nieszczęsliwa żona - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 22:23   #31
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: nieszczęsliwa żona

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Elfir-może Ty byłas niepowazna majac 23 lata, ale nie uogólniaj proszę... Nie wszystkie pary biorace slub w młodym wieku skazane sa na klęske-a ty w wielu postach właśnie to sugerujesz...z czym zgodzić sie nie mogę.
Elfir-jesteś mężatką?

Zgadzam sie z tą wypowiedzią w 100% tez sie juz spotkałam z krytycznym nastawieniem Elfir do danego związku bo byli młodzii to według Ciebie kiedy jest odpowiedni moment na ślub 30 lat a może 30,5?? no ale pewnie 29 to już za mało........... ............... nie moge Kazdy jest inny i każdy ma prawo wychodzić za mąż kiedy czuje ze chce Pozdrawiam
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:23   #32
MiYo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 152
Dot.: nieszczęsliwa żona

A ja myślę, że jeśli ona zasymuluje zdradę, to będzie to dla niego na rękę, odejdzie od razu albo każe się jej wyprowadzić, a na ewentualnej sprawie rozwodowej jej to wytknie.
MiYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:25   #33
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: nieszczęsliwa żona

Cytat:
Napisane przez m_a Pokaż wiadomość
nie łatwo tak poprostu "spakować" tyle lat....

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

nie mam tyle siły i odwagi, żeby zrobić tak radykalny krok. Boję się, że zostanę sama.

siły i odwagi??? Nie brakuje Ci Taki krok (przynajmniej moim zdaniem) pozwoli Ci na zobaczenie jak się "sprawy" mają. Wiadomo, że nie jest to łatwe, proste.... Zwłaszcza, że kochasz. Oczywiście nie namawiam Cię i nie mówię, ze masz się wyprowadzić i już. Bo może w rozmowie jakoś się dogadacie. A widzę, że chyba wybaczyłabyś mu.... z resztą czego się nie robi dla miłości....

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MiYo Pokaż wiadomość
A ja myślę, że jeśli ona zasymuluje zdradę, to będzie to dla niego na rękę, odejdzie od razu albo każe się jej wyprowadzić, a na ewentualnej sprawie rozwodowej jej to wytknie.
Też tak uważam,,,, nie ma sensu. Nie potrzebne kłótnie z tego jeszcze będą a to chyba nie o to autorce wątku chodzi.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:25   #34
MiYo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 152
Dot.: nieszczęsliwa żona

hmm tak się zastanawiam.. wyprowadzając się lub jego nie musisz od razu myśleć, że to na zawsze - może to pomoże Wam się dogadać. Może tak na to spójrz, a będzie Ci łatwiej?
MiYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:27   #35
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: nieszczęsliwa żona

Cytat:
Napisane przez MiYo Pokaż wiadomość
hmm tak się zastanawiam.. wyprowadzając się lub jego nie musisz od razu myśleć, że to na zawsze - może to pomoże Wam się dogadać. Może tak na to spójrz, a będzie Ci łatwiej?
No mi właśnie o to chodziło.... chyba piszę zbyt zamotanie.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:29   #36
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: nieszczęsliwa żona

a moze powiedz mu ze o wszystkim wiesz. ze Twoj znajomy ich widział. sprawiaj wrazenie pewnej siebie. zobaczysz czy wtedy sie przyzna
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:34   #37
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: nieszczęsliwa żona

co do przyznania się to myślę, ze musisz go docisnąć do muru i niech śpiewa.... jest Twoim mężem. Chyba aż tak zły nie jest zeby iść w zaparte.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 22:34   #38
MiYo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 152
Dot.: nieszczęsliwa żona

To jest wielkie cierpienie - obserwuję moją matkę, która od lat jest w takim związku - nie odejdzie, bo szkoda jej tych lat, gdy było dobrze (czytaj: kilkadziesiąt lat temu..) i boi się być sama. Cierpi strasznie. To chore.. A naprawdę jeszcze tyle możliwości poznania kogoś, kto będzie Cię szanował, przed Tobą.
MiYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:38   #39
NiepozornaWampirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 393
Dot.: nieszczęsliwa żona

Cytat:
Napisane przez m_a Pokaż wiadomość
Kocham go i nie wyobrażam sobie życia bez niego, ale tak żyć już nie moge. Ciągle o tym myślę. On nie umie nic ukrywać i nawet nie przyszło mu do głowy, że moge sprawdzić bilingi. Widze że mu troche głupio ale jest zbyt dumny by przyznac sie do błedu.

