Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 19:40   #181
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Ja chce pojezdzic autkiem
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 21:40   #182
casssie77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

hej dziewczyny
postanowiłam do was dołączyć bo widzę, że niektórych to motywuje i się udaje zdać ten nieszczęsny egzamin. Hmm ja mam jeden za sobą - nie zdany ; ( oblałam na łuku - przez własną głupotę i nerwy - dodając jeszcze , że w drodze do ośrodka egzaminowania mojemu chłopakowi, który mnie odwoził zepsuł się samochód - na środku skrzyżowania ; \ jednym słowem massssakra. ; (

Jutro mam drugie podejście ehh... Wiem, że mi się nie uda zapewne ; [ Nie jestem pozytywnie nastawiona niestety, jakoś nie umiem.

Ale gratulację wszystkim, co wreszcie zdali ; )
goldfish- trzymam kciuki Wiem co czujesz jestem w tej samej sytuacji, mam stresa ; /

do jutra
casssie77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 22:31   #183
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 460
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nila_razgotta Pokaż wiadomość
gold - fish




Powodzenia jutro
Bedę trzymać kciuki baardzo mocno
Na pewno się uda bo umiesz jeździć

Czekam na relację
ja też się przyłączam!!

casssie77 również za Ciebie

powodzenia, kobietki!! i czekamy na relację
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 06:48   #184
pavas55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 39
GG do pavas55
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

gold - fish i casssie77 dacie radę!!
__________________


pavas55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 07:15   #185
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

casssie777 POWODZENIA!!!
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 08:07   #186
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Sag etwas Pokaż wiadomość
goldfish trzymam kciukasy
ja też będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez casssie77 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
postanowiłam do was dołączyć bo widzę, że niektórych to motywuje i się udaje zdać ten nieszczęsny egzamin. Hmm ja mam jeden za sobą - nie zdany ; ( oblałam na łuku - przez własną głupotę i nerwy - dodając jeszcze , że w drodze do ośrodka egzaminowania mojemu chłopakowi, który mnie odwoził zepsuł się samochód - na środku skrzyżowania ; \ jednym słowem massssakra. ; (

Jutro mam drugie podejście ehh... Wiem, że mi się nie uda zapewne ; [ Nie jestem pozytywnie nastawiona niestety, jakoś nie umiem.

Ale gratulację wszystkim, co wreszcie zdali ; )
goldfish- trzymam kciuki Wiem co czujesz jestem w tej samej sytuacji, mam stresa ; /

do jutra
witaj, widzisz ja napisałam w tym wątku że nie mogę zdać i co? zaraz potem zdałam więc Tobie też się uda powodzenia
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 11:47   #187
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Ahoj kursantki
Mam egzamin w czwartek o 8mej. Dopiero dziś zacznę jeździć, po 2letniej przerwie. Panicznie się boję, ale próbuję nie dopuszczać do siebie myśli o ponownym niezdaniu.
Jestem kłębkiem nerwów
Nie ćwiczyłam jeszcze łuku w Clio, bo uczyłam się jeździć na pandzie, a moja szkoła obecnie nie dysponuje placem. Wygląda na to, że pierwszy raz zrobię łuk Clio na egzaminie ;(
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 12:24   #188
Sag etwas
Zadomowienie
 
Avatar Sag etwas
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ZG :)
Wiadomości: 1 319
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Tetrix nie mozesz isc do innej szkoły gdzie jest plan ? To plac decyduje czy wyjedziesz czy nie, dobrze byloby pociwczyc ? albo wziac godzine badz 2 w innej szkole gdzie jest plac bys mogla pocwiczyc, szczegolnie, ze bedziesz jezdzic Clio a nie panda
To Twoj 2 egzamin ??
