Nietrafione, głupie, badziewne prezenty - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 14:30   #271
Niewierna
Raczkowanie
 
Avatar Niewierna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: szafa
Wiadomości: 189
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Ja się muszę wypowiedzieć, muszę Bo ja takich prezentów dostałam sporo

Z ważniejszych nietrafionych prezentów:
- kolczyki dyndające z bursztynem - noszę tylko wkrętki, nie trudno zauważyć było
- kolczyki w kształcie serduszek, kolczyki w kształcie kwiatuszków, takie w sam raz dla ośmiolatki, a nie baby po 20
- błoto - jestem alergiczką więc kosmetyki wolę kupować sama, zresztą nie mam wanny, a ona wiedziała
- świeczki, masę świeczek, których nigdy nie zapalam, lądują w szafie
- paskudną różową pidżamę z owcą, w dodatku za dużą
- pierścionek z komisu:/
- kalkulator na komunię, taki bardzo zwykły i jeszcze wtedy dostałam sukienkę, w której poszłam na bal przebierańców, bo na nic się innego nie nadawała
- maskotkę pokemona - paskuda

to te, które bardziej mi w pamięci utkwiły
__________________
Zarezerwowany dla mnie. Pachnący tylko mną. Nie szuka innej.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200808313538.html

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120602060120.html


PS. zaczynam chudnąć!
Jest: 53,5 kg
Marzę o 48 kg
Niewierna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:59   #272
DiamondGloss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Najgorsze prezenty:
- czarownica z Zakopanego,
- ręcznie robiona maska.

Oczywiście miały być miłe, ale nie umiem się cieszyć z paskudztw nawet jeśli są podarowane prosto z serca. Czarownicę dostałam od taty gdy byłam mała. Maskę trzymałam głęboko w szafie, a w końcu się jej pozbyłam, chociaż nie wypada.
DiamondGloss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 17:14   #273
Agnesik_
Raczkowanie
 
Avatar Agnesik_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 136
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Najbardziej nieudane prezenty które dostałam? Pff...większości wolałabym nie pamiętać..i nie pamiętam. Ale taki najgorszy to plakat Maćka Zakościelnego..ughh! plakat A3 który już 5 rok zagraca mi szafę...najprościej było by go sru do kosza...ale on jest oprawiony w ramkę...A ja go tak nie znoszę ( i plakatu i osoby na nim ). Co było jeszcze...bluzka o 3 rozmiary za duża. Filmy...nie znoszę dostawać filmów i książek..to takie nażucanie zdania...rozumiem, ulubiony film, pisarz...ale tak to nie bardzo. No i to chyba na tyle
Agnesik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 10:22   #274
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

a ja nie zapomnę kiedy moja ciocia kupiła mi perfumy pod choinkę o wdzięcznej nazwie Jedore .... żeby było ciekawie,mój tato znał mój gust i jako prezent wybrał mi Addicta na SZCZĘŚCIE oryginalnego..
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 11:48   #275
nekta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 226
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez Niewierna Pokaż wiadomość
Ja się muszę wypowiedzieć, muszę Bo ja takich prezentów dostałam sporo

Z ważniejszych nietrafionych prezentów:
- kolczyki dyndające z bursztynem - noszę tylko wkrętki, nie trudno zauważyć było
- kolczyki w kształcie serduszek, kolczyki w kształcie kwiatuszków, takie w sam raz dla ośmiolatki, a nie baby po 20
- błoto - jestem alergiczką więc kosmetyki wolę kupować sama, zresztą nie mam wanny, a ona wiedziała
- świeczki, masę świeczek, których nigdy nie zapalam, lądują w szafie
- paskudną różową pidżamę z owcą, w dodatku za dużą
- pierścionek z komisu:/
- kalkulator na komunię, taki bardzo zwykły i jeszcze wtedy dostałam sukienkę, w której poszłam na bal przebierańców, bo na nic się innego nie nadawała
- maskotkę pokemona - paskuda

