Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 11:38   #3301
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Bossy, ja w poprzedniej pracy też szefa właściwie lubiłam, jednak jego sposób pracy doprowadzał mnie do szału... Paliła mu się robota w naszych rękach, jak to mówiliśmy. Do tego zamiast dzień dobry codzienny opieprz - no tak się nie robi. Nie wspomne juz o podbieraniu naszych pomysłów
Sleepy, współczuję, chyba najbardziej zastrzyku Panicznie boję się igieł.

Zajrzę dziś do TBS, co prawda nie bardzo mam fundusze, ale może coś sie jeszcze uda wyskrobać Do ciała używam oliwki Nivea, już mi się nie tworzą żadne potówki no i to nakładanie na mokre ciało - uwielbiam Ale chętnie pomaśliłabym się....
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 11:57   #3302
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Wow! To niedrogo za Aliena! a co to tagomago?
Tagomago to perfumeria internetowa

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że kupisz miniatury meteorytów do kwietnia, przetestujesz, sprawdzisz czy oryginalne i dasz mi znać, to wtedy kupię
A moze by tak na odwrót?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 12:01   #3303
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A moze by tak na odwrót?
Ale Ty masz porównanie i możesz stwierdzić czy coś jest orginalne czy nie. Ja np kupując tamte miniatury pewnie wystawiłabym pozytywa. No chyba że bym się zainteresowała napisem na pędzlu.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 12:04   #3304
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ale Ty masz porównanie i możesz stwierdzić czy coś jest orginalne czy nie. Ja np kupując tamte miniatury pewnie wystawiłabym pozytywa. No chyba że bym się zainteresowała napisem na pędzlu.
Luskap ma odsypki
Jedna osoba wystawiła pozytywa (już po moim komentarzu) i napisała, że nie wie czy to oryginal, ale efekt jej się podoba. Róznica jest jednak spora: biała kuleczka Beige Chic z miniatur dala na ręce kryjący bialy perłowy efekt (coś a ‘la kreda z perłowym polyskiem, co prawda takiej nie widziałam, ale ta by pewnie wyglądała ), a z oryginałów – drobinkowy połysk, z lekkim rozjaśnieniem. Różnica była ewidentna.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-01-19 o 12:08
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 12:07   #3305
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Luskap ma odsypki
To zmienia postać rzeczy.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:26   #3306
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Iceflower, to jest powszechna taktyka serwisów. Wymienia się części z komputera który oddajesz do serwisu na stare, zdarza im się nawet pamięć wymienić na starszą albo dysk. I przyznał się do tego ktoś kto pracuje w takim serwisie. Niestety.
No może i jest, ale i tak czuję się wściekła z tego powodu, a tym bardziej wściekła, że do niczego się nie poczuwają i nic z nimi nie można załatwić. Może to brzmi głupio, ale naprawdę bym teraz bardzo chciała, zeby zepsuł się znowu, to byłaby już trzecia naprawa gwarancyjna, więc musieliby oddać mi pieniądze lub dać nowego laptopa. Wtedy kupiłabym sobie właśnie albo netbooka albo laptopa w promocji w Makro bo bywają bardzo korzystne. I nigdy wiecej Sony.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Najlepsze, co zrobiłam w zeszłym roku to było ekspresowe napisanie pracy mgr - jak już się za to zabrałam, a nie było to szybko (przełom marca/kwietnia). Nie wyobrażam sobie dłuższej walki z moją promotor Uważam za wielki sukces moją czerwcową obronę, chociaż te pół roku temu nie wydawało mi się to wielkim osiągnięciem.
Mój promotor tez nie jest typem najsympatyczniejszego człowieka pod słońcem. I chciałabym mieć szybko magisterkę napisaną i z głowy i zabrać się za ostatnie egzaminy, bo za dużo zostało mi na ten rok i to na semestr letni. Do tego dwa przedmioty są obowiązkowe, więc ich zdanie jest warunkiem mojego absolutorium. Pluję sobie w brodę, ze nie przykładałam się wcześniej bardziej, bo bym już nie musiała martwic się egzaminami, ale trudno. Tez bym chciała w każdym razie w czerwcu być po obronie, a nie z perspektywą obrony w październiku.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A co do laptopa, to brak słów Ja na szczeście nigdy nie miałam problemów ze sprzętem, ale za to mój tato pare razy miewał problemy z laptopami i po ich powrocie z serwisu zazwyczaj był jeszcze bardziej niezadowolony - czyli tak jak Ty. Ja jak pisałam mgr kupiłam sobie netbooka - przeważył fakt, że bateria trzyma 6h, jest lekki i niewielki (nosiłam w torebce), więc jak musiałam z nim biegac po mieście to mnie nie denerwował, a w domu i tak podłączam go do wszystkiego co się da i korzystam jak ze stacjonarnego. Bardzo wygodna opcja.
No właśnie ja kupując laptopa tez uważałam, że będzie w sam raz do noszenia ze soba w okresie pisania magisterki. Wybrałam sobie relatywnie mały i lekki model (14" ekran i 2kg wagi), ale teraz, kiedy przydałaby się naprawde jego mobilność, stał się komputerem stacjonarnym. Netbook to fajna sprawa, bardzo żałuję, że nie myślałam tak, kiedy kupowałam swojego grata.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ice, chcesz ten beżowy lakier Essence?
Em, dzięki ale nie osłabła mi mania lakierowa, a na jasne kolory ostatnio nie maluję wcale.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zostało, zostało i to całkiem sporo seria cytrynowa terż już przyszła ale jednak nie odpowiada mi zapach, spodziewałam się słodszego i bardziej cytrusowego
Byłam, widziałam, muszę wrócic po masło morelowe. Wyszłam dzisiaj z TBSu z dwoma balsamami do ciała z promocji: brzoskwiniowym i migdałowym. Kusiło jeszcze masło morelowe, ale ponieważ kupowałam TŻowi peeling, to na masło już sobie nie pozwoliłam. Rozczarowałam się trochę, bo liczyłam na to, że zestawy minimasełek też są przecenione, a tu wcale nie.

