JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 08:23   #31
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Bo te kosmetyki są drogie. 100 zł za odżywkę 250 ml to kupa pieniędzy - za to można mieć masę innych fajnych składowo odżywek. Ja nie uważam, żeby firma Joico była najlepsza, znam lepsze

A jeśli ktoś ma zniszczone włosy to nawet cuda Joico nie pomogą.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:29   #32
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A jak u Was dziala Joico?
No cóż.. nie wytrzymałam i od razu wczoraj musiałam przetestować mój zestawik Joico.. A teraz efekty.. Szampon jak szampon, dobrze się pienił a włoski były troszkę gładsze.. Następnie po odżywce i Rekonstruktorze włoski były niesamowicie gładkie Cudowne.. Na koniec trzeba było użyć Hydratora, który ponoć zamyka łuske włosa po Rekonstruktorze, więc to zrobiłam i.. efekt gładkości znikł Pisało, że należy go zostawić przynajmniej na 5 min.. czytałam gdzieś, że w zależności od suchości włosków, ten czas można wydłużać.. więc spłukałam go po 15 min.. Dzisiaj włoski wyglądają ok, nie puszą się, są sprężyste i błyszczące, każdy włosek nie żyje własnym życiem.. (choć do tego mógł się przyczynić również jedwab który nałożyłam na włoski rano) ale w efekcie końcowym nie zakochałam się na zabój. To był dopiero "mój pierwszy raz" więc zobaczymy jak będzie dalej.. oby lepiej

szugarbejb a jakie inne, lepsze firmy miałaś na myśli? Pytam z ciekawości

Fakt kosmetyki Joico nie należą do najtańszych ale jego ceny porównywalne są z Kerastase, którego użytkowniczek nie brakuje.. Może zależy to też od popularności danej firmy.. ile salonów fryzjerskich pracuje na Joico a ile na L'orealu- Kerastase.. Tamtą firme znałam dużo wcześniej, o Joico dowiedziałam się przypadkiem.. Tutaj na wizażu w którymś z tematów o zabiegach odżywczych Kerastas, 'Estelle' napisała: "Analizowałam Joico jakieś na składowym. Z tego co wiem, to zawierają keratynę i inne wartościowe substancje/ekstrakty też, więc składowo wygląda to nieźle, moim zdaniem lepiej niż Kerastase, które jest całkowicie "chemiczno-odżywcze" ", ale sama tego nie mogę stwierdzić bo się nie znam
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2009-06-04 o 18:34
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 08:43   #33
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Bo składowo to są fajne odżywki, tylko nie jestem pewna, czy za te składniki należy płacić aż tyle. Keratynę, witaminy, ekstrakty można kupić za małe pieniądze litrami i dodawać do zwykłych odżywek ... Joico wygładza włosy za pomocą keratyny właśnie i lekkich bo lekkich, ale silikonów, których pełno jest w innych, nawet drogeryjnych, odżywkach.

Poza tym są to odżywki głownie do włosów, a nie do skóry głowy, i efekt jest dość krótkotrwały. Ok, może w przypadku Joico efekt utrzymuje się nieco dłużej niż od mycia do mycia, co nie zmienia faktu, że na stan zdrowia włosów niestety nie wpływa.

Jakie firmy uważam za lepsze ? Te, które do produkcji kosmetyków używają więcej ekstraktów roślinnych (Organixhair, Pureology, ostatnio popularna Yes to Carrots), które można stosowac do sklapu, a po wymieszaniu z silikonami - do długości włosów.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 17:36   #34
ravegirl
Przyczajenie
 
