Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 10:09   #1111
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia co zrobić z tym night time botanical treatment, bo on rzeczywiście jak ostry peeling,
tez nigdzie nie znalazlam instrukcji uzywania, a leci do mnie właśnie opakowanie. Napisałam wiec do nich maial z zapytaniem o instrukcje dam znać jak odpiszą
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 10:24   #1112
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
tez nigdzie nie znalazlam instrukcji uzywania, a leci do mnie właśnie opakowanie. Napisałam wiec do nich maial z zapytaniem o instrukcje dam znać jak odpiszą
powinny byc chociaz na stronie zamieszczone - jak ja bym chętnie dorwała tę ich strone i zrobiła tam porządek az by furczało... boli mnie że produkty porządna a opakowanie (czyt. strona) taka bałaganiarska
dzis debiut mojego mydełka z EGM - na razie zapachniło slicznie cała lazienkę mam to kawowe - java cos tam cos tam
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 10:59   #1113
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
tez nigdzie nie znalazlam instrukcji uzywania, a leci do mnie właśnie opakowanie. Napisałam wiec do nich maial z zapytaniem o instrukcje dam znać jak odpiszą
no to czekam na relację
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 11:35   #1114
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Nie mogę tu tak obojętnie stać i patrzeć jak highlitery się obraża

To jest absolutne, absolutne cudeńko
-> na cienie pod oczy !!!
-> baza pod cienie rozjaśniająca !!!
-> na czubeczki policzków dla rozjaśnienia
-> na skronie !!!

Ja WAM DAM !!

Prosze nie bluzgac na higlitery

Aga Mediterranean będzie dla ciebie idealny, widziałaś fotki co zamieszczałam kilka stron wcześniej ?
Proszę tu nie jojczyć !! Jeszcze będziecie o niego błagać

Foxxxy - dumny użytkownik highlitera EGM

prawie mnie przekonałaś, ale ja pozostaję przy opcji z podkladem

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
z coastalscents pearl white
taaaa
Agabil na pierwszej stronce wizazu zrobi modelowanie krok po kroku a pozniej będą posty:
hau hau
Aga, Aga, zrooobisz?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 12:13   #1115
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Nie mogę tu tak obojętnie stać i patrzeć jak highlitery się obraża

To jest absolutne, absolutne cudeńko
-> na cienie pod oczy !!!
-> baza pod cienie rozjaśniająca !!!
-> na czubeczki policzków dla rozjaśnienia
-> na skronie !!!

Ja WAM DAM !!

Prosze nie bluzgac na higlitery

Aga Mediterranean będzie dla ciebie idealny, widziałaś fotki co zamieszczałam kilka stron wcześniej ?
Proszę tu nie jojczyć !! Jeszcze będziecie o niego błagać

Foxxxy - dumny użytkownik highlitera EGM
Foxxxy, przywróciłaś mi nadzieję

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
taaaa
Agabil na pierwszej stronce wizazu zrobi modelowanie krok po kroku a pozniej będą posty:
hau hau
mogę zrobić jak dojdą ale tutaj bo modelowanie buźki na str. główną już wysłałam do redakcji
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:33   #1116
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Planuję zakup próbek podkładu EGM i jestem całkowicie skołowana jeśli chodzi o odcień. Wiem, że na pewno w grę wchodzi formuła cover me,a rodzina yellow. Do tej pory używałam EDM intensive, mieszanki winged butter z fawn (z przewagą wb). Powiedzcie, który odcień z EGM byłby najbardziej zbliżony.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 15:23   #1117
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Foxxxy, przywróciłaś mi nadzieję
Ponieważ nadzieja powraca wraz z nowymi sposobami aplikacji, nałożyłam dziś Peaches&Cream Highlighter przy pomocy LHK, a nie Flattopa. No i faktycznie nie ma już efektu tynku, chociaż dalej ta tępość przy nakladaniu jest [moim zdaniem to jedyny malutki minus podkładów EGMu].
Tylko, że u mnie nałożony w ten sposób w ogóle nie rozjaśnia. To już lepszy efekt uzyskuję nakladając po prostu jaśniejszy podkład w używanej przeze mnie formule CM. Za ciemny ten P&C dla mnie. Może MyFairLady byłby lepszy?



