Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-20, 18:39   #601
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Wink Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

okej zaczne zbierac po nowym roku to moje postanowienie bo widze ze wsyztskie produkty czyli tzw blokery sa bardzo drogie moze podacie cos wydajnego godnego polecenie i wogole taniego.Takie cos naj naj naj....





P.S. I nie odpowiadajcie ze takie cost to tylko Panu w Erze doradza HAHA
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 20:22   #602
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Podwojnie Ci sie wyslalo ^

Ja bylam zadowolona z mleczka Garnier spf 30 (do ciala) w sprayu. Dobrze chronilo mi dekolt, szyje i dlonie przez wakacje. Pojemnosc to 200 ml/okolo 40 PLN
Niestety nie wiem gdzie, po za internetem, mozesz je dostac w zimie.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 22:47   #603
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Smile Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Ok ale mozna je rowniez stosowac do twarzy bo ja bede stosował kwasy(acne derm) na twarz.
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 22:02   #604
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Mozna, chciaz niektore zapychaja (mnie akurat mleczko do ciala spf 60 L'Oreal Solar Expertise)
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 14:02   #605
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Dokładnie, niektórego kosmetyki nie działąją na cerę danej osoby Dzięki za rade .
Kupiłam sobie dwa dni temu Brevoxyl i muszę powiedzieć, że jest SUPER!!!
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 16:47   #606
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Ja polecam maseczke DERMAGLIN przeciwtradzikowa ,ale z wagrami sobie tez radzi,przynajmniej moimi koszt 5zl Dostalam ja dopiero w ROSSMANIE
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 14:57   #607
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Wągry i zaskórniki

Wiem że było już dużo takich tematów ale nic w nich nie znalazłam. Tonik pichtowy własnej roboty nie działa a acne derm nie chce używać bo musiałabym kupić ten drogi bloker UV (ostatnio nie za bardzo stoję z kasą) Co jeszcze może pomóc??
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 17:08   #608
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Wągry i zaskórniki

na wagry i zaskorniky najlepsze sa preteraty z witamina a badz jej pochodna... warto wybrac sie do dermatologa ktory sam wypisze wlasnej roboty krem z witamina a badz przepisze krem pochodnej witaminy A (krem z kwasem) wtedy nalezy pamietac ze cera musi unikac slonca i solarium bo powstana brzydkie przebarwienia dlategow arto zaopatrzyc sie krem z filtrem.
dodatkowo mozna pomoc troche maseczkami oczyszczajacymi badz peel off.
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:06   #609
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wągry i zaskórniki

Jesli twoja cera znosi dobrze peelingi mechaniczne to proponuje ci zakup zelu peelingujacego z serii Normaderm Vichy. Uratowal moja cere jak rok czasu walczylam z syfkami w wieku 27 lat. Przy okazji szybko usunal zaskorniki z ktorymi walczylam od nastolatki. Zel jest dosc mocny i lepiej nie uzywac go codziennie , bo moze wysuszyc. Sprawdzilam na sobie i ostrzezenie aptekerki sie potwierdzilo. Jesli to dla ciebie za drogi wydatek, to moze jakis innych zel peelingujacy? Kiedys na wizazu kobitki szalaly za zelem od Neutrogena tez peelingujacy. Poza tym mozesz zrobic sobie maseczke z zielonej glinki, badz ostatni hit wizazowy maseczke z aspiryny. Wkoncu ja wyprobowalam i naprawde dziala. Nie podraznia, nie siaga skory jak to ma miejsce gdy glinka wysycha. Zel peelingujacy i obie maseczki przyniosa efekty juz po jednym uzyciu. Poza tym mozesz uzyc jakis krem z kwaskami. Kiedys tez byl szal na wizazu na Effaclar K badz na Cleanser K (chyba tak sie nazywa) od Avene, ale tu trzeba troche poczekac na efekty. Dobry jest tez Diroseal od Avene, bo zawiera nie tylko kwasy , ale tez retinal. Tylko trzeba buzke chronic w dzien kremem z filtrem. Poza tym powinnas zaglebic sie w sklady i wyeliminowac kosmetyki ,ktore moga zapychac twoja skore. Na codzien proponuje myc buzke zelem Lirene od Dr. Eris tym do cery mieszanej i tlustej, nic a nic nie wysusza, dostepny w kazdej drogerii, a tez ladnie oczyszcza. Tonik z tej serii tez jest KWC , jak i mleczko do demakijazu, a dwa razy w tygodniu zel peelingujacy. Jestem pewna ze zobaczysz odrazu roznice
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:37   #610
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Wągry i zaskórniki

