pudry mineralne dla 15latki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 20:12   #1
yatagirl
Przyczajenie
 
Avatar yatagirl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24

pudry mineralne dla 15latki?


Witam
Od niedawna nurtują mnie ksometyki mineralne. Przeszukuję gugl i wizaż, jednak nadal nie wiem, co będzie dla mnie lepsze.
Jestem młoda, nie mam żadnych większych problemów z cerą. Denerwuje mnie tylko ciągłe świecenie się, nie dające się zaskórniki na nosie, czasami pojawiające się krostki i fakt, że mam strasznie wrażliwą i mieszaną cerę. Mój nos potrafi się pięknie błyszczec ;/ podczas gdy na policzkach mam płaty suchej skóry.
Ale już przechodzę do sedna.
Dotychczas podbierałam kosmetyki mojej starszej siostrze :P ale wypadałoby wreszcie zainwestowac. Ostatnio kupowałam kilka rzeczy (pudrów). Z Joko mnie podrażnił, więc dobrym zosttał z Pierre Rene (taki w jasnym opakowaniu).
Nie chcę niszczyc sobie cery, jednak już wszystko zaczyna mnie irytowac. Przeglądałam oferty kilku marek, odnoście mineralnych pudrów, ponieważ fluidy itp. są chyba trochę za ciężkie?
Wiem, że nieźle wszystko pokręciłam, ale chciałam zadac Wam jedno pytanie: Jaki puder mineralny byłby dla mnie odpowiedni?
Zastanawiam się nad tym z Astora lub Loreala. Czy one na prawdę mają w sobie coś z minerałów? Ważna jest dla mnie też cena, bo moje fundusze nie są zbyt wysokie...
Myślę, że możecie zarzucic jakąś dobrą radę? Sama się w tym nie orientuję... Dzięki za pomoc
yatagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 20:25   #2
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: pudry mineralne dla 15latki?

Jeśli ważna jest dla Ciebie cena to polecam Ci mineralny z Maybelline za chyba 33 zł, nie matuje super, ale jeszcze nie spotkałam żadnego który zostawił by na twarzy taki mat jak po zwykłym pudrze w kamieniu. Zainwestuj też w bibułki matujące np, te z Body shopa i jakiś dobry krem matujący. Nie ma co kłaść na jeszcze młodą skórę kilograma tapety
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 21:16   #3
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: pudry mineralne dla 15latki?

Cytat:
Napisane przez yatagirl Pokaż wiadomość
Witam
Od niedawna nurtują mnie ksometyki mineralne. Przeszukuję gugl i wizaż, jednak nadal nie wiem, co będzie dla mnie lepsze.
Jestem młoda, nie mam żadnych większych problemów z cerą. Denerwuje mnie tylko ciągłe świecenie się, nie dające się zaskórniki na nosie, czasami pojawiające się krostki i fakt, że mam strasznie wrażliwą i mieszaną cerę. Mój nos potrafi się pięknie błyszczec ;/ podczas gdy na policzkach mam płaty suchej skóry.
Ale już przechodzę do sedna.
Dotychczas podbierałam kosmetyki mojej starszej siostrze :P ale wypadałoby wreszcie zainwestowac. Ostatnio kupowałam kilka rzeczy (pudrów). Z Joko mnie podrażnił, więc dobrym zosttał z Pierre Rene (taki w jasnym opakowaniu).
Nie chcę niszczyc sobie cery, jednak już wszystko zaczyna mnie irytowac. Przeglądałam oferty kilku marek, odnoście mineralnych pudrów, ponieważ fluidy itp. są chyba trochę za ciężkie?
Wiem, że nieźle wszystko pokręciłam, ale chciałam zadac Wam jedno pytanie: Jaki puder mineralny byłby dla mnie odpowiedni?
Zastanawiam się nad tym z Astora lub Loreala. Czy one na prawdę mają w sobie coś z minerałów? Ważna jest dla mnie też cena, bo moje fundusze nie są zbyt wysokie...
Myślę, że możecie zarzucic jakąś dobrą radę? Sama się w tym nie orientuję... Dzięki za pomoc
Jest całe podforum poświęcone kosmetykom mineralnym, po co więc ten post? Zapraszam do wątków informacyjnych i tych poświęconych konkretnym markom. Znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 13:26   #4
yatagirl
Przyczajenie
 
Avatar yatagirl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24
Dot.: pudry mineralne dla 15latki?

wiem wiem
jak napisalam w 1. poscie, przeszukalam wizaż. I to właśnie sprawiło, że mam wątpliwości. Chodzi o to, że czytałam o mineralnych, ale zastanawiam się czy to akurat ten z Astora ma w sobie na prawdę jakieś minerały i czy ten z Loreala też ? Bo w trakcie czytania recenzji kilka razy napotkałam się z opiniami, że to po prostu reklama producentów.
Wybrałam też kilka, które ewentualnie mogłabym kupić, jednak teraz właśnie prosiłam was o radę
Chodzi mi o Astor, Loreal ii z Maybelline pure mineral (?) też się zastanawiam teraz Ewentualnie zastanawiam się nad jakimiś droższymi, tak żeby na allegro kupić taniej
Przepraszam jeśli temat nadal jest bezużyteczny..
yatagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:51   #5
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: pudry mineralne dla 15latki?

nie zrobilas tego co pisała frantic- jest cale podrofum głównie o kosmetykach w 100% mineralnych a także wątek informacyjny gdzie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:51   #6
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: pudry mineralne dla 15latki?

ja ci polecić mogę puder mineralny z essence. jest świetny , tani i w ogole. Poczytaj sobie na KWC
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 19:26   #7
Domminika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 36
Dot.: pudry mineralne dla 15latki?

Polecam sypkie pudry mineralne z L'Oreal Paris, zwłaszcza puder mineralno - witaminowy transparentny, bo delikatnie rozjaśnia skórę, ma ładny zapach, nie zatyka porów, odżywia komórki (zawiera m. in. witaminę B3, cynk, magnez, selen), jest bardzo wydajny (4,5 g sypkiego pudru wystarcza na conajmniej kwartał systematycznego codziennego sensownego stosowania), tak jak na reklamie " zwieńcza dzieło makijażu", matuje świecącą się skórę i jest lekki (bo nie w kamieniu, ale w proszku).
Jestem z siebie zadowolona, wreszcie kupiłam sobie coś porządnego, wychodzi mi to na zdrowie.
Cena sypkich pudrów mineralnych L'Oreal Paris: około 50 zł, dość sporo, ale osobiście uważam, że na kosmetykach, na zdrowiu cery, skóry, urody nie warto oszczędzać i myślę, że rozsądniej jest kupić coś zdroższego, ale sprawdzonego, co wychodzi na korzyść, niż kupować z uwagi na oszczędność kosmetyki mało znanych niepewnych firm, które to kosmetyki mogą zaszkodzić, wywołać swędzenie, rumień skóry i inne beznadziejne sprawy . . . .
Domminika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.