urok wokół siebie roztaczają. Ja tak nie potrafie, ciagle mnie cos denerwuje i czesciej sie wkurzam niz smieje, juz mi sie zmarszczki na czole porobily
__________________
Closer - Kings of Leon - Only By the Night
icebaby21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:00   #3545
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
kazdy ma inny gust zawsze jest tak ze chcesz miec cos czego nie masz
co do szerokich bioder to nie mam jakis szerokoscnich raczej moja odstajaca pupa powoduje ze mam 95cm biodra sie nie rzucaja raczej duza pupa

Misa cos ty zdjeca są z wakacji wtedy zawsze lepiej wygladam teraz rzybylo mi w udach i brzuchu a zawsze mialam plasciutki i dlatego chcialabym schudnac
wszystko zaczelo sie odkad zaczelam pracowac a to juz prawie 1,5 roku pracuje w biurze gdzie mam doczynienia z kompem i dokumentami wiec siedzący tryb prowadze dlatego tak ciezko mi spalic kalorie moj ruch ogranicza sie do przyjscia i dojscia do pracy ok 1 km
we wakacje schudlam 6 kg bo wtedy nie pracowalam mialam wiecej czasu na ruch i pomogla mi skakanka i mniejsze porcje jedzenia, teraz chcialbym powtorzyc to odchudzanie czy sie uda zobaczymy
aaaaa, zle zrozumialam to o biodrach ostatnio
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:03   #3546
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez icebaby21 Pokaż wiadomość
Dawno sie nie udzielałam ale teraz mam troche odpoczynku od nauki i moge posiedziec przed kompem
Czekolada, tak opisałaś tą dziewczyne, że już ją sobie wyobraziłam i pewnie też bym się oglądała za nią I mimo tego, że nie jest szczuplaczkiem, nie ma cellulitu?? Ja podziwiam i strasznie zazdroszczę takim dziewczynom zawsze uśmiechniętym, one taki urok wokół siebie roztaczają. Ja tak nie potrafie, ciagle mnie cos denerwuje i czesciej sie wkurzam niz smieje, juz mi sie zmarszczki na czole porobily
hehe a tak bys zmarchy smiechowe miala zartuje.
nie widzialam cell u niej, opalona byla mocno wiec zdrowiej ta skora wygladala. ja jak juz sciagne aparat tez bede sie szczerzyla w kolko w ogole to tylko przed okresem mam fochy a tak raczej wesola i usmiechnieta jestem. ale idealnych zabkow sie doczekac nie moge, bez tego kaganca!!
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:06   #3547
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

nareszcie weekend, przez ten tydzień byłam wycięta z życia i nie miałam czasu kompletnie na nic

ogólnie ...od jakiś 4 dni..CIĄGLE JEM, JEM , JEM I JEM...

po kolei
czekoladko odzczytałam rano wiad ale się do szkoły spieszyłam

wg mnie..za czarno ! ja w ogole nie lubie brunetek ubranych na czarno ! nie ma tego kontrastu między włosami! wg mnie rewelacyjnie prezentowałabyś się w czerwonej górze
koniecznie ożyw ten strój dodatkami żebys tam błyszczała

wy mnie tu tymi pośladkami i biodrami załąmujecie..
ja już nie wiem, raz chce chudnąć , innym razem tyć ! tyć bo licze na to ze mi w biodra pójdzie, chudnąć bo myśle że sylwetka stanie się bardziej proporcjonalna i będzie bardziej widać biodra !! i tak na zmiane !!!

waże 43 kg , ale malutka jestem bo 158 cm...!
i ja już nie wiem, tak bym chciała przytyć w udach i biodrach , a mi to w brzuch chyba wszystko idzie... a taka większa pupa wcale się tak pięknie nie prezentuje jak się ma w pasie z 70cm...

ok..podam wam moje wymiary...
talia - 64 (a brzuch mam płaski)
biodra - 84-85.
biust - 90 ....

