Suknia marzeń cz. III - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 13:55   #1111
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ravserge80 Pokaż wiadomość
I jeszcze kilka slow do dyskusji, ktora sie tu wywiazala czyli jaka suknia lepsza od krawcowaj czy z salonu:
Dziewczynki, nie dajcie sie prowokowac Jestem waszego zdania w 100%. Kazda suknia jest piekna, bo NASZA i nie wazne czy z salonu czy od krawcowej.
A te dziewczyny, ktore mysla ze suknie szyte u krawcowych sa gorsze, chyba nie wiedza skad sie biora suknie zamawiane w salonie. One przeciez tak samo, po zamowieniu w salonie, tez sa SZYTE!!!!!, wedlog modelu, ktory zostal wybrany, bo przeciez nie klejone i nie spadaja z nieba
bukiet pięknie ożywi suknie a może jeszcze cos bardziej intensywnego?!?! kantadeski bedą pasować

co do welonu. hmmm rzeczywiście krótkie włosy mają to do siebie że cieżko w nie cokolwiek wpiąć. choć dobra fryzjerka i w którkie włosy wepnie welon. ale jakoś nie pasuje mi do ciebie welon tak szczerze to (nie wiem dlaczego) ale bym widziała u ciebie woalkę
aha i żeby przez przypadek fryzjerka nie uczesała cię na "starą malutką" bo którkie włosy łatwo tak uczesać

i nie dajemy się sprowokować na szczęscie jest na dużo tutaj tych normalnie myślących
__________________

Edytowane przez madziadominik
Czas edycji: 2009-02-09 o 13:57
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:58   #1112
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
ale jakoś nie pasuje mi do ciebie welon tak szczerze to (nie wiem dlaczego) ale bym widziała u ciebie woalkę
Tez o tym pomyslalm obejrzywszy zdjecia. Piekna woalka z delikatnym stroikiem na boku i nieco mocniejszy makijaz.
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:04   #1113
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ravserge80 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, jestem tu nowa, wiec sie przedstawiam: nazywam sie Kasia i wychodze za maz 20.06.2009 juz sie nie moge doczekac
A wasze sukieneczki, bo przejzalam wszystkie posty i zdjatka, sa poprostu boskie!!!
No i oczywiscie mam pytanko, czy to co wybralam pasuje do siebie Mam nadzieje ze szczerze ocenicie
Zobaczymy czy wyjdzie mi zalaczenie fotek bo robie to pierwszy raz
Mi sie podoba zestaw który wybrałaś. Kwiaty są ładnym mocnym akcentem do sukni. A jak dobrze widze suknia mystic ?
Popieram zdanie dziewczyn na temat welonu...
Ja bym tu widziala piekny kwiat we wlosach

A Ty jakie masz podejscie do welonu, chcesz go bardzo miec, czy rozwazasz opcje bez welonu bardziej ?

Aha ewentualnie kwiaty widziałabym tu tez róże ze względu na tą ala różyczke z boku sukni. Ale kalie tez sa OK.

Edytowane przez Katunia:)
Czas edycji: 2009-02-09 o 14:06
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:07   #1114
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dzieki dziewczyny za tak szybka odpowiedz Kochane jestescie! Ja wlasnie tez sie jakos do welonu nie moge przekonac. A woalka to dobry pomysl, musze cos poszukac i poprzymierzac Myslalam tez nad zywym kwiatkiem to znaczy takim stroikiem malutkim z zywych kwiatow , co wy na to?

A co do fryzurki, to wlasnie dlatego nie bede czesana u fryzjera bo nie chce wygladac jak stara ciotka nie nie!! Mi fryzurke zrobi moja siostra, ktora tez ma takie krotkie wlosy jak ja. Beda uczesane tak na "out of bed" czyli postawione w rozne strony bo tak czesze sie tez na codzien na zdjeciu na gorze oklaply mi od przymiarek 100 sukni

A czy waszym zdaniem, we wlosach musza byc kwiaty takie same jak w bukiecie?
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:12   #1115
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ravserge80 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za tak szybka odpowiedz Kochane jestescie! Ja wlasnie tez sie jakos do welonu nie moge przekonac. A woalka to dobry pomysl, musze cos poszukac i poprzymierzac Myslalam tez nad zywym kwiatkiem to znaczy takim stroikiem malutkim z zywych kwiatow , co wy na to?

