Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 13:52   #1561
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh to niedlugo bedzie pani magister z nami na wizazu siedziec


ja sie pochwale ze dostalam 5 z egzaminu koncowego z historii USA


a patrzylas na te wielkie brazery z deborah? ja bym sobie kupila bo duzo osob je chwali a i cena niezle tylko z kolorami jest problem bo nie mam jak przetestowac
no i ostatnio widzialam ich roze, taki z 4 odcieni, kwadratowe-sliczne! marza mi sie ze dwa odcienie
tydzien bylam tylko wiec sie tutaj nie tlumacz! lanie bedzie!


wiesz co ogladalam je i powiem ci ze kolory w porownaniu do amberka faktycznie tez ladne, ale ja bym jednak wolala z opakowaniem
a ostatnio kupilam rozswietlacz manhattana za 25zl i porownalam go do amberka-efekt daje taki sam tylko ciemniejszy
a ktorego feverka chcesz jeszcze?
heh zgadzam sie ze amber to cud malina i zgadzam sie tez, ze rose i pop to zupelnie rozne kolory ja w nich podobienstwa nie widze
obraczki chce zobaczyc!
Mgr bede dopiero za rok
Widzialam te brazery z deborah, ale nie zachwycily mnie szczerze mowiac. Jakies takie plaskie te kolory. Kwadratowych nie widzialam zadnych, jedynie male okragle, ale kolory nie dla mnie. Pani natomiast bardzo zachwalala brazero-rozswietlacz z nouby. Cena 99zl za 9gram. Calkiem ladny efekt, ale za te cene wole podwojnego diora na e bayu albo allegro. Poza tym nouba wypalana w piecu, co prawda babka sie zarzekala, ze nie stwardnieje szybko, ale mi sie nie chce cos w to wierzyc. I bedzie po miesiacu tak samo jak z bourjois, ktore kocham, ale szlag mnie juz trafia jak nakladam.

Fever 208 - ostatni, ktory mi zostal do kupienia, ale wstrzymam sie dopoki nie zobacze na zywo tych nowych diorow
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 14:05   #1562
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Fever 208 - ostatni, ktory mi zostal do kupienia, ale wstrzymam sie dopoki nie zobacze na zywo tych nowych diorow
... ja wlasnie sie wkurzylam bo zobaczylam, ze dzis juz jest 002 dostepny ehhh... tak to bym oba od razu kupila... slicznosci

i musze przyznac pasiaczkowy brazer Shiseido tez mi podpasowal ... dobry do moich bladosci... i ladnie rozswietla a nie ma drobinek... no moze ma malusio takich mikroskopijnych

za to dostalam probke plynnego Nude... wiedzialam, ze to nic dla mnie ... ciekawa jestem tylko mat lumire... jak nie podpasuje to bede scigac Kicie hehehe...

a w ogole to chcialam spytac czy znacie jakies sensowne bazy pod tusz ???????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dior Lip Polishes.jpg (15,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dior Lip Polishes Swatch.jpg (23,3 KB, 3 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 14:29   #1563
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

... ciekawa jestem tylko mat lumire... jak nie podpasuje to bede scigac Kicie hehehe...
a co to za jedna ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 15:52   #1564
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a co to za jedna ?
a taka jedna kusicielka
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:35   #1565
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

hehe desti czy Ty w ogole jakoś przetestowałaś ten podkład?
bo troszke sie zestresowałam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:40   #1566
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no wlasnie mam taka nadzieje

ale z historii USA dostalam z egazminu wiec jeden powod do dumy jest
zostaly mi 3 na wrzesien 2 z sesji a jeden taki 15 min bo profesorowi sie nie chcialo robic przed sesja wiec trzeba czekac nei jest zle ale mam nadzieje, ze kiedys bedzie lepiej i nie bede miala nic we wrzesniu-tak jak Ty
Gratuluję historii !
3 na wrzesień to tak jak miałam na pierwszym moją pierwszą całą sesję zdałam na moim pierwszym 3 roku bo ja w ogóle powtarzałam jeden przedmiot - syntax - i dlatego mój trzeci rok podzieliłam na dwa lata, część przedmiotów na jeden, część na drugi rok skomplikowane, ale dzięki temu miałam trochę spokojniejszy trzeci rok, nie wyobrażam sobie 3 roku licencjata z pisaniem pracy, robieniem 5o godzin praktyk pedagogicznych, sesją chyba na 7 egzaminów ( 3 PNJA plus reszta) i egzaminem licencjackim z 8o zagadnieniami do opracowania i wykucia. Więc mimo, że po oblaniu drugiego roku miałam perspektywę studiów dłuższych o rok, to jednak bardzo dobre na dłuższą metę to się okazało poza tym, że poznałam fantastycznych ludzi!

