Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 21:57   #2191
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość


Może nie jesteś zaprzyjaźniona
łoj o tym nie pomyślałam lecę sprawdzić

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Judy chyba miałaś rację

dziewczynki wysłałam Wam zaproszenia i nie przyjmuję odmowy
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:00   #2192
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
ja mam coś podobnego, ale nie używamy
A dlaczego??
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
no ale z dnia na dzien coraz bardziej jest kontaktowy dzisiaj do babci piał
A do której babci??? mam nadzieję, że do tej lepsiejszej
Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
ja mam ten sam problem ale na taki pomysł nie wpadłam
O ,asz następna może to faktycznie normalne
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
no pewnie, że wszystkie piękne bo nasze
Popieram a u Kubusia widać już fajnie różnicę
Cytat:
Napisane przez anadun Pokaż wiadomość
Ja mam podobna zabawke, ale jej tu chyba nie pokazywałam Wisi to na łózeczku ale trudno powiedziec jak sie spisuje, bo Emil mało czasu w łozeczku spedza. Ale ostatnio jak marudzil zaczepiłam to na fotelik i zabrałam do kuchni, nawet go to chwile zaciekawiło. Tylko muzyczka - pozytywka bardzo krótko gra , a to chyba najbardziej przyciaga jego uwage.
No właśnie chciałam coś kupić, co mogę przekładać, na bujaczek, huśtawkę, zanim matę kupimy. Dostaliśmy ostatnio w rezencie takiego pluszowego kwiatka - z drutem w środku i można go na wiele sposobów wyginać, super sprawa na razie ten kwiatek wisi na huśtawce
Cytat:
Napisane przez Anadun
A co do piersi to ja tak mam od dawna, nawet czasem w biustonoszu wyciagałam jedna poduszke a druga zostawiałam Teraz tez mam lewa wieksza.
Może faktycznie coś w tym jest
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:05   #2193
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość

Popieram a u Kubusia widać już fajnie różnicę

No właśnie chciałam coś kupić, co mogę przekładać, na bujaczek, huśtawkę, zanim matę kupimy. Dostaliśmy ostatnio w rezencie takiego pluszowego kwiatka - z drutem w środku i można go na wiele sposobów wyginać, super sprawa na razie ten kwiatek wisi na huśtawce
co do Kubusia to fakt...widać już różnicę a jak się będzie fajnie oglądało jak będą mijały kolejne miesiące

co do kwiatka...wiem co masz na myśli....mam taką różę.....chyba ze 4 lata temu dostałam od męża na walentynki
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:10   #2194
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Alkamor jak bedziesz grzeczna to Ci zdradze jak mozna podejrzec zdjecia bez zaprzyjaznienia
nie no złosliwiec mial się tym zająć
Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość

Ale obie mamy lewe większe no to jak
łoj zamotałam się
jedna napisała że ma mniejszą a druga że większą i mi się coś pomyliło

poszukuję kogoś dobrze obczajonego w prawie mamy tu kogoś takiego
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:16   #2195
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
co do kwiatka...wiem co masz na myśli....mam taką różę.....chyba ze 4 lata temu dostałam od męża na walentynki
nasz kwiatek wygląda TAK i zastanawiam się, czy nie poprosić o kilka innych różnych kolorach

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
poszukuję kogoś dobrze obczajonego w prawie mamy tu kogoś takiego
Cocci chyba coś kończyła z prawem, ale gdzieś nam zniknęła...


Kurczę jak ja nie lubię być sama
Mała już dawno powinna spać na górze w łóżku, tymczasem nadal śpi na moich kolanach...
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:20   #2196
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość

A do której babci??? mam nadzieję, że do tej lepsiejszej
nie no jasne że do tej za***istej
no a wogóle to ostatnio jak teściowa zaczęła piać to sie rozpłakał
nie no jestem chamska w tej chwili ale kurde zasłużyła sobie....
bawi się moimi uczuciami w neidzielę jak wyjeżdżaliśmy odwróciła się do nas plecami nie zamieniając nawet słowa - znaczy się nie chce mieć z nami nic wspólnego - no nawet dzien dobry nie powiedziala...myślę sobie obraziła się a ta przychodzi w poniedziałek jak gdyby nigdy nic

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Cocci chyba coś kończyła z prawem, ale gdzieś nam zniknęła...
no właśnie kurcze chyba nie za bardzo ma czas więc jej gitary nei będę zawracać.....
a o której wraca TZ?

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

kurde nie wiem czy sie klasc spac czy czekac az Adrian wstanie na jedzonko....
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:22   #2197
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość



Cocci chyba coś kończyła z prawem, ale gdzieś nam zniknęła...