Serię cytrynową też wąchałam i - tak jak myślałam - zupełnie nie mój zapach.

Byłam potem z moimi zakupami w sądzie, odebrać dziennik praktyk i jak przepuszczałam torbę z zakupami przez tą taśmę z prześwietleniem zwartości toreb przy wykrywaczu metalu, pan policjant zapytał: 'co pani ma w tych buteleczkach?' Myślałam, że płynów powyżej 100ml nie można wnosić na pokład samolotu, ale do sądu? A jak odpowiedziałam, że to balsam do ciała, popatrzył nie mnie jakoś tak, jakby do końca nie wierzył...


Bosiak współczuję nieciekawej sytuacji z pracą, mam nadzieję, że szybko coś znajdziesz.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2010-01-19 o 15:28
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:49   #3307
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Oj niech ta promocja w TBS już się skończy, bo nie chcę się tam niechcący znaleźć Strasznie wszystkie kusicie A nie mogę sobie na to pozwolić, po pierwsze dlatego, że czeka mnie jeszcze zakup lamp do mieszkania, a po drugie dlatego, że mam na stanie 7 smarowideł i 6 żeli
Muszę za to kupić szampon, zostało mi go 2 mycia żeby mi tak wszystko ładnie schodziło jak szampon, ech
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 16:02   #3308
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wtedy kupiłabym sobie właśnie albo netbooka albo laptopa w promocji w Makro bo bywają bardzo korzystne. I nigdy wiecej Sony.
współczuję problemów z kompem..
mój tata kupił sobie nawigację do samochodu Sony i też miał z nią same problemy, podobno ta firma produkuje jedne z gorszych nawigacji, choć sądząc po telewizorach w życiu bym nie powiedziała, że w innych kategoriach może być tak kiepska
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Byłam, widziałam, muszę wrócic po masło morelowe. Wyszłam dzisiaj z TBSu z dwoma balsamami do ciała z promocji: brzoskwiniowym i migdałowym. Kusiło jeszcze masło morelowe, ale ponieważ kupowałam TŻowi peeling, to na masło już sobie nie pozwoliłam. Rozczarowałam się trochę, bo liczyłam na to, że zestawy minimasełek też są przecenione, a tu wcale nie.
ja też wrócę po balsam, chyba malinę i brzoskwinię, migdał jest ładny na mojej skórze dopiero po jakimś czasie jak straci na intensywności
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Oj niech ta promocja w TBS już się skończy, bo nie chcę się tam niechcący znaleźć Strasznie wszystkie kusicie A nie mogę sobie na to pozwolić, po pierwsze dlatego, że czeka mnie jeszcze zakup lamp do mieszkania, a po drugie dlatego, że mam na stanie 7 smarowideł i 6 żeli
Muszę za to kupić szampon, zostało mi go 2 mycia żeby mi tak wszystko ładnie schodziło jak szampon, ech
niech się nie kończy, żebym mogła jeszcze coś upolować
ja mam też zdecydowanie za dużo żeli a tyle zapachów jeszcze mi się podoba..
mi szampony też ekspresowo znikają, zwłaszcza zimą, gdzie zamiast co drugi dzień muszę myć włosy najczęściej codziennie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:13   #3309
