Czego nie lubicie... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-13, 15:35   #61
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Czego nie lubicie...

Fajny ten pojemnik, ale dla mnie stanowczo za mały. Ja się zastanawiam nad kupnem takiego, tylko nie wiem czy mnie akurat w tej chwili stać na to (kosztuje 48zł)
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 15:40   #62
Vildi
Rozeznanie
 
Avatar Vildi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 841
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez mala77
świetny. a można wiedzieć gdzie Twój Tata dostał to cudo??

a w Auchanie ale juz jakis czas temu wiec pewnie już nie ma;/ a były w nim upakowane jakies śrubeczki, podkładki i inne takie pierdoły tata zabrał to całe badziewie do swoch narzędzi a mi oddał pudełko
Vildi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 16:03   #63
myaaa1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 039
Dot.: Czego nie lubicie...

Vildi świetne te pudełko !!
myaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 08:04   #64
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Czego nie lubicie...

Czego w biżu nie lubię?
Jak na przykład wczoraj robiłam kolczyk na linkach i rurkach. Gdy już był prawie 100% gotowy i tylko go zacisnąć taką specjalną "łapaczką", to się okazało, że jest ona w stanie pomieścić 3 linki, a nie 4 Nie dało się grrrr.

Albo jak projektuję sobie na kartce. Przychodzi TŻ i tłumaczy, dlaczego tak się nie da. Powstał tak kiedyś taki fajny motyl. Ale może i dobrze, bo jakoś zawsze mu rację potem przyznaje, chociaż mnie wkurza wtedy.

Nie mieszkam w pokoju sama i muszę za każdym razem wszystkie materiały sprzątać, (Nawet kilka razy dziennie, jak mi ponownie przyjdzie ochota do "tworzenia"). Chciałabym mieś swój kącik, gdzie bym mogła wszystko nawet na kilka dni rozwalić.

Kolczyki zawsze robie równolegle, wiec problem "drugi kolczyk" mnie nie dotyczy
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 16:10   #65
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: Czego nie lubicie...

najbardziej mnie denerwują "znikające" bigle... Miałam 20 par a tu nagle została w pudełeczku jedna A ja mam WENĘ!!!
__________________

RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 17:29   #66
qbek!
Zadomowienie
 
Avatar qbek!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 562
GG do qbek!
Dot.: Czego nie lubicie...

ja tma nie znoszę wszystkiego co zostąło tu napisane.. a że jestem strasznie nerwowy to caął rodzina cierpi kiedy coś mi nie idze !!!! poprostu życie w waszym przypadku biżuteryjki a moim biżuteryjka jest cholernie męczoące
__________________

qbek! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 19:17   #67
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez RudaAB
najbardziej mnie denerwują "znikające" bigle... Miałam 20 par a tu nagle została w pudełeczku jedna A ja mam WENĘ!!!
na to jest sposopb robisz bez biglii a w miedzy czasie zamawiasz kolejne a wena sie nie ulatnia
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-06, 19:27   #68
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Czego nie lubicie...

ja trzymam swoje koraliki w 4 pojemnikach na srbki kupiony w geancie ale chyba musze sie zaopatrzyc jeszcze w kilka bo mam za duzo tego wszystkiego (ale i tak musze zamowic kolejne koraliki). mam 2 pojemniki mniejsze na drobne koraliki i 2 wieksze na te wieksze koraliki jutro wkleje fotki bo dzisiaj juz mi sie akumulatorki laduja
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 19:30   #69
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Czego nie lubicie...

mnie najbardziej denerwuje pokaleczony drut (od beznadziejnych bigli) oraz to,że kiedy mam już prawie wszystkie koraliki nawleczone na żyłkę to zawsze jest tak,że żyłka mi wypadnie z rąk i wszystkie koraliki lecą sobie na podłogę
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 19:31   #70
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Czego nie lubicie...

co do uciekajacych koralikow to polecam recznik ja od samego pocztaku na nim robie i nic mi nie ucieka recznik ukladam na biurku przed soba i na niego wysypuje cala drobnice czy zaciski i nic mi sie nie sturlka przez przypadek a wszystko ladnie mozna zebrac za pomoca łyżeczki polecam!! na bank super pomysl to jest
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 19:34   #71
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Czego nie lubicie...

