Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-07-09, 08:42   #2731
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

paullinanh w³a¶nie gdybym wcze¶niej wiedzia³,¿e wyjd± prawie czarne po orzechowym br±zie i nie wiem jak siê tego pozbyæ teraz
orisha- ja bym nie ryzykowa³a z t± czekolad± moim zdaniem wyjd± bardzo ciemne (czarne),jest to ciemny kolor

Edytowane przez anetka-87
Czas edycji: 2009-07-09 o 08:48
anetka-87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:56   #2732
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomo¶ci: 3 225
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez anetka-87 Poka¿ wiadomo¶æ
orisha- ja bym nie ryzykowa³a z t± czekolad± moim zdaniem wyjd± bardzo ciemne (czarne),jest to ciemny kolor
Hmm... tyle ze ja mam takie ciemne teraz, bo farbowalam Mokk± Nie chcialabym zeby byly takie mega jak czarne Ale w sumie to sprobuje, zobaczymy co z tego wyjdzie ...
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:51   #2733
paullinanh
Zadomowienie
 
Avatar paullinanh
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków N-H
Wiadomo¶ci: 1 595
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

anetka-87 ja moich ciemnych w³osów farbowanych farb± palette ,,czekoladowy br±z"które pokazywa³am wcze¶niej w za³±czniku pozbywa³am siê robi±c pasemka blond - rozja¶niaczem(oczywi¶cie u fryzjera). Na samym pocz±tku by³o ich kilka takie cieniutkie. Z ka¿d± nastêpn± wizyt± u fryzjera dodawa³am ich wiêcej i w koñcu dosz³am o takiego koloru jak pokazywa³am w pierwszych 3 za³±cznikach.
__________________
paullinanh jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:43   #2734
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomo¶ci: 1 257
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziêkujê wam
a je¶li chodzi o kolor b³yszczyka to nie pamiêtam :/ ;p nie wiem co mia³am na ustach wtedy, ale to ju¿ jest napewno zjedzone i starte, wiêc b³yszczyk efektu takiego nie daje
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-10, 07:29   #2735
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

pasemek w sumie te¿ nie bardzo chce robiæ,kiedy¶ mia³am i teraz wolê jednolity kolor. Mo¿e spróbuje jak±¶ farb± rozja¶niæ ten ciemny br±z, sporo czyta³am pozytywnych opinii o farbie alcantara tyle, ¿e nie bardzo znam sie na farbach, by wybraæ co¶ odpowiedniego aby wyszed³ po¿±dany efekt. mo¿e która¶ z Was potrafi mi doradziæ?wcze¶niej do³±cza³am zdjêcia. W s³oñcu wydajê mi siê jakby moje w³osy mia³y miedziany odcieñ.
za wszystkie odpowiedzi bêdê wdziêczna.
anetka-87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-10, 15:46   #2736
munks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hi

To ja mam pytanko, jaki to mo¿e byæ kolor w³osów (pani w za³±czonym zdjêciu)? wygl±da mi na ch³odny ale nie wiem czy to kasztanowy br±z, czy mokka, czy co... mam w³osy koloru ¶redni blond i taki mi siê marzy... czy L'oreal professionell ma w swojej palecie co¶ takiego? albo matrix (do³±czam kolory matrixa color sync, bo tego bardzo lubie u¿ywaæ, ale sama nie umiem niestety okre¶liæ czy maj± taki kolor w palecie ehhh... mo¿e wam siê uda)

ca³uski dla was
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 536px-Lucie_Theodorova_-_Mutter_Erde_fec.jpg (59,1 KB, 370 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1928_3.jpg (34,7 KB, 92 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1928_5.jpg (31,2 KB, 80 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1928_4.jpg (32,8 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1928_6.jpg (35,0 KB, 44 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1927_6.jpg (34,3 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1928_2.jpg (28,7 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1927.jpg (42,3 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1927_1.jpg (39,6 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1928_1.jpg (38,4 KB, 42 za³adowañ)
munks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-10, 15:47   #2737
munks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

c.d.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1927_4.jpg (44,4 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1927_3.jpg (33,1 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1927_5.jpg (46,9 KB, 42 za³adowañ)
munks jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 16:48   #2738
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez munks Poka¿ wiadomo¶æ
Hi

To ja mam pytanko, jaki to mo¿e byæ kolor w³osów (pani w za³±czonym zdjêciu)? wygl±da mi na ch³odny ale nie wiem czy to kasztanowy br±z, czy mokka, czy co... mam w³osy koloru ¶redni blond i taki mi siê marzy... czy L'oreal professionell ma w swojej palecie co¶ takiego? albo matrix (do³±czam kolory matrixa color sync, bo tego bardzo lubie u¿ywaæ, ale sama nie umiem niestety okre¶liæ czy maj± taki kolor w palecie ehhh... mo¿e wam siê uda)

ca³uski dla was
moim zdaniem, to nie jest chlodny kolor, wygl±da mi na jaki¶ lekko buraczkowy/machoniowy...

