Stosowanie Diacnealu - refleksje - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-15, 08:52   #331
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V
Alchemiczko, to właśniemnie dzwi. Ja mam skóre wrazliwą, a retinoidy i kwas glokolowy - poki co - toleruje super. Jestem zadowolona odkad uzywam Diacnealu, ale czasmi nachodza mnie "czarne myśli" - wy sie łuszczycie, ja niem, więc może nie działa tak jak trzeba???

Ehhh...?
Ciesze się, że Diacneal mimo braku łuszczenia działa u Ciebie, jednak masz rację: jak człowiek widzi, że się po nim łuszczy to jest spokojniejszy. Na razie używasz Diacnealu niecały miesiąc, ponieważ zaczynałyśmy stosowanie 20 marca. Być może łuszczenie jeszcze nastąpi, nie wiem.

Jeśli o mnie chodzi, to mimo, ze wczoraj znów nałożyłam Diacneal dziś rano skóra już sie prawie nie łuszczy. Mam tylko kilka "niedobitków" (czyt. nie do końca oderwanych płatków skóry) na czole. Nos i broda znów mają głądką skórę, zaś policzki jak były nietknięte tak są dalej

Pozdrawiam i życzę Wam Kochane wesołych Świąt Wielkanocnych
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 16:23   #332
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Alchemiczko, dzieki serdeczne za to podnoszenie mnie na duchu. Chciałabym Cie bardzo "macnąć" ale mi system nie pozwala. Dorwę Cię przy nalbliższej okazji
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 18:09   #333
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V
Alchemiczko, dzieki serdeczne za to podnoszenie mnie na duchu. Chciałabym Cie bardzo "macnąć" ale mi system nie pozwala. Dorwę Cię przy nalbliższej okazji
Świetnie do zabrzmiało, że mnie dorwiesz przy najbliższej okazji A tak na marginesie, to moze faktycznie, zróbmy sobie na jesień kurację mocniejszymi środkami. Teraz lato idzie, to nie warto ryzykować. Diacneal wystarczy i nawet zastanawiam się, czy nadto nie będzie. Eh, gdyby on miał tylko sam retinaldehyd, a tu jeszcze dołożyli mu 6% AHA. Na szczęście działa AHA maleje z czasem, więc jak już będzie słońce mocno przygrzewało, to wtedy w Diacnealu działanie drażniące powinien mieć już dla mnie tylko sam retinal 0,1%, czyli mniejsze ryzyko przebarwień
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 19:01   #334
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

L_V ja używam Diacneal cztery miesiące i ani sekundy się nie łuszczyłam, a działa cudownie, także piszę Ci po raz kolejny: przestań się tym niełuszczeniem martwić

Edytowane przez Sandija
Czas edycji: 2006-04-15 o 19:23
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 20:34   #335
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Sandija
L_V ja używam Diacneal cztery miesiące i ani sekundy się nie łuszczyłam, a działa cudownie, także piszę Ci po raz kolejny: przestań się tym niełuszczeniem martwić
Do mnie trzeba właśnie tak Sandija - WIELKIMI literami. Dzięki! Miałam jakąś Diacnealową depresję
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 21:47   #336
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Ok, to jak coś, to następnym razem nie będę się przejmować, ze Ci to już pisałam, tylko od razu startuję z pocieszeniem
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 09:44   #337
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ok, to jak coś, to następnym razem nie będę się przejmować, ze Ci to już pisałam, tylko od razu startuję z pocieszeniem
Ja zrobię tak samo Wszak trzeba się podnosić na duchu, gdy Ktoś ma Diacnealową depresję
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-16, 14:45   #338
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Witam świątecznie

Mam pytania odnośnie kwasów BHA. Czy znacie może produkty firmy Viviean? Zawierają 2% kwasu salicylowego, a ceny podejrzanie niskie. Nie wiem co o nich myśleć
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 14:56   #339
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Witam świątecznie

