DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 19:56   #811
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
judith - absolutnie Cię popieram, karczma ma charakter i zdecydowanie bez pokrowców i długich obrusów.
Pewnych rzeczy nie zmienisz, ale masz intuicję. Kwiaty żywe ZAWSZE pasują tylko potrzeba wyczucia. Minimalizm na stołach, bo b. mało miejsca, może świeczniki ozdobione pojedyńczymi kwiatami, zwieszony bluszcz czy in. zielone pędy. Parapety zdecydowanie tak, zrobiłabym leśne "ogródki" na różnego rodzaju mchach. Roślny a`la drzewa, niby krzewy, ukwiecone poszycie i runo leśne. Niech parapety będą centralną ozdobą rzucającą się w oczy, ale nawiązującą do klimatu karczmy leśniczówki. Leśne pejzaże. Surowy wystrój.
Pozdrawiam JD
niestety moja druga polowa totalnie i bezsprzecznie chce obrusow i pokrowcow wiec
w takiej sytuacji myslalam aby wykorzystac takie dekoracje na dwa filary plus kwiaty na stoly, jak juz maja byc obrusy to zeby to jakos pasowalo, pewnie glownie na ten stol przy ktorym my bedziemy siedziec a na pozostale w wiekszych odleglosciach
myslalam zeby uzyc roz w odcieniu lososiowym plus zielen zeby wspolgraly z kolorystyka obrusow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 360_leah5.jpg (31,0 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg R104-08.jpg (20,8 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg R108-15.jpg (22,0 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg R108-02.jpg (21,3 KB, 141 załadowań)

Edytowane przez judith8
Czas edycji: 2009-01-06 o 19:59
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 15:21   #812
angelikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 64
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Dziewczyny oto moja sala http://www.gwarek-mazury.pl/galeria/ (niestety nie moge wkleic zdjecia, zdjecie sali bedzie pod koniec galerii zdjec ośrodka). Podpowiedzcie jak mogę ją udokorowac, co z dekoracją za młodymi która wypada na oknie koło kominka. Jaki dobrac kolor dekoracji, pomarancz odpada.
angelikr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 18:23   #813
annyonne
Raczkowanie
 
Avatar annyonne
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 278
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

jak myślicie, czy dekorować dodatkowo tą salę? jeśli tak to co można by dodać/zmienić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sala.jpg (61,8 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sala2.jpg (61,1 KB, 163 załadowań)
annyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 18:59   #814
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
Napisane przez annyonne Pokaż wiadomość
jak myślicie, czy dekorować dodatkowo tą salę? jeśli tak to co można by dodać/zmienić?
Troszkę ciemna ta sala, może cosik ja rozjaśnić..
__________________




Edytowane przez madziulka_
Czas edycji: 2009-01-11 o 19:00
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 19:09   #815
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
Napisane przez annyonne Pokaż wiadomość
jak myślicie, czy dekorować dodatkowo tą salę? jeśli tak to co można by dodać/zmienić?
ja bym zdecydowanie dodała jakieś dekoracje, bo jest pusto i jakoś zimno. może białe materiały na sufit? bo na balony to chyba za nisko jest albo chociaż takie winogrona w rogach z białych balonów coś pomyśl koniecznie
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 21:51   #816
Alicja z Krainy Czarów
utknęła w Króliczej Norze
 
Avatar Alicja z Krainy Czarów
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: bliżej dołu niż środka
Wiadomości: 273
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy ! Sala może i przestronna ale te kolory mnie dobijają...podpowiedzcie proszę jak udekorować tą salę, żeby ja nieco stonować? Dekoruje niby właścicielka ale chce jej dać jakieś sugestie bo ona najchętniej wy wprowadziła kolejne kolory..mam ograniczony budżet więc odpada wypożyczenie krzeseł :/Myślałam o bieli i wybraniu jednego koloru jako przewodniego..

przede wszystkim zdjęłabym te pomarańczowe zasłonki i obrus..ale co dalej ?