to te, które bardziej mi w pamięci utkwiły
O rany, to faktycznie porażka
Ja dostałam kiedyś od dziewczyny, która była moją przyjaciółką, wtedy jeszcze też - takie podpouri (to chyba tak się pisze) w pudełku plastikowym i kadzidełka. Kadzidełek nie znoszę po prostu, uciekam z miejsc, gdzie one się palą, a z tymi pachnącymi płatkami kwiatków nie wiedziałam co zrobić i chyba z 5 lat leżały w szafce. W końcu znalazłam dla nich zastosowanie - przyniosłam do pracy i służą do dekoracji witryn sklepowych
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
nekta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 10:07   #276
trzy_zyczenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Ja kiedyś na święta dostałam od mojej babci rajstopki, takie zwykłe, cienkie beżowe. Były bez opakowania i miały oczko na jednej nodze. Później okazało się, że te same rajstopki kilka tygodni wcześniej zostawiła u babci moja mama bo się podarły i zapomniała wyrzucić. To było wiele lat temu ale do dziś został jakiś niesmak. I nie jest to kwestia zasobności portfela, bo moja babcia naprawdę nie ma z tym problemu. Byłoby mi dużo milej gdyby np. ugotowała albo upiekła coś o czym wie że bardzo lubię - specjalnie dla mnie.

Ja sama do prezentów podchodzę bardzo emocjonalnie, nigdy nie daję nic tylko po to żeby dać i uwielbiam czuć, że obdarowana osoba cieszy się z tego co dostała.

Cytat:
Napisane przez kora777 Pokaż wiadomość
mysle, że mylicie złe prezenty z dobrymi chęciami ... zły prezent to uzywana rzecz, w ewidentnie złym rozmiarze, złosliwa np kot komuś uczulonemu.
dobre chęci to w przypadku wielu osób (bez gustu) przyniesienie czegokolwiek i pamięć... niechby to był nawet różowy długopis!!!
Sorry, ale po pierwsze żeby znaleźć udany prezent wcale nie potrzeba wybitnego gustu, tylko trochę pomyślunku, a po drugie byle jaki i kupiony na odpi....prz prezent boli dużo bardziej niż kiedy się nic nie dostanie.

Poza wyżej wspomnianymi rajstopkami z oczkiem, najgorsze prezenty jakie kiedykolwiek dostałam to:
- cała sterta maskotek - serdecznie nie znoszę takich rzeczy
- wazon w kształcie hm... łabędzia w kolorze niebiesko-perłowym
- różne dziwne ubrania (jako zbuntowana nastolatka nosiłam się wtedy na czarno, a moja mama na siłę próbowała mnie ugrzecznić)
- długie kolczyki z symilkami (podejrzewam, że był to prezent przechodni, bo wtedy nawet jeszcze dziurek w uszach nie miałam)
- sztuczne kwiaty

Trochę się rozpisałam, ale dodam jeszcze że w Hiszpanii jest zwyczaj dawania prezentów z paragonem (nikogo to nie szokuje), wtedy zawsze można iść i wymienić na inny rozmiar, kolor czy w ogóle coś innego. Nawet istnieje słowo descambiar które stosuje się właśnie do tego typu wymian. Choć jego poprawność językowa jest dośc dyskusyjna

Edytowane przez trzy_zyczenia
Czas edycji: 2009-11-06 o 10:16 Powód: dopisek
trzy_zyczenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 14:24   #277
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

- filiżanki i spodki - wyglądają jak te na wagę. Poleciały na ogródek.
- piżama targowa 100% poliestru - bardzo się w tym pocę
- szampon i odżywka do włosów suchych, a ja mam przetłuszczające się. Osoba dająca prezent wie jakie mam włosy.
- podróbki perfum
- taca z melaminy na rocznicę ślubu
- barszczówki
- talerz z gipsu na owoce
- encyklopedia pod choinkę od teściów - byliśmy 2 miesiące po ślubie jak ją dostaliśmy. Od tej pory sami kupujemy prezenty i zanosimy teściom, żeby nam je potem dali.
- kurczak i 10 jajek - dostałam to w latach 80-tych

