Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 21:24   #2731
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja właśnie jestem dzisiaj po farbowaniu Castingiem i kolejny raz hebanowa czerń zakochałam się w tym odcieniu mam tylko nadzieję, ze włoski na tym zbyt mocno nie ucierpią bo od kilku miesięcy strasznie mi wypadają...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 15:23   #2732
santaFe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 62
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja dzis sie farbowalam kolorem caffe latte... hmm odcien zupelnie inny niz na opakowaniu
farbowalam na wlosy naturalne, sredni blond. oto efek:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07835.jpg (24,1 KB, 1007 załadowań)
santaFe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 19:20   #2733
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mi taki wlasnie wyszedl teraz Blond. Wczesniej nim robilam i mialam dziwny kolor i rudy polysk, a teraz jest po prostu naturalny brazo-ciemny blond.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:09   #2734
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Miviki, jaki Ci ten Bursztyn wyszedł? Ja miałam rozjaśniane włosy prawie do białych i ostatnio położyłam u fryzjerki właśnie taki kolor. Powiedziała mi, że na rozjaśnianych będzie się zmywał i zanim będziemy robić odrosty powinnam zadziałać jakimś castingiem. Myślę o Bursztynie, ciekawe tylko czy wychodzi tak jak na opakowaniu.
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:30   #2735
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez emi1218 Pokaż wiadomość
W grudniu miałam u fryzjera połozoną farbę LUO na od lat rozjaśniane balayagem włosy. Taki złoto-karmelowy blond. No i właśnie na taką kombinacje kładłam na początku maja miodowy blond Castinga (zdjęcie nr1), a dzisiaj na ten miodowy blond położyłam bursztynowy blond, też Casting (zdjęcie nr 2)
to bardzo jasno złapał Ci ten bursztynowy blond,na moich rozjaśnionych włosach był to intensywny rudy.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 22:45   #2736
santaFe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 62
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joannwoy Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ja dzisiaj farbowałam casting creme gloss bursztynem. Mam włosy mysie, ciemny blond albo jasny brąz, wyszedł kolor taki mahoniowy, rudo-kasztanowy, ładny Polecam tą farbę, włosy są dość miękkie, ja jestem zadowolona

mozesz wrzucic fotke ?
sama sie zastanawialam nad tym kolorem, ale w koncu wzielam caffe latte
santaFe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 22:57   #2737
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Czesc! Witam wszystkie wizażanki, jestem tu nowa Zamierzam pofarbować swoje nijakiego koloru włosy Castingiem bursztynowy blond. Jak myślicie co z tego wyjdzie? Dobry to pomysł? Dodam ze rudy mnie nie przeraża o ile nie jest to taka czerwona wiśnia, marchewkowy ok Dołączam w załączniku zdjęcie mojego obecnego koloru włosów. Z góry dziekuje za opinie i sugestie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hhhh.jpg (5,9 KB, 185 załadowań)
kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 12:03   #2738
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

słuchajcie a ja dzisiaj widziałam nowy odcień castinga miodowy karmel czy jakoś tak, nawet ładny ciekawa jestem jaki by wyszedł, może go kupię i przetestuję to dam znać
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 12:48   #2739
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
słuchajcie a ja dzisiaj widziałam nowy odcień castinga miodowy karmel czy jakoś tak, nawet ładny ciekawa jestem jaki by wyszedł, może go kupię i przetestuję to dam znać
?? mozesz sprawdzic nazwe tego koloru jeszcze raz? to n ie byl przypadkiem Miodowy Kasztan (bo jesli tak to zadna nowosc, on juz jakies z pol roku jest w sklepach :/) . Ja w ogole zadnych nowosci Castinga nie widzialam ostatnio.. a necie nie moge znalezc takiego odcienia jak miodowy karmel. A brzmi bardzo interesujaco..

