Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 17:01   #4231
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Fuksjaa, współczuję Twoim znajomym. To straszne jak się tak wszystko sypie. wtedy docenia się swoje zdrowie i widzi się, że nasze problemy są niczym w porównaniu do problemów niektórych. Jednak zdrowie jest najważniejsze, reszta jakoś się ułoży...
Właśnie do takiego wniosku doszłam.

Fatalnie wygląda ta sukienka z linka, a tamta z Twojej aukcji była śliczna! Ja bym się starała domagać zwrotu pieniędzy, przesyłki też.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dla mnei był naprawdę dobry, ale zabijała pojemność- używałam prawie rok. a jak się jest maniakiem nowości to tyle czasu to za duża strata na ten sam produkt zwłaszcza, że jeżeli i tak daleko mu do Maestro A.
A co to znaczy, że był naprawdę dobry?
Dam mu szansę, może jak troszkę zgęstnieje to będzie lepszy. No i muszę się przyzwyczaić do tej ogromnej szczoty.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Przyjedź, przyjedź

Ale jak już to jak zrobi się cieplutko.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Przyszła paczka z Ecospa Już wymacałam wszystko od razu jak tylko weszłam do domu
Olej z migdałów właściwie nie ma zapachu, ale nałożyłam go na twarz razem z żelem hialu. i fajną mam gładką skórę po nim, bez tłustej powłoczki. Ciekawa jestem jeszcze jak na włosach się sprawdzi i czy na buźce mnie nie zapcha.
Masło kakaowe nierafinowane z kolei pachnie bardzo intensywnie, gorzko-słodko, kakaowo po prostu Wieczorem się nim nasmaruję.
Bardzo fajne zakupy, daj znać jak się spisze olej.

Ja sobie kupiłam dziś tylko jasny lakierek Bell do frencha, tak na poprawę nastroju, bo bierze mnie choróbsko. Wysłałam też paczkę z all, na szczęście nie musiałam długo czekać na poczcie i panie były bardzo miłe, dziwne.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 18:07   #4232
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Przyszły moje buty z butyka Są b.solidnie zrobione, po całości wewnątrz jest skóra. Są luźne w kostce i w sumie w łydce też, lekko kaloszowe dla mnie. Ale w sumie mi się to podoba, nawet jedne chciałam takie kaloszowe sobie kupić..
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 18:15   #4233
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Rzyrafka, to może napisz zgodę na poczcie aby przesyłki polecone zostawiali Ci w skrzynce? Kiedyś była taka możliwość Co prawda nie wiem, co wtedy z reklamacjami?
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Teraz są te skrznki, co tylko cienkie paczki wejdą - listonosz chyba nie ma kluczyka
właśnie No nic, zadzwoniłam i jednak wyrobili się z dowozem dzisiejszych przesyłek i właśnie wróciłam z tuszem. Szkoda tylko, że FLE
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A co to znaczy, że był naprawdę dobry?
Dam mu szansę, może jak troszkę zgęstnieje to będzie lepszy. No i muszę się przyzwyczaić do tej ogromnej szczoty.
No podkręcał, pogrubiał i wydłużał, ale ja ciągle szukam zamiennika mego idola- rozcieńczyłam go dziś, oby mu to z abardzo nie zaszkodziło
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 18:27   #4234
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No podkręcał, pogrubiał i wydłużał, ale ja ciągle szukam zamiennika mego idola- rozcieńczyłam go dziś, oby mu to z abardzo nie zaszkodziło
Dzięki za mini-recenzję. Mam nadzieję, że na moich rzęsach też da taki efekt.

Zużyłam dziś sporo kosmetyków: Acne Derm, tonik z koniczyną Pollena Ewa, mleczko wygładzające Nivea, żel Luksja Japanese Spa, krem z masłem kakaowym Ziaja + 2 sprzedałam na all.

Kończy mi się też maska Gloria, ale z tego akurat się nie cieszę, bo ratuje moje włosy po rozjaśnianiu + farbowaniu. Na fryzjerskim spotkałam post dziewczyny, której włosy były w podobnym stanie do moich i pomogła jej kuracja Glorią - najpierw mycie nią włosów,tak żeby leciutko się spieniła, spłukiwanie i nakładanie jeszcze raz normalnie jak odżywkę. Robię tak od kiedy kupiłam Glorię i efekt jest. Wczoraj potrzymałam ją w czepku chyba z godzinę i miałam taaakie mięciutkie i błyszczące włosy. Kupię kolejne opakowania.