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dziękowaći gratulacje z trójeczki ,ja na pierwszym roku tez mialam do tylu ( na wrzesien) chyba z 5przedmiotów no ale dalam rade i jest luz. zawsze sobie powtarzalam ze ja typowa humanistka jestem na politechnice i zawsze mialam pod górke , chcialam zrezygnować nawet na 2 roku ale jakos wytrwałam,
wiec nie poddawać sie dziewczynki bedzie dobrze
pewno że będzie dobrze
szacun za politechnikę

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Mgr bede dopiero za rok
Widzialam te brazery z deborah, ale nie zachwycily mnie szczerze mowiac. Jakies takie plaskie te kolory. Kwadratowych nie widzialam zadnych, jedynie male okragle, ale kolory nie dla mnie. Pani natomiast bardzo zachwalala brazero-rozswietlacz z nouby. Cena 99zl za 9gram. Calkiem ladny efekt, ale za te cene wole podwojnego diora na e bayu albo allegro. Poza tym nouba wypalana w piecu, co prawda babka sie zarzekala, ze nie stwardnieje szybko, ale mi sie nie chce cos w to wierzyc. I bedzie po miesiacu tak samo jak z bourjois, ktore kocham, ale szlag mnie juz trafia jak nakladam.

Fever 208 - ostatni, ktory mi zostal do kupienia, ale wstrzymam sie dopoki nie zobacze na zywo tych nowych diorow
Noubę mam, tę zdobyczną, akurat taką błyszczącą, ale ładna jest! używam jej, bo delikatna, kolorek przypasował, w chmurne dni jak dzisiaj fajnie wygładza i ożywia cerę! Czy stwardnieje - nie wiem, bo tez nie wiem czym by to się miało objawiać - jak się za kilka tygodni przekonam to Wam napiszę!
Jak zajadę do domku i dorwę aparat popstrykam Wam fotki moich nowości dzisiaj z TŻtem na zakupach byliśmy, obkupiłam się w Promodzie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 19:05   #1567
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

pewno że będzie dobrze
szacun za politechnikę


Noubę mam, tę zdobyczną, akurat taką błyszczącą, ale ładna jest! używam jej, bo delikatna, kolorek przypasował, w chmurne dni jak dzisiaj fajnie wygładza i ożywia cerę! Czy stwardnieje - nie wiem, bo tez nie wiem czym by to się miało objawiać - jak się za kilka tygodni przekonam to Wam napiszę!
Jak zajadę do domku i dorwę aparat popstrykam Wam fotki moich nowości dzisiaj z TŻtem na zakupach byliśmy, obkupiłam się w Promodzie
a u mnie w promodzie też promocje a dzisiaj dodatkowo od 21 do północy hot shopping -70% itp na wybrane asotymenty

moja nouba nie stwardniała ,a o co wlasciwie z tym chodzi bo nie jestem w temacie mam cienie prawie rok czasu i sa miekkie jak były
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 21:03   #1568
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
hehe desti czy Ty w ogole jakoś przetestowałaś ten podkład?
bo troszke sie zestresowałam
nie stresuj sie Kicia ... wszystko bedzie ok hehe... testowalam w sklepie ... jakbym nie byla pewna to bym nie kupila... i na pewno nie mialabym pretensji do Ciebie ... a na razie nie chce otwierac bo musze wykonczyc mojego PI ... a pozatym intucji mi powiedziala, ze bedzie pasowal... tak samo jak mi mowila, ze Nude nie dla mnie hehe...



I PONAWIAM PYTANIE bo nikt nie czyta tego co pisze ... odnosnie baz pod tusze !!! ... jakies propozycje ??
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 21:35   #1569
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie stresuj sie Kicia ... wszystko bedzie ok hehe... testowalam w sklepie ... jakbym nie byla pewna to bym nie kupila... i na pewno nie mialabym pretensji do Ciebie ... a na razie nie chce otwierac bo musze wykonczyc mojego PI ... a pozatym intucji mi powiedziala, ze bedzie pasowal... tak samo jak mi mowila, ze Nude nie dla mnie hehe...



I PONAWIAM PYTANIE bo nikt nie czyta tego co pisze ... odnosnie baz pod tusze !!! ... jakies propozycje ??
uff no to dobrze ...
moja mama miala baze z estee lauder ,miniaturke, byla z niej zadowolona , ja pamietam pomalowalam sobie rzesy no i były wyrazniejsze ale baza jest biala wiec osłabiała czerń tuszu i tylko tyle wiem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 21:36   #1570
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a u mnie w promodzie też promocje a dzisiaj dodatkowo od 21 do północy hot shopping -70% itp na wybrane asotymenty

moja nouba nie stwardniała ,a o co wlasciwie z tym chodzi bo nie jestem w temacie mam cienie prawie rok czasu i sa miekkie jak były
U mnie tez minus 50% na kolekcje letnia, ostatnio kupilam sukienke, ale generalnie letnie polki w szafie mi sie uginaja, wiec obchodze szerokim lukiem, choc przyznaje, ze to moj ulubiony ciuchowy sklep

