Jak podniesc wlosy u nasady? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-18, 12:26   #31
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Podnoszenie włosów u nasady

ten sposób jest całkiem dobry jak przedziałek układa mi się na lewą stronę, to włoski z przodu na wałek przy nasadzie i na lewą stronę.
wszystko ładnie się trzyma, ale.. tylko z przodu! moje włosy z tyłu są bardzo nieposłuszne! nawet moje naturalne fale są tam łagodniejsze. czasami bywa, że z przodu mam mocne fale (czasami loki!) a tyły włosów są prawie proste..
ale jest weekend to poeksperymentuje z wałkiem i może troszkę pianki dam na włosy z tyłu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wałek.jpg (16,5 KB, 90 załadowań)
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 14:47   #32
bubblegun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Podnoszenie włosów u nasady

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29407 a zna ktos ten spray?Ja poczekam na jeszcze kilka opinii na kwc. Jak bedzie mial dobre oceny to go zakupie
__________________
kocham Incubusa
bubblegun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:36   #33
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Podnoszenie włosów u nasady

Cytat:
Napisane przez bubblegun Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29407 a zna ktos ten spray?Ja poczekam na jeszcze kilka opinii na kwc. Jak bedzie mial dobre oceny to go zakupie
Nie znam tego spraju, ale też się zastanawiałam nad tym czy by go nie kupić, ale w końcu zdecydowałam się na ten:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15809
Zamówiłam go dzisiaj. W tym tygodniu powinien przyjść. Po testach zdam relacje
.
Mam blond włosy, które są cienkie i delikatne, w dotyku jak u małego dziecka, nie jest ich bardzo mało, ale brak im objętości kolokwialnie mówiąc wyglądają jakby były przylepione do czaszki. Mam włosy do ramion, pocieniowane, ale moim skłonnym zdaniem cięcie niewiele pomaga. Miałam różne długości w swoim życiu od kilku centymetrowych do takich do pasa i jeśli nie ułożyłam ich na piankę, lakier i inne sztuczki to były nieestetycznie przyklapione. Stosowałam różne pianki i lakiery, które w nazwie miały mega objętość itp. Swoją drogą żadna nie dodawała objętości, tylko obciążała włosy i pod koniec dnia wyglądałam jakbym włosów nie myła. Dodam, że mam problem z przetłuszczaniem, włosy muszę myć codziennie. Po myciu zawsze susze z głową w duł, nie daje to specjalnych efektów. Teraz właśnie siedzę z kitką na czubku głowy. Zobaczymy, jakie będą efekty. Jeśli się ma trochę czasu to fajnym patentem są grube wałki. Zakręcam na nie mokre włosy później suszę głowę suszarką i następnie zdejmuje wałki. Włosy są uniesione i delikatnie pofalowane u mnie ten efekt pozostaje na niemalże cały dzień. Ale niestety wymaga sporo pracy i czasu zakręcanie i odkręcanie trochę trwa a i włosy trzeba dłużej suszyć niż zazwyczaj.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 15:07   #34
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: Podnoszenie włosów u nasady

moj sposob na podniesienie wlosow: moje są wycieniowane od spodu.chodzi o to ze fryzjer je trzyma pionowo i cieniuje od spodu.uwazam ze to baaardzo dobry pomysl.poza tym susze je dyfuzorem z glowa przyechylona na bok.raz na jeden raz na drugi.najpierw po umyciu robie przedzialek oczywiscie i raz z jednej dtrony przedzialka susze raz z drugiej.potem je delikatnie lakieruj od dolu przy nasadzie wlosow a potem tapiruje,znow delikatnie lakier i ukladam.
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 16:43   #35
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Podnoszenie włosów u nasady

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
dobre ciecie powinno pomoc, i wcale nie musi byc na krotko
dobre cięcie to znaczy...?
miałam różne fryzury i powiem szczerze ze najlepiej się czuję jednak w długich włosach bo w dniu gdzy ma sie już totalnego oklapusa można je związać czy wyczarować jakaś ciekawą fryzurkę a z krótkimi to już się wogle nic nie robi żdnych pianek i lakierów tak zupełnie u nasady włosów nie moge stosować bo w niedługim czasie mam włosy zatłuszczone jakbym ze trzy dni nie myła (a normalnie myję codziennie)
czasem bawie się w tapirowanie ale to raczej opcja na imprezy, a z resztą i tak bo jakiś 2-3 h wszystko mi sie rozwala
dodam ze jak miałam dłuższe włosy to stoswałam inny wariant frotki - poprostu kładłam wszystkie włosy za poduszkę, ale ja tak robiłam po to zeby nie spać na tych włosach bo efektu mniejszego oklapnięcia i tak u mnie nie było :p
jedyny okres gdy udało mi się nie mieć oklapusa to gdy zrobiłam sobie trwała
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 18:04   #36
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Podnoszenie włosów u nasady