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 16:34   #1118
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Planuję zakup próbek podkładu EGM i jestem całkowicie skołowana jeśli chodzi o odcień. Wiem, że na pewno w grę wchodzi formuła cover me,a rodzina yellow. Do tej pory używałam EDM intensive, mieszanki winged butter z fawn (z przewagą wb). Powiedzcie, który odcień z EGM byłby najbardziej zbliżony.
ja raczej bliżej Fawn znam odcienie - z YG MaiLee i Lucy (ta druga jest dla mnie za ciemna) z formuly L&N jak ulał powinna byc Kelly
jak cos to Lucy raz maźnietą i Kelly nie ruszaną moge Ci podesłać (zaczęłam dzis robic porządki w szufladkach bo dla nowych rzeczy brak było miejsca)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 17:47   #1119
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja raczej bliżej Fawn znam odcienie - z YG MaiLee i Lucy (ta druga jest dla mnie za ciemna) z formuly L&N jak ulał powinna byc Kelly
jak cos to Lucy raz maźnietą i Kelly nie ruszaną moge Ci podesłać (zaczęłam dzis robic porządki w szufladkach bo dla nowych rzeczy brak było miejsca)
Super, dzięki za pomoc. Byłabym bardzo wdzięczna jakbyś mogła podesłac. Daj znać na PW ile mam Ci przelać na konto.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:33   #1120
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Super, dzięki za pomoc. Byłabym bardzo wdzięczna jakbyś mogła podesłac. Daj znać na PW ile mam Ci przelać na konto.
e to w ramach akcji uszczęsliwiaj ludzkość robiąc porządki zrobisz mi odsypeczkę jakiegos cienia ktorego nie mam i będziemy kwita
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:43   #1121
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Wklejam zdjęcia moich różów EGM. Są absolutnie piękne i bardzo trwałe. Jedyne do czego się mogę przyczepić to masa drobinek. Trochę ich sporo w większości różów i do tego jeszcze są srebrne, więc rozświetlają trochę chłodną poświatą jak dla mnie. Ale pewnie i tak któreś z nich wezmę w dużym wymiarze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Earthen Glow Minerals - Róże.jpg (59,7 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Earthen Glow Minerals - Róże - Swatche.jpg (66,6 KB, 145 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 20:03   #1122
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia moich różów EGM. Są absolutnie piękne i bardzo trwałe. Jedyne do czego się mogę przyczepić to masa drobinek. Trochę ich sporo w większości różów i do tego jeszcze są srebrne, więc rozświetlają trochę chłodną poświatą jak dla mnie. Ale pewnie i tak któreś z nich wezmę w dużym wymiarze.
pierwsze cztery od lewej są cudne, już mialam lecieć kupować ale zauwazyłam, że wszytskie mam więc może czas na duże pudła?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:39   #1123
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia moich różów EGM. Są absolutnie piękne i bardzo trwałe. Jedyne do czego się mogę przyczepić to masa drobinek. Trochę ich sporo w większości różów i do tego jeszcze są srebrne, więc rozświetlają trochę chłodną poświatą jak dla mnie. Ale pewnie i tak któreś z nich wezmę w dużym wymiarze.
Jak dobrze, że wzięlam próbkę strawberries&cream. Pikny
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 09:57   #1124
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
pierwsze cztery od lewej są cudne, już mialam lecieć kupować ale zauwazyłam, że wszytskie mam więc może czas na duże pudła?
Też dochodzę do tego wniosku i raczej zamówienia próbkowe będą u mnie już sporadyczne.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 10:27   #1125
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

odp odnośnie
SPOSOBU UŻYCIA NIGHT BOTANICAL TREATMENT


Cytat:
Hello Agnieszka,

Thank you for contacting us and for your much appreciated support.