Nie lubię jak zostają mi pojedyncze korale bo nie wiem co z nich potem zrobić
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-06, 19:48   #72
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez karolinusienka
co do uciekajacych koralikow to polecam recznik ja od samego pocztaku na nim robie i nic mi nie ucieka recznik ukladam na biurku przed soba i na niego wysypuje cala drobnice czy zaciski i nic mi sie nie sturlka przez przypadek a wszystko ladnie mozna zebrac za pomoca łyżeczki polecam!! na bank super pomysl to jest
no to jest sposób.Dzięki


Aniielica zrób z pojedyńczych korali bransoletkę.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 00:23   #73
Tońka
Zakorzenienie
 
Avatar Tońka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 702
GG do Tońka
Dot.: Czego nie lubicie...

Dla mnie ręcznik jest za włochaty. Można kupić ciacha (baletki najlepsze), zjeść je i plastikowa bądź styropianowa tacka również jest dobrym rozwiązaniem.
Tońka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 17:56   #74
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Czego nie lubicie...

Szczerze mówiąc, nigdy się nie denerwuję, kiedy coś sobie tworzę. Nawet, gdy powinnam .

Jakoś tak mam coś takiego, że im bardziej powinnam się denerwować, tym bardziej się uspokajam. Rzadko mam takie momenty, że coś mi nie wychodzi, z tego, co sobie zaplanowałam.
Jeśli 'coś upiera się by nie wyjść', to zostawiam rzecz na trochę i wracam do niej później, bez zniechęcenia.
Ja to się nawet nie wkurzam, jak coś mi się wysypie czy wyleje .

Co do biżu to zwyczajnie boję się także, że jeśli pozwoliłabym sobie na latającą złość - to zniszczyłabym tylko wyrób i zmarnowała materiał.

Więc właściwie to spokojna jestem zawsze - i może dzięki temu udaje mi się zrobić to, co zechcę, a mój układ nerwowy jakoś działa .

I jestem też chyba jedyną osobą, która nie korzysta z tych takich wygodnych pojemników, bo nie chce.
Mam jedną walizkę (25x35 cm), dostałam, ale leży niewykorzystana.
Pewnie, gdybym mogła się w nią cała zmieścić, to może i bym ją chętniej wykorzystała.

No wolę pudełka po margarynach czy lodach.

edit:
Fajny ten pojemnik wklejony przez Paranoję, ale 50 zetów byłoby mi żal wydać.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 18:41   #75
zu_za
Raczkowanie
 
Avatar zu_za
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 195
GG do zu_za Send a message via Skype™ to zu_za
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez joanna_k
mnie najbardziej denerwuje ... to,że kiedy mam już prawie wszystkie koraliki nawleczone na żyłkę to zawsze jest tak,że żyłka mi wypadnie z rąk i wszystkie koraliki lecą sobie na podłogę

Ajajaj, znam to aż za dobrze
__________________
Nieopłacona reklama
zu_za jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:11   #76
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Czego nie lubicie...

