no to pięknie TYN TYLE:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-25, 20:04   #1
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310

no to pięknie TYN TYLE:)


nie znalazłam wątku tylko i wyłącznie o tym programie...

Mi ostanio wpadł w oko tzw pyłek ktorego użyła makijażystka juz dwa razy...teraz ostanio do makiajżu sylwestrowego jakiejs ciemnej brunetki..jest przesliczny wiecie co to jest za cudo??? jest to coś sypkiego tylko pojęcia nie mam jaka firma i odcień... na oczach jest taki iskrzący pomaranczowo beżowy ale delikatny odcień... no naprawde śliczne..
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 20:10   #2
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

Nie oglądałam tego programu, ale nie chodzi przypadkiem o cienie sypkie?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3104
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 22:31   #3
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
nie znalazłam wątku tylko i wyłącznie o tym programie...

Mi ostanio wpadł w oko tzw pyłek ktorego użyła makijażystka juz dwa razy...teraz ostanio do makiajżu sylwestrowego jakiejs ciemnej brunetki..jest przesliczny wiecie co to jest za cudo??? jest to coś sypkiego tylko pojęcia nie mam jaka firma i odcień... na oczach jest taki iskrzący pomaranczowo beżowy ale delikatny odcień... no naprawde śliczne..
No właśnie dziś o 16 30 oglądałam "No to pięknie" i kurcze piękny ten sypki cien CUDO ale gdzie taki dostać??
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 23:00   #4
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

Nieoglądałam tego programu ale jeśli chodzi o sypkie cienie bardzo bardzo polecam cienie IB na tym forum jest sporo watków o nich a sa naprawde rewelka pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienieSYPKIE1.jpg (84,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10969.jpg (18,8 KB, 50 załadowań)
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 23:38   #5
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

Cytat:
Napisane przez aga21087
Nieoglądałam tego programu ale jeśli chodzi o sypkie cienie bardzo bardzo polecam cienie IB na tym forum jest sporo watków o nich a sa naprawde rewelka pozdrawiam
To nie te
Ale faktycznie ten cień/pyłek był śliczny juz na niego choruje. Zastanawiałam sie nawet czy nie napisac do programu w jego sprawie. Kolorek też cudowny
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 23:41   #6
Martini:)
Raczkowanie
 
Avatar Martini:)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 496
GG do Martini:)
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

ale przeciez zawsze sa podawane w trakcie programu nazwy kosmetyków... a jeśli ci to akurat umknęło to sprawdz na stonie tvn style, mysle ze tam powinno to byc spisane
Martini:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 23:42   #7
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

To kiepsko misio-gumisio szukałaś,bo ja już pytałam o ten pyłek w wątku o błyszczku lodowym z poprzedniego odcinka.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-25, 23:45   #8
Sysunia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 28
GG do Sysunia19
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

Chodzi wam pewnie dziewczyny o ,,PIGMENT,, preparat trudno dostac na rynku jak mowila ta Pani z ,,No to pieknie,,

Prawda?
Sysunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 23:49   #9
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

Cytat:
Napisane przez Martini:)
ale przeciez zawsze sa podawane w trakcie programu nazwy kosmetyków... a jeśli ci to akurat umknęło to sprawdz na stonie tvn style, mysle ze tam powinno to byc spisane
No tak w trakcie programu są podawane nazwy kosmetyków typu: błyszczyk o kolorze bladego różu albo czarna kredka do oczu.Ale takie informacje nic nie daja.Ja nigdy nie usłyszałam w tym programie aby podano dokładną nazwę kosmetyku wraz z firmą, a przecież właśnie o to raczej chodzi wizażankom.POZDRAWIAM
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 03:11   #10
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

nie nigdy nie podawali firm ja tylko podpatrzyłam,że babka czesto używa chanela i czasem inglota ,ale to jak sie domyśliłam po opakowaniach... a tak to nic nie wiadomo! ale tak jak patrze po opakowaniach komsmetyków jakei ona używa to raczej są te drosze... wiec pozostaje nam przewertować właśnie takie...;(
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 11:01   #11
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

Cytat:
Napisane przez Sysunia19
Chodzi wam pewnie dziewczyny o ,,PIGMENT,, preparat trudno dostac na rynku jak mowila ta Pani z ,,No to pieknie,,

Prawda?
Ona używa różowego, sypkiego cienia z limitowanej serii Iridescent Loose Powder For The Eyes, Guerlaina - Nr 03 Fairy Pink.
http://www.sephora.com/browse/produc...questid=457701
A ten lodowy błyszczyk, to był faktycznie Chanel - Cristalle Gloss, ale nie wersja Nr 11 Ice, tylko bodajże Nr 14 Sugar (no przynajmniej ja, "jak wół", widziałam w nim drobinki na wargach modelki)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-26, 12:44   #12
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