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Gratuluję historii !
3 na wrzesień to tak jak miałam na pierwszym moją pierwszą całą sesję zdałam na moim pierwszym 3 roku bo ja w ogóle powtarzałam jeden przedmiot - syntax - i dlatego mój trzeci rok podzieliłam na dwa lata, część przedmiotów na jeden, część na drugi rok skomplikowane, ale dzięki temu miałam trochę spokojniejszy trzeci rok, nie wyobrażam sobie 3 roku licencjata z pisaniem pracy, robieniem 5o godzin praktyk pedagogicznych, sesją chyba na 7 egzaminów ( 3 PNJA plus reszta) i egzaminem licencjackim z 8o zagadnieniami do opracowania i wykucia. Więc mimo, że po oblaniu drugiego roku miałam perspektywę studiów dłuższych o rok, to jednak bardzo dobre na dłuższą metę to się okazało poza tym, że poznałam fantastycznych ludzi!


pewno że będzie dobrze
szacun za politechnikę


Noubę mam, tę zdobyczną, akurat taką błyszczącą, ale ładna jest! używam jej, bo delikatna, kolorek przypasował, w chmurne dni jak dzisiaj fajnie wygładza i ożywia cerę! Czy stwardnieje - nie wiem, bo tez nie wiem czym by to się miało objawiać - jak się za kilka tygodni przekonam to Wam napiszę!
Jak zajadę do domku i dorwę aparat popstrykam Wam fotki moich nowości dzisiaj z TŻtem na zakupach byliśmy, obkupiłam się w Promodzie
twardnieje, to znaczy, ze ciezko nabrac cokolwiek na pedzel, bo sie robi jedna wielka bryla twarda jak kamien Pedzel sie wygina na wszystkie strony od przyciskania, a na jego zakonczeniu pudrowego puszku tyle co kot naplakal. Tak wlasnie mam z nouba.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie stresuj sie Kicia ... wszystko bedzie ok hehe... testowalam w sklepie ... jakbym nie byla pewna to bym nie kupila... i na pewno nie mialabym pretensji do Ciebie ... a na razie nie chce otwierac bo musze wykonczyc mojego PI ... a pozatym intucji mi powiedziala, ze bedzie pasowal... tak samo jak mi mowila, ze Nude nie dla mnie hehe...



I PONAWIAM PYTANIE bo nikt nie czyta tego co pisze ... odnosnie baz pod tusze !!! ... jakies propozycje ??
Kochana, ja przeczytalam Twoje pytanie juz wczesniej, ale wstyd mi sie bylo odezwac, bo ja zadnych baz nie uzywam

Od wczoraj mam strasznie depresyjny nastroj, z powodu smierci MJ Czego by o nim nie napisac, byl naprawde niesamowitym artysta.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 21:43   #1571
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

z EL to mialam tylko odzywke... byla dobra ale juz nie do kupienia... mam Clinique ale tez jej moge jako odzywki uzywac... bo jako baza sie dla mnie nie nadaje...

i prawde mowiac lepiej wzmacnia rzesy jak ta odzywka z Mavali ... bo po tej to nie widze zadnego efektu ehh...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:25   #1572
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór dziewczynki , chciałam sie pochwalic ,Otóż dzisiejszy dzień jest dniem historycznym ... zaliczyłam exam (ostatni) całe studia do przodu , wlaśnie dzisiaj zakończyłam swoją edukację , czekam na obrone mgr i wsio
alez dzisiaj bede świetować,
mocno musiałyscie trzymać te kciuki dziękować
Gratulejszyn
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja sie pochwale ze dostalam 5 z egzaminu koncowego z historii USA
Gratulejszyn

Ja na swoje wyniki z egzaminu musze czekac do 17 sierpnia... i badz tu spokojnym
Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
oj tak, tak, moja lista tez sie wydluza, a po kazdym kolejnym zakupie mowie sobie, ze nic mi juz nie potrzeba

Na obraczki sie jeszcze nie zdecydowalismy, mamy kilka typow narazie
No juz prawie obraczki wybrane a ja wciaz nie dostalam zaproszenia na slub nie podoba mi sie to
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
tiaaa... ... a dzis mam zakwasy i chodze jak paraliktyk
Kochana dzien jak codzien
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
za to dostalam probke plynnego Nude... wiedzialam, ze to nic dla mnie ... ciekawa jestem tylko mat lumire... jak nie podpasuje to bede scigac Kicie hehehe...

a w ogole to chcialam spytac czy znacie jakies sensowne bazy pod tusz ???????
Mat lumiere testowalam i jest basz fajny.. no ja koncem lipca tez go bede miala

A bazki ja uzywam l'oreala, akurat mam ich tusze dwustronne i mi bardzo odpowiadaja na pierwsza warstewke
Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Od wczoraj mam strasznie depresyjny nastroj, z powodu smierci MJ Czego by o nim nie napisac, byl naprawde niesamowitym artysta.
[*] [*] [*]

Ulubione kawalki: Dirty Diana, Give in to me..
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 08:59   #1573
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