Alicja z Krainy Czarów jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:21   #817
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarów Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy ! Sala może i przestronna ale te kolory mnie dobijają...podpowiedzcie proszę jak udekorować tą salę, żeby ja nieco stonować? Dekoruje niby właścicielka ale chce jej dać jakieś sugestie bo ona najchętniej wy wprowadziła kolejne kolory..mam ograniczony budżet więc odpada wypożyczenie krzeseł :/Myślałam o bieli i wybraniu jednego koloru jako przewodniego..

przede wszystkim zdjęłabym te pomarańczowe zasłonki i obrus..ale co dalej ?





Filarki mogłyby być obwinięte takim tiulem jak na zdj. 3.
Od tego koła na suficie do każdego z filarków bym doprowadziła również taki tiul(tak aby zakryło sufit).
Jako kolor przewodni tych materiałów wybrałabym taki kanarkowy(jak na ścianie gdzie jest stół PM i ten wokół okien).
Pomarańczowe falbanki na oknach bym zdjęła, są szpecące.
A te sztuczne kwiaty na filarkach bym zlikwidowała, dałabym żywe jeśli będą pasować do tego tiulu.
Co do krzeseł to może pokrowce?Lub chociaż takie kokardy z tiulu tego samego koloru?

Propozycje do wykorzystania powyższych wskazówek:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ekri_052_mini.jpg (10,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg deko5.jpg (18,9 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg deko2.jpg (36,2 KB, 152 załadowań)
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 15:29   #818
Alicja z Krainy Czarów
utknęła w Króliczej Norze
 
Avatar Alicja z Krainy Czarów
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: bliżej dołu niż środka
Wiadomości: 273
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Madziulka bardzo Ci dziękuję za pomoc! ostatnio spać nie mogę przez tą salę - wybierała teściowa "bo blisko" i nie miałam zbyt wiele do powiedzenia :/
bardzo spodobał mi się pomysł z tiulem z koła na suficie i kokardami na krzesłach - muszę popytać u mnie w mieście ile kosztuje wypożyczenie pokrowców na krzesła - może nie będzie drogo
Alicja z Krainy Czarów jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 18:05   #819
annyonne
Raczkowanie
 
Avatar annyonne
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 278
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

madziulka_, miamore999 dzięki za odzew też myślałam o rozjaśnieniu, chociaż zdjęcia muszę przyznać ciut ciemne wyszły. może wstawię stronę www restauracji: http://zieloneoczko.pl/. do dyspozycji mamy 2 sale zielona jadalna i brązowa taneczna. zielona jest na tyle niska, że materiał pod sufitem odpada a może żywe kwiaty na filarach (białe róże tak jak na stołach i za młodymi)? zastanawiam się też nad krzesłami może pokrowce? boję się tylko czy nie zrobię z sali takiej zbieraniny "różnych różności" każdy z innej bajki? z elementów dekoracyjnych jest zapewniona dekoracja za młodymi, kwiaty na stołach i srebrne elementy zastawy... uniknąć chciałabym tylko balonów bo jakoś wogól mi nie pasują do tej sali.
annyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 10:39   #820
wikimi
Raczkowanie
 
Avatar wikimi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 338
GG do wikimi
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Super te galoniki wygladaja ale mam taki problem jak zrobić zeby balony z konfetti rozsypały sie same nad nami w danym momęcie?? Podpowiedzcie moze coś takiego widziałyście i wiecie jak to działa??
Pozdrowionki
wikimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 10:44   #821
wikimi
Raczkowanie
 
Avatar wikimi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 338
GG do wikimi
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Proponowałabym jakieś materiały na tą zieloną zale żeby troszke ten kolor zakryć bo jeśli zdjęcie nie przekłamuje to jest bardzo ciemna,moze jakiś żułty do tego byłaby weselsza.pozdrawiam
wikimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 10:48   #822
wikimi
Raczkowanie
 
Avatar wikimi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 338
GG do wikimi
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
Napisane przez alicja z krainy czarów Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuję waszej pomocy ! Sala może i przestronna ale te kolory mnie dobijają...podpowiedzcie proszę jak udekorować tą salę, żeby ja nieco stonować? Dekoruje niby właścicielka ale chce jej dać jakieś sugestie bo ona najchętniej wy wprowadziła kolejne kolory..mam ograniczony budżet więc odpada wypożyczenie krzeseł :/myślałam o bieli i wybraniu jednego koloru jako przewodniego..

