Dieta - MŻ-WR kontynuacja V - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-15, 09:09   #121
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Prawidłowa jest ta poranna i tą się bierze pod uwagę
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 09:11   #122
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez ewelina* Pokaż wiadomość
GRATULUJE wszystkim ubywających centymetrów u mnie w biodrach mniej o 2cm.
Jaką wagę bierzecie za prawdziwą tą od razu po wstaniu czy po południu a może wieczorną?
Rano się ważyłam było około 56kg, godzinkę po śniadaniu już 57, a wieczorem pewnie z 58kgJak to jest.
ta z rana jest dobra oj chyba sama wiesz czemu heh zartuje, ale tak jest no bo jak wazysz sie rano to to jest tylko jakby Twoje cialo a jak pozniej to cialo plus to co zjadlas
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 09:21   #123
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

a u mnie zalamka kilogram wrocil na mnie to juz nic nie dziala, a raczej na ta gromadzaca sie wode przeciagam zatem I faze protein do 10 dni...

gratuluje Wam zgubionych cm

Ewelka nie waz sie nigdy w ciagu dnia, waz sie tylko rano, na czczo, bez ubrania tylko ta waga bedzie prawidlowa
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 10:00   #124
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
a u mnie zalamka kilogram wrocil na mnie to juz nic nie dziala, a raczej na ta gromadzaca sie wode przeciagam zatem I faze protein do 10 dni...
są specjalne tabletki na zatrzymanie wody w organiźmie dla kobiet slyszałaś coś o tym? może to by pomoglo?
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 10:08   #125
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

czesć leniuchy
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 10:08   #126
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

wiem,ze sa, ale ro temu je bralam i nic nie pomagalo wiec teraz szkoda mi pieniedza wyrzucac na darmo w srode ide do lekarza, to licze,ze na jakies badania mnie wysle
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 10:14   #127
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
cześć kochane!!!!!
najpierw STO LAT dla Ewci!!!!

jestem tu -a to znaczy ze sie nie utopiłam i nawet nie poszło mi tak źle a to wszystko dzięki mojemu kochanemu TZ bo był blisko i mi pomagał i mnie wspierał i nawet mnie pochwalił, ze poszło mi dobrze
Dzieki Neska i Monika tobie też milo że pamiętałyście o moich urodzinach
A ja się pakuję i jutro na narty!!!!!!!!!!!!!!
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 10:22   #128
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

dzien dobry laseczki
ale sie rozpisalyscie ze musialam pol godziny czytac to co napisalyscie i nie pamietam co kazda napisala zbytnio
ale oczywiscie gratuluje spadku i kilogramow i centymetrow
Monika jakie ty masz wziecie no no....
a ja wczoraj miala superowy wieczor he he... oczywiscie dzieki tz
no bo najpierw mielismy posiedziec w domku ale dogadalismy sie ze znajomymi i pojechalismy do kina tzn najpier tz przyszedl z bukietem roz i serduszkiem potem ojechalismy wszyscy na kolacje ja jadlam salatke ale tak w ogole to zgrzeszylam jeszcze dwoma cukierkami i garscia popkornu a tak to tylko pilam
nio potem ja z kolezanka wskoczylam do sklepu z bielizna bo kolezanka chciala kupic no i wychodzimy a nasi faceci staja z takimi duzymi lizakami w ksztalcie serca
nio a potem poszlismy na film ślubne wojny fajny i posmiac sie bylo mozna i poplakac a pozniej o 00.01 poszlismy na krwawe walentynki w 3D myslalam ze sie posikam ze strachu tz smial sie ze jeszcze go nigdy tak mocno nie sciskalam no i w domku bylam o 3 rano bo pogoda byla straszna
o kilka zdjec moje wyglupy w walentynki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050565.jpg (36,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050570.jpg (53,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050572.jpg (43,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050559.jpg (60,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050586.jpg (50,9 KB, 23 załadowań)
__________________
168 cm -jest 58 kg-----będzie55kg ---?