ehh ..ja tez walcze z zaskórnikami , no i uda mi sie je wyeliminowac np po maseczce z aspiryny albo robie tez maseczke z cebuli ( starta cebula+maka ziemniaczana) i naprawde zaskórniki mi schodzą , ale jest tak tylko wieczorem kiedy rano sie budze są juz nowe zaskórniki. I zasatnawiam sie czy to moze nie sprawka kremu nivea-takiego zwykłego kremu poniewaz ja po tych maseczkach kremuje nim twarz i nie wiem czy jest on do tego odpowiedni tzn czy mi nie zapycha porów i nie powstają nowe zaskórniki. hmmm jak myslicie ? moze to byc sprawka kremu nivea
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:47   #611
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Wągry i zaskórniki

Cytat:
Napisane przez Czarna14
Wiem że było już dużo takich tematów ale nic w nich nie znalazłam. Tonik pichtowy własnej roboty nie działa a acne derm nie chce używać bo musiałabym kupić ten drogi bloker UV (ostatnio nie za bardzo stoję z kasą) Co jeszcze może pomóc??
Czytałaś ten wątek?? http://www.wizaz.pl/forum/showthread...38#post1069038

Cytat:
Napisane przez patitcz
ehh ..ja tez walcze z zaskórnikami , no i uda mi sie je wyeliminowac np po maseczce z aspiryny albo robie tez maseczke z cebuli ( starta cebula+maka ziemniaczana) i naprawde zaskórniki mi schodzą , ale jest tak tylko wieczorem kiedy rano sie budze są juz nowe zaskórniki. I zasatnawiam sie czy to moze nie sprawka kremu nivea-takiego zwykłego kremu poniewaz ja po tych maseczkach kremuje nim twarz i nie wiem czy jest on do tego odpowiedni tzn czy mi nie zapycha porów i nie powstają nowe zaskórniki. hmmm jak myslicie ? moze to byc sprawka kremu nivea
Jeżeli to ten najzwyklejszy nivea to jest bardzo prawdopodobne że to on cię zapycha bo na do tego dendencję
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 21:38   #612
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Wągry i zaskórniki

hmm..tak myslałam Agusiu, no to trzeba bedzie go odłozyc, jutro poszukam na KWC jakiegos lekkiego kremiku do twarzy
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:46   #613
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Wągry i zaskórniki

Cytat:
Napisane przez patitcz
hmm..tak myslałam Agusiu, no to trzeba bedzie go odłozyc, jutro poszukam na KWC jakiegos lekkiego kremiku do twarzy
Jak będziesz w sklepie to sprawdź składy bo na kwc niestety nie zawsze są hehe Nie wiem czy widziałaś ale dziewczyny podawały adresy stron z tabelami komodogenności poszczególnych składników http://www.wizaz.pl/forum/showthread...4&goto=newpost

powodzenia
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:48   #614
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Wągry i zaskórniki

nie nie czytałam tego wątku i nigdy zbytnio nie interesowałam sie składami kosmetyków , ale widze ze czas zacząć ..dziekuje slicznie
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 22:01   #615
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Wągry i zaskórniki