Kusi mnie też bananowy zestaw z TBS -szampon i odżywka.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 18:30   #4235
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Fuksjaa u mnie się gloria nie sprawdziła. Za to jestem zachwycona latte kallosa
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 18:34   #4236
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

fuksjaa oczywiście zdam relację z oleju

A propos TBS, widziałyście to? http://www.zeberka.pl/art.php?id=7468
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 18:52   #4237
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Fuksjaa u mnie się gloria nie sprawdziła. Za to jestem zachwycona latte kallosa
O tak, Kallosa Latte też bardzo lubię, no i ten zapach.
Tylko zużyłam już 2 litry tej maski i moje włosy się przyzwyczaiły. Pewnie wrócę do niej za jakiś czas.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A propos TBS, widziałyście to? http://www.zeberka.pl/art.php?id=7468
Zapowiada się ciekawie. Muszę się wreszcie wybrać do Silesii po ten zestaw bananowy, puder mineralny i maskę Blue Corn - widziałam, że wiele z Was ją używa/używało, jesteście nadal zadowolone? Czy ona mocno oczyszcza? I czy ktoś może ją porównać z miodlą Himalai? Wiem, że milion pytań.

O, tu jeszcze coś z kolorówki TBS:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=7444
Piękny jest ten chaber (przynajmniej na moim monitorze to chaber).
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 19:01   #4238
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

Zapowiada się ciekawie. Muszę się wreszcie wybrać do Silesii po ten zestaw bananowy, puder mineralny i maskę Blue Corn - widziałam, że wiele z Was ją używa/używało, jesteście nadal zadowolone? Czy ona mocno oczyszcza? I czy ktoś może ją porównać z miodlą Himalai? Wiem, że milion pytań.
Ja mam obie
Miodla jednak mocniej i lepiej oczyszcza. Blue Corn jest mocna, ale jednak po niej cera nie jest aż tak wygładzona i "czysta" jak po miodli.
Miodla to istny hardkor i do tej pory to wg. mnie najmocniejszy oczyszczacz ze wszystkich, które stosowałam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 19:05   #4239
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
fuksjaa oczywiście zdam relację z oleju

A propos TBS, widziałyście to? http://www.zeberka.pl/art.php?id=7468
nie, ale po serii z monoi nie spodziewałabym się cudów tamta pachnie brzydko, w ogóle nie zachęca.. może rekompensuje to działaniem
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Zapowiada się ciekawie. Muszę się wreszcie wybrać do Silesii po ten zestaw bananowy, puder mineralny i maskę Blue Corn - widziałam, że wiele z Was ją używa/używało, jesteście nadal zadowolone? Czy ona mocno oczyszcza? I czy ktoś może ją porównać z miodlą Himalai? Wiem, że milion pytań.
czytałam, że ta seria bananowa do włosów kompletnie nic nie robi, poza tym, że świetnie pachnie

o tak, chyba większość nas przechodziła przez Blue Corna
oczyszcza mocno, dogłębnie, nie zasycha na tynk, łatwo i przyjemnie się ją zmywa, a przy tym robimy peeling (dobre dla leniwców )
widocznie zmniejsza pory, pozostawia skórę miękką, gładką, moją na jakiś czas matuje
jedyny minus to zawartość alkoholu w składzie, u mnie przez nią pękły 2 naczynka (gdybym wiedziała o tym wcześniej, to bym jej nie kupiła, bo twarzy alkoholem nie katuję ) ale poza tym, że trzeba uważać na alkohol i wrażliwe partie twarzy, to nie mam żadnych zastrzeżeń - spisuje się świetnie i będę ją nadal kupować omijając miejsca, gdzie skrzywdziła

miodla działa mocniej, ale nie krzywdzi twarzy, trudniej ją zmyć, ale twarz wygląda zdrowo, jest jednak bardziej oczyszczona niż po BC no i zmniejszają się/znikają niedoskonałości
tej dałabym 5 gwiazdek, podczas gdy TBS-owi 4
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-02-12 o 19:09
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 19:11   #4240
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja mam obie
Miodla jednak mocniej i lepiej oczyszcza. Blue Corn jest mocna, ale jednak po niej cera nie jest aż tak wygładzona i "czysta" jak po miodli.
Miodla to istny hardkor i do tej pory to wg. mnie najmocniejszy oczyszczacz ze wszystkich, które stosowałam
Dzięki.
Z miodlii byłam bardzo zadowolona, ale jak znam siebie to pewnie przy kolejnej wizycie w TBS ulegnę Blue Corn.

