Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-17, 06:26   #211
olewonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 107
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

No pewnie, Chocolate Lemon nie załamuj się Będzie good;p A ja zjadlam dwa banany i kkubek mleka na śniadanie, ciekawe czy to moze byc ?
olewonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 07:13   #212
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Olewonku-ja nie powiem czy moze być bo sama troszkę po omacku chodzę.
jestem na siebie zła, nie zgrzeszyłam ,ale z własnej niewiedzy przegięłam. Wczoraj b.dobrze mi poszła dietka, ale pozwoliłam sobie na 4 kromki chleba-myslałam ze taka kromka ma ok.100kcal-wiec byłoby akurat ok.1500kcal, a ja dzisiaj podliczam wczorajszy dzień i szukam na tabeli-a tu kromka chleba ma ok.200kcal:baba :wiec przegięłam. ale co nas nie zabije to nas wzmocni- juz wiem ze po takie pieczywko prędko nie sięgnę....
ogólnie mi wyszło 1940kcal, na rowerku stacjonarcym straciłam 300, poskakałam na skakance, do tego ćwiczenia...więc źle ogólnie to chyba nie jest. Dzisiaj będzi jeszcze lepiej.
miłęgo dnia dziewczyny
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 07:48   #213
gaspared
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
GG do gaspared
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cześc Słoneczka :: ja dziś na śniadanko zjadłam kromeczkę chleba razowego z plasterkiem wędliny drobiowej, ogórka i pomidora;D mam nadzieję ze wytrzymam do końca dnia.
do potem;p paaaaaaa
gaspared jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 08:18   #214
dark chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 135
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

cześć dziewuszki ja też po śniadaniu : jajka z bazylią i gałką muszkatołową, do tego magnez, zaraz sobie zrobię kawę zbożową
chocolate lemon co nas nie zabije to wzmocni
ważne że się trzymamy razem, gdyby nie to forum to sama bym nie podołała
kalcia92 HUGH LAURIE !!!!! nałogowo oglądam "dr.Housa"
__________________
decyzja zawsze należy do ciebie... 0
dark chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 09:21   #215
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

dzien dobry
dziewczynki jak tam sukcesy ???


Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Ja nie piję żadnych sklepowych soków ani napojów ,bo z reguły bardzo dużo w nich cukru . Na czas dietki tylko mineralna
Mnie zima zaatakowała już wczoraj . Jak spojrzałam po przebudzeniu za okno to nie mogłam uwierzyć , nie spodziewałam się jej tak wcześnie

W ogóle to dzień dobry Ja nie dawno wstałam i myślę, co by tu zjeść na śniadanie Miłego dnia


oj jaki ładny przykład ja staram sie pic duzo zielonej herbatki zamiast soków ale nie do kocna moge sie oduczyc - uwielbiam ich smak

Cytat:
Napisane przez chocolate lemon Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Boże jak mi wstyd całą moją dietę szlak trafił jestem beznadziejna obżarłam się jak świnia na
śniadanie:jajko na kiełbasce +bułka z masłem
obiad :wątróbka z pure z ziemniaków na małym talerzu
kolacja:2 jajka i pół bułki
a teraz będzie najgorsze
3 kawałki sękacza w czekoladzie potem pół czekolady wedla kokosowej do tego orzechy włoskie i pistacje
Chyba zaraz zapadnę się pod ziemie

ooo kochana wrocisz Ty do normy nam tu ??? bo baciora dostaniesz!
ale ja dzisiaj zjadłam parówke na sniadanie - aj ....
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 09:33   #216
Shadylane
Raczkowanie
 
Avatar Shadylane
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 58
GG do Shadylane
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez dark chocolate Pokaż wiadomość
kalcia92 HUGH LAURIE !!!!! nałogowo oglądam "dr.Housa"
Ja też jestem chora na punkcie House'a! Uwieeelbiam! W każdy wtorek pierwsze co robię po przyjściu do domu to oglądam nowy odcinek!
Też mam dziś dzień wstydu:
zjadłam w nocy na imprezie u kumpla trochę chipsów.. odpuszczam sobie bo niby nie jadłam nic innego, ale cóż silna wola padła!
Dziś na śniadanie:
bułka z serem białym ze szczypiorkiem
(oby tak dalej)
__________________
"Every girl dreams about finding her Prince Charming. But if that prince refuses to come?"
XOXO
Shadylane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 09:35   #217
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Dziewczynki dacie rade! Ja czasami już prawie nie wytrzymuje, jak widzę jak ktoś je mojego ukochanego tosta i żółty ser ;((.
Ja niestety to wyeliminowałam do końca, po ser (w małych ilościach) wrócę dopiero po diecie, choć tak go kocham ;(.

