jak znaleźć siłe na walke z rakiem - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 17:19   #2851
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Madzik nie troskaj za dużo
może to niewiele, ale napewno niektóre z nas nie odejdą z tego tematu
ja tez nie odejdę i nie uważam, że moja działka została już "odbębniona"
nadal "coś" robię w Twojej sprawie, tyle ile potrafię, tak samo moja rodzina

ciesze się, że cała akcja nabrała rozpędu
skoro bez udziału mediów uda sie zebrac kwotę, to znaczy, że jest jeszcze jakaś forma dobra i sprawiedliwosci na tym świecie

pozdrawiam wieczorową porą

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2009-09-22 o 17:21
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:23   #2852
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
Madzik nie troskaj za dużo
może to niewiele, ale napewno niektóre z nas nie odejdą z tego tematu
ja tez nie odejdę i nie uważam, że moja działka została już "odbębniona"
nadal "coś" robię w Twojej sprawie, tyle ile potrafię, tak samo moja rodzina

ciesze się, że cała akcja nabrała rozpędu
skoro bez udziału mediów uda sie zebrac kwotę, to znaczy, że jest jeszcze jakaś forma dobra i sprawiedliwosci na tym świecie

pozdrawiam wieczorową porą
Aha, nasza pomoc to było odbębnianie, wielkie dzięki
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:27   #2853
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Aha, nasza pomoc to było odbębnianie, wielkie dzięki
odbebnienie = murzyn zrobił swoje murzyn idzie - same tak piszecie
napsialam, ze nie uwazam bym zorbila juz wszytsko i miala stad isć, trudno zrozumiec jedno moje zdanie? żle napisane? złe składowo? stylistycznie?


zastanawiam się teraz czemu desti napominała mnie pare postow wczesniej, abym rzekomo nie prowokowała, czemu mnie sie napomina i doczepia do mnie, jak tyle błedów popełniacie same, nawet Ty Fresa, Twoje wypowiedzi też pozostawiaja wiele do życzenia

z góry dziekuję za mONdrą i błyskotliwą odpowiedź
przeczytam ja sobie jutro

paps
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:28   #2854
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Silwena ja przepraszam,że pytam,ale pytam jak najbardziej poważnie i spokojnie-czy Ty awansowałaś na adwokata tudzież rzecznika Ady?
Pytam poważnie,bo może rzeczywiście powinno się do Ciebie zwracać tutaj ze wszystkim a nie do Ady
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:35   #2855
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Graza852 Pokaż wiadomość
(...) Ja bym na jej miejscu po takich wpisach zaczęła żałować zaczęcia tego wątku. To, że pomogłyście nie daje Wam prawa do podejmowania decyzji za Adę i zmuszania jej do czegokolwiek.
hmmm....no skoro od dawna czytasz wątek to pewnie wiedziałabyś, że tu pojawiło się sporo rad i wsparcia i to jeszcze przed pojawieniem się numeru konta. Przecież tutaj tyle życzliwych osób deklarowało chęć pomocy, powstawały nowe pomysły na rozgłosu nie dla jakiegoś widzimisię ale po to żeby jak najwięcej osób wpłacało pieniądze na konto.
No wiesz tyle osób poświęcało swój wolny czas i co ważne wpłacało pieniądze bo nie wiadomo do końca ile pieniędzy na koncie jest tak naprawdę od wizażanek. Wiadomo nikt tu nikogo nie prosi o wdzięczność, ...

Nikt tu od nikogo nic nie żąda. Tutaj są tylko rady z czystej życzliwości, ale od razu posądza się niektórych o atak i wtrącanie się w nie swoje sprawy.
__________________
tkwiąc w depresji!!