... a moje ulubione Heal the world , Who is it ?, Man in the mirror i wiele innych [*]
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:19   #1574
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Gratulejszyn

Gratulejszyn

Ja na swoje wyniki z egzaminu musze czekac do 17 sierpnia... i badz tu spokojnym

No juz prawie obraczki wybrane a ja wciaz nie dostalam zaproszenia na slub nie podoba mi sie to

A bazki ja uzywam l'oreala, akurat mam ich tusze dwustronne i mi bardzo odpowiadaja na pierwsza warstewke [*] [*] [*]

Ulubione kawalki: Dirty Diana, Give in to me..
dziekuje to troche masz czekania na wyniki:/ oj nawet wiecej niz troche...



jak sie uczylam to podali w radiu ze MJ oficjalnie nie zyje...
niby go dawno juz nie sluchalam, ale jakby nie bylo to smutno mi sie zrobilo...w koncu polowa mojego dziecinstwa zleciala na jego muzyce bo go uwielbialam podoba mi sie szczegolnie earth song i caly teledysk do niej

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie stresuj sie Kicia ... wszystko bedzie ok hehe... testowalam w sklepie ... jakbym nie byla pewna to bym nie kupila... i na pewno nie mialabym pretensji do Ciebie .. a na razie nie chce otwierac bo musze wykonczyc mojego PI ... a pozatym intucji mi powiedziala, ze bedzie pasowal... tak samo jak mi mowila, ze Nude nie dla mnie hehe...

I PONAWIAM PYTANIE bo nikt nie czyta tego co pisze ... odnosnie baz pod tusze !!! ... jakies propozycje ??
ja mialam z lancome ta cils cos tam ale nie polecam skleja rzesy. Jest jeszcze jedna i tez chwala ja, ale nie wiem czy juz chce ryzykowac
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Gratuluję historii !
3 na wrzesień to tak jak miałam na pierwszym moją pierwszą całą sesję zdałam na moim pierwszym 3 roku bo ja w ogóle powtarzałam jeden przedmiot - syntax - i dlatego mój trzeci rok podzieliłam na dwa lata, część przedmiotów na jeden, część na drugi rok skomplikowane, ale dzięki temu miałam trochę spokojniejszy trzeci rok, nie wyobrażam sobie 3 roku licencjata z pisaniem pracy, robieniem 5o godzin praktyk pedagogicznych, sesją chyba na 7 egzaminów ( 3 PNJA plus reszta) i egzaminem licencjackim z 8o zagadnieniami do opracowania i wykucia. Więc mimo, że po oblaniu drugiego roku miałam perspektywę studiów dłuższych o rok, to jednak bardzo dobre na dłuższą metę to się okazało poza tym, że poznałam fantastycznych ludzi!

pewno że będzie dobrze
szacun za politechnikę

Noubę mam, tę zdobyczną, akurat taką błyszczącą, ale ładna jest! używam jej, bo delikatna, kolorek przypasował, w chmurne dni jak dzisiaj fajnie wygładza i ożywia cerę! Czy stwardnieje - nie wiem, bo tez nie wiem czym by to się miało objawiać - jak się za kilka tygodni przekonam to Wam napiszę!
Jak zajadę do domku i dorwę aparat popstrykam Wam fotki moich nowości dzisiaj z TŻtem na zakupach byliśmy, obkupiłam się w Promodzie
dziekuje
nie kus nouba!
no czyli nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!
u mnie sa oczywiscie takie osoby co to wszystko w sesji zdaja i to dosc duzo, ale ja to taki obibok czasami
aleee fajnieeeee! na zakupach bylas i to jeszcze owocnych!

u mnie 4 galerie buduja moze w koncu bedzie po czym chodzic
Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Mgr bede dopiero za rok
Widzialam te brazery z deborah, ale nie zachwycily mnie szczerze mowiac. Jakies takie plaskie te kolory. Kwadratowych nie widzialam zadnych, jedynie male okragle, ale kolory nie dla mnie. Pani natomiast bardzo zachwalala brazero-rozswietlacz z nouby. Cena 99zl za 9gram. Calkiem ladny efekt, ale za te cene wole podwojnego diora na e bayu albo allegro. Poza tym nouba wypalana w piecu, co prawda babka sie zarzekala, ze nie stwardnieje szybko, ale mi sie nie chce cos w to wierzyc. I bedzie po miesiacu tak samo jak z bourjois, ktore kocham, ale szlag mnie juz trafia jak nakladam.

