Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 12:28   #3421
Shanyia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Atlanta
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Wspaniale No7
to jest nazwa firmy? A jeszcze jakieś?
Shanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 17:46   #3422
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Tak, to jest nazwa firmy, ale nie polecam. I inne dziewczyny chyba raczej tez. Chociaz podbno maja ze dwie dobre rzeczy. Wyjatek potwierdza regule.
Palmers zdaje sie jest angielska firma. Maja super balsamy, chociaz mi zapach nie odpowiada. A tak poza tym, to mozna sobie wpisac w Google nazwy firm, albo zapytanie o angielskie firmy i powinno znalezc.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 21:23   #3423
Shanyia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Atlanta
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Tak, to jest nazwa firmy, ale nie polecam. I inne dziewczyny chyba raczej tez. Chociaz podbno maja ze dwie dobre rzeczy. Wyjatek potwierdza regule.
Palmers zdaje sie jest angielska firma. Maja super balsamy, chociaz mi zapach nie odpowiada. A tak poza tym, to mozna sobie wpisac w Google nazwy firm, albo zapytanie o angielskie firmy i powinno znalezc.
właśnie jak wpisałam zapytanie o angieskie firmy to mi "wyskoczył" ten wątek na forum wizażu

Edytowane przez Shanyia
Czas edycji: 2009-10-15 o 21:26
Shanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 22:31   #3424
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
A tymczasem ja podeszlam drugi raz do mineralow Joppa. Przetestowalam podklad i musze stwierdzic, ze juz Loreal jest lepszy. Efekt podobny maja oba z tym, ze ten drugi przynajmniej trzyma mi sie na nosie. I chyba jednak dluzej wyglada dobrze na twarzy.
Pozostaje mi poszukac probek innych marek, bo bardzo mi sie podoba nakladanie takich kosmetykow-szybko i latwo.
doszlam do wnisku, ze joppa nie jest najlepsza, teraz bardzo lubie lauress i blusche, ale nadal testuje.

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Tak, to jest nazwa firmy, ale nie polecam. I inne dziewczyny chyba raczej tez. Chociaz podbno maja ze dwie dobre rzeczy. Wyjatek potwierdza regule.
Palmers zdaje sie jest angielska firma. Maja super balsamy, chociaz mi zapach nie odpowiada. A tak poza tym, to mozna sobie wpisac w Google nazwy firm, albo zapytanie o angielskie firmy i powinno znalezc.
Kocham zapach Palmersa, kapalam sie z oliwka dwie godzinki temu i nadal pachne jak kakao, pychotha
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 03:37   #3425
Shanyia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Atlanta
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

7sweety7

może Ty znasz jakieś inne angielskie firmy produkujące kosmetyki kolorowe?
__________________
/.\/.\|_ | `//.\|-|
Shanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 10:11   #3426
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Moje ulubione kosmetyki:

-Seria Burt's Bees (amerykanska), dostepna na ebay.co.uk w Debenhamsie i różnych ekologicznych sklepach. Sa to kosmetyki naturalne, szczególnie lubie Orange Essence Facial Cleanser, faktycznie myje twarz a popatrzcie sklad:

Vegetable glycerin, sunflower seed oil, orange oil, oat kernel protein, lanolin, vegetable oil & beta carotene, aloe barbadenis leaf juice, tocopherol (vitamin E), rosemary leaf oil, filtered water.

Niestety kosztuje 10 funtow za male opakowanie. Nieco ekonomiczniejszy wybor to Soap Bark and Chamomile Deep Cleansing Cream tej samej firmy ale on zawiera dosc duzo alkoholu (cetearyl alc.):

water, helianthus annuus (sunflower) seed oil, stearic acid, glycerin, cocos nucifera (coconut) oil, cetearyl alcohol, polysorbate 60, sodium borate, cetyl alcohol, silica, glucose, hamamelis virginiana (witch hazel) leaf extract, aloe barbadensis leaf extract, anthemis nobilis (chamomile) flower extract, echinacea angustifolia (coneflower) extract, quillaja saponaria (soap) bark extract, theobroma cacao (cocoa) seed butter, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, tocopherol, citrus medica limonum (lemon) peel oil, coriandrum sativum (cilantro) oil, artemisia dracunculus (tarragon) oil, lavandula hybrida (lavandin) oil, jasminum grandiflorum (jasmine) flower oil, xanthan gum, sucrose stearate, menthol, glucose oxidase, lactoperoxidase

-Simple (seria wyprodukowana dla bootsa). Tanie i dobre kosmetyki dla alergikow, lagodne kremy i zele bez mydla. To sie nadaje raczej dla osob mieszkajacych w UK, w Polsce sa na pewno odpowiedniki tych kosmetykow.