Edytowane przez Wenila
Czas edycji: 2009-09-22 o 21:39 Powód: literówka
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:37   #2856
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

to mój ostatni wpis na tym wątku


Życzę Ci Ado żeby wszystko potoczyło się po twojej myśli, uzbierania pieniędzy na opaerację, pomyślnego leczenia i powrotu do zdrowia. Mam nadzieję, że przeczytam kiedyś, że wyzdrowiałaś.Pozostaje mi tylko trzymać kciuki Wszystkiego najlepszego!


__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~


Edytowane przez Agna
Czas edycji: 2009-09-23 o 11:11
Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:50   #2857
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
odbebnienie = murzyn zrobił swoje murzyn idzie - same tak piszecie
napsialam, ze nie uwazam bym zorbila juz wszytsko i miala stad isć, trudno zrozumiec jedno moje zdanie? żle napisane? złe składowo? stylistycznie?


zastanawiam się teraz czemu desti napominała mnie pare postow wczesniej, abym rzekomo nie prowokowała, czemu mnie sie napomina i doczepia do mnie, jak tyle błedów popełniacie same, nawet Ty Fresa, Twoje wypowiedzi też pozostawiaja wiele do życzenia

z góry dziekuję za mONdrą i błyskotliwą odpowiedź
przeczytam ja sobie jutro


paps
Przepraszam, że cię rozczaruję, ale ja się w pyskówki nie wdaję
Wypowiadam się tylko odnośnie tematu wątku.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 17:51   #2858
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
z góry dziekuję za mONdrą i błyskotliwą odpowiedź
przepraszam za to, to było niegrzeczne

pytanie podtrzymuje

ps.w głowie mi się nie mieści co Wy tu urządzacie
też pytam powaznie, warszawianka - w którym miejscu zachowuje sie jak adwokat?

Madzia do dla mnie wizazowa znajoma, znam ją z tego watku, tu ja poznałam, znaczy dla mnie więcej od chwili gdy zobaczylam co się z nią dzieje, gdy pierwszy raz zaczęłyście być takie. Nie odpisuje przecież za nią, nie udzielam Wam odpowiedzi za nią, piszę podobnie do osoby o niku zielono-ruda, ale znacznie minej niż ona, prawie sie tu nie udzialam, ale to mnie ironicznie nazywa adwokatem, albo zaczepia cytujac odpowiedz (ktorej sie nie rozumiało) i piszac kolejna bzdure by sprowokować

naprawde nie rozumiem Waszego podejścia do teh dziewczyny, dziewczyny chorej na nowotwór - to delikatna sprawa, taką osobę można łatwo zniszczyć, stłamsić, rozwalić, wyprowadzić z równowagi, zamknąć w sobie + jeszcze dochodzi tu osobisty charakter danej osoby, tu kłania się znajomość tej osoby choćby "z postów"

mam chorego brata, też często zapominam co moge mu powiedzieć, a co mu oszczędzić, ale w realu mamy chwile na rozmowe, nie mamy czasu pomysleć nad słowami, tutaj w necie, mamy chwile, ktorą możemy poświecic na spokojne, miłe i pokrzepiajace słowa, zdania - po to by w czymś pomóc, jakoś pokierować, podać pare wyjść z sytuacji, nadmienic o czyms co nam sie wydaje ważne, podzielic się wiedzą, dodac od siebie parę optymistycznych słow, zapalić do walki, zagrzać do boju, pogłaskac czyjąś rękę, gdy się widzi, że ktoś już nie daje rady - mamy na to czas tutaj, mamy chwile by jasno sformułowac swoją wypowiedż i mamy chwile by poczytac czyjac odpowiedź.

jakby były do mnie jakieś pytania zapraszam na PW

do jutra wszystkim
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:11   #2859
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Wiesz co Silwena,napisałam dość długiego posta i go skasowałam.
Nie warto.

Zauważ tylko,że na tym wątku ubywa osób.
Zarówno na wątku,jak i na blogu.

