Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 19:47   #4171
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja ogólnie ciuchów nie lubię kupować. Natomiast Samiec jak wlezie na net, to zwykle coś poklika. On ma więcej ubrań niż ja
Bez opamiętania klika tez na akcesoria rowerowe, typu: nowa kierownica (przeciez ma kierownice ), opony ...
Ja tam lubię kupować, jak mi się coś spodoba, natomiast nienawidzę, jak coś muszę kupić, szczególnie jeśli są to jeansy albo koszula do pracy. Te pierwsze zwykle mi na dupę nie wchodzą, a z tymi drugimi najczęściej jest problem z dopięciem się w biuście Ale ogólnie ciuchy kupować lubię i teraz aż mnie skręca jak widzę te nowe, wiosenne kolekcje w sklepach. Już bym sobie coś z chęcią kupiła, ale póki co jakoś się powstrzymuję. Nie wiem tylko czy w czwartek w Krk mi się to uda
Na razie na pocieszenie kliknęłam sobie nowy stanik, mam nadzieję, że jutro przyfrunie i że któryś rozmiar będzie pasował, bo zamówiłam dwa sąsiednie dla pewności.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oj dla mnie ksiązki to coś wspaniałego, choć ostatnio nie czytam prawie wogóle Kiedyś czytałam nawet 4-5 książek w ciągu miesiąca a teraz jedną ciągnę kilka miesięcy.
Lektur za to nie czytałam wogóle (w podstawówce ani w LO) - oprócz Początku i Przedwiośnia.
A ja z kolei w podstawówce przeczytałam wszystko prócz Pana Tadeusza, a w LO, to czytałam wybiórczo tylko to, co mi się podobało. W końcu jest tyle ciekawszych książek niż lektury...
Ale teraz też nie mam czasu. Kupiłam 3 książki w ciagu ostatnich 2 miesięcy i żadnej nie przeczytałam, jedną ledwie zaczęłam. Tylko ebooka Cień wiatru podczytuję w pracy i jak dobrze pójdzie, to w tym tygodniu go skończę

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ja klikam tylko kosmetyki, ubrań nie lubię kupować bez obejrzenia jak na mnie leżą, dotknięcia tkaniny, faktury itp. Tym bardzie,że wiele jest ładnych rzeczy, a jak się je założy to wyglądają jak worek na ziemniaki
Też wolę przymierzyć, pomacać, ale zdarzyło mi się kupować przez neta i jak z zakupów z ebaya jestem zadowolona, tak z BonPrixa nie bardzo. Niby zamówiłam sweterek, na który chorowałam, ale miałam go na sobie 2 razy i to wystarczyło, żeby stwierdzić, że nie dla mnie on Teraz się zbieram, żeby go wystawić na All czy gdzieś.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
przychodze z nowinami dostalam te robote zaczynam od 16 marca iiiii w nagrode kupilam sobie wibratorka Lancome, zaraz ide nim pomalowac rzesiska.
No, no, gratulacje

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
promocja TBS u nas nadal trwa, ale nic nie wzielam. szkoda mi bylo pieneidzy zaczynam zalowac ze tak zaszalalam z maslami, bede musiala komus ze trz, cztery opchnac.
Szalona kobieta
A ja się zaczynam zastanawiać czy mnie to cieszy czy martwi... to, że promocja trwa nadal...

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ostatnio chciałam się przestawić na tę Yerbę przez wspomnianego kolegę, ale ciągle jak jestem na Kazimierzu to nie w celach zakupowych
To może się tam wybierzemy razem w czwartek ;> Bo przez to gadanie o herbatkach i ja mam ochotę na jakieś takie pyszne, a w mojej dziurze jedna lipna herbaciarnia, która cieszy się takim powodzeniem, że mam poważne podejrzenia, że te herbaty prędzej tam zwietrzeją niż się sprzedadzą