Nietrafione prezenty dla mojej córki:
- spleśniała bluzka od chrzestnej - podejrzewam, że ubranko leżało po jej starszej córce.
- śpioszki na 62 cm, a córka miała wtedy 6 miesięcy. Dostała jej od chrzestnej, która miała już jedno dziecko, a drugie w drodze.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 14:50   #278
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

nietrafione prezenty...trochę ich było
-biżuteria, zwłaszcza kolczyki, zupełnie nie z mojej bajki (albo wkrętki jak dla małej dziewczynki albo jakieś długie zwisy a la Dynastia)
-świeczki (sporo tego mam, leżą i się kurzą)
-pudełko pozytywka na biżuterię (tandeta straszna)
-popielniczka (nie palę)
-zielona długa aksamitna sukienka od teściowej ( z dekoltem do pępka, szok)
-zestawy kosmetyczne typu dezodorant i balsam, żel pod prysznic itp (nie lubię dostawac kosmetyków, cała rodzina o tym wie)
-dwie szklane ramki ze sklepu wszystko po 4 złote
-wkładki do butów za duże o dwa numery
-wszelkie prezenty dla domu (patelnie, szklanki, garnki...dlaczego pani domu zwykle jest tymi rzeczami obdarowywana a pan domu nie? są praktyczne, owszem ale chyba sama wiem co mi jest potrzebne w kuchni)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 21:27   #279
Serena125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 67
GG do Serena125
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

najlepsza to była moja babcia: dostałam na gwiazdkę podpaski Naturella, skarpety sięgające mi do połowy łydki i rozkładaną siekierkę (coś jak scyzoryk)
Serena125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 21:40   #280
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Cytat:
Napisane przez Serena125 Pokaż wiadomość
najlepsza to była moja babcia: dostałam na gwiazdkę podpaski Naturella, skarpety sięgające mi do połowy łydki i rozkładaną siekierkę (coś jak scyzoryk)

: hahaha:

nie usnę spokojnie
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 22:15   #281
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Cytat:
Napisane przez Serena125 Pokaż wiadomość
najlepsza to była moja babcia: dostałam na gwiazdkę podpaski Naturella, skarpety sięgające mi do połowy łydki i rozkładaną siekierkę (coś jak scyzoryk)
podpaski to nic przy tym scyzoryku;D
teraz mozesz sie pobawic w mac gajwera xD
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 10:22   #282
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Dostałam kiedyś z okazji urodzin od dziewczyny, która się uważała za moją największą przyjaciółkę wodę toaletową... która była już w 1/4 zużyta i bez nakrętki i pudełka. Bo jej się nie podobała...

Kosztowała może 10zł, co było widać (ale to nie jest nawet aż tak istotne).
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię

Edytowane przez BrigitteBardot
Czas edycji: 2009-11-11 o 10:23
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 13:19   #283
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość

I uwaga HIT:
Na mikołajki dostałam od niego....
"Śpiewające gówno", a może raczej grający klozet
Jakby to opisać..Plastikowa miniaturka kibla, kiedy podnosi się klape ukazuje się uśmiechnięta kupa, która podskakuje a z kibla wydobywa sie muzyka
Poryczałam się ze śmiechu!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 13:50   #284
Serena125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 67
GG do Serena125
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Poryczałam się ze śmiechu!
hahahaha ja tak samo
Serena125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 21:54   #285
nick_OLA
Raczkowanie
 
Avatar nick_OLA
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 358
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