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Żele to jeszcze jakoś się zużywają więc skoro są w dobrej cenie to warto brać gorzej z masłami..
Też chętnie bym się skusiła, ale nie wyobrażam sobie przeprowadzki z takimi załadowanymi pudłami. Jeszcze jakby to ktoś zobaczył to bym chyba umarła ze wstydu.. Zastanawiam się gdzie ukryć perfumy na ten czas

Właśnie się dowiedziałam, że meble kuchenne będą dopiero w lutym, buuu

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Poza tym zadziwiająco dobrze idzie mi odwyk Na liczniku ciągle ZERO.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:15   #3310
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Jak dobrze wrócić nieco wcześniej do domu. Musiałam iść z firmowymi listami na pocztę, więc wyszłam z pracy wcześniej a że załatwiłam szybko to jeszcze skoczyłam do Natury i zdążyłam na wcześniejszego busa
W Naturze kupiłam tylko tampony, tusz Maybelline Volum` Express (ale ze zwykłą szczoteczką, bo nie było ani jednego Curved Brush) i szampon Herbala Grawitacji NIE! Mam nadzieję, że choć trochę uniesie moje włosy, bo jak teraz mam cieniowane to brzydko wyglądam taka ulizana

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
no ale do pracy chodzę, żeby się czegoś nauczyć i zarobić. a teraz nie zarabiam. masakra po prostu. chce mi się płakać.
Dokładnie, jeśli czujesz, że w tej pracy stoisz w miejscu i jeszcze nic z tego nie masz to czym prędzej uciekaj stamtąd
Bosiak
, Ty jesteś mądrą, zaradną dziewczyną, doświadczenie masz i widać, że nie boisz się wyzwań, więc na pewno znajdziesz lepsze zajęcie w firmie, gdzie Cię będą szanować i tego Ci życzę


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
I nie chwaliłam się – kupiłam Aliena 30 ml z balsamem 10 ml za 157 (w Allegrowym Tagomago, więc licze na oryginał )
No to szybko Ci się udało go upolować
Ja miałam kiedyś zamawiać coś z tagomago, ale z ich strony a nie z Allegro.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie ja kupując laptopa tez uważałam, że będzie w sam raz do noszenia ze soba w okresie pisania magisterki. Wybrałam sobie relatywnie mały i lekki model (14" ekran i 2kg wagi), ale teraz, kiedy przydałaby się naprawde jego mobilność, stał się komputerem stacjonarnym. Netbook to fajna sprawa, bardzo żałuję, że nie myślałam tak, kiedy kupowałam swojego grata.
My w pracy pracujemy na starych IBM ThinkPad T40 (też 14 cali i 2 kg wagi + obudowa, która jest podobno bardzo wytrzymała na wstrząsy i można nawet na tym laptopie stanąć albo go zrzucić na ziemię a się nie rozwali). Ale szczerze mówiąc i tak jak dla mnie te IBM-ki są ciężkie i wielkie
W domu mam za to Fujitsu Siemens (17 cali), ale gorszego komputera w życiu nie widziałam. Te nasze firmowe starocie działają szybciej i sprawniej a mój domowy muli ciągle i w dodatku nie ma matowego ekranu (a IBM-ki mają), więc światło i słońce się ciągle odbija co też mnie wkurza