Mam pytania odnośnie kwasów BHA. Czy znacie może produkty firmy Viviean? Zawierają 2% kwasu salicylowego, a ceny podejrzanie niskie. Nie wiem co o nich myśleć
O niczym takim jeszcze nie słyszałam. Jak mozesz to podaj linka do strony, chetnie oblukam cóż to takiego.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:01   #340
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Już podaję Alchemiczko, to jest strona bio-medu, ten produkt jest w ofercie ich internetowego sklepu: http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info/?id=520

Pozdrawiam
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:06   #341
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Już podaję Alchemiczko, to jest strona bio-medu, ten produkt jest w ofercie ich internetowego sklepu: http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info/?id=520

Pozdrawiam
Dzięki, zaraz się temnu przyjrzę
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-16, 15:07   #342
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Witam świątecznie

Mam pytania odnośnie kwasów BHA. Czy znacie może produkty firmy Viviean? Zawierają 2% kwasu salicylowego, a ceny podejrzanie niskie. Nie wiem co o nich myśleć
Jeżeli chodzi Ci o CONTROL THERAPY EXFOLIANT GEL BHA 2% Viviean, to już parę razy o nich pisałam, ostatnio chyba nawet do Erato
Edit: wychodzi na to, że już nieaktualne - zmienili skład na lepszy.

Edytowane przez Sandija
Czas edycji: 2006-08-17 o 01:39
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:12   #343
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

O, dziękuję Sandija za informację Chyba przegapiłam posty, w których o tym pisałaś
Dzięki
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:15   #344
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Proszę
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:15   #345
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Już się przyjrzałam, faktycznie jakieś tanie te preparaty, choć moze będą dobre. Wysłałam maila do bio-medu z prośbą o skład. Myślę, ze odpisze mi po Świętach.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:21   #346
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Nic dziwnego, że tanie skoro zawierają Diethyl Phtalate
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 16:41   #347
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Już się przyjrzałam, faktycznie jakieś tanie te preparaty, choć moze będą dobre. Wysłałam maila do bio-medu z prośbą o skład. Myślę, ze odpisze mi po Świętach.
Coś mnie tknęło, żeby wejść znowu na ten "diacnealowy" wątek Niby o diacnealu, a tu raz o Redermicu, raz o Viviean... Alchemiczko, mam nadzieję, że Ci odpiszą. Ja kupiłam co nieco w bio-medzie, m.in. tonik Viviean z serii Control Therapy, i przy okazji wysłałam maila z prośbą o odpowiedź, czy tez żel zawiera (nadal ) Diethyl Phtalate. Jak na razie mnie olali, ale może odpiszą... Albo Tobie odpiszą... A może jeszcze raz do nich napiszmy, jak będziemy dwie uparte, to moze ktoś się tam zmobilizuje? Bardzo mnie ten żel kusi, bo to jedyny dostępny kosmetyk, w którym jest 2% kwasu salicylowego.
Aha, a w toniku nie ma nic podejrzanego... Będę go recenzować za jakiś czas w KWC.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 16:50   #348
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Erato
Coś mnie tknęło, żeby wejść znowu na ten "diacnealowy" wątek Niby o diacnealu, a tu raz o Redermicu, raz o Viviean... Alchemiczko, mam nadzieję, że Ci odpiszą. Ja kupiłam co nieco w bio-medzie, m.in. tonik Viviean z serii Control Therapy, i przy okazji wysłałam maila z prośbą o odpowiedź, czy tez żel zawiera (nadal ) Diethyl Phtalate. Jak na razie mnie olali, ale może odpiszą... Albo Tobie odpiszą... A może jeszcze raz do nich napiszmy, jak będziemy dwie uparte, to moze ktoś się tam zmobilizuje? Bardzo mnie ten żel kusi, bo to jedyny dostępny kosmetyk, w którym jest 2% kwasu salicylowego.
Aha, a w toniku nie ma nic podejrzanego... Będę go recenzować za jakiś czas w KWC.
Wiesz co Erato, ja jestem wredna dla takich firm co nie szanują klienta i jesli mi nie odpiszą, to skrobnę im takiego maila, że zapomną jak się nazywają. Oczywiście bez żadnych przekleństw, potrawię "zjechać" kogoś inteligentnie. Więc lepiej, żeby mi odpisali, zwłaszcza jeśli kremy Vivien nadal zawierają Diethyl Phtalate.