eh jakby mi troche cm z góry tam magicznie w dół zeszło żeby w tali było 60, a w biodrach min 90.. a za 95 bym wszystko oddala... i ani przytyc, ani schudnać aby było idealnie.... bo wszytsko przez ten brzuch, nie chce zeby był gruby..



ale jak narazie ide robić frytki.... co sie bede przejmować
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 15:11   #3548
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

hej, a jak egzamin poszedl?
slonce wygladasz pieknie taka jak teraz!! a jak nie wiesz czy chcesz tyc czy nie to nic na sile, ja widzac po sobie i jak po 14dniach a6w mialam brzuch jak decha!! uwazam ze musialabys chyba weidera cwiczyc i jesc sobie zeby sie zaokraglic, ja mam zamiar od jutra zaczac cwiczyc od nowa.

NE-YO leci na trace.... :ślina: OMG! normalnie topie sie jak go widze, te usta..........
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:16   #3549
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

mniam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ne-yo_promo_photo_crop.jpg (17,0 KB, 57 załadowań)
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:17   #3550
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Co Wy macie z tymi biodrami

Ja mam 90 cm i nie chcę ani cm więcej Mogłabym nawet te 88 cm mieć.
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:18   #3551
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
mniam
Ale on ma wielkie te usta normalnie. Ja tam osobiście nie przepadam za czarnoskórymi.
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 15:20   #3552
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Ale on ma wielkie te usta normalnie. Ja tam osobiście nie przepadam za czarnoskórymi.
a dla mnie to bez roznicy, on mnie tak hipnotyzujeogolnie mi sie bezczelni macho podobaja

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2009-01-23 o 15:23
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:27   #3553
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

jak dla mnie to za ciemny

a egzaminie pisałam, jako tako...mooże być

mi to się gorąco robi na widok tego aaaa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pu.i.wp.pl.jpg (25,1 KB, 44 załadowań)
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:35   #3554
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Ale on ma wielkie te usta normalnie. Ja tam osobiście nie przepadam za czarnoskórymi.
Ja lubie czekoladki A sama chciałabym być mulatką
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:39   #3555
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Co Wy macie z tymi biodrami

Ja mam 90 cm i nie chcę ani cm więcej Mogłabym nawet te 88 cm mieć.
bo tu nie chodzi o biodra tylko o pupeze

haha dziewczyny ale mam beke Nałozyłam sobie na twarz maseczke z glinki na twarz i dekolt ,na włosy waxa ,wiec uwiazałam taka cebulke na czubku głowy,na nogach mam Krem do depilacji taki zołty.a na dłoniach sudokrem bo mi rece od mrozu pekaja a to troche łagodzi i latam w samej koszulce i kruciutkich spodenkach.Nagle dzwonek do drzwi ,myslałam ze mama z pracy wraca otwieram patrze a tam listonosz zrobił oczy jak 5zł i tekst "ojezu ale sie przelakłem..." a ja sie mysle o co mu chodzi patrze w dol a ja wygladm niczym zona shreka o kurde a koles po chwili "Ładnie pani dzis wyglada" koles ma poczucie humoru ,taki mlody fajny a ja myslalam ze sie ze wstydu spale

KICIA JEST MI POTRZEBNA A JEJ NIE MA BUU (((((

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2009-01-23 o 15:44
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:47   #3556
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

milusiaam musisz slodko wygladac zrob sobie tak zdjecie i nam pokarz jako motywacja zeby dac o siebie
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:48   #3557
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Ja mam 90 w biorach ale chcialabym miec mniej tak z 5 cm . Nie wiem czemu ale mam jakis kompleks jesli chodzi o biora , a kazdy mowi ze to w sam raz . W biuscie w sumie nawet nie wiem ile teraz mam bo mi urosł ale mam rozmiar B . A talia i brzuch to masakra ZERO mięsni musze zaczac cwiczyc ! Ale to po sesji Weidera zaczne !
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:53   #3558
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
bo tu nie chodzi o biodra tylko o pupeze