Natomiast co do adwokata,przeczytaj sobie w wolnej chwili jeszcze raz swoje posty.Może zrozumiesz.Jak nie,to nie.Mnie już się nie chce.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:18   #2860
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
zastanawiam się teraz czemu desti napominała mnie pare postow wczesniej, abym rzekomo nie prowokowała, czemu mnie sie napomina i doczepia do mnie
nie mam zamiaru z Toba dyskutowac bo po prostu mi sie nie chce i to nie miejsce na to... ani na wyliczanie bledow... ???... ale skoro jestes taka oredowniczka pokoju to uwazaj na to co piszesz a nie dolewaj w takim momencie oliwy do ognia... i nie doczepiam sie do Ciebie... moze nie bierz wszystkiego tak do siebie...

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
po to by w czymś pomóc, jakoś pokierować, podać pare wyjść z sytuacji, nadmienic o czyms co nam sie wydaje ważne, podzielic się wiedzą, dodac od siebie parę optymistycznych słow

a to juz mnie w ogole rozbroilo... no ale nic...

odpowiedzialam bo bylo bezposrednio do mnie ale naprawde nie mam zamiaru na dalsze "osobiste" wycieczki... i w przypadku watpliwosci proponuje PW... gdzie chetnie wyjasnie co autor mial na mysli...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:51   #2861
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Podczytuje wątek, czasem coś napiszę, ale czytając to co piszecie mam wrażenie, że czytam jakąś książkę sensacyjną.
Dziewczyny po co te kłótnie? Może jak Ada nabierze sił to nam wszystko wyjaśni??
Szkoda, że nie może/niechce podać stanu konta, bo wtedy bysmy wiedziały ile jest jeszcze potrzebne i co można jeszcze zrobić aby zebrać pieniadze. Tak na ślepo ciężko cokolwiek zdziałać.

Szkoda, że w takich okolicznościach dochodzi do kłótni.
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 19:03   #2862
Facet taki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Witam Panie i ewentualnie Panów, jeżeli jest tutaj jeszcze jakiś oprócz mnie Czytam wątek prawie od samego początku nie zamierzałem się nigdy tutaj rejestrować ponieważ po prostu nie ma chyba tutaj za wiele miejsca dla przeciętnego faceta. Jednak dziś nie daję już rady przejść obojętnie obok tego co się tutaj dzieje!!! Później wkleję moją wypowiedź na temat tego całego wątku, bo narazie pokonałem rejestrację i muszę narazie mykać. Ale jeszcze dziś napisze co ja tutaj widzę tak na chłopski rozum. Mam nadzieję że męski punkt widzenia również sie przyda co niektórym osobom.
Facet taki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:03   #2863
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Oj dziewczyny chyba niektórzy tu ostro przesadzają.
Nikt Ady nie atakuje.
Nikt Ady do niczego nie zmusza.
Czytacie wszystko tak dosłownie, ze aż mi oczy ze zdumienia wychodzą na monitor

Tak jak pisałam wcześniej - Ada nie poda stanu konta i jak tak dalej pójdzie to w ogóle nie będziemy wiedziały co się z nią dzieje...
A tego chyba nie chcemy.

Ado
- mi wystarczy, że napiszesz że jedziesz na operację - wtedy wszystko będzie jasne.
Trzymam kciuki, zeby się to stało jak najszybciej, bo z tego co piszesz masz coraz mniej siły a to nie dobrze
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:48   #2864
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Zauważ tylko,że na tym wątku ubywa osób.
Zarówno na wątku,jak i na blogu.

Jestem na tym wątku obecna od dnia jego powstania. Więc czuję się zobowiązana i ja coś napisać.

Czytam was cały czas i... mogę się podpisać pod tym co napisała warszawianka.

Może obu stronom da to do myślenia ( patrz: wytłuszczone )?? Nie chcę tu pisać górnolotnych słów - ale każdy ma tu cos do stracenia...

Tylko czy warto??
__________________
--------
Homo homini amicus esse debet........