Edytowane przez martyna2696
Czas edycji: 2009-02-15 o 12:42
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:07   #129
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

jaka chudzina!
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:20   #130
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
jaka chudzina!
zgadzam sie w 100 %
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:51   #131
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
bylam w galerii, zrobilam z kumpela wymiane towaru ja jej prezent dla TZta, ona mi kase za prezent hihi
a w ogole to u mnie na prokocimskim zadupiu pol metra sniegu kolo akademika
tragedia z ta pogoda

no ale w ogole jaki nr haha
jakies 3 tygodnie temu ide sobie na lacine ulica Szewska i jakis koles do mnie podbiega i sie pyta,czy sie z nim na kawe umowie ja mowie mu,ze sie spiesze na zajecia (jeszcze godzine mialam ), a on to moze innym razem bla bla bla, a moze jednak 5 min znajde, ze mu sie spodobalam, ze zwrocil na mnie uwage
tego samego dnia, jak z tej laciny wrocilam, ide do tesco, a tam jakis koles mnie mija i mowi: slicznie wygladasz ja na to sie usmiecham i mowie dziekuje potem ide robie zakupy, ide do kasy, patrze,a przy sasiedniej kasie on haha, to ja sie wloke z tymi zakupami,pakuje powoli,zeby on sobie poszedl no i odchodze,patrze,ze go nie ma, a tu nagle kolo wyjscia mi droge zabiega z czerwona roza i sie pyta,czy mam chlopaka ja mowie,ze nie mam, no to czy mam meza ja na to,ze meza tym bardziej nie posiadam haha to on i ta roze daje i o nr prosi ale nie w moim typie obydwoje byli

no a dzis wracam z miasta i ide do tesco, robie zakupy ( a wygladam nie za ciekawie, szalikiem opatulona, czapka na glowie,wlos rozwiany, mokry i splatany), wychodze i przed wejsciem jakis typek do mnie podchodzi i daje mi obrazki jakies tam z papiezem itp (juz mi sie tacy z obrazkami napatoczyli pare razy kiedys w okolicach dworca) i mowi,ze jak mam chec,to moge ich wspomoc, bo na cos tam zbieraja ze nr telefonu tez wystarczy,jak kasy nie mam no to ja wygrzebalam jakas zlotowke i mu daje, on sie usmiecha i sie pyta o ten nr no to ja mu daje, bo nawet ciekawy typek i fajnie sie usmiechal i mowi, ze ode mnie kasy nie wezmie i oddal ta zlotowke i sie przedstawil i kolega jego przyszedl, a on mowi: poznaj to moja przyszla zona Monia haha to ja do niego ile masz lat przyszly mezu i ile wzrostu (haha jaki wywiad ), no i ma 23 lata i ponad 180 cm, wiec sie nadaje lol haha a bo on sie jeszcze wczesniej pytal, jak ten nr chcial, czy mam meza (no kolejny haha) albo chlopaka no i sobie z nimi postalam chwile i pogadalam,te obrazki to sobie tak rozdaja,zeby dorobic hehehe a tak to niby pracuja gdzies tam w komputerach...no i czy bysmy sie nie spotkali dzis na jakis clubbing,skoro single z nas, to ja mowie,ze sie z kolezanka juz umowilam (nieprawda :P), a oni zebym kolezanke wziela, ja mowie,ze nie obiecuje, moze innym razem sie spotkamy no i gadka szmatka i poszlam do domu ;D ciekawe,czy sie kolega odezwie nawet fajny ^^
Hahaha nieźle ja miałam raz taką sytuację i az wstyd się przyznać ale bsię całowałam z obcym chłopem bo to było jak miałm ... 17 lat miałam skończone bo toi zima była i se idę przez miasto( zaznaczyć muszę ze byłam młoda i szczupła wtedy bo ważyłam 52 kg ) szłam sobie przez miasto wyfryzowana bo długie miałam włosu i najładniej wyglądałm jak miałam zakręcone w sprężynki i upięte w takiego poczochranego kojka i właśnie wtedy takiego miałam i długi czarny płaszc ... w ogóle to nieskromnie powiem ze ładnie wyglądałam i szłam sobie przeż ryneczek takim peeeewnym dumnym krokiem S zatrzymujemnie chłopak lat około 25 , BOSKI!!!! Mój typ wysoki, czarne włosy , leciutki zarośt karnacja dość ciemna, niesamowite oczy!!!! Jesoooo piękny był i nigdy go nie zapomne też zbierał na jakieś dzieci pieniądzw io zatrzymał mnie i pyta czy nie pomogę dzieciom, ja mu ze drobnych nie mam( jak zwykle bo niue ufam takim) a on zaczyna gadkę a czy na kawę pójdziemy no to ja że się śpieszę to moze numer mi dasz to jutro moze się nie będziesz śpieszyła kja mówię ze raczej tez będę no to on to chociaż buziaka bo taka piękna jestem ze nie da mi spokoju jak nie dostanie chociaż całusa i co ja zrobiłam no penie ze pocałowałam go , miał być całus a się przerodził w takiego słodkiego cudownego romantycznego buziola padłam prawie z nóg i jak szłam dalej to juz tylko o nim myślałam gdyby nie to ze nie ufna jestem to moze by coś z tego było bo facet był naprawdę bosk~i!!! Nieufna ale całować to się dałą
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 11:57   #132
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
Hahaha nieźle ja miałam raz taką sytuację i az wstyd się przyznać ale bsię całowałam z obcym chłopem bo to było jak miałm ... 17 lat miałam skończone bo toi zima była i se idę przez miasto( zaznaczyć muszę ze byłam młoda i szczupła wtedy bo ważyłam 52 kg ) szłam sobie przez miasto wyfryzowana bo długie miałam włosu i najładniej wyglądałm jak miałam zakręcone w sprężynki i upięte w takiego poczochranego kojka i właśnie wtedy takiego miałam i długi czarny płaszc ... w ogóle to nieskromnie powiem ze ładnie wyglądałam i szłam sobie przeż ryneczek takim peeeewnym dumnym krokiem S zatrzymujemnie chłopak lat około 25 , BOSKI!!!! Mój typ wysoki, czarne włosy , leciutki zarośt karnacja dość ciemna, niesamowite oczy!!!! Jesoooo piękny był i nigdy go nie zapomne też zbierał na jakieś dzieci pieniądzw io zatrzymał mnie i pyta czy nie pomogę dzieciom, ja mu ze drobnych nie mam( jak zwykle bo niue ufam takim) a on zaczyna gadkę a czy na kawę pójdziemy no to ja że się śpieszę to moze numer mi dasz to jutro moze się nie będziesz śpieszyła kja mówię ze raczej tez będę no to on to chociaż buziaka bo taka piękna jestem ze nie da mi spokoju jak nie dostanie chociaż całusa i co ja zrobiłam no penie ze pocałowałam go , miał być całus a się przerodził w takiego słodkiego cudownego romantycznego buziola padłam prawie z nóg i jak szłam dalej to juz tylko o nim myślałam gdyby nie to ze nie ufna jestem to moze by coś z tego było bo facet był naprawdę bosk~i!!! Nieufna ale całować to się dałą