-Aussie Hair. Swietne odzywki do wlosow, szczegolnie Anti-frizz ktore wydobywaja loki z wlosow lekko kreconych (nadaja sie tez do prostych, wtedy wygladzaja).
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 13:18   #3427
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
doszlam do wnisku, ze joppa nie jest najlepsza, teraz bardzo lubie lauress i blusche, ale nadal testuje.
Z tych kosmetykow Joppa korektor bylby spoko, bo naprawde dobrze sie trzyma, ale nie da sie tego cholerstwa niczym zakryc.
Chce wyprobowac jeszcze jakies firmy, ale teraz juz zawsze bede prosic najpierw o probki. Szkoda, ze wnormalnych sklepach nie ma takich kosmetykow.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 14:37   #3428
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Shanyia Pokaż wiadomość
7sweety7

może Ty znasz jakieś inne angielskie firmy produkujące kosmetyki kolorowe?
www.boots.co.uk

szukaj a na pewno znajdziesz
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 16:18   #3429
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Na etykietach mozna znalezc info, gdzie zostaly wyprodukowane. Jesli np angielska firma zleca produkcje, ktora odbywa sie w innym kraju, najczesciej taka informacja tez znajduje sie na etykietach.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:20   #3430
xxhubabubaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A znacie jakies angielskie, dobre kosmetyki do pielęgnacji zniszczonych włosów? ;>
xxhubabubaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 21:43   #3431
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dla bardzo zniszczonych, to chyba najlepiej byloby kupic profesjonalne. Kazdy salon fryzjerski je ma.
Z Bootsowych ja sostatnio uzywam szamponu i odzywki Takiej:
http://www.boots.com/en/Charles-Wort...oo-75ml_14696/
Musze przyznac, ze po samym szamponie wlosy sa gladkie i miekkie. Tylko, ze moje nie sa jakos mocno zniszczone.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 09:54   #3432
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Dla bardzo zniszczonych, to chyba najlepiej byloby kupic profesjonalne. Kazdy salon fryzjerski je ma.
Z Bootsowych ja sostatnio uzywam szamponu i odzywki Takiej:
http://www.boots.com/en/Charles-Wort...oo-75ml_14696/
Musze przyznac, ze po samym szamponie wlosy sa gladkie i miekkie. Tylko, ze moje nie sa jakos mocno zniszczone.
Popieram, zdecydowanie lepiej inwestowac w dobre kosmetyki jesli wlosy sa bardzo zniszcone, jest mnsotwo dobrych produktow-w kazdym lepszym salonie ryzjerskim mozna je dostacja osobiscie uzywam Kerastase i jestemb zadowolona, ale wiem ze jest bardzo duzo roznych marek wartych uwagi, jak Matrix,itp...metoda prob i bledow...ja akurat mam juz od 2 lat caly czas Kerastase wiec nie bardzo zmieniam bo mi sluza, a poza tym u fryzjera staram sie zawsze kupic cos odpowiedniego, a oni dodaja mi rozne darmowe probiki odzywek, , doradza itd. moje wlosy sa cienkie i bez wiekszej objetosci, wiec wymagaja wiele pracy, a do tego oslabione, wiec lykam tez vitaminki
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 19:46   #3433
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

W Boots jest fajna promocja na cinie, a dokladniej:
KLIK

Byłam dziś i tak jakoś się skusiłam na tę paletkę cieni. Nie wiem jak z jakością cieni, bo mam je pierwszy raz, ale kolorki testowałam na dłoni i bardzo mi się podobają.
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 01:53   #3434
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Apsik dziękuje Ci kochana z całego serducha za polecenie mi kosmetyków Alpacin

Dokładnie od 11.10 używam szamponu z tej firmy i toniku do wcierania w skalp i są efekty Rosną mi nowe włoski Na razie mają około 7 minimetrów i są delikatne ale są zmniejszyła się mi też ilość wypadających włosów, na poduszcze znalazłam tylko kilka a po kąpieli nie zatkałam wylotu z wanny. Podczas czesania jeszcze dużo wylatuje ale już jest o niebo lepiej niż było miesiąc temu.