Przede wszystkim zdjęłabym te pomarańczowe zasłonki i obrus..ale co dalej ?





a jaką bedziesz miała kreacje na poprawiny?? Jeśli juz wiesz spróbuj dobrać jakieś zasłonki w kolorze twojej kreacji lub więcej bieli bożeczywiście ta sala jest niesamowicie tęczowa.
wikimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 21:04   #823
Alicja z Krainy Czarów
utknęła w Króliczej Norze
 
Avatar Alicja z Krainy Czarów
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: bliżej dołu niż środka
Wiadomości: 273
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
a jaką bedziesz miała kreacje na poprawiny?? Jeśli juz wiesz spróbuj dobrać jakieś zasłonki w kolorze twojej kreacji lub więcej bieli bożeczywiście ta sala jest niesamowicie tęczowa.
o sukni na poprawiny na razie jeszcze nie myślałam, ale pewnie "podporządkuję" ją kolorystycznie sali spodobał mi się ten pomysł z kolorem kanarkowym + biel. Pościągam to zielsko, a jak się nie da to zasłonię np. balonami. jak dam dużo dekoracji w tych kolorach, to może jakoś się ta sala rozjaśni i zneutralizuje ciekawa jestem ile kosztowałby tiul, którym można by połączyć kolumny z tym kołem. muszę porozmawiać z właścicielką sali, jak będzie już bliżej wesela - dekoracji sali nie ma w umowie, ale powiedziała, że "sale nieco udekoruje" - może dojdziemy do jakiegoś porozumienia ;-)
Alicja z Krainy Czarów jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 01:02   #824
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
Napisane przez annyonne Pokaż wiadomość
madziulka_, miamore999 dzięki za odzew też myślałam o rozjaśnieniu, chociaż zdjęcia muszę przyznać ciut ciemne wyszły. może wstawię stronę www restauracji: http://zieloneoczko.pl/. do dyspozycji mamy 2 sale zielona jadalna i brązowa taneczna. zielona jest na tyle niska, że materiał pod sufitem odpada a może żywe kwiaty na filarach (białe róże tak jak na stołach i za młodymi)? zastanawiam się też nad krzesłami może pokrowce? boję się tylko czy nie zrobię z sali takiej zbieraniny "różnych różności" każdy z innej bajki? z elementów dekoracyjnych jest zapewniona dekoracja za młodymi, kwiaty na stołach i srebrne elementy zastawy... uniknąć chciałabym tylko balonów bo jakoś wogól mi nie pasują do tej sali.
Witaj,
wg mnie nie jest źle, widziałam naprawdę koszmarne sale.
Nieciekawe na ślub sa te krzesła, ja koniecznie dałabym białe pokrowce, wypożyczenie kosztuje chyba od 5 zł/szt.
Nie jestem za kompozycjami na stoły w strzelistych wazonach, bo oklepane, ale na tej sali sprawdziłyby się. Koniecznie spore kompozycje biało-zielone, dużo bieli, ecru, sporo seledynowej zieleni. Bukiety "uniesione w górę" rozjaśnią ciemne ściany, rzucają się w oczy już na wejście. Wysokość kompozycji taka, by nie przeszkadzały weselnikom w kontakcie wzrokowym podczas uroczystości.
Na stole Młodych moga być 2 takie komp. po bokach, przed Wami postawisz swój bukiet. Nie wiem co jest tłem dla Młodych na tym zdjęciu, nie wygląda to ciekawie. Kupiłabym dużo białej podszewki, udrapowałabym dość obficie, na tym podłożu udrapowałabym biały tiul i pociągnęłabym do filara "po drodze" zaczepiając, może do halogenów, i lekko upinając , tiul z filara mógłby się lekko zwieszać - całość miałaby wyglądać jak welon Panny Młodej. Na tym udrapowanym parawanie można upiąć jakieś zielone pędy (bluszczu?), w oklejonych białą wstążką fiolkach rozmieścić kwiaty (jesli wiązankę masz mieć kolorową - korzystnie byłoby powtórzyć kwiaty z wiązanki, białe z wazonów też).
A to jest okno? Wtedy trzeba byłoby pomysleć ciutkę inaczej.
Myslę, że sala jest OK, przynajmniej nie ma pstrokacizny.
Sala taneczna w porządku. Śpij spokojnie.
Pozdrawiam - Jola D.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 20:10   #825
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Witam serdecznie wszystkie dziewczyny które stają dosłownie na rzęsach aby ten najpiękniejszy dzień w ich życiu był przygotowany jak najlepiej , podziwiam upór i wytrwałośc a także czas poświęcany tym przygotowaniom
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 20:29   #826
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Na nasz wielki dzień musimy jeszcze poczekac 1.5 roku, ale już zaczęłam przeglądac strony internetowe z sukienkami,dekoracjami itp.....
No i się zaczęło 1000myśli w głowie i brak zdecydowania. Pomożecie?
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 09:59   #827
elabien
Raczkowanie
 