Kurczę jak ja nie lubię być sama
Mała już dawno powinna spać na górze w łóżku, tymczasem nadal śpi na moich kolanach...
Ja się cocci nie dziwię...przy takiej gromadce

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
nie no jasne że do tej za***istej
no a wogóle to ostatnio jak teściowa zaczęła piać to sie rozpłakał
nie no jestem chamska w tej chwili ale kurde zasłużyła sobie....
bawi się moimi uczuciami w neidzielę jak wyjeżdżaliśmy odwróciła się do nas plecami nie zamieniając nawet słowa - znaczy się nie chce mieć z nami nic wspólnego - no nawet dzien dobry nie powiedziala...myślę sobie obraziła się a ta przychodzi w poniedziałek jak gdyby nigdy nic
głupia baba

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

ja tam zaraz zmykam. A w zasadzie to już...bo idę się myć i lulu....Kubuś za niecałe 3 godziny się pewnie obudzi...trzeba korzystać ze snu ile się da Dobranoc
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 22:24   #2198
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
nie no jasne że do tej za***istej
no a wogóle to ostatnio jak teściowa zaczęła piać to sie rozpłakał

jakie mądre dziecko

A mój TŻ wróci - nie wróci - wróci - jak ta córka mandaryna z reklamy nie wiem, szlag go wie... mieli jechać na kuter i płynąc na ocean, ale pogoda podobno do dupy.... no to sobie musiał pojechać na rzekę
Dwa dni się szykował ... to musiał pojechać
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:36   #2199
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość

jakie mądre dziecko
moja krew

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

TZ-towi coś się w ucho zrobiło....oczywiście o lekarzu słyszeć nie chce...ja się pisałam na jedno dziecko a nie dwoje.....
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:47   #2200
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

ja mam zolte sciany ale takiego bajeru kolorowego na lozeczko nie mamy... za to mamy karuzelke,ktora poki co Ania olewa sikiem cieplym parabolicznym, za mala jeszcze...poza tym jestem zdumiona jak piszecie,ze wasze dzieciaczki leza i patrza w sufit...
moja jak nie spi a mnie nie ma obok to wyje... dzis ledwo budyn ugotowalam tak sie darla skubana... moze dlatego,ze jeszcze dobrze nie widzi tydzien ma dopiero.... tylko mi nie piszcie,ze wasze takie spokojne od urodzenia
a tak nawiasem ,ktoras przesypia cala noc???
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:01   #2201
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

TZ-towi coś się w ucho zrobiło....oczywiście o lekarzu słyszeć nie chce...ja się pisałam na jedno dziecko a nie dwoje.....
Jak podpisywałaś akt ślubu to drobnego druczku nie czytałaś???? No to teraz masz.... A tam było napisane: czy zgadzasz się do końca życia być matką, żona i kochanką dla tego oto mężczyzny
Niestety faceci to takie większe dzieci
Mojego dalej nie ma, no to ja za telefon, a on że sobie siedzą jeszcze i nie wie o której wrócą, ale ma klucze od domu i żebym się nie denerwowała...
Fakt, że jak jechał na ryby i o tym mi mówił, to ja spałam z małą i chyba przeoczyłam niektóre informacje...
Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
ja mam zolte sciany ale takiego bajeru kolorowego na lozeczko nie mamy... za to mamy karuzelke,ktora poki co Ania olewa sikiem cieplym parabolicznym, za mala jeszcze...poza tym jestem zdumiona jak piszecie,ze wasze dzieciaczki leza i patrza w sufit...
moja jak nie spi a mnie nie ma obok to wyje... dzis ledwo budyn ugotowalam tak sie darla skubana... moze dlatego,ze jeszcze dobrze nie widzi tydzien ma dopiero.... tylko mi nie piszcie,ze wasze takie spokojne od urodzenia
a tak nawiasem ,ktoraś przesypia cala noc???
Na pewno nie ja i pewnie długo to nie nastąpi.... gdzieś już kiedyś pisałam, że mój syn przespał całą noc po raz pierwszy jak miał trzy lata.... więc nawet się nie nastawiam, że niedługo to nastąpi
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 03:46   #2202
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

JUDY już wiem, gdzie widziałaś tą zabawkę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1906
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 05:43   #2203
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj dostałam @ ....więc jak to było w kawale gotuję obiad w 6 garnkach Poza tym ważyłam się dzisiaj w końcu i chciałam powiedzieć, że ważę już mniej niż przed ciążą i to jakieś 4 kg niej niż przed
?
NATYCHMIAST POPROSIMY PRZEPIS
ile Ty już po? Jakieś będzie 2,5 miesiąca???

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość

Wiecie co??? Ja mam jedną pierś większą od drugiej Kurczę staram się pilnować karmienia na przemian, czasami jak zapomnę z której wcześniej karmiłam to macam, która pełniejsza i tej karmię ... i ta lewa zawsze jakaś taka pełniejsza i większa... muszę kupić dwa różne staniki i zszyć dwie różne miseczki
a to to jest normalne
nikt Cię nie uprzedził
a moja Kaja to jeszcze ma "ulubioną pierś" te prawą
jak ją do lewej daję (tej właśnie mniejszej) to jakoś nie bardzo szczęśliwa jest
i potrafi mi wydoić w ciągu dnia tak piersiaki że są jak wata miękkie
np. dziś je co 30-40 minut od 4 rano! a co! po co spać!