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2009-06-29 o 12:51
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 13:00   #2740
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hmmm może niechcący zasiałam zamęt, ale dzisiaj po pracy lecę do sklepu po nią to napewno sprostuję o jaką mi chodziło , ale na bank było coś z karmelem w nazwie, w każdym razie ciekawy kolorek, chyba zaryzykuję dam znać
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 14:38   #2741
margaretas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 000
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
to bardzo jasno złapał Ci ten bursztynowy blond,na moich rozjaśnionych włosach był to intensywny rudy.
a! wystraszyłaś mnie! na rozjaśnianych do blondu? czy po ściąganiu koloru?

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
?? mozesz sprawdzic nazwe tego koloru jeszcze raz? to n ie byl przypadkiem Miodowy Kasztan (bo jesli tak to zadna nowosc, on juz jakies z pol roku jest w sklepach :/) . Ja w ogole zadnych nowosci Castinga nie widzialam ostatnio.. a necie nie moge znalezc takiego odcienia jak miodowy karmel. A brzmi bardzo interesujaco..
jest i karmel, i mroźny kasztan, i miodowy blond
o innych tworach nie słyszalam
margaretas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 15:38   #2742
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

no i nie jest ze mna jeszcze tak zle kupilam, kolor miodowy karmel nr 634 w necie jest tylko na zagranicznych stronach zaraz wstawie fotke ale w rzeczywistosci kolor na pudelku jest jasniejszy i to sporo niz na zdjeciu wstawionym
tu jest wyrazniejsze zdjecie http://www.amazon.de/LOR%C3%89AL-Cas...ges/B0028Y4ETE ale kolor na moim pudelku jest o wiele wiele jasniejszy nawet nie mam jak fotki cyknac bo aparat cora nad morze zabrala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51CxyXsWBcL__SL500_AA240_.jpg (9,9 KB, 311 załadowań)
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex

Edytowane przez kamciurka
Czas edycji: 2009-06-29 o 15:59 Powód: dodaje link
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 15:50   #2743
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez santaFe Pokaż wiadomość
ja dzis sie farbowalam kolorem caffe latte... hmm odcien zupelnie inny niz na opakowaniu
farbowalam na wlosy naturalne, sredni blond. oto efek:
śliczny Ci ten kolorek wyszedł santaFe zdradź ile go trzymałaś na włosach ?

Cytat:
Napisane przez margaretas Pokaż wiadomość



jest i karmel, i mroźny kasztan, i miodowy blond
o innych tworach nie słyszalam
a ja słyszałam jeszcze o złocistym miodzie (może o to kolezance chodziło ? ) i nawet mam go na głowie
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 17:35   #2744
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
no i nie jest ze mna jeszcze tak zle kupilam, kolor miodowy karmel nr 634 w necie jest tylko na zagranicznych stronach zaraz wstawie fotke ale w rzeczywistosci kolor na pudelku jest jasniejszy i to sporo niz na zdjeciu wstawionym
tu jest wyrazniejsze zdjecie http://www.amazon.de/LOR%C3%89AL-Cas...ges/B0028Y4ETE ale kolor na moim pudelku jest o wiele wiele jasniejszy nawet nie mam jak fotki cyknac bo aparat cora nad morze zabrala
Hm.. a to na pewno nie jest miodowy Kasztan ?? bo ja widze taka nazwe po niemiecku na opakowaniu.. Ale strasznie ciemny.. liczylam na to, ze jak karmel to bedzie jasne
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 18:13   #2745
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Hm.. a to na pewno nie jest miodowy Kasztan ?? bo ja widze taka nazwe po niemiecku na opakowaniu.. Ale strasznie ciemny.. liczylam na to, ze jak karmel to bedzie jasne
i jest jasne juz nim zrobilam i moje lekko rudawe wlosy ledwie przykrylo szczerze liczylam na ciemniejszy efekt, wiem ze ta niemiecka nazwa na to wskazuje ale u nas miodowy kasztan ma zupelnie inny numer, a mowilam ze na moim opakowaniu kolor to byl taki jasny braz z rudawym odcieniem taki brazowawy bursztyn i w sumie wyszedl taki jak na opakowaniu, ale ja liczylam ze jak to casting wyjdzie ciemniejszy a tu nic z tego
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 18:27   #2746
lunik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny mam zamiar pofarbować się 426 oberzyna. Jak myślicie jaki kolor wyjdzie na brązowych włosach (farbowanych castingem 415)?

