oDChudZanie NaStoLatkI =) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-21, 13:26   #31
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Siemka
Dzisiaj zjadłam rano dwie drożdzówki jeszcze i popiłam pu ehrem. Potem obiad talerz barszczu z makaronem i kubek. I troche "szagoli" i popiłam kawa rozpuszczalną. Do jutra juz nic nie bede wcinać. Zaraz tylko Pu Ehra sie napije I SoRry że jeszcze nie jem według waszych przepisów ale od przyszłego tygodnia postaram sie zmienić. A ten twój trening Pusiak89 to mi sie cos za duży wydaje. Ja tam mam plan żeby codziennie 45 minut hula hopem pokręcić i jakies przysiady. Pozdrawiam cieplutko i dawajcie swoje uwagi . BUŚkII
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 13:40   #32
hanka_s
Raczkowanie
 
Avatar hanka_s
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 43
GG do hanka_s
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

oj nie ty jedna masz takie wymiary... polecam skakanke!!! skacz skacz i jeszcze raz skacz! jesli nie masz skakanki mozesz skakac bez efekty suuuper
hanka_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 13:44   #33
hanka_s
Raczkowanie
 
Avatar hanka_s
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 43
GG do hanka_s
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

i lepiej gdybys nie glodowala tylko zjadla chociaz jakies owoce
hanka_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 13:46   #34
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

"szagole"?

koncząc posiłki o tej porze doprowadzasz swój organizm do spowolnienia metabolizmu i będzie Ci bardzo trudno schudnąć, bądź bardzo szybko przytyjesz, kiedy zaczniesz dostarczac sobie więcej kalorii. Twój organizm "łapczywie" będzie odkładał sobie "energię" na później.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 14:03   #35
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Jak wytrzymujesz nie jedząc od 14 do wieczora? Przecież to jest prawie CAŁY DZIEŃ! Nie możesz tak postępować, bo nic nie schudniesz A jedynie nabawisz się stresów, rozregulujesz przemianę materii i może być jeszcze gorzej.
Jedzenie nie boli i JEST potrzebne, trzeba tylko jeść mądrze Co 3 godziny małe porcje i do wieczora będziesz pełna energii i co najważniejsze - na dobrej drodze do schudnięcia
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 14:33   #36
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Własnie nie mozna myslec, ze sie zje 2 posilki i od 15 sie juz nic nie je ( taki tok myslenia ma moja kumpela.. ehh ) Organzim musi miec dawke energii. Wiadomo, ze na wieczor nie wolno sie objadac, ale trzeba jesc kolacje. jelsi bedziesz jadla za malo, zwolnisz niepotrzebnie metabolizm i tylko przytyjesz Efekt bedzie raczej inny od zamierzonego...
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 14:42   #37
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Jeśli już MUSISZ jeść do tej 14.00 a póżniej sie głodzić to tylko nie jedz drożdżówek... Jedna ma 300 kcal Jeśli jesz dwie to razem Ci daje 600, a tylke kalorii mają dwie bułki grahamki z szyneczką, 2 jabłka i sok... Zastanów się co jest zdrowsze, smaczniejsze i bardziej dietetyczne
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 15:45   #38
Milena13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 844
GG do Milena13
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

też uważam że przesadzas. Lepiej jeść takie żeczy które maja mało kaloria a nie się głodzić!! I na tych drożdzówkach to ty napewno nie schudniesz... jwescze na jednej to moze tak ale 2 rano!:EEK!:
__________________



droga gitaro, przepraszam, ale teraz moje palce Cię nienawidzą.
Milena13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:22   #39
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Nio luźno dzieki za wasze komentarze Tak wiec ktoś mi pomorze ten jadłospis ułożyc: ja mysle że tak
Rano o 7:00 przed szkołą 4 kawałki chleba ciemnego np. z czym?.....
Potem w szkole jakieś jabłko
Obiad o 15:00 - co najwyżej 4 ziemniaki
I o 18:00 kolacja- 2 skibki chleba ciemnego ale z czym????? czy lepiej jakis jogurt??
No i tą herbate pu ehr pić czy nie? :/ bo juz nie wiem
I jakie efekty i kiedy Hm?... Bo kurde cała rodzina widzi to moje odchudzanie a efektów nie bedzie no to pzrobią ze mnie durnia. Jak myslicie na takiej "diecie" to do czerwca zrzuce coś w tyłku? A po miesiącu cos sie juz uda ?
Dodam że codziennie ide do szkoły 4 km razem w ta i spowrotem.Jeszcze mam w planach co 2 dni po tak trzeba wyczytałam 40 minut hula hopem dylac. Oczywiscie zero słodyczy!!
Licze na pomoc z waszej strony. Pa
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:24   #40
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Jeśli chodzi o jogurcik to polecam jogobelle light jest przepyszna a kubeczek ma tylko 90 kcal
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:37   #41
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

