Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-10, 13:24   #661
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wyrażenie zdania.
Pewnie na dniach pójdę ją przymierzyć i się okaże czy ją wybiorę
Jesli bym się na nią zdecydowała to gorset chce bardziej zabudować, albo całkiem go przerobić.
Się zobaczy, ogólnie to mało sukien mi się podoba, i mam nie lada problem
powodzenia
po sobie wiem, ze to co sobie upatrzymy nei zawsze nam pasuje lub nie czujemy sie w tym dobrze
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Witam w klubie. Ja mam coś 167 cm i ważę 50 kg więc też nie mam na czym siedzieć ani czym oddychać Ja chyba zdecyduję się na White One 414 - zakryje kościste ramiona i podkreśli szczupłą talię. A jak nie to będę ją przerabiać
W każdym Ty razie wyglądasz oszałamiająco
zazdroszczę Wam dziewczyny takich wag, eh....
Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze pytanie do wszystkich mężatek i przyszłych Panien młodych. Powiedzcie mi proszę: Jak wytrzymałyście wesele i ślub w sukni? Bo ja obojętnie jaką suknię mierzyłam to było mi w niej bardzo ciasno - oczywiście po spięciu mnie szpilkami bo przez moją chudość żadna nie pasowała bez podpinania . W zasadzie nie mogłam wziąć swobodnego, głębokiego oddechu. A wiadomo jak jest w dzień ślubu, stres itp. więc skrępowane ruch i brak możliwości wzięcia oddechu jeszzcez bardziej stresuje. Czy może ja przesadzam? Jak to jest w praktyce ? Zwłaszzcza jeśli chodzi o te gorsetowe suknie? Czy da się w nich oddychać?
w mojej się da, musi byc dopasowana do Ciebie, a nie, jak opisujesz Ty wpasowywałaś sie w suknię spinajac ją, bo była za duża. Myślę, że dobrze dobrana suknia by Ci nie przeszkadzała
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 13:30   #662
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze pytanie do wszystkich mężatek i przyszłych Panien młodych. Powiedzcie mi proszę: Jak wytrzymałyście wesele i ślub w sukni? Bo ja obojętnie jaką suknię mierzyłam to było mi w niej bardzo ciasno - oczywiście po spięciu mnie szpilkami bo przez moją chudość żadna nie pasowała bez podpinania . W zasadzie nie mogłam wziąć swobodnego, głębokiego oddechu. A wiadomo jak jest w dzień ślubu, stres itp. więc skrępowane ruch i brak możliwości wzięcia oddechu jeszzcez bardziej stresuje. Czy może ja przesadzam? Jak to jest w praktyce ? Zwłaszzcza jeśli chodzi o te gorsetowe suknie? Czy da się w nich oddychać?
W sukni ślubnej to nie wiem ale miałam wiele sukien gorsetowych i to w nich czuje się najlepiej bo super trzymają to co mają trzymać. A tego ucisku nawet nie czuć myśle że się przyzwyczaisz. Ja wole być ściśnięta mocno niż za luźno.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:05   #663
nieposkromionaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
Mój faworyt, możliwe ze będzie moja
Co o niej myślicie?


Załącznik 2702306
A mnie sie podoba Szukam czegoś w podobnym stylu Koniecznie koronkowego, prześwitującego gorsetu Tylko chyba z golfem, lub jakąś stójką, żeby nie było za dużo golizny Natomiast jeśli chodzi o dół, to raczej nie chcę sukienki rozszerzanej od pasa w dół, tylko czegoś dopasowanego na bidrach, szerszego ku dołowi... w stylu tzw "rybki"
nieposkromionaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 21:29   #664
AntenkA86
Rozeznanie
 
Avatar AntenkA86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Błękitna Chmurka
Wiadomości: 543
GG do AntenkA86
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

nieposkromionaa ciesz się, że chociaż Tobie się podoba
Byłam dzisiaj mierzyć suknie o podobnym kroju, taki sam dół, tylko góra zabudowana całkiem, i była to suknia balowa w kolorze turkusowym, moją będe mogła dopiero w styczniu przymierzyć a już bym chciała.
Na szczęście nie poszerza bioder, a tego się bałam; nie skraca nóg, nie jest za bardzo rozłożysta i nie wyglądam w niej jakbym miała zaraz odlecieć.
Jest idealna , mój Tż jest ode mnie wyższy tylko o jakieś 7cm, dlatego nie chce przy nim wyglądać tak rozłożyście, a to leciutkie marszczenie na biodrach(na żywo jest dużo dużo mniejsze) tak wszystko zbiera do kupy i fajnie to wygląda.
Koronkę na gorsecie zrobię bardziej kryjącą.
I cena korzystna to na plus.
fatal21 dzięki , kupuje, ale mogę ją dowolnie poprzerabiać według własnego uznania

To sobie posłodziłam
__________________
21.08.2010
"
Ślubuję Ci miłość..."