Bo w TVN Style to jak na Wizażu-za reklamę się płaci.Tam im firmy nie płacą za to,że ona używa kosmetyków np.Chanel,więc nie może podać co to za firma.Jakby płacili za rekamy to co innego,nazwy,by leciały non stop.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 12:53   #13
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

Gdy ogladałam jeden z odcinków to akurat malowała dziewczyne i nakładała na wcześniej nałożony cień mikkę (mikę - nie wiem dokładnie jak to się pisze), efekt był piorunujący, całe oko pieknie błyszczało, rozświetlało, to nie był brokat ale jakiś pył, mówiła że to drogi produkt i maja go tylko charakteryzatorki, chciałbym mieć takie cudo na Sylwestra, moze ktoś ma ???
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 13:30   #14
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

Cytat:
Napisane przez Neska
Gdy ogladałam jeden z odcinków to akurat malowała dziewczyne i nakładała na wcześniej nałożony cień mikkę (mikę - nie wiem dokładnie jak to się pisze), efekt był piorunujący, całe oko pieknie błyszczało, rozświetlało, to nie był brokat ale jakiś pył, mówiła że to drogi produkt i maja go tylko charakteryzatorki, chciałbym mieć takie cudo na Sylwestra, moze ktoś ma ???
O czym był ten program,tj. jaka była główna tematyka albo chociaż określ,kiedy to leciało.


Noor jesteś wielka To jest ta "solniczka"
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 14:36   #15
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

wiesz za bardzo nie pamietam, to było jakieś 3-4 tygodnie temu w powtórkach, robiła makijaże perłowe
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 21:10   #16
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

Cytat:
Napisane przez Neska
wiesz za bardzo nie pamietam, to było jakieś 3-4 tygodnie temu w powtórkach, robiła makijaże perłowe
To używałaś właśnie tego co pokazała Noor i o czym jest ten cały wątek.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 21:18   #17
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
a gdzie moge dostać produkty firmu guerlain? w galeri centrum lub sepchorze bedzie cos? i jaka jest polska cena tego produktu wie ktoś? a moze ktoras z was go juz zakupiła? jesli tak to czy efekt jest taki jak w TV?

kurcze nor widzilam 2 razy jak uzywala tego czegoś i jednak odcień pink to chyba nie to... juz bardziej bym stawiala na ten gold... to był taki beż złocisty raczej.. roz napewno nie..

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2005-12-27 o 13:21
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 21:57   #18
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

Cytat:
Napisane przez Neska
Gdy ogladałam jeden z odcinków to akurat malowała dziewczyne i nakładała na wcześniej nałożony cień mikkę (mikę - nie wiem dokładnie jak to się pisze), efekt był piorunujący, całe oko pieknie błyszczało, rozświetlało, to nie był brokat ale jakiś pył, mówiła że to drogi produkt i maja go tylko charakteryzatorki, chciałbym mieć takie cudo na Sylwestra, moze ktoś ma ???
Mika nie jest droga! to po prostu zmielony mineral o tej samej nazwie, w zaleznosci od stopnia mialkosci jest mniej lub bardziej polyskliwy i mniej (czasem wcale) lub bardziej brokatowy. Mike mozna tez pokrywac wieloma barwnikami wiec sa tez miki kolorowe (czyli mieszanka miki i pigmentu).
Nie mam pojecia jak jest w Polsce, wiem ze w Niemczech procz sklepow ze skladnikami do wlasnorecznie robionych kosmetykow, mike mozna dostac w hurtowniach sprzedajacych pigmenty i w sklepach dla artystow malarzy. Jako pigment perlowy (trzeba jednak sprawdzac nazwy na etykietkach - powinno byc MICA - bo sa tez perlowe pigmenty pochodzenia chemicznego i te moga byc niezbyt przyjazne dla skory).

pozdrawiam
a
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 10:56   #19
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: no to pięknie TYN TYLE:)

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
kurcze nor widzilam 2 razy jak uzywala tego czegoś i jednak odcień pink to chyba nie to... juz bardziej bym stawiala na ten gold... to był taki beż złocisty raczej.. roz napewno nie..
Ja ogladam TVNS sporadycznie i widziałam akurat tylko, jak dwa razy "pomalowała kogo pinkiem" (raz zrobiła ewidentnie różowy makijaż, raz się zachwycała, że pierwszy raz widzi różowy pigment połączony z pomarańczowymi drobinkami - ten cień ma takie miedziane drobinki).

A Guerlaina kupisz w i Sephorach i w GC. Cienie kosztują ok. 120 zł.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.