*od chrzestnego - od którego przez całe 24 lata dostałam może ze dwa prezenty? pamiętam że kiedyś przyjechał do nas przed Bożym Narodzeniem ... podarował mi torebkę cukierków i Mikołajów czekoladowych (może z 10 lat miałam a że do szczęścia niewiele mi trzeba - no i to tak nie często spotykany gest ze strony wujka - ucieszyłam się ) a On ... kazał mi rozdzielić te smakołyki na trzy równe części - tak żeby starczyło dla mnie i jego 2ki dzieci ja normalnie szok ostatecznie przypadły mi dwa Mikołaje i 5 cukierków - szał nie

albo ten sam wujaszek - tekst przed Komunią Św ... "A co chciałabyś dostać na Komunię? <dodam, że wuj problemów z pieniędzmi nie miał>" ... ja chwilka namysłu i mówię: "Rower górski" ... a on do mnie "Mogę Ci kupić jedynie składaka albo skromnego pieniążka bo nie mam kasy" kochany wujek

*babcia co roku na Gwiazdkę ten sam zestaw: połamana czekolada i garść orzechów laskowych kochanieńka Babunia

*Brat ostatnio na urodziny - dał mi czekoladę za 2 złote i życzenia: "wszystkiego najlepszego" dodam iż brat lat 31, pracujący, ustawiony dla którego za prezentami nieraz się nabiegam aby sprawić mu radość (co zawsze się udaje) ... widać on niekoniecznie mi sprawiać radość pragnie - a wie że cieszą mni najmniejsze drobiazgi - choćby zeszyt byłby lepszy niż ta czekolada kochaniutki braciszek
__________________
Masz ręce, aby dawać
Serce, aby kochać
I ramiona, które są dokładnie tak długie
Byś zdołał nimi drugiego obejmować


Phil Bosmans

Edytowane przez nick_OLA
Czas edycji: 2009-11-11 o 21:56
nick_OLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 22:02   #286
shopaholic
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 688
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

uwielbiam jak ktoś się cieszy z prezentu, a sama nigdy nie jestem zadowolona. Ciężko trafić w mój gust i potrzeby. Poczynając od garderoby, która nigdy nie została założona, po kosmetyki, czy biżuterie.
__________________
Mieć pasję to klucz do sukcesu.
Zakupom na dzień dzisiejszy mówię zdecydowane ...może.
shopaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 12:39   #287
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

ja latalam za czyms konkretnym, przydatnym na mikolajki klasowe a dostalam jakas plastikowa maske indianina. moze smieszne ale nienawidze prezentow ktore sa tylko "na raz" a potem sie kurza. wyrzucilam
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 13:01   #288
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nietrafione prezenty...trochę ich było
-biżuteria, zwłaszcza kolczyki, zupełnie nie z mojej bajki (albo wkrętki jak dla małej dziewczynki albo jakieś długie zwisy a la Dynastia)
-świeczki (sporo tego mam, leżą i się kurzą)
-pudełko pozytywka na biżuterię (tandeta straszna)
-popielniczka (nie palę)
-zielona długa aksamitna sukienka od teściowej ( z dekoltem do pępka, szok)
-zestawy kosmetyczne typu dezodorant i balsam, żel pod prysznic itp (nie lubię dostawac kosmetyków, cała rodzina o tym wie)
-dwie szklane ramki ze sklepu wszystko po 4 złote
-wkładki do butów za duże o dwa numery
-wszelkie prezenty dla domu (patelnie, szklanki, garnki...dlaczego pani domu zwykle jest tymi rzeczami obdarowywana a pan domu nie? są praktyczne, owszem ale chyba sama wiem co mi jest potrzebne w kuchni)