http://www.skapiec.pl/img/443537-140...rzyna-426.html
lunik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 18:33   #2747
kladiaa
Raczkowanie
 
Avatar kladiaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 45
GG do kladiaa
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej dziewczyny
postanowiłam się dołaczyc do dyskusji poniewaz mam aktualnie na głowie ciemną czekoladę oczywiście z loreal casting. Jest to farba zmywalna, powiedzcie mi ile wam się trzyma ładny kolor?
__________________
Dookola ludzie chca mnie oceniac... nie widza serca, nie widza duszy...
kladiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:35   #2748
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
i jest jasne juz nim zrobilam i moje lekko rudawe wlosy ledwie przykrylo szczerze liczylam na ciemniejszy efekt, wiem ze ta niemiecka nazwa na to wskazuje ale u nas miodowy kasztan ma zupelnie inny numer, a mowilam ze na moim opakowaniu kolor to byl taki jasny braz z rudawym odcieniem taki brazowawy bursztyn i w sumie wyszedl taki jak na opakowaniu, ale ja liczylam ze jak to casting wyjdzie ciemniejszy a tu nic z tego
o dobrze wiedziec. Ja moze poczekam na jakies opinie i sprobuje. Bo najbardziej sie boje zeby nie byszlo ciemno. Taki rudawy jasny braz jest w sam raz.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 19:17   #2749
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hej Kochane! Jak już wczesniej pisałam używam castinga w odcieniu hebanowa czerń na innych szczególnie jasnych kolorkach się nie znam kompletniei o radę właśnie dotyczącą blondów chciałam was zapytac Otóż moja koleżanka ma włoski ciemny blond i chciałaby je rozjaśnic... Czy taki efekt da się uzyskac Castingiem? Czy wyjdzie jej rudy?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 13:35   #2750
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hey!
Chciałam się was poradzić
Ostatnio stwierdziłam, że znudził mi się mój kolor włosów.. od 21 lat mam ciągle jasny blond. Rok temu miałam balejaż, ale w tym momencie to mam już do połowy głowy ciemniejsze odrosty(ale nie aż tak bardzo ciemne, żeby raziły w oczy) Teraz to bym sobie chciała zrobić jakiś ciemniejszy blond Zastanawiam się jak mi weźmie mój kolor, czy odrosty będą bardziej ciemne niż reszta włosów i na jaki kolor mi się będą potem spłukiwać?
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 18:49   #2751
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja się skuszę w końcu na karmel, już zadawałam pytanko, jak wychodzi na ciemnych włosach, ale nie uzyskałam odpowiedzi, dlatego chyba muszę sama przetestować aktualnie ma na głowie miesięczny mroźny kasztan
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 10:54   #2752
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lensss Pokaż wiadomość
Hey!
.. od 21 lat mam ciągle jasny blond. Rok temu miałam balejaż, ale w tym momencie to mam już do połowy głowy ciemniejsze odrosty(ale nie aż tak bardzo ciemne, żeby raziły w oczy) Teraz to bym sobie chciała zrobić jakiś ciemniejszy blond Zastanawiam się jak mi weźmie mój kolor, czy odrosty będą bardziej ciemne niż reszta włosów i na jaki kolor mi się będą potem spłukiwać?
Nie wiem czy Ci pomogę, ale opiszę jak było u mnie, bo byłam w identycznej sytuacji przed 2 laty. Uzyłam Castingu Mroźny Beż, który idealnie wyrównał koloryt włosów farbowanych i odrostów .Na odrostach Casting łapie mi słabiej i spłukuje się się szybciej, na farbowanych łapie kolor mocniej i trzyma lepiej. To logiczne, bo włosy farbowane są jednak bardziej porowate i chłoną preparat mocniej niz gładkie odrosty.
Tak więc jeśli wybierzesz Casting ciemniejszy niż te rozjaśnione pasemka, przyciemnisz je i odrosty staną się mniej widoczne.
Jeśli wybierzesz casting jasniejszy niz te rozjaśnione pasemka, rozjaśnisz je jeszcze bardziej i różnica miedzy nimi a odrostami stanie się bardziej widoczna.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 21:25   #2753
santaFe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 62
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
śliczny Ci ten kolorek wyszedł santaFe zdradź ile go trzymałaś na włosach ?