Edytowane przez AntenkA86
Czas edycji: 2009-12-10 o 21:31
AntenkA86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 18:15   #665
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
I wiecie co jest najśmieszniejsze? Szukałam czegoś całkiem innego. Po pierwsze chciałam suknię muślinową, z ramiączkami - byle nie gorsetowa, no i skromną bez falban i innych zbędnych ozdobników... Ale kiedy tak je przymierzałam to wyglądałam fatalnie. Jestem bardzo chuda... 163 cm i 43 kg ... kości mi wystawały i wyglądałam bardzo smukło. Carrera nie była kompletnie w moim stylu, ale kiedy ją przymierzyłam oniemiałam - po prostu wiedziałam, że to jest ta właśnie suknia.
Mialam identycznie. Chcialam muslinowa, zwiewna suknie, a kupilam koronkowa rybke (to byla jedyna rybka, ktora przymierzylam i w ogole ostatnia suknia z mierzonych, ktora mialam na sobie, w ostatnim salonie, ktory odwiedzilam). W tych zwiewnych wygladalam ladnie, ale troche jak mala dziewczynka idaca do komunii, tylko mi wianka brakowalo

Wklejam wam tutaj zdjecia, bo wczesniej chyba umiescilam je tylko w majowych pannach mlodych

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2009-12-11 o 18:19
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:21   #666
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Rocki piekna wyglądasz oszałamiająco! Idealnie dopasowana do twojej figury Mnie to się zawsze koronkowe podobały

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość

zazdroszczę Wam dziewczyny takich wag, eh....
Nie do konca jest czego zazdroscic. Ja bym chciala troche przytyc a pewnie przed slubem jeszcze schudne z powodu stresu
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 10:24   #667
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Prosze, przestan rocki Nastepne fala watpliwosci...:crazy :

edit: No dobra, poddaje sie, napisz mi gdzie (desirer?) i za ile kupilas te suknie, jak bede w Warszawie, to przejde sie przymierzyc, ale tylko po to zeby sie przekonac, ze w Bagdadzie wygladam lepiej.

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2009-12-12 o 10:53
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 14:11   #668
nieposkromionaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Rocki ślicznie wyglądasz
nieposkromionaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 18:14   #669
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Rocki piekna wyglądasz oszałamiająco! Idealnie dopasowana do twojej figury Mnie to się zawsze koronkowe podobały

Cytat:
Napisane przez nieposkromionaa Pokaż wiadomość
Rocki ślicznie wyglądasz
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Prosze, przestan rocki Nastepne fala watpliwosci...:crazy :

edit: No dobra, poddaje sie, napisz mi gdzie (desirer?) i za ile kupilas te suknie, jak bede w Warszawie, to przejde sie przymierzyc, ale tylko po to zeby sie przekonac, ze w Bagdadzie wygladam lepiej.
Dzieki dziewczyny, ostatnio mialam tego dola sukienkowego, ale po waszych komentarzach nawet nie mysle o zamianie


Woda sodowa, na szczescie musisz zostac ze swoim pieknym bagdadem, bo moj alcor to kolekcja 2009 i raczej nie da sie juz go nigdzie przymierzyc
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 18:28   #670
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez rocki
woda sodowa, na szczescie musisz zostac ze swoim pieknym bagdadem, bo moj alcor to kolekcja 2009 i raczej nie da sie juz go nigdzie przymierzyc
A moj Bagdad to 2008, a i tak na mnie czekal , no to jednak dochodze do wniosku, ze to chyba przeznaczenie bylo
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 18:57   #671
capricorno
Raczkowanie
 
Avatar capricorno
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 242
GG do capricorno
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny ja również już wybrałam i to Carrere.

I wiecie co jest najśmieszniejsze? Szukałam czegoś całkiem innego. Po pierwsze chciałam suknię muślinową, z ramiączkami - byle nie gorsetowa, no i skromną bez falban i innych zbędnych ozdobników... Ale kiedy tak je przymierzałam to wyglądałam fatalnie. Jestem bardzo chuda... 163 cm i 43 kg ... kości mi wystawały i wyglądałam bardzo smukło. Carrera nie była kompletnie w moim stylu, ale kiedy ją przymierzyłam oniemiałam - po prostu wiedziałam, że to jest ta właśnie suknia.

