Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"czesc 3 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 21:16   #2731
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Brzuszki

Właśnie wróciłam do domku...wykończona strasznie...nachodziłam się cały dzień...a jak jeszcze zobaczyłam 7 stron do przeczytania z dzisiaj to..

...ale do rzeczy...

Dziękuję za wszystkie kciuki Pomogły bardzo, bo mam kilka super ujęć Maludy

Powiem Wam, że to 3D jest niesamowite...chociaż Mała współpracować nie chciała, bo spała sobie smacznie całą wizytę do tego była jak przyklejona do ściany macicy, więc lekarz troszkę się nagimnastykował żeby ją pokazać, ale pooglądał ją całą...nie miał nawet jednego małego zastrzeżenia do Zuzi...powiedział że piękny i duży dzieciaczek rośnie w brzuszku Zmierzył, policzył i pooglądał wszystko co było możliwe...i muszę nieskromnie powiedzieć (jak to każda Mama) że jest naprawdę cudowna Ma pyzatą troszkę buźkę, zadarty nosek...i jeśli będzie rosła w takim tempie jak dotychczas to w 40 tc powinna ważyć ok 3700g Jej wielkość mieści się we wszystkich granicach...ale raczej w wyższych partiach norm Jedyne co bylo troszkę niepokojące i na co mamy zwrócić uwagę przy kolejnych badaniach to...Mala ma pępowinę owiniętą wokół szyi...delikatnie na klatce piersiowej jej się łączy wiec nie jest źle...nie jest jakoś mocno zaciśnięta i lekarz powiedział że za kilka godzin może być inaczej ale mamy zwrócić na to uwagę...
...ale jak pięknie sobie spała... Cały czas jedną rączkę podpierała pod bródką, co jest dobrym znakiem, ponieważ układ nerwowy działa...na szczęście się nie zakrywała No i ziewnęła sobie trzy razy i uśmiechała się przez sen...

aaaa i lekarz mówił mi o liczeniu ruchów...dobrą godzinę po jedzeniu, jak zacznie kopać to liczyć 10 kopniaków...jeśli będą w ciągu 2 godzin to wszystko ok...jeśli dłużej zajmuje jej 10 kopnięć to jechać do szpitala...

Dziewczyny poraz kolejny zakochałam się w mojej małej Córeczce i cieszę się strasznie że mogłam ją zobaczyć...a film będę teraz codziennie oglądać

Zaraz zrobię screena buźki i Wam pokaże
Czekałam na ten opis . Cieszę się, że coś tam udało się zobaczyć, mimo, że Zuzia spała.
Wiem, że liczy się ruchy dziecka, ale nie wiem od którego tygodnia się to robi, bo w 24 to chyba za wcześnie, co?

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Doczytam jutro, bo Małż mnie woła, dobranoc Mamusie i Dzidziolki
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 21:23   #2732
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Dziewczyny tak na szybko wklejam dwa zdjątka...naprawdę nie mam już siły...jutro wkleję więcej

1. normalne usg...ale tak fajnie wygląda z tą rączką
2. 3D Widać jak się przytuliła do macicy...


Co do ruchów to szczerze nie pytałam od którego tygodnia liczyć, więc nie wiem ale jak już dzidzia normalnie fika, ma już swoje pory itd to na pewno liczyć...mówił własnie że godzinę po naszym jedzeniu dochodzi jedzonko do Dzidzi i wtedy zaczyna szaleć, jakby red bulla wypiła...wiec można zacząć liczyć kopniaki...te 10 szt / 2h to norma...jeśli będzie mniej to można się martwić...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buzka.jpg (42,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buzka3d.2.jpg (31,6 KB, 45 załadowań)
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 21:25   #2733
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Śliczna Zuzia

Lece juz lulu. Dobrej nocki Mamusie
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 21:28   #2734
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
właśnie myślałam o was i zastanawiałam sie dlaczego jeszcze nie ma maminej recencji z tak waznego wydarzenia. Wstawiaj nam jakies foteczki Zuzki- czekam
O liczeniu kopniaczków coś słyszałam, ale jak dziecko jest mniej ruchliwe i nie wykonuje tylu kopnięc to my wciąż w stanie gotowości wyjazdu do szpitala mamy byc? to jest reguła że tyle poewinno kopnąć?
no i piszesz jeszcze o współpracy Maludy tak więc myśle sobie jak to bedzie jak do czasu naszego 3d Laurka nie zmieni pozycji, bo na chwile obecna jest ułożona miednicowo nie chciałabym zawiedziona wyjsc z gabinetu.
No właśnie nie wiedziałam że jak Dzidzia śpi to taki problem będzie...próbowaliśmy ją troszkę obudzić ale nie dała się...przez to nie zmieniała pozycji i przytuliła się do macicy, więc ciężko było coś zrobić...ale ważne że chociaż troszkę ją pooglądaliśmy jakby zasłaniała rączką buźkę jak to ostatnio lubi u mojego gina to byłby większy problem

Cytat:
Napisane przez Nikka1221 Pokaż wiadomość
No pokaz pokaz!!!!:pli z:


Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
super, ze poogladalas corcie i jestes zadowolona
a ta pepowina to sie nie przejmuj, bo tak jak lekarz mowi moze sie odwinac nawet za chwile ale zwracac na to uwage warto
lepiej zawsze dmuchac na zimne

u mnie bylo na odwrot - maly nie mial nigdy podczas wizyt owinietej pepowiny a na sam koniec mu sie owinela i dlatego wczesniej urodzilam bo sie dusil po prostu
Właśnie z tą pępowiną nie martwię się tak bardzo bo przecież może się zmienić, ale pokaże zdjęcie ginowi we wtorek, żeby zwrócił na to uwagę...