Poza tym jeśli nas klientów ciągle dręczy się reklamami, i w TV, w radiu, na ulicy, że o Internecie nie wspomnę, to my mamy przecież prawo wiedzieć co w tych produktach "siedzi".

Jeśli chodzi o nazwę wątku, to chyba jednak powinien mieć nazwę "Stosowanie retinoidów i kwasów - refleksje" i wtedy byloby wiadomo, że wątek jest o wszystkim
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 16:51   #349
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Erato, to ja pociągnę ten off topic i zapytam Cię czy zakupy w bio-medzie uważasz za udane, tzn. czy wszystko było w porządku z ich strony?
Mnie się nie podoba to, że nie podają składu kosmetyków
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-16, 17:02   #350
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Wiesz co Erato, ja jestem wredna dla takich firm co nie szanują klienta i jesli mi nie odpiszą, to skrobnę im takiego maila, że zapomną jak się nazywają. Oczywiście bez żadnych przekleństw, potrawię "zjechać" kogoś inteligentnie. Więc lepiej, żeby mi odpisali, zwłaszcza jeśli kremy Vivien nadal zawierają Diethyl Phtalate.

Poza tym jeśli nas klientów ciągle dręczy się reklamami, i w TV, w radiu, na ulicy, że o Internecie nie wspomnę, to my mamy przecież prawo wiedzieć co w tych produktach "siedzi".

Jeśli chodzi o nazwę wątku, to chyba jednak powinien mieć nazwę "Stosowanie retinoidów i kwasów - refleksje" i wtedy byloby wiadomo, że wątek jest o wszystkim
Uwaga, uwaga - założyłam właśnie wątek o refleksjach na temat wszystkich kwasów We wstępnym poście wyjaśniam, o co mi chodzi.
chocolatko - nie mam zastrzeżeń do zakupów w bio-medzie. Złożyłam zamówienie przez stronę, zapłaciłam kartą kredytową, przesyłka przyszła po około tygodniu, porządnie zapakowana. Niemniej jednak nie dopieszczają klienta - zero próbek, co ma w zwyczaju np. esentia (której skądinąd nie lubię, bo drogo ) W tym moim mailu oprócz pytania o diethyl phtalate zapytałam też uprzejmie, czy jest możliwość otrzymania jakichs próbek - no bo tanimi kosmetykami to oni raczej nie handlują Cóż, jak mi nie odpiszą, to Alchemiczka ich ochrzani
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 17:08   #351
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Wink Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Erato
W tym moim mailu oprócz pytania o diethyl phtalate zapytałam też uprzejmie, czy jest możliwość otrzymania jakichs próbek - no bo tanimi kosmetykami to oni raczej nie handlują Cóż, jak mi nie odpiszą, to Alchemiczka ich ochrzani
Dokładnie, ochrzanie ich inteligentnie Wszak klientów należy szanować, a zwłaszcza takie klientki jak my. Przecież jak nam coś podchodzi, to kupujemy dane produkty regularnie, np. filtry, Diacneal, Diroseal, Effaclar K i inne
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 17:14   #352
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Erato, bardzo dziękuję za odpowiedź