EDIT: Pragnę tego miętowego lakieru http://www.zeberka.pl/art.php?id=7136
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2010-01-19 o 16:26
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:02   #3311
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Bossy: szef wie że myslisz o zwolnieniu się? Jesteś b. dobrym pracownikiem więc ta świadomość może coś zmieni?
Nie wie. Bo tak naprawdę do niedawna ja sama o tym nie wiedziałam Rozsyłałam cv na prace dodatkowe, na 1/2 etatu, żeby dorobić i się tutaj nie zwalniać. Ale zauważyłam, że zaczęłam wysyłać Cv na całe etaty. I jak wcześniej miałam jakieś wyrzuty, żeby się zwolnić, to teraz wcale ich nie mam. I nie będę miała nawet problemu z tym, żeby poinformować go kilka dni przed.

W końcu on zrobił to samo. Powiedział mi, że przechodzę na pół etatu i nawet nie poczekał aż mi się cały okres rozliczeniowy skończy, żebym miała jeszcze w grudniu całą wypłatę za listopad, a 26 listopada powiedział, że rozliczamy się 30 listopada a 1 grudnia już na 1/2 etatu. A ja okres rozliczeniowy mam do 10 grudnia.


Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Bossy, ja w poprzedniej pracy też szefa właściwie lubiłam, jednak jego sposób pracy doprowadzał mnie do szału... Paliła mu się robota w naszych rękach, jak to mówiliśmy. Do tego zamiast dzień dobry codzienny opieprz - no tak się nie robi. Nie wspomne juz o podbieraniu naszych pomysłów
Nie no on nie krzyczy, opieprz dostałam chyba tylko raz, i to taki nieśmiały No ale co z tego. Ja za te pieniądze opłacę jedynie miesięczną ratę szkoły, kupię sieciówkę i zostanie mi z 30zł. A z takim jego podejściem raczej sporo klientów nie złapię.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bosiak współczuję nieciekawej sytuacji z pracą, mam nadzieję, że szybko coś znajdziesz.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dokładnie, jeśli czujesz, że w tej pracy stoisz w miejscu i jeszcze nic z tego nie masz to czym prędzej uciekaj stamtąd
Bosiak
, Ty jesteś mądrą, zaradną dziewczyną, doświadczenie masz i widać, że nie boisz się wyzwań, więc na pewno znajdziesz lepsze zajęcie w firmie, gdzie Cię będą szanować i tego Ci życzę