**************
Spadam na M jak miłość, potem może wrócę. Chociaż nie wiem czy dla relaksu nie obejrzę sobie 3 odcinków Desperatek, które mi TŻ ściągnął. Jak na dziś mam za dużo wrażeń, począwszy od porannego pobierania krwi, podczas których pielęgniarka miała do mnie pretensje, że mi żył nie widać i stwierdziła, że przecież ona cudotwórcą nie jest takim tonem, że nie wiedziałam czy uciekać czy siedzieć, potem druga pielęgniarka mnie wkurzyła, a na koniec dnia wylądowałam na fotelu dentystycznym, na którym to dowiedziałam się, że mój bolący ząb trzeba rozebrać i poskładać od nowa Bo on w zasadzie tylko w połowie jest mój, a w połowie rekonstrukcja. Póki co dostałam tylko trutkę, jutro antybiotyk, a pewnie w piątek umówimy się na rzeź

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2009-02-23 o 19:48
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:13   #4172
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Naprawdę? Aaa byłabym Ci wdzięczna dozgonnieTeraz to już będziesz musiała przyjść na zlot
Mój też, chyba nawet najulubieńszy 9 sezonów obejrzałam nie powiem w ile czasu, bo byście pomyślały, że nic nie robię oprócz oglądania seriali i ostatni sezon zdążyli mi skasować
Bardzo chętnie się kiedyś zjawię Jeśli chodzi o czas oglądania, to trudno mnie zdziwić i z nikogo się nie śmieję - Miasteczko Twin Peaks i właśnie Przyjaciół obejrzałam jakoś niemożliwie szybko


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jak na dziś mam za dużo wrażeń, począwszy od porannego pobierania krwi, podczas których pielęgniarka miała do mnie pretensje, że mi żył nie widać i stwierdziła, że przecież ona cudotwórcą nie jest takim tonem, że nie wiedziałam czy uciekać czy siedzieć, potem druga pielęgniarka mnie wkurzyła, a na koniec dnia wylądowałam na fotelu dentystycznym, na którym to dowiedziałam się, że mój bolący ząb trzeba rozebrać i poskładać od nowa Bo on w zasadzie tylko w połowie jest mój, a w połowie rekonstrukcja. Póki co dostałam tylko trutkę, jutro antybiotyk, a pewnie w piątek umówimy się na rzeź
Współczuję Magjo, mam nadzieję, że chociaż nie będziesz miała siniaków po tym pobieraniu - niektóre pielęgniarki nawet tego nie potrafią dobrze zrobić A dentysty współczuję jeszcze bardziej - ale wierzę, że rzezi nie będzie, ze znieczuleniem prawie nic nie czuć - sama muszę iść na prześwietlenie, bo bolą mnie zęby, a dentystka ostatnio nic nie widziała - boję się, że to coś poważnego
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:33   #4173
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Współczuję Magjo, mam nadzieję, że chociaż nie będziesz miała siniaków po tym pobieraniu - niektóre pielęgniarki nawet tego nie potrafią dobrze zrobić A dentysty współczuję jeszcze bardziej - ale wierzę, że rzezi nie będzie, ze znieczuleniem prawie nic nie czuć - sama muszę iść na prześwietlenie, bo bolą mnie zęby, a dentystka ostatnio nic nie widziała - boję się, że to coś poważnego
Siniaczka już mam, ale to u mnie normalka, więc samo jego pojawienie mnie nie dziwi. Dziwi mnie tylko to, że jest tak ciemny
A co do dentysty fakt, że w znieczuleniu nic się nie czuje, ale ja i tak nie umiem spokojnie usiedzieć na fotelu jak mi dentysta wierci w zębach. Poza tym pierwszy raz idę do tego dentysty, tata do niego chodzi i wiem, że jest ok, ale wolałabym swojego. Tylko on mnie kurka nie chciał dziś przyjąć,a skoro u tego zaczęłam, to i u tego skończę.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:32   #4174
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Siniaczka już mam, ale to u mnie normalka, więc samo jego pojawienie mnie nie dziwi. Dziwi mnie tylko to, że jest tak ciemny
A co do dentysty fakt, że w znieczuleniu nic się nie czuje, ale ja i tak nie umiem spokojnie usiedzieć na fotelu jak mi dentysta wierci w zębach. Poza tym pierwszy raz idę do tego dentysty, tata do niego chodzi i wiem, że jest ok, ale wolałabym swojego. Tylko on mnie kurka nie chciał dziś przyjąć,a skoro u tego zaczęłam, to i u tego skończę.
oki, podejdziemy na Kupa razem

Nowa KateMoss- ciekawi mnie i chociaz wybieram zapachy po kolorach butelek to nie mam pojęcia co siedzi w żółcioszkach
http://www.cosmoty.de/news/2907/