Night Treatment is to be used in the following way.

After washing, toning and moisturizing face, allow to dry well.

1)Night Treatment is extremely effective if used nightly, on a cleansed and dried face, and if applied with clean tools. Once face is clean, toned, moisturized and dry (moisturizer has been fully absorbed)
shake a small amount of Night Treatment out onto the lid or a saucer. Using a clean kabuki, taklon concealer brush or all over face brush gather the mineral treatment by swirling the brush into the mineral blend. Tap lightly to remove any excess.

* It is import_ant to use a clean brush each time you apply night treatment. Regularly cleansing your brushes will both eliminate build up that can cause breakouts as well as help your products apply better. Clean your brushes at least 1-2 times per week in a mild facial cleanser - diluted with water- or with a brush cleansing solution designed specifically for cosmetic brushes. Rinse well and then allow to dry thoroughly before using.

2)Apply Night Treatment over face paying special attention to problematic areas. Apply by dusting the powders over face and gently buffing in. There is no need to completely buff the minerals in - only to ensure that the minerals are well applied onto problematic areas and other areas of the face where there are concerns. IE. darkened areas, areas with previous acne scars, oily areas of the face etc...

3) Night treatment may also be used during the day under your foundation if necessary. In this manner it is applied after face has been cleansed, toned, moisturized and the moisturizer has been absorbed. Then a light dusting of Night Treatment may be applied onto to facial area. Follow with 1 or 2 layers of foundation.

Thank you again for your inquiry and for bringing our oversight in this to our attention. We will update the website immediately to include these import_ant instructions. *


We would love to hear your feedback after a few weeks on our Night Treatment. Please also remember that Night Treatment is extremely effective if used faithfully nightly, on a cleansed and dried face, and if applied with clean tools.

Thank you and have a wonderful day!

Sincerely,

Kim Tau
* dopiero teraz pojawi się instrukcja na stronie, sami by na to nie wpadli
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-12 o 10:33
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:04   #1126
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
odp odnośnie
SPOSOBU UŻYCIA NIGHT BOTANICAL TREATMENT