padłam.
__________________
17
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 13:36   #289
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Pora na moją tegoroczną listę:
* latarka
* plastikowa podstawka na 4szczoteczki i pastę plus kubek z hello kitty pominę fakt, że mieszkam tylko z Tż i mamy 2 szczoteczki, jakaś aluzja co do powiększenia rodziny
* do kompletu na przyssawkę jakby wspinający się ludzik na plecach ma kieszonkę na gąbkę, szczotkę, wygląda jawk dla mnie makabrycznie, na mikołajki spodziewam się korka do wanny tego samobójcę, co łańcuszek ma przytwierdzony do szyjki, albo korek w kształcie wystającej ręki skąd takie makabryczne pomysły rodzą się w popapranych głowach
* gazetownik nawet spoko z wikliny, tylko, że ja gazet nie kupuję
* zestaw kosmetyków missy, zapach nie nadający się nawet jako odświeżacz do toalety, jak to zwykłam używać nietrafionych perfum
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 14:25   #290
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
Chyba cie przebije, dostałam identyczną czaronicę (taką wielką o szerokości ok metr, jakis czas wisiała na ścianie i sie kurzyła) i też mi sie smutno zrobiło. Tyle że to były moje 18 urodziny i był to składkowy prezent od najbliższych przyjaciół jako że My zawsze robiliśmy składki na wszystkie prezenty (składki zawsze były tej samej wysokości). A jako uzasadnienie usłyszałam coś w stylu: " śmieszna no nie, nikt nie miał pomysłu co kupic, bo od pomysłów to jesteś ty. A głupio było sie ciebie spytac no nie".
mmm, przypomnial mi sie prezent od moich przyjaciol na 18. sedes. no po kij mi to. stoi w garazu na dzialce. smutno mi sie zrobilo jak go "dostalam" (i do tego paskudna kartke z ich wydrukowanymi zdjeciami, pomazana jak lecialo markerem - wyrzucilam.) przykre dlatego, ze no tez jestem takim ogarniaczem i zawsze ogarniam cos konkret, wszyscy byli zadowoleni (mojej przyjaciolce tez zrobilam recznie kartke taka a3, tez byly wydrukowane zdjecia ale nie pomazalam jej o tak po prostu tylko na pierwszej stronie ja narysowalam, a rysowac nienawidze i wyszla swietnie) no tego... chcialam sobie ulzyc, tak mi sie przypomnialo.
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 21:56   #291
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Moje najgorsze prezenty:
*Mikołaj który śpiewa....
*rajstopy z biedronki
*napoczęte kamyczki z biedronki za 2 zł...
*taka siateczka to krojenia warzyw
*tandetna opaska do włosów
*piżama w łosie za duża o 4 numery
*figurki ze sklepu wszystko po 5
*but z ceramiki :/
*łysa lalka Barbie to z dzieciństwa, bo jej już w pudełku włosy odpadły jakas podróba chińska
*perfumy podróby
*na urodziny (akurat wypadały na wielkanoc) dostałam jedno małe jejeczko czekoladowe od ciotki
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 22:07   #292
martynatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 35
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

hahahahah ;D gruszka do lewatywy i spiewajacy klozet to moi mistrzowie ;D

swoją drogą.. dostałam od przyjaciół zestaw suszków i świeczek (niebieskie jak mój pokój, owszem pasujące, ale ja nigdy nie posiadałam świeczki i w życiu nie marzyłam o świeczce) z tekstem : 'żeby Twój pokój stał sie bardziej damski'
właściwie nie był to nieudany prezent, bo wiem, że to było dla mojego dobra ( jestem kibicką klubu piłkarskiego i sporo u mnie gadżetów klubowych) ale tekst mogli sobie podarować ;P
drugi 'super' prezent to szaliczek+ rekawiczki z tesco, z metka i napisem dla dziewczynek do 13 lat ( na 17 urodziny) w przekozacko slodkim rózowniutkim, oczoje**nym kolorku. nienawidze różowego ;P
martynatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:43   #293
przekupka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

mój najgorszy prezent na mikołajki- mała choinka, która świeci jak się ja podłączy w samochodzie :| bezsens kompletny. tym bardziej, że to była podstawówka i nie wiedziałam nawet gdzie jest sprzęgło w aucie a co dopiero jeździć z choinką.
przekupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:53   #294
natalosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