Jeśli chcesz to ratować...to musisz zacisnąć zęby jak najmocniej i POKAZAĆ KLASĘ.
Powiedz mu żeby się wyprowadził.Taki zimny prysznic bardzo często działa .
A jeśli on i tak nic nie zmieni(czyt, nie rzuci kochanki)to przynajmniej TY zaoszczędzisz sobie wiele lat nerwów i rozczarować.
Nie warto dawać się upokarzać w imię jednostronnej miłości.
__________________
***Distract me, please...***
NiepozornaWampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:40   #40
codzienna1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 925
Dot.: nieszczęsliwa żona

hmmm to moze nie symulowac zdrady tylko zaczac sie jakos inaczej ubierac malowac i znikac (np. do przyjaciolki) a nie widziec sie z innym poniewaz faktycznie gdyby to wykorzystal to bylo by nie ciekawie :/
moim zdaniem powinien sie o ciebie zrobic zazdrosny... nic nie ryzykujesz takim zachowaniem...
ale zrob to tylko gdy juz rozmowy nie beda dzialaly... bo faktycznie szczera rozmowa to podstawa.. rozmowa w sensie powiedzenia ze o wszystkim wiesz... tylko kurcze jego reakcja pewnie bedzie to ze przesadzasz albo cos sobie uroilas... dlatego wyskoczylam z pomyslem zazdrosci...
zrob to tak zeby nie mial ci co na (ewentualnej) sprawie rozwodowej wytknac (bo niestety nigdy nic nie wiadomo ) ale jezeli ci naprawde zalezy zawalcz o niego tak zeby on o tym nie wiedzial...
mowicie ze mu bedzie to na reke... nigdy nic nie wiadomo bo moze akurat sie ocknac a jezeli potwierdzi sie to ze "bylo mu to na reke" to wniosek bedzie taki ze i tak zwiazek by nie mial szans...
ale to jest ostateczne rozwiazanie

Edytowane przez codzienna1
Czas edycji: 2009-09-04 o 22:42
codzienna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:45   #41
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: nieszczęsliwa żona

Cytat:
Napisane przez codzienna1 Pokaż wiadomość
hmmm to moze nie symulowac zdrady tylko zaczac sie jakos inaczej ubierac malowac i znikac (np. do przyjaciolki) moim zdaniem powinien sie o ciebie zrobic zazdrosny... nic nie ryzykujesz takim zachowaniem...
ale zrob to tylko gdy juz rozmowy nie beda dzialaly... bo faktycznie szczera rozmowa to podstawa.. (rozmowa w sensie powiedzenia ze o wszystkim wiesz... tylko kurcze jego reakcja pewnie bedzie to ze przesadzasz albo cos sobie uroilas... dlatego wyskoczylam z pomyslem zazdrosci...
zrob to tak zeby nie mial ci co na (ewentualnej) sprawie rozwodowej wytknac (bo niestety nigdy nic nie wiadomo ) ale jezeli ci naprawde zalezy zawalcz o niego tak zeby on o tym nie wiedzial...
mowicie ze mu bedzie to na reke... nigdy nic nie wiadomo bo moze akurat sie ocknac a jezeli potwierdzi sie to ze "bylo mu to na reke" to wniosek bedzie taki ze i tak zwiazek by nie mial szans...
ale to jest ostateczne rozwiazanie
1. Ja bym to nazwała w tej sytuacji dawaniem wrogowi broni do ręki (jeżeli on na poważnie i kroi się rozwód)

2. Wywoływanie zazdrości jest bez sensu - on ma chcieć wrócić do żony z powodu jej samej, miłości do niej i zobowiązań wynikających z małżeństwa a nie z powodu zazdrości, która może się okazać krótkoterminowa (odzyska żonę i dalej będzie romansował)
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 22:51   #42
codzienna1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 925
Dot.: nieszczęsliwa żona

pkt.1 jakiej broni skoro on sie nie dowie gdzie sie tak stroi? nie ma sie z facetem spotkac tylko isc do przyjaciolki (chodzi mi o to zeby sobie przypomnial jaka ma piekna zone i co on najlepszego wyprawia)
pkt.2 ale to nic nie da...
chociaz z tym ze ja odzyska i bedzie dalej romansowal mozesz miec racje ;/
to ja juz niewiem...

