Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZBIORCZY - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 16:55   #421
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Brwi!Prosze o szybką POMOC!!!!

dziewczyny mam pytanie.. z tego co czytam to raczej odradzacie czarną hennę na brwi... ja mam prawie czarne włosy (farbowane) i jasne brwi które codziennie maluję kredką... nie wyobrażam sobie mieć do mojego wyglądu teraz zrobionych brązowych brwi... ale z tego co piszecie to efekt po czarnej hennie jest fatalny... a ja chcę osiągnąć efekt wiecie.. czarne wlosy, czarne brwi itd :P
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 18:46   #422
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: Brwi!Prosze o szybką POMOC!!!!

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie.. z tego co czytam to raczej odradzacie czarną hennę na brwi... ja mam prawie czarne włosy (farbowane) i jasne brwi które codziennie maluję kredką... nie wyobrażam sobie mieć do mojego wyglądu teraz zrobionych brązowych brwi... ale z tego co piszecie to efekt po czarnej hennie jest fatalny... a ja chcę osiągnąć efekt wiecie.. czarne wlosy, czarne brwi itd :P
Możesz wymieszać sobie czarną hennę z brązową to wyjdą dość ciemne brwi, ale bez przesady No i proponuję użyć henny w żelu, nie proszkowej, gdyż ta na moje oko za bardzo barwi skórę
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 18:50   #423
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Brwi!Prosze o szybką POMOC!!!!

dziękuję za radę.
tzn na pewno wybiorę się do kosmetyczki bo sama nie jestem na tyle pewna, że mogłabym zrobić to sama (trzęsące się ręce i wogóle:P)
a jak to jest z kształtem brwi podczas farbowania henną? można np powiedzieć kosmetyczce, że chce się bardziej uniesione lub grubsze, lub cieńsze itd?
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 23:32   #424
zielona1311
Raczkowanie
 
Avatar zielona1311
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: Brwi!Prosze o szybką POMOC!!!!

Jaka henna dla rudej?

farbuje sie na rudo, naturalne włosy mam czarne, rzęsy maluje na czarno

mam ochote na henne brwi - jaki kolor sobie sprawić ?
zielona1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 23:32   #425
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

w niedziele miałam zrobioną czarną hennę brwi i cały czas są czarne. czy dobrym pomysłem jest kupienie jutro w naturze (widziałam kiedyś że tam mają) jakiejś brązowej henny i pofarbowanie jeszcze raz?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 14:53   #426
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Czy któraś z dziewczyn mogłaby mi powiedzieć czy jeśli pomaluję brwi henną, to mogę się kąpać w morzu? Nie wyjdzie mi jakiś fiolet w reakcji z wodą morską? I mam jeszcze jedno pytanie - jaki kolor powinna mieć henna po rozrobieniu? Kupiłam kiedyś chyba czarną, rozrobiłam i wyszła... zielona Nie miałam odwagi sobie tego na brwi nałożyć
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 14:58   #427
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Czy któraś z dziewczyn mogłaby mi powiedzieć czy jeśli pomaluję brwi henną, to mogę się kąpać w morzu? Nie wyjdzie mi jakiś fiolet w reakcji z wodą morską? I mam jeszcze jedno pytanie - jaki kolor powinna mieć henna po rozrobieniu? Kupiłam kiedyś chyba czarną, rozrobiłam i wyszła... zielona Nie miałam odwagi sobie tego na brwi nałożyć
jak najbardziej mozesz
co do drugiej częsci: czy to byl kolor mocno zielony czy lekko zielonkawy? jezeli to drugie, to bez obaw. swieza henna nigdy nie jest czarna, taki kolor przybiera dopiero po jakims czasie w polaczeniu z woda utleniona.

moze miec wiec szaro-zielonkawy kolor
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 15:03   #428
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jak najbardziej mozesz
co do drugiej częsci: czy to byl kolor mocno zielony czy lekko zielonkawy? jezeli to drugie, to bez obaw. swieza henna nigdy nie jest czarna, taki kolor przybiera dopiero po jakims czasie w polaczeniu z woda utleniona.

moze miec wiec szaro-zielonkawy kolor
Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź
Tamta henna właśnie miała taki szarozielonkawy kolor
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 12:50   #429
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Nie powinno się za często farbować henną, z tego co mówiła mi kosmetyczka i z tego co wyczytałam na forum.