Tak samo moi rodzice...oszaleli i cena już się dla nich nie liczyła I oto przykład, że czasem warto zmierzyć coś o czym nawet byśmy nie śniły bo może nam być w tym wyjątkowo ładnie. Od siebie jeszcze dodam, że zdjęcia kompletnie nie oddają uroku tej sukni - a szkoda bo w końcu to też wielka pamiątka z ślubu Suknię będę miała białą. Dodaję zdjęcie w niej oraz w jednej muślinowej...zdjęcia słabej jakości dlatego suknie nie prezentują się łądnie, a zwłaszcza ta druga...ale byął naprawde ładna, z boku miała taka falbaneczkę no i początkowo mysłałam o dorobieniu do niej ramiączek, ale takich grubszych, motylek coś w tym stylu...W każdym bądź razie wybrałam CARRERE z trenem, ale odpinanym.
widziałam carrere w salonie barzdo mi sie podobała ale na tobie wygląda cudownie
capricorno jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 12:13   #672
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie Tak, tren jest przypinany na rzepy i potem się go odpina...tren jest z takich falbanek jak dół sukni. Zdecydowałam się właśnie na tren ze względu na to, że jest odpinany gdyż te upinane do sukni to zazwyczaj dodatkowe kilgoramy

Zapomniałam jeszcze dodać, że welon będę miała ten oryginalny od Carrery, dostałam go gratis do sukni. Wprawdzie tez nie jest do końca taki jak sobie wymarzyłam, bo to jednowarstwowy welon a ja chciałam dwu...ale jest oryginalny bo długi do ziemny i boki ma falbankowate więc super komponuje się z suknią.

Suknia bez trenu kosztuje 2790 zł a z trenem 2990 zł i do tego dostałam własnie welon gratis.
a orientujesz się może ile kosztuje wypożyczenie Carerry? też mi się bardzo podoba

wyglądasz ślicznie
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 16:54   #673
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
a orientujesz się może ile kosztuje wypożyczenie Carerry? też mi się bardzo podoba

wyglądasz ślicznie
widzialam carrere na allegro za 1100zl r.38, podejrzewam, ze za wypozyczenie byloby tyle samo, albo i wiecej
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 17:11   #674
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

ja też widziałam, jest dużo ofert. ale ja chciałabym nową wypożyczyć i od razu w salonie dobrać potrzebne dodatki
a poza tym nie chcę kupować, nawet używanej, bo co ja potem z nią zrobię wolę oddać i mieć spokoj
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 17:55   #675
emila84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 11
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Witam przyszłe panny młode. Chciałam pokazać swoją suknię ślubną, którą miałam na sobie podczas ślubu w sierpniu. Jeśli któraś jest zainteresowana to zapraszam na priva. Posiadam jeszcze welon, który dodatkowo zakupiłam u Pani projektantki w salonie w Warszawie. Dodatkowo chcę pokazać stylizację, którą dla mnie przygotowano i może ktoś skorzysta z tego. Chodziło mi o efekt WSPÓŁCZESNEJ ELEGANTKI i nieskromnie powiem że echo, które zostało po ślubie przeszło najśmielsze oczekiwania

Edytowane przez emila84
Czas edycji: 2009-12-13 o 18:33
emila84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 18:05   #676
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Dzisiaj, tak z nadmiaru wolnego czasu zaczelam szukac po necie zdjec mojej sukni. Nie widzialam jej juz dwa miesiace i tak jakos mi sie zapomina, ze jest sliczna. Znalazlam zdjecia i to z moim ukochanym welonem 2-metrowymTylko, ze moja jest ecru
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 18:11   #677
emila84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 11
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

..szukając swojej sukni przeszukałam tony stron i odwiedziłam kilka salonów.. te suknie wydają mi się inne od wszystkich, które miałam okazje widziec i do tego ceny dużo sensowniejsze

http://www.slubne.net/?s=slubne

projektowali suknie dla dziewczyn, które brały udział w wyborach miss i innych agencji modelek
emila84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 18:28   #678
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Dzisiaj, tak z nadmiaru wolnego czasu zaczelam szukac po necie zdjec mojej sukni. Nie widzialam jej juz dwa miesiace i tak jakos mi sie zapomina, ze jest sliczna. Znalazlam zdjecia i to z moim ukochanym welonem 2-metrowymTylko, ze moja jest ecru

piękna! co to za model?
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 18:31   #679
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
piękna! co to za model?
Bagdad, San PatrickMoj ci on
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 19:15   #680
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Dzisiaj, tak z nadmiaru wolnego czasu zaczelam szukac po necie zdjec mojej sukni. Nie widzialam jej juz dwa miesiace i tak jakos mi sie zapomina, ze jest sliczna. Znalazlam zdjecia i to z moim ukochanym welonem 2-metrowymTylko, ze moja jest ecru
Oszalamiajaca :0 Taka jak lubię, nie beza :brawo: Pięknie będziesz wygladac
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 19:32   #681
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Pięknie będziesz wygladac
Mam taka nadzieje A ty juz susanna pokazywalas swoja? Tak mi sie wydaje, ze nie widzialam...
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 19:33   #682
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Mam taka nadzieje A ty juz susanna pokazywalas swoja? Tak mi sie wydaje, ze nie widzialam...
Pokazywalam ale to nie moja, nie wiem jeszcze czy sie na nia zdecyduję. Póki co myslę o White One 414
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 21:21   #683
nieposkromionaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

a co myslicie o takiej sukience?
nieposkromionaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 21:27   #684
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez nieposkromionaa Pokaż wiadomość
a co myslicie o takiej sukience?
oj średnio mi się podoba... to trochę pomieszanie rybki z próbą zrobienia dołu sukni w literę A. Ale wiem, że taki "syreni" fason ma swoje zwolenniczki. Przede wszystkim musisz przymierzyć, sprawdzić jak wyglądasz i czy suknia daje Ci swobodę ruchów.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 22:17   #685
Remmi
Rozeznanie
 