Avatar ravegirl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Jestem przed slubem (27 czerwca) i potrzebowala szybkiego ratunku dla puszacych sie wlosow. Farbuje je juz od dobrych paru lat czesciej w domu niz w salonie co oczywiscie mialo na nie wplyw.
Udalam sie wiec do sklepu z profesjonalnymi kosmetykami w Krakowie i pani po zaprezentowaniu mi kilku roznych odzywek imasek na koniec wyciagnela wlasnie Joico w wersji Hydrator. Zakupilam ten produkt na allegro bo w sklepie cena mnie powalila. Siedze wlasnie przed ekranem z komprezem na wlosach i nie mam pojecia co sie stanie :P Mam nadzieje ze pani sie nie mylila i wlosy beda "cudowne". powiedziela ze joico Hydrator jest lepszy od Kerastase Cemnet. Zobaczymy... (napisze po)
ravegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 10:03   #35
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez ravegirl Pokaż wiadomość
Jestem przed slubem (27 czerwca) i potrzebowala szybkiego ratunku dla puszacych sie wlosow. Farbuje je juz od dobrych paru lat czesciej w domu niz w salonie co oczywiscie mialo na nie wplyw.
Udalam sie wiec do sklepu z profesjonalnymi kosmetykami w Krakowie i pani po zaprezentowaniu mi kilku roznych odzywek imasek na koniec wyciagnela wlasnie Joico w wersji Hydrator. Zakupilam ten produkt na allegro bo w sklepie cena mnie powalila. Siedze wlasnie przed ekranem z komprezem na wlosach i nie mam pojecia co sie stanie :P Mam nadzieje ze pani sie nie mylila i wlosy beda "cudowne". powiedziela ze joico Hydrator jest lepszy od Kerastase Cemnet. Zobaczymy... (napisze po)
czekamy na recenzje
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 09:04   #36
xCandyFlossx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 411
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

mam pytanie odnosnie serii k-pak . Co będzie najlepsze do naprawde zniszczonych włosów :/ ??
http://www.allegro.pl/item650463535_...wa_150_ml.html

reconstruktor??

http://www.allegro.pl/item657440036_...or_250_ml.html

hydrolator

czy to to samo co rekonstruktor?? bo juz sie w tym pomotałam :O

czy odzywka?
http://www.allegro.pl/item657590384_...ak_1000ml.html

Niewiem co zadziała najlepiej a chcialabym kupić jedną rzecz załóżmy do 120 zł...
xCandyFlossx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 09:45   #37
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez xCandyFlossx Pokaż wiadomość
mam pytanie odnosnie serii k-pak . Co będzie najlepsze do naprawde zniszczonych włosów :/ ??
http://www.allegro.pl/item650463535_...wa_150_ml.html

reconstruktor??

http://www.allegro.pl/item657440036_...or_250_ml.html

hydrolator

czy to to samo co rekonstruktor?? bo juz sie w tym pomotałam :O

czy odzywka?
http://www.allegro.pl/item657590384_...ak_1000ml.html

Niewiem co zadziała najlepiej a chcialabym kupić jedną rzecz załóżmy do 120 zł...
Z tego co wiem to kolejne etapy jednego rytuału i każdy z nich ma pełnić inną funkcję, zatem nie są one dla siebie alternatywami.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 19:49   #38
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez xCandyFlossx Pokaż wiadomość
mam pytanie odnosnie serii k-pak . Co będzie najlepsze do naprawde zniszczonych włosów :/ ??
http://www.allegro.pl/item650463535_...wa_150_ml.html

reconstruktor??

http://www.allegro.pl/item657440036_...or_250_ml.html

hydrolator

czy to to samo co rekonstruktor?? bo juz sie w tym pomotałam :O

czy odzywka?
http://www.allegro.pl/item657590384_...ak_1000ml.html

Niewiem co zadziała najlepiej a chcialabym kupić jedną rzecz załóżmy do 120 zł...
Dokładnie.. to powinny być kolejne etapy jednego rytuału. Szampon-> odżywka-> Rekonstruktor (który otwiera łuskę włosa, aby odżywić włos od środka- działa chyba najmocniej z tego rytuału)-> Hydrator (którego używa się po rekonstruktorze- zamyka łuski włosów i nawilża je od zewnątrz) . Choć czytałam kiedyś na wizażu, że z całej z serii K-Pak dziewczyny kupowały sam rekonstruktor i były generalnie zadowolone.