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Karolinko, super wieści pzynosisz Cieszę się, że wszystko ok
Czekam na fotki Malutkiej

Już nie mogę się doczekac mojego 3d, jeszcze 2 tygodnie
Niesamowite uczucie...naprawdę polecam

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Czekałam na ten opis . Cieszę się, że coś tam udało się zobaczyć, mimo, że Zuzia spała.
Wiem, że liczy się ruchy dziecka, ale nie wiem od którego tygodnia się to robi, bo w 24 to chyba za wcześnie, co?
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 21:36   #2735
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Karolinak82 foteczki stwierdziłabym że są wręcz ujmujące
Chwytają za serduszko Niesamowite
Po cichu myślałam że doktorek zna jakiś tajemniczy sposób na pobudkę, lub coś

Wózek vector dość kosmiczny, ale wydaję się być zgrabnym.
Ja na chwilę obecną nie wiem czy zostaję przy bolderze
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 22:01   #2736
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Śliczna Zuzia
Dziękujemy

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Karolinak82 foteczki stwierdziłabym że są wręcz ujmujące
Chwytają za serduszko Niesamowite
Po cichu myślałam że doktorek zna jakiś tajemniczy sposób na pobudkę, lub coś

Wózek vector dość kosmiczny, ale wydaję się być zgrabnym.
Ja na chwilę obecną nie wiem czy zostaję przy bolderze
Oj to prawda...łezka sama się w oku kręci jak się widzi to cudo Niedługo zobaczysz Mieszkankę swojego brzuszka...

A Doktorek robił co mógł by obudzić Śpiocha...myślałam momentami że mi dziurę w brzuchu zrobi...a Mała oczka i tak miała zamknięte...nic jej nie przeszkadzało


Ja dzisiaj byłam pół dnia na różnych zakupach i w dwóch sklepach z wózkami...kilkoma się przejechałam i muszę stwierdzić że najbardziej przypadł mi do gustu Jedo Fyn 4DS. Wcześniej już się nad nim zastanawiałam i nad Mutsy Transporter....ale z tych dwóch i kilku innych w sklepie najbardziej pasuje mi Jedo...Planuję jeszcze wizytę w dwóch hurtowniach więc zobaczymy czy mi się zmieni

aaa i jeszcze zaczęłam się zastanawiać nad Deltim Puma...całkiem fajny i niedrogi wózek
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej

Edytowane przez Karolinak82
Czas edycji: 2009-04-02 o 22:05
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 22:18   #2737
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Karolinko Zusia przecudna

a z tymi wozkami to ja juz sama nie wiem....nie dosc, ze malo ktory mi sie podoba tak do konca to jeszcze w sklepie one wygladaja calkowicie inaczej niz na zdjeciach

wiec nie wiem co robic bo tego titi tritona nigdzie nie ma i moge zobaczyc go tylko na zdjeciu
chociaz opinie jakie dostalam na maila sa super
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 22:23   #2738
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Dobranoc Brzuszki

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
Karolinko Zusia przecudna

a z tymi wozkami to ja juz sama nie wiem....nie dosc, ze malo ktory mi sie podoba tak do konca to jeszcze w sklepie one wygladaja calkowicie inaczej niz na zdjeciach

wiec nie wiem co robic bo tego titi tritona nigdzie nie ma i moge zobaczyc go tylko na zdjeciu
chociaz opinie jakie dostalam na maila sa super
Dziękuję

No ja dzisiaj po przejechaniu się kilkoma wózkami i pooglądaniu na zywo troszkę inaczej na to patrzę...bo niektóre na zdjęciach wyglądają super a w sklepie tak bylo z Mutsy...zakochałam się na zdjeciach, a dzisiaj mnie rozczarował...jutro jeszcze się wybieram do jednego sklepu, a później dwie hurtownie wiec zobaczymy...rozejrzę się za titi
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 22:35   #2739
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

ja tez juz zmykam spac bo jutro rano dentysta a potem ginekolog

dobranoc
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 22:51   #2740
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Nadrobiłam wątek, ale przyznaje, że po łebkach . Nie mam sił po prostu. Jeszcze tylko jutro goopie szkolenie do 17.00 i urlop
Cytat:
Napisane przez anusia_82 Pokaż wiadomość
Biedna jesteś, ze wracasz z pracy w takim nastroju na pewno się zregenerujesz podczas urlopu i tego Cie życzę z całego serca
Za życzenia bardzo dziękuję
Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
To w końcu sobie odpoczniesz. Na pewno zregenerujesz siły przez te 3 tygodnie A macie w planach jakiś przyjazd do Polski np?
Lecę do Polski już w niedzielę , nie byłam od roku, więc ogromnie się cieszę . Sama, bo mąż nie ma tyle urlopu, musi oszczędzać, gdy urodzi się maluszek, a także na czas wizyty jego rodziny, bo mój hiszpański jest marny , a na pewno nie zapewnia stworzenia takiej atmosfery, aby jego rodzina czuła się u nas dobrze. Poza tym należy mu się też trochę czasu z bliskimi
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak na szybko wklejam dwa zdjątka...naprawdę nie mam już siły...jutro wkleję więcej

1. normalne usg...ale tak fajnie wygląda z tą rączką
2. 3D Widać jak się przytuliła do macicy...
Śliczne zdjęcia i gratuluję udanej wizyty.