Fever 208 - ostatni, ktory mi zostal do kupienia, ale wstrzymam sie dopoki nie zobacze na zywo tych nowych diorow
rok szybko zleci hym musze sprawdzic te brazery deborah bo na skorze podobno ladnie wygladaja, a ja potrzebuje jakis matowy znaczy sie potrzebuje wiele wiec chyba musze sie zaczac ograniczac sprawdzaj sobie na allegro czy nie ma 208 bo ostatnio byla za cos ok 50paru albo 60zl a sprawdzalam komentarze sprzedawcy i wogole i wydawalo sie wszystko ok 208 polecam fajna jest 338 tez ladna, ale to musisz posprawdzac ja kupie jeszcze tylko ten 212 i koncze bo nie zuzyje a co do bourjois to mam roze, ale malo kiedy uzywam bo mnie to strasznie denerwuje, ze sa takie twarde!:[ niby scieram ta powloke ale za chwile znowu to samo!
te kwadraty daja ladny efekt sa 2 rozowe j1 brzoskwiniowy i 1 brazowy, ale sa lekko rozswietlajace i kojarza mi sie z szachowniczkami clinique
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
gratulacje

tiaaa... .. a dzis mam zakwasy i chodze jak paraliktyk
dziekuje
hehe chcialabym zobaczyc

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dziękować desti ale popatrz na to z innej strony ... zobacz ile kalorii spaliłaś dziewczyno

heh no jestem w trakcie pisania wiec mysle ze po wakacjach i bedzie git , narazie mam inz , koncząc studia bez bronienia mgr mamy juz tytuł izyniera
wow piątka z usa
no ja wiem tyle ze obama prezydentem jest
w opakowaniu tez bym chciala ale jakies 80 zl drozej a mozesz podać nazwe tego manhatana , to moze sie obejdzie bez shimmera

dziękowaći gratulacje z trójeczki ,ja na pierwszym roku tez mialam do tylu ( na wrzesien) chyba z 5przedmiotówno ale dalam rade i jest luz. zawsze sobie powtarzalam ze ja typowa humanistka jestem na politechnicei zawsze mialam pod górke , chcialam zrezygnować nawet na 2 roku ale jakos wytrwałam,
wiec nie poddawać sie dziewczynkibedzie dobrze
hehe podam nazwe i nawet zdjecia zrobie jak za 25zl to sie bardzo oplaca bo efekt bardzo ladny daje heh humanistka na politechnice ladnie, to teraz jeszcze wiekszy ci sie prezent nalezy za to ze wytrzymalas !!
moja mama studiowala matematyke bo humanistyczne studia byly platne a jej nie bylo stac, wiec tez miala lola, ale ja to bym chyba na Twoim miejscu oszalala a tytul twojej pracy jaki?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:40   #1575
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziekuje
nie kus nouba!
no czyli nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!
u mnie sa oczywiscie takie osoby co to wszystko w sesji zdaja i to dosc duzo, ale ja to taki obibok czasami
aleee fajnieeeee! na zakupach bylas i to jeszcze owocnych!

u mnie 4 galerie buduja moze w koncu bedzie po czym chodzic
Nie kuszę Noubą... Brązer jest że tak się wyrażę "poprawny". Najbardziej zdecydowanie lubię brązer Sephorowy! o ile ogólnie nie mam ich kolorówki, cień był ciężki do cieniowania i straszliwie nietrwały, błyszczyki miały dziwny chemiczny zapach i ogólnie usta mi po nich wariowały, nie przepadam za ichnimi bajerkami, o tyle ta jedna brązująca szachownica jest BOSKA! Bardzo delikatna, idealna dla mnie bledziocha, ładnie pachnie i ma filtr 15 Tym brązerkiem mogę kusić
U mnie dwie budują, a przynajmniej zamierzali... Jedna jest wstrzymana a co z drugą to nie wiem. Ogólnie już raz miasto narobiło ochoty ludziom obiecując otwarcie fantastycznej galerii i co tam umieścili? Sklepiki lokalnych sprzedawców - żadnej znanej sieciówki!!! Podobno teraz Reserved otwiera sklep, ale nie w galerii tylko zwykły Mam nadzieję że w tej co się buduje będzie trochę lepszy skład sklepów, z całym szacunkiem ale kolejnego sklepu pani takiej czy takiej to ja nie potrzebuję... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:41   #1576
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mialam z lancome ta cils cos tam ale nie polecam skleja rzesy. Jest jeszcze jedna i tez chwala ja, ale nie wiem czy juz chce ryzykowac
no wlasnie mam wrazenie, ze wszystkie mi sklejaja rzesy... ta z podwojnego loreala tez kiedys probowalam i doopa ...

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe chcialabym zobaczyc
nic z tego


a teraz ide sie uczyc... choc mam wrazenie, ze nic juz mi sie w glowie nie zmiesci ... nie powiem jaki mam odruch jak widze ksiazki
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:54   #1577
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Gratulejszyn

Ulubione kawalki: Dirty Diana, Give in to me..
O tak, dirty diana jest cudowna, rowniez uwielbiam.
A zaproszen nie mam jeszcze, ale spodziewajcie sie

[QUOTE=dimiti;12986747]dziekuje to troche masz czekania na wyniki:/ oj nawet wiecej niz troche...