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

moim zdaniem najbardziej przypomina mi ten odcieñ 3V z fioletów, które pokaza³a¶, ale byæ mo¿e tak to akurat wygl±da na moim komputerze, bo jak wiadomo, ka¿dy troszkê inaczej pokazuje barwy.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-10, 18:30   #2739
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 10 650
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej korzystajac z okazji chcialabym spytac jaki to kolorek wlosow i ewentualnie jaka farba moglabym go uzyskac bo marzy mi sie taki kolor aktualnie mam wlosy koloru sredni blond Czy ktos mi moze pomoc ? Czy farba loreal Bursztynowy blond da mi taki efekt ? prosze o porade z góry dziekuje
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg obrazeczek.jpg (32,7 KB, 104 za³adowañ)
aleksandra188 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-10, 20:50   #2740
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

aleksandra188 - ja taki kolor mialam jak zaczal mi sie zmywac 'naturalny braz' Garniera
Na kims mi sie podoba - na sobie nie za bardzo.

Co mozna zrobic z szybko plowiejacym kolorem? Strasznie mnie to denerwuje. Ostatnio nalozylam ciemny braz Ferie i po tygodniu maja juz rudawy polysk. Mam odzywki do wlosow farbowanych, wlosy myje co 2 dni... Rece mi opadaja. Nie chcialabym wracac do naturalnego koloru, ale plowiejacego rudego tez nie chce miec na glowie! Jakies rady?
Pola:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-11, 12:13   #2741
paullinanh
Zadomowienie
 
Avatar paullinanh
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków N-H
Wiadomo¶ci: 1 595
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

W³a¶nie czy która¶ z Wiza¿anek farbowa³a mo¿e w³osy farba loreal Bursztynowy blond? widzia³am na palecie próbkê koloru i jest prze¶liczny

Edytowane przez paullinanh
Czas edycji: 2009-07-11 o 12:14
paullinanh jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 13:41   #2742
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 10 650
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziekuje za rade sama nie wiem jaki mam wybrac kolorek w taki wlasnie jest moim marzeniem
aleksandra188 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-12, 12:25   #2743
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wroc³aw/D³ugo³êka
Wiadomo¶ci: 558
GG do Kallla
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

[QUOTE=Pola

Co mozna zrobic z szybko plowiejacym kolorem? Strasznie mnie to denerwuje. Ostatnio nalozylam ciemny braz Ferie i po tygodniu maja juz rudawy polysk. Mam odzywki do wlosow farbowanych, wlosy myje co 2 dni... Rece mi opadaja. Nie chcialabym wracac do naturalnego koloru, ale plowiejacego rudego tez nie chce miec na glowie! Jakies rady?[/QUOTE]


Mi siê kolor super trzyma³ po Timotei do br±zowych w³osów, praktycznie przez pierwsze dwa tygodnie by³ taki sam jak po wyj¶ciu z salonu. Tylko, ¿e pó¼niej pojawi siê problem ... Zaczê³y mi tak wychodziæ w³osy, ¿e przy ka¿dym myciu my¶la³am ¿e wyæ bêdê Zmieni³am szampon i jest trochê lepiej, mniej wypadaj±. Muszê zacz±æ ³ykaæ jakie¶ skrzypy i witaminy, zreszt± niemam wyj¶cia bo ¿el ¶ci±gam z pazurków i potrzebne mi bêdzie teraz wzmocnienie od wewn±trz.
__________________
Bóg stworzy³ kota, ¿eby cz³owiek móg³ pog³askaæ tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-12, 13:09   #2744
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hm... Kalla - czyli nie znalazlas zlotego srodka? Tobie tez sie tak kolor wyplukuje? Ja uzywam delikatnego szamponu do wlosow. Myje co drugi dzien, a za kazdym razem jak je umyje mam inny kolor! Eh...
Pola:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-27, 10:32   #2745
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomo¶ci: 2 523
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej ;-))

Ja mam co¶ takiego. Farba MARION- ¶redni kasztan!
Takie niewyra¼ne te zdjêcie (
__________________
Ain't No Mountain High Enough


Edytowane przez myszeczka00
Czas edycji: 2009-09-08 o 11:25
myszeczka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-28, 00:45   #2746
TatteredAndTorn
Zadomowienie
 