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Jesli twoja cera znosi dobrze peelingi mechaniczne to proponuje ci zakup zelu peelingujacego z serii Normaderm Vichy. Uratowal moja cere jak rok czasu walczylam z syfkami w wieku 27 lat. Przy okazji szybko usunal zaskorniki z ktorymi walczylam od nastolatki. Zel jest dosc mocny i lepiej nie uzywac go codziennie , bo moze wysuszyc. Sprawdzilam na sobie i ostrzezenie aptekerki sie potwierdzilo. Jesli to dla ciebie za drogi wydatek, to moze jakis innych zel peelingujacy? Kiedys na wizazu kobitki szalaly za zelem od Neutrogena tez peelingujacy. Poza tym mozesz zrobic sobie maseczke z zielonej glinki, badz ostatni hit wizazowy maseczke z aspiryny. Wkoncu ja wyprobowalam i naprawde dziala. Nie podraznia, nie siaga skory jak to ma miejsce gdy glinka wysycha. Zel peelingujacy i obie maseczki przyniosa efekty juz po jednym uzyciu. Poza tym mozesz uzyc jakis krem z kwaskami. Kiedys tez byl szal na wizazu na Effaclar K badz na Cleanser K (chyba tak sie nazywa) od Avene, ale tu trzeba troche poczekac na efekty. Dobry jest tez Diroseal od Avene, bo zawiera nie tylko kwasy , ale tez retinal. Tylko trzeba buzke chronic w dzien kremem z filtrem. Poza tym powinnas zaglebic sie w sklady i wyeliminowac kosmetyki ,ktore moga zapychac twoja skore. Na codzien proponuje myc buzke zelem Lirene od Dr. Eris tym do cery mieszanej i tlustej, nic a nic nie wysusza, dostepny w kazdej drogerii, a tez ladnie oczyszcza. Tonik z tej serii tez jest KWC , jak i mleczko do demakijazu, a dwa razy w tygodniu zel peelingujacy. Jestem pewna ze zobaczysz odrazu roznice
Peelingu używam clearskin avonu a kwasów iwostin na noc. Twarz myję kremem clearsila. Bardzo boję się wysuszać skórę bo mam bardzo tłustą i potem mnóstwo syfów mi wyskakuje.Żadnych podkładów nie używam w ogóle się nie maluję Już sama nie wiem co robić ale chyba wypróbuję tą maseczkę z aspiryny
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 22:17   #616
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Wągry i zaskórniki

Cytat:
Napisane przez Czarna14
Peelingu używam clearskin avonu a kwasów iwostin na noc.
Po 1: nie używaj peelingów mechanicznych jeżeli masz problem z krostkami tylko enzymatycznych bo te pierwsze tylko w takiej sytuacji roznoszą bakterie i powodują zaostrzenie się problemów
Po 2: czego z Iwostinu używasz bo chyba źle przeczytałam albo o czymś nie wiem ?? Chyba że chodzi ci o te produkty do cery trądzikowej?? Bo typowe produkty z kwasami to to nie są
Po 3: myślę że Clerasil jest za agresywny, kup coś łagodniejszego
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 22:20   #617
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Wągry i zaskórniki

Używam iwostin purrtin krem na noc a co do clearsilu to u mnie się dobrze sprawdza ładnie odświeża i nie wysusza
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 22:28   #618
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Wągry i zaskórniki

Agusiu a co myslisz o tym kremie ?
Eris, Under Twenty, Krem nawilżająco - matujący:

Krem nawilżająco - matujący wyrażnie zmniejsza wydzielanie sebum, zapewnia skórze matowy wygląd i długotrwałe nawilżenie, poprawia wygląd cery. Przeznaczony do cery łojotokowej trądzikowej do stosowania rano i na noc.
Możemy nim smarować zarówno zmiany trądzikowe na twarzy jak i na dekolcie szyji i plecach.
Zawiera:
- algi Laminaria
- mikrogąbeczki matujące
- Saccharina, alantoina

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Cyclomethicone, Glycerin, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Methyl Gluceth-20, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Propylene Glycol, Allantoin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, BHA, Laminaria Saccharina Extract, Laureth-7, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Parfum, Limonene, Benzyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl-3Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, CI 42090

to znalazłam ma KWC, opinie są skrajnie rózne , nie rozpracowałam jeszcze składu bo strasznie tego duzo :/
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 22:43   #619
kuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wągry i zaskórniki

MAM PYTANIE !!!!!!!!! I PROSZE O POMOC

JAK NA SKORZE ROBIĄ SIE TAKIE DOŁKI TO CZY MOŻNA JE USUNĄĆ ??? CZY TO BEDZIE JUZ NA ZAWSZE ??? SĄ JAKIEŚ SPOSOBY NA TO ????????????????????????? ????????????? : confused::confu sed:
kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 22:47   #620
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Wągry i zaskórniki