Aha i kupiłam sobie ten mini podkład bezbarwny Avonu za 3zł na pocieszenie wygląda na zwykłą bazę pod podkład, zobaczymy jak działa

I wróciłam do 'mineralnego' Revlona, ładnie się wtapia na krem garniera dla wrazliwców
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 22:48   #4175
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Mam pytanie,ktora z Was aktywnie dziala w Avonie i zamawia w tradycyjny sposob nie kupujac w COK-u?
Pytam sie glownie dlatego,ze znowu glupia firma wycofuje bez ostrzezenia kosmetyki,ktore mnie bardzo odpowiadaja-jako nieliczne Avonowe cuda i mignelo mi w ktorejs ofercie netto chyba,ze sa antyperspiranty Avon Active.
Zalezy mi aby zrobic zapas bo to moj nr 1 jezeli chodzi o antyperspiranty.

MagJa mam nadzieje,ze wszystko dobrze sie zakonczy.

Rzyrafko podrzuc sklad tego bezbarwnego cuda

Padam nie mam sil
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 06:38   #4176
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Witam

Rzyrafko też jestem zainteresowana tym bezbarwnym podkładem.
Proszę o relację

Dziewczyny idzie ocieplenie od 1 marca.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 06:43   #4177
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Dobry
Ale jestem dziś nie do życia W nocy się obudziłam cała zlana potem, czuję sie jakby mnie znów coś brało. Strasznie mnie wieczorem łamało w kościach a teraz od rana nie mam na nic siły. Najchętniej bym spała cały dzień


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Póki co dostałam tylko trutkę, jutro antybiotyk, a pewnie w piątek umówimy się na rzeź

Mnie też czeka wizyta u dentystki, którą ciągle odkładam a mniej więcej od pół roku chodzę sobie z dziurą w zębie, bo mi plomba wypadła i nie wiem sama na co ja jeszcze czekam Choć z drugiej strony boję się iść, bo ostatnią wizytę miałam rok temu jakoś wiosną i skończyło się to tym, że po zaplombowaniu zęba wyszłam z gabinetu, zawiało mnie i miesiąc potem leczyłam okostną


Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Padam nie mam sil
Hexiu

Vibesiu ocieplenie? Naprawdę? Jejku jak dobrze

EDIT: Miałam dziś na te zakupy jechać, ale znów muszę to odłożyć. Za to zamierzam uciec dziś z pracy wcześniej i muszę do Natury iść, bo nie mam żelu do golenia a ciągle zapominam go kupić.
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2009-02-24 o 06:45
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 06:57   #4178
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII



Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Już lepiej, że ma bzika rowerowego niż jakby miał mieć samochodowego - na samochody można wydać jeszcze więcej pieniędzy...
Na samochód też dużo wyda, bo kupuje nowy

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dobrze, że piszesz, że hydrolat lipowy śmierdzi, bardzo dobrze, jeden hydrolat wylatuje z mojej listy Jak coś jeszcze przetestujesz, to, proszę, napisz A wcześniej myślałam, że zamawiasz na mazidłach - tam z próbkami jest dużo lepiej - zawsze dostawałam, o co prosiłam, a nigdy nie robiłam takich dużych zamówień
Bo na mazidłach też zrobiłam zamówienie Wczoraj zrobiłam przelew i zostaje mi tylko czekać

Hex: ja zamawiam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 07:54   #4179
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mam pytanie,ktora z Was aktywnie dziala w Avonie i zamawia w tradycyjny sposob nie kupujac w COK-u?
Pytam sie glownie dlatego,ze znowu glupia firma wycofuje bez ostrzezenia kosmetyki,ktore mnie bardzo odpowiadaja-jako nieliczne Avonowe cuda i mignelo mi w ktorejs ofercie netto chyba,ze sa antyperspiranty Avon Active.
Zalezy mi aby zrobic zapas bo to moj nr 1 jezeli chodzi o antyperspiranty.
Hexxiu ja zamawiam,w razie czego pisz,jak bede ci dorzucac do paczuszki(a juz ja zbieram dla ciebie w pudeleczku) to ci wloze te antyperspiranty
Mozemy nawet bezgotowkowo,Bo i tak chcialam cie prosic o zakup kremu bielendy bo u mnei nie ma nigdzie..