Edytowane przez codzienna1
Czas edycji: 2009-09-04 o 22:55
codzienna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:57   #43
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: nieszczęsliwa żona

No, to moze być trochę jak broń.... Pomyśli, ze ona kogoś ma czy coś w tym stylu i tym bardziej poleci do kochanki się "wygadać"
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:57   #44
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: nieszczęsliwa żona

Symulacja zdrady to idiotyczny pomysl:/ jak on mialby to zauwazyc skoro w domu tylko spi? Zreszta po co masz sie wysilac na jakiekolwiek gierki aby ratowac to co on zniszczyl. Na pewno Cie zdradza, tu nie ma zadnych watpliwosci. Mozesz zadzwonic do tej kobiety i umowic sie z nia na spotkanie i od niej dowiedziec sie co jest grane( jesli powie prawde...) ale najlepszym wyjsciem jest spakowac jego rzeczy, badz dumna i nie pozwol sie upokarzac bo na pewno ich romans nie jest wielka tajemnica i pewnie wiele osob o nim wie
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:59   #45
MiYo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 152
Dot.: nieszczęsliwa żona

trzeba porozmawiac, postawić sprawę jasno. Jak go nie ma w domu, tylko przychodzi spać, to nawet nie zauważy, że ona gdzieś wychodziła.
porozmawiać, postawić sprawę jasno i już nie zastanawiać się, tylko działać.
MiYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:04   #46
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: nieszczęsliwa żona

To proste jak drut-facet kogoś ma na boku.
Widocznie pobraliście się w zbyt młodym wieku i nie zdążył się wyszumieć albo jest jednym z tych co to cały czas potrzebują nowej podniety i innej kochanki.
Zostawać nie ma sensu, będzie tylko gorzej. No chyba,że czekasz na to aż on w końcu do jakiejś innej odejdzie albo straci do ciebie resztki szacunku i będzie cię zdradzał i traktował jak psa.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:10   #47
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: nieszczęsliwa żona

Elfir-może Ty byłas niepowazna majac 23 lata, ale nie uogólniaj proszę... Nie wszystkie pary biorace slub w młodym wieku skazane sa na klęske-a ty w wielu postach właśnie to sugerujesz...z czym zgodzić sie nie mogę.
Elfir-jesteś mężatką?[/QUOTE]

Nie jestem jeszcze mężatką (jakoś nie ma kiedy sobie tego ślubu zorganizować, bo facet zapytał o rękę prawie 3 lata temu)
A mój cyniczny stosunek do ludzi, którzy ledwo dostali dowód osobisty i już pchają się w małżeństwo, wynika z obserwacji częstotliwości rozwodów w tej grupie - zarówno tutaj na forum i w życiu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:13   #48
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Dot.: nieszczęsliwa żona

fakty:

1. On Cie zdradza
2. Predzej czy pozniej rozstaniecie sie bo:
a) on zdecyduje sie ze chce z nia byc
b) spakujesz mu walizki teraz
c) wrocicie do siebie ale nie bedziesz mu mogla ufac
d) zostaniesz z nim teraz i tak dlugo sie bedziesz meczyc az Ci sie to w koncu znudzi.
--------------------------------------------------------------------
Jest mi Ciebie zal, zaslugujesz lepiej. Przykro mi bo wiem jak ciezko Ci bedzie, przeszlam przez to, nie bylam zonata ale bylam zdradzona. Boli. Boli dlugo i tak- bedziesz sama. Ale wierz mi ze odzyskasz pewnosc siebie i odkryjesz ze wiele przed Toba.

Nie czekaj, sama sobie robisz krzywde.
Trzymam kciuki
sousa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:16   #49
m_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: nieszczęsliwa żona

zdecydowałam się i wyprowadzę się do rodziców, to moje mieszkanie ale przez długi czas będzie mi tu wszystko go przypominało......
m_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 23:19   #50
MiYo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 152
Dot.: nieszczęsliwa żona

m_a myślę o Tobie. Podjęłaś dobrą decyzje, która będzie początkiem zmian na lepsze. napisz proszę, jak już będziesz po rozmowie.
MiYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:21   #51
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: nieszczęsliwa żona

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
to według Ciebie kiedy jest odpowiedni moment na ślub 30 lat a może 30,5?? no ale pewnie 29 to już za mało........... ............... nie moge Kazdy jest inny i każdy ma prawo wychodzić za mąż kiedy czuje ze chce Pozdrawiam
A ja komuś zabraniam? Ja się po prostu dziwie dlaczego ludzie, którzy stoją na początku dorosłości zawierają tak dalece idące zobowiązania wobec siebie. Jest gdzieś watek o tym, jaki wiek uważamy za najlepszy do śluby, gdzie napisałam, ze uważam za najlepszy jest powyżej 25-26 roku życia i dlaczego, możesz sobie odszukać, skoro cię to tak bulwersuje