Avatar TatteredAndTorn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Las Vegas!
Wiadomo¶ci: 1 179
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

wiecie co? p³ywa³am w moim Castingu (do 28 myæ) w lekko chlorowanej wodzie i... zdejmujê gumkê do w³osów a tu stró¿ka brudnej wody! kiedy w³osy mi wysch³y zda³am sobie sprawê - mój piêkny br±zik SP£YN¡£ --" jest o po³owê ja¶niejszy... teraz MUSZÊ kupiæ trwa³± farbê!
__________________
Kto siê psztyka, ten sie bzyka!
TatteredAndTorn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-28, 08:39   #2747
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez TatteredAndTorn Poka¿ wiadomo¶æ
wiecie co? p³ywa³am w moim Castingu (do 28 myæ) w lekko chlorowanej wodzie i... zdejmujê gumkê do w³osów a tu stró¿ka brudnej wody! kiedy w³osy mi wysch³y zda³am sobie sprawê - mój piêkny br±zik SP£YN¡£ --" jest o po³owê ja¶niejszy... teraz MUSZÊ kupiæ trwa³± farbê!
W³a¶nie poda³a¶ przepis jak rozja¶niæ Castinga
By³y ju¿ s³one oceany, s³oñce teraz doszed³ bli¿ej dostêpny basen

Ja teraz zamierzam wypróbowaæ Farbê bez amoniaku Garnier Color & Shine nowego konkurenta Castinga kolor czekolada

Za pó¼no wesz³am na w±tek i zakupi³am kolejny mro¼ny kasztan castinga ale tam widzê te¿ jest w ofercie wiêc mo¿e warto. W dodatku to 10 z³ w kieszeni

Tu podaje link: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349104

Casting czekolada wychodzi czerwony a tam dziewczynie wyszed³ fajny br±zik taki w³a¶nie czekoladowy.

Nie miejcie mi za z³e, ze tak tu bazgrole o tej farbce ale mo¿e która¶ siê skusi przede mn± (ja mam jeszcze ten mro¼ny na dwa u¿ycia) i w tym w±tku zobaczymy efekty
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-31, 12:17   #2748
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomo¶ci: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej dziewczyny
Zamieszczam moje w³osy bo nie mam totalnego pomys³u na nie.
Od ponad pó³ roku nie farbowa³am w³osów. Ostatnie farbowanie mia³am u fryzjera farbami matrixa i by³ wymieszany braz z jasnym br±zem. Predzej farbowa³am ca³y czas L'orealem Virgine i strasznie podoba³ mi sie ten kolor bo by³ bardzo naturalny. Teraz mam wielk± ochotê na jaki¶ nasycony br±z, a nie to co¶ co mam na g³owie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P7310084.jpg (151,2 KB, 69 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P7310083.jpg (133,6 KB, 76 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P7310082.jpg (147,5 KB, 156 za³adowañ)
Ka-Mila jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-31, 12:28   #2749
TatteredAndTorn
Zadomowienie
 
Avatar TatteredAndTorn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Las Vegas!
Wiadomo¶ci: 1 179
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie poda³a¶ przepis jak rozja¶niæ Castinga
By³y ju¿ s³one oceany, s³oñce teraz doszed³ bli¿ej dostêpny basen

Za pó¼no wesz³am na w±tek i zakupi³am kolejny mro¼ny kasztan castinga ale tam widzê te¿ jest w ofercie wiêc mo¿e warto. W dodatku to 10 z³ w kieszeni
Chyba jak go skutecznie SP£UKAÆ xD