Przyszło mi na maila info o nowościach Himalai:
- odżywczy krem do rąk: http://himalayaherbals.pl/sklep/skle...&itemID=157826
- krem do rąk ochronno-regenerujący: http://himalayaherbals.pl/sklep/skle...&itemID=157824
- krem pod oczy: http://himalayaherbals.pl/sklep/skle...&itemID=157823

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 19:11   #4241
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja mam obie
Miodla jednak mocniej i lepiej oczyszcza. Blue Corn jest mocna, ale jednak po niej cera nie jest aż tak wygładzona i "czysta" jak po miodli.
Miodla to istny hardkor i do tej pory to wg. mnie najmocniejszy oczyszczacz ze wszystkich, które stosowałam
Ja też mam obie. Blue corna to nawet już drugie opakowanie. Jestem nią zachwycona. Mnie z kolei ona lepiej oczyszcza niż miodla, delikatnie wygładza. Miodla chyba zbyt inwazyjna więc rzadziej jej używam. Ale nie mogę powiedzieć że jest zła. Ot poprostu takie moje subiektywne widzimisię


A teraz obejrzę sobie nowy odcinek Grey's Anatomy i zjem nową Milkę Są trzy limitowne smaki, nie odpuszczę żadnemu
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 19:14   #4242
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
o tak, chyba większość nas przechodziła przez Blue Corna
oczyszcza mocno, dogłębnie, nie zasycha na tynk, łatwo i przyjemnie się ją zmywa, a przy tym robimy peeling (dobre dla leniwców )
widocznie zmniejsza pory, pozostawia skórę miękką, gładką, moją na jakiś czas matuje
jedyny minus to zawartość alkoholu w składzie, u mnie przez nią pękły 2 naczynka (gdybym wiedziała o tym wcześniej, to bym jej nie kupiła, bo twarzy alkoholem nie katuję ) ale poza tym, że trzeba uważać na alkohol i wrażliwe partie twarzy, to nie mam żadnych zastrzeżeń - spisuje się świetnie i będę ją nadal kupować omijając miejsca, gdzie skrzywdziła

miodla działa mocniej, ale nie krzywdzi twarzy, trudniej ją zmyć, ale twarz wygląda zdrowo, jest jednak bardziej oczyszczona niż po BC no i zmniejszają się/znikają niedoskonałości
tej dałabym 5 gwiazdek, podczas gdy TBS-owi 4
Dziękuję za tak obszerne porównanie.
Mam coraz większą ochotę na BC.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja też mam obie. Blue corna to nawet już drugie opakowanie. Jestem nią zachwycona. Mnie z kolei ona lepiej oczyszcza niż miodla, delikatnie wygładza. Miodla chyba zbyt inwazyjna więc rzadziej jej używam. Ale nie mogę powiedzieć że jest zła. Ot poprostu takie moje subiektywne widzimisię
W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko wypróbować.

A jakie są nowe Milki?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 19:20   #4243
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

A jakie są nowe Milki?
z nadzieniem:
-toffi+kawa
-jogurt+pomarańcza
-malina+coś czego nie pamietam

mniam
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 19:25   #4244
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

hey!!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Podstawą są wygodne buty!!! Moje pierwsze buty to był jakiś syf z Deichmanna i obcierały nieludzko. Takie buty to sobie można kupić jak się już umie chodzić, a nie jak stopa się chwieje na wszystkie strony. Do nauki buciki z miękkiej skórki i ze stabilnym obcasem - tylko i wyłącznie.

w pełni się zgadzam - jak mam porządne buty, to mogę w nich chodzić cały dzień, nawet na bardzo wysokich obcasach i stopa się nie męczy. natomiast jak włożę jakieś takie "gorsze" to niestety już po kilku godzinach jest masakra... nie mówiąc już o otarciach i odciskach!!

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Od wczoraj jestem strasznie przybita.
to przykre, że takie rzeczy się przydarzają ludziom... a mam takie pytanko: gdzie oni mieszkają?? bo ja akurat szukam nowych pracowników...


wczoraj zużyłam mleczko do demakijażu i wyciągnęłam ostatnie opakowanie z zapasów... i puder się powoli kończy...

a odżywka nabłyszczająca Herbal Essences jest super - włosy są po niej pachnące, mięciutkie i faktycznie dużo bardziej lśnią!
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 19:29   #4245
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

off-wietrzko, lecę na PW.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 19:31   #4246
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
JA teraz obejrzę sobie nowy odcinek Grey's Anatomy i zjem nową Milkę Są trzy limitowne smaki, nie odpuszczę żadnemu
widziałam w wątku z nowościami kulinarnymi, ale do tej pory w żadnym sklepie nie spotkałam na pewno pragnę malinowej i toffi

edit: pierwsze 3 też muszą być boskie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4540
chociaż biała czekolada musi być megasłodka, nie jadłam od wieków
ale to podobno stara nowość też mnie minęła..
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za tak obszerne porównanie.
Mam coraz większą ochotę na BC.
na pewno warto się skusić
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-02-12 o 19:37
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 19:35   #4247
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cześć

Fuksjaa faktycznie dużo nieszczęść na raz, ale z obserwacji (odpukać) wiem, że tacy ludzie jak już wyjdą z dołka to są dużo silniejsi no i bliżsi sobie, więc 3mam kciuki, żeby tak było i w przypadku Twoich znajomych.
No i wiadomo, że w takich chwilach doceniamy to co sami mamy.