Szugarbejb.. cóż masz racje, nie ma nic lepszego niż kosmetyki naturalne, przeglądnęłam powierzchownie produkty do włosów tych firm, o których pisałaś.. Powiem szczerze, że do najtańszych też nie należą a raczej są chyba jeszcze droższe niż Joico ( tu porównywałam akurat cenę rekonstruktorów Joico i Pureology).. ale za jakość się płaci
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2009-06-10 o 19:51
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 10:39   #39
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

ja miaalam odzywke joico,bo mam z natury suche wlosy,a do tego zniszczylam je pasemkami ....jak dla mnie to nie za dobra ta odzywka,o wiele lepszy jest loreal repair (kupiony u fryzjera)
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 11:55   #40
xCandyFlossx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 411
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

powiedzmy ze zdecydowalam sie na zakup jednak teraz mam dylemat co jest lepsze odżywka czy własnie to co niewiem co to jest hehe )
http://www.allegro.pl/item658669477_...l.html#gallery
mało tego nie wyświetla mi się zdjęcie

http://www.allegro.pl/item643443409_...dzywka_1l.html

czy ta odzywka? jak myślicie jest na 100% oryginalna?
xCandyFlossx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:06   #41
ravegirl
Przyczajenie
 
Avatar ravegirl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Super. Wlosy gladkie, nie pusza sie tak. ja teraz przed slubem robie co II dzien - taka kuracje przez 2 tyg. Potem bede tak jak w instrukcji. Jestem bardzo zadowolona.
ravegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 11:25   #42
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Witam serdecznie, ja w zeszłym roku stosowałam całą serie Joico K-pak, szampon, odzywka, rekonstruktor i odzywka w spray-u, no i cóz nie byłam zachwycona-fakt włosy miałam bardzo zniszczone, ale własnie dlatego wydałam kupe kasy zeby jej ratować... Jedynie rekonstruktor sprawiał ,że włosy były w troszke lepszym stanie, ale odzywki -barrrdzo srednie. Osobiście o wiele bardziej pasuje mi Loreal Absolut repair, Chi Kreatyna i Cement termiczny Kerastese, no i oczywiscie Wax, olejek rycynowy itp....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 22:23   #43
xCandyFlossx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 411
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

ja dzisiaj zamowilam litrowa butle rekonstruktora mam nadzieje, ze pomoze bo nie male pieniążki za niego dałam
xCandyFlossx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 16:17   #44
robakcek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

jakis czas temu robilam rekonstrukcje włosów w salonie, własnie firmy joico. moim zdaniem rewelacja!! tak więc zamówiłam sobie cały czteroelementowy k-pak. własnie leży obo mnie i ładnie się uśmiecha z prośbą by go użyc natychmiast..
niestety nie mam na opakowaniu instrukcji(zamawialam na allegro i jest tylo opis co dana rzecz robi dobrego )- ile co trzymac na włosach, itd.. znam tylko kolejnośc:/
Proszę o pomoc, czy ktoś się orientuje ale ta na pewno ile należy trzymac odzywke, nastepnie rekonstrutor i hydrator??
Dzieki z góry za odpowiedz
robakcek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:40   #45
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Ja też narazie zamówiłam sobie 150ml reconstructora i jeśli efekty będą zadowalające kupię też odżywke i hydratora, szampon mam narazie wielki z l'oreala to najpierw go skończę. Mam nadzieje ,że zadziała
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:30   #46
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Witam...od jakiegoś czasu jestem zainteresowana kupnem kosmetyków Joico...rekonstruktorem oraz nawilżającą odżywką ...aczkolwiek naczytałam się, że na Allegro często sprzedają tańsze podróbki lub przeterminowane kosmetyki Joico...zresztą na głównej stronie kosmetyków Joico jest notka przestrzegająca...i szczerze mówiąc nie chcę wydać ponad 200PLN na zwykłego podrobionego bubla, którego pózniej będę musiała skrytykować na Recencji Czy ktoraś z Was dziewczyny zna salon w Krakowie,sklep lub dobrego Allegrowicza,gdzie sprzedaje się te kosmetyki prosto od dystrybutora??? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi P.S Mam długie rozjaśniane włoski(ciepły blond), które po wakacjach potrzebują intensywnej regeneracji...zaczynają się rozdwajać i łamać, są suche...myślicie,że Joico to coś dla mnie???
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:56   #47
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Po dwóch pierwszych aplikacjach stwierdzam: zapach bananów przyprawia mnie o mdłości..., konystencja rzadziutka już myślałam, że kupiłam na Allegro podróbkę ale w KWC Wizażanki piszą właśnie że jest taki rzadki en produkt. No i jak na drugi raz to nie widzę wielkiego odżywienia włosów ale oczywiście zrezenzuję dopiero po skończeniu opakowania. Zaraz znajdę nazwe Allegrowicza, od którego kupiłam K-paka.
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:25   #48
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