Ja po prostu czeszę włosy z głową w dół-zawsze I dość długo ładnie wyglądają lub dodatkowo daję lakier.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 19:19   #37
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Podnoszenie włosów u nasady

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
dobre cięcie to znaczy...?
miałam różne fryzury i powiem szczerze ze najlepiej się czuję jednak w długich włosach bo w dniu gdzy ma sie już totalnego oklapusa można je związać czy wyczarować jakaś ciekawą fryzurkę a z krótkimi to już się wogle nic nie robi żdnych pianek i lakierów tak zupełnie u nasady włosów nie moge stosować bo w niedługim czasie mam włosy zatłuszczone jakbym ze trzy dni nie myła (a normalnie myję codziennie)
czasem bawie się w tapirowanie ale to raczej opcja na imprezy, a z resztą i tak bo jakiś 2-3 h wszystko mi sie rozwala
dodam ze jak miałam dłuższe włosy to stoswałam inny wariant frotki - poprostu kładłam wszystkie włosy za poduszkę, ale ja tak robiłam po to zeby nie spać na tych włosach bo efektu mniejszego oklapnięcia i tak u mnie nie było :p
jedyny okres gdy udało mi się nie mieć oklapusa to gdy zrobiłam sobie trwała

dobre ciecie dla takich wlosow czyli to co pisala kolezanka wyzej, wlosy sa wycieniowane od spodu i krotsze wloski podtrzymuja dluzsze, dlugosc tych krotkich wloskow zalezy od dlugosci wlosow ogolem, od pol do kilku centymetrow, ale w calosci fryzury tego nie widac
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 19:37   #38
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Podnoszenie włosów u nasady

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
dobre ciecie dla takich wlosow czyli to co pisala kolezanka wyzej, wlosy sa wycieniowane od spodu i krotsze wloski podtrzymuja dluzsze, dlugosc tych krotkich wloskow zalezy od dlugosci wlosow ogolem, od pol do kilku centymetrow, ale w calosci fryzury tego nie widac
i przy cienkich włosach też sie to sprawdza? bo ja mam gęstość taką w mairę ok,ale jakbym miała mieć np. połowe tej co mam teraz (w sensie część krótszych)to słabo...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 09:56   #39
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Podnoszenie włosów u nasady

ale nie wycina sie do tego polowy wlosow ciezko to tak wytlumaczyc dokladnie slowami. nie czujesz zebys miala niewiadomo ile wlosow mniej, po prostu latwiej sie ukladaja
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:55   #40
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Podnoszenie włosów u nasady

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
ale nie wycina sie do tego polowy wlosow ciezko to tak wytlumaczyc dokladnie slowami. nie czujesz zebys miala niewiadomo ile wlosow mniej, po prostu latwiej sie ukladaja
no właśnie ciężko jest mi wyobrazić sobie takie cięcie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:51   #41
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Podnoszenie włosów u nasady

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
dobre ciecie dla takich wlosow czyli to co pisala kolezanka wyzej, wlosy sa wycieniowane od spodu i krotsze wloski podtrzymuja dluzsze, dlugosc tych krotkich wloskow zalezy od dlugosci wlosow ogolem, od pol do kilku centymetrow, ale w calosci fryzury tego nie widac
Myślę, że na takie cięcie mogą sobie pozwolić osoby, które mają grube i gęste włosy, bo posiadaczki cienkich delikatnych i niezbyt gęstych po takim cięciu mogą wyglądać na łysiejące.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 00:20   #42
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Podnoszenie włosów u nasady

jesli ktos przesadzi to oczywiscie, ale generalnie sprawdza sie to przy cienkich wlosach bardzo dobrze.
zwlaszcza ze przy gestych i grubych wlosach wiekszosc dziewczyn (nie wszystkie ale wiekszosc) chce raczej zmniejszyc objetosc wlosow, zeby latwiej sobie z nimi radzic, a nie jeszcze je podnosic...
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 19:11   #43
dusiaa9
Rozeznanie
 
Avatar dusiaa9
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 557
Jak podniesc wlosy u nasady?