Luskap, ta sukienka nawet koło tamtej nie leżała, reklamuj!

Niby się oficjalnie nie przyłączyłam do projektu Estella , ale że w ostatnim tygodniu poleciały 2 micele, podkład i pomadka Bebe to stwierdziłam, że dam radę.
No i pasta zaliczyła kosz, ale tego chyba nie wolno liczyć?Liczę wszystko razem, bo z kolorówki nie jestem w stanie zużyć nawet 5 rzeczy, bo raz, że tak szybko nie zużywam a dwa, że nie mam końcówek (oprócz tego podkładu).
Wobec tego mam 4 rzeczy, do końca m-ca na pewno dojdę do 10ciu, zwłaszcza, że druga buteleczka podkładu też już ledwo zipie (będę mogła wreszcie zacząć Healthy Mix), na 2-3 razy zostało masła pomarańczowego Ziaji i mam trochę miniatur Galenica do porozcinania i wykończenia.

I cieszę się bardzo,bo uruchomili mi 2 zajęcia zumby w tygodniu, jedne to było stanowczo za mało. Poza tym od marca-kwietnia mam ochotę iść jeszcze na salsę solo dla kobiet
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 19:37   #4248
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ja mam jeszcze odlewkę Blue Corn, nie pamiętam od kogo Chyba od Sleepy?

Bardzo podoba mi się miodowa, ale ona nie jest oczyszczająca.

Odebrałam tusz MF - dostałam False Lash, a taki sam mam już w zapasach.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 19:50   #4249
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Zużyłam dziś sporo kosmetyków: Acne Derm, tonik z koniczyną Pollena Ewa, mleczko wygładzające Nivea, żel Luksja Japanese Spa, krem z masłem kakaowym Ziaja + 2 sprzedałam na all.

Kończy mi się też maska Gloria, ale z tego akurat się nie cieszę, bo ratuje moje włosy po rozjaśnianiu + farbowaniu. Na fryzjerskim spotkałam post dziewczyny, której włosy były w podobnym stanie do moich i pomogła jej kuracja Glorią - najpierw mycie nią włosów,tak żeby leciutko się spieniła, spłukiwanie i nakładanie jeszcze raz normalnie jak odżywkę. Robię tak od kiedy kupiłam Glorię i efekt jest. Wczoraj potrzymałam ją w czepku chyba z godzinę i miałam taaakie mięciutkie i błyszczące włosy. Kupię kolejne opakowania.

Kusi mnie też bananowy zestaw z TBS -szampon i odżywka.
Wow, przy Twoich zużyciach moje to jakaś kpina

Da się spienić maskę?Ciekawe, muszę spróbować
Ja jestem tak samo zadowolona z Glorii, Kallosa i Stapiz a że uzywam stosunkowo krótko to włosy nie zdążyły się przyzwyczaić i jest widoczny efekt za każdym razem.

Mam odżywkę bananową i nadal nie otworzyłam
Na co dzień stawiam na Fitomed a jak chcę się rozpieścić zapachem to zestaw szampon i odżywka J.Frieda, boski zapach i jaka puszystość i miękkość

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość


A propos TBS, widziałyście to? http://www.zeberka.pl/art.php?id=7468
Ciekawe jaki będzie zapach...Jestem tak samo jak Nina rozczarowana tą monoi, myślałam, że to będzie coś czemu nie będę mogła się oprzeć a tu klapa.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
o tak, chyba większość nas przechodziła przez Blue Corna
oczyszcza mocno, dogłębnie, nie zasycha na tynk, łatwo i przyjemnie się ją zmywa, a przy tym robimy peeling (dobre dla leniwców )
widocznie zmniejsza pory, pozostawia skórę miękką, gładką, moją na jakiś czas matuje
jedyny minus to zawartość alkoholu w składzie, u mnie przez nią pękły 2 naczynka (gdybym wiedziała o tym wcześniej, to bym jej nie kupiła, bo twarzy alkoholem nie katuję ) ale poza tym, że trzeba uważać na alkohol i wrażliwe partie twarzy, to nie mam żadnych zastrzeżeń - spisuje się świetnie i będę ją nadal kupować omijając miejsca, gdzie skrzywdziła

miodla działa mocniej, ale nie krzywdzi twarzy, trudniej ją zmyć, ale twarz wygląda zdrowo, jest jednak bardziej oczyszczona niż po BC no i zmniejszają się/znikają niedoskonałości
tej dałabym 5 gwiazdek, podczas gdy TBS-owi 4
A ja nie miałam ani jednej ani drugiej, czas to chyba zmienić, tylko, że nigdy mi nie jest po drodze do apteki, gdzie mają Himalayę
Nie mam żadnej maseczki oprócz kilku saszetek Efektimy, więc chyba zakup byłby wskazany?