Właśnie, to też jest ten problem, że tu nie ma szans rozwoju bo to mała firemka. W każdym razie naprawdę jestem wdzięczna, że mi tę pracę dał, bo mam większe szanse na dostanie pracy jaką chcę, bo doświadczenie w agencji reklamowej się liczy.
Dzięki Jak się coś trafi to zmienię. Jak narazie nie to się przetrzymam póki co.
Ale jestem taka zła. bo widziałam takie cudowne kozaki..sukienke. I jakby nie uciął etatów to bym sobie kupiła
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 18:39   #3312
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Bossy, współczuję. Ja od jakiegoś czasu szukam pracy, ale słabo mi to wychodzi niestety, a teraz już będę miała zajęcia na uczelni, więc zupełnie nie wiem czy dam radę co znaleźć. Liczę że od nowego semestru jakieś korki mi wpadną.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:41   #3313
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
U mnie też nie ma TBS ani SP Lublin to przecież duże miasto, a tylko Sephora jest. Chociaż może to i lepiej dla mojej kieszeni.
Luskap jesteś absolutnie bezkonkurencyjna pod względem balsamów Przynajmniej schodzą Ci w miarę szybko?
U mnie nie ma nawet Sephory ani Douglasa, ale za to wypasiona Natura jest. Dla mnie to też lepiej. No ale jakbym chciała spróbować lepszych kosmetyków to muszę zamawiać przez net.
Co do balsamów to wiem, przegięcie, ale one najbardziej mnie kuszą, bardziej od żeli i innych. No i jeszcze perfumy, a najbardziej balsamy perfumowane!A schodzi mi 1-max.2 na miesiąc.
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ale Ty masz porównanie i możesz stwierdzić czy coś jest orginalne czy nie. Ja np kupując tamte miniatury pewnie wystawiłabym pozytywa. No chyba że bym się zainteresowała napisem na pędzlu.
Ja mam odsypki Pink Fresh i Beige chick, pewnie najbardziej zwróciłby moją uwagę zapach- bo żadne kosmetyki tak nie pachną intensywnie jak te kulki, no i napis na pędzlu to już śmiech na sali.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Luskap ma odsypki
Jedna osoba wystawiła pozytywa (już po moim komentarzu) i napisała, że nie wie czy to oryginal, ale efekt jej się podoba. Róznica jest jednak spora: biała kuleczka Beige Chic z miniatur dala na ręce kryjący bialy perłowy efekt (coś a ‘la kreda z perłowym polyskiem, co prawda takiej nie widziałam, ale ta by pewnie wyglądała ), a z oryginałów – drobinkowy połysk, z lekkim rozjaśnieniem. Różnica była ewidentna.
Patrzyłam tę sprzedającą i komentarze i za te zestawy miniatur były już 3 albo 4 pozytywy + jeszcze za pojedyncze sprzedane miniatury. Ale ta dziewczyna co napisała, że nie interesuje ją czy to podróbki czy nie bo podoba jej się efekt, to jakaś nieteges- efektto może jej się podobać kulek sensique ale jak płacę 160zł to już wymagam oryginałów!!!
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Oj niech ta promocja w TBS już się skończy, bo nie chcę się tam niechcący znaleźć Strasznie wszystkie kusicie A nie mogę sobie na to pozwolić, po pierwsze dlatego, że czeka mnie jeszcze zakup lamp do mieszkania, a po drugie dlatego, że mam na stanie 7 smarowideł i 6 żeli
Muszę za to kupić szampon, zostało mi go 2 mycia żeby mi tak wszystko ładnie schodziło jak szampon, ech
Mi zostały tylko 2 małe szampony po 250ml z Avonu i barwa żurawinowa a miałam jeszcze niedawno 5-6. Potem mam zamiar kupić na All coś profesjonalnego- Matrix sleek line lub wella system profesionnal repair 1.2 (miałam miniaturkę i był super, włosy lśniące, nie obciążone i tak szybko się nie przetłuszczały
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Żele to jeszcze jakoś się zużywają więc skoro są w dobrej cenie to warto brać gorzej z masłami..
Też chętnie bym się skusiła, ale nie wyobrażam sobie przeprowadzki z takimi załadowanymi pudłami. Jeszcze jakby to ktoś zobaczył to bym chyba umarła ze wstydu.. Zastanawiam się gdzie ukryć perfumy na ten czas

Poza tym zadziwiająco dobrze idzie mi odwyk Na liczniku ciągle ZERO.
Ja mam to samo, za ponad pół roku przeprowadzka, a u mnie tym gorzej, że do teściów! Nie wiem czy zużyję chociaż połowę moich zapasów
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:50   #3314
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

luskap no to nie pozostaje nam nic innego niż przyśpieszenie zużywania

loverynko jaki Twój Kocisław jest pięęęękny
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:55   #3315
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
U mnie nie ma nawet Sephory ani Douglasa, ale za to wypasiona Natura jest. Dla mnie to też lepiej. No ale jakbym chciała spróbować lepszych kosmetyków to muszę zamawiać przez net.
Co do balsamów to wiem, przegięcie, ale one najbardziej mnie kuszą, bardziej od żeli i innych. No i jeszcze perfumy, a najbardziej balsamy perfumowane!A schodzi mi 1-max.2 na miesiąc.
Musisz więcej w siebie wsmarowywać albo namówić TŻta na częste masaże, wtedy Ci szybciutko balsamy zejdą
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:22   #3316
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jakaś Ty oszczędna a co ze składem malinowego masła jest nie tak?