Alchemiczko, zgadzam się z Tobą: takie klientki jak my zasługują na szacunek
Wielka szkoda, że nie wysyłają próbek.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 18:01   #353
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Sandija, Alchemiczko, znacie może linki do jakichś artykułow nt. wspomnianego wcześniej Diethyl Phtalate? Ciężko mi znaleźć sensowne omówienie tegoż skłądnika, a mało niestety o nim wiem...na stronie Pauli nie ma o nim ani słowa.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 18:25   #354
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V
Sandija, Alchemiczko, znacie może linki do jakichś artykułow nt. wspomnianego wcześniej Diethyl Phtalate? Ciężko mi znaleźć sensowne omówienie tegoż skłądnika, a mało niestety o nim wiem...na stronie Pauli nie ma o nim ani słowa.
Walnęłam literówkę w nazwie, składnika nazywam się Diethyl PhtHalate , to angielska nazwa, inne to: ftalan dietylu (normalniej brzmi), ftalan dwuetylowy, palatinol.
Wzbudza tyle kontrowersji, bo to jest, ekhm, plastik...
Właściwości:
Ftalan dietylu jest estrem kwasu ftalowego i alkoholu etylowego. W warunkach normalnych jest to oleista ciecz. Ftalan dietylu nie miesza się z wodą. Dobrze rozpuszcza się w alkoholach i chloroformie. Nieobojętny dla zdrowia, zagrażający środowisku naturalnemu.

Zastosowania:
Plastyfikator
Ftalan dietylu wykorzystywany do produkcji tworzyw sztucznych, farb, lakierów.

Szkodliwość:
Ftalan dietylu na organizmy żywe działa słabo szkodliwie. Działa szkodliwie w przypadku dostania się do przewodu pokarmowego. Wywołuje podrażnienie skóry i błon śluzowych.

Ja tam bardzo dziękuję za takie coś w kosmetyku służącym do pielęgnacji (!) skóry.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 18:49   #355
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Faktycznie, nie uśmiecha mi się płacić za kosmetyk i mazać twarz plastikiem. Dzięki za ostrzeżenie, Sandija.

A tak w ogóle, zastanawiałyście się kiedyś, dlaczego dobre i uznane firmy kosmetyczne nadal właczają do skłądu swoich produktów składniki...powiedzmy kontrowersyjne, np poliacrylamide?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 18:53   #356
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Nie mam pojęcia.
Polyacrylamide denerwuje mnie zwłaszcza u Avene - oni go tam chyba wielbią
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 19:00   #357
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Sandija
Nie mam pojęcia.
Polyacrylamide denerwuje mnie zwłaszcza u Avene - oni go tam chyba wielbią
Ano właśnie, i dlatego nie kupię ich emulsji Cleanance.

Sandija, a testowałaś Nightpeel Lieraca? Kate go ostatnio zachwalała jeśli mnie pamięć nie myli...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 19:12   #358
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

No właśnie nie.
On ma BHA i AHA ppo 4% i mocznik, i kwas glicyrhizowy, więc niby mocny, ale też zmiękcza i nawilża skórę, ładnie brzm. Jeszcze nie używałam.
Ma mniejsze AHA niż nasze Diacneale czy Lysanele, ale znowu te BHA to takie konkretne, tylko nie znam ph. Hm, na jesień o nim pomyślę, bo skład przyjazny, ale cena - jakoś mi szkoda, zwłaszcza, że Paula kosztuje o wiele mniej

A nie sprawdziłam ph - 3,3 więc, ok. No to preparat wbrew pozorom mocny.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 20:00   #359
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Sandija
No właśnie nie.
On ma BHA i AHA ppo 4% i mocznik, i kwas glicyrhizowy, więc niby mocny, ale też zmiękcza i nawilża skórę, ładnie brzm. Jeszcze nie używałam.
Ma mniejsze AHA niż nasze Diacneale czy Lysanele, ale znowu te BHA to takie konkretne, tylko nie znam ph. Hm, na jesień o nim pomyślę, bo skład przyjazny, ale cena - jakoś mi szkoda, zwłaszcza, że Paula kosztuje o wiele mniej

A nie sprawdziłam ph - 3,3 więc, ok. No to preparat wbrew pozorom mocny.
Wow, czy ten preparat ma aż 4% BHA? Z tego co wiem (wiem niewiele) to przy pH 3,3 eksfoliacja powinna być dość intensywna. Dobrze jednak, ze zawiera mocznik, on dosc dobrze nawila Zapytam tak z ciekawości, ile ten preparat kosztuje?
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 20:06   #360
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Tu jest Alchemiczko link do KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8966
A ja jestem ciekawa czy to cudo można kupić w realu?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.