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
z nadzieniem:
-toffi+kawa
-jogurt+pomarańcza
-malina+coś czego nie pamietam

mniam
Jadłam jogurt plus pomarańcza, nie bardzo mi smakowała.
Zaczaję się jeszcze na malinę

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
widziałam w wątku z nowościami kulinarnymi, ale do tej pory w żadnym sklepie nie spotkałam na pewno pragnę malinowej i toffi

edit: pierwsze 3 też muszą być boskie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4540
chociaż biała czekolada musi być megasłodka, nie jadłam od wieków
ale to podobno stara nowość też mnie minęła..
na pewno warto się skusić
Kocham białą czekoladę A ta z owocami leśnymi to mój hit,jest przepyszna, polecam!Wcale nie taka słodka, bo te owoce są kwaskowate Tylko ja ją już dawno kupowałam i myślałam, że to limitowanka poprzednia i że będzie już wycofywana, bo coraz rzadziej ją spotykam
Jadłam też tą z puddingiem, świetna
A teraz wcinam pompowaną Milkę, pycha
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2010-02-12 o 19:56
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 20:00   #4250
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Wow, przy Twoich zużyciach moje to jakaś kpina

Da się spienić maskę?Ciekawe, muszę spróbować
Ja jestem tak samo zadowolona z Glorii, Kallosa i Stapiz a że uzywam stosunkowo krótko to włosy nie zdążyły się przyzwyczaić i jest widoczny efekt za każdym razem.

Mam odżywkę bananową i nadal nie otworzyłam
Na co dzień stawiam na Fitomed a jak chcę się rozpieścić zapachem to zestaw szampon i odżywka J.Frieda, boski zapach i jaka puszystość i miękkość
Da się, ale dość ciężko i wymaga to dłuższego masażu. Ja jeszcze Glorię mieszam z odrobiną wody i dopiero później nakładam na włosy. Ale mam mięciutkie włosy teraz.

A ze zużyć baaardzo się cieszę, bo mam ochotę na nowe kosmetyki.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 20:15   #4251
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
widziałam w wątku z nowościami kulinarnymi, ale do tej pory w żadnym sklepie nie spotkałam na pewno pragnę malinowej i toffi

edit: pierwsze 3 też muszą być boskie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4540
chociaż biała czekolada musi być megasłodka, nie jadłam od wieków
ale to podobno stara nowość też mnie minęła..
na pewno warto się skusić
Te z tego linka były w ofercie już jesienią/na początku zimy. I tak, biała to mega słodycz, odechciewa się po niej słodyczy na długi czas

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Jestem tak samo jak Nina rozczarowana tą monoi, myślałam, że to będzie coś czemu nie będę mogła się oprzeć a tu klapa.
A podoba Ci się zapach monoi seforowego szamponu? Mam właśnie na wylocie ponad pół butelki. Chętnie oddam w dobre ręcę
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 21:48   #4252
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Witam
Zjadło mi 2 razy cytaty i już nie mam siły po raz kolejny od nowa zaznaczać

U mnie w zużyciach bez szaleństw, mam sporo resztek i mi się rozmnażają. Mam nadzieję, że dobiję do 10 sztuk, na razie jest 3 Kosmetycznie wpadło mi kilka rzeczy na zakupach z mamą: balsam i kulka Happy Time Nivea, krem do rąk z mocznikiem Isana i podkład Dream Satin Liquid. Niestety na razie odstawiłam True Matcha, bo za bardzo się odróżniał od mojej białej szyi Sam podkład jest bardzo dobry, znalazłam kolor idealny - ivory. Dobrze kryje, nie nadaje płaskiego matu, tylko zostawia pudrowe wykończenie i nie świecę się po nim.