Dobre!
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:00   #133
kiichi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 318
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Dzien dobry chudzinki

glizdka no no niezla historia, facet musial byc naprawde fajny

martyna jakas Ty szczuplutka

jezuuu jak ja dzisiaj umieram, wczoraj troche popilam, niestety na pusty żołądek i tak sie strułam buuuuuuuuuu ja juz nie pije
kiichi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:04   #134
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

he he Glizdko tez bardzooooooo ciekawa przygoda ty nieufna i calusna istoto
__________________
168 cm -jest 58 kg-----będzie55kg ---?
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:05   #135
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez kiichi Pokaż wiadomość
Dzien dobry chudzinki

glizdka no no niezla historia, facet musial byc naprawde fajny

martyna jakas Ty szczuplutka

jezuuu jak ja dzisiaj umieram, wczoraj troche popilam, niestety na pusty żołądek i tak sie strułam buuuuuuuuuu ja juz nie pije
ojej biedulka wspolczuje bo mialam wlasnie tak samo tydzien temu
a jesli chodzi o maja figure to dopiero po tych zdjeciach widac ze schudlam... no ale tego w rzeczywistosci nie widze
__________________
168 cm -jest 58 kg-----będzie55kg ---?
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:11   #136
kiichi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 318
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

a martyna powiedz mi czy na te krwawe walentynki warto iść? fajny film?