Edytowane przez niro
Czas edycji: 2009-09-22 o 19:57
niro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:53   #2865
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Żenada. Watek traci popularnosc, bo po prostu zszedl na psy. Irytujaca przepychanka przemadrzalych wizazanek, ktore przeciez sa najwazniejsze i wiedza lepiej. Nie chcesz pomocy? No to my ci pomozemy na sile!

Czy Wy sie w ogole zastanawiacie nad tym, co piszecie? Wasze zachowanie jest tak niedojrzale, ze jest to wrecz przykre.

Ach ta "glupia Ada", dlaczego ona nie chce naglosnic sprawy w mediach, przeciez szybko uzbiera pieniadze i slawe, bedzie znana w calej Polsce, rozpoznawalna!
A moze ona po prostu chce pozostac w miare mozliwosci anonimowa? Ma szanse na uzbieranie pieniedzy bez zdobycia tej przykrej slawy i dlatego taka jest jej decyzja? Sama tak zreszta napisala wyzej. Myslicie, ze ta decyzja byla pochopna? Nie, ona byla przedyskutowana tysiace razy z mezem, rodzicami i rodzina. Ale co was to obchodzi, przeciesz powinna zrobic tak jak wy proponujecie.

Kiedy do Was dotrze, ze okazalo sie, ze jest tyle osob zainteresowanych sprawa, ze suma uzbiera sie bez tego? Mowicie, ze w takim razie bedzie kasa na rehabilitacje. Ale przeciez Ada wyraznie pisala, ze jesli kwota na koncie fundacji przerosnie 120 tys to wszytsko powyzej idzie w kieszen fundacji! Na chlopski rozum, trzeba bedzie po operacji utworzyc kolejna zbiorke - na rehabilitacje.
Kiedy uzmyslowicie sobie, ze Ada jest wycienczona, prawie umierajajaca osoba, ktora resztkami sil walczy o zycie i nie ma nerwow na ciagle uzeranie sie z Wami? Nie rozumiecie, ze Ona moze nie miec sil fizycznych, zeby wchodzic na to forum i pisac? Nie, bo przeciez nie potraficie wczuc sie w jej sytuacje. Ja sama nie potrafie, bo musialabym byc chora na raka, zeby to zrozumiec. Piszecie tak pretensjonalne posty, ze mi na miejscu Ady nie chcialoby sie tu zagladac... Ale ona wciaz pisze, czasem nawet kilka razy dziennie. Obolala, cierpiaca osoba musi czytac wasze gorzkie lub przemadrzale komentarze i miec na to sile psychiczna.

Czemu ta "niedobra Ada" nie podaje nam stanu konta? Przeciez my go tak sprytnie szyfrujemy! Kazdy glupi odczytalby te szyfry. "31 tys wizazanek pomoglo Adzie". No i super, ale kazda osoba z ulicy domyslilaby sie o jaka kwote na koncie tu chodzi. Nie rozumiecie, ze fundacja po prostu jej tego zabronila? Ze nie bedzie narazac swojego zycia, zeby tylko zaspokoic Wasza ciekawosc? Zauwazylam, ze od pewnego czasu tylko to stalo sie najwazniejsze - ile juz jest na koncie.
I owszem, sa fundacje jawne, ktore na biezaca podaja stan konta, ale ta taka nie jest i tak ciezko to zrozumiec?

I nie piszcie, ze Ada nie jest wdzieczna, ze potraktowala Was jak murzynow. Wielokrotnie, chocby na tym forum, czytalam tyle cieplych slow wdziecznosci od Ady w Waszym kierunku....ale ktos tu chyba o tym zapomnial i oczekuje wiecej.

