Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-09, 11:51   #241
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

ciąg dlaszy recenzji zapachowych :

szampon ma zapach siana albo mlecza (mniszka lekarskiego) - to ostatnie moje skojarzenia
pozdr
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 21:49   #242
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Wyczerpująco o oczarze wirginijskim

Oczar Hamamelis Virginiana L. jest krzewem lub drzewem o niewielkiej wysokości, może osiągnąć 8m., częściej jednak osiąga od 2,5m. do 5m. Posiada zakrzywiony pień i długie rozwidlające się gałęzie z gładką, brązową korą. Ogólnym wyglądem przypomina naszą leszczynę. Kwiaty foremne, żółte, obupłciowe.
Owocem jest gruboliścienna torebka, która posiada cztery podłużne, bielmowe nasiona.
W okresie zimowym oczar traci liście, które w tym okresie są zbierane i suszone. Liście są krótko ogonowe, jajowato rombowe o brzegu nierówno-podwójnym pikowatym, na nerwach dolnej powierzchni owłosione. Kora oczaru bezwonna, smak jej jest ściągająco cierpki, pokryta jest wielorzędna warstwą korka. Korę pierwotna od kory wtórnej oddziela jasnożółty pierścień mechaniczny grubościenny sklereid. W korze wtórnej występują pęki grubościennych włókien okrysztalonych jedyńcami szczawianu wapniowego. Komórki miękiszu korowego nie zawierają skrobi, jedynie bezkształtną treść.
Surowcem farmaceutycznym są:
  • Kora
  • Gałązki
  • Liście oczaru (Cortex et folium Hamamelidis)
Zawierają one około 3% garbników, których głównym składnikiem jest Hamamelitanina - związek estrowy kwasu galasowego z cząsteczką racemicznej heksozy.

Oczar wirginijski (hamamelis Virginiana) należy do rodziny Oczarowatych (Hamamelidaceae). W stanie naturalnym rośnie we wschodnich stanach USA i Kanadzie.
W Polsce można go spotkać w parkach i ogrodach. Jest to krzew lub drzewko charakteryzujące się lśniącymi żółtymi kwiatami, które pojawiają się późną jesienią lub w zimie, ożywiając nagie, bezlistne gałęzie.
Surowcem leczniczym i kosmetycznym są kora i liście. Oczar Wirginijski zaliczany jest do surowców o dużej zawartości garbników. Najwięcej znajduje się w liściach i nieco mniej w korze. Garbniki stanowią mieszaninę, wśród której zidentyfikowano elogotaniny i hamamelitany. Obecnie są flawonoidy, kwasy galusowy i elagowy, leukoantocyjanidyny oraz saponiny. Właściwości lecznicze oczaru znane były plemionom indiańskim zamieszkującym tereny północno-wschodniej Ameryki Północnej. Otaczany był czcią szczególnie za jego ściągające działanie. Stosowano go najczęściej mieszając z siemieniem lnianym na opuchlizny czy rany powstałe po uderzeniach i guzy. W Europie uznawano oczar za doskonały środek na oparzenia, opuchlizny i krwawienia.
Badania naukowe potwierdziły wskazania medycyny ludowej. Obecnie oczar uznaje się za silny środek o działaniu ściągającym, przeciwkrwotocznym, przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym. Przygotowuje się z niego nalewki i wyciągi z alkoholu. Należy jednak pamiętać, aby stężenie alkoholu nie było zbyt duże. Preparaty z oczaru stosuje się do wewnątrz i na zewnątrz. Przyjmowane do wnętrza pomagają w nieżycie i niewielkich krwawieniach z przewodu pokarmowego i płuc, a także w żylakach. Przydatne są w zapaleniu błony śluzowej jelita grubego, biegunce i dyzenterii. Do użytku zewnętrznego przygotowuje się okłady, kompresy maści. Maja one zastosowania w stłuczeniach, obrzękach, wynaczynieniach, oparzeniach, ukąszeniach, krwawieniach z nosa, żylakach nóg i odbytu. Preparaty oczkowe łagodzą ból, przyspieszają gojenie oraz zapobiegają infekcją. Z oczaru można tez przygotować lotion, który jest doskonały na ukucia komarów i innych owadów.
W kosmetyce silne działanie ściągające oczaru wykorzystano przede wszystkim do pielęgnacji cery zanieczyszczonej o zatkanych porach. Wyciągi z oczaru wchodzą w skład kremu na noc i na dzień, toników i maseczek. Dużym powodzeniem w kosmetyce cieszy się woda oczarowa. Powstaje ona w wyniku destylacji z parą wodną świeżych, młodych gałązek i listków oczaru. Woda oczarowa stanowi składnik kosmetyków przeznaczonych do cery tłustej. Z udziałem tej wody można przygotować tonik: woda oczarowa, napar ze skrzypu, woda miętowa, woda destylowana, alkohol 70% lub krem oczyszczający: olejek z arniki, olejek z melisy, masło kakaowe, wosk pszczeli.
Wyciągi z oczaru wchodzą w skład również innych kosmetyków na przykład mydeł przeznaczonych do pielęgnacji cery alergicznej i nadmiernie zaczerwienionej. Produkowane są też kremy o działaniu przeciwzapalnym, przeznaczone do pielęgnacji cery wrażliwej na zimno, wilgoć i łatwo czerwieniejącej się. Ponadto wchodzą w skład balsamów podjędrniających do ciała. Można też przygotowywać preparaty odżywcze, w połączeniu z olejkami rycynowymi, do włosów suchych i łamliwych.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 00:48   #243
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