ja za to na śniadanie polecam muesli albo jogurt naturalny z owocami np. z jabłkiem. smaczne to, sysące i daje dużo energii. Aha i do obviadu dożuc jakie goowane mięsko i warzywa. Co do jogurtu to poleam naturalny zott pycha
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 18:03   #42
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

no oczywiscie ze nie bede samcyh ziemniaków jadła. Kurde ale aby tak napisałam no bo nie moge przewidziec co bede miala na jakies obiady ale ze jak beda ziemniaki to góra 4 !! pozdro
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 19:45   #43
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Jest Źle!!! ((
Obżarłam sie jak świnia.
Ale to juz koniec!!! No kurde musze miec silna wole.
Hehe wiecie jaki sobie cel postawiłam?? Że zdobede jak schdune takiego pewnego chłopaka Mmm..ciekawa sem jak długo ta mobilizacja bedzie.
Tylko jeszcze sie spytam was coś. Bo ja sie dzisiaj mierzyłam w tyłku no i mam tam cos około 114 cm. A chce zejść do 90 cm. Ale jak tą miare ścisłam no to do 102 cm góra!!!! I co to jest że do 90 nie zejde??? Niech mi którąs z was odpowie racjonalnie.
Pozdrawiam i Piszcie wiecej No bo To tak jak bym sama do siebie pisała
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 19:52   #44
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

SzAtYneCzkA w "zbiorze wątków" znajdziesz linka, w którym są rozpisane posiłki na cały dzień.

przeczytałam pytanie kilkakrotnie i nie rozumiem o co chodzi nie zakładaj, że się nie uda
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:03   #45
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

hmm co prawda na huula się nie znam za dobrze (bo wogóle nie potrafie tym kręcić ) ale wydaje mi się że to nie jest ćwiczenie które aż tak mocno angażuje mięśnie żeby ćwiczyć je co drugi dzień?????? jezeli się myle prosze o poprawienie a może pobaw się jakimis innymi ćwiczeniami? może jakieś aeroby?? moze jakiś filmik z aerobikiem?? nic nie pisałas o swojej kondycji. a do tego dochodzi jeszcze WF w szkole tak??

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=92137&page=7 tu sa linki do filmików z ćwiczeniami

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=62838 tu jest motywacja i wiele ciekawych rzeczy
proponuję też odwiedzić linkownię i czytac czytac i czytac skarbnica wiedzy
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:22   #46
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

No dochodzi wf w szkole dochodzi. Chciałabym jakis filmik na kompa z aerobami zwłaszcza na tyłem czy tam pośladki no i brzusio. Byłby ktoś taki dobry i by mi znalazł?? Bardzoo bym była wdziecznaaaa. Bo ja emule ani kazaa to nie mam bo cos tam...Pozdro i czekam hihi na linka do filmiku
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post1345370 Moja walka z Kg
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 23:05   #47
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Szatyneczka... bo sie zdenerwuję przecież w poprzednim poście podałam ci link do watku w którym sa filmiki i nawet podpisałam............... ......
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 23:49   #48
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez SzAtYneCzkA
Siemka
Dzisiaj zjadłam rano dwie drożdzówki jeszcze i popiłam pu ehrem. Potem obiad talerz barszczu z makaronem i kubek. I troche "szagoli" i popiłam kawa rozpuszczalną. Do jutra juz nic nie bede wcinać. Zaraz tylko Pu Ehra sie napije I SoRry że jeszcze nie jem według waszych przepisów ale od przyszłego tygodnia postaram sie zmienić. A ten twój trening Pusiak89 to mi sie cos za duży wydaje. Ja tam mam plan żeby codziennie 45 minut hula hopem pokręcić i jakies przysiady. Pozdrawiam cieplutko i dawajcie swoje uwagi . BUŚkII
Duży on się może tylko wydawać. Ale jest bardzo skuteczny i fajny . Naprawdę dziewczyny go chwalą . Cóż... powiem Ci że aeroby mogłyby być bardziej zróżnicowane a nie tylko kręcić 45 min hula hop (bo to chyba nudne się robi po takim czasie ) gdyż aeroby najlepiej spalają tłuszczyk jak są rózne. Do tego też ćwiczonka są . U Ciebie jakieś przysiady u mnie wiele ćwiczonek, bo powinny być zróżnicowane i dające troszkę w kość . Są na rózne partie ciała, a szczególnie na brzuszek w moim treningu. W nim jest także rozciąganie i są bonusowe wersje (dla posiadaczek rowerków czy steppera... wersja hardcore lub do zamiany z innymi aerobami ) a raczej przeróbki jakie można dokonać zeby podpasować sobie pod własne potrzeby i możliwości . Aha... dodam że on powinien być (w tej formie co jest) wykonywany co 2 dzień. Bo mięśnie muszą mieć dzień przerwy po ćwiczeniach siłowych (lub jednego dnia takie mięsnie a drugiego pozostałe partie - to wtedy można codziennie) bo aeroby można codziennie Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 12:43   #49
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez demetria
Szatyneczka... bo sie zdenerwuję przecież w poprzednim poście podałam ci link do watku w którym sa filmiki i nawet podpisałam............... ......
Wiem wiem ale ja bym chciała ćwiczenia na tyłek i brzuch a tam jest ich mase. No i myślalam ze jak ty sie bardziej orientujesz to i ze wszystkie filmiki ogladalas to mi doradzisz i zapodasz do jakiegos linka. Dzienx