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
o właśnie a co jest nie tak ze składem masła malinowego? Bo mnie kusi malinowe- może kiedyś skuszę się na nie (jak zużyję swoje 40smarowideł- jestem podwójnie a nawet potrójnie zaspokojona)
Każde masło tbs ma inny skład, jak wiecie No i to malinowe (zapach obłędny, dlatego kupiłam balsam) ma najgorszy z tych, które mi się podobają: tu link. Na drugim miejscu składnik, który mnie by pewnie zapchał, na trzecim silikon... No po prostu nic ciekawego. Masła brzoskwiniowe, kokosowe, morelowe i z orzechem brazylijskim (te mam) mają w składach świetne oleje i masła. I to na samym poczatku skłądu, nie gdzies na końcu. I fantastycznie chronią skórę łydek zimą. A to malinowe nie ma nic ciekawego. Więc wolałam kupić masło morelowe zamiast tego
Balsam malinowy ma skłąd jeszcze gorszy (dużo alkoholu), ale uznałam, że latem mi krzywdy nie zrobi, a ten zapach
Tak, wiem, moje chomicze zapędy obudziły się przez tę promocję...
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Co tam nachomikowałaś?
Te body-szopowe zajmują połowę, to za chomik ze mnie Mam jeszcze masło biotherm, balsam z mocznikiem Garnier, balsam o zapachu bzu YR (piękny zapach, tylko to bardzo lekki balsam), Lipidię Iwostinu, balsam lawendowy z SN... dwa balsamy brązujące. No i pewnie coś, o czym nie pamiętam
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Byłam potem z moimi zakupami w sądzie, odebrać dziennik praktyk i jak przepuszczałam torbę z zakupami przez tą taśmę z prześwietleniem zwartości toreb przy wykrywaczu metalu, pan policjant zapytał: 'co pani ma w tych buteleczkach?' Myślałam, że płynów powyżej 100ml nie można wnosić na pokład samolotu, ale do sądu? A jak odpowiedziałam, że to balsam do ciała, popatrzył nie mnie jakoś tak, jakby do końca nie wierzył...
Dopiero by nie wierzył, jakbyś do tego dołożyła masło
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

EDIT: Pragnę tego miętowego lakieru http://www.zeberka.pl/art.php?id=7136
Ale super, wygląda podobnie do zeszłorocznego Chanel! A tamten chodzi na ebayu teraz podobno po 100$
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Oj niech ta promocja w TBS już się skończy
Też tak uważam, może napiszemy list do TBS?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:23   #3317
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Możesz podać linka do sprzedającej u której kupujesz Gosha
Zachciało mi się lakieru Wild Lilac, a i kilka innych kolorów mi się podoba.
to ona, zapytaj o konkretne produkty w mailu
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=14942643
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Rzyrafko tak, ze zdrowiem lepiej. z pracą nadal średnio.
Brak szacunku do pracownika, do klientów, nie dobrze tak się nie robi po prostu...
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ale lekarz z karetki twierdzi, że to kamienie nerkowe i czekaja mnie teraz badania żeby sprawę wyjaśnić.
Lepiej to zrobić szybko życzę zdrówka
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Na pewno wiesz lepiej niż ja Jak Ci się coś jeszcze przypomni, to napisz, proszę
tak na szybko znalazłam, że to brak B2, C, E i A
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie strasz mam nadzieję, że nie będzie tak źle
oby
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Bossy: szef wie że myslisz o zwolnieniu się? Jesteś b. dobrym pracownikiem więc ta świadomość może coś zmieni?