Isa pytałaś o szampony Tołpy. Moja mama uwielbiała starą wersję przeciwłupieżowego i ja też. Co prawda łupieżu nie mam i nigdy nie miałam, ale ten szampon robił cuda z włosami. Pierwsze 2 mycie nie zachwycały - włosy były szorstkie, napuszone, ale potem niczym z reklamy! Błyszczące, gładkie, sztywne. No ale musieli go wycofać jak to bywa z dobrymi kosmetykami Teraz są 2 nowe z serii Planet: normalizujący do włosów przetłuszczających i jakiś do suchych. Mam w domu ten pierwszy, mama jest zadowolona, ja go bliżej nie testowałam, bo wykańczałam mój domowy Pharmaceris do tłustych, ale za następną wizytą przyjrzę się mu bliżej jak chcesz

Sleepy na kwietniowe spotkanie NK też bym się chętnie znowu wybrała, może uda nam się spotkać. Może jeszvze inne dziewczyny się skuszą

Mam już plan na nowy semestr Jest beznadziejny, codziennie mam okienka, 2 razy kończę po 19, a w poniedziałek mam tylko jeden wykład na którym muszę być, także nie będzie długich weekendów w domu.
Jutro idę poszaleć na zakupach Co prawda nie stricte kosmetycznych, ale zajrzę do rosmanna i może załapię się jeszcze na serum BL, żebym miała komplet z kremikami I mam zniżkę do YR na 2 rzeczy -40%, ale w sumie nic nie potrzebuje, ewentualnie krem na zaczerwienienia na zapas, ale mam sporo kremów, więc nie powinnam.
Wykorzystam za to zniżkę do Cameiu i w H&M upatrzyłam sobie jasną torebkę w rozmiarze w sam raz A jak mi coś wpadnie w oko, to też sobie kupię, a co
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 22:09   #4253
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A propos TBS, widziałyście to? http://www.zeberka.pl/art.php?id=7468
Już jest w Body Shopie, zapach nie powala.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie, ale po serii z monoi nie spodziewałabym się cudów tamta pachnie brzydko, w ogóle nie zachęca.. może rekompensuje to działaniem
Wzięłam sobie mini olejek z tej serii; zapach nie jest taki zły; nie pachnie zbyt mocno, co mi pasuje.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Niby się oficjalnie nie przyłączyłam do projektu Estella , ale że w ostatnim tygodniu poleciały 2 micele, podkład i pomadka Bebe to stwierdziłam, że dam radę.
No i pasta zaliczyła kosz, ale tego chyba nie wolno liczyć?Liczę wszystko razem, bo z kolorówki nie jestem w stanie zużyć nawet 5 rzeczy, bo raz, że tak szybko nie zużywam a dwa, że nie mam końcówek (oprócz tego podkładu).
Wobec tego mam 4 rzeczy, do końca m-ca na pewno dojdę do 10ciu, zwłaszcza, że druga buteleczka podkładu też już ledwo zipie (będę mogła wreszcie zacząć Healthy Mix), na 2-3 razy zostało masła pomarańczowego Ziaji i mam trochę miniatur Galenica do porozcinania i wykończenia.
Brawo, u mnie ładnie schodzą kosmetyki. Na pewno z kolorówki pójdzie jeszcze puder sypki w tym miesiącu.
Chciałam kupić wczoraj ten podkład, ale nie było wszystkich testerów; pytam babki czy jest tester jakiegoś tam koloru, a ona obrażona mówi, ze nie i sobie poszła! Stwierdziłam, że w takim razie mam to gdzieś i nie kupię w ciemno.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 23:03   #4254
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Znowu mam ArtDeco, tym razem wersję bezzapachową - ta zwykła strasznie śmierdzi. UD jest dla mnie porównywalne z ArtDeco, nie ma wielkiej różnicy może przy jakiś tańszych albo mało napigmentowanych cieniach byłaby zauważalna.
No to dobrze wiedzieć W takim razie wybijam sobie z głowy UD, w końcu nie ma sensu przepłacać. A jakąś bazę bym sobie sprawiła, tylko wolałabym w tubce czy z aplikatorem, bo praktyczniejsza. Jakoś słoiczków nie lubię. A AD miałam wieki temu i nie przypominam sobie, żeby śmierdziała. Jak gdzieś dorwę, to kupię Lumene, jak nie to zapoluję na IsaDorę, a jak nie będzie żadnej, to wtedy pomyślę o ArtDeco.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
W ogóle przyszła mi dziś wreszcie ta sukienka. Porażka. na zdjeciu była piękna, ale czemu nie wstawili rzeczywistego zdjęcia? Ta jest dokładnie taka jak na tej aukcji: http://www.allegro.pl/item908441713.html
Przyznacie, ze różnica kolosalna! napisałam już maila do sprzedającej, mam nadzieję, ze odda mi kasę. czy mogę domagać się zwrotu kosztów przesyłki też?
Pewnie, że się możesz domagać zwrotu wszystkich kosztów, a nawet powinnaś, bo te sukienki to nawet obok siebie nie leżały. Tandeta jak się patrzy, a pewnie na żywo jeszcze gorsza A na tamtej focie wyglądała i na ładną i na porządną.