W SPRAWIE KUPY
czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałam nigdy
wczoraj o 13.00 miała przyjść pani położna z czopkiem lub inną metodą, a po południu mieliśmy iść do kościoła na ślub kuzyna
więc A. zabrał małą na spacer z rana coby zaliczyła powietrze
no i około 12.00 wrócili i ja ją karmię a ona sobie pierdzi jak to ostatnio często i A. mówi "zobacz w pampersa" , a ja na to : "a co na spacerze coś kombinowała?"
a on, że "nie, ale zobacz, taka intuicja!". No to zobaczyłam a tam ... kupa! I to taka jak lody z automatu gęsta (a zawsze taka prawie woda była)! i dużżżo jej!
ale to nic
Wyciągam pampersa, a tu kurna dalej leci! No to podkładam tetrę aby ratować ubranka a ona roooobi i roooobi. Podkładam drugą (bo pierwsza już cała w kupie) a ona dalej roooobi. Druga cała już pełna to trzecią podkładam! No i tę trzecią też prawie całą "zapełniła"!
Z pół litra dobre - jak nie więcej tego było!
A co Kaja w tym czasie robiła?

spała z uśmiechem na ustach!
Gdzie ona to wszystko zmieściła? No w końcu to był zapas od poniedziałku do soboty, ale gdzie ona to miała ?
no i obyło się bez położnej, czopka itd.
uffffffffffffffffffffffff fffffffffffffffffffff
oby teraz już wszystko wróciło od normy i choć jedna na dzień była albo na dwa dni
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 08:49   #2204
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
a tak nawiasem ,ktoras przesypia cala noc???
jeśli cała noc to od 22-iej do 4 lub 5 rano to ja przesypiam.
Ostatnio mała tak się jakoś przyzwyczaiła i śpi nam po 6-7 godzin w nocy
pierwszej tak długiej nocy to chciałam budzić żeby przewijać i karmić teraz już wyluzowałam i nie tykam śpiącego dziecka

za to w dzień cały czas jest "aktywna" chyba że jesteśmy na spacerze czy przejażdżce samochodowej - tylko wtedy śpi

Zanka proszę zmień na liście u mnie: waga dzisiaj 77 kg
chudnę 2 kg na 19 dni - załamka, w takim tempie to ja do końca macierzyńskiego nie wrócę do formy
a na chrzciny chciałam ważyć tyle co przed ciążą
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 08:56   #2205
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Ewccik nie martw się
ja chudnę kilo na dwa tygodnie i to nie zawsze
a w ogóle pół biedy z wagą, ale moje ciało wygląda źle, za duża skóra na udach i brzuchu... rozstępy szkoda gadać

chciałam przymierzyć sukienkę z mojego ślubu, bo chciałam ją ubrać w czerwcu na ślub znajomych i psikus, ona zapina się na zamek z tyłu, cały zamek się zapina ale na wysokości biustu nie
znaczy, że za wielkie cycki mam ehh
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 09:08   #2206
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

hej dziewuszki,

ja tak na minutke,

Chcialam napisac ze ja blogoslawie czas kiedy moje dziecko nie spi i nie wymaga mojej uwagi i absolutnie mu sie wtedy nie narzucam, po pierwsze dlatego ze cenie sobie ten czas jako czas dla siebie czy dla domu czy dla wizazu, po drugie i to jest glowny powod dziecku potrzebne sa takie chwile spokoju, ciagle zabawianie jest raz ze meczace a dwa mozna sie do tego przyzwyczaic (znaczy dziecko) i wyrosnie lebiega co sie soba zajac nie umie a czas sam na sam ze soba jest dziecku potrzebny do rozwoju - do spokojnego przetwarzania tych bodzcow ktore otrzymuje badz otrzymal wczesniej, co wiecej daje mojemu dziecku szanse uspokoic sie samemu, czyli nie lece na kazde mrukniecie czy mialkniecie, bo umiejetnosc uspakajania sie samemu zaowocuje wieksza pewnoscia siebie w przyszlosci - oczywiscie nie mowie ze jak sie rozplacze to czekam na cud... wszystko w ramach zdrowego rozsadku

acha, ja mam podobna zabawke, ale wisi na raczce od fotelika samochodowego, powoli Filip zaczyna zawieszac na niej wzrok ale na kilka sekund

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

najwazniejszego zapomnialam:
Buziaczekk GRATULACJE!!!!!!!!!!! teraz bedzie jeszcze fajniej
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 10:12   #2207
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość

NATYCHMIAST POPROSIMY PRZEPIS
ile Ty już po? Jakieś będzie 2,5 miesiąca???
27 kwietnia będzie równe 2 miesiące A co do kupy to dobre...pewnie jej od razu ulżyło

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Ewccik nie martw się
ja chudnę kilo na dwa tygodnie i to nie zawsze
a w ogóle pół biedy z wagą, ale moje ciało wygląda źle, za duża skóra na udach i brzuchu... rozstępy szkoda gadać

chciałam przymierzyć sukienkę z mojego ślubu, bo chciałam ją ubrać w czerwcu na ślub znajomych i psikus, ona zapina się na zamek z tyłu, cały zamek się zapina ale na wysokości biustu nie
znaczy, że za wielkie cycki mam ehh

No ja nie mam niby jakoś masakrycznie dużo rozstępów ale jednak SĄ bo mnie się dopiero ok 9 miesiąca pojawiły....ehh...no i pomimo braku kg to jednak skóra na brzuchu jest niefajna ehhh...kiedy to się zmieni a co do sukienki to mam to samo....mam podobna troszkę jak ty miałaś na swoim ślubie i przymierzałam bo w lipcu na slub idziemy ale cycki się nie mieszczą niestety no i dupa
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 11:03   #2208
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
może się wymienicie
a tak na serio to ja mialam caly czas w lewej wiecej pokarmu i wieksza byla a po tych granuulkach ricinus w prawej pojawilo sie duzo pokarmu a na lewa jakby wogole nie zadzialalo....
chyba bede musiala z Judy przebyc powazna rozmowe

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
chyba nawet @ też bo to w zasadzie równe 2 miesiące znaczy, że wszystko OK
Kubus jest przepiekny
No i gratulacje @