Avatar elabien
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 42
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Co myślicie o takiej dekoracji: http://allegro.pl/item549518157_niep...e_i_ratan.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg samochód 1.jpg (25,8 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg samochód.jpg (42,7 KB, 224 załadowań)
__________________
18 IV 2009 r.
mała zmiana nastąpiła




elabien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 10:01   #828
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
Napisane przez elabien Pokaż wiadomość
Mnie sie podoba delikatna jest. Jakby pododawac zywe kwiatki to jestem absolutnie na TAK
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 17:58   #829
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Dla mnie bomba!!! Przy czym wolałabym białe kwiatki. Ale dekoracja subtelna i elegancka!!!

Nasz dzień:
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 10:00   #830
wikimi
Raczkowanie
 
Avatar wikimi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 338
GG do wikimi
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
Napisane przez elabien Pokaż wiadomość



naprwdę śliczna jeszcze takkej niewidziałam.

---------- Napisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez elabien Pokaż wiadomość
a propos gdzie można nabyć taką dekoracje,myślicie że w małym miasteczku w kwiaciarni moga coś takiego załatwić czy lepiej jechać np do łodzi i tam szukać?
__________________
2010-08-29 cc g.12.00 3550g,57dł urodziła się nasza Kasieńka-nasz skarb
skończyłyśmy 7m-cy mamy czetery ząbki i ważymy 9kg, a urosłyśmy duzie duzie 72cm

nasz cudny ślub 08.08.2009
wikimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 12:47   #831
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Dziewczyny jakie kolory pasują do sali zielonej(2 odcienie zieleni-ale takiej smutnej, przygaszonej).
Mam koncepcję na kolor złoty i mocnej żarowiastej zieleni.
Samo złoto moim zdaniem niewiele da, wydaje mi się że 1 kolor musi być wyrazisty i żywy tak aby przełamał te zgaszone barwy ścian.

Załączam fotki sali oraz moje propozycje - pytanie tylko czy będzie to pasować?(bo już mam mętlik w głowie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sala Rubikon.jpg (115,5 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 502.jpg (65,2 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoracja%2520filarow%2520materialami%2520podswietlanymi%25201.jpg (48,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Plywajace-swieczki-ze-storczykami.jpg (45,4 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekst2.jpg (48,0 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekst3.jpg (35,5 KB, 124 załadowań)
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 15:25   #832
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie kolory pasują do sali zielonej(2 odcienie zieleni-ale takiej smutnej, przygaszonej).
Mam koncepcję na kolor złoty i mocnej żarowiastej zieleni.
Samo złoto moim zdaniem niewiele da, wydaje mi się że 1 kolor musi być wyrazisty i żywy tak aby przełamał te zgaszone barwy ścian.