Justysia
ja włśnie szukam jakiejść niedrogiej i małej paletki z uniwersalnymi kolorkami na wyjazd na urlop (6 tyg w tym sylwester) i ta którą wkleiłaś wygląda ciekawie. Czy mogłabyś po przetestowaniu napisać czy kolory są intensywne?? Jak się trzymają powieki?? Czy przypadkiem oczy po nich nie szczypią?? Będę ogromnie wdzięczna
__________________
juz mnie tu nie ma
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 18:26   #3435
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Piwusia5 juz odpowiadam Ci na pytania, bo dzis testowalam zakupione cienie. Kolorki sa intensywne (raczej nie do codziennego makijazu tzn zalezy kto co lubi - ja wole "naturalny" makijaz). Cienie trzymaja sie na oczkach (moze troszke ta ich "pierwsza intensywnosc" tuz po pomalowaniu oka wyparowala na koniec dnia - tak mi sie zdawalo, choc kolezanki mowily, ze cienie sie trzymaja i same polecialy po paletki do boots'a),nie szczypaly po nich oczy i makijaz nie byl po kilku godzinach taki hmmm.... nie wiem jak to okreslic - rozmazany, rozmyty - mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi. Podsumowujac jestem zadowolona z cieni.
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:40   #3436
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez piwusia5 Pokaż wiadomość
Apsik dziękuje Ci kochana z całego serducha za polecenie mi kosmetyków Alpacin

Dokładnie od 11.10 używam szamponu z tej firmy i toniku do wcierania w skalp i są efekty Rosną mi nowe włoski Na razie mają około 7 minimetrów i są delikatne ale są zmniejszyła się mi też ilość wypadających włosów, na poduszcze znalazłam tylko kilka a po kąpieli nie zatkałam wylotu z wanny. Podczas czesania jeszcze dużo wylatuje ale już jest o niebo lepiej niż było miesiąc temu.
Bardzo się cieszę, że u Ciebie też działa skutecznie
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:14   #3437
janson
Raczkowanie
 
Avatar janson
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Wszedzie na wyspach na karzdej high street i w karzdym shopping centre znajduja sie sklepy typu dr. china herbs & Co., tam oferuja tradycyjna chinska medycyne i akupunkture, oraz ziola itd.

Czy ktoras z was korzystala z tych sklepow i ich oferty? Jesli tak, macie jakas rade na cos specjalnego? Co o tym uwarzacie?
janson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 17:47   #3438
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hey Kochane Wizazanki ,

Ktora z Was uzywa moze cieni do powiek Mac ??? Jesli tak to mam pytanie gdzie kupujecie i ktory sklep ma najlepsza oferte ?
Pozdrawiam
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 08:44   #3439
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziewczyny aktualnosci z bootsa-wydzasz £50 dostaniesz 1200 punktow w dniach 28/29 zalezy od rejonu i w odpowiednich godzinach,musicie sprawdzic na str bootsa jest tabelka-udanych zakupow

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez zanka86 Pokaż wiadomość
Hey Kochane Wizazanki ,

Ktora z Was uzywa moze cieni do powiek Mac ??? Jesli tak to mam pytanie gdzie kupujecie i ktory sklep ma najlepsza oferte ?
Pozdrawiam
kurcze ja nie pomoge bo jeszcze nie mam nic z MACA,ale wiem ze maja w house of frasier stoiska z macem
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 21:52   #3440
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja mam z MACa tylko puder prasowany i korektor-korektor bardzo fajny, puder rowiez, ale niestety zatyka troszke mi pory wiec skusilam sie na puder Cliqniue i nic mnie nie ztyka, takze ciezko mi ocenic MAC...kolory maja dosyc fajne, ale cenowo srednio
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 14:36   #3441
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zanka86 Pokaż wiadomość
Hey Kochane Wizazanki ,