Pomoglyscie, ale z tego co widze, to nie bezinteresownie. Pomoglyscie, by byc bohaterkami.
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:56   #2866
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Od dluzszego czasu wstrzymywalam się z komentarzem, jednak teraz musze się wypowiedziec. Nie rozumiem tych dyskusji, przesyconych zlością. Ada ma RAKA, jest chora i osłabiona- zrozumcie to, drogie Wizazanki.To jej osobista decyzja i ja ją szanuję, choć moim zdaniem nie do konca dobrze przemyslalna decyzja, ale staram sie ją uszanować. Dziewczyny zdajcie sobie sprawę, ze naglosnienie sprawy w radiu wymaga spotkan/ energii. Ada powinna teraz odpoczywac i zbierac sily na operacje. Prosze w imieniu większości nie rozpętujmy teraz "wojny". Rozumiem, ze kazdy ma swoje zdanie,ale czasem lepiej ugryźć się w język, niż sprawić komuś przykrosc. Ada potrzebuje nadal naszego wsparcia duchowego, a nie kłotni.
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:20   #2867
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
Kiedy uzmyslowicie sobie, ze Ada jest wycienczona, prawie umierajajaca osoba, ktora resztkami sil walczy o zycie
I Ty uważasz, że to jest wsparcie? takie słowa? Adę na pewno pokrzepią
Ale jak my się martwiłyśmy, że na ból bierze lek na to nieodpowiedni, który jej wcale nie daje ulgi i Desti podpowiadała, jakie są lepsze na to środki to nie było wsparcie, tak?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:29   #2868
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
I Ty uważasz, że to jest wsparcie? takie słowa? Adę na pewno pokrzepią
pomijajac, ze z tym umieraniem juz natychmiast tez bym sie nie rozpedzala... ja tak do konca nie wiem dlaczego niektore osoby zarzucajac to innym same popadaja w manie wyolbrzymiana i po raz setny powtarzania tego samego...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ale jak my się martwiłyśmy, że na ból bierze lek na to nieodpowiedni, który jej wcale nie daje ulgi i Desti podpowiadała, jakie są lepsze na to środki to nie było wsparcie, tak?
wiesz Freso wychodzi mi, ze nie... patrzac na tekst...

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
Irytujaca przepychanka przemadrzalych wizazanek, ktore przeciez sa najwazniejsze i wiedza lepiej.
i co najlepsze piszac cos takiego wcale nie uwazaja, ze odbiegaja od tematu... albo powoduja dalsze dyskusje... ale im wolno...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:31   #2869
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ewelina690 i kleo111 zgadzam się z Wami dziewczyny Coraz mniej piszę na tym wątku, bo zaczął on odchodzić od tematu pomocy Adzie do przepychanek która z wizażanek ma rację i której Ada powinna najbardziej słuchać. Ale tak się nie da, na szczęście. Nie wiem co bym zrobiła w obliczu raka, dlatego nie chcę pisac Adzie co powinna zrobić, to jej życie i jej decyzja co z nim zrobi. To że szanuję jej decyzje, nie znaczy że sie z nimi zgadzam, ale to nie ja będe ponosiła ich konsekwencje, tylko Ada. Trzymam za nia kciuki od początku i nie podoba mi sie to czym stał się ten wątek Nikt tutaj Ady do niczego nie namówi, jeżeli ona sama tego nie będzie chciała. I nie ma co się wzburzać, że decyzje podejmuje po konsultacji z rodziną i mężem a nie z wizażankami. Zapewne im bardziej ufa i nie nam to oceniać.
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 20:34   #2870
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Fresa daruj sobie, chyba nie warto...

dla jednych wsparciem są słowa "trzymaj się" a dla innych konstruktywna krytyka i rady
nic na to nie poradzimy niestety
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:39   #2871
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
tak masz rację

murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść

adios
ejjj ale co Wy macie do Murzynów? :brzyda l:
jak dla mnie to ten wątek też ma już żenujący poziom.. to ma być "bezinteresowna pomoc"? przecież Ada jest dorosłą osobą, sama o sobie może decydować. Zgadzam się, że mogłaby zgodzić się na ten wywiad w radiu, czy uzewnętrzniać się na blogu. Ale nie chce tego i należy to uszanować według mnie, a nie przedstawiać ją w świetle jakiejś 'niewdzięcznicy'. I po co te wszystkie komentarze, co - chcecie dokopać leżącemu, czy zmusić ją do zmiany decyzji, czy może po prostu wyładować swoje frustracje?
Najbardziej to mnie rozwalają te wypowiedzi własnie w stylu: 'wołała o pomoc a teraz się odwraca. bez komentarza' a przy tym parę linijek dalej: 'No ale Adusiu mocno trzymam kciuki, abyś wyzdrowiała'.
Jasne, nic Adzie tak nie pomoże wyzdrowieć jak całe strony pretensji skierowane do niej.
Zero jakiegokolwiek zrozumienia, zero empatii, zachowanie - łagodnie powiedziane - infantylne. Aż przykro się robi jak się czyta te wywody tych 'najmądrzejszych'.
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:40   #2872
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
I Ty uważasz, że to jest wsparcie? takie słowa? Adę na pewno pokrzepią
Ale jak my się martwiłyśmy, że na ból bierze lek na to nieodpowiedni, który jej wcale nie daje ulgi i Desti podpowiadała, jakie są lepsze na to środki to nie było wsparcie, tak?
Wiem, ze sa mocne. Ale jesli sprawia, ze sie uspokoicie (a wlasnie to maja na celu), to owszem - beda wsparciem.
Chyba, ze jak zwykle pokazecie klase i zaczniecie mojego posta rozkladac na czesci pierwsze i sie czepiac.

Co to tych tabletek. Ada doskonale wie, ze sa tabletki mocniejsze, ktore na pewno zlagodzilyby bol. Ale moim zdaniem tu dziala podswiadomosc. Osoba chora na raka woli wziac cos lzejszego i zeby dalej ja bolalo, niz silne srodki, bo wtedy wydaje jej sie, ze jest juz bardzo zle. Poza tym - czy mnie pamiec nie myli, czy moze Ada tlumaczyla Wam, ze ona nie ma bolu typowo nowotworowego (czyt. b.silnego)?

Jesli nie mozemy juz pomoc, to moze spokojnie czekajmy na wiadomosc o operacji i nie zasmiecajmy forum?
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:42   #2873
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
dla jednych wsparciem są słowa "trzymaj się" a dla innych konstruktywna krytyka i rady
nic na to nie poradzimy niestety
ale cholera, nie rozumiesz, że ktoś tej waszej konstruktywnej krytyki i rad NIE CHCE i grzecznie za nie DZIĘKUJE???
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:43   #2874
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
ejjj ale co Wy macie do Murzynów? :brzyda l:

.
to takie powiedzonko mojego taty

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
ale cholera, nie rozumiesz, że ktoś tej waszej konstruktywnej krytyki i rad NIE CHCE i grzecznie za nie DZIĘKUJE???

chyba Ty czegoś nie rozumiesz, bo ja owszem
i dlatego już wcześniej napisałam że się z wątku wycofuję powoli...

poza tym...hmmm... podaj mi prosze przykład mojej dobrej rady to będe wdzięczna

a i byłoby mi miło gdybyś na mnie nie krzyczała
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:45   #2875
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Stanu konta nie będzie - szkoda

Czekam w takim razie na termin operacji
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:51   #2876
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
Osoba chora na raka woli wziac cos lzejszego i zeby dalej ja bolalo, niz silne srodki, bo wtedy wydaje jej sie, ze jest juz bardzo zle. Poza tym - czy mnie pamiec nie myli, czy moze Ada tlumaczyla Wam, ze ona nie ma bolu typowo nowotworowego (czyt. b.silnego)?
rece opadaja... nie ma czegos takiego jak typowy bol... tym bardziej przy nietypowym nowotworze... ale pewnie zaraz uslysze, ze przemadrzala jestem... czasami moze owszem... ale nikogo do niczego nie zmuszam... co juz nie raz pisalam... a co do tego bolu to polecam post na blogu z 15.09 ... bo on mnie sklonil do spytania Ada o srodki jakie przyjmuje... ale nikomu sie nie narzucam ani nie obrazam... wiec milo by bylo gdyby tak nie wrzucac wszystkich do jednego worka...

i naprawde... pseudopsychologiczne wywody na temat co czuje i jak sie zachowuje osoba chora... interesujace...