Kochana odpocznij troche

Reszte cytatow mi zezarlo

MagJu droga kusisz mnie OPI jak nie wiem co.I znalazlam jeszcze takie piekne sally hansen..chyba zamowie na wiosne cos
Wspolczuje ci dentysty bardzo,mam nadzieje ze jakis ludzki.Ja nie znosze jak mi ktos mowi:
"nei bedzie bolalo,nie trzeba znieczulenia"
Sorry ,ale to moja buzia,moze nei bedziemy eksperymentowac

Ja tez gdzies mam ten podklad i sklad na moje oko ma taki jakis-nie teges


Tata podrzucil mi moje miniaturki
zestaw clinique jest cudny a zestaw clarins
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2009-02-24 o 08:28
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:36   #4180
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Dzień dobry wszystkim NK

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Tata podrzucil mi moje miniaturki
zestaw clinique jest cudny a zestaw clarins
A co jest w zestawie clarinsa? Chyba też dopadnę jakieś miniaturki bo bardzo mnie niektóre produkty zainteresowały. Samoopalacz już testowałambardzo fajny, tylko trochę wysusza skórę. Nastepnym razem wklepię pod niego więcej kremu nawilżającego.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:42   #4181
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Isa dzisiaj chyba bedzie lepiej bo zregeneruje sily

Hosenko napisalam PW

Gayenko krem kupilam i zapomnialam powiedziec-gapa ze mnie
Jak tylko zrobi sie cieplej i przybedziesz do Swietego Miasta to zapraszam na celebracje do Quality -az nie wierzylam ze w moim grajdole otworzyli te perfumerie.Teraz calkiem przepadlam bo mam ja centralnie po drodze jak ide do pracy....

Jestescie w stanie sprawdzic gdzie w jakiej ofercie sa te antyperspiranty?bo zrobilabyum sobie naprawde zapas
Patrzalam na All ale maja po jednej sztuce albo dwie i wiecej niet wiec dalam sobie spokoj z szukaniem.
Wiedzialam,ze jak zwykle mozna na Was liczyc


Milego dnia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 08:43   #4182
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość

A co jest w zestawie clarinsa? Chyba też dopadnę jakieś miniaturki bo bardzo mnie niektóre produkty zainteresowały. Samoopalacz już testowałambardzo fajny, tylko trochę wysusza skórę. Nastepnym razem wklepię pod niego więcej kremu nawilżającego.
kosmetyczka,krem do rak 30 ml,balsam do ciala 30 ml,15 ml kremu do buzi Multi-Active, i krem ujedrniajacy na cellulit 30 ml plus sliczny maly blyszczyk

A ten samoopalacz sie naklada pod krem,zapomnialam ci napisac najpierw mozna nalozyc to mleczko a potem spokojnie krem do twarzy
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2009-02-24 o 08:45
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:45   #4183
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
kosmetyczka,krem do rak 30 ml,balsam do ciala 30 ml,15 ml kremu do buzi Multi-Active, i krem ujedrniajacy na cellulit 30 ml plus sliczny maly blyszczyk

A ten samoopalacz sie naklada pod krem,zapomnialam ci napisac najpierw mozna nalozyc to mleczko a potem spokojnie samoopalacz

Gdyby nie spasowal Ci krem Multi Active to pamietaj o mnie

Ile wyniosl Cie ten zestaw?bo w sumie moze reszte uplynnilabym poza kremem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:47   #4184
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Witam Was po małej przerwie
Nie było mnie trochę, ale starałam się Was podczytywać Miałam ostatnio dośc pracowity okres, mimo że szkoła mi się jeszcze nie zaczęła, no i trochę rzeczy się działo w między czasie
Kosmetycznie zaszalałam tylko w TBS - kupiłam w promocji Zestaw Hemp, maseczkę tea tree, i tonik z tej samej serii
Ostatnio wykończyłam peeling, tonik, żel Avene (starczył mi na 5 miesięcy!!). Żelu do mycia twarzy na razie nie kupuję, bo samych miniatur i próbek mam na dobre 2 miesiące! Na wykończeniu też jest kilka rzeczy Nie mam już żadnego żelu w zapasach za wyjątkiem miniatur, ale chcę je też zużyć zanim zrobie nowe zapasy
Nowy balsam Garniera z mocznikiem jest super i dobrze nawilża (nawet ostatnio usłyszałam od płci męskiej, że mam b. miękką skórę ) , niestety czasami mnie szczypie, szczególnie na nogach po goleniu To chyba ten mocznik, bo kiedyś też miałam krem z mocznikiem i po goleniu mnie szczypał