Mam do was pytanie: jak podniesc wlosy u nasady glowy? Mamy wlosy u nasady bardzo oklaple, a koncowki suche i puszace sie. Co mam zrobic aby "podniesc" wlosy? Moze znacie jakies preparaty lub metody domowe?
dusiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 19:58   #44
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

zwiąż sobie po umyciu kitkę na czubku głowy z włosó na czubku i pochodź tak trochę zobaczysz, że działa. Nie wierzyłam, dopóki nie wypróbowałam
Najlepiej spisują się grubsze frotki no i nie na mokre bo jak zaschna to bedzie odznaczone a jak na suche to ani sladu tylko wlosy odbite od nasady ja polecam, proste i nieszkodliwe i tanie możesz potem polakierować żeby efekt trwal dluzej
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 20:02   #45
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

Najlepiej to podnieść szczotką do modelowania
Albo suszyć z głową pochylona na dół ale jak najbardziej zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów
Potem można spryskać lakierem
Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 20:05   #46
Jioanna
Rozeznanie
 
Avatar Jioanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 558
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

Polecam zaopatrzyć się w jakąś piankę do włosów zwiększającą objętość.
Możesz również tapirować włosy Myślę, że to drugie jest najlepszym sposobem na oklapnięte włosy.
__________________
Nie zależy mi na sławie,chcę być tylko doskonała. Marilyn Monroe

o4.11.2007. <3



Jioanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 21:03   #47
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

Zacznij lepiej od najmniej inwazyjnych metod takich jak właśnie związywanie włosów w kitkę na czubku głowy. Zawsze możesz też po umyciu włosów podnieść je u nasady klamrą, wtedy po wyschnięciu będą mniej oklapnięte. Tylko jak źle zepniesz klamrą to będą się odznaczały miejsca, w których klamra miała swoje zęby. Ale trochę popróbujesz i na pewno się uda
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 22:17   #48
dusiaa9
Rozeznanie
 
Avatar dusiaa9
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 557
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

Musze wyprobowac ta kitke.
Nienawidze modelowac wlosow, suszenie z glowa w dol mi nic nie daje. Pianki wysuszaja skore glowy i moga doprowadzac do lupiezu. Wszedzie jest jakies ale ;p
dusiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 16:39   #49
summershine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 68
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

Ja podepnę się pod temat. Jednak mam pytanie czy jest coś takiego jak trwała zwiększająca objętość włosów? Podonosząca właśnie włosy u nasady? Pamiętam, że parę lat temu fryzjerka mi powiedziała, że kiedyś możemy coś w tym stylu zrobić. Jednak obecnej fryzjerki pytałam i ona nic o tym nie wiem. Poza zwykłą trwałą, która kręci włosy... No i nie wiem, czy to mi się coś ubzdurało, czy może rzeczywiście coś takiego jest...?
Nie mówię, że na 100% musi się to trwałą nazywać. Ale może słyszałyście o czym takim? Jak to działa? Ile to kosztuje mniej więcej? I czy niszczy to tak włosy jak zwykła trwała, która wysusza włosy?

Tyle inf., ale ciekawa jestem i chętnie podejmę się czegoś takiego, jeśli istnieje i nie wiąże się z wielkimi konsekwencjami

A jeśli był o tym już wątek to przepraszam, ale nie dotarłam do niego
Z góry dziękuję !!
summershine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 18:39   #50
magdaall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

Cytat:
Napisane przez summershine Pokaż wiadomość
Ja podepnę się pod temat. Jednak mam pytanie czy jest coś takiego jak trwała zwiększająca objętość włosów? Podonosząca właśnie włosy u nasady? Pamiętam, że parę lat temu fryzjerka mi powiedziała, że kiedyś możemy coś w tym stylu zrobić. Jednak obecnej fryzjerki pytałam i ona nic o tym nie wiem. Poza zwykłą trwałą, która kręci włosy... No i nie wiem, czy to mi się coś ubzdurało, czy może rzeczywiście coś takiego jest...?
Nie mówię, że na 100% musi się to trwałą nazywać. Ale może słyszałyście o czym takim? Jak to działa? Ile to kosztuje mniej więcej? I czy niszczy to tak włosy jak zwykła trwała, która wysusza włosy?