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
ale cholera, nie rozumiesz, że ktoś tej waszej konstruktywnej krytyki i rad NIE CHCE i grzecznie za nie DZIĘKUJE???
Twoj poziom tez pozostawia wiele do zyczenia... tak przy okazji...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:54   #2877
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Uprasza się drogie wizażanki o nie kłócenie się już.
Skończmy ten OT bardzo proszę.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:02   #2878
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Uprasza się drogie wizażanki o nie kłócenie się już.
Skończmy ten OT bardzo proszę.
bardzo chetnie... bo to niczego sensownego nie wniesie... ale naprawde te osobiste wycieczki zaczynaja byc drazniace... a poniewaz jestesmy na publicznym forum to ciagle ktos bedzie pisal co mysli, na to beda odpowiedzi bo odpowiedzia na atak najczesciej jest atak drugiej strony... itd.
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:11   #2879
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
rece opadaja... nie ma czegos takiego jak typowy bol... tym bardziej przy nietypowym nowotworze... ale pewnie zaraz uslysze, ze przemadrzala jestem... czasami moze owszem... ale nikogo do niczego nie zmuszam... co juz nie raz pisalam... a co do tego bolu to polecam post na blogu z 15.09 ... bo on mnie sklonil do spytania Ada o srodki jakie przyjmuje... ale nikomu sie nie narzucam ani nie obrazam... wiec milo by bylo gdyby tak nie wrzucac wszystkich do jednego worka...

i naprawde... pseudopsychologiczne wywody na temat co czuje i jak sie zachowuje osoba chora... interesujace...

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------
Jestes bardzo przewidywalna. Wiedzac z gory, ze ktos przyczepi sie do "typowego bolu", napisalam w nawiasie, ze chodzi po prostu o silny bol. Bo niestety, ale rak zzera i nie ma mozliwosci, zeby to nie bolalo. Ada wytlumaczyla jakie ma bole. I oczywiscie, macie racje, ze jesli wezmie cos mocniejszego to bol bedzie mniejszy. Ale chyba to jest oczywiste i logiczne, prawda? Myslicie, ze Ona tego nie wie? heh, szkoda slow. Ada doskonale wie, tylko po prostu nie chce polykac jakichs mocnych prochow i to jest jej wybor. A z Waszej strony co? Przepychanka na kilka stron, czego to ona nie powinna brac, a co powinna. Smiech na sali. I nie chodzi mi o osoby nienarzucajace woli, ktore napisaly opinie co do leku raz. Takie cos mozna jeszcze potraktowac jako rade. Ale sa tez dziewczyny, ktore kilkukrotnie pisaly, co Ada powinna...:/

A co do pseudopsychologicznych wywodow - nazwanie tak tego swiadczy o Twoim poziomie, wiec nie krytykuj innych, bo sama tak sie zachowujesz. Gdybys miala troszke stycznosci z psychologia i osobami chorymi na raka, to moze nie nazywalabys tego pseudo.

I nie wrzucam wszytskich do jednego wora, bo kazda z Was jest inna, ale akurat te, ktorych moj post sie tyczyl, nie omieszkaly zostawic w spokoju mojej wypowiedzi. Wiec podzialalo na wlasciwe osoby.
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:19   #2880
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

jest mozliwosc zeby nie bolalo bo conajmniej polowa nowotworow jak sie rozwija nie boli i jak juz zacznie cokolwiek bolec to juz jest na tyle rozwiniety ze czesto jest za pozno na leczenie wiec nie ma co tu o bolach nowotworowych sie rozpisywac bo to baaardzo szeroki temat
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.