Kochanie, witaj w gronie Nałogowych Kosmetykoholiczek Miło widzieć kolejną Warszawiankę
Agnieska, Ciebie też miło widzieć, czekamy na aktualizacje zbiorów

Gayenka, jakie masz miniaturki ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:51   #4185
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Hex, kulki (różowa i zielona) są w netto do K4 za 4,50
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-02-24 o 08:53
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:51   #4186
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Gdyby nie spasowal Ci krem Multi Active to pamietaj o mnie

Ile wyniosl Cie ten zestaw?bo w sumie moze reszte uplynnilabym poza kremem
zaraz wysle Pw
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Witam Was po małej przerwie
Nie było mnie trochę, ale starałam się Was podczytywać Miałam ostatnio dośc pracowity okres, mimo że szkoła mi się jeszcze nie zaczęła, no i trochę rzeczy się działo w między czasie
Kosmetycznie zaszalałam tylko w TBS - kupiłam w promocji Zestaw Hemp, maseczkę tea tree, i tonik z tej samej serii
Ostatnio wykończyłam peeling, tonik, żel Avene (starczył mi na 5 miesięcy!!). Żelu do mycia twarzy na razie nie kupuję, bo samych miniatur i próbek mam na dobre 2 miesiące! Na wykończeniu też jest kilka rzeczy Nie mam już żadnego żelu w zapasach za wyjątkiem miniatur, ale chcę je też zużyć zanim zrobie nowe zapasy
Nowy balsam Garniera z mocznikiem jest super i dobrze nawilża (nawet ostatnio usłyszałam od płci męskiej, że mam b. miękką skórę ) , niestety czasami mnie szczypie, szczególnie na nogach po goleniu To chyba ten mocznik, bo kiedyś też miałam krem z mocznikiem i po goleniu mnie szczypał

Kochanie, witaj w gronie Nałogowych Kosmetykoholiczek Miło widzieć kolejną Warszawiankę
Agnieska, Ciebie też miło widzieć, czekamy na aktualizacje zbiorów

Gayenka, jakie masz miniaturki ?
Madziaaaaaaaa!
dzielny zuzywacz z ciebie
napisalam o miniaturkach wyzej,mam jeszcze zestaw clinique-maly ddml,peeling,AAER ,tusz i blyszczydelko
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:07   #4187
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Witam Was po małej przerwie
Nie było mnie trochę, ale starałam się Was podczytywać Miałam ostatnio dośc pracowity okres, mimo że szkoła mi się jeszcze nie zaczęła, no i trochę rzeczy się działo w między czasie
Kosmetycznie zaszalałam tylko w TBS - kupiłam w promocji Zestaw Hemp, maseczkę tea tree, i tonik z tej samej serii
hej Madziu
szalenie w TBS usprawiedliwione, grzech nie skorzystać z promocji
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:10   #4188
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Gayenko, sleepy milo Was widzieć

Gayenko, powiedz mi skąd masz takie zestawy miniatur? Bo mnie też kuszą a nie wiem gdzie nabyć
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:15   #4189
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Gayenko, sleepy milo Was widzieć

Gayenko, powiedz mi skąd masz takie zestawy miniatur? Bo mnie też kuszą a nie wiem gdzie nabyć
ze allegra
bo sa kuszace,sama chcialabym jeszcze jeden
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 09:16   #4190
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
ze allegra
bo sa kuszace,sama chcialabym jeszcze jeden
A mogę prosić na PW lub tu od kogo kupowałaś ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:19   #4191
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Madziu
Na promocję w Body Shopie nie było chyba mocnych

ja właśnie wczoraj zużyłam miniaturę masła zapasy topnieją
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:24   #4192
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Madziarrek-poszlo PW

Nosek -doszla paczusia?