Ja robię hennę ciemny brąz u kosmetyczki, ale myślę o tym, zeby zacząc sama.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 14:46   #430
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: henna u blondynki - zdjęcia

ja niestety jestem naturalną jasną blondynką. brwi i rzęsy są dosłownie żółte. Nie lubię się malować więc zostaje henna. Początkowo robiłam u kosmetyczki same rzęsy. Od tej pory widać moje oczy Babeczka za każdym razem namawiała mnie na hennę brwi, ale ja się strasznie bałam bo u mnie różnica jest ogromna. Pierwszym razem wyszło w miarę normalnie...tzn naturalnie, bo była znaczna regulacja. za drugim razem poszłam do innej...tańszej. Prosiłam o regulację i kobieta właściwie niewiele usunęła mówiąc ze teraz tak jest modnie. Po hennie wracałam do domu z głową opuszczoną w dół. Czułam się jak malowana lalka...ble.

Mam teraz trochę trudności finansowe ze względu na brak pracy więc oszczędzam gdzie się da. Teraz robię hennę w domu. NIESTETY...wynik nie jest najlepszy. Trzymam dosyć długo na rzęsach a i tak efekt jest dosyć słabszy. Kolor krócej trzyma i nie jest tak intensywny. Nie wiem czy robię coś źle.

Czy henna stosowana w gabinetach kosmetycznych jest taka sama jak ta dostępna w drogeriach...a może panie mają jakieś jeszcze dodatki, które sprawiają, ze henna jest trwalsza??

ps; Ja niestety ze względu na swój kolor włosów jestem zmuszona do henny. Dziwi mnie jednak jak kobitki o ciemnej karnacji- przyciemniają sobie rzęsy...dla mnie to nie ma sensu!

Pozdrawiam
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 12:22   #431
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: henna u blondynki - zdjęcia

A probowalas olejku rycynowego na brwi? Sa opinie, ze je przyciemnia - przynajmniej u siebie zaobserwowalam to.

PS. Dlaczego skasowalas zdjecie? To naruszenie regulaminu i wkur*a mnie to, ze ja juz dawno bym bana dostala LOL xD
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 17:28   #432
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: henna u blondynki - zdjęcia

ten ps jest do mnie?? coś tu nie łapię...można jaśniej?
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 10:16   #433
poziomeczka kiss
Przyczajenie
 
Avatar poziomeczka kiss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Róża
Wiadomości: 5
GG do poziomeczka kiss
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

CZesc dziewczynymam takie pytanie... wczoraj kupiłam sobie henne tylko niestety była tylko jedna firma i to tylko nieznana , jakaś party care i była tania kosztowała niecałe 3 złote. nie mam doświadczenia bo pierwszy raz chciałam nałożyć sobie henne..i mam problem , wyżej pisałyście, że powinna mieć zielonkawy kolor, u mnie jest granatowa, prawie czarna... czy jest sens jej użyć? nie zaszkodzi moim rzęsom?
poziomeczka kiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 18:10   #434
Linusia_sg
Przyczajenie
 
Avatar Linusia_sg
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez poziomeczka kiss Pokaż wiadomość
CZesc dziewczynymam takie pytanie... wczoraj kupiłam sobie henne tylko niestety była tylko jedna firma i to tylko nieznana , jakaś party care i była tania kosztowała niecałe 3 złote. nie mam doświadczenia bo pierwszy raz chciałam nałożyć sobie henne..i mam problem , wyżej pisałyście, że powinna mieć zielonkawy kolor, u mnie jest granatowa, prawie czarna... czy jest sens jej użyć? nie zaszkodzi moim rzęsom?
Jasne, że możesz Każda henna ma inny kolor przy rozmieszaniu. Ja jednak mam pytanie w związku z ta henna refektocil tj dlaczego ona na mnie nie dziala, tzn lekko farbuje ale to widac jak zmywam ja dopiero po 15 minutach i trzyma sie"aż" 5 dni. To jakas masakra bo nawet te sklepowki dluzej trzymaja....Kurde takie dobre ma ona recenzje, ja juz nie wiem co robie nie tak....
Linusia_sg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 21:23   #435
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Dziewczyny poradzcie mi ,bo pierwszy raz chce zrobic henne,wybralam Refectocil ta w zelu.Tylko nie wiem jaki kolor
Mam prawie czarne wlosy(farbowane),brazowe oczy i brwi chce zeby byly troszke przyciemnione,wypelnione, a nie sztuczne i mocno ciemne.I jaki kolor mam wybrac?Cos takiego jak na fotce.