* dopiero teraz pojawi się instrukcja na stronie, sami by na to nie wpadli
ale przynajmniej bardzo szczegółowo to wytłumaczyli - nawet dodając co jak i dlaczego
przeciętna właścicielka/custom service sklepu mineralnego ma na imie Kim (tak samo jest w Lumiere, podobnie w EDM tez jest jakaś prominentna Kim
ja wczoraj mylam sie ichniejszym mydłem kawowym, zapach boski ale z myciem to miało niewiele współnego raczej sie brudziłam i wannę takoż...
Okazuje sie że kupiłam krzyżówkę mydła z peelingiem kawowym
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:05   #1127
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dzięki Winly I wszystko jasne Zaczynam się poważnie zastanawiać nad tym puderkiem. Może wezmę na spółkę z sis Przyda mi się na przedokresowe problemiki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:11   #1128
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dzięki Winly I wszystko jasne Zaczynam się poważnie zastanawiać nad tym puderkiem. Może wezmę na spółkę z sis Przyda mi się na przedokresowe problemiki
a mnie się to przyda jeszcze do czegos innego - mam w końcu percyzyjną i szczegółowa instrukcję aplikacji pudru perłowego którego od miesięcy nie moge rozgryźć
kusi mnie jeszcze zitzap dla TZ na plecki tak zachwalałaś jakby to było panaceum na wszelkie problemy skórne
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:25   #1129
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia moich różów EGM. Są absolutnie piękne i bardzo trwałe. Jedyne do czego się mogę przyczepić to masa drobinek. Trochę ich sporo w większości różów i do tego jeszcze są srebrne, więc rozświetlają trochę chłodną poświatą jak dla mnie. Ale pewnie i tak któreś z nich wezmę w dużym wymiarze.
Frantic, jak Ty masz serce tak kusić Przecież ja zbankrucę przez Ciebie
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 11:26   #1130
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a mnie się to przyda jeszcze do czegos innego - mam w końcu percyzyjną i szczegółowa instrukcję aplikacji pudru perłowego którego od miesięcy nie moge rozgryźć
kusi mnie jeszcze zitzap dla TZ na plecki tak zachwalałaś jakby to było panaceum na wszelkie problemy skórne
Wiesz jak to działa?! Poprostu geniusz! Sama się zdziwiłam i wzięłam 3 następne, a teraz żałuję, że nie wzięłam większego zamówienia z tym puderkiem, bo jestem właśnie w tym przedokresowym czasie, którego nienawidzę, a połączenie: kocankowy olej, puderek NTTB i ZZ wszystko mi w zalążku likwiduje. Tylko puderku nie aplikowałam pędzlem, tylko wysypywałam na rękę, rozcierałam w dłoniach i delikatnie wklepywałam w twarz.
No nic na razie mam próbkę więc zakupy poczekają do końca odwyku :p A poza tym sam ZZ też sobie ze wszystkim radził i wcale nie wiem czy NTTB jest mi tak naprawdę potrzebny. Dostałam próbkę to musiałam wypróbować
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:49   #1131
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Wiesz jak to działa?! Poprostu geniusz! Sama się zdziwiłam i wzięłam 3 następne, a teraz żałuję, że nie wzięłam większego zamówienia z tym puderkiem, bo jestem właśnie w tym przedokresowym czasie, którego nienawidzę, a połączenie: kocankowy olej, puderek NTTB i ZZ wszystko mi w zalążku likwiduje. Tylko puderku nie aplikowałam pędzlem, tylko wysypywałam na rękę, rozcierałam w dłoniach i delikatnie wklepywałam w twarz.
No nic na razie mam próbkę więc zakupy poczekają do końca odwyku :p A poza tym sam ZZ też sobie ze wszystkim radził i wcale nie wiem czy NTTB jest mi tak naprawdę potrzebny. Dostałam próbkę to musiałam wypróbować
nie sposób nie kupić w takim razie
jeszcze tylko wybłagam White aby mnie znów z odwyku zwolniła hehe i szukam jakiejs zbiorówki
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:51   #1132
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ale przynajmniej bardzo szczegółowo to wytłumaczyli - nawet dodając co jak i dlaczego
no, dokładnie- odpowiedź bardzo wyczerpujaca i ogólnie bardzo miło kontakt na plus

może trzeba właśnie do nich zacząc pisać na temat tej stronki, to zrobia jakis improvement

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dzięki Winly I wszystko jasne Zaczynam się poważnie zastanawiać nad tym puderkiem. Może wezmę na spółkę z sis Przyda mi się na przedokresowe problemiki
ja czekam na night treament z niecierpliwoscia, te ekstremalnie pozytywne opinie na stronie strasznie kuszą, mam nadzieje ze to na prawde takie cudowne bedzie
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-12 o 13:11
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:54   #1133
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
nie sposób nie kupić w takim razie
jeszcze tylko wybłagam White aby mnie znów z odwyku zwolniła hehe i szukam jakiejs zbiorówki
oj nie wiem czy się zgodzi ona ma wszystkich na oku
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:05   #1134
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
no, dokładnie- odpowiedź bardzo wyczerpujaca i ogólnie bardzo miło kontakt na plus

może trzeba właśnie do nich zacząc pisać na temat tej stronki, to zrobia jakis improvement
może to jest jakis pomysł - jest grono klientek z Polski (musieli zauwazyć, dla nich to kraj egzotyczny hehe) które chcialoby zmian na stronie
niechby chociaz napisali, że maja jeszcze stada tajnych kolorów podkładów w sumie i tak sie wybiera nieco losowo więc np można równie dobrze poprosić o sredniojasny neutralny bezyk, albo jaśniuteńki brzoskwiniowy z tajnej oferty hehe