dziekuje


w zasadzie od kiedy byl juz nalozony na cale wlosy - 20 min.
santaFe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 09:19   #2754
NLNP
Przyczajenie
 
Avatar NLNP
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
GG do NLNP
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Moje włosy mają kolor ciemny blond. Farbowałam je szamponetkami, ale nigdy nie wychodził taki kolor jaki chciałam. Ostatnio użyłam szamponu koloryzującego Loreal Casting Creme Gloss o kolorze jasny brąz, lecz i tym razem kolor odrobinę pociemniał, ale nie wyszedł taki jak na opakowaniu. Dlaczego tak się dzieje? Czy to wina farby czy włosów?
NLNP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 13:04   #2755
santaFe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 62
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NLNP Pokaż wiadomość
Moje włosy mają kolor ciemny blond. Farbowałam je szamponetkami, ale nigdy nie wychodził taki kolor jaki chciałam. Ostatnio użyłam szamponu koloryzującego Loreal Casting Creme Gloss o kolorze jasny brąz, lecz i tym razem kolor odrobinę pociemniał, ale nie wyszedł taki jak na opakowaniu. Dlaczego tak się dzieje? Czy to wina farby czy włosów?

zdecydowanie wina farb. nie czesto sie zdarza zeby kolor wyszedl taki jak na opakowaniu. mnie zawsze wychodzi ciemniejszy, a z tego co czytalam w przypadlu Castinga to norma.
kolor na opakowaniu zapewne tworzony jest komputerowo i nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia.
santaFe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 14:36   #2756
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziękuję za odpowiedź Rozważna i Romantyczna właśnie też myślę o mroźnym beżu i też chodzi mi o to, żeby te odrosty się mniej wyróżniały
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 18:40   #2757
hlmyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

witam kolor moich włosów to ciemny blond, nigdy ich nie farbowałam. chciałabym ufarbować je sobie, strasznie podoba mi się kolor na opakowaniu Loreal Casting Creme Gloss miodowy blond.
wyjdzie taki ?
hlmyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 19:08   #2758
senta1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Przeczytaj opisy stronę wcześniej, wstawiłam zdjęcia swoich włosów farbowane miodowym blondem
senta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 16:23   #2759
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

widzialam przed chwila reklame tych miodowych odcieni nowych "lsniace miody" sie nazywaja. W necie na francuskiej stronie znalazlam ich foty. Mam ochote na ten 734
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HCo1_29.jpg (43,7 KB, 437 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HCo1_27.jpg (43,4 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img39468.jpg (21,9 KB, 353 załadowań)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 22:08   #2760
HolyGrey
Przyczajenie
 
Avatar HolyGrey
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
GG do HolyGrey
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja generalnie polecałabym nie patrzeć na kolor, który ma modelka na froncie pudełka, tylko z tyłu na te trzy prostokąciki, gdzie pokazują, jak kolor wychodzi na jakich włosach. Sama kupiłam w końcu caffe latte i myślałam, że rozjaśni mój jasny brąz/ciemny blond, tymczasem wyszło to, co własnie na odwrocie pudełka: jasny brąz, prawie bez różnicy z naturalnym. Trochę ciemniejszy zaledwie. Teraz wiem, że jeśli chcę pewniejszej zmiany, to powinnam chwycić coś, co zupełnie odbiega od koloru na pudełku
HolyGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.