Ktora z Was uzywa moze cieni do powiek Mac ??? Jesli tak to mam pytanie gdzie kupujecie i ktory sklep ma najlepsza oferte ?
Pozdrawiam
Masz na mysli sypkie pigmenty? Jesli tak to szkoda pieniedzy, polecam cienie sypkie BarryM, super jakosc za wiele nizsza cene.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:55   #3442
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Masz na mysli sypkie pigmenty? Jesli tak to szkoda pieniedzy, polecam cienie sypkie BarryM, super jakosc za wiele nizsza cene.
Zwykle cienie w kamieniu . Jakos sypkimi pigmentami nie potrafie sie obslugiwac Kobietki szukam podkladu kryjacego .... mialam prawie 2,5 Estee laude double wear ... powoli sie konczy i czas na zmiane
Czy ktoras w Was uzywala / uzywa tego podkladu GUERLAIN Parure Aqua Foundation? Bardzo prosze o opinie
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 16:43   #3443
gararetka
Raczkowanie
 
Avatar gararetka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 50
GG do gararetka
Question Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dawno tu nie zaglądałam a stron sporo przybyło muszę zarezerwować kilka wieczorów na nadrobienie zaległości.

A póki co mam pytanie:

Możecie polecić jakiś jak najbardziej naturalny szampon do włosów przetłuszczających się? Coś co ma krótki skład i jest przez Was sprawdzone.

Wszelkie sugestie mile widziane
gararetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:27   #3444
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

witam serdecznie.
skuszona wysmienitymi opiniami o serum z vitamina c z biochemii urody, chcialam takowe nabyc, jednak nie wysylaja za granice.
poszukujac jakowes alternatywy natknelam sie na to:

http://cgi.ebay.co.uk/30ml-10-Vitami...634e024b9#shId

sprzedawca prowadzi sklep z kosmetykami.
co o tym sadzicie, moze ktos mial stycznosc z tymi kosmetykami?
czy to co napisal sprzedawca jest wiarygodne, czy tylko wciskanie kitu. wiem opinie, na ogol pozytywne, ale jakos pewnosci nie mam

moze ktos wie?
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 17:48   #3445
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez gararetka Pokaż wiadomość
Dawno tu nie zaglądałam a stron sporo przybyło muszę zarezerwować kilka wieczorów na nadrobienie zaległości.

A póki co mam pytanie:

Możecie polecić jakiś jak najbardziej naturalny szampon do włosów przetłuszczających się? Coś co ma krótki skład i jest przez Was sprawdzone.

Wszelkie sugestie mile widziane
posiadam takowe wlosy. w dodatku farbowane i po ciazy. no dramat
ale szampon dziecka mnie uratowal
uzywam boots botanic, dla mnie rewelacja
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 21:57   #3446
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
witam serdecznie.
skuszona wysmienitymi opiniami o serum z vitamina c z biochemii urody, chcialam takowe nabyc, jednak nie wysylaja za granice.
poszukujac jakowes alternatywy natknelam sie na to:

http://cgi.ebay.co.uk/30ml-10-Vitami...634e024b9#shId

sprzedawca prowadzi sklep z kosmetykami.
co o tym sadzicie, moze ktos mial stycznosc z tymi kosmetykami?
czy to co napisal sprzedawca jest wiarygodne, czy tylko wciskanie kitu. wiem opinie, na ogol pozytywne, ale jakos pewnosci nie mam

moze ktos wie?
O tym konkretnym produkcie Ci nic nie podpowiem, ale ja sie nie boje kupowac na Ebayu. Kazdy sprzedawca raczej dba o opinie. Im wiecej negatywow, tym mniej nowych klientow i mniejsze zaufanie.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 07:26   #3447
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

katakumba a nie masz łupieżu po tym szamponie? Nie wysusza ci włosów?
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 22:10   #3448
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziekuje za odpowiedz. ja tez sie nie boje kupowac na ebayu!
choc dobre opinie nie oznaczaja wcale, ze cos nie jest falszywe, na przyklad.

chodzilo mi o ten konkretny produkt, pytalam, czy jest moze ktos, kto sprawdzil to na wlasnej skorze?
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 06:46   #3449
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Mozesz np w googlach wpisac nazwe tego produktu i rewievs. Ja tak szukam, jesli interesuje mnie opinia o jakims produkcie. Mozna trafic na inne fora i dowiedziec sie co nieco.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 07:03   #3450
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
katakumba a nie masz łupieżu po tym szamponie? Nie wysusza ci włosów?
nie
jedyne czego mi brakuje to odyzwki, ale dla niemowlat nie robia
uzywam akurat tego co mam podreka, ale sam szampon - rewelacja
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.