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Nie matowi, powiedziałabym, że wręcz nabłyszcza Jest olejkowo - silikonowy, ręce po aplikacji sa raczej śliskie a nie tłuste. Niestety, jeśli malujesz wieczorem, nie chroni przed nocnymi odgnieceniami na paznokciach. Ale po minucie możesz spokojnie zapinac np rozporek (rzecz która w 9 przypadkach na 10 niszczy mi manicure )
Jak mi gdzieś wpadnie w oczy, to zakupię. A jak on wygląda w ogóle?
Co prawda wolałabym coś, co chroni też przed odbitkami równie dobrze jak Quicken NT, ale dobry i ten rozporek

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Pomalowałam rzęsy FLE i nie jestem zachwycona - zrobiłam sobie piękne owadzie nóżki. Mam nadzieję, że to wina mojego nieumiejętnego malowania rzęs tą ogromną szczotą.
U mnie też dzisiaj był pierwszy raz i też zgrzyt. Owadzie nóżki jakoś rozczesałam, ale ogólnie nie wiem gdzie te false lashes. Zwyklak nad zwyklaki i delikates do kwadratu, przynajmniej póki co. No ale jak testować, to testować - Voluminous i Fatale idą w kąt, a ja przez te 2 tygodnie zamierzam się z nim zaprzyjaźnić. Chociaż wątpię, że w tak krótkim czasie zgęstnieje na tyle, żeby zaczął pogrubiać

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mmm, fajniasta rzeczywiście ino wszystkei takie kolorki już mam
Śliczna I chyba mogłabym takową mieć, raczej by mi się kolorki nie powtarzały zbytnio. Oby na żywo była równie piękna.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
z nadzieniem:
-toffi+kawa
-jogurt+pomarańcza
-malina+coś czego nie pamietam

mniam
A gdzie je dorwałaś?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Odebrałam tusz MF - dostałam False Lash, a taki sam mam już w zapasach.
Hmm, to ciekawe, że praktycznie każda z nas go dostała, Hexx też. Biorąc nas za grupę testową z grupy testowej to 99% dostała FLE Oj, nie podoba mi się to, dystrybutor z lekka przegiął Obiecanki cacanki...

*******************
Zrobiłam sobie dziś wycieczkę na miasto po ten upatrzony wczoraj grafitowy szaliczek i w ramach promocji dobrałam do niego pasek gratis. Taki na gumie, czarny, w miarę prosty. Chciałam sobie taki już dawno sprawić, ale jeden, który zamówiłam na Allegro zupełnie na mnie nie leżał i oddałam, no i po nim straciłam zapał do zakupu takowego przez neta. A w sklepach jakoś nic ciekawego mi się w oczy nie rzuciło aż do dziś. Także radość podwójna, bo za 34,9zł mam i szaliczek i pasek Przynajmniej tyle dobrego na osłodę mojej zagadkowej kontuzji kolana.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 23:51   #4255
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Zużyłam dziś sporo kosmetyków: Acne Derm, tonik z koniczyną Pollena Ewa, mleczko wygładzające Nivea, żel Luksja Japanese Spa, krem z masłem kakaowym Ziaja + 2 sprzedałam na all.
a mi przybył jeszcze jeden kremik z tej serii co pod oczy Ava a zużyłam mgiełkę Avonu i maseczkę Dermiki w saszetce
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Miodla to istny hardkor i do tej pory to wg. mnie najmocniejszy oczyszczacz ze wszystkich, które stosowałam
Najmocniejszy to zielony Argiletz- przy nim miodla nie robi nic

Wróciłam właśnei od znajomych znajomych, mieliśmy oglądac film na ścianie a graliśmy w PS w jakies głupie bijatyki, ale zabawa przednia
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 07:38   #4256
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X


Ale mam dziś kaca. Że też musiałam wczoraj wypić piwo wieczorem Czuję się teraz jakbym wypiła pół litra czystej a chcę dziś pisać moją pracę. Będzie ciężko...

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
z nadzieniem:
-toffi+kawa
-jogurt+pomarańcza
-malina+coś czego nie pamietam

mniam


Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Isa pytałaś o szampony Tołpy. Moja mama uwielbiała starą wersję przeciwłupieżowego i ja też. Co prawda łupieżu nie mam i nigdy nie miałam, ale ten szampon robił cuda z włosami. Pierwsze 2 mycie nie zachwycały - włosy były szorstkie, napuszone, ale potem niczym z reklamy! Błyszczące, gładkie, sztywne. No ale musieli go wycofać jak to bywa z dobrymi kosmetykami Teraz są 2 nowe z serii Planet: normalizujący do włosów przetłuszczających i jakiś do suchych. Mam w domu ten pierwszy, mama jest zadowolona, ja go bliżej nie testowałam, bo wykańczałam mój domowy Pharmaceris do tłustych, ale za następną wizytą przyjrzę się mu bliżej jak chcesz
Byłabym wdzięczna za opinie, bo ciągle mam obsesję na punkcie moich włosów i wszystko co związane z ich pielęgnacją mnie interesuje

