^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-19, 20:28   #1
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Exclamation

^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^


Jestem naturalną szatynką ale farbuje na ciemniejszy, mam już odrosty i chciałam pofarbować włosy tak, żeby wyrównać kolor. Wiadomo, że każde nowe farbowanie przyciemnia włosy wcześniej farbowane i z jasnych brązów wychodzi czarny ale widziałam ostatnio w sklepie farbe LOREAL - Recital Preferences -Seria Utrarozjaśnienie WYŁĄCZNIE dla ciemnych włosów. Ciekawa jestem czy rzeczywiście da rade tą farbą rozjaśnić farbowane włosy? Jak myślicie?? A może któraś używala tej farby??
Wklejam przykładowe zdjęcie.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba.JPG (21,3 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbka2.JPG (12,7 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trójeczka.JPG (9,6 KB, 76 załadowań)

Edytowane przez cziki
Czas edycji: 2006-04-20 o 17:23
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 09:49   #2
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Exclamation Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

Zaintrygowałaś mnię tą farbą, mam podobny problem - wątek kiedy koloryzajca po trwałej z rudego na średni blond, tyle ze ja mialam ciemne wlosy ale po trwałej zrobiły mi sie rudawe i chciałabym tez zmienić ten kolor , niestety dekoloryzacji raczej nie zrobie, ale może właśnie ta farba byłaby wyjściem - czy jest ona dostepna normalnie w sklepie czy tylko w salonach i jaki efefkt ostatecznie ma po niej być ? bo moze chodzi tylko o włosy ciemne ale nie farbowane ?
p.s.
przykładowe zdjęcie niestety sie chyba nie zamieściło.

Pozdrawiam
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 11:49   #3
natalja86
Raczkowanie
 
Avatar natalja86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

No nie nie zamieściło, ja też prosze o wklejenie i więcej inf. bo sama mam ten problem, mam bardzo ciemne włosy a chciałabym taki średni brąz, natomiast dekoloryzacja odpada, bo nie chcę niszczyć ( zapuszczam )
natalja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 13:10   #4
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

Kurcze, niech jakaś odważna wyopóbuje bo ja to sie boje już testować na swoich włosach

Nie moge załączyć tej foty bo jakaś skopana jest. Dokładniejszy opis można znaleźć na stronie www.kosmetykionline.pl w katalogu FARBY DO WŁOSÓW - niestety pełnego linka też nie moge (nie umiem?) zamieścić.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:15   #5
KASSIIA
Raczkowanie
 
Avatar KASSIIA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 86
Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

Ja tą farbę przetestowałam i byłam niezadowolona z końcowego efektu. Moje włosy były koloru ciemniejszego brązu, przy skórze były już odrosty, coś w stylu średniego brązu. Efekt był taki, że włosy owszem rozjaśniły się ale nierównomiernie. Odrosty były dużo jaśniejsze od reszty. Wyglądało to strasznie. Być może zamierzony efekt byłby przy naturalnie ciemnych włosach, a nie farbowanych z odrostami. W każdym razie u mnie farba ta się nie sprawdziła.
KASSIIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 17:07   #6
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

Cytat:
Napisane przez KASSIIA
Ja tą farbę przetestowałam i byłam niezadowolona z końcowego efektu. Moje włosy były koloru ciemniejszego brązu, przy skórze były już odrosty, coś w stylu średniego brązu. Efekt był taki, że włosy owszem rozjaśniły się ale nierównomiernie. Odrosty były dużo jaśniejsze od reszty. Wyglądało to strasznie. Być może zamierzony efekt byłby przy naturalnie ciemnych włosach, a nie farbowanych z odrostami. W każdym razie u mnie farba ta się nie sprawdziła.
To może trzeba jakoś najpierw połozyć na farbowane włosy a dopiero później na odrosty??
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:26   #7
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

Też używałam tej farby. I miałam to samo - odrosty leciutko się rozjaśniły a konce zostały takoie jak były czyli ciemnobrązowe. Farba niepodołała.
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 19:29   #8
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