jak sie uczylam to podali w radiu ze MJ oficjalnie nie zyje...
niby go dawno juz nie sluchalam, ale jakby nie bylo to smutno mi sie zrobilo...w koncu polowa mojego dziecinstwa zleciala na jego muzyce bo go uwielbialam podoba mi sie szczegolnie earth song i caly teledysk do niej


ja mialam z lancome ta cils cos tam ale nie polecam skleja rzesy. Jest jeszcze jedna i tez chwala ja, ale nie wiem czy juz chce ryzykowac

dziekuje
nie kus nouba!
no czyli nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!
u mnie sa oczywiscie takie osoby co to wszystko w sesji zdaja i to dosc duzo, ale ja to taki obibok czasami
aleee fajnieeeee! na zakupach bylas i to jeszcze owocnych!

u mnie 4 galerie buduja moze w koncu bedzie po czym chodzic
rok szybko zleci hym musze sprawdzic te brazery deborah bo na skorze podobno ladnie wygladaja, a ja potrzebuje jakis matowy znaczy sie potrzebuje wiele wiec chyba musze sie zaczac ograniczac sprawdzaj sobie na allegro czy nie ma 208 bo ostatnio byla za cos ok 50paru albo 60zl a sprawdzalam komentarze sprzedawcy i wogole i wydawalo sie wszystko ok 208 polecam fajna jest 338 tez ladna, ale to musisz posprawdzac ja kupie jeszcze tylko ten 212 i koncze bo nie zuzyje a co do bourjois to mam roze, ale malo kiedy uzywam bo mnie to strasznie denerwuje, ze sa takie twarde!:[ niby scieram ta powloke ale za chwile znowu to samo!
te kwadraty daja ladny efekt sa 2 rozowe j1 brzoskwiniowy i 1 brazowy, ale sa lekko rozswietlajace i kojarza mi sie z szachowniczkami clinique
dziekuje
hehe chcialabym zobaczyc

QUOTE]

Ale jakie kwadraty? Z sephory? I takie jak clinique? Ja dostalam smsa, ze do dzisiaj -20% w sephorze, wiec moze sie skusze

Ja wlasnie chcialabym jakis roz brazujacy, ciagle zastanawiam sie nad tym podwojnym diorem, ale teraz wpadl mi do glowy szalenczy pomysl, zeby lepiej kupic drugieg pasiaka diora, bo to zawsze 4 kolory, a nie 2
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 15:11   #1578
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

... co tu tak pusto... pfff... ja wlasnie sobie dzwignelam cisnienie bo z racji blizszego zapoznania sie z paypalem pobuszowalam po ebayu hehe ... jedyny, ktorego nie rozumiem to francuski... co bym nie wpisala to wyskakuje mi co innego

ale znalezc mozna cuda... pomijajac znane biale kuleczki... po praktycznie biale pryzmy... azjatki faktycznie maja manie wybielania sie ... ale mi sie najbardziej brazer spodobal...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Givenchy_DrWhite_prisme.jpg (76,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Guerlain_pearly_white_meteorites.jpg (79,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Guerlain_sum08_meteo03_2.jpg (48,3 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-06-28 o 15:34
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:06   #1579
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

pusto pusto jestem

wróciłam z Salonu zła -zła właśnie bo mojej helenki nie mieli i musze czekać ... a tak poza tym to sa te błyszczyki desti o których pisałam ze ich nie ma
3 kolorki no bardzo ładne musze przyznać nie wiem ale jak sie ma krecic ten aplikator ? mi sie nie chciał zakręcic testowałam chanela levresy , no musze sie skusic na któryś z nich i wlasnie meteoryty prasowane te ze zdj desti testy tylko na reku ,ale wypadły bardzo pozytywnie chyba sobie strzele kulasy albo ten prasowaniec
stwierdzilam ze chyba musze w totka zacząć grać albo jakiegos milionera przygruchać
te biale kulki sa piekne ,ale dla mnie kompletnie nie trafione i biale pryzmy tyż
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:36   #1580
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
3 kolorki no bardzo ładne musze przyznać nie wiem ale jak sie ma krecic ten aplikator ? mi sie nie chciał zakręcic
przeciez jak sie myzia po ustach to on sie sam kreci tudziez roluje

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
te biale kulki sa piekne ,ale dla mnie kompletnie nie trafione i biale pryzmy tyż
ale popatrzec milo ... te prasowance kurka bardzo mi sie podobaja a ten wyjatkowo ale prawde mowiac takiego ciemnego u mnie nie widzialam


a w ogole przetestowalam dzis jeszcze raz czy ta moja baze Clinique moge pod tusz uzyc... no i efekt mi sie nie podoba ... a wzielam mojego maximeyes i wiem co potrafi wyczarowac... wiec bez bazy lepiej na oku wyglada... ehhh... ja to mam ciagla walke z wiatrakami... cos mnie te bazy nie lubia
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:46   #1581
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
przeciez jak sie myzia po ustach to on sie sam kreci tudziez roluje



ale popatrzec milo ... te prasowance kurka bardzo mi sie podobaja a ten wyjatkowo ale prawde mowiac takiego ciemnego u mnie nie widzialam