Mamusie brzuszki macie śliczne, zakupy również bardzo udane
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 02:59   #2741
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Od prawie trzech godzin nie śpię Nie będę się przewracać z boku na bok więc nadrabiam zaległości. Tż powinien wstać za pół godziny bo przed egzaminem z jazdy (7.30) ma jeszcze ostatnie 2 godziny jazdy z instruktorem.


Karolinak - śliczniusie dzidzi masz w brzuchu

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
...Jutro zacznę 26 tydzień, a za tydzień w niedzielę mój ślub W piątek w next week mój TŻ przyleci.... Nie mogę się doczekać
Gratuluję Załapiemy się na jakieś zdjęcia ślubne?

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Nadrobiłam wątek, ale przyznaje, że po łebkach . Nie mam sił po prostu. Jeszcze tylko jutro goopie szkolenie do 17.00 i urlop

Za życzenia bardzo dziękuję

Lecę do Polski już w niedzielę , nie byłam od roku, więc ogromnie się cieszę . Sama, bo mąż nie ma tyle urlopu, musi oszczędzać, gdy urodzi się maluszek, a także na czas wizyty jego rodziny, bo mój hiszpański jest marny , a na pewno nie zapewnia stworzenia takiej atmosfery, aby jego rodzina czuła się u nas dobrze. Poza tym należy mu się też trochę czasu z bliskimi

Śliczne zdjęcia i gratuluję udanej wizyty.

Mamusie brzuszki macie śliczne, zakupy również bardzo udane
W końcu urlop. Czy już zostajesz na wolnym do porodu?
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 05:57   #2742
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

witajcie mamusie czyżby chociaż raz udało mi się być pierwszą? już kawkę popijam a wstałam wcześnie żeby mężowi śniadanie zrobić - a co niech ma raz na jakiś czas i jak już miałam tak wcześnie wstać to oczywiście dobrze spałam... miłego dnia

frida, trzymam kciuki


karolina, śliczne zdjęcia i córeczka

Edytowane przez skierka1981
Czas edycji: 2009-04-03 o 06:11
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 06:46   #2743
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Witam piątkowo

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak na szybko wklejam dwa zdjątka...naprawdę nie mam już siły...jutro wkleję więcej

1. normalne usg...ale tak fajnie wygląda z tą rączką
2. 3D Widać jak się przytuliła do macicy...


Co do ruchów to szczerze nie pytałam od którego tygodnia liczyć, więc nie wiem ale jak już dzidzia normalnie fika, ma już swoje pory itd to na pewno liczyć...mówił własnie że godzinę po naszym jedzeniu dochodzi jedzonko do Dzidzi i wtedy zaczyna szaleć, jakby red bulla wypiła...wiec można zacząć liczyć kopniaki...te 10 szt / 2h to norma...jeśli będzie mniej to można się martwić...
Śliczna Zuzia . Trochę mnie martwi ta "prawidłowa" ilość ruchów, bo mój Mały na pewno tyle nie kopie .

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam pół dnia na różnych zakupach i w dwóch sklepach z wózkami...kilkoma się przejechałam i muszę stwierdzić że najbardziej przypadł mi do gustu Jedo Fyn 4DS. Wcześniej już się nad nim zastanawiałam i nad Mutsy Transporter....ale z tych dwóch i kilku innych w sklepie najbardziej pasuje mi Jedo...Planuję jeszcze wizytę w dwóch hurtowniach więc zobaczymy czy mi się zmieni

aaa i jeszcze zaczęłam się zastanawiać nad Deltim Puma...całkiem fajny i niedrogi wózek
Ja też oglądałam Jefo Fyn 4DS i też biorę go pod uwagę . Chociaż wolałabym trochę większe przednie kółka

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Nadrobiłam wątek, ale przyznaje, że po łebkach . Nie mam sił po prostu. Jeszcze tylko jutro goopie szkolenie do 17.00 i urlop

Za życzenia bardzo dziękuję

Lecę do Polski już w niedzielę , nie byłam od roku, więc ogromnie się cieszę . Sama, bo mąż nie ma tyle urlopu, musi oszczędzać, gdy urodzi się maluszek, a także na czas wizyty jego rodziny, bo mój hiszpański jest marny , a na pewno nie zapewnia stworzenia takiej atmosfery, aby jego rodzina czuła się u nas dobrze. Poza tym należy mu się też trochę czasu z bliskimi
Mariola no w końcu urlop . I spotkanie z bliskimi

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Od prawie trzech godzin nie śpię Nie będę się przewracać z boku na bok więc nadrabiam zaległości. Tż powinien wstać za pół godziny bo przed egzaminem z jazdy (7.30) ma jeszcze ostatnie 2 godziny jazdy z instruktorem.
Nie śpisz przez egzamin TŻ-a? Trzymamy .
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 07:50   #2744
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak na szybko wklejam dwa zdjątka...naprawdę nie mam już siły...jutro wkleję więcej

1. normalne usg...ale tak fajnie wygląda z tą rączką
2. 3D Widać jak się przytuliła do macicy...