ja też dostałam mnóstwo w życiu prezentów w stylu:
-próbki perfum jakiś podrobionych,
-maskotki obleśne,
-figurki,
-przeterminowane słodycze,
-targowiskowe ciuszki najgorsze jakie można było kupić - już wolę dostać bawełniany podkoszulek niż jakąś wydekoltowaną dziwerską bluzkę w jaskraworóżowym kolorze,
-aparat popsuty - jak na moje oko cena ok.10 zł
-atlas prehistorii - jestem typowym ścisłowcem
-wszelkie dodatki gazetowe
-mój hit - herbatka ciążowa - na 2 trymestr a moja siostra dostała na 3 trymestr ;] (dodam że miałam jakieś 16 lat siostra 14 i byłyśmy grzecznymi dziewczynami, nie planowałyśmy zajścia w ciążę -->> ciocia chyba w sklepie nie przeczytała co jest napisane na pudełku)
-biżuteria droga ale kompletnie nie w moim guście
-na mikołajki klasowe dostałam filiżankę (?) dałam mamie :P
-na dzień kobiet chłopaki z klasy dali wszystkim dziewczynom prezerwatywy ;| a cała reszta dziewczyn ze szkoły chodziła z kwiatkami a my takie speszone..
tyle sobie przypomniałam :P
natalosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 21:13   #295
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Jeden z najgorszych prezentów dostałam na imieniny w tym roku od babci TŻ... słuchajcie, otwieram prezent (zresztą zupełnie niespodziewany!), a tam moim oczom ukazuje się....

... wielka, niebieska, koszula nocna w kwiatki. Do ziemi! W rozmiarze XXL!

Byłam w szoku przez najbliższe pół godziny. Zresztą do tej pory jestem w szoku! Mój TŻ nie mógł się uspokoić ze śmiechu i zdążył wydukać tylko: będziesz miała na naszą noc poślubną! i dalej tarzał się po ziemi.

Bardzo lubię babcię TŻa, ale teraz z przestrachem wyczekuję świąt i wszelkich okazji.

Naprawdę jestem w szoku, że mogła w ogóle pomyśleć, że taka koszula jest dla mnie. Że mi się spodoba. Że ją włożę. Albo coś.

Jezu.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 21:54   #296
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jeden z najgorszych prezentów dostałam na imieniny w tym roku od babci TŻ... słuchajcie, otwieram prezent (zresztą zupełnie niespodziewany!), a tam moim oczom ukazuje się....

... wielka, niebieska, koszula nocna w kwiatki. Do ziemi! W rozmiarze XXL!

Byłam w szoku przez najbliższe pół godziny. Zresztą do tej pory jestem w szoku! Mój TŻ nie mógł się uspokoić ze śmiechu i zdążył wydukać tylko: będziesz miała na naszą noc poślubną! i dalej tarzał się po ziemi.

Bardzo lubię babcię TŻa, ale teraz z przestrachem wyczekuję świąt i wszelkich okazji.

Naprawdę jestem w szoku, że mogła w ogóle pomyśleć, że taka koszula jest dla mnie. Że mi się spodoba. Że ją włożę. Albo coś.

Jezu.
idealna na noc poślubną oraz na mroźne zimowe noce

naprawdę jestem ciekawa co dostaneisz w tym roku pochwal się, proszę
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 22:06   #297
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez gburiavonfuria Pokaż wiadomość
mmm, przypomnial mi sie prezent od moich przyjaciol na 18. sedes. no po kij mi to. stoi w garazu na dzialce. smutno mi sie zrobilo jak go "dostalam" (i do tego paskudna kartke z ich wydrukowanymi zdjeciami, pomazana jak lecialo markerem - wyrzucilam.) przykre dlatego, ze no tez jestem takim ogarniaczem i zawsze ogarniam cos konkret, wszyscy byli zadowoleni (mojej przyjaciolce tez zrobilam recznie kartke taka a3, tez byly wydrukowane zdjecia ale nie pomazalam jej o tak po prostu tylko na pierwszej stronie ja narysowalam, a rysowac nienawidze i wyszla swietnie) no tego... chcialam sobie ulzyc, tak mi sie przypomnialo.