kurde, niedobrze mi, ide sie polożyć

Edytowane przez kiichi
Czas edycji: 2009-02-15 o 12:13
kiichi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:14   #137
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez kiichi Pokaż wiadomość
a martyna powiedz mi czy na te krwawe walentynki warto iść? fajny film?
wiesz dla mnie to bylo to straszne ogolnie ja horrorow nie lubie i w tych najgorszych momentach zamykalam oczy tulilam sie do tz he he no ale znajomi ktorzy sie nie bali mowili ze fajne sa te efekty... ja co poniektore widzialam czulam jak we mnie kula leci he he i mysle ze mozna sie na to przejsc
__________________
168 cm -jest 58 kg-----będzie55kg ---?
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:53   #138
kiichi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 318
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

to się wybiorę ja tam uwielbiam horrory, pozostaję niewzruszona heh w dodatku 3D, jeszcze nie byłam na żadnym 3D
kiichi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:59   #139
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez kiichi Pokaż wiadomość
to się wybiorę ja tam uwielbiam horrory, pozostaję niewzruszona heh w dodatku 3D, jeszcze nie byłam na żadnym 3D
no ja wlasnie tez pierwszy raz bylam a jak tam sie czujesz?? mam nadzieje ze lepiej juz
__________________
168 cm -jest 58 kg-----będzie55kg ---?
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 13:00   #140
kiichi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 318
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

troszkę lepiej, dzięki coś zjadłam i popijam herbatkę z cytrynką mmmm ale kurcze nadal ten cholerny helikopterek
kiichi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:01   #141
ewelka122
Raczkowanie
 
Avatar ewelka122
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 102
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
a ja mam A i własnie nie powinnam jesc nabiału....moze faktycznie ta dieta proteinowa nie dla mnie...moze za duzo białka jem i nie chudne??



no właśnie dziewczynki jak to jest z ta dietą wg gr krwii???
ja mam 0..i uwielbiam nabiał..a powinnam jeść dużo mięcha..((((((((
co się dzieje jak się tego nie przestrzega???
ewelka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:02   #142
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez ewelka122 Pokaż wiadomość
no właśnie dziewczynki jak to jest z ta dietą wg gr krwii???
ja mam 0..i uwielbiam nabiał..a powinnam jeść dużo mięcha..((((((((
co się dzieje jak się tego nie przestrzega???
ja ci w tym nie pomoge bo nie mam pojecia.... a ja to jestem taka ze lubie i miecho i nabial i nie mam pojecia nawet jaka grupe krwi posiadam
__________________
168 cm -jest 58 kg-----będzie55kg ---?
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:04   #143
kiichi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 318
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez ewelka122 Pokaż wiadomość
no właśnie dziewczynki jak to jest z ta dietą wg gr krwii???
ja mam 0..i uwielbiam nabiał..a powinnam jeść dużo mięcha..((((((((
co się dzieje jak się tego nie przestrzega???
ja to pojęcia na ten temat nie mam, zdaję się na własne instynkty
kiichi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:05   #144
ewelka122
Raczkowanie
 
Avatar ewelka122
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 102
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
a niedługo muszę się zabrać za robienie jeżyków, tylko czekam na siostrę, która masło ma mi kupić... o ile kupi w ogóle...
Madzia z jakiego przepisu robisz te jeżyki????
ewelka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:07   #145
ewelka122
Raczkowanie
 
Avatar ewelka122
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 102
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez kiichi Pokaż wiadomość
ja to pojęcia na ten temat nie mam, zdaję się na własne instynkty

ja mam nadzieję że jakoś nie bardzo to bedzie wpływac na moją diete..mam nadzieję!!! bo ja praktycznie bardzoo dużo nabiału spozywam..=)) mięsko też ale mniej..=)
ewelka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:12   #146
kwakwa_1
Rozeznanie
 
Avatar kwakwa_1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wawka
Wiadomości: 677
GG do kwakwa_1
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

a ja dziś już jestem grzeczna i ładnie się dietkuje ale na wage boje się wjeść - postanowiłam że dopiero w środe bo dziś chyba nei byłabym zachwycona tym co zobaczyłam -
a wczoraj dostałam bukiet róż i magiczny kubol co jest czarny a jak się wleje wody to się robi białutki i są na nim nasze fotki różne a potem byliśmy na kolacji w greckiej kanjpia i jadłam łososia z grilla z grillowanymi warzywkami - pycha - i taką dobrą pomarańczową herbatke a potem kupiliśmy sobie greckie wino i oglądaliśmy Mamma Mia pojadając tego Snikersa co zrobiłam ( w końcu musze stwierdzić że wyszedł całkiem niezły) i moje jeźyki - te ciemna wyszły smaczniejesze niż białe ( ciemne były z ryżem a białem z wiórkami kokosowymi w obu było musli orzechy i rodzyny) i tak nam zleciało tyle czasu że trzeba było już iść spać