dziekuje dziewczyny za info,chyba mam szczescie Tutaj woda z rozy damascenskiej kosztuje 250 ml-$12.55, 500ml-$18.95 czyli w miare tanio.Olejek faktycznie drogi 2ml kosztuja $38.00 .Maja jeszcze kremy z zawartoscia tego olejku za $11.95 dezodoranty i mydla.
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 09:53   #244
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Ja od jakiegoś czasu używam płynów do twarzy różanego, lawendowego i pomarańczowego (ten dostałam gratis) i jestem z nich zadowolona, nawilżają dobrze skórę, ale powiem szczerze, że nie zauważam różnicy w działaniu między nimi. Niby jest napisane, że pomarańczowy jest do cery tłustej, lawendowy do zmęczonej itd. ale jak dla mnie to oprócz zapachu nic je nie różni.
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 03:44   #245
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Ja z kolei od jakiegoś czasu myję moim fito-szamponem (do włosów suchych) włoski mojego 17 miesięcznego synka. To właściwie takie niemowlęce piórka, ale stosowanie szamponu nivea baby powodowało, że były jeszcze bardziej pierzaste, plątały się ( a rozczesywania dziecko nie lubi, oj nie ), i były bardzo wysuszone ( SLS na pierwszym miejscu składu ). Tak więc, myję mu główkę fitomedem, choć niestety nie jest on w wersji no more tears i maluch nieco się złości jak mu troszkę po buzi spływa. W każdym razie efekt jest widoczny, włoski nie są już tak przesuszone, są bardziej sypkie i nie kołtunią się i nie plączą w czasie snu. Utwierdza mnie to w przekonaniu, jak dobry jest to produkt. Może firma pomyślałaby o maluchach i wypuściła na rynek jakiś szamponik dla dzieci? Ostatnio przeszukałam półki sklepowe, żeby kupić coś dla dziecka z SLS na dalszym miejscu składu, bezskutecznie, stąd ten pomysł z fitomedem. Znakomity zresztą!
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 08:46   #246
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Kate30 - Nivea Baby jaki to był? Bo chyba tylko ten rumiankowy ma SLS na dalszym składzie. Coś tak mi się po głowie kolacze.

Hydrolat oczarowy wypróbowałam - nie oczarował mnie niestety
To znaczy nie podrażnia, ale trochę ściąga. Będzie odpowiedni raczej dla tłustych cer. Co dziwne, mimo, że działa lekko ściągająco na moją skórę (plus-zmniejszone pory na skrzydełkach nosa) to jej nie wysusza.
Przetarcie twarzy wodą oczarową znakomicie ją tonizuje, odświeża i bym powiedziała powoduje lekkie przekrwienie - rumieńce tak jakby sobie twarz rękoma oklepać
Zapach zdecydowanie nieciekawy, nawet dla zwolenniczek natury..Taki kwaśny, octowy. Moja precepcja dostrzega w tym zapachu jeszcze woń ułamanej gałązki drzewa - sok jaki wydaje.
Produkt ciekawy, lecz niekoniecznie do wypróbowania przez posiadaczki cer suchych i mocno wrażliwych.
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 09:56   #247
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez crumb
Kate30 - Nivea Baby jaki to był? Bo chyba tylko ten rumiankowy ma SLS na dalszym składzie. Coś tak mi się po głowie kolacze.
Wszystkie mają SLS na dalszych miejscach...dużo dalszych, niż Fitomed choć skład nieco "bogatszy".
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-11, 10:48   #248
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Przekrwienie? No nie strasz mnie - a ja już go chciałam zamawiać do cery naczynkowej. To ja już nie wiem - oczarowy czy różany lepiej? Ja mam cerę mieszaną i rozszerzone pory, więc mi ściąganie by pasowało, ale ten rumieniec... A zszedł Ci potem?
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 11:59   #249
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