Zaczęłam 7 dzień owsianką z małą ilością soku truskawkowego (roboty mojej mamy), no i oczywiście actimelem. Nie mam kompletnie pojęcia co zjeść na obiad, macie może jakiś pomysł? .
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 10:24   #218
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez Shadylane Pokaż wiadomość
Ja też jestem chora na punkcie House'a! Uwieeelbiam! W każdy wtorek pierwsze co robię po przyjściu do domu to oglądam nowy odcinek!
Też mam dziś dzień wstydu:
zjadłam w nocy na imprezie u kumpla trochę chipsów.. odpuszczam sobie bo niby nie jadłam nic innego, ale cóż silna wola padła!
Dziś na śniadanie:
bułka z serem białym ze szczypiorkiem
(oby tak dalej)
Shadylane powiadasz ze jest mały grzeszek - oj chyba kazda z nas taki popełniła
a bułeczke to jaka była ?



Cytat:
Napisane przez SharMea Pokaż wiadomość
Dziewczynki dacie rade! Ja czasami już prawie nie wytrzymuje, jak widzę jak ktoś je mojego ukochanego tosta i żółty ser ;((.
Ja niestety to wyeliminowałam do końca, po ser (w małych ilościach) wrócę dopiero po diecie, choć tak go kocham ;(.

Zaczęłam 7 dzień owsianką z małą ilością soku truskawkowego (roboty mojej mamy), no i oczywiście actimelem. Nie mam kompletnie pojęcia co zjeść na obiad, macie może jakiś pomysł? .

SharMea tez wiem cos na temat tostów z serem mniem ! ale jak na sniadanko takiego malusiego zjesz i pozniej przyłozysz sie przez cały dzien to raczej nie bedzie baciorów - gdzie jakas nasza ekspertka ???

a ja na obiad mam brązowy ryż z kalafiorem jajkiem i gotowaną piersią z kurczaka, ale mam juz ochote na duszoną marchewke z kapustą i pietruszką
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 10:26   #219
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez SharMea Pokaż wiadomość
Dziewczynki dacie rade! Ja czasami już prawie nie wytrzymuje, jak widzę jak ktoś je mojego ukochanego tosta i żółty ser ;((.
Ja niestety to wyeliminowałam do końca, po ser (w małych ilościach) wrócę dopiero po diecie, choć tak go kocham ;(.
Ja tak samo kocham ser żółty, a nie jadłam go już baaardzo długo ... więc wiem co przeżywasz

Na śniadanie tradycyjnie miałam muesli i chrupkie pieczywko
Życzę wszystkim miłej i dietetycznej soboty
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 10:49   #220
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Co do tego tosta, no wiem, że nic by się nie stało, bo śniadanie trzeba jeść jak król, ale zwyczajnie nie mam ochoty na niego dzisiaj . a wczoraj wieczorem dałabym się pociąć za niego.

Ja na obiad zjem chyba gyros w piekarniku z kapustą pekińską, co wy na to? .
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 11:20   #221
gaspared
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
GG do gaspared
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

a ja się muszę pochwalić tym, że porzuciłam mój okropny nałóg czyli picie coca-coli Jeszcze w lipcu każdego dnia wlewałam w siebie ok 2litrów tego cukru ale na początku sierpnia powiedziałam sobie dosyć! I od tamtej pory pije tylko mineralną oraz herbatkę zieloną A co najlepsze wcale nie mam ochoty na cole!
Obiad u mnie to będzie hardcore bo mama w kuchni pichci pyszne pierożki ze słodkim serkiem polane czekoladą;/ ja nie wiem jak ja to przeżyje! Ale wierzę, że dam radę!

a i Dr Housa też uwielbiam, ale nie tylko jako serial, ja normalnie kocham Georga za jego osobowość! Jest taki ahh nieprzewidywalny <3
gaspared jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 11:35   #222
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

A ja będę miała zapiekankę na parze, na szczęście mamuśka ją robi, bo dzisiaj wszyscy dietetycznie jedzą ;DD.
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 12:09   #223
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

ja od jutra zaczynam odchudzanie byłyście może na tym wątku? wrato przeczytać, ona jest dla mnie motywacją
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180441
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle

Edytowane przez Cindy90
Czas edycji: 2009-10-17 o 12:11
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 13:29   #224
Shadylane
Raczkowanie
 