haha dziewczyny ale mam beke Nałozyłam sobie na twarz maseczke z glinki na twarz i dekolt ,na włosy waxa ,wiec uwiazałam taka cebulke na czubku głowy,na nogach mam Krem do depilacji taki zołty.a na dłoniach sudokrem bo mi rece od mrozu pekaja a to troche łagodzi i latam w samej koszulce i kruciutkich spodenkach.Nagle dzwonek do drzwi ,myslałam ze mama z pracy wraca otwieram patrze a tam listonosz zrobił oczy jak 5zł i tekst "ojezu ale sie przelakłem..." a ja sie mysle o co mu chodzi patrze w dol a ja wygladm niczym zona shreka o kurde a koles po chwili "Ładnie pani dzis wyglada" koles ma poczucie humoru ,taki mlody fajny a ja myslalam ze sie ze wstydu spale

KICIA JEST MI POTRZEBNA A JEJ NIE MA BUU (((((
hahaha wyobrazam sobie slodki widok pewnie )
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:57   #3559
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1232713607

Ja tez wole ta figure, sama mam podobnie . Mam 171cm wzrostu i waze 49-51 kg. Mnie sie podoba, mojemu mezowi tez, on woli szczuplutkie. Teraz tylko cwicze, zeby miesnie wrocily, bo przez ta operacje nie bylo jak . Aha, i zeby nie bylo - jem wszystko, nie jestem na zadnej diecie. Ja mam po prostu taka przemiane materii .
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 15:58   #3560
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

milusiaam musiałas wyglądac bosko

też zabieram się za siebie ... zaczne znowu 6Weidera ... chociaz nie moge sie zmotywowac ...

mam 165-6

biust: 92
talia: 68-69
biodra:91

brzuch mam całkiem płaski teraz, ale pare cm mniej by nie zaszkodziło...


czekolada83 teraz wygladasz bardziej kobieco i seksownie ale wtedy też byłas boska
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:03   #3561
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Ale jestem wkuuu..., cały wieczór mam do dupy Zaraz przyjedzie po mnie TŻ, ale wieczorem jeszcze bedzie musial jechać coś załatwić, potem w domu trochę popracowac i generalnie bedę sama Ale najwyzej bedę piła z Wami do monitora hehe
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:17   #3562
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

dziewczyny pomożcie


najbardziej e co konczyly pedagogike Czekolada i Miska ---musze miec na dzis pojecie motoryki na uzcelnie bo zbliza mis ie egzamin a nie ma w necie tego tylko zaburzenia motoryki malej i duzoej nie mam zadnej ksiazki i jeszcze w necie nic nie ma
jabyscie mialo cs w notatkach to prosze o pomoc
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:17   #3563
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ja uzywam maseczki z garniera oczyszczajacej na wszelkie krostki .To taka niebieska z glinka rozgrzewajaca dla mnie swietna jest i jeszcze uzywam takiej nawilzajacej z AA i jeszcze jednej z garniera sciagajacej przeciw zmarszczka ja jej uzywam nie na zmarszczki ale na wagry i pory przed waznym wyjsciem nakladam i pory i wagry sa sciagniete mniej je widac to moje trzy maseczki ktorych uzywam i ktore zawsze beda dla mnie must have
ja też jej używam, tej z garniera. uwielbiam ją i chyba zaraz sobie zrobię :P wcześniej była ogórkowa i moim zdaniem dawała lepsze efekty niż ta z glinką.. no ale już jej w polsce nie ma . uwielbiam też peeling z daxa, drobnoziarnisty, jedna saszetka starcza na ok. 3 razy. a buźka po nim jest świetna.
Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
tez mam ta nawilzajaca z AA a ta z garniera to jest w takiej czerwonej saszetce? sciaga cos?