jasne, że mi zszedł. To nie był rumieniec sensu stricte tylko takie delikatne ożywienie kolorytu skóry - na parę sekund. Jakby pobudzenie mikrokrążenia i ogólne odświeżenie. Fajne!
Myślę, że nie powinnaś się obawiać naczynek, jeszcze wczoraj przegladałam parę stron z kosm. naturalnymi i rzeczywiście w kilku preparatach dla cery naczynkowej przewijał się hammamelis.
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 12:14   #250
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

tu naczynka: http://www.bielenda.com.pl/index4.php?lang=pl - kliknąć Ekstrakty-> Oczar Wirginijski

http://sklep.cosmetic.pl/product_inf...roducts_id/221

http://www.atw.krakow.pl/? kierunek=...&type=detailed

na trądzik - (oczar w opisie produktów) http://www.idea25.com.pl/index_s1.htm jeśli się nie wyświetli to po prawej stronie-> Pielęgnacja skóry z problemami dermatologicznymi
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------

Edytowane przez crumb
Czas edycji: 2006-02-11 o 16:25 Powód: dodanie linku
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 21:34   #251
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Czy ta woda różana nadaje się do okładów na zmęczone oczy? Teoretycznie powinna. Mam wiele przepisów na domowe kosmetyki z jej udziałem, więc fajnie, że jest do zdobycia. Juz mnie to zainteresowało.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 22:32   #252
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Dziewczyny mam pytanie techniczne: jak wysyłam pieniądze na konto Fitomedu, to co mam tam dokładnie wpisać na przelewie? Oni na swojej stronie nie podają nic poza numerem konta (nawet nie wiadomo w jakim banku), a pani na poczcie sam nr na pewno nie zadowoli? Jak wy to rozwiązałyście?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 22:45   #253
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Kajol
Dziewczyny mam pytanie techniczne: jak wysyłam pieniądze na konto Fitomedu, to co mam tam dokładnie wpisać na przelewie? Oni na swojej stronie nie podają nic poza numerem konta (nawet nie wiadomo w jakim banku), a pani na poczcie sam nr na pewno nie zadowoli? Jak wy to rozwiązałyście?
Numer konta oraz nazwę i adres firmy:
Fitomed
02-784 Warszawa
ul. Janowskiego 50

oraz oczywiście swoje dane.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 07:41   #254
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

tak samo wpisuje jak Basia i jest OK!
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 09:43   #255
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Dzieki dziewczyny, jesteście super szybkie ,
właśnie idę zapłacić za moje zamówienie.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 15:23   #256
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

W ogóle dzięki dziewczyny za ten wątek , dzięki niemu dowiedziałam się, że Fitomed przyjmuje zamówienia na większe pojemności swoich kosmetyków . Ja używam ich produktów od dawna, głównie żeli do mycia twarzy i toników (teraz zamówiłam sobie szampon, wodę różaną i balsam do ciała). Ostatnio wypróbowałam też mleczko do demakijażu, ale nie jestem zadowolona, jest bardzo gęste, twarde, bardzo tłuste, źle mi się je rozprowadza, ciężko je zmyć samą wodą- myślę, że lepsze by było dla osoby o suchej cerze, która nie zmywa tego typu produktów
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 10:43   #257
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Witam

W końcu przebrnęłam przez wszystkie posty i pełna optymizmu postanowiłam zaszaleć. Niewąpliwie zamówię balsam do ciała, wodę oczarową, ale biorąc pod uwagę to co tu przeczytałam myślę też o różanej. Mam cerę mieszaną z problemami naczynkowymi - myślicie, że to dobry pomysł?

Mam też ochotę na "produkcję" własnej maseczki i peelingu ziołowego na kształt tego http://www.fitomed.pl/kn/optymalne_02.php - czy któraś z Was robiła takie doświadczenia?
agajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:19   #258
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

dziewczyny czy wodę oczarową można rónież zamówić za pomoca tego emailu : fitomed@fitomed.pl
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 17:17   #259
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez agatka-a
dziewczyny czy wodę oczarową można rónież zamówić za pomoca tego emailu : fitomed@fitomed.pl

tak
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 18:01   #260
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez crumb
Produkt ciekawy, lecz niekoniecznie do wypróbowania przez posiadaczki cer suchych i mocno wrażliwych.
czy dla posiadaczek cer suchych lepszy będzie hydrolat wody różanej?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 20:01   #261
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez agatka-a
czy dla posiadaczek cer suchych lepszy będzie hydrolat wody różanej?
myślę, że hydrolat różany byłby najbardziej optymalnym wyjściem.
Może być też płyn różany, ale on zawiara jeszcze inne składniki, co mnie akurat odpowiada.

p.s. byłam dziś w "salonie" Fitomedu, jest to raczej magazyn, ale to nieistotne.
Odebrałam podkład kremowy oraz olej kosmetyczny ze słodkich migdałów - niebawem napiszę co mi wyszło.
Aha, podkład kremowy(bazę) wykorzystujemy do wykonania własnych kremów - za 2 tyg. ruszy sprzedaz na stronie Kosmetyki Naturalnej w zakładce "kremy".