A i ponawiam pytanie. Czy jak mam no to ok 114 cm to czy zejde do 90 tak kiedyś tam? Bo jak ścisłam miare na maxAAAA to góra 104 mi sie udało jakoś tak. To zedje czy nie bo nie chce byc tAAAAAAAAAAAAka SzeeEEEEEEEEEEEEEEErokAAA AAAAAAAAAA!!!! Pozdro
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post1345370 Moja walka z Kg
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-22, 12:47   #50
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez demetria
Szatyneczka... bo sie zdenerwuję przecież w poprzednim poście podałam ci link do watku w którym sa filmiki i nawet podpisałam............... ......
Co to za filmik pump it up ???
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post1345370 Moja walka z Kg
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:44   #51
allen15
Rozeznanie
 
Avatar allen15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z zachodu Polski :)
Wiadomości: 587
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez SzAtYneCzkA
Cześć Wszystkim Koffanym luDziskom
Sem tu nowa i nieładnie mówiąc wporsze sie Hihi. Jak sam tytuł widzicie no to taki własnie jest mój problemik czy też zadanie. Od dzisiaj II etap odchudzania. I był tez zeszły miesiąc .Ale schudłam zaledwie 4-5 kg bo ważyłam 83 a mam teraz 78 na czczo. Według mnie troche za mało na no co przez ostatni miesiac jadłam. A jadłam aby sniadanie i obiad i piłam kilka razy dziennie czerwoną herbatke Pu Ehr. Ale cóż trzeba sie przyznań że i grzeszyłam czasami. Ale od dzisiaj nie moge . No nie moge grzeszyc w odchudzaniu. Mam juz dosyc docinków jaki to mam tyłek i wogóle. Wiecie jakie to dołujące kiedy to laski maja zgrabne tyłki i kupuja spodnie jakie sie wymarzą. A ja chodze po sklepach i szukam aby 42 rozmiar i sie ciesze jak znajde obojetnie jakie!! Ale czas żeby to zmienić. Własnie odchudzała sie któraś z was i w tyłku też żescie schudły? Bo ponoc tam najtrudniej....JA albowiem chce codziennie pisac co zjadłam i chciałabym abyście mi doradzały co jesc co nie jeść. Wiem ze jestescie koffane . Acha bym zapomniala. Czytałam o hula hop że potrafi czynić cuda wiec jutro sobie zakupie Pozdrawiam was wszystkich i myśle że bede mogła na was liczyć. Pa

Acha mam 16 lat i 176 wzrostu

CzescJa tylko chcialam się wypowiedzieć, ze strasznie mnie denerwuje jak ktoś pisze cos w stylu " koffane " itd, itp Ale to juz jak kto lubiNo i życzę powodzenia w odchudzaniu
__________________
Augustow
Wracam za 10 dni juz tesknie
buziaki *
allen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:53   #52
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Allen rozumiem, że tego typu "zdenerwowanie" może się pojawić, ale czy nie lepiej byłoby zwrócić uwagę użytkownikowi poprzez wiadomość prywatną? (skoro wypowiedz i tak nie tyczy się tematu głównego)
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 14:55   #53
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Jak będziesz chciała to schudniesz i do 90 cm z biodrach kto to wie! Ćwicz, jedz zdrowo a sama się przekonasz z jakimi wymiarami będzie Ci najładniej.