Avatar Shadylane
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 58
GG do Shadylane
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Shadylane powiadasz ze jest mały grzeszek - oj chyba kazda z nas taki popełniła
a bułeczke to jaka była ?
Z ciemna bez ziaren, spoko spoko panuję nad sytuacją
__________________
"Every girl dreams about finding her Prince Charming. But if that prince refuses to come?"
XOXO
Shadylane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 15:11   #225
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez Shadylane Pokaż wiadomość
Z ciemna bez ziaren, spoko spoko panuję nad sytuacją
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 16:11   #226
olewonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 107
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Czytałam tamten art. to motywacje mialam przez 2 dni Potem powrot na stare śmieci :brzyda l: No i znow mowie 'od jutra.. '
olewonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 17:48   #227
BrillanteAstro5
Zakorzenienie
 
Avatar BrillanteAstro5
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 16 103
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

No tak ja tez się przyłączam Mam w sobie tyle siły, że po prostu wiem, że się uda. Moja sytuacja wygląda tak - 165 cm i ok. 68 kg.. Chciałabym, żeby waga pokazywała mi ok. 52, 53 kg góra! Długa droga przede mną, ale mam nadzieję, że z Wami mi się uda
BrillanteAstro5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 18:14   #228
gaspared
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
GG do gaspared
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

olewonek najważniejsze jest to ze jednak "znów zaczynasz od jutra", że się nie poddajesz na trochę gorszym "dziś"!
BrillanteAstro5 witam Cię gorrąco w naszym gronie ;D haaa jak super, że jest nas coraz więcej;D Tyle motywacji ile mamy wszystkie razem wzięte ziemię poruszy! a już na pewno pozwoli zrzucić te zbędne kilogramy!
;**
gaspared jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 18:17   #229
BrillanteAstro5
Zakorzenienie
 
Avatar BrillanteAstro5
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 16 103
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Ojj tak zgadzam się Miejmy nadzieję, że z każdym dniem tych motywacji będzie przybywało !
__________________
Jesteś moim wszystkim.
P
05.09.15
BrillanteAstro5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 18:48   #230
lelon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Witam, czy moglabym sie przyłaczyc do Waszej grupy???



Moj problem wyglada tak....


164 cm
58 kg
cel 53-54


Trudno jest mi zawsze utrzymac wage, mam problem z nieregularnym jedzeniem, z dojadaniem, obzeraniem.



PYtanie do Was:
- Cyz macie jakies sposoby aby regularnie jesc i nie dojadac
- Jak domowy obiad( mamy) przeksztalcic w malo kaloryczne danie??
- i aby jesc tak zeby czuc sie lekko i nie miec uczucia tzn . wzdęcia


Prosze o rady
lelon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 21:06   #231
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Hej dziewuszki
Mój dzisiejszy dzień pod względem diety przedstawia się średnio - nie jadłam nic od obiadu bo nie miałam czasu, a teraz zbieram się na imprezę , więc pewnie kilka piwek wpadnie
Udanego wieczoru wszystkim
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 06:31   #232
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Witam w ten wczesny niedzielny poranek.

Sunset no i jak duzo tych piwek weszło? ja wczoraj tez miałam ochotę ale jak pomyslałam- 350 pustych kalorii to zrezygnowałam....

U mnie idzie oki. Dwa dni -kazdy po ok.1300 kcal plus jedengo dnia ćwiczenia. A dzisiaj -pewnie dpbrze będzie...

pozdrawiam
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 08:13   #233
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez KATESIA Pokaż wiadomość
Sunset no i jak duzo tych piwek weszło? ja wczoraj tez miałam ochotę ale jak pomyslałam- 350 pustych kalorii to zrezygnowałam....
Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego , że jedno piwo ma tyle kalorii Weszło 1 duże i 4 małe , ale za to wytańczyłam się za wszystkie czasy
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 08:26   #234
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego , że jedno piwo ma tyle kalorii Weszło 1 duże i 4 małe , ale za to wytańczyłam się za wszystkie czasy
oj ma-350 ma ciemne słodkie (jak warka którą ubóstwiam) bo te inne maja 300.
Ale podejrzewam ze kalorie piwowe zeszły Ci w tańcu-zazdroszczę ci udanego wieczora.
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 08:30   #235
BrillanteAstro5
Zakorzenienie
 
Avatar BrillanteAstro5
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 16 103
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Witam dziewczynki Ojj piwka to zawsze się wytańczy na takich imprezach, to się nie ma co przejmować