A ja dzisiaj uzywam balsamu MANGO z TBS (od Vibeskiii ) i mam jeszcze melonowy krem balea do wysmarownia
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:26   #4193
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Nosek -doszla paczusia?
jeszcze nie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:27   #4194
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Fajny ten zestaw miniatur i cena tez dobra ale z calosci chcialabym jedynie krem Multi Active i moze ewentualnie blyszczyk bo reszta nie przydatna dla mnie

Hosenko dziekuje za info,jak bedzie blizej to daj znac bo przypomne sie Wam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:27   #4195
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Witam Was po małej przerwie
Nie było mnie trochę, ale starałam się Was podczytywać Miałam ostatnio dośc pracowity okres, mimo że szkoła mi się jeszcze nie zaczęła, no i trochę rzeczy się działo w między czasie
Kosmetycznie zaszalałam tylko w TBS - kupiłam w promocji Zestaw Hemp, maseczkę tea tree, i tonik z tej samej serii
Ostatnio wykończyłam peeling, tonik, żel Avene (starczył mi na 5 miesięcy!!). Żelu do mycia twarzy na razie nie kupuję, bo samych miniatur i próbek mam na dobre 2 miesiące! Na wykończeniu też jest kilka rzeczy Nie mam już żadnego żelu w zapasach za wyjątkiem miniatur, ale chcę je też zużyć zanim zrobie nowe zapasy
Nowy balsam Garniera z mocznikiem jest super i dobrze nawilża (nawet ostatnio usłyszałam od płci męskiej, że mam b. miękką skórę ) , niestety czasami mnie szczypie, szczególnie na nogach po goleniu To chyba ten mocznik, bo kiedyś też miałam krem z mocznikiem i po goleniu mnie szczypał

Kochanie, witaj w gronie Nałogowych Kosmetykoholiczek Miło widzieć kolejną Warszawiankę
Agnieska, Ciebie też miło widzieć, czekamy na aktualizacje zbiorów

Gayenka, jakie masz miniaturki ?
Maaadzia, wreszcie, już się bałam że cię w tej Łodzi porwali czy cuś Fajnie że wreszcie wróciłaś No i gratuluję zużywania, powiem tylko że u mnie też idzie nie najgorzej, akcja minimalizacja w pełni

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
ze allegra
bo sa kuszace,sama chcialabym jeszcze jeden
Widziałam ostatnio te zestawy w Sephorze, dodawali je do zakupów Clarinsa za min. 190zł.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:31   #4196
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Hexx, czy nadal poszukujesz odrobiny Tygryska?
Mam kilka kropel we fiolce.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:33   #4197
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość


Widziałam ostatnio te zestawy w Sephorze, dodawali je do zakupów Clarinsa za min. 190zł.
Lizzie jestes 4 osobą z tego wątku,ktora mi to mowi
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
jeszcze nie
Jak to? do sleepy doszla od razu
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:38   #4198
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Madziu
Na promocję w Body Shopie nie było chyba mocnych

ja właśnie wczoraj zużyłam miniaturę masła zapasy topnieją
Cześć Nosku, gratuluję zużywania zapasów

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Madziarrek-poszlo PW
Dziękować

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Maaadzia, wreszcie, już się bałam że cię w tej Łodzi porwali czy cuś Fajnie że wreszcie wróciłaś No i gratuluję zużywania, powiem tylko że u mnie też idzie nie najgorzej, akcja minimalizacja w pełni
Jestem, jestem W Łodzi było bardzo męcząco i pracowicie, po powrocie miałam miłe odstresowywanie
Stęskniłam się za Wami, może jakaś herbatka w czwartek ?

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Widziałam ostatnio te zestawy w Sephorze, dodawali je do zakupów Clarinsa za min. 190zł.
Widziałam, ale szkoda mi trochę wywalać na siłę 200zł m żeby tylko dostać zestaw
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:41   #4199
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość


Widziałam, ale szkoda mi trochę wywalać na siłę 200zł m żeby tylko dostać zestaw
Ojej zacytowalas nie te Ele ,ktora to napisala
Mialam to samo-stwierdzilam ze wole sobie kupic taki zestawik na all

A ja drukuje teksty do egzaminu i zaraz robie sos brokulowy do makaronu a potem bede sie uczyc
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:47   #4200
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Jestem, jestem W Łodzi było bardzo męcząco i pracowicie, po powrocie miałam miłe odstresowywanie
Stęskniłam się za Wami, może jakaś herbatka w czwartek ?
ja chętnie, ale będę mogła dołączyć około 19 dopiero
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.