Avatar Remmi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 832
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez nieposkromionaa Pokaż wiadomość
a co myslicie o takiej sukience?
Coś mi nie leży w tej sukni , ale to musiałabyś przymierzyć, czy taki krój w ogóle będzie Ci odpowiadał
__________________
...od kilku miesięcy ---->
Remmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 22:20   #686
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
Coś mi nie leży w tej sukni , ale to musiałabyś przymierzyć, czy taki krój w ogóle będzie Ci odpowiadał
Dokladnie, tak samo mysle
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 23:34   #687
myszkaazi
Raczkowanie
 
Avatar myszkaazi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 250
GG do myszkaazi
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez nieposkromionaa Pokaż wiadomość
a co myslicie o takiej sukience?
Mnie się osobiście nie podoba, bo ja stawiam na klasykę
__________________
Two hearts, two hearts that beat as one.
Our lives have just begun.
Forever, I'll hold you close in my arms,
I can't resist your charm.
Oh, I know I've found in you, my endless love.
myszkaazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 01:04   #688
danielka88
Raczkowanie
 
Avatar danielka88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 207
Unhappy Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cześć dziewczyny Slub mam w lipcu Nie mam pojęcia o sukience o fryzurze makijażu proszę podpowiedzcie mi co zrobić

podoba mi sie demetrios b155 i przymierzałam ja ale kosztuje 3400zl a to za dużo dla mnie a innej podobnej nie znalazłam Była owszem w łodzi w Romantice 2300zl ale wykonanie dużo uboższe i tylko 1 warsta tiulu(

chodzi mi o suknię tiulową bardzo szeroką u dołu ale z samego tiulu u dołu, a góra obojętnie (mam bardzo mały biust)
włosy? za ramiona ok 10 cm, ciemne brązowe Mam odstające uszy i muszę mieć rozpuszczone ( najlepiej loki ale co do tego jaki welon gdzie ?
a makijaż to już wogule porażka Mam ciągle rumieńce i 2 poprzeczne zmarszczki na czole i co ż tym zrobić
168cm pas60 biodra 89 biust 82 śmieszne
WIEM że może to brzmi jak zwierzenia zakompleksionej ale piszę jak jest i chce coś do tego dopasować
( jeszce daję zdjęcie butów bo chciałam właśnie takie ale nigdzie nie mogę takich znaleść)
danielka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 07:40   #689
sasasaPATIsasasa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 80
GG do sasasaPATIsasasa
Talking Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez danielka88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Slub mam w lipcu Nie mam pojęcia o sukience o fryzurze makijażu proszę podpowiedzcie mi co zrobić

podoba mi sie demetrios b155 i przymierzałam ja ale kosztuje 3400zl a to za dużo dla mnie a innej podobnej nie znalazłam Była owszem w łodzi w Romantice 2300zl ale wykonanie dużo uboższe i tylko 1 warsta tiulu(

chodzi mi o suknię tiulową bardzo szeroką u dołu ale z samego tiulu u dołu, a góra obojętnie (mam bardzo mały biust)
włosy? za ramiona ok 10 cm, ciemne brązowe Mam odstające uszy i muszę mieć rozpuszczone ( najlepiej loki ale co do tego jaki welon gdzie ?
a makijaż to już wogule porażka Mam ciągle rumieńce i 2 poprzeczne zmarszczki na czole i co ż tym zrobić
168cm pas60 biodra 89 biust 82 śmieszne
WIEM że może to brzmi jak zwierzenia zakompleksionej ale piszę jak jest i chce coś do tego dopasować
( jeszce daję zdjęcie butów bo chciałam właśnie takie ale nigdzie nie mogę takich znaleść)

Moja przyjaciółka szyje sobie suknie w takim właśnie stylu, cała sie mieni, piekna jest a warstw tiulu ma chyba z 7, i placi niacale 2000zl. Jestem zwolenniczka takich sukienusi,mrauuuu!
sasasaPATIsasasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 08:09   #690
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

nieśmiało, pierwszy raz na wizażu pokażę moją suknię
do tego biżu (naszyjnik, bransoletka i kolczyki) i welon
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.