Co do ruchów to szczerze nie pytałam od którego tygodnia liczyć, więc nie wiem ale jak już dzidzia normalnie fika, ma już swoje pory itd to na pewno liczyć...mówił własnie że godzinę po naszym jedzeniu dochodzi jedzonko do Dzidzi i wtedy zaczyna szaleć, jakby red bulla wypiła...wiec można zacząć liczyć kopniaki...te 10 szt / 2h to norma...jeśli będzie mniej to można się martwić...
sliczna jest!!i gratuluje dobrych wiesci

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Lecę do Polski już w niedzielę , nie byłam od roku, więc ogromnie się cieszę . Sama, bo mąż nie ma tyle urlopu, musi oszczędzać, gdy urodzi się maluszek, a także na czas wizyty jego rodziny, bo mój hiszpański jest marny , a na pewno nie zapewnia stworzenia takiej atmosfery, aby jego rodzina czuła się u nas dobrze. Poza tym należy mu się też trochę czasu z bliskimi
ojej jak fajniebedziesz mogla pobyc troche z rodzinka w PL......


Dzien dobry mamuski
wrocilismy wczoraj dosc pozno z wypadu do znajomych.....ale co sie tam usmialam!! a dzisiaj znowu czeka nas wypad na to ogniskomusze jakas kielbaske kupic.......
moj dzidziol ledwo otworzylam oczy to juz mnie kopal!!ale ma wyczucie zeby nie budzic mamusi, tylko jak sama sie obudzi hehe
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 08:11   #2745
erysipelothrix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

No gratuluję zdrowej córeczki!Ja też wróciłam zachwycona po 3D, gdyż nasz synek jest podobny z noska i z ust do mnie)))Jesem trochę próżna ale wydaje mi się że jest prześliczny, no i całkowicie zdrowy...Nie sądziłam że to usg jest tak dokładne iż widać do kogo jest dziecko podobne.
A co do ruchów to mój ma takie momenty kiedy leżę już wieczorem w łóżku i kopie tak że aż mi brzuch podskakuje, wczoraj nie dawał znaku życia rano więc chciałam go jakoś obudzić a tu nic, dopiero jak zjadłam śniadanie to zaczął trochę kopać!
Teraz np. od rana wierzga, ale wiem ze takie maluchy większość dnia śpią, ja cały dzień pracuję więc się ruszam i go usypiam.I dopiero wieczorkiem ma biedak szanse pobrykać!
Ciągle mamy problem z imieniem, cały czas miał być Igorek a teraz to jakoś nam przeszło i niewiemy czy Wiktor, czy Filip?Mój TZ mówi że na pewno mu przykro że imnienia jeszcze nie ma...
Wkleiłabym zdjęcie ale nie wiem jak????Jestem komputerową blondynką)

Edytowane przez erysipelothrix
Czas edycji: 2009-04-03 o 08:19
erysipelothrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 08:17   #2746
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez erysipelothrix Pokaż wiadomość
No gratuluję zdrowej córeczki!Ja też wróciłam zachwycona po 3D, gdyż nasz synek jest podobny z noska i z ust do mnie)))Jesem trochę próżna ale wydaje mi się że jest prześliczny, no i całkowicie zdrowy...Nie sądziłam że to usg jest tak dokładne iż widać do kogo jest dziecko podobne.
A co do ruchów to mój ma takie momenty kiedy leżę już wieczorem w łóżku i kopie tak że aż mi brzuch podskakuje, wczoraj nie dawał znaku życia rano więc chciałam go jakoś obudzić a tu nic, dopiero jak zjadłam śniadanie to zaczął trochę kopać!
Teraz np. od rana wierzga, ale wiem ze takie maluchy większość dnia śpią, ja cały dzień pracuję więc się ruszam i go usypiam.I dopiero wieczorkiem ma biedak szanse pobrykać!
Ciągle mamy problem z imieniem, cały czas miał być Igorek a teraz to jakoś nam przeszło i niewiemy czy Wiktor, czy Filip?Mój TZ mówi że na pewno mu przykro że imnienia jeszcze nie ma...
jak dla mnie to Wiktor zdecydowanie!! bo Filipkow jest juz co nie miara!!u nas jak slysze ze ktos ma synka to daja mu Filip- jakas plaga chyba na to imie jest!!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 08:25   #2747
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Witam piątkowo

Nie śpisz przez egzamin TŻ-a? Trzymamy .
Egzamin Tż jeszcze trwa (napisał, że na 20 osób zdało narazie tylko 2, a on jeszcze czeka w kolejce).

Nie spałam w nocy nie wiadomo czemu Obudziła mnie straż pożarna, która podjechała do bloku obok (mieli wyłączone sygnały dźwiękowe, ale mieli włączone koguty, których światła mnie obudziły). No i spanie powiedziało mi papa i poszło sobie nie wiadomo gdzie. Ale około 6 zasnęłam na 1,5 godzinki i już jest lepiej
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 08:31   #2748
miniusia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do miniusia91
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

a co wy dziewczyny na krotka wycieczke rowerowa w naszym stanie?? mozna czy nie bardzo??
miniusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 08:36   #2749
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Dzień dobry słonecznie

Frida, trzymam kciuki za Twojego Tż-ta

Mariola, super, że przyjedziesz na urlop do Polski. Rok to sporo czasu bez najbliższych Mam nadzieję, że przywita Cię ładna pogoda

Erysipelothrix, ja również jestem za Wiktorem, jeżeli miałabym wybierac z tych dwóch imion. Filip nie koniecznie mi się podoba

Svinecko, trzymam kciuki za wizyty

A ja mam dzisiaj śmierdzący problem....kibel się zatkał, Tż w pracy, więc do wieczora nici z poważniejszych wizyt w WC...