To na co oni robią takie farby, nie kumam... To żeby przywrócić włosy farbowane do normalnego stanu można tylko przez dekoloryzacje?? Ale lipa:P
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 20:41   #9
KASSIIA
Raczkowanie
 
Avatar KASSIIA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 86
Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

Cytat:
Napisane przez cziki
To może trzeba jakoś najpierw połozyć na farbowane włosy a dopiero później na odrosty??
Podejrzewam, że położenie farby najpierw na długości a potem na odrosty, miałoby jakiś sens, tylko że to wymaga już większej wprawy, a mnie włosy się plączą. Poza tym, żeby taka firma jak Loreal takiego bubla wypuściła.......
KASSIIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 12:16   #10
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Question Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

słuchajcie to może spróbowac rozjaśniacza w spray -u tylko też nie wiem czy on rozjasnia włosy farbowane czy tylko naturalne !!?? Może ktoś wie ??
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 12:43   #11
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

Ja to chyba zrobie tak, że pofarbuje cale włosy oprócz odrostów bo kupiłam już kolor ue 3 czyli ten najjaśniejszy z 3 bo rozjaśniania rozjaśniaczami się boje
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 23:13   #12
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

Cytat:
Napisane przez UlaM
Zaintrygowałaś mnię tą farbą, mam podobny problem - wątek kiedy koloryzajca po trwałej z rudego na średni blond, tyle ze ja mialam ciemne wlosy ale po trwałej zrobiły mi sie rudawe i chciałabym tez zmienić ten kolor , niestety dekoloryzacji raczej nie zrobie, ale może właśnie ta farba byłaby wyjściem - czy jest ona dostepna normalnie w sklepie czy tylko w salonach i jaki efefkt ostatecznie ma po niej być ? bo moze chodzi tylko o włosy ciemne ale nie farbowane ?
p.s.
przykładowe zdjęcie niestety sie chyba nie zamieściło.

Pozdrawiam
Słusznie zauwazyłaś. Te farby wyjdą normalnie raczej na nie koloryzowanych włosach. Z doświadczenia wiem, że farba położona na farbę da raczej ciemniejszy odcień niż oczekiwany.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 20:03   #13
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

Cytat:
Napisane przez morelle
Słusznie zauwazyłaś. Te farby wyjdą normalnie raczej na nie koloryzowanych włosach. Z doświadczenia wiem, że farba położona na farbę da raczej ciemniejszy odcień niż oczekiwany.
Ale producent obiecuje, że farba rozjaśnia, nawet włosy farbowane o ile cytat: "nie są farbowane bardzo jasnym, ciemnym i/lub intensywnym odcieniem lub są po zabiegu dekoloryzacji". Moje włosy są farbowane o ton, może dwa więc chyba spełniam wymagania?
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 21:28   #14
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

Te farby sa tylko do naturalnych wlosow. A i te naturalnie ciemne koszmarnie rozjasniaja, radze omijac szerokim łukiem (wychodzi ogniscie rudy)
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 17:29   #15
_Nelly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 89
Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

odświeżam ten wątek bo mam pytanko. czy farba ultra rozjaśniający jasny beżowy brąz loreal pokryje włosy po dekoloryzacji czyli np rude. bo strasznie podoba mi sie ten kolor tylko nie wiem czy pokryje ładnie włosy.
_Nelly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 16:05   #16
Rewers
Raczkowanie
 
Avatar Rewers
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 115
Dot.: ^Farby Loreala-ultrarozjaśniające^

Proponuję do tych farb ultrarozjasniających dodać jeszcze wodę utlenioną 6% w kremie (ok 50 ml) farbowałam przyjaciółce w ten sposób i wyszły świetne po 1 farbowaniu było dosyć fajnie aczkolwiek można było dostrzec delikatne róznice w kolorach ( bardziej jak refleksy wyglądało) ale ok po 2/3 farbowaniu kolor całkowicie się wyrównał i było naprawdę super
Rewers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.