Mam do Was prośbę gorącą - jeśli będziecie mailować do Fitomedu/KN w sprawie składników do produkcji kremow, to możecie apelować o wykonanie innych, jeszcze lżejszych baz (odpowiednik składu kremu Physiogel).
Emulsja, którą dziś odebrałam ma w składzie parafinę - osobom podatnym na zapychanie może niezbyt służyć.

Rozmawiałam dziś z p. Kołodziejczak i wyjaśniła mi, że jeśli będzie zapotrzebowanie na inną bazę to być może podejmą się jej wykonania i sprzedaży. Optymalnym wyjściem byłoby cos na wzór składu Physiogelu
http://www.physiogel.info/int/cream.htm - proście, może się uda! Wyszłoby o wiele taniej za tak dobry, nawilżający i niezapychający krem jakim byłby właśnie odpowiednik physio
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 20:17   #262
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

takie pytanko ...czy płyn do kapieli Fitomedu mozna uzywac jako zel pod prysznic? ktos moze próbował?
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 09:46   #263
mega35
Raczkowanie
 
Avatar mega35
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 308
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

cześć tak mnie zaciekawiły wasze recenzje że się skusiłam i zamówiłam dzisiaj płyn do twarzy lawendowy i mleczko ziołowe ceny spoko jak przyślą i wypróbuję to dam znać
DZIĘKI ZA POLECENIE
POZDRAWIAM
mega35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 12:58   #264
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Tak chwalicie balsam do ciala, a ja bym miala prosbe do tych co zakupily ten produkt. Czy moglaby ktoras z was napisac sklad balsamiku? bede wdzieczna.
Moja lista zakupow fitomedowych wciaz rosne, zanim bedzie maj, to wyjdzie na to ze caly sklep wykupie hihihi.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 13:13   #265
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Tak chwalicie balsam do ciala, a ja bym miala prosbe do tych co zakupily ten produkt. Czy moglaby ktoras z was napisac sklad balsamiku? bede wdzieczna.
A ten Ci się nie podoba?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12890
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 13:28   #266
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Mam pytnie: czy oni ciagle daja fajne gratisy (np pelnowymiarowe produkty, probki) czy tylko ziolka?
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 13:50   #267
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez _mina_
Mam pytnie: czy oni ciagle daja fajne gratisy (np pelnowymiarowe produkty, probki) czy tylko ziolka?

Gratisy sa caly czas,przynajmniej ja dostaje ale wybiorczo sa pewnie dokladane.Dla mnie osobiscie nie ma to znaczenia czy ziola czy cos innego i tak nie mam na to wplywu
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 13:54   #268
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez _mina_
Mam pytnie: czy oni ciagle daja fajne gratisy (np pelnowymiarowe produkty, probki) czy tylko ziolka?
Ja dostałam tylko ziółka
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 14:09   #269
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Ja ostatnio dostałam kilka próbeczk płynów do kapieli, szamponik, odzywke. Miło z ich strony ze tak dbaja o klientów .
Najbardziej jednak podoba mi sie zamówiony po raz drugi juz balsam do ciała i hydrolat rózany!!!
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 18:44   #270
***e***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Niestety ja mam inna opinie na temat firmy.
Moja przesylka przyszla po 9 dniach od wplacenia pieniazkow (glownie nawalila Poczta Polska przez ktora przelewalam pieniadze).
Z gratisow dostalam 2 probeczki balsamu
Zamowilam zel i tonik do cery tlustej oraz szampon do wlosow przetluszczajacych sie. Kiedy uzylam pierwszy raz zelu i toniku bylam zachwycona-mialam wrazenie ze cera byla troche gladsza.
jednak po paru dniach regularnego uzywania dostrzeglam duzy wzrost wykwitow ropnych i jakas dziwna wysypke drobnych krostek na czole., od razu odstawilam te kosmetyki i smarowalam buzie Alantanem Plus. Wysypka sie cofnela, zmniejszyla sie liczba wypryskow, narazie przestalam esksperymentowac kosmetykami
***e*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.