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
oj nie wiem czy się zgodzi ona ma wszystkich na oku
ee ja juz raz ją wybajerowałam ale ciiiii
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:37   #1135
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

przyszłam z pieśnią pochwalną na cześć mojego nowego zakupu- Soft Focus Golden... Zamówiłam go bez przekonania, bo coś do zestawu próbek musiałam dobrać i wrzuciłam akurat ten. Nie spodziewałam sie, że rzuci mnie na kolana, a tak się właśnie stało
Kolor lekko żóltawy, ale na twarzy u mnie niewidoczny oczywiście. Za to cud, jaki zrobił z moją cerą, nie do opisania. Pierwsza myśl po zerknięciu w lusterku "OMG- gdzie moje pory??"
Nie tylko w jakiś cudowny sposób mi je ukrył, ale twarz nabrała takiego fotoszopowego rozmycia.. Lekko zmatowił, wygładził, sam pozostając kompletnie niewidoczny.
Nie mam kasy na pełne opakowanie Nie mam kasy Oszczędzać mialam przecież....Muszę poszukać w pamięci jakiejś okazji, żeby zrobić sobie prezent bez wyrzutów sumienia

Całkiem zachwycona jestem również rozświetlaczami Belize Glow oraz Candle Glow. Tylko, że nie chcą mi wyjść na fotkach. W ogóle nie widać, jakie są piękne.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:51   #1136
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
przyszłam z pieśnią pochwalną na cześć mojego nowego zakupu- Soft Focus Golden... Zamówiłam go bez przekonania, bo coś do zestawu próbek musiałam dobrać i wrzuciłam akurat ten. Nie spodziewałam sie, że rzuci mnie na kolana, a tak się właśnie stało
Kolor lekko żóltawy, ale na twarzy u mnie niewidoczny oczywiście. Za to cud, jaki zrobił z moją cerą, nie do opisania. Pierwsza myśl po zerknięciu w lusterku "OMG- gdzie moje pory??"
Nie tylko w jakiś cudowny sposób mi je ukrył, ale twarz nabrała takiego fotoszopowego rozmycia.. Lekko zmatowił, wygładził, sam pozostając kompletnie niewidoczny.
Nie mam kasy na pełne opakowanie Nie mam kasy Oszczędzać mialam przecież....Muszę poszukać w pamięci jakiejś okazji, żeby zrobić sobie prezent bez wyrzutów sumienia

Całkiem zachwycona jestem również rozświetlaczami Belize Glow oraz Candle Glow. Tylko, że nie chcą mi wyjść na fotkach. W ogóle nie widać, jakie są piękne.
no nie, następne kuszenie...

Ja z rozświetlaczy mam ich Monte Carlo i też go lubię. Zamówiłam nawet pełne opakowanie, które starczy mi na baaaardzo długo. Jakby któraś chciała wypróbować, to chętnie zrobię odsypkę
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:52   #1137
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Właśnie był u mnie listonosz z pierwszym zamówieniem z EGM. Zit Zap wbrew obawom ma wg mnie całkiem przyjemny ziołowy zapach (zobaczymy jak na skórze, na razie niuchnęłam tylko z pojemniczka).
Za to podkłady - jakie ja ciemne żółtka zamówiłam. Z Lumiere wybrałam same za jasne, a z EGM za pomarańczowo-żółte i za ciemne . Kurka z EDM jakoś tak łatwiej jeśli chodzi o kolory. Ale nie poddaje się, bo formuła YG bardzo fajna.

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2009-06-12 o 15:53
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:59   #1138
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cathy, gdzie na ich stronie są te rozświetlacze? Bo ja widzę tylko róże i zestawy konturowe
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:00   #1139
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Face- Radiant Glows
Tutaj
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:09   #1140
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Face- Radiant Glows
Tutaj
MUSZĘ_JE_MIEĆ

Dzięki Kasiu
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.