W innym wątku pisała 15-latka ze chce wyjść za swojego dużo starszego "misia" i z nim zamieszkać. Tak jakos nie czułam w wypowiedziach wizażanek poparcia, a przecież, twoim zdaniem "każdy ma prawo wychodzić za mąż kiedy czuje ze chce".
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:25   #52
m_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: nieszczęsliwa żona

nie zamierzam z nim już rozmawiać, za dużo się już nagadałam ciągle o tym samym. jutro jedziemy na weekend do rodziców. poprostu już nie wrócę.napisałam na kartce to co mam do powiedzenia (wiem że to głupie)bo wiem że jak zacznę mówić to on albo mnie nie będzie słuchał albo miał jakieś pretensje.
m_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:27   #53
MiYo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 152
Dot.: nieszczęsliwa żona

To nie jest głupie. Gorzej tylko, że jak on zostanie w mieszkaniu, to trudno bedzie go potem ewentualnie wyprowadzić.
MiYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:29   #54
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: nieszczęsliwa żona

to jest problem z kobietami - facet nabroi a w nagrodę dostaje pustą chatę.
Kara powinno być wystawienie jego walizek za drzwi i w jego miejsce zaproszenie przyjaciółki na noc moralnego wsparcia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:34   #55
m_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: nieszczęsliwa żona

jeśli tak zrobię to on sam się wyprowadzi. Znam go i wiem też że nie będzie mnie przepraszał i prosił o powrót....ale chyba muszę tak postąpić bo to mnie wykańcza.nie mogę spać, jeść, pracować, nic mi się nie chce....
m_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:34   #56
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: nieszczęsliwa żona

Cytat:
Napisane przez m_a Pokaż wiadomość
nie zamierzam z nim już rozmawiać, za dużo się już nagadałam ciągle o tym samym. jutro jedziemy na weekend do rodziców. poprostu już nie wrócę.napisałam na kartce to co mam do powiedzenia (wiem że to głupie)bo wiem że jak zacznę mówić to on albo mnie nie będzie słuchał albo miał jakieś pretensje.
Skoro to twoje mieszkanie, to niech on się wyprowadzi. I tak od jakiegoś czasu i tak tam nie mieszka (czyt. on tam tylko spi). Spakuj mu walizki i postaw w korytarzu, niech on świeci oczami i się tłumaczy z wyprowadzki przed rodziną, a nie ty.
Cytat:
Napisane przez MiYo Pokaż wiadomość
To nie jest głupie. Gorzej tylko, że jak on zostanie w mieszkaniu, to trudno bedzie go potem ewentualnie wyprowadzić.
no wlasnie


Pomysł z napisaniem liścika nie jest głupi czasem lepiej jest wyrazić co sie czyuje na kartce papieru
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:35   #57
m_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: nieszczęsliwa żona

cieszę się że zalogowałam się na forum, bo dzięki waszym postom czuję się silniejsza
m_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:40   #58
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: nieszczęsliwa żona

Cytat:
Napisane przez m_a Pokaż wiadomość
jeśli tak zrobię to on sam się wyprowadzi. Znam go i wiem też że nie będzie mnie przepraszał i prosił o powrót....ale chyba muszę tak postąpić bo to mnie wykańcza.nie mogę spać, jeść, pracować, nic mi się nie chce....
A ty naprawdę chcesz takiego życia?? Wypełnionego kłótniami? męża który cię zdradza, który spędza całe dnie w pracy, którego nie interesuje rodzina, nie rozmawia z tobą? Chcesz tak siedzieć w czerech ścianach i czekać licząc nie wiadomo na co?

Nie będzie przepraszał, bo co? Bo korona mu z głowy spadnie jak się przyzna do błędu?
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:45   #59
m_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: nieszczęsliwa żona

nie chce takiego życia, boję się ale nie mogę ratować mojego małżeństwa za wszelką cenę. mam wsparcie mojej mamy, jego mamy, muszę to zrobić i mam nadzieję że nie wymięknę
m_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:50   #60
MiYo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 152
Dot.: nieszczęsliwa żona

m_a to idź do przodu i nie oglądaj się. zastanów się tylko, jak to zrobić z mieszkaniem, bys nie została na lodzie. bo do wyprowadzki nikt go nie zmusi, chyba, że sąd, ale w praktyce nawet to nie pomoże.
MiYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.