A co do fryzurki, to wlasnie dlatego nie bede czesana u fryzjera bo nie chce wygladac jak stara ciotka nie nie!! Mi fryzurke zrobi moja siostra, ktora tez ma takie krotkie wlosy jak ja. Beda uczesane tak na "out of bed" czyli postawione w rozne strony bo tak czesze sie tez na codzien na zdjeciu na gorze oklaply mi od przymiarek 100 sukni

A czy waszym zdaniem, we wlosach musza byc kwiaty takie same jak w bukiecie?
ja miałam inne a tylko dlatego że miałam sztuczny kwiat we włosach który miał być dopasowany do kwiatków na sukni
czy był hmmm mimo że w ciemno kupowanych to był
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:12   #1116
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Ja osobiście dałabym takie same kwiaty jak w bukiecie do włosów.
Nie wiem jak inne dziewczyny maja zdanie.
A najlepiej jeden duży kwiat ładnie przybrany
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:13   #1117
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Katunia, no wlasnie ja sama nie wiem. MOj tata baaardzo by chcial zebym miala welon Ja przymierzalam kilka, i ewentualnie w takim do pasa bylo w miare ok ale nie tak zeby mnie to zwalilo z nog no ale czego nie robi sie dla taty heheheh

A tak na serio to wlasnie sama rozwazalam kwiaty, tylko tez boje sie troszke czy sie bedzie to trzymalo na takich krotkich wloskach

Co do bukieciku, to wlasnie tez myslalam nad takimi rozowymi rozami ale jakos kalie tak mi sie podobaja ze chyba sie nie opre hehe
Do tego bardzo bym chciala zeby moja swiadkowa i staroscina tez mialy bukiety z kalii tylko w innych kolorach, i dekoracja samochodu tez bedzie z tych kwiatkow, bo jak zobaczylam przykladowe zdjecie to sie zakochalam
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 14:13   #1118
jeanne8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 251
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
ciekawa koronka
i dobrze dobrane bolerko.

suknia nie w moim stylu ale i tak mi sie strasznie podoba. one mają cos w sobie
a masz może jakieś zdjecia siebie w niej

narazie nie mam zdjęć w sukni...
ale mam taki problem gdyż zupełnie nie wiem jakie dodatki będą do niej pasować ?
jeanne8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:15   #1119
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Madzia wlasnie ogladalam twoje zdjecia, super wygladalas! I kwietek w 100%pasowal super!!!

Katunia, no wlasnie taka jedna kalie jak z bukietu mmmmmm marzenie!!
Tylko jak to sie przypina??? Przykleja?
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:20   #1120
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

ravserge80 a może pójdziesz do fryzjerki zapytac czy dałoby sie wpiąć kwiat do twoich włosów ? Mimo że nie bedziesz sie czesac u fryzjerki tak zapytac mozesz i z ciekawosci zagadnac jak to sie wpina madziadominik bedzie wiedziec jak wpina sie kwiat bo ona miala we wlosach, napewno zaraz podpowie Ja dokladnie nie wiem, ale mysle ze jakis patent z wsuwkami tam jest
mozna i przykleić a potem odkleić razem z włosami hiiii

Edytowane przez Katunia:)
Czas edycji: 2009-02-09 o 14:21
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:21   #1121
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Cytat:
Napisane przez jeanne8 Pokaż wiadomość
narazie nie mam zdjęć w sukni...
ale mam taki problem gdyż zupełnie nie wiem jakie dodatki będą do niej pasować ?
Joanne8 moja kolezanka miala baaardzo podobna suknie do twojej.
Ta twoja jest naprawde piekna, szkoda ze ja jestem troszke przy kosci i koronki mnie pogrubialy, bo tez bym taka wybrala

A co do dodatkow to moja kolezanka miala delikatne perelki na szyi i brazoletke (nie wiem czy ty wierzysz w zabobony, bo mi moja mama perel zabrania) do tego miala dluuuuuuugi bukiet z rozowych kalii. Podobny jak na zdjeciu w moim poscie tylko dluzszy tak zeby polozyc na rece. Ale nie iwem czy chcesz kalie. Ja jestem Kaliomaniaczka, dlatego namawiam