dziewczyny weźcie pod uwagę ze kosmetyki sprzedawane na allegro nie zawsze pochodzą z dobrego źródła, na oficjalnej stronie firmy joico był nawet taki odnośnik że nie odpowiadają za podróbki - jak wiadomo teraz cały rynek zalany jest chińskimi, japońskimi badziewiami i niestety dotyczy to również kosmetyków tych z najwyższej półki m.in. joico czy kerastase i jestem niemal pewna ze te dziewczyny którym ta firma nie przypasowała to akurat kupiły jakieś badziewie a nie oryginał, wiadomo nigdy nie będzie 100% zadowolonych użytkowników, ale jak czytam ze grzebienia nie można włożyć we włosy po zastosowaniu tej odżywki to kabaret normalnie

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
P.S Mam długie rozjaśniane włoski(ciepły blond), które po wakacjach potrzebują intensywnej regeneracji...zaczynają się rozdwajać i łamać, są suche...myślicie,że Joico to coś dla mnie???
myślę że zdecydowanie TAK, dobrze byłoby zastosować całą serię k-pak a do tego po umyciu nakładać olejek również k-pak protect & shine serum - sama posiadam ten zestaw i jestem zadowolona na maxa
serum jest dość drogie ale bardzo wydajne, mam już dwa miesiące i używam codziennie po umyciu a mam go jeszcze bardzo dużo - 2-3 krople w zupełności wystarczają na jedną aplikację

i oczywiście po jednym zastosowaniu nie będzie mega super efektów, włos potrzebuje czasu by się zregenerować - wiem co mówię, eksperymentowałam już ze wszystkim i żadne l'oreale, vichy, kerastase i inne wynalazki nie zregenerowały moich włosów jak własnie joico

teraz mam zamiar zakupić serię nawilżającą, tak dla odmiany
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 21:03   #49
Kamila2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

witam,
moja kuzynka pracuje na joico i dziewczynki rekonstruktor nalezy uzywac z tym szamponem k- pak..nie trzeba całej serii od razu czyli magicznej czworki ale jak rekonstruktor to i ten szampon
ponadto, moze po absolucie i kreastase efekt widzicie lepszy ...na pewno!! bo one oblepiaja włoski silikonem i z punktu widzenia klientki wiadomo ..chcemy miec efekt natychmiastowy ...joico ma na celu dogłebnie odzywic i jest to kuracja długofalowa nawet jezeli pierwsze efekty beda gorsze od kerastase
ja mam włoski długie rozjasniane i nawet geste do pasa co jak wiecie u blondynek rzadkosc a to wszystko dzieki joico ...absolut tez lubiałam ale joico sprawilo ze moje włosy zyja i kolor farby tez lepiej chweyta bo nie sa oblepione silikonem wiec polecam pozdrawiam serdecznie
Kamila2023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 14:38   #50
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Miałam dzisiaj rekonstrukcje k-pak i jest świetna
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 19:04   #51
robakcek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Rekonstrukcja w salonie jest rzeczywiscie świetna ale k-pak, który kupiłam niespecjalnie mnie zachwycił. Wiem ze jest to zestaw nieprofesjonalny- czyli dwa pierwsze kroki różnia się od rekonstrukcji salonowej. hmmm trzeba by kupić rekonstrukcje z prawdziwego zdarzenia, tylko że niestety na allegro sprzedają te wielkie butle...
może orientujecie się gdzie można dostać Chelatin Shampoo i Cuticle Sealer w mniejszych opakowaniach?
robakcek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 21:26   #52
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