miska one nie byly drogie, ta z glinki jakies 5zl za 10ml. juz zmylam i samoopalacz nalozylam.
w biało-niebieskiej saszetce

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ale jestem wkuuu..., cały wieczór mam do dupy Zaraz przyjedzie po mnie TŻ, ale wieczorem jeszcze bedzie musial jechać coś załatwić, potem w domu trochę popracowac i generalnie bedę sama Ale najwyzej bedę piła z Wami do monitora hehe
nie martw się u nas to zazwyczaj ja jestem zajęta i muszę pracować, więc nawet jak przychodzi TŻ to czasem nie ma wyjścia i muszę wziąć się do roboty.. czasem go to denerwuje, ale przywykł już do tego, że zapracowana jestem i rzadko się zdarza, żebym cały wieczór wolny miała.

p.s. niestety nauka wzywa . jutro mam pierwsze egzaminy i kolosy, właściwie od rana do wieczora, na każdych zajęciach ech.
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:24   #3564
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
NE-YO leci na trace.... :ślina: OMG! normalnie topie sie jak go widze, te usta..........
Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
mi to się gorąco robi na widok tego aaaa
dziewczyny opanujcie się oni są MOI! Aahh.. aż sobie idę coś zjeść..
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:25   #3565
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
dziewczyny pomożcie


najbardziej e co konczyly pedagogike Czekolada i Miska ---musze miec na dzis pojecie motoryki na uzcelnie bo zbliza mis ie egzamin a nie ma w necie tego tylko zaburzenia motoryki malej i duzoej nie mam zadnej ksiazki i jeszcze w necie nic nie ma
jabyscie mialo cs w notatkach to prosze o pomoc
Ja wyrzucilam wszystkie swoje notatki Zreszta nigdy nie byłam pilną uczennicą Potrzebowałabys najlepiej psychologii ogólnej.

Tu jest o motoryce małej i dużej
http://www.logopedia.pl/index.php?op...=360&Itemid=37

Motoryka mała:
http://www.publikacje.edu.pl/publikacje.php?nr=622
M. duża:
http://www.publikacje.edu.pl/publikacje.php?nr=623

A motoryka jak sama nazwa wskazuje to po prostu ruch, poruszanie sie, czynnosci zwiazane ze sprawnościa ruchową.

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2009-01-23 o 16:38
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:59   #3566
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja wyrzucilam wszystkie swoje notatki Zreszta nigdy nie byłam pilną uczennicą Potrzebowałabys najlepiej psychologii ogólnej.

Tu jest o motoryce małej i dużej
http://www.logopedia.pl/index.php?op...=360&Itemid=37

Motoryka mała:
http://www.publikacje.edu.pl/publikacje.php?nr=622
M. duża:
http://www.publikacje.edu.pl/publikacje.php?nr=623

A motoryka jak sama nazwa wskazuje to po prostu ruch, poruszanie sie, czynnosci zwiazane ze sprawnościa ruchową.
wiem ale chcialbym bardziej rozwinąc ta definicje dzieki te strony juz wczesniej pzregladalam
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:54   #3567
*~Carmen~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Carmen~*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 192
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Hej Dziewczyny
Nie jestem tu nowa, ale postanowiłam że będę częściej udzielać się na tym forum bo panuje tu bardzo fajna atmosfera Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Moze powiem coś o sobie : jestem licealistką, z natury raczej nieśmiałą . Bardzo podoba mi się styl AG choć nie zawsze mogę się tak ubrać ze względu na to że chodzę do szkoły z 'zasadami' gdzie odważniejszy wygląd jest negowany przez nauczycieli itp. Mam straszne kompleksy jeżeli chodzi o mój wzrost : mam 175 cm i często czuję się jak olbrzymka bo pochodzę z małego miasteczka i mało jest wysokich dziewczyn Jednak z czasem próbuję sie przełamać bo dużo osób prawi mi komplementy, ale wiecie jak to jest - kompleksy siędzą w głowie Bardzo spodobała mi się postawa Miśki która jest bardzo wysoka, ale sprawia wrażenie osoby bardzo sympatycznej, otwartej i akceptującej swoje ciało No i mam problem także z chudością i tak jak Czekoladka chciałabym przytyć