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
O masz zapomniałam Emilko i Raspi razem z Amelką dziękujemy
Prosze bardzo

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
dziewczynki wysłałam Wam zaproszenia i nie przyjmuję odmowy
Done

[quote=e.m.i.l.k.a;1204227 9]
no a wogóle to ostatnio jak teściowa zaczęła piać to sie rozpłakał
nie no jestem chamska w tej chwili ale kurde zasłużyła sobie....
bawi się moimi uczuciami w neidzielę jak wyjeżdżaliśmy odwróciła się do nas plecami nie zamieniając nawet słowa - znaczy się nie chce mieć z nami nic wspólnego - no nawet dzien dobry nie powiedziala...myślę sobie obraziła się a ta przychodzi w poniedziałek jak gdyby nigdy nic
[
/quote]

madry synek twoja krew
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 11:39   #2209
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez lapochka81 Pokaż wiadomość
Anvi - tu w Holandii z kolei bardzo propaguja karmienie piersia, ale nic na sile...oni tacy sa - jak chcesz to Ci bardzo pomoga...jak nie to sie nie wtracaja...
Trzymam kciuki za to, zeby sie udalo z ta wizyta w Polsce...tutaj takie zachowanie dzieci (mowie o placzu) - biora na powaznie...
tu niby tez propagują i vala kampania jest ale Anglicy nadal uwazaja to za cos odrazającego! masaka!

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
ja smaruje Kaję calusią (oprócz pupy i fredki ) po każdej kąpieli mąką ziemniaczaną!
mąką???

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
hej!

moj wrzaskun jakby chrype mial, ulal w nocy i spal przez 3h mokry do polowy i sie teraz martwie ze sie zaziebil
a temperaturka w domu jaka? moze mu nic nie bedzie

Cytat:
Napisane przez anadun Pokaż wiadomość
Anvi - za skierowanie i żeby się okazało, że wszystko z małym ok
ja mam chustę, ale jakoś się nie zdecydowałam na jej wypróbowanie jeszcze, bo mój Emil taki mały i delikatny, ale ostatnio ortopeda zalecał profilaktyczne noszenie dziecka przed sobą z rozkładaniem nóżek na boki i jak zapytałam o noszenie w chuście to nie widział przeciwwskazań - byle dziecko było dobrze potrzymane. Dziś pewnie zrobimy inaugurację, bo mąż jest to mi pomoże zanim się wprawię w motaniu chusty.
a jaka ta chusta? taka zwykla wiązana czy elastyczna? daj znac jak poszly proby, bo ja tez mysle ale nie wiem....mamy nosidelko babyBjorn, fajne, ale jakos chusta mnie bardziej ciagnie...

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
witam kochane
dziekuje wszystkim za gratulacje
od wczoraj jestesmy w domku i uczymy sie siebie nawzajem.. mam problemy z karmieniem piersia i przez to czuje sie jak najgorsza matka na swiecie
a tutaj moj skarb :
gratulacje!! cudny ten twoj skarb

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj dostałam @ ....więc jak to było w kawale gotuję obiad w 6 garnkach Poza tym ważyłam się dzisiaj w końcu i chciałam powiedzieć, że ważę już mniej niż przed ciążą i to jakieś 4 kg niej niż przed
ej, kurcze to moze jeszcze kopniaka dolożysz do tej wiadomosci? buuu...ja tez chce mniej!!!!

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a ja robie właśnie karpatkę i coś juz czuje ze mi masa chyba za rzadka wyjdzie....oj chyba bede musiala sama opędzlować ta karpatkę
mniam, mniam.....umnie jest serniczek z brzoskwiniami

Cytat:
Napisane przez Charlotte Pokaż wiadomość
A nie masz wyrzutów sumienia, że mała nie śpi tylko patrzy w sufit, a Ty się nią w danej chwili nie zajmujesz? Bo ja tak mam
nie, musi czasami sie wyciszyc....ja jak nie daj Boże przestymuluje to dopieo mam sajgon!!! ryczy i nie mozna go uspokoic...musze wyczaic kiedy przestac i zostawic go w samotnosci...ale to nieczeste u nas momenty

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość

W SPRAWIE KUPY
czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałam nigdy
wczoraj o 13.00 miała przyjść pani położna z czopkiem lub inną metodą, a po południu mieliśmy iść do kościoła na ślub kuzyna
więc A. zabrał małą na spacer z rana coby zaliczyła powietrze
no i około 12.00 wrócili i ja ją karmię a ona sobie pierdzi jak to ostatnio często i A. mówi "zobacz w pampersa" , a ja na to : "a co na spacerze coś kombinowała?"
a on, że "nie, ale zobacz, taka intuicja!". No to zobaczyłam a tam ... kupa! I to taka jak lody z automatu gęsta (a zawsze taka prawie woda była)! i dużżżo jej!
ale to nic
Wyciągam pampersa, a tu kurna dalej leci! No to podkładam tetrę aby ratować ubranka a ona roooobi i roooobi. Podkładam drugą (bo pierwsza już cała w kupie) a ona dalej roooobi. Druga cała już pełna to trzecią podkładam! No i tę trzecią też prawie całą "zapełniła"!
Z pół litra dobre - jak nie więcej tego było!
A co Kaja w tym czasie robiła?