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez miniusia91 Pokaż wiadomość
a co wy dziewczyny na krotka wycieczke rowerowa w naszym stanie?? mozna czy nie bardzo??

Ja jestem przeciwna zdecydowanie. Na rowerku trzęsie, a to nie jest wskazane. Można się wywrócic, zresztą czytałam, że takie wycieczki w zaawansowanej ciązy są niewskazane - a my chyba w takiej jestesmy

Edit:
http://www.papilot.pl/diety-zdrowie/...mment/%23.html
__________________

Edytowane przez UnholyOne
Czas edycji: 2009-04-03 o 08:37
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 08:41   #2750
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Hej hej, a mnie dzisiaj kurier obudził i dziwił się jak to mozna spać do 9

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Kurcze, to jednak Oni wszyscy sa tacy sami bałaganią, zostawiają wszystko po sobie (mam przed oczami skórki od jabłka, pomarańczy i ogryzek po pomidorze na blacie...), a kapci to mój całe życie szuka i ciągle ma pretensje, tak jakbym ja lub Bartuś mieli sobie przywłaszczyc rozmiar 46
Eee to mój jakis inny jest, bo kapcie zawsze znajduje, w zasadzie trzyma je w jednym miejscu, no i nie bałagani tak, wstyd sie przyznac ale wieksza bałaganiarą jestem ja a on zmywa nawet czesto, i jak oboje jestesmy w domu, bo mi nie pozwala zmywac, tylko sam to robi!

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
A u mnie kiszka, idę do szpitala na badania cukru, mam nadzieję że to nie cukrzyca ciążowa, ale muszę się położyć na 2-3 dni żeby to sprawdzić. No ale czego się nie robi dla dzidzia.
Trzymamy kciuki zeby to nie była cukrzyca

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
No ja spadam mamuśki, małż wrócił i włączył TV, a nie da się jednocześnie oglądać monitora i telewizora
Pa, do jutra
Ja czasami oglądam TV, notebook włączony a ja w miedzyczasie jeszcze ksiazke czytam lub gazete

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
aaaa i lekarz mówił mi o liczeniu ruchów...dobrą godzinę po jedzeniu, jak zacznie kopać to liczyć 10 kopniaków...jeśli będą w ciągu 2 godzin to wszystko ok...jeśli dłużej zajmuje jej 10 kopnięć to jechać do szpitala...

Dziewczyny poraz kolejny zakochałam się w mojej małej Córeczce i cieszę się strasznie że mogłam ją zobaczyć...a film będę teraz codziennie oglądać
Gratuluję pięknej córeczki, a z tym liczeniem kopniaków to pierwsze słysze. A to naprawde trzeba tak liczyc? bo ja jestem w 24 tc i moja Oliwia słabo kopie i na pewno nie tak czesto, moje kolezanki w tym okresie ciąży to spac nie mogly bo dzidziusie kopały sprasznie mocno, a moja córeczka jakas delikatna.


Cytat:
Napisane przez miniusia91 Pokaż wiadomość
a co wy dziewczyny na krotka wycieczke rowerowa w naszym stanie?? mozna czy nie bardzo??
Raczej nie polecam, a nawet odradzam
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 08:45   #2751
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
Hej hej, a mnie dzisiaj kurier obudził i dziwił się jak to mozna spać do 9


Eee to mój jakis inny jest, bo kapcie zawsze znajduje, w zasadzie trzyma je w jednym miejscu, no i nie bałagani tak, wstyd sie przyznac ale wieksza bałaganiarą jestem ja a on zmywa nawet czesto, i jak oboje jestesmy w domu, bo mi nie pozwala zmywac, tylko sam to robi!


Trzymamy kciuki zeby to nie była cukrzyca


Ja czasami oglądam TV, notebook włączony a ja w miedzyczasie jeszcze ksiazke czytam lub gazete



Gratuluję pięknej córeczki, a z tym liczeniem kopniaków to pierwsze słysze. A to naprawde trzeba tak liczyc? bo ja jestem w 24 tc i moja Oliwia słabo kopie i na pewno nie tak czesto, moje kolezanki w tym okresie ciąży to spac nie mogly bo dzidziusie kopały sprasznie mocno, a moja córeczka jakas delikatna.




Raczej nie polecam, a nawet odradzam

To podziwiam małzonka i zazdraszczam

Co do ruchów, to trzeba liczyc. W pierwszej ciązy również miałam takie zalecenia, do których się stosowałam
Tak jak Karolinka napisała, liczyc po jedzeniu, bo wtedy maluszek jest najbardziej aktywny - dostaje dawkę energii. Myślę, że spokojnie 10 ruchów w 2 godz. naliczysz
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 08:55   #2752
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

co do liczenia ruchów to ja nawet w swojej książeczce po zmianie gin mam na ostatniej stronie tabelkę i od 30 tc do końca ramki, żeby zapisywać ruchy i podobno pani doktor wymaga i przestrzega bardzo.

a ja się na miasto wybieram i już planuję wizytę w smyku ( przede wszystkim muszę coś chrześnicy kupić, albo przynajmniej się rozejrzeć - 5 latek ma) no i nie oprę się żeby coś Amelce nie kupić zdam relację jak wrócę
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 09:07   #2753
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
co do liczenia ruchów to ja nawet w swojej książeczce po zmianie gin mam na ostatniej stronie tabelkę i od 30 tc do końca ramki, żeby zapisywać ruchy i podobno pani doktor wymaga i przestrzega bardzo.