Mnie denerwuje dorabianie drugiego kolczyka, rowniez mam wene w trakcie pracy i zbiera mi sie milion rzeczy w glowie i chcialabym przerzucic sie na nowe kolczyki Nie lubie tez robic loopikow, bo nie mam jeszcze wprawy Oraz nie lubie gdy mi sie drucik wysmykuje z rak i koraliki wala sie po podlodze, a szalu dostaje nawijajac drucik na krople - wrrr

EDIT - koraliki trzymam w pudelkach po zegarkach
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 19:41   #77
saska3
Raczkowanie
 
Avatar saska3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 59
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez leleth
ja nie lubie uciekajacych koralikow...metoda recznikowa niestety nie jest dla mnie przydatna bo koraliki raczej nie spadaja mi na stol ale na stuletnia podloge........ czesc koralikow nie odnalazla sie do dzis.......
Mam to samo, centralnie na ziemię i wbijają się perfidnie w dywan-złośliwce jedne. Dobrze że moja 3 letnia pociecha jest skora do pomocy i zbiera ochoczo mamie koraliki. Gorzej, gdy zabiera się za sprzątanie mojej skrzynki z koralikami....
__________________
Dobro i Zło mają to samo oblicze, wszystko zależy jedynie od momentu, w którym staną na drodze człowieka.

Paulo Coelho
saska3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 22:41   #78
VieViOoRa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 19
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez bierdonka Pokaż wiadomość
kiedy kupuję coś w sklepie internetowym, już sie napalam na jakieś koraliki, już mam w głowie projekt (najczesciej pomiedzy tymi czynnościami jest tylko kilka sekund przerwy ) i potem okazuje sie że te koraliki sa już wykupione :/
Albo "zapomną spakować" lub wyślą/dotrą uszkodzone. Grrrr.

Cytat:
Napisane przez maghia Pokaż wiadomość
ja nie znosze wydlubywania malych kawalkow drutu ze szczelin w parkiecie
... i spod kaloryfera. Bardzo często domownicy przynoszą mi przeróżne koraliki/półfabrykaty znalezione na drugim końcu domu (a warsztat mam tylko w jednym pokoju) ;-)

Cytat:
Napisane przez czarny kot Pokaż wiadomość
Lol, ja mam identycznie, tyle ze wydlubuje spod klawiatury Czesto podczes robinia bizu przegladam moje zasoby, albo sklepy internetowe, wiec klawiatura jest caly czas na wiezchu.
Często przez to zacinają mi się klawisze. A po potrząśnięciu znajduje się wiele cennych rzeczy

Cytat:
Napisane przez canidia Pokaż wiadomość
ja nie znoszę "latających" koralików, czasem jak chcę zacisnąć kuleczkę zaciskową a ona fruuuu i po niej ... albo jak nakładam na linkę i robi się katapulta prawie mam dywan, więc nie widać koralików, potem tylko przy odkurzaniu słyszę że właśnie się znajdują...
Mi strzelają zawsze sprężynki. Po całym pokoju.
Nie martw się, że na dywanie nie widać - na parkiecie również. Uciekają po kątach i prawie niemożliwe jest, żeby je znaleźć

Cytat:
Napisane przez canidia Pokaż wiadomość
nie lubię - ale to bardziej siebie, że czasem jak robię bransoletkę to źle złapię za linki i fruuu spada 5 cm już nawleczonych korali
To robię nagminnie. Męczę się i męczę, szczególnie z czymś drobnym, a tu przy samym końcu BACH - zostaje może 10% z całości i zaczynam wszystko od nowa... ;-)
Mój rekord to 4 razy spadła mi bransoletka podczas nawlekania. A franca jedna, była z wielu drobnych elementów. Męczyłam się chyba wtedy z 2 godziny. Po tym byłam wykończona, pomimo weny, obraziłam się na biju na kilka dni

Cytat:
Napisane przez canidia Pokaż wiadomość
ale ile przy tym łaciny leci
Właśnie dlatego uwielbiam tworzyć w samotności ;-)
Chociaż czasem jakby tak ktoś posłuchał.... ech ;-)




A morał z tego taki...

Cytat:
Napisane przez canidia Pokaż wiadomość
w ogóle nie wiem po co zajmować się robieniem biżu ... same stresy
... że Artyści też mogą mieć nerwicę ;-)

(ja mam chyba adhd i sama sobie się dziwię, że sprawia mi to tyle przyjemności
VieViOoRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.