spała z uśmiechem na ustach!
Gdzie ona to wszystko zmieściła? No w końcu to był zapas od poniedziałku do soboty, ale gdzie ona to miała ?
no i obyło się bez położnej, czopka itd.
uffffffffffffffffffffffff fffffffffffffffffffff
oby teraz już wszystko wróciło od normy i choć jedna na dzień była albo na dwa dni
jeny!!! na by sie takaakcja przydala bo tez nam Adasia zastopowalo

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
Chcialam napisac ze ja blogoslawie czas kiedy moje dziecko nie spi i nie wymaga mojej uwagi i absolutnie mu sie wtedy nie narzucam, po pierwsze dlatego ze cenie sobie ten czas jako czas dla siebie czy dla domu czy dla wizazu, po drugie i to jest glowny powod dziecku potrzebne sa takie chwile spokoju, ciagle zabawianie jest raz ze meczace a dwa mozna sie do tego przyzwyczaic (znaczy dziecko) i wyrosnie lebiega co sie soba zajac nie umie a czas sam na sam ze soba jest dziecku potrzebny do rozwoju - do spokojnego przetwarzania tych bodzcow ktore otrzymuje badz otrzymal wczesniej, co wiecej daje mojemu dziecku szanse uspokoic sie samemu, czyli nie lece na kazde mrukniecie czy mialkniecie, bo umiejetnosc uspakajania sie samemu zaowocuje wieksza pewnoscia siebie w przyszlosci - oczywiscie nie mowie ze jak sie rozplacze to czekam na cud... wszystko w ramach zdrowego rozsadku
emzeta jestes wielka! czasami jak cie czytam to jak normalnie moje podreczniki ze studiow

A u nas imprezowo od wczoraj - przyjechal nasz znajomy po 6 latach z Kaliforni Bedzie na razie mieszkal u nas, wiec wczoraj byla impreza....a Adaś grzecznie spal!!! wiec go tylko sprawdzalam co jakis czas i moglam posiedziec z ludzmi prawie do 23 ale potem padlam i poszlam spac....a moj małżon imprezowal do 4 rano
No i cos czuje ze ta nagla wizytacja sprawi ze na kilka dni pozostane sama na placu boju z Adasiem... Wczoraj zrobilam malemu pierwsza szybka kapiel - sama! Tylko bez pomozy małżona jestem strasznie wypruta....ufff...
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 12:19   #2210
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

dzien dobry kochane... naprawde kochane! bardzo wam dziekuje za mile slowa! juz niestety podjelam decyzje ze calkowicie przechodze na mleko modyfikowane . wczoraj sciagalam moje mleczko laktatorem,oczywiscie bolalo jak cholera ale najgorsze jest to ze z obu piersi polala sie krew i to ona leciala zamiast mleka a dzidzi nie podam przeciez krwi.
nie jestem w stanie narazie nadrabiac,ale obiecuje ze jak tylko bede mogla normalnie na tylek usiasc to sie postaram...
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 12:32   #2211
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

czornoo, najwazniejszy spokoj mamy i maluszka!!!!! trzymam kciuki zeby sie szybko brodawki zagoily!

Anvi, temperatura kolo 19-20 stopni w nocy, no przy tych upalach to my w ogole nie grzejemy... na razie ciagle chrypka, ani goraczki ani kataru, moze kaszel, ale moze kaszle od czego innego.... tylko czasami, no moze sobie poradzi

a co do podrecznikow to mnie nie zawstydzaj widac mi w glowie pozostawalo cos z tego czytania w ciazy
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 12:54   #2212
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Dzień dobry dziewczynki

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
JUDY już wiem, gdzie widziałaś tą zabawkę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1906
tu też

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Wyciągam pampersa, a tu kurna dalej leci! No to podkładam tetrę aby ratować ubranka a ona roooobi i roooobi. Podkładam drugą (bo pierwsza już cała w kupie) a ona dalej roooobi. Druga cała już pełna to trzecią podkładam! No i tę trzecią też prawie całą "zapełniła"!
Z pół litra dobre - jak nie więcej tego było!
A co Kaja w tym czasie robiła?
może line połknęła
Ale tak na poważnie, to strasznie się cieszę, że wszystko się unormowało
Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
jeśli cała noc to od 22-iej do 4 lub 5 rano to ja przesypiam.
Ostatnio mała tak się jakoś przyzwyczaiła i śpi nam po 6-7 godzin w nocy pierwszej tak długiej nocy to chciałam budzić żeby przewijać i karmić teraz już wyluzowałam i nie tykam śpiącego dziecka
O jacie ja też tak chcę oj jak ja Ci zazdraszczam....
A co zrobiliście dziecku, że tak ładnie śpi???
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
chciałam przymierzyć sukienkę z mojego ślubu, bo chciałam ją ubrać w czerwcu na ślub znajomych i psikus, ona zapina się na zamek z tyłu, cały zamek się zapina ale na wysokości biustu nie
znaczy, że za wielkie cycki mam ehh
Ej no chyba powinnaś się cieszyć
Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
chyba bede musiala z Judy przebyc powazna rozmowe


Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
tu niby tez propagują i vala kampania jest ale Anglicy nadal uwazaja to za cos odrazającego! masaka!
Ja już miała wcześniej zapytać, kto to taki???