Edytowane przez Marcia1984
Czas edycji: 2009-10-15 o 21:26
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 20:39   #436
khloe_
Zadomowienie
 
Avatar khloe_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 278
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Hej kobietki.
Ja też mam do Was pytanko. Jeszcze nigdy nie robiłam sobie henny i chciałabym się w końcu wybrać do kosmetyczki,ale troche się obawiam,że będe wyglądać idiotycznie. Czy kolor brwi jest bardzo intensywny po takim zabiegu? I z jakim czasem jaśnieje?
Mam czarne, niezbyt gęste brwi. Do tego brązowe oczy i włosy... I dość jasną karnacje
Poradźcie mi coś..
__________________
'there are things that we don't want to happen but have to accept. things we don't want to know but have to learn. and people we can't live without but have to let go.'



khloe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:31   #437
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Też się obawiałam zrobić, ale zrobiłam wreszcie i nie żałuje
Tak kolor od razu jest trochę mocny, ale to schodzi po dniu, najlepiej zrobić to w piątek, żeby przez sobotę zbladło jak się siedzi w domu.
Również jak się nakłada podkład na twarz to można przejechać po brwiach tez i również kolor będzie bledszy (przynajmniej na brązowych brwiach). Czarna hennę i tak się zmywa praktycznie od razu jak się ja nałoży.
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:35   #438
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

a jaki kolor brwi pasuje do jasnych blond wlosow? i ile kosztuje taki zabieg u kosmetyczki?
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:42   #439
khloe_
Zadomowienie
 
Avatar khloe_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 278
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Zabieg kosztuje mało bo to nic wielkiego, u mnie pod domem 10zł z regulacją
__________________
'there are things that we don't want to happen but have to accept. things we don't want to know but have to learn. and people we can't live without but have to let go.'



khloe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 13:45   #440
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

dzieki
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:47   #441
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Dziewczyny, mam pytanie.
Bo bardzo spodobały mi się moje brwi po hennie (sama zrobiłam) ale słyszałam, że jak się będzie farbować brwi henną to naturalne włoski odbarwią się i staną się jaśniejsze. To prawda? A może to tylko sprawka wody utlenionej? Czy samej henny też? Bo jeśli w. utl. to chyba mogę ją zastąpić zwykłą wodą?
I jeszcze 2 pytanie. Słyszałam również, że brwi stają się rzadkie (wypadają?). Bardzo chciałabym sobie farbować częściej dlatego się pytam.
essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 21:56   #442
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Dziewczyny potrzebuję szybko odpowiedzi. A nie chce mi się całego wątku czytać bo nie mam na to czasu i oczy już mi się same zamykają.

Jest może w sprzedaży jakaś ruda henna?
Albo jak zrobić rudą henne z reflektosilowych henn?
Plisss pomocy !
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:38   #443
kellunia1984
Raczkowanie
 
Avatar kellunia1984
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
w niedziele miałam zrobioną czarną hennę brwi i cały czas są czarne. czy dobrym pomysłem jest kupienie jutro w naturze (widziałam kiedyś że tam mają) jakiejś brązowej henny i pofarbowanie jeszcze raz?
Nie, samo zejdzie, już nie katuj sobie włosków.
__________________
Zapuszczam...ale jeszcze nie mierzyłam
Piję pokrzywę, łykam tran i skrzyp

Ilonka jestem


Odchudzanie 22.01.2009
53 52 51 50 - 49 - 48 - 47 -46- 45
kellunia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 18:39   #444
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Witam
A co możecie mi polecić? Jestem naturalną ciemną blondynką (nawet wpadającą trochę w jasny brąz). Obecnie mam rozjaśnione włosy (popielaty blond). Brwi mam troche dziwne, mają nieokreślony kształt. Chodzę do kosmetyczki, ale ona mówi że wszystko ok. Moim zdaniem są krzywe.
Właściwie przy popielatym blondzie (w ogóle przy blondach) brwi powinny być troche ciemniejsze. Zastanawiam się czy nie pójść do kosmetyczki na hennę grafitową. Jednak moje brwi są i tak dość ciemne nie wiem czy ona w ogóle coś da.
A jakie właściwości ma ten olejek rycynowy? On przyspiesza wzrost brwi i przyciemnia je? Może on byłby lepszym wyjściem... Włoski po nim by troche odrosły, a kosmetyczka nadałaby im później idealny kształt...
A może zwykła odżywka do brwi dla poprawy kształtu?

edit: Jakie henny nadają się dla zimnych blondynek z niebieskimi oczami (chodzi mi takie u kosmetyczki nie sklepowe)? Brązy odpadają...