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
ravserge80 a może pójdziesz do fryzjerki zapytac czy dałoby sie wpiąć kwiat do twoich włosów ? Mimo że nie bedziesz sie czesac u fryzjerki tak zapytac mozesz i z ciekawosci zagadnac jak to sie wpina madziadominik bedzie wiedziec jak wpina sie kwiat bo ona miala we wlosach, napewno zaraz podpowie Ja dokladnie nie wiem, ale mysle ze jakis patent z wsuwkami tam jest
mozna i przykleić a potem odkleić razem z włosami hiiii


Katunia super pomysl! POjde na probne czesanie poprostu z takim kwiatkiem i moja siostre wezme ze soba i zobaczymy co da sie wykombinowac i podpatrzyc Dzieki kochana

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:19 Powód: prosze nie pisac post pod postem i przypominam o funkcji edytuj i/lub multicytowania, takie sa zasady forum!
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 14:25   #1122
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Kaliomaniaczko ja nie wierze np. w przesady bo wg. mojej mamy kalie to kwiaty pogrzebowe i w zadnym wypadku nie dopuszcza mysli kalii w moim bukiecie haha Widzisz czego sie nie robi dla rodzicow Mi sie kalie bardzo pogabaja ale zostaje przy różówych różach a co do pereł to sa uniwersalne i pasuja prawie do kazdej sukni, ja tez sie zastanawaiam nad perelkami. Niedlugo mam urodziny i wiem ze dostane od kolezanki perelki do uszu (przekówki) moze sie przydadza na slub
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:26   #1123
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
mozna i przykleić a potem odkleić razem z włosami hiiii

hihi albo chodzic potem caly miesiac az wlosy odrosna i odciac z wlosami hehehe 20.6 to akurat lato to bedzie modnie hehehehhe

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Kaliomaniaczko ja nie wierze np. w przesady bo wg. mojej mamy kalie to kwiaty pogrzebowe i w zadnym wypadku nie dopuszcza mysli kalii w moim bukiecie haha Widzisz czego sie nie robi dla rodzicow Mi sie kalie bardzo pogabaja ale zostaje przy różówych różach a co do pereł to sa uniwersalne i pasuja prawie do kazdej sukni, ja tez sie zastanawaiam nad perelkami. Niedlugo mam urodziny i wiem ze dostane od kolezanki perelki do uszu (przekówki) moze sie przydadza na slub

No to mam nadzieje ze moja mama nie przeczyta tego postu bo mi zabroni i kalii hehehe ona strasznie wierzy w przesady wiec mam ich cala liste tego co mi nie wolno no ale jakos do kalii udalo mi sie ja przekonac ufffff
Ja osobiscie tez baaardzo lubie perelki, no ale...zabronione

Katunia wlasnie otworzylam twoj suwaczek i wlasnie zobaczylam ze moj jest identyczny ,a ty masz slub 25 czerwca w czwartek?

I jaka masz sukienke? wklejalas juz gdzies zdjatko? bo nie moge znalesc a ja taka ciekawska jestem

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:15 Powód: prosze nie pisac post pod postem i przypominam o funkcji multicytowania, takie sa zasady forum!
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:37   #1124
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ravserge80 Pokaż wiadomość
No to mam nadzieje ze moja mama nie przeczyta tego postu bo mi zabroni i kalii hehehe ona strasznie wierzy w przesady wiec mam ich cala liste tego co mi nie wolno no ale jakos do kalii udalo mi sie ja przekonac ufffff
Ja osobiscie tez baaardzo lubie perelki, no ale...zabronione
Ja w ogole nie w temacie ale wiem ze jestes nowa i kilka rad, nie pisz posta pod postem bo moderatorzy za to gonia . Jak nikt nie zdarzyl jeszcze nic napisac po Twoim poscie to nacisnij "edytuj" i dopisuj to co chcesz dodac badz skomentowac. Taka mala rada na przyszlosc
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:38   #1125
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

a tak miałam wpinany. kwaitek był kupiony z grzebykiem ale fruzjerka mi go odcięła i przy przypinaniu fryzury wpięła kwiat. powiedziała że na grzebyku odstawał by od głowy a dzięki wpięciu do zlewał się i stapiał z fryzurą.