Tyle inf., ale ciekawa jestem i chętnie podejmę się czegoś takiego, jeśli istnieje i nie wiąże się z wielkimi konsekwencjami

A jeśli był o tym już wątek to przepraszam, ale nie dotarłam do niego
Z góry dziękuję !!


ja tez cos o tym slyszlam i nawet nie wiem czy nie ma watku tu na wizazu
magdaall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 21:04   #51
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

ja po umyciu nakładam niewiel pianki i suszę na lokówko-suszarce przy nasadzie - działa i na drugi dzień się trzymają, poza tym po piance mniej się rpzetłuszczają
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 22:16   #52
summershine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 68
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

Na mnie to działa tylko pół dnia. Mam mało podatne włosy na układanie Przykładowo może być taka sytuacja jak przed komunią (czyli lata temu) zrobiłam popołudniu loki na wałkach u fryzjerki. Również z nimi spałam. Ściągnęłam je dopiero chwilę przed wyjściem do kościoła. Mama z ciocią układały mi włosy na lakierze jeszcze, żeby się bardziej trzymały loki. Jednak opołudniu jak szłam po obrazek miałam już proste włosy, jedynie na końcach były podkręcone.
Ot, mnie refleksja naszła
Właśnie dlatego szukam innych rozwiązań, bardziej trwałych. Im dłuższe mam włosy, tym gorzej się układają. Przez ostatnie kilka lat miałam krótkie włosy, więc nie miałam z układaniem problemu. Na gumie z Joanny rewelacyjnie się trzymały przez cały dzień. Zresztą uważam, że to świetny produkt. Przy użyciu małej ilości nie skleja włosów, a efekt stylizacji utrzymuje się bardzo długo. Jednak teraz chcę zapuścić włosy i już nie układają się w żaden sposób
summershine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 22:19   #53
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

Cytat:
Napisane przez summershine Pokaż wiadomość
Ja podepnę się pod temat. Jednak mam pytanie czy jest coś takiego jak trwała zwiększająca objętość włosów? Podonosząca właśnie włosy u nasady?
Nic Ci się nie pomyliło, istnieje coś takiego. Nazywa się właśnie trwała podnosząca. Czasem też headline(s) lub podobnie. I faktycznie jest to trwała, robi się ją tylko u nasady włosów. Efekt podniesienia jest widoczny gołym okiem. I trzyma się hmm, do momentu, w którym włosy już sporo odrosną. Czyli przez jakieś 2 miesiące ma się względny spokój, potem zabieg można powtórzyć. Przy czym trzeba mieć świadomość, że poprzednia trwała nadal jest na odrośniętych włosach i należy o nie szczególnie dbać.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 10:44   #54
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

mi ta kitka pomogła
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 12:29   #55
dusiaa9
Rozeznanie
 
Avatar dusiaa9
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 557
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

Robilam juz raz trwala i zniszczylamstrasznie wlosy. Czy po tej trwalej podnoszacej rowniez wlosy mocno sie niszcza? Wtedy preparat naklada sie tylko na wlosy przy glowie?
dusiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 13:35   #56
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

ta kitka faktycznie dziala
chodzilam z nia jakies 30-40min
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 15:06   #57
dusiaa9
Rozeznanie
 
Avatar dusiaa9
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 557
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

dobra wyprobuje ten sposob "na kitke" , jezeli tak ja zachwycacie
dusiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 15:09   #58
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

Cytat:
Napisane przez dusiaa9 Pokaż wiadomość
Wtedy preparat naklada sie tylko na wlosy przy glowie?
Z tego, co wiem to tak Sama trwałej podnoszącej nigdy nie miałam.
No i wiadomo, włosy jak odrastają to ta trwała nie znika tylko jest na włosach, które są już dalej od skalpu i tyle.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 20:33   #59
summershine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 68
Dot.: Jak podniesc wlosy u nasady?

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Nic Ci się nie pomyliło, istnieje coś takiego. Nazywa się właśnie trwała podnosząca. Czasem też headline(s) lub podobnie. I faktycznie jest to trwała, robi się ją tylko u nasady włosów. Efekt podniesienia jest widoczny gołym okiem. I trzyma się hmm, do momentu, w którym włosy już sporo odrosną. Czyli przez jakieś 2 miesiące ma się względny spokój, potem zabieg można powtórzyć. Przy czym trzeba mieć świadomość, że poprzednia trwała nadal jest na odrośniętych włosach i należy o nie szczególnie dbać.

Dziękuję za informację
summershine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 23:15   #60
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Podnoszenie włosów u nasady

Podbijam, mam pytanie
Cytat:
albo jak sobie włosy same schną po myciu to wkładam "pod" nie na czubku głowy grube wałki (tylko nie nakręcam włosów tylko robie tak jak na załączonym rysunku - proszę się nie śmiać ) i to je ładnie "odbija" od głowy
- karolynka90 , spinasz czymś te wałki? Dzisiaj tak zrobiłam,ale w obawie by nie pospadały nałozyłam nakładkę - niestety odcisnęła się na włosach, tworząc brzydkie "zlamania" Jak to robisz,że one nie spadają?
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.