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
mąką???
Tak, tak, mąką ziemniaczana - znaczy się krochmalem Bardzo dobra dla skóry maluszka

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
mniam, mniam.....umnie jest serniczek z brzoskwiniami
a masz
Podziel się trochę


Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
No i cos czuje ze ta nagla wizytacja sprawi ze na kilka dni pozostane sama na placu boju z Adasiem... Wczoraj zrobilam malemu pierwsza szybka kapiel - sama! Tylko bez pomozy małżona jestem strasznie wypruta....ufff...
Gratuluję samodzielnej kąpieli i imprezki
Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
dzien dobry kochane... naprawde kochane! bardzo wam dziekuje za mile slowa! juz niestety podjelam decyzje ze calkowicie przechodze na mleko modyfikowane . wczoraj sciagalam moje mleczko laktatorem,oczywiscie bolalo jak cholera ale najgorsze jest to ze z obu piersi polala sie krew i to ona leciala zamiast mleka a dzidzi nie podam przeciez krwi.
nie jestem w stanie narazie nadrabiac,ale obiecuje ze jak tylko bede mogla normalnie na tylek usiasc to sie postaram...
Butelką tez można karmić z miłością - jak to kiedyś Cocci powiedziała, butelkę też można doprawić miłością

A u nas dzisiaj był pan fotograf i zrobił małej zdjęcie do paszportu
Ja ją ślicznie ubrałam w sukienusię z pięknym haftowanym kołnierzykiem... a tu fotograf mówi, że trzeba ściągnąć mała miała pierwszą w życiu sesję rozbieraną znaczy się w bieliźnie
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 13:04   #2213
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

judy!! to literówka byla w zdaniu miało być "cala kampania" a nie "vala"...ups....
A to fotograf do domu przyszedl?? ale luksus

emzeta przy takiej temp. to raczej sie nie przeziebil moj tez czasami kaszle, ale to mi nie wyglada na kaszel z przeziebienia, tylko jakby mu cos tam zalecialo

moj maz stara sie teraz nadrobic swoje nocne imprezy i zamiast isc ze znajomymi na miasto to malego na spacer wzial zebym sobie odpoczela no! A nedziela tu jakas spokojna....wszystkie dziewczyny z polski na spacerkach, co? slyszalam ze pogoda piekna w Polsce...ech...
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 14:20   #2214
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
o dżizyz przepraszam

a ciasto to wiesz....jutro moja chrześnica przyjezdza więc chociaz ciasto zrobię posprzatane juz prawie mam...zostala tylko sypialnia ale tam maluszek spi teraz i kuchnia - masa się wlasnie uciera
Emilka podpadasz mi oj podpadasz a co do ciast, gofrów itp to z Ciebie musi byc fajna ciocia skoro smyki Cię tak chętnie odwiedzają
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
chyba nawet @ też bo to w zasadzie równe 2 miesiące znaczy, że wszystko OK


Emilka masz zdjęcia...

mąż właśnie kolację robi a ja korzystam z okazji



1. start
2. 1 miesiąc
3. 2 miesiąc

ewccik niby jest czego gratulować ale ja przed ciążą miałam zbyt dużo kg
jaki On słodzki!
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

wiecie co...tak patrzę i patrzę na tą naszą galerię i te nasze dzieciaczki są prześliczne....na serio tyle ładnych dzieci w jednym miejscu jeszcze nie widziałam
zgadzam sie!
Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość

No tak, ale na wizaż to masz czas....
To już uzależnienie
Judy Ty tez podpadasz a zabawka świetna jest
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
no nawet dzien dobry nie powiedziala...myślę sobie obraziła się a ta przychodzi w poniedziałek jak gdyby nigdy nic


Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
NATYCHMIAST POPROSIMY PRZEPIS
ile Ty już po? Jakieś będzie 2,5 miesiąca???


a to to jest normalne
nikt Cię nie uprzedził
a moja Kaja to jeszcze ma "ulubioną pierś" te prawą
jak ją do lewej daję (tej właśnie mniejszej) to jakoś nie bardzo szczęśliwa jest
i potrafi mi wydoić w ciągu dnia tak piersiaki że są jak wata miękkie
np. dziś je co 30-40 minut od 4 rano! a co! po co spać!

W SPRAWIE KUPY
czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałam nigdy
wczoraj o 13.00 miała przyjść pani położna z czopkiem lub inną metodą, a po południu mieliśmy iść do kościoła na ślub kuzyna
więc A. zabrał małą na spacer z rana coby zaliczyła powietrze
no i około 12.00 wrócili i ja ją karmię a ona sobie pierdzi jak to ostatnio często i A. mówi "zobacz w pampersa" , a ja na to : "a co na spacerze coś kombinowała?"
a on, że "nie, ale zobacz, taka intuicja!". No to zobaczyłam a tam ... kupa! I to taka jak lody z automatu gęsta (a zawsze taka prawie woda była)! i dużżżo jej!
ale to nic
Wyciągam pampersa, a tu kurna dalej leci! No to podkładam tetrę aby ratować ubranka a ona roooobi i roooobi. Podkładam drugą (bo pierwsza już cała w kupie) a ona dalej roooobi. Druga cała już pełna to trzecią podkładam! No i tę trzecią też prawie całą "zapełniła"!
Z pół litra dobre - jak nie więcej tego było!
A co Kaja w tym czasie robiła?
spała z uśmiechem na ustach!
Gdzie ona to wszystko zmieściła? No w końcu to był zapas od poniedziałku do soboty, ale gdzie ona to miała ?
no i obyło się bez położnej, czopka itd.
uffffffffffffffffffffffff fffffffffffffffffffff
oby teraz już wszystko wróciło od normy i choć jedna na dzień była albo na dwa dni