a w ogole przetestowalam dzis jeszcze raz czy ta moja baze Clinique moge pod tusz uzyc... no i efekt mi sie nie podoba ... a wzielam mojego maximeyes i wiem co potrafi wyczarowac... wiec bez bazy lepiej na oku wyglada... ehhh... ja to mam ciagla walke z wiatrakami... cos mnie te bazy nie lubia
no ja sie miziłam na ręku ale super lakier z niego , to dobrze lubie taki efekt i ten aplikator tez fajny
te pryzmy ze zdj Twojego to kolorek jest troche przeklamany , nie martw sie takich ciemnych nie ma ,najciemniejszy 03 jest i tak bardzo jasny w tonacji beżowej , śliczne sa te pryzemki ,a te kulaski białe no cudne po prostu ,
chyba sobie kupie -zeby popatrzeć chociażhyhy
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:52   #1582
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no ja sie miziłam na ręku ale super lakier z niego , to dobrze lubie taki efekt i ten aplikator tez fajny
dlatego mowie... ze cud,miod i orzeszki ... musze teraz 002 dorwac... i swietnie sie go nosi ...

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
te pryzmy ze zdj Twojego to kolorek jest troche przeklamany , nie martw sie takich ciemnych nie ma ,najciemniejszy 03 jest i tak bardzo jasny w tonacji beżowej
no wlasnie tak sobie pomyslalam, bo to jest 03... i o ile pamiec fotograficzna mam to w zyciu takiego nie widzialam ...


a tak przy okazji wlasne zdjatka ostatniego szalenstwa ... jutro przetestuje podkad i cienie ... pasiaczek jak juz pisalam boski ... o glossiku nie musze juz nic wiecej mowic hehe...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9283.jpg (43,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9285.jpg (52,2 KB, 10 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 17:00   #1583
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

wow śliczne te dwójki !! testowałam dzisiaj 365 nude ... i mam ochote wlasnie na ten kolorek co Ty masz mat lumiere no nie wypowiadam sie , znasz me zdanie a jaki masz odcień ? - na zime planuje kupić 030cedre , błyszczyk supcio i ten pasiak mnie kiedys nęcił
krótko Udane zakupy
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 17:25   #1584
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

dwojeczki sa zbat czesto niedoceniane... piatki opanowaly swiat ... a w sumie czesto wlasnie dwojeczki maja faje zestawienie kolorkow ... jest trzy inne mi sie podobaja ...

podklad mam 040... jedyny co mi pasowal bo tez wcale nie tak latwo odcien dobrac ... a wlasnie 030 trudno u mnie dostac... nie wiem dlaczego... a 020 to masakrycznie jasna jest...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 17:49   #1585
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dwojeczki sa zbat czesto niedoceniane... piatki opanowaly swiat ... a w sumie czesto wlasnie dwojeczki maja faje zestawienie kolorkow ... jest trzy inne mi sie podobaja ...

podklad mam 040... jedyny co mi pasowal bo tez wcale nie tak latwo odcien dobrac ... a wlasnie 030 trudno u mnie dostac... nie wiem dlaczego... a 020 to masakrycznie jasna jest...
masz racje są niedoceniane mi tez podoba sie kilka zestawów co ? to jest 040 ?, to ja potrzebuje 040 mam z vitalumiere 040 i jest idealny ,ale kiedys testowałam wlasnie nie pamietam chyba 030 , no taki ładny czysty beżyk to był
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 18:01   #1586
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
masz racje są niedoceniane mi tez podoba sie kilka zestawów co ? to jest 040 ?, to ja potrzebuje 040 mam z vitalumiere 040 i jest idealny ,ale kiedys testowałam wlasnie nie pamietam chyba 030 , no taki ładny czysty beżyk to był
u mnie jest tylko 040 Beige ... no i on wlasnie jest bezowy... bo wlasnie przekopalam net w poszukiwaniu 030 hehe... 042 juz mi jakos zoltawo wychodzil...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 18:07   #1587
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dlatego mowie... ze cud,miod i orzeszki ... musze teraz 002 dorwac... i swietnie sie go nosi ...

no wlasnie tak sobie pomyslalam, bo to jest 03... i o ile pamiec fotograficzna mam to w zyciu takiego nie widzialam ...

a tak przy okazji wlasne zdjatka ostatniego szalenstwa ... jutro przetestuje podkad i cienie ... pasiaczek jak juz pisalam boski ... o glossiku nie musze juz nic wiecej mowic hehe...
ale slicznosci!!
heh nic tylko zabrac, schowac i glupa palic, ze CI sie nie zabralo
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
... co tu tak pusto... pfff... ja wlasnie sobie dzwignelam cisnienie bo z racji blizszego zapoznania sie z paypalem pobuszowalam po ebayu hehe ... jedyny, ktorego nie rozumiem to francuski... co bym nie wpisala to wyskakuje mi co innego

ale znalezc mozna cuda... pomijajac znane biale kuleczki... po praktycznie biale pryzmy... azjatki faktycznie maja manie wybielania sie ... ale mi sie najbardziej brazer spodobal...
piekne! heh nie wiem czy to szczescie dla mnie czy pech, ze bialaskiem nie jestem?