Cytat:
Napisane przez kuku
MAM PYTANIE !!!!!!!!! I PROSZE O POMOC

JAK NA SKORZE ROBIĄ SIE TAKIE DOŁKI TO CZY MOŻNA JE USUNĄĆ ??? CZY TO BEDZIE JUZ NA ZAWSZE ??? SĄ JAKIEŚ SPOSOBY NA TO ????????????????????????? ????????????? : confused::confu sed:
Jakie dołki??? Szczerze mówiąc to nie wiem o co chodzi Mi sie robią ale górki najwyżej czyli pryszcze bleee...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 23:00   #621
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Wągry i zaskórniki

Cytat:
Napisane przez patitcz
Agusiu a co myslisz o tym kremie ?
Eris, Under Twenty, Krem nawilżająco - matujący:

Krem nawilżająco - matujący wyrażnie zmniejsza wydzielanie sebum, zapewnia skórze matowy wygląd i długotrwałe nawilżenie, poprawia wygląd cery. Przeznaczony do cery łojotokowej trądzikowej do stosowania rano i na noc.
Możemy nim smarować zarówno zmiany trądzikowe na twarzy jak i na dekolcie szyji i plecach.
Zawiera:
- algi Laminaria
- mikrogąbeczki matujące
- Saccharina, alantoina

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Cyclomethicone, Glycerin, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Methyl Gluceth-20, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Propylene Glycol, Allantoin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, BHA, Laminaria Saccharina Extract, Laureth-7, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Parfum, Limonene, Benzyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl-3Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, CI 42090

to znalazłam ma KWC, opinie są skrajnie rózne , nie rozpracowałam jeszcze składu bo strasznie tego duzo :/
Niestety ja się słabo jeszcze znam na składach (rozpoznaję tylko kilka rzeczy hehe szkodliwe rzeczy mam jakby co rozpisane mogę według tego sobie sprawdzić ) Najważniejsze żeby komodogenne substancje nie były na początku składu Dimethicone, Glyceryl Stearate,Cetyl Alcohol, Allantoin,
Propylene Glycol są w porządku a natomiast Isononyl Isononanoate, Cyclomethicone, Glycerin, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate,Methyl Methacrylate Crosspolymer,Methyl Gluceth-20 nie mogę znaleść hehe czyli więcej nie wiem niż wiem hehe
Poczekajmy na nasze ekspertki od składów może też dowiem się czegoś ciekawego
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 23:02   #622
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Wągry i zaskórniki

Cytat:
Napisane przez kuku
MAM PYTANIE !!!!!!!!! I PROSZE O POMOC

JAK NA SKORZE ROBIĄ SIE TAKIE DOŁKI TO CZY MOŻNA JE USUNĄĆ ??? CZY TO BEDZIE JUZ NA ZAWSZE ??? SĄ JAKIEŚ SPOSOBY NA TO ????????????????????????? ????????????? : confused::confu sed:
Nie pisz capsem, w necie oznacza to krzyk a nie wypada chyba krzyczeć na kogoś jak chce się uzyskać od niego pomoc... poza tym mogłabyś napisać dokładniej o co ci chodzi...
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 00:07   #623
paula219
Raczkowanie
 
Avatar paula219
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 77
GG do paula219
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

zamówiłam sobie tonik pichtowy na www.esentia.pl.......czekam i czekam.....awiza kolejne są, mimo ze w domu byłam o tej godzinie która jest na awizo......i sie kurna nie doczekam chyba.....czy Ci ludzie nie wiedzą ze do 15:00 sie pracuje????ale odnośnie wągierków-jak w koncu odbiore przesyłkę i uzyję to dam znac jakie są efekty-bo podobno warto tego"smierdziela używać".wiec i ja czekam na pana doreczyciela
paula219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 08:11   #624
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Wągry i zaskórniki

aha , dziukuje ci Agusiu. bo tam naprawde tyle tego jest, ze trudno sie połapac.
Jeszcze raz dziekuje i zycze wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 10:35   #625
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Wągry i zaskórniki

Cytat:
Napisane przez kuku
MAM PYTANIE !!!!!!!!! I PROSZE O POMOC

JAK NA SKORZE ROBIĄ SIE TAKIE DOŁKI TO CZY MOŻNA JE USUNĄĆ ??? CZY TO BEDZIE JUZ NA ZAWSZE ??? SĄ JAKIEŚ SPOSOBY NA TO ????????????????????????? ????????????? : confused::confu sed:
Pewnie chodziło o dziury po wyciskaniu...
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 10:56   #626
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wągry i zaskórniki