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
jeśli cała noc to od 22-iej do 4 lub 5 rano to ja przesypiam.
Ostatnio mała tak się jakoś przyzwyczaiła i śpi nam po 6-7 godzin w nocy
pierwszej tak długiej nocy to chciałam budzić żeby przewijać i karmić teraz już wyluzowałam i nie tykam śpiącego dziecka

za to w dzień cały czas jest "aktywna" chyba że jesteśmy na spacerze czy przejażdżce samochodowej - tylko wtedy śpi

Zanka proszę zmień na liście u mnie: waga dzisiaj 77 kg
-
tyle godz śpi też bym chciała 2 kg w 19dni gratuluje!
Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobilam malemu pierwsza szybka kapiel - sama! Tylko bez pomozy małżona jestem strasznie wypruta....ufff...
ale fajnie dzidzia na spacerku, a Ty masz czas dla siebie tzn dla nas i gratuluje samodzielnej kąpieli

A ja dziś juz dawno zaliczylam najszybszy spacer całe 10 min wiem już skąd się wzieło słowo wrzaskuny
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-04-26 o 14:23
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 14:36   #2215
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Dzien dobry to ja chcialam tylko zameldowac ze ZYJĘ pokazuje zonie mojego kuzyna jak dziala forum na wizazu bo ona tez jest mamusia 10-co miesiecznego chlopca i nie wiedziala o tym forum wiec jej pokazuje wieczorem lub jutro ponadrabiam stronki i sie odezwe
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 16:26   #2216
anadun
Rozeznanie
 
Avatar anadun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 917
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
dziewczynki wysłałam Wam zaproszenia i nie przyjmuję odmowy
nie odmówiłam, a jakże

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
nie no jasne że do tej za***istej
no a wogóle to ostatnio jak teściowa zaczęła piać to sie rozpłakał
nie no jestem chamska w tej chwili ale kurde zasłużyła sobie....
bawi się moimi uczuciami w neidzielę jak wyjeżdżaliśmy odwróciła się do nas plecami nie zamieniając nawet słowa - znaczy się nie chce mieć z nami nic wspólnego - no nawet dzien dobry nie powiedziala...myślę sobie obraziła się a ta przychodzi w poniedziałek jak gdyby nigdy nic
Mały wie jak się z nią obchodzić, to i Ty się nie przejmuj
Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
moja jak nie spi a mnie nie ma obok to wyje... dzis ledwo budyn ugotowalam tak sie darla skubana... moze dlatego,ze jeszcze dobrze nie widzi tydzien ma dopiero.... tylko mi nie piszcie,ze wasze takie spokojne od urodzenia
a tak nawiasem ,ktoras przesypia cala noc???
Co masz na myśli pisząc całą noc? Ja przesypiam z przerwami na jedzenie i zmianę pieluchy. Choć czasem mam pobudkę ok 6 i już niewiele śpimy.
Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
W SPRAWIE KUPY
czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałam nigdy
.....
Z pół litra dobre - jak nie więcej tego było!
A co Kaja w tym czasie robiła?

spała z uśmiechem na ustach!
Gdzie ona to wszystko zmieściła? No w końcu to był zapas od poniedziałku do soboty, ale gdzie ona to miała ?
no i obyło się bez położnej, czopka itd.
uffffffffffffffffffffffff fffffffffffffffffffff
oby teraz już wszystko wróciło od normy i choć jedna na dzień była albo na dwa dni
No proszę jaka dzielna dziewczynka, a my tu się martwimy

A mnie dziś w nocy mój mały kupą strzelił tak, że musiałam się przebierać Tyle że pampersa zdjęłam, a tu strzał jak nic, nie wiedziałam ze to pod takim ciśnieniem idzie
Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
a jaka ta chusta? taka zwykla wiązana czy elastyczna? daj znac jak poszly proby, bo ja tez mysle ale nie wiem....mamy nosidelko babyBjorn, fajne, ale jakos chusta mnie bardziej ciagnie...
ja mam taką
wczoraj była inauguracja chusty, mały nawet się pouśmiechał jak go zamotaliśmy, co zostało uwiecznione przez tatę na tasmie, ale niestety szybko mu się znudziło On jak nie śpi to by chciał co chwilę ssać, a w chuście się nie da, więc nie wiem czy nie za wczesnie na tą chustę jednak, choć może za wczesnie się zrażam po jednej zaledwie próbie
Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
dzien dobry kochane... naprawde kochane! bardzo wam dziekuje za mile slowa! juz niestety podjelam decyzje ze calkowicie przechodze na mleko modyfikowane . wczoraj sciagalam moje mleczko laktatorem,oczywiscie bolalo jak cholera ale najgorsze jest to ze z obu piersi polala sie krew i to ona leciala zamiast mleka a dzidzi nie podam przeciez krwi.
nie jestem w stanie narazie nadrabiac,ale obiecuje ze jak tylko bede mogla normalnie na tylek usiasc to sie postaram...
szkoda, ale przecież nie będziesz się masakrować
Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
A u nas dzisiaj był pan fotograf i zrobił małej zdjęcie do paszportu
Ja ją ślicznie ubrałam w sukienusię z pięknym haftowanym kołnierzykiem... a tu fotograf mówi, że trzeba ściągnąć mała miała pierwszą w życiu sesję rozbieraną znaczy się w bieliźnie
no wiesz, szybko zaczyna Twoja córcia
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Dzien dobry to ja chcialam tylko zameldowac ze ZYJĘ pokazuje zonie mojego kuzyna jak dziala forum na wizazu bo ona tez jest mamusia 10-co miesiecznego chlopca i nie wiedziala o tym forum wiec jej pokazuje wieczorem lub jutro ponadrabiam stronki i sie odezwe
Gratulacje
napisz jak się impreza udała