W³a¶nie ja u¿y³am mro¼nego kasztana ^^ a teraz mam na g³owie Aksamitny Br±z Brillance wczoraj pofarbowa³am. Kolor jest... piêkny! (wzruszenie xD)
__________________
Kto siê psztyka, ten sie bzyka!
TatteredAndTorn jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 18:34   #2750
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 219
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja mam 2 pytania:
1) wie mo¿e która¶ z was jak± farb± i odcieniem uzyskaæ taki kolor w³osów jak dziewczyna w za³±czniku?
2) farbowa³ mo¿e kto¶ farb± Loreal Feria Preference kolorem intensywny bursztynowy kasztan? opakowanie w za³±czniku bardzo kusi mnie ten kolorek ale nie wiem czy nie wyjdzie czerwony, a tego bym nie chcia³a raczej ciemnobr±zowy wpadaj±cy w ciemny rudy tak je¶li która¶ farbowa³a to mo¿ecie wkleiæ zdjêcia? z góy dziêkujê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg g13.jpg (38,8 KB, 100 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7488_2.jpg (33,2 KB, 47 za³adowañ)
jamboa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-01, 20:21   #2751
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. £ódzkie
Wiadomo¶ci: 344
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a mi siê marzy co¶ takiego ale niestety nie znalaz³am farby daj±cej taki efekt. mia³am casting jasny br±z i wychodzi³ czarny a fryzjerka te¿ kiedy¶ zrobi³a mi niby jasnym kolorem a i tak by³ za ciemny
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg anahrbd.jpg (43,2 KB, 175 za³adowañ)
moniska90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-02, 16:09   #2752
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomo¶ci: 3 490
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja mia³am podobny kolor po "¦wietlistym br±zie" Brillance na pocz±tku by³ troche ciemniejszy ale po kilku myciach sie spra³ i zosta³ w³a¶nie taki kolor
maddzia007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-02, 19:24   #2753
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jamboa Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam 2 pytania:
1) wie mo¿e która¶ z was jak± farb± i odcieniem uzyskaæ taki kolor w³osów jak dziewczyna w za³±czniku?
2) farbowa³ mo¿e kto¶ farb± Loreal Feria Preference kolorem intensywny bursztynowy kasztan? opakowanie w za³±czniku bardzo kusi mnie ten kolorek ale nie wiem czy nie wyjdzie czerwony, a tego bym nie chcia³a raczej ciemnobr±zowy wpadaj±cy w ciemny rudy tak je¶li która¶ farbowa³a to mo¿ecie wkleiæ zdjêcia? z góy dziêkujê
ja robilam i wlasnie nie wyszedl kolor taki jak na pudelku tylko taki sredni braz z rudym odcieniem, loreale generalnie sa duzo ciemniejsze takze spokojnie zadna czerwien ci nie grozi, chociaz mimo iz kolor byl ciemny to mial taki intensywny odcien ale raczej nie czerwony
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-03, 11:24   #2754
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 219
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
ja robilam i wlasnie nie wyszedl kolor taki jak na pudelku tylko taki sredni braz z rudym odcieniem, loreale generalnie sa duzo ciemniejsze takze spokojnie zadna czerwien ci nie grozi, chociaz mimo iz kolor byl ciemny to mial taki intensywny odcien ale raczej nie czerwony

a mog³aby¶ wkleiæ zdjêcia swoich w³osków po farbowaniu? proszê bo nigdzie nie mogê znale¼æ fotek chyba ma³o osób siê ni± farbowa³o..
jamboa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-03, 13:21   #2755
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Uda³o mi siê zdobyæ szamponetkê Marion "czekoladowy br±z" mam nadziejê, ze nie wyjdzie czarno :P
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-03, 16:17   #2756
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jamboa Poka¿ wiadomo¶æ
a mog³aby¶ wkleiæ zdjêcia swoich w³osków po farbowaniu? proszê bo nigdzie nie mogê znale¼æ fotek chyba ma³o osób siê ni± farbowa³o..
hmmm niestety nie mam fotki tego koloru a sama ostatnio zafarbowalam sie jasnym brazem i wyszedl mi czarny jednak pamietam i znalazlam ci zdjecia dziewczyny ktora farbowala tym kolorem i mnie zainspirowala http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1221464755
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1221464755
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:07   #2757
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 577
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

kamciurka jakiej farby u¿ywa³a¶ ?? Bardzo ³adnie pasuje Ci do karnacji.
cybercat11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:59   #2758
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Poka¿ wiadomo¶æ
kamciurka jakiej farby u¿ywa³a¶ ?? Bardzo ³adnie pasuje Ci do karnacji.
ale o ktorej mowisz o tej rudej? bo jesli chodzi ci o moj post wyzej to nie jestem ja, a jesli o moj to sprecyzuj bo mialam rozne kolory na glowie
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-05, 22:11   #2759
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. £ódzkie
Wiadomo¶ci: 344
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

chyba wypróbujê farbê londa naturals kolor orzechowy br±z wygl±da ciekawie
moniska90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-09, 14:59   #2760
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 9 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja przymierzam siê do kolejnego farbowania i nie wiem co wybraæ... po farbowaniu u fryzjera na do¶æ ciemny br±z na³o¿y³am po paru miesiacach Jasny Z³oty Br±z Garniera... by³o ³adnie, ale w wakacje spoooro przebywa³am na s³oñcu i kolor sp³owia³, tak ¿e mam od góry swoje ciemnoblond odrosty, potem taki rudawy kasztan, a na koñcach ciemniejsze...

przeczyta³am gdzie¶, ¿e aby w takim wypadku uzyskaæ jednolity kolor, trzeba trzymaæ farbê krócej, tj zamiast np 20 minut odrosty + 10 ca³o¶æ, to 15 odrosty + 5 ca³o¶æ.

no i nie wiem, czy Palette, czy Garnier, czy co innego
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.