było milutko

a dziś na 16 na kręgle się ze znajomymi umowiliśmy

Niezapominajko - kurcze a może Tobie lepiej w takej wadze??zobacz jakie masz powodzenie!!!
__________________
73 -> -> ->
Dunkanka od
...zanim groszki i róże pocałują się znów przez płot...
kwakwa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:04   #147
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Glizdka wymiata

Martyna ale masz figurke cacy

Kwakwa na pewno mi nie lepiej, bo jak sie zrzuci zimowe odzienie, to nikt sie za taka wielka dupa nie obejrzy jak ja sie nawet moich rak wstydze teraz

a ja sobie spalam 2,5 godziny bo sie w nocy nie wyspalam, bo zasnelam ok 3, no a o 11 sie polozylam z ksiazka do lozka i bec musialam zasnac,bo mi sie oczka kleily
a Wy tu piszecie,jak szalone
czekam na piersi z kurczaka,az sie ugotuja, zjem i sie biore za nauke, bo mam kurcze sporo na dzis zaplanowane i znowu bede do nocy siedziec
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:11   #148
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez kwakwa_1 Pokaż wiadomość
a ja tylko na chwilkę bo już powinnam się kąpać właściwie - Madziu jeżyki sa już twardziutkie i smaczniutkie - sama nei jdalam ale testowalam na siostrze i git
zrobiłam białe i czarne - i chyba się im nie oprę ale narazie czekają na tż tak samo jak te pierońskie ciasto które dziś trochę podratowałam i nie wygląda już tak źle - jak smakuje nei wiem bo też na tź czeka - ma coś na górze dla niego napisane dlatego nie ma jak podkraść ani kawałka
Cytat:
Napisane przez ewelka122 Pokaż wiadomość

z jakiego przepisu robisz jezyki?????=))
hej jeżyki robiłam z przepisu naszej Basieńki
http://basinepichcenie.blox.pl/html/...21.html?518601

wyszły naprawdę pyszniutkie TŻ-towi bardzo smakowały Tak jak i moje cannelloni udało się, nic nie spaliłam hehe
W ogóle wczorajsze Walentynki były bardzo miłe TŻ przyniósł mi jakiegoś kwiatka w doniczce, 2 pary kolczyków, rafaello, takie małe winko i jeszcze mi kupon puścił na zakładach bo my czasem sobie obstawiamy tzn. ja raz na jakiś czas, ale on to często gra... wczoraj przegrał ze 40 zł a dziś puścił za 50 żeby się odegrać.... żeby mu tylko weszło bo jak nie to się chyba załamie

A ja dziś miałam exam na uczelni, ale na szczęście ostatni
wydaje mi się, że mogę już zacząć opijać zaliczony bez poprawki 3 semestr
choć może lepiej poczekam jeszcze na wyniki tego dzisiejszego egzaminu

niezapominajka z Ciebie to niezła flirciara jest

Martynko
ale Ty szczupła jesteś zakaz odchudzania
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:13   #149
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

Cytat:
Napisane przez ewelka122 Pokaż wiadomość
no właśnie dziewczynki jak to jest z ta dietą wg gr krwii???
ja mam 0..i uwielbiam nabiał..a powinnam jeść dużo mięcha..((((((((
co się dzieje jak się tego nie przestrzega???
jesli chcesz to zrobie zdjecie takiej kartki o grupie krwi 0, ktora dostalam od dietetyka. mysle ze wiekszosc z tych informacji znajdziesz w internecie, ale jesli chcesz to moge wstawic
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 17:11   #150
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja V

dziewczyny przyłącze sie do waszego wspólnego odchudzania
wydaje mi sie,że MŻ jest dobrym rozwiązaniem szczegolnie dla mnie, gdyż nie potrafie ściśle przestrzegac jakiejś konkretnej diety z wyznaczonymi posilkami!!!
moja największą zmorą są słodycze - postaram się od nich uwolnic
i będe zaglądac tu jak najczściej
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.