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość

Ale jakie kwadraty? Z sephory? I takie jak clinique? Ja dostalam smsa, ze do dzisiaj -20% w sephorze, wiec moze sie skusze

Ja wlasnie chcialabym jakis roz brazujacy, ciagle zastanawiam sie nad tym podwojnym diorem, ale teraz wpadl mi do glowy szalenczy pomysl, zeby lepiej kupic drugieg pasiaka diora, bo to zawsze 4 kolory, a nie 2
nieee te roze to z deborah takie kwadratowe wlasnie i kazdy sklada sie z czterech kolorow takie male, kosztuja cos ok 42zl, ale jak miznelam to taki efekt daja tafli wody sliczne! mi sie podoba braz i brzoskwinia wlasnie (tylko nimi sie mizialam wiec co wiecej sie ma podobac) sprawdz sobie jak mozesz

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no wlasnie mam wrazenie, ze wszystkie mi sklejaja rzesy... ta z podwojnego loreala tez kiedys probowalam i doopa ...

nic z tego
a teraz ide sie uczyc... choc mam wrazenie, ze nic juz mi sie w glowie nie zmiesci ... nie powiem jaki mam odruch jak widze ksiazki
oj TY!

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nie kuszę Noubą... Brązer jest że tak się wyrażę "poprawny". Najbardziej zdecydowanie lubię brązer Sephorowy! o ile ogólnie nie mam ich kolorówki, cień był ciężki do cieniowania i straszliwie nietrwały, błyszczyki miały dziwny chemiczny zapach i ogólnie usta mi po nich wariowały, nie przepadam za ichnimi bajerkami, o tyle ta jedna brązująca szachownica jest BOSKA! Bardzo delikatna, idealna dla mnie bledziocha, ładnie pachnie i ma filtr 15 Tym brązerkiem mogę kusić
U mnie dwie budują, a przynajmniej zamierzali... Jedna jest wstrzymana a co z drugą to nie wiem. Ogólnie już raz miasto narobiło ochoty ludziom obiecując otwarcie fantastycznej galerii i co tam umieścili? Sklepiki lokalnych sprzedawców - żadnej znanej sieciówki!!! Podobno teraz Reserved otwiera sklep, ale nie w galerii tylko zwykły Mam nadzieję że w tej co się buduje będzie trochę lepszy skład sklepów, z całym szacunkiem ale kolejnego sklepu pani takiej czy takiej to ja nie potrzebuję... :/
heh ja tez liczylam, ze u mnie beda krakowskie sklepy i pare jest, ale glownie takie malo interesujace sklepy albo takie, ktore juz mamy
heh ja nie bladzioszek wiec juz sie nie pokusze na ta sephore chyba ze jest ciemniejsza wersja
w reserved fajna maja rzeczy, ale pare razy mi sie zdarzylo, ze kupilam dosc droga bluzke, ubralam ze 3 razy i wygladala jak szmata do podlogi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 18:23   #1588
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Dimiti Twoje szczescie, ze nie jestes bladzioszkiem... bo te cuda zdecydowanie trudniej dostac jak brazery hehe... no i te ceny

ja Ci zabiore ...pfff... juz schowane... nikt nie znajdzie ... moich skarbikow
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 21:17   #1589
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Dimiti Twoje szczescie, ze nie jestes bladzioszkiem... bo te cuda zdecydowanie trudniej dostac jak brazery hehe... no i te ceny

ja Ci zabiore ...pfff... juz schowane... nikt nie znajdzie ... moich skarbikow
spoko spoko ja bede lookala przez okienko jak bedziesz sie malowac i zapamietam gdzie schowasz!

no racja racja co nie zmienia faktu, ze taka jasna, gladka cera wyglada pieknie ale dzieki temu, ze nie mam takiej jasnej buzki juz mam wiecej w portfelu bo meteoryty pastelowe nie dla mnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 21:42   #1590
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dwojeczki sa zbat czesto niedoceniane... piatki opanowaly swiat ... a w sumie czesto wlasnie dwojeczki maja faje zestawienie kolorkow ... jest trzy inne mi sie podobaja ...

podklad mam 040... jedyny co mi pasowal bo tez wcale nie tak latwo odcien dobrac ... a wlasnie 030 trudno u mnie dostac... nie wiem dlaczego... a 020 to masakrycznie jasna jest...
Gratuluje aktualizacji, sliczna. Zgadzam sie, dwojeczki rowniez sa sliczne, bardzo mi sie podobaja 365. A co to za pasiaczek? Bo nie moge znalezc odpowiedzi.

Ja dzis ogladalam bronzery w douglasie, zdecyduje sie chyba na MT z deborah, na buzi wyglada cudnie i ma cudowne oceny na KWC. Musze sobie jeszcze tusz do kresek kupic i blyszczykz art deco.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.