Cytat:
Napisane przez kuku
MAM PYTANIE !!!!!!!!! I PROSZE O POMOC

JAK NA SKORZE ROBIĄ SIE TAKIE DOŁKI TO CZY MOŻNA JE USUNĄĆ ??? CZY TO BEDZIE JUZ NA ZAWSZE ??? SĄ JAKIEŚ SPOSOBY NA TO ????????????????????????? ????????????? : confused::confu sed:
Omijam z zasady i założenia tego typu wypowiedzi - szanuję własne oczy - ale przeczytałam i sądzę że autorce posta chodziło o rozszerzone pory po prostu
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 10:59   #627
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wągry i zaskórniki

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Niestety ja się słabo jeszcze znam na składach (rozpoznaję tylko kilka rzeczy hehe szkodliwe rzeczy mam jakby co rozpisane mogę według tego sobie sprawdzić ) Najważniejsze żeby komodogenne substancje nie były na początku składu Dimethicone, Glyceryl Stearate,Cetyl Alcohol, Allantoin,
Propylene Glycol są w porządku a natomiast Isononyl Isononanoate, Cyclomethicone, Glycerin, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate,Methyl Methacrylate Crosspolymer,Methyl Gluceth-20 nie mogę znaleść hehe czyli więcej nie wiem niż wiem hehe
Poczekajmy na nasze ekspertki od składów może też dowiem się czegoś ciekawego

Ethylhexyl Methoxycinnamate to filtr UVB, czyli nie bedzie cie wystarczyjaco chronic w dzien, a do tego jest to filtr przenikajacy do mleka matki karmiacej. Ja w tej chwili jeszcze karmie i wszyskie kosmetyki z tym filtrem czakaja jak odstawie malego na dobre. Nie chce karmic go chemia. Ogolem krem nie ma zlego skladu, ale jest tam polyacrylamide, a tego lepiej unikac. Co do Isononyl Isononanoate, to nie znalazlam go w tabelce skladnikow komedogennych, ale jest pare skladnikow o podobnej nazwie i one raczej sa komedogenne. Ja ogolem odzucam ten krem ze wzgladu na polyacrylamide.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 12:02   #628
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Wągry i zaskórniki

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Ethylhexyl Methoxycinnamate to filtr UVB, czyli nie bedzie cie wystarczyjaco chronic w dzien, a do tego jest to filtr przenikajacy do mleka matki karmiacej. Ja w tej chwili jeszcze karmie i wszyskie kosmetyki z tym filtrem czakaja jak odstawie malego na dobre. Nie chce karmic go chemia. Ogolem krem nie ma zlego skladu, ale jest tam polyacrylamide, a tego lepiej unikac. Co do Isononyl Isononanoate, to nie znalazlam go w tabelce skladnikow komedogennych, ale jest pare skladnikow o podobnej nazwie i one raczej sa komedogenne. Ja ogolem odzucam ten krem ze wzgladu na polyacrylamide.
aha, dziekuje bardzo, bede wtedy szukac dalej, dopiero teraz widze ze zakup zwykłego kremu nie jest az taki łatwy
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 19:47   #629
kuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wągry i zaskórniki

Chodzilo mi o taki dolek po wyciskaniu strasznie mine to denerwuje czy cos sie da z tym zrobic ? lub kosmetyczka cos poradzi ???? wie ktoś coś na ten temat ???? strasznie prosze o pomoc
Mam w prawdzie tylko jeden ale dosc duzy i widoczny , ale nie wiem jak go usunąć .. czy mam do wypalać np. spirytusem ??? czy on zniknie kiedys???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif placze koleckaa.gif (5,5 KB, 289 załadowań)

Edytowane przez kuku
Czas edycji: 2005-12-25 o 13:17
kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 22:43   #630
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Question Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Witam wszystkich po świetach tak wogole to wesołego po świetach haha. Dostałem własnie prezent gwiazdkowy i mysle ze jestem w stanie wydac troche sianka na ten filtr i acne derm.Piszcie konkretne nazwy tych blokerow tez mam podobne problemy z zatykaniem porow cos naprawde delikatnego i małotłustego by sie przydało. Odpisujcie dziekuje papa
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-25 13:23:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.