Cytat:
narazie nie mam zdjęć w sukni...
ale mam taki problem gdyż zupełnie nie wiem jakie dodatki będą do niej pasować ?
hmmm powiem ci ze jak bym wybrała tylko kolczyki do tej sukni. takie dłuuuuugie . może z perełek. i na ręke branzoletka.
wiesz co jedna z naszych forumowiczek miala podobną suknie. i też miała takie bolerko. ale to ci prześle na priva jej zdjecia. moze cię coś zainspiruje
__________________

Edytowane przez madziadominik
Czas edycji: 2009-02-09 o 14:42
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:42   #1126
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Daget dzieki za rade, nie wiedzialam

Edytowane przez ravserge80
Czas edycji: 2009-02-09 o 14:44
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:46   #1127
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

ravserge80 potem opowiem o mojej sukience
wizazanki tez mi udzialay cennych rad i ich posluchalam
Teraz zmykam na zajecia, bo mam ang.z dzieciakami.
Potem tu wroce
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:49   #1128
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Dot.: Suknia marzeń cz. III

oki to trzymam za slowo i ciekawa jestem tez tej daty slubu mam nadzieje ze nie jestem za ciekawska ale taka juz moja natura
Ja tez lece, do kina, wiec po powrocie od razu tu zagladne

Edytowane przez ravserge80
Czas edycji: 2009-02-09 o 14:51
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 16:52   #1129
arm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 66
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Katunia chwaliłam się swoją suknią w poprzedniej częsci tego wątku ale na Twoje życzenie pochwale sie jeszcze raz Czekam na szczere opinie :P Może doradzicie tez cos w sprawie dodatkow???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b1.jpg (61,4 KB, 341 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b2.jpg (71,1 KB, 351 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b3.jpg (66,5 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b4.jpg (59,2 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b10.jpg (54,6 KB, 218 załadowań)
arm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 17:05   #1130
jeanne8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 251
Dot.: Suknia marzeń cz. III

arm

mam podobny model do Twojej sukni...
i również jestem na etapie wymyślania dodatków...
jeanne8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:24   #1131
Weronika09
Raczkowanie
 
Avatar Weronika09
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 86
Cytat:
Napisane przez arm Pokaż wiadomość
Katunia chwaliłam się swoją suknią w poprzedniej częsci tego wątku ale na Twoje życzenie pochwale sie jeszcze raz Czekam na szczere opinie :P Może doradzicie tez cos w sprawie dodatkow???
Śliczna suknia Pięknie w niej wyglądasz! Dodatki wg mnie bardzo dyskretne - ja bym założyła tylko kolczyki. Suknia jest przepiękna i nie potrzebuje żadnych dodatkowych ozdób!

[quote=Katunia;10894312]A ja bym powiedziała tak:
bolerko do kościoła
po kościela na sali ściagnąc bolerko.
Mi sie bolerka podobaja a te jest wyjatkowe!


Problem w tym, że nie robimy wesela tylko kameralne przyjęcie dla 25 osób. Chciałabym więc i w kościele i na przyjęciu być ubrana w najlepszej wersji Stąd mój dylemat: czy bez, czy z bolerkiem.
__________________
Szczęśliwa narzeczona

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:05 Powód: prosze nie pisac post pod postem i przypominam o funkcji multicytowania, takie sa zasady forum!
Weronika09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:09   #1132
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez arm Pokaż wiadomość
Katunia chwaliłam się swoją suknią w poprzedniej częsci tego wątku ale na Twoje życzenie pochwale sie jeszcze raz Czekam na szczere opinie :P Może doradzicie tez cos w sprawie dodatkow???
Ta suknie jest piękna idealnie podkreśla Twoje walory, takie. Jedynie co to nie chciałabym tego trenu (ze swojej sukni go usunęłam).

Możesz przypomnieć jaka to firma i ile Twoja sukienka kosztuje?
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:13 Powód: dopisek
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:20   #1133
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez arm Pokaż wiadomość
Katunia chwaliłam się swoją suknią w poprzedniej częsci tego wątku ale na Twoje życzenie pochwale sie jeszcze raz Czekam na szczere opinie :P Może doradzicie tez cos w sprawie dodatkow???
bardzo mi sie podoba bo moja b. podobna;-)A w bolerku to niczym suknia z elfa tolkienowskiego zdjęta Ideał
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431

Edytowane przez muron
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:22
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:24   #1134
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Arm, suknia przecudna Też taką chcę Do tego świetnie pasuje do Twojej figury... Ładniejszej chyba znaleźć nie mogłaś
A mam pare pytanek: co to za suknia, jaka cenai jeśli możesz napisać, to ile masz wzrostu i ile ważysz? - tak sie zastanawiam, czy ja tez bym tak dobrze wyglądała w tej sukni (55kg/164cm) a Ty w niej wyglądasz jak modelka

A co do dodatków, to suknia jest tak śliczna, że szkoda by było jej przytłaczać nie wiadomo czym. Ja bym do tego dała delikatny wisiorek i kolczyki.
A welon będziesz miała ten co na zdj? a myślałaś może o dużym haftowanym welobie, tj np na zdjęciu niżej? Takie coś do rybki to jak dla mnie też
tyle że wtedy bolerko nie będzie pasowac...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fallon1.jpg (18,3 KB, 204 załadowań)
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.