ja tez odswieze..
mialam zamiar kupic sobie szampon + odzywke ale po tym co piszecie to chyba szkoda mi tych 130 zl..
musze kupic jakis szampon i odzywke i w ogole nie mam pomyslu jakiej firmy
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 21:43   #53
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Jak masz kase żeby ryzykowac to polecam, ja uzyłam jedno opakowanie 120ml tego rekontruktora (bez szamponu) i efekty były, tzn nie bezposrednio ze myjesz splukujesz i piekne gładkie śliskie włosy, ale tak pouzywałam intensywnie to w 'chwycie' włosow jakby wiecej i gladsze chyba sedno produktu to miala byc ta nibyz ludzkiego wlosa keratyna, teraz kupiłam sobie na mazdłach za 3 złote keratyne w małej buteleczce i mam zamiar dodawac do odzywki jaka mam i zobaczymy czy bedzie jakis efekt
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 21:45   #54
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Daj znac
Moze tez sprobuje..

Niby moglabym kupic, ale jednak i tak sie boje, myslalam tez o jakies serii z Matrixa, no nic pomysle jeszcze
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 20:08   #55
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

dziewczyny ale typowego szamponu do k-paku nie dostaniecie..bo jest to szampon nie do sprzedaży,a uzytku salonowego..
2 szampon jest dla klientek,aby podtrzymac efekty rekonstrukcji.

Przeszłam szkolenie z tej firmy i trochę jest tej teorii...
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA






Edytowane przez patrycja350
Czas edycji: 2010-01-12 o 20:10
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 20:54   #56
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
dziewczyny ale typowego szamponu do k-paku nie dostaniecie..bo jest to szampon nie do sprzedaży,a uzytku salonowego..
2 szampon jest dla klientek,aby podtrzymac efekty rekonstrukcji.

Przeszłam szkolenie z tej firmy i trochę jest tej teorii...
Na allegro się wszystko dostanie...
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 09:56   #57
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

tak...tylko nie każdy wie jak go dobrze używać...
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 10:32   #58
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Jak masz kase żeby ryzykowac to polecam, ja uzyłam jedno opakowanie 120ml tego rekontruktora (bez szamponu) i efekty były, tzn nie bezposrednio ze myjesz splukujesz i piekne gładkie śliskie włosy, ale tak pouzywałam intensywnie to w 'chwycie' włosow jakby wiecej i gladsze chyba sedno produktu to miala byc ta nibyz ludzkiego wlosa keratyna, teraz kupiłam sobie na mazdłach za 3 złote keratyne w małej buteleczce i mam zamiar dodawac do odzywki jaka mam i zobaczymy czy bedzie jakis efekt
4 krople hydrolizowanej keratyny z mazideł i jedwabiu dodane do maski bonacure =bardzo fajny efekt, wygładzone włosy.
eraz to już przestaje wierzyć w działanie k-paka tej keratyny (i to niby ludzkiej) musi tam być tyle co kot napłakał
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 10:48   #59
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
tak...tylko nie każdy wie jak go dobrze używać...
To może coś podpowiesz nieświadomym wizażankom
Taka przecież idea tego forum
Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
4 krople hydrolizowanej keratyny z mazideł i jedwabiu dodane do maski bonacure =bardzo fajny efekt, wygładzone włosy.
eraz to już przestaje wierzyć w działanie k-paka tej keratyny (i to niby ludzkiej) musi tam być tyle co kot napłakał
O ile dobrze pamiętam, składowo Joico stoi całkiem nieźle, keratyna na pewno przed konserwantami co daje szanse, że jest jej w sumie wystarczająco, przynajmniej w teorii.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 08:29   #60
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: JOICO - odzywki do wlosow - stosowalyscie?

Jak sie robi k-paka to są wiadomo4 etapy.. I każdy myśli ze to wszystko...
Przy tym zabiegu na każdy etap trzeba poświecić po 5 minut,jesli nadal jestescie nie zadowolone z włosów po zrobienie rekonstrukcji 3 poziomu widzicie że włosy sa porowate to w tym samym czasie trzeba wrócić do etapu 2 i kontynuować normalnie ..3,4
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA






Edytowane przez patrycja350
Czas edycji: 2010-01-19 o 09:04
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-10 11:34:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.