W załącznikach dodaję moje fotki (Ja to ta w czarnej sukience w kropki )


Przyjmiecie mnie do grona AG ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakończenie_roku_002.jpg (61,2 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja w wodzie z kasia.jpg (88,3 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2657.jpg (48,1 KB, 117 załadowań)
*~Carmen~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:05   #3568
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez *~Carmen~* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Nie jestem tu nowa, ale postanowiłam że będę częściej udzielać się na tym forum bo panuje tu bardzo fajna atmosfera Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Moze powiem coś o sobie : jestem licealistką, z natury raczej nieśmiałą . Bardzo podoba mi się styl AG choć nie zawsze mogę się tak ubrać ze względu na to że chodzę do szkoły z 'zasadami' gdzie odważniejszy wygląd jest negowany przez nauczycieli itp. Mam straszne kompleksy jeżeli chodzi o mój wzrost : mam 175 cm i często czuję się jak olbrzymka bo pochodzę z małego miasteczka i mało jest wysokich dziewczyn Jednak z czasem próbuję sie przełamać bo dużo osób prawi mi komplementy, ale wiecie jak to jest - kompleksy siędzą w głowie Bardzo spodobała mi się postawa Miśki która jest bardzo wysoka, ale sprawia wrażenie osoby bardzo sympatycznej, otwartej i akceptującej swoje ciało No i mam problem także z chudością i tak jak Czekoladka chciałabym przytyć

W załącznikach dodaję moje fotki (Ja to ta w czarnej sukience w kropki )


Przyjmiecie mnie do grona AG ?

ładna jesteś nie powinnas miec zadnych kompleksów
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:09   #3569
*~Carmen~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Carmen~*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 192
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez natasza87 Pokaż wiadomość
ładna jesteś nie powinnas miec zadnych kompleksów
Dzięki Zastanawiam się nad przyciemnieniem lekko włosów, bo te fotki są z lata 2008 teraz są dłuższe, zdrowsze (wcześniej prostowalam). Ale pewnie na feriach dopiero zafarbuję Castingiem
*~Carmen~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:09   #3570
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez *~Carmen~* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Nie jestem tu nowa, ale postanowiłam że będę częściej udzielać się na tym forum bo panuje tu bardzo fajna atmosfera Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Moze powiem coś o sobie : jestem licealistką, z natury raczej nieśmiałą . Bardzo podoba mi się styl AG choć nie zawsze mogę się tak ubrać ze względu na to że chodzę do szkoły z 'zasadami' gdzie odważniejszy wygląd jest negowany przez nauczycieli itp. Mam straszne kompleksy jeżeli chodzi o mój wzrost : mam 175 cm i często czuję się jak olbrzymka bo pochodzę z małego miasteczka i mało jest wysokich dziewczyn Jednak z czasem próbuję sie przełamać bo dużo osób prawi mi komplementy, ale wiecie jak to jest - kompleksy siędzą w głowie Bardzo spodobała mi się postawa Miśki która jest bardzo wysoka, ale sprawia wrażenie osoby bardzo sympatycznej, otwartej i akceptującej swoje ciało No i mam problem także z chudością i tak jak Czekoladka chciałabym przytyć

W załącznikach dodaję moje fotki (Ja to ta w czarnej sukience w kropki )


Przyjmiecie mnie do grona AG ?
oczywiscie jestes przyjeta i cieszymy sie ze ktos nowy przybyl , mam nadzieje ze na stale zostaniesz z nami

dlaczego komplksy jestes zgrabna i masz ladna buzke
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.