Edytowane przez kasia083
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:27
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:36   #1135
arm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 66
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Ta suknie jest piękna idealnie podkreśla Twoje walory, takie. Jedynie co to nie chciałabym tego trenu (ze swojej sukni go usunęłam).

Możesz przypomnieć jaka to firma i ile Twoja sukienka kosztuje?
Bardzo mi miło że sie podoba bo ja juz czasem sie zastanawiam czy to rzeczywiscie byl dobry wybor
Suknia to White One 424, ja placilam za nia 2970 z bolerkiem ale to bylo w promocji bo w listopadzie ja zamawialam. Teraz jest chyba o jakies 300 zł droższa.
Tren akurat bardzo chcialam miec i tu jest problem bo marzy mi sie tez długi welon... A nie chce byc "przeładowana" materialem Nie wiem co zrobic...
Bolerko załoze tylko do kosciola i na sale chce wejsc juz bez niego. Ale jak bedzie upal to uwazacie za stosowne zeby i tak je zalozyc na slub? Ślubuje 6 czerwca, moze byc roznie przy tym naszym teraz klimacie...

Mam 168 cm wzorstu i waze jakies 53kg, mam nadzieje ze juz chudsza nie bede :P
Welon na pewno chce gładziutki, taka mgiełke-tylko tak jak pisalam wyzej mam problem z jego długoscia....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 424-1.jpg (58,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 424-2.jpg (38,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 424-3.jpg (40,3 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez arm
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:43
arm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:51   #1136
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Suknia marzeń cz. III

arm muszę ci powiedziec , że suknia na tobie lezy 100000... razy lepiej niż na modelce. Nawet nie zwróciłam uwagi na tą suknię na stronie kolekcji, natomiast na ciebie w niej nie moge się napatrzeć...boska suknia!!!
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:04   #1137
Weronika09
Raczkowanie
 
Avatar Weronika09
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 86
Dot.: Suknia marzeń cz. III

To prawda! Masz świetną figurę, którą suknia rewelacyjnie eksponuje!
__________________
Szczęśliwa narzeczona
Weronika09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:07   #1138
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Weronika09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Z bolerkiem czy bez? co w ogóle sądzicie o tym bolerku?

Na pewno będę miała długi welon mgiełkę. Suknia jest oczywiście o 2 numery za duża, więc proszę przymrużyć na to oko
Mi nie pasuje bolerko koronkowe do tej sukni

Cytat:
Napisane przez arm Pokaż wiadomość
Katunia chwaliłam się swoją suknią w poprzedniej częsci tego wątku ale na Twoje życzenie pochwale sie jeszcze raz Czekam na szczere opinie :P Może doradzicie tez cos w sprawie dodatkow???
Wyglądasz super w tej sukni
Ja ślubuje dopiero w 2010roku, ale jest to również Moj typ suknirybki górą
Obym wyglądał równie cudnie jak Ty

Co do dodatków to hmm jakiś delikatny wisiorek+kolczyki z pewnością
Tylko nie wiem w jakim kolorze gustujesz-srebrny czy złoty, a może perły?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:08   #1139
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

no arm po prostu mi szczena opadła. rewelacja i super wybór
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:13   #1140
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziekuję Arm za odp

a na modelce to ta suknia nie wygląda już tak pięknie jak na Tobie a przecież Twoje zdj nie robił profesjonalista itd.. Wiec jak super będzie jak już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik

Co do bolerka i dużego welonu, to razem faktycznie mogłoby być trochę przeładowane. Mi się strasznie podobaja takie welony i dla takiego bym zrezygnowała z bolerka, ale z mniejszym welonem i bolerkiem jest ok. Nie brałabym takiego typu "mgiełka", ale poszukałabym takiego z delikatnym haftem na brzegach...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.