a ja się na miasto wybieram i już planuję wizytę w smyku ( przede wszystkim muszę coś chrześnicy kupić, albo przynajmniej się rozejrzeć - 5 latek ma) no i nie oprę się żeby coś Amelce nie kupić zdam relację jak wrócę
Oj to nie lada problem kupic prezent dla 5-cio latki
Ja mam syna, więc jestem obeznana we wszystkich bohaterach mojego dziecka, ale jak idę kupic coś dla córy przyjaciółki, to liczba lalek, wróżek, kucyków mnie oszałamia. trudno coś wybrac z tego nawału, nie wiedząc co jest na topie
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 09:11   #2754
miniusia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do miniusia91
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

a ja chodze prywatnie do lekarza... no i w ogole straszna lipa jest.. wczesniej tego nie zauwazalam... ale mojje wizyta wyglada tak
- dzien dobry
- dzien dobry
- chce pani zwolnienie?
- nie, nie potrzebuje
- aha no to bardzo dobrze. prosze sie rozebrac
ide, siadam na fotel, wklada palce i mowi ze wszystko jest ok.. co 2 wizyte daje skierowanie na badania krwi. raz mialam robiona u niego cytologie.. czasem jak mu sie przypomni to zmierzy mi cisnienie. nie jestem wazona, nie dotyka mojego brzucha ani nic...o liczeniu kopniec slysze po raz pierwszy wlasnie dzis jak c zytam wasze posty.. lekarza nie zmienie bo juz chyba troche za pozno... nie jestem pelnoletnia wiec nie moge chodzic panstwowo, bo wtedy mama musiala by podpisywac duzo rzczy i jezdzic ze mna, a ona twierdzi ze nie ma na to czasu dobijajace.... wiem.

swoja droga, czy wybieracie sie moze do szkoly rodzenia??
miniusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 09:14   #2755
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Przeglądam koszule porodowe i do karmienia na allegro i jestem w kropce. Jakie wybrać? Na guziki? Wiązane na troczki, czy takie z ukrytymi kieszonkami na biust? Ile potrzebnych jest koszul do szpitala?

(Nadal nie mam wiadomości od Tż, ale może to dobry znak)
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 09:17   #2756
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Dzień dobry w ten piękny słoneczny dzień az chce sie zyc!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
znam ten bol dwa razy mialam wypadek na motorze - i tez prowadzilam
potem mialam jeszcze stycznosc z motorami bo ja wariat kiedys bylam ale odkad jestem mama to inaczej do tego podchodze
dlatego walcze caly czas z TZ zeby nie kupowal motoru

a ja jutro na 9.30 do dentysty

a na 12.40 wizyta u ginekolog - trzymajcie kciuki

kurcze nigdzie nie ma opini o tym espiro vector a jest ladny bo taki malutki - spodobal mi sie nawet mimo tych kosmicznych kol przednich

tylko TZ jeczal, ze niesolidny bo jak nim mocniej potrzasl to caly sie kiwal
za wizytę!!! i dentyste, bo pewnie własnie siedzisz na fotelu

upadków z motoru współczuje dobrze, ze nic Ci sie nie stało!
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak na szybko wklejam dwa zdjątka...naprawdę nie mam już siły...jutro wkleję więcej

1. normalne usg...ale tak fajnie wygląda z tą rączką
2. 3D, Widać jak się przytuliła do macicy...


Co do ruchów to szczerze nie pytałam od którego tygodnia liczyć, więc nie wiem ale jak już dzidzia normalnie fika, ma już swoje pory itd to na pewno liczyć...mówił własnie że godzinę po naszym jedzeniu dochodzi jedzonko do Dzidzi i wtedy zaczyna szaleć, jakby red bulla wypiła...wiec można zacząć liczyć kopniaki...te 10 szt / 2h to norma...jeśli będzie mniej to można się martwić...
jaka Ona śliczna!!!
Ciesze sie, ze wszystko ok i Zuzia zdrowiutka!
... o tym liczeniu ruchów pierwszy raz słyszę ... ale dobrze wiedzieć
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Lecę do Polski już w niedzielę , nie byłam od roku, więc ogromnie się cieszę. Sama, bo mąż nie ma tyle urlopu, musi oszczędzać, gdy urodzi się maluszek, a także na czas wizyty jego rodziny, bo mój hiszpański jest marny , a na pewno nie zapewnia stworzenia takiej atmosfery, aby jego rodzina czuła się u nas dobrze. Poza tym należy mu się też trochę czasu z bliskimi

Śliczne zdjęcia i gratuluję udanej wizyty.