A ja się przyznam, że wczoraj niestety nie ćwiczyłam:/ Gorączkę wieczorem miałam i padłam po prostu. Ale dzisiaj nie ma co, trzeba ćwiczyc!
__________________
Jesteś moim wszystkim.
P
05.09.15
BrillanteAstro5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 09:38   #236
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Witam kochane Tak jak mówiłam zaczynam dietkę od dziś. Zjadłam troszeczkę barszczyku białego i 1 bułkę z sałatą, rzodkiewką i koperkiem, mniam Na razie tyle.
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 10:16   #237
olewonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 107
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Witamy wszystkie nowe chudzinki
A ja juz dziś zaczełam zdrowy tryb życia ( bo słowo dieta mnie przeraza ) Siedziałam wczoraj do 2giej w nocy i sobie wszystko uswiadamiałam jak byłoby cudownie zebym schudła Jeszcze wczoraj rozmawialam z takim cudownym kolegą, jakoś nawinął się temat jedzenia i on sie mnie zapytal ile ja jem(jesli mozna wiedziec) to zrobilo mi sie tak gluuupio Jakos się wywinęlam, bo przecież nie napisze mu, że jednego dnia jestem na diecie a drugiego zjem 5 batonow, pizze, obiad i popije to wszystko colą Teraz rezygnuje 100% ze słodyczy, bo wiecie co? Nie potrafie tak realistycznie na to popatrzeć wszystko, żeby zjesc gryza batonika, ciastka lub czegoś. Albo wszystko albo nic Wiec w tym przypadku NIC;p I mam MIESIĄC do połowinek, myślicie, że skakanka, brzuszki i dietka pomogą mi zrzucic 4 kg ? Plus wf w szkole i 2 razy tance? Może powinnam nauczyc sie pić duzo wody, a wieczotem herbatke zieloną lub czerwoną? Co Wy mmyślicie o tej wodzie itd. Mi kolega z klasy mowil ze jak pil kilka herbat zielonych to bez cwiczen bardzo duzo schudl , ze sam sie dziwil sobie. Ale ja sie boje zeby osad mi na zabkach nie zostal, ani na moim porcelanowym aparaciku Juz teraz nie mam żadnych słodkości! Drastycznie, tak samo jak z sierpniową Colą
olewonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 10:50   #238
kamilon
Rozeznanie
 
Avatar kamilon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 657
GG do kamilon
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

cześć dziewczynki. mogę się do Was dołączyć? bo 2 wątki, na których byłam umarły śmiercią tragiczną, przez co tracę motywację i zapał ;(

waga: 63kg
waga wymarzona: 52kg

'dieta' MŻ/WR.
generalnie nie odmawiam sobie niemal niczego, pod warunkiem, że jem niedozwolonych rzeczy bardzo mało, tzn zamiast duzego kawałka pizzy, zjem najmniejszy i zamiast popijac wielka szklanka coli popilam 2 lykami coli i wodą.
przez ostatni miesiąc udało mi się zrzucić 2 kg. zostało jeszcze 11 kg dużo pracy przede mną...
przyjmijcie mnie
__________________
65- 63,3- 62,3- 61,3- 59,9- 59,3- 58,0----> 52

cel I: 55kg

mż-wr
kamilon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:42   #239
olewonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 107
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Chodź , chodź do nas
olewonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:34   #240
karmiii
Rozeznanie
 
Avatar karmiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 598
Dot.: Chcesz schudnąć pzyłącz się o mnie!!!!Zapraszam wszystkie pulchne kobietki!!!!

Hej dziewczyny nie było mnie dwa dni ale diety się w miarę trzymałam Katesia chyba prosiła mnie o linki do kalorii dobre są:
*http://www.female.pl/tabela.php3
*http://www.*******/dietetyka/tabele_...,1488,0,0.html
*http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/

A tak w ogóle sunset trochę mnie wystraszyłaś z tą wagą bo ja mam elektroniczną i mam krzywą podłogę i też w każdym miejscu pokazuje inaczej gdzie najlepiej się ważyć?? Ale po tygodniu zważę się w tym samym miejscu co ostatnio to chyba zobaczę czy coś schudnę, jak myslicie?

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Witam kochane Tak jak mówiłam zaczynam dietkę od dziś. Zjadłam troszeczkę barszczyku białego i 1 bułkę z sałatą, rzodkiewką i koperkiem, mniam Na razie tyle.
Widzę że ładnie zaczynasz
a ja dziś się skusiłam na kawałek kopca kreta, nie wiecie ile on może mieć kalorii? zjadłam prawie 100gram wiec dosyć dużo

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego , że jedno piwo ma tyle kalorii Weszło 1 duże i 4 małe , ale za to wytańczyłam się za wszystkie czasy
Sądzę że bilans kalorii wyszedł na minus opłaca się chodzić do klubów na piwko tylko moi znajomi zawsze później chodzą na kebaba i nie zawsze po kilku piwach jestem w stanie się powstrzymać
Jeszcze raz prośba do chocolate lemon o tabelkę miałybyśmy wiekszą motywację
karmiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.