Załączam fotki sali oraz moje propozycje - pytanie tylko czy będzie to pasować?(bo już mam mętlik w głowie)
Ta zieleń jest całkiem całkiem, a może żółty połączony ze zlotem
albo szary kolor połączony z jakimś żywszym
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 16:24   #833
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Ta zieleń jest całkiem całkiem, a może żółty połączony ze zlotem
albo szary kolor połączony z jakimś żywszym
A nie sądzisz, że żółty i złoty są zbyt zbliżonymi kolorami, aby je łączyć?Bo wydaje mi się że albo 1 albo 2 ale w połączeniu z innym kolorem - no właśnie tylko pytanie jakim Szarego w ogóle nie chciałabym, bo to będzie kolejny smutny kolor(ściany są w odcieniach zieleni: jasnej i ciemnej, nie są szare, mimo że mogą tak na fotkach wyglądać).

Zastanawiam się ewentualnie nad kolorem: żółtym i ciemnym miodowym, miedzianymjak sądzisz?
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 16:43   #834
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
A nie sądzisz, że żółty i złoty są zbyt zbliżonymi kolorami, aby je łączyć?Bo wydaje mi się że albo 1 albo 2 ale w połączeniu z innym kolorem - no właśnie tylko pytanie jakim Szarego w ogóle nie chciałabym, bo to będzie kolejny smutny kolor(ściany są w odcieniach zieleni: jasnej i ciemnej, nie są szare, mimo że mogą tak na fotkach wyglądać).

Zastanawiam się ewentualnie nad kolorem: żółtym i ciemnym miodowym, miedzianymjak sądzisz?
Właśnie o jakieś takie połączenie mi chodzi żółty z miodowym, miedzianym
Poszukam czegoś w google i jak coś to wkleje
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 16:45   #835
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Właśnie o jakieś takie połączenie mi chodzi żółty z miodowym, miedzianym
Poszukam czegoś w google i jak coś to wkleje
Dzięki, ja siedze i non stop szukam, ale nie mogę nic znaleźć coby mi podpasowało
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 08:34   #836
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

A takie zestawienie kolorów:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 007_primary.jpg (33,4 KB, 148 załadowań)
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 10:51   #837
wikimi
Raczkowanie
 
Avatar wikimi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 338
GG do wikimi
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie kolory pasują do sali zielonej(2 odcienie zieleni-ale takiej smutnej, przygaszonej).
Mam koncepcję na kolor złoty i mocnej żarowiastej zieleni.
Samo złoto moim zdaniem niewiele da, wydaje mi się że 1 kolor musi być wyrazisty i żywy tak aby przełamał te zgaszone barwy ścian.

Załączam fotki sali oraz moje propozycje - pytanie tylko czy będzie to pasować?(bo już mam mętlik w głowie)
bardzo ładna sala. Do niej wystarczy tylko jakiś dwókolorowy wystrój z balonów i nic nietrzeba zakrywać.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

zobaczcie te kolory balonów
przedewszystkim fajnie skomponowane
http://www.gaudeo.com.pl/
__________________
2010-08-29 cc g.12.00 3550g,57dł urodziła się nasza Kasieńka-nasz skarb
skończyłyśmy 7m-cy mamy czetery ząbki i ważymy 9kg, a urosłyśmy duzie duzie 72cm

nasz cudny ślub 08.08.2009
wikimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 22:43   #838
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

a moze jakies propozycje przystrojenia domu Panny Młodej ?? bo szukam i szukam i nic znalesc nie moge
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 09:10   #839
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

a ja bym chciala samocod ozdobic bzem takim fioletwym,bo to bedzie maj macie jakis zdjecia?moze b ja szukam i szukam i nic
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 09:33   #840
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: DEKORACJE - sal, kościołów, samochodów

Nie spotkałam się z taką dekoracją.Pewnie fajnie by to wyglądało tylko że bez bardzo szybko więdnie, a jak jeszcze będzie ciepło
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-21 12:53:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.