Dodaje zdjęcie. Nie patrzcie na reszte wyglądałam jak zoombie
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 19:19   #445
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Witam
A co możecie mi polecić? Jestem naturalną ciemną blondynką (nawet wpadającą trochę w jasny brąz). Obecnie mam rozjaśnione włosy (popielaty blond). Brwi mam troche dziwne, mają nieokreślony kształt. Chodzę do kosmetyczki, ale ona mówi że wszystko ok. Moim zdaniem są krzywe.
Właściwie przy popielatym blondzie (w ogóle przy blondach) brwi powinny być troche ciemniejsze. Zastanawiam się czy nie pójść do kosmetyczki na hennę grafitową. Jednak moje brwi są i tak dość ciemne nie wiem czy ona w ogóle coś da.
A jakie właściwości ma ten olejek rycynowy? On przyspiesza wzrost brwi i przyciemnia je? Może on byłby lepszym wyjściem... Włoski po nim by troche odrosły, a kosmetyczka nadałaby im później idealny kształt...
A może zwykła odżywka do brwi dla poprawy kształtu?

edit: Jakie henny nadają się dla zimnych blondynek z niebieskimi oczami (chodzi mi takie u kosmetyczki nie sklepowe)? Brązy odpadają...

Dodaje zdjęcie. Nie patrzcie na reszte wyglądałam jak zoombie
to zdjecie nie nadaje sie do oceny łuków, masz moze inne? skoro masz dosc ciemne naturalnie brwi, to zadna henna ich nie rozjasni, najloeirw trzebaby nalozyc cos takiego http://www.hairstore.pl/Henna_Refect..._15ml-272.html
potem nalozyc np. grafitowa http://www.hairstore.pl/Henna_Refect..._15ml-274.html

jasny brąz z refectocil jest chlodny, tez by sie nadawal
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 20:28   #446
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
to zdjecie nie nadaje sie do oceny łuków, masz moze inne? skoro masz dosc ciemne naturalnie brwi, to zadna henna ich nie rozjasni, najloeirw trzebaby nalozyc cos takiego http://www.hairstore.pl/Henna_Refect..._15ml-272.html
potem nalozyc np. grafitowa http://www.hairstore.pl/Henna_Refect..._15ml-274.html

jasny brąz z refectocil jest chlodny, tez by sie nadawal
Chyba daruje sobie hennę... Ten blond to taki właściwie kaprys był i już mi się nie podoba będę niedługo przyciemniać włosy... Wiec nie widze sensu żeby się bawić w rozjaśnianie brwi...
Teraz będe dążyć do moich naturalnych włosów...
A jaki efekt daje olejek rycynowy? Czy on naprawdę zwiększa przyrost brwi? Bo może to byłaby dobra opcja.. brwi by się przyciemniły i odrosły troszke, a później tylko do kosmetyczki niech im nada odpowiedni kształt.

A na razie chyba pozostaje mi ich regulacja i wygładzenie kształtu jakąś odżywką do brwi
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 16:14   #447
entwine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 18
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Dziewczyny...prosze Was o pomoc i rade.
Jestem naturalną niebieskooką blondynką, mój obecny kolor włosów to bardzo jasny blond (nie popielaty,ani miodowy, po prostu naturalny)..problem stanowią moje brwi.Mają nieokreślony kolor mysiego popielatego blondu. Moim celem jest dopasowanie henny do koloru włosów, idealny byłby beżowy blond, tylko nie wiem jak go uzyskac
dodam, że miałam nakładaną zarówno hennę jasnobrązową i grafitową i w obydwie były zbyt intensywne.z tego, co czytałam w tym wątku wyżej proponujecie Refectocil blond a pozniej nalozenie innej henny.Czy to dla mnie takze byloby rozwiazaniem?a moze po prostu uzyc samego blondu dla rozjasnienia brwi do mojego upragnionego beżu?
proszę o rady i sugestie...
__________________
ent
entwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:34   #448
pastelowy_usmiech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 221
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Pytanie mam.!!!!
Kupilam brązową hennę w rossmanie (bodajże z delii) i... nic prócz zabarwienia skóry...
I tu się zaaczyna pytanie: czy a więc nie da się ciemniejszych, 'burych ;D' brwi doprowadzić henną do brązu? ;>
pastelowy_usmiech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 10:50   #449
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Kiedyś kuzynka nałożyła mi hennę w proszku na brwi: zmieszała brązową i czarną - efekt był super.. Wczoraj sama próbowałam to zrobić - tylko że miałam jedynie hennę brązową, trzymałam ją na brwiach ok. 10 minut i rezultat był żaden - może za krótko trzymałam
może dziś spróbuję ponownie
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 18:28   #450
swetty_kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Witam! Mam pytanko. Jak i czym rozjaśnić brwi?
swetty_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.