I nie chwaliłam się – kupiłam Aliena 30 ml z balsamem 10 ml za 157 (w Allegrowym Tagomago, więc licze na oryginał )
Właśnie, to byłby dobry argument gdybyś poprosiła o podwyżkę- bo skoro nagrywasz mu poważnych klientów i on nawet za to Cię nie docenia ot niehc sobi enie myśli, że das się tak wykorzystywać w niueskończoność :/

Gratuluję zakupu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Byłam, widziałam, muszę wrócic po masło morelowe. Wyszłam dzisiaj z TBSu z dwoma balsamami do ciała z promocji: brzoskwiniowym i migdałowym. Kusiło jeszcze masło morelowe, ale ponieważ kupowałam TŻowi peeling, to na masło już sobie nie pozwoliłam. Rozczarowałam się trochę, bo liczyłam na to, że zestawy minimasełek też są przecenione, a tu wcale nie.

Byłam potem z moimi zakupami w sądzie, odebrać dziennik praktyk i jak przepuszczałam torbę z zakupami przez tą taśmę z prześwietleniem zwartości toreb przy wykrywaczu metalu, pan policjant zapytał: 'co pani ma w tych buteleczkach?' Myślałam, że płynów powyżej 100ml nie można wnosić na pokład samolotu, ale do sądu? A jak odpowiedziałam, że to balsam do ciała, popatrzył nie mnie jakoś tak, jakby do końca nie wierzył...
A ja dziś wróciłam do SP po różyk 16 burzuja, na reszcie jets mój

Ja ostatnio się zdziwiłam, że ochroniarz mnei nie zaczepił za korkociąg lub chociażby skalpel które wtedy miałam A może im zalezy tylko na ochronie budynku skor podejrzewał Cię o jakąś ciekłą bombę?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
EDIT: Pragnę tego miętowego lakieru http://www.zeberka.pl/art.php?id=7136
Widziałam już te fotki, wygląda to na jakiś błąd graficzny, nie widzą mi się takei kolory zwłaszcza, ze te dwa fiolety są tak bardzo podobne do siebie
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Nie no on nie krzyczy, opieprz dostałam chyba tylko raz, i to taki nieśmiały No ale co z tego. Ja za te pieniądze opłacę jedynie miesięczną ratę szkoły, kupię sieciówkę i zostanie mi z 30zł. A z takim jego podejściem raczej sporo klientów nie złapię.
No to niech się szef zdecyduje- albo go stać na interes swój i żony albo niech skończy z jednym

Nowe CK Summer- cyz ktoś oprócz Zizou ich wyczekiwał zwykle? http://www.cosmoty.de/news/3488/
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:32   #3318
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No to szybko Ci się udało go upolować
Ja miałam kiedyś zamawiać coś z tagomago, ale z ich strony a nie z Allegro.
Zauważyłam, że zapomniałam o jednym 0 przy pojemności balsamu - ma 100 ml a nie 10

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja mam odsypki Pink Fresh i Beige chick, pewnie najbardziej zwróciłby moją uwagę zapach- bo żadne kosmetyki tak nie pachną intensywnie jak te kulki, no i napis na pędzlu to już śmiech na sali.

Patrzyłam tę sprzedającą i komentarze i za te zestawy miniatur były już 3 albo 4 pozytywy + jeszcze za pojedyncze sprzedane miniatury. Ale ta dziewczyna co napisała, że nie interesuje ją czy to podróbki czy nie bo podoba jej się efekt, to jakaś nieteges- efektto może jej się podobać kulek sensique ale jak płacę 160zł to już wymagam oryginałów!!!
Dokładnie
Sprawa przybrala dosyć ciekawy obrót - sprzedająca poodawała kase osobom zadowolononym tak, ze wyszło ze płaciły za zestaw 35 zł.
Co do pudru Hoola, to zaproponowała zwrot połowy pieniędzy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:41   #3319
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
luskap no to nie pozostaje nam nic innego niż przyśpieszenie zużywania

loverynko jaki Twój Kocisław jest pięęęękny
Kocisław dziękuje Ci bardzo. Tzn śpi i ma to gdzieś, ale zakładam że dziękuje
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 19:47   #3320
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
no i napis na pędzlu to już śmiech na sali.
O co chodzi z tym napisem?