Mamusie brzuszki macie śliczne, zakupy również bardzo udane
życze udanego urlopu i wypoczynku!
Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Od prawie trzech godzin nie śpię Nie będę się przewracać z boku na bok więc nadrabiam zaległości. Tż powinien wstać za pół godziny bo przed egzaminem z jazdy (7.30) ma jeszcze ostatnie 2 godziny jazdy z instruktorem.
trzymamy mooocno!
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Dzien dobry mamuski
wrocilismy wczoraj dosc pozno z wypadu do znajomych.....ale co sie tam usmialam!! a dzisiaj znowu czeka nas wypad na to ogniskomusze jakas kielbaske kupic.......
moj dzidziol ledwo otworzylam oczy to juz mnie kopal!!ale ma wyczucie zeby nie budzic mamusi, tylko jak sama sie obudzi hehe
mój tez tak robi ... i nawet małż sie dzisaij zdziwił, jak chciał się przytulić zaraz po obudzeniu, a tu kopniaka dostał ... i pyta dlaczego On juz nie spi?!

mmmm kiełbaska z ogniska ... zjadałbym
Cytat:
Napisane przez erysipelothrix Pokaż wiadomość
No gratuluję zdrowej córeczki!Ja też wróciłam zachwycona po 3D, gdyż nasz synek jest podobny z noska i z ust do mnie. Jesem trochę próżna ale wydaje mi się że jest prześliczny, no i całkowicie zdrowy...Nie sądziłam że to usg jest tak dokładne iż widać do kogo jest dziecko podobne.
A co do ruchów to mój ma takie momenty kiedy leżę już wieczorem w łóżku i kopie tak że aż mi brzuch podskakuje, wczoraj nie dawał znaku życia rano więc chciałam go jakoś obudzić a tu nic, dopiero jak zjadłam śniadanie to zaczął trochę kopać!
Teraz np. od rana wierzga, ale wiem ze takie maluchy większość dnia śpią, ja cały dzień pracuję więc się ruszam i go usypiam.I dopiero wieczorkiem ma biedak szanse pobrykać!
Ciągle mamy problem z imieniem, cały czas miał być Igorek a teraz to jakoś nam przeszło i niewiemy czy Wiktor, czy Filip?Mój TZ mówi że na pewno mu przykro że imnienia jeszcze nie ma...
Wkleiłabym zdjęcie ale nie wiem jak????Jestem komputerową blondynką)
Super ze dzidzia zdrowiutka!
hmmm a co do zdjecia to jak piszesz wiadomość to pod okienkeim jest: Zarzadzaj załącznikami... wyskakuje okienko i tam dodajesz fotki ... dokładniejszy opis mogę Ci na PW wysłać
Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
Hej hej, a mnie dzisiaj kurier obudził i dziwił się jak to mozna spać do 9

Eee to mój jakis inny jest, bo kapcie zawsze znajduje, w zasadzie trzyma je w jednym miejscu, no i nie bałagani tak, wstyd sie przyznac ale wieksza bałaganiarą jestem ja a on zmywa nawet czesto, i jak oboje jestesmy w domu, bo mi nie pozwala zmywac, tylko sam to robi!
ehhh w takim razie zazdroszcze męża
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 09:21   #2757
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Przeglądam koszule porodowe i do karmienia na allegro i jestem w kropce. Jakie wybrać? Na guziki? Wiązane na troczki, czy takie z ukrytymi kieszonkami na biust? Ile potrzebnych jest koszul do szpitala?

(Nadal nie mam wiadomości od Tż, ale może to dobry znak)
Wczoraj rozmawiałysmy o koszulach. I doszłysmy do wniosku, że te z kieszonkami są kiepskie, bo piersi wychodzą często same z siebie - moje przyjaciółka tak miała.
Najwygodniejsze moim zdanie to te na guziczki, lub kopertowe
http://allegro.pl/item597804177_regi..._i_cena_m.html - tylko koszula nie piżama
http://allegro.pl/item594657667_muzz...sliczna_m.html

Do szpitala to ja przerobiłam taki zestaw:
jedna krótka (ja miałam T-shirt) do samego porodu, raczej juz używana, bo brudzi się krwią - po, od razu wyrzuciłam
A potem miałam dwie na zmianę (jakby co małż może dowieźc)
__________________

Edytowane przez UnholyOne
Czas edycji: 2009-04-03 o 09:22
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 09:24   #2758
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez miniusia91 Pokaż wiadomość
a ja chodze prywatnie do lekarza... no i w ogole straszna lipa jest.. wczesniej tego nie zauwazalam... ale mojje wizyta wyglada tak
- dzien dobry
- dzien dobry
- chce pani zwolnienie?
- nie, nie potrzebuje
- aha no to bardzo dobrze. prosze sie rozebrac
ide, siadam na fotel, wklada palce i mowi ze wszystko jest ok.. co 2 wizyte daje skierowanie na badania krwi. raz mialam robiona u niego cytologie.. czasem jak mu sie przypomni to zmierzy mi cisnienie. nie jestem wazona, nie dotyka mojego brzucha ani nic...o liczeniu kopniec slysze po raz pierwszy wlasnie dzis jak c zytam wasze posty.. lekarza nie zmienie bo juz chyba troche za pozno... nie jestem pelnoletnia wiec nie moge chodzic panstwowo, bo wtedy mama musiala by podpisywac duzo rzczy i jezdzic ze mna, a ona twierdzi ze nie ma na to czasu dobijajace.... wiem.

swoja droga, czy wybieracie sie moze do szkoly rodzenia??
... faktycznie, nie za ciekawie masz! ... a moze zacznij zadawać swojemu ginowi trochę pytań
Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Przeglądam koszule porodowe i do karmienia na allegro i jestem w kropce. Jakie wybrać? Na guziki? Wiązane na troczki, czy takie z ukrytymi kieszonkami na biust? Ile potrzebnych jest koszul do szpitala?