Prawdziwy sedes??
To oni w pewnym sensie przebili mojego ex, bo on dal mi sztuczny

No ale po co oni Ci go kupili?:/ Tak dla jaj? Co oni nie normalni? Jak Ci go dali? Co powiedzieli wtedy?
Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jeden z najgorszych prezentów dostałam na imieniny w tym roku od babci TŻ... słuchajcie, otwieram prezent (zresztą zupełnie niespodziewany!), a tam moim oczom ukazuje się....

... wielka, niebieska, koszula nocna w kwiatki. Do ziemi! W rozmiarze XXL!

Byłam w szoku przez najbliższe pół godziny. Zresztą do tej pory jestem w szoku! Mój TŻ nie mógł się uspokoić ze śmiechu i zdążył wydukać tylko: będziesz miała na naszą noc poślubną! i dalej tarzał się po ziemi.

Bardzo lubię babcię TŻa, ale teraz z przestrachem wyczekuję świąt i wszelkich okazji.

Naprawdę jestem w szoku, że mogła w ogóle pomyśleć, że taka koszula jest dla mnie. Że mi się spodoba. Że ją włożę. Albo coś.

Jezu.



DObre, może babcia pomyslala, że to normalne, że kobiety spia w takich bawelnianych koszulach A większa żeby było wygodniej, dawniej sie chyba tak spało, bo starsze kobiety czesto tak robią, więc ona może myślała, że wszytskie?
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 22:26   #298
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość

Prawdziwy sedes??
To oni w pewnym sensie przebili mojego ex, bo on dal mi sztuczny

No ale po co oni Ci go kupili?:/ Tak dla jaj? Co oni nie normalni? Jak Ci go dali? Co powiedzieli wtedy?
dla jaj. impreza byla na dzialce wiec ktorys z rodzicow przywiozl to to, powiedzieli przy wreczaniu ze to na moje wieczne klopoty zwiazane z zaladkiem i nerkami tekst akurat byl adekwatny, ale prezent mega niepotrzebny
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 22:40   #299
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez gburiavonfuria Pokaż wiadomość
dla jaj. impreza byla na dzialce wiec ktorys z rodzicow przywiozl to to, powiedzieli przy wreczaniu ze to na moje wieczne klopoty zwiazane z zaladkiem i nerkami tekst akurat byl adekwatny, ale prezent mega niepotrzebny
Bez sensu.
Ja bym się wstydziła komuś dac taki prezent...
A juz na pewno tylko to i jakąś brzydką kartkę..No kurcze co innego jakby to był taki smieszny dodatek, albo chociaż bukiet kwiatów tego tego kupili
Aż wstyd sie przyznac rodzicom co sie dostało.
Moja mama wkurzyłaby sie gdyby wyprawiła mi impreze, starałybyśmy się, a ja za to dostałabym kibel:/

Współczuje Ci, mi też zrobiłoby się przykro chyba troche


NO ale może kiedyś będzie miała swój dom/mieszkanie i klop się przyda. Zawsze troche kasy zostanie w kieszeni, a oni zobaczą do czego taki prezent jest...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 01:26   #300
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Dwa rozmiary za maly pas do ponczoch od eksa (xs zamiast m) Wiedzialam, ze dostane i chcialam dostac, bardzo ladby wybral, tylko wlasnie ten rozmiar (chociaz oczywiscie mowilam w jakim to ma byc)
Ide sobie do lazienki to zalozyc no i qrde jakies to obcisle strasznie, patrze na metke i zalamka. Nie zeby mnie to wszystko dobilo i stracilam apetyt na dwa dni.. (chociaz z 2 strony ucieszylo, ze wzial to o reki i pomyslal ze to na moje biodra akurat )
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-12 11:57:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.