My tu nie jesteśmy żadną wyrocznią przepowiadającą czy schudniesz tyle czy też nie
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 15:29   #54
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Czesc! tez od tygodnia staram sie odchudzac- odstawilam ziemniaki, biale pieczywo itp, nie jem slodyczy ani chipsow. pije wode, herbatke zielona i pu-erh. a tak to jem to co zawsze, tylko staram sie unikac smazonego. Polecam nie pic kawy!(wiem trudne, bo tez ja uwielbiam!!) bo kawa baardzo spowalnia "wyrzucanie" toksyn z organizmu.(a usuwanie skladnikow z rozkladu tluszczy jest bardzo wazne). Czytalam w Vita (magazyn o zdrowiu jak ktos by nie wiedzial ) ze kawa bez cukru/mleka/smietanki jest bardzo dobra gdy sie wypije 1/2 godz. przed treningiem aerobowym.pod warunkiem ze wypijemy podczas cwiczen jeszcze z litr- 1,5 litra wody. Bardzo pomaga w spalaniu tluszczu!!
wydaje mi sie ze realne jest spasc ze 114cm do 90. choc u mnie, (przy wzroscie 175cm, waga 63kg) mam wyjatkowo szerokie biodra-tyleczek mam odstajacy troszke, ale kosci mi z boku wystaja! obwod mam w tym miejscu 99cm, i niestety realnie to jakies 3-4cm moze mi zejda...
Trzymam kciuki aby sie udalo!! i pamietaj by cwiczyc!!!
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 20:27   #55
Milena13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 844
GG do Milena13
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez SzAtYneCzkA
no oczywiscie ze nie bede samcyh ziemniaków jadła. Kurde ale aby tak napisałam no bo nie moge przewidziec co bede miala na jakies obiady ale ze jak beda ziemniaki to góra 4 !! pozdro
ja to bym przeżyła bez tych ochydnych ziemniaków!! bbbbbeeee!!! jeszcze aż 4!!!!!!!! ludzie!! ja jak zjem pół to już rekord! 100 razy wolę ryż! nie wim czy jest tuczący czy nie ale napewno dużo smaczniejszy od ziemniaków bbbllleee
__________________



droga gitaro, przepraszam, ale teraz moje palce Cię nienawidzą.
Milena13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 21:19   #56
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez SzAtYneCzkA
Co to za filmik pump it up ???
ogladałas może teledysk "Call on me" ?? Jeżeli tak to właśnie takie fajne ćwiczenia są prawie tak jak w teledysku na brzuch.... możesz spróbować "8 minute abs" "8 inute buns" "8 minute legs" "tamilee ja chce mieć taki brzuch" "ja chce miec takie posladki" i nie zaniedbuj innych partii ciała, odchudzasz się i tłuszczyk bedzie leciał też z ramion biustu, a jak zaniedbasz klatke piersiowa to Ci potem zwiśnie biuścik
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 21:54   #57
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez demetria
ogladałas może teledysk "Call on me" ?? Jeżeli tak to właśnie takie fajne ćwiczenia są prawie tak jak w teledysku na brzuch.... możesz spróbować "8 minute abs" "8 inute buns" "8 minute legs" "tamilee ja chce mieć taki brzuch" "ja chce miec takie posladki" i nie zaniedbuj innych partii ciała, odchudzasz się i tłuszczyk bedzie leciał też z ramion biustu, a jak zaniedbasz klatke piersiowa to Ci potem zwiśnie biuścik
Hej , te filmiki pewno są zarombiste no i bym poćwiczyła ale nie wiem czemu, ostatnio serwery sa przeciążone. Ciagle limit i to wszystkie!! Ale w nocy czasami sie udaje ściagnac zobaczymy pozdrawiam waS PA

Acha i od jutra zamierzam jeść kanapeczki ciemne pieczywo+ sałata+serek żólty hiHi na sniadanie i kolacje
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post1345370 Moja walka z Kg
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 22:00   #58
Milena13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 844
GG do Milena13
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez SzAtYneCzkA
Hej , te filmiki pewno są zarombiste no i bym poćwiczyła ale nie wiem czemu, ostatnio serwery sa przeciążone. Ciagle limit i to wszystkie!! Ale w nocy czasami sie udaje ściagnac zobaczymy pozdrawiam waS PA

Acha i od jutra zamierzam jeść kanapeczki ciemne pieczywo+ sałata+serek żólty hiHi na sniadanie i kolacje
mniam, mniam, te kanapeczki
__________________



droga gitaro, przepraszam, ale teraz moje palce Cię nienawidzą.
Milena13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 22:18   #59
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

A jeszcze nie napisałam co dziś zjadłam. Wiec rano 2 drożdzówki potem obiad 4 ziemniaki kotleta zrazowego i marchewka . Coś koło 14 ryż z cukrem talerz full pycha i koło 21 2 małe skibki chleba niestety normalnego.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post1345370 Moja walka z Kg
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 23:13   #60
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

moim zdaniem niezdrowo się odzywiasz i jeszcze te posiłki takie niereguralne.....
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.