(Nadal nie mam wiadomości od Tż, ale może to dobry znak)
nooo podobno brak wiadomości to dobra wiadomość

Co do koszulki to ja też ciemna jestem ... chciałam zamówic ale nie wiem jaką
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 09:39   #2759
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Dzień dobry Paniom

Własnie nadrabiam wczorajszy dzień...ale stron tyyyylllleeee że w częściach odpowiadam

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam sen, ze na usg okazało się, że mam bliźniaki. Jakoś tak długo chował się drugi dzieciaczek. Najpierw Pan dr powiedział, że to drugi chłopczyk, ale poszlismy na 3d i okazało się, że jest mój Antoś i jego siostra. Więc miałam Antosia i Antosię
W domu płakałam, że nie będe miała swojego wybranego wózka mury, tylko jakis bliźniaczy trzeba kupic, i tutaj po moich okolicach z takim kombajnem będę musiała chodzic, a one strasznie ciężkie są do prowadzenia, że trzeba łóżeczko drugie kupic i jak to pomieścimy i w ogóle...
Uśmiałam się jak obudziłam
Jaki ekstra sen Ciekawe czy teraz jeszcze takie pomyłki mogłyby się zdarzyć

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj 1 dzien remontu- troche szkoda ze przed swietami bo juz mam posprzatane wszystko.....ale brat ma teraz urlop , a potem to nie wiadomo kiedy. musze powynosic rzeczy z poddasza, bo sie uzbierala niezla graciarnia, a tam bedzie nasza sypialniai tak sie boje ze sie nie wyrobimy z tym.....znaczy przedpokoj pewnie zrobia w pare dni......ale z tym poddaszem gorzej, tam trzeba jeszcze wylewki robic.......wode poprowadzic do kuchni i odplyw......ja ich naciskam zeby jak naszybciej sie tego chwycili bo potem bedzie dzidzia i nic nie zrobimy!
Oj remontu nie zazdroszczę, sama przeżyłam ogromny remont mieszkanka w zeszłym roku...4 miesiące codzienne prace...ale efekt jest niesamowity i nie zamieniłabym naszego mieszkanka na żadne inne Dacie radę, jeszcze troszkę czasu jest a i Dzidzia będzie Was dopingowała

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
niestety sprawa znow sie nie odbyla i zostala przelozona na 28 maja
no ale nic to - tylko niepotrzebnie wstawalam


aczkolwiek teraz jesli bede miec mozliwosc to bede tez przeciery sama robic
tylko musze blender kupic

polecacie jakis?
Szkoda, że się sprawa nie odbyła...byłoby z głowy...na szczęście co się odwlecze to nie uciecze

Ja kupiłam blender Braun MR 4050RHC..jeszcze nie używałam, ale podzielę się spostrzeżeniami już niedługo a cena przystępna Ma wszystko co mi potrzeba, więc myślę ze się sprawdzi
Na dole zdjecie

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
ale wczoraj byłam nie do życia, nie miałam nawet siły żeby siąść do laptopa i go załączyć, dopiero dzisiaj mnie popuściło. Cały czas bolał mnie brzuch, no i gdyby nie ta no-spa to by było ze mną krucho
Cieszę że już lepiej

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość

i jest jeszcze sukienka taka smieszna:
http://www.allegro.pl/item592872968_...jeans_r36.html
..ale fajna ta sukienka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Właśnie ja mam podobnie, jak sie budzę to pęcherz boli niesamowicie, że cieżko mi z łóżka zejść. Jeszcze trochę a przez sen się zsikam
Ja na szczęście w ogóle w nocy się nie budzę na siku...ale za to jak tylko wyjdę parę metrów za dom...to moglabym się cofać do łazienki...Mała nisko leży i mnie tak troszkę oszukuje naciskając na pęcherz

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
A oto pierwszy ciuszek naszego Syneczka, używana bluza z allegro
Jaka słodka bluza...ekstra

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Cześć Ja dzisiaj w domku bo mam dzień wolny z okazji wizyty u położnej. Wizyta bardzo krótka, praktycznie żadnych badań poza "obejrzeniem" próbki moczu (tak, tak, tutaj oglądają mocz w pojemniczku, ewentualnie sprawdzaja jakimś papierkiem lakmusowym czy czyms takim i jak jest w porządku to nie daja do analizy). No i słuchalismy tętna Małego. Podczas tego badania Adrianek kopnął tak mocno że położna aż się zaśmiała bo widziała na skórze. Wczoraj tak samo potraktował tatusia tyle że jeszcze mocniej i kopnął go w ręke Ja się ciesze jak kopie bo przedwczoraj cały dzień się nie ruszył ani razu i się martwiłam.
Dobrze, że wszystko w porządku...chociaż ile mozna sprawdzić na podstawie moczu Całe szczęście że niedługo będziesz w PL i spokojnie wszystko gin sprawdzi...na pewno będzie super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_ml_produkt_1_mr-4050-rhc.jpg (19,2 KB, 6 załadowań)
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej

Edytowane przez Karolinak82
Czas edycji: 2009-04-03 o 09:40
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 09:41   #2760
miniusia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do miniusia91
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

[quote=Ania0104;11742455] ... faktycznie, nie za ciekawie masz! ... a moze zacznij zadawać swojemu ginowi trochę pytań

jak mu zadaje jakies pytanie to on tak szybko odpowiada ze nie da sie go zrozumiec... teraz juz zalapalam... to jest lekarz typu: jak najwiecej pacjentow w jak najszybszym czasie zeby miec jak naajwiecej kasy... ehhh...
miniusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.