Mam dziś dobry dzień i wreszcie byłam na Avatarze, i to w Imaxie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:52   #3321
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mam dziś dobry dzień i wreszcie byłam na Avatarze, i to w Imaxie.
Też byłam na Avatarze - wczoraj dopiero Potwierdzam wszystkie opinie brzmiące: "Całkiem fajna bajka" Tylko nie byłam w imaxie, a w Multikinie. I stwierdziłam, że mają niewygodne okulary - te w imaxie są zdecydowanie lepsze A możesz mi powiedzieć, czy przyciemniały kolory? Bo ten film jest tak pięknie kolorowy, a w okularach robi się szary
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:59   #3322
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Tak, przyciemniały kolory, ale według mnie bardzo dobrze, bo bez nich obraz wyglądał trochę jak prześwietlony.
Film oceniam na 8/10 i mimo, że mi się podobał, jestem jednak trochę zawiedziona, oczekiwałam większych wrażeń po tylu zachwytach.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:02   #3323
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
O co chodzi z tym napisem?
Zamiast Guerlain, był napis Gueilain.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:05   #3324
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zamiast Guerlain, był napis Gueilain.


Zapomniałam napisać, że ja jestem ciekawa limitowanki CK Summer.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:06   #3325
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak, przyciemniały kolory, ale według mnie bardzo dobrze, bo bez nich obraz wyglądał trochę jak prześwietlony.
Film oceniam na 8/10 i mimo, że mi się podobał, jestem jednak trochę zawiedziona, oczekiwałam większych wrażeń po tylu zachwytach.
O, dzięki. Według mnie trochę za mocno przyciemniały - nie wzięłam okularów i przez to te żółte literki było mi trudno czytać. Jak mówili po angielsku, to się nie przejmowałam. Gorzej jak używali "navi", nie znam szwedzkiego, więc musiałam się wpatrywać w literki
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zamiast Guerlain, był napis Gueilain.
Ciekawe, czy ta sprzedająca liczyła na naiwność, czy sama nie umie czytać


Rzyrafko, dziękuję za podanie witamin
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:14   #3326
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Gorzej jak używali "navi", nie znam szwedzkiego, więc musiałam się wpatrywać w literki
Czemu akurat szwedzkiego?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Mnie niestety bardzo wkurzały rozmazane polskie napisy, przy dłuższych kwestiach zamykałam jedno oko, żeby doczytać o co chodzi.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:26   #3327
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czemu akurat szwedzkiego?
Jak usłyszałam ten język po raz pierwszy, to byłam pewna, że nie wymyślili go sami, tylko zatrudnili Szwedów - w końcu ich język jest do niczego niepodobny


Dla mnie napisy były ciągle rozmazane - ale to chyba kwestia wady wzroku
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:31   #3328
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Rzyrafko nie ma szans na podwyżkę. Jak dostałam pracę na pół etatu (która nie wypaliła ostatecznie) to najpierw zapytałam go, czy nie ma zamiaru wrócić mnie na cały etat. Powiedział, że sytuacja firmy się nie zmieniła, i że nie.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:34   #3329
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mam dziś dobry dzień i wreszcie byłam na Avatarze, i to w Imaxie.
Po ile bilety? I czym to sie różni od normalnego kina skoro one też mają wyświetlanie w 3D?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, że ja jestem ciekawa limitowanki CK Summer.
Ja też, chociaż jak do tej pory to żadna z poprzednich mi nie pasowała
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mnie niestety bardzo wkurzały rozmazane polskie napisy, przy dłuższych kwestiach zamykałam jedno oko, żeby doczytać o co chodzi.
Moż enapisy też powinni zrobić w 3D
na nowościach dałam znać o nowym tuszu Maybelline, już kusi a dopiero co pisałam, że MNY to badziewia
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:41   #3330
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hosenko, pokaż mi na pw od kogo Ty kupowałaś te kulaski, proszę.

A mnie Avatar się bardzo podobał i dałabym mu 10/10
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.