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Już jest w Body Shopie, zapach nie powala
Uuuu....szukoda Ja nie wąchałam nawet tej serii monoi, bo w TBS nie byłam sto lat, ale muszę w któryś weekend się wybrać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Najmocniejszy to zielony Argiletz- przy nim miodla nie robi nic

Wróciłam właśnei od znajomych znajomych, mieliśmy oglądac film na ścianie a graliśmy w PS w jakies głupie bijatyki, ale zabawa przednia
Mnie miodla mocno oczyszcza, więc jeśli Argiletz jest mocniejszy to chyba by mi twarz wypalił


Ooooo..... PS, ale bym sobie pograła Miałam kiedyś tą konsolę, szkoda że się jej pozbyłam. A PS3 trochę za droga i gry też
Ale kiedyś sobie może kupię z tym, że instnieje niebezpieczeństwo, że znów wpadnę w nałóg grania.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 08:33   #4257
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja nie miałam ani jednej ani drugiej, czas to chyba zmienić, tylko, że nigdy mi nie jest po drodze do apteki, gdzie mają Himalayę
Nie mam żadnej maseczki oprócz kilku saszetek Efektimy, więc chyba zakup byłby wskazany?
co za pytanie koniecznie
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Te z tego linka były w ofercie już jesienią/na początku zimy. I tak, biała to mega słodycz, odechciewa się po niej słodyczy na długi czas
to już raczej nie mam szans spotkać
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Brawo, u mnie ładnie schodzą kosmetyki. Na pewno z kolorówki pójdzie jeszcze puder sypki w tym miesiącu.
Chciałam kupić wczoraj ten podkład, ale nie było wszystkich testerów; pytam babki czy jest tester jakiegoś tam koloru, a ona obrażona mówi, ze nie i sobie poszła! Stwierdziłam, że w takim razie mam to gdzieś i nie kupię w ciemno.
mi się kończy Lucidity starczy go jeszcze na 2-3 użycia i kończy się miniaturka mleczka do demakijażu Galenic

no to ładnie się zachowują..
z kolei w Arkadii testerów było dużo, ale podkładów w tych odcieniach już nie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ale mam dziś kaca. Że też musiałam wczoraj wypić piwo wieczorem Czuję się teraz jakbym wypiła pół litra czystej a chcę dziś pisać moją pracę. Będzie ciężko...
po jednym piwie takie sensacje?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mnie miodla mocno oczyszcza, więc jeśli Argiletz jest mocniejszy to chyba by mi twarz wypalił

to nie killer tylko glinka zielona, sama w sobie jest łagodna, ale oczyszcza bardzo ładnie lepsza niż saszetka Bielendy, bo bez zbędnych dodatków, warto spróbować
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ooooo..... PS, ale bym sobie pograła Miałam kiedyś tą konsolę, szkoda że się jej pozbyłam. A PS3 trochę za droga i gry też Ale kiedyś sobie może kupię z tym, że instnieje niebezpieczeństwo, że znów wpadnę w nałóg grania.
a ja bym chciała Wii a zwłaszcza Wii Fit, rewelacja
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-02-13 o 08:35
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 08:50   #4258
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ninuś no właśnie po jednym Może jestem trochę osłabiona, bo zmagam się z zatokami i dlatego tak mnie ścięło z nóg?

O tak Wii też jest świetna Przynajmniej nie siedzi się na tyłku i można się poruszać grając np. w tenisa, gry taneczne itp.


Mieliśmy właśnie w ganku "gościa". Mały ptaszek (kos) wleciał do ganku, bo dokarmiamy całą zimę ptaki i on chyba liczył na to, że dostanie coś lepszego Tata go złapał, bo sam nie umiał wylecieć. Śliczna mała ptaszyna
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 09:40   #4259
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X




Uzyłam wczoraj balsamu w tubie z orchideą z Eveline - bardzo fajnie się zapowiada Jest lepszy niż balsamy w butlach z pompką. Zapach ma delikatny, bardzo subtelny, nie wiem czy tak pachnie orchidea (nie kojarze ) ale balsam ma zapach kwiatowo-słodki.

Może uda mi się skoczyć na narty Postaram się wyciagnąć tatę, bo TŻ jest dziś w pracy a potem czeka go skończenie malowania i sprzątanie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 09:57   #4260
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Oj ja też bym się wybrała na narty, ale coś mi mówi, że TŻ nie da się namówić, bo już późno dość na dalszy wypad a koło Krakowa stoki krótkie i płaskie...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.