My dziś na spacer wyszliśmy (mimo zaleceń lekarki ) i mały jak całe przedpołudnie marudził, tak teraz grzecznie śpi.
A mnie coś piersi kłują, na szczęście nie są twarde bardziej niż zwykle. Mam nadzieję, że to nie jest zasługa wiatru na spacerze
__________________
EMIL
anadun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 16:29   #2217
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
!". No to zobaczyłam a tam ... kupa! I to taka jak lody z automatu gęsta (a zawsze taka prawie woda była)! i dużżżo jej!
: hahaha:

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
jeśli cała noc to od 22-iej do 4 lub 5 rano to ja przesypiam.
Ostatnio mała tak się jakoś przyzwyczaiła i śpi nam po 6-7 godzin w nocy
pierwszej tak długiej nocy to chciałam budzić żeby przewijać i karmić teraz już wyluzowałam i nie tykam śpiącego dziecka
no wlasnie moja sie budzi 3 razy ale mala jest jeszcze dam jej czas...chociaz dzis dala popalic miauczala cala noc
ogolnie dzis jestem wypruta na maxa.. mala dopiero teraz zasnela gdyby nie maz to nie wiem...zrobil zakupy sniadanie i obiad
mysle,ze jak Anvi moze ona kurcze odreagowuje bodzce tak jak mowicie bo juz doszlam ,ze to nie kolki i brzuszek..mala rabie kupy az milo tak,ze ma ladnie obciazona pieluche... dzis np cala noc kwilila w dzien uspokoila sie tylko przy cycu pije takie ilosci ze ja nie wiem gdzie ona to miesci a jak nie pije to sie uspokaja majac cyca w buzi...potrafi nawet zasnac drzemac i po chwili grymas wyrwany ze snu i ryk szybkie szukanie cyca jak zlapie to znow odplywa czy to jest normalne??? sama nie polezy bo drze sie tak,ze kieliszki slychac
nie wiem sama..... moze samo przejdzie..
zazdroszcze Wam co zostawiaja bobo w lozeczku i sie same soba zajmie...moze moja jeszcze za mala tydzien ma dopiero....ech dobra koncze marudzic milego popoludnia
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 17:33   #2218
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
emzeta przy takiej temp. to raczej sie nie przeziebil moj tez czasami kaszle, ale to mi nie wyglada na kaszel z przeziebienia, tylko jakby mu cos tam zalecialo

moj maz stara sie teraz nadrobic swoje nocne imprezy i zamiast isc ze znajomymi na miasto to malego na spacer wzial zebym sobie odpoczela no! A nedziela tu jakas spokojna....wszystkie dziewczyny z polski na spacerkach, co? slyszalam ze pogoda piekna w Polsce...ech...
no wlasnie nie wiem co sie dzieje, ten kaszel to wlasnie taki jak zawsze costam odkasluje, ale ciagle ma chrype, ale nie goraczkuje, tylko na wysokich tonach nadaje

A u nas to brzydka? zyc nie umierac

a samodzielnej kapieli gratuluje!

Co do chust to te elastyczne sa chyba tylko dla noworodkow, bo potem dzieci sa za ciezkie do nich, ja jednak bede miala chuste, byla u mnie kuzynka i powiedziala ze chce mi kupic, wiec kupi w polsce a za tydzien przyleca moi rodzice i nam przywioza, w pl chyba wiekszy wybor... tylko sie zastanawiam bo sa takie z wloknami bambusa podobno lepiej oddychaja ale kolory marne i tylko 3 do wyboru, wiec nie wiem czy ta czy taka bawelniana w sliczne pasy i bedziemy cwiczyc, ja musze duzo pionizowac Filipa z tym ulewaniem to sie powinna przydac
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 17:50   #2219
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

ja kupilam taka w pasy podobno nadaje sie od niemowlaka ale ja sie boje jeszcze mala wkladac... Filip juz glowke trzyma
wiec bedzie ok
bo podobno noszenie w chuscie na kolyske moze byc niekorzystne dla bioderek... ja jestem uczulona na to bo sama sie urodzilam z niedorozwojem... usg mamy na 4 czerwca umowione w szpitalu..
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 18:08   #2220
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
A u nas imprezowo od wczoraj - przyjechal nasz znajomy po 6 latach z Kaliforni Bedzie na razie mieszkal u nas, wiec wczoraj byla impreza....a Adaś grzecznie spal!!! wiec go tylko sprawdzalam co jakis czas i moglam posiedziec z ludzmi prawie do 23 ale potem padlam i poszlam spac....a moj małżon imprezowal do 4 rano
No i cos czuje ze ta nagla wizytacja sprawi ze na kilka dni pozostane sama na placu boju z Adasiem... Wczoraj zrobilam malemu pierwsza szybka kapiel - sama! Tylko bez pomozy małżona jestem strasznie wypruta....ufff...
O prosze mama baluje zazdroszcze





A ja musze sie pochwalic dzis pierwszy raz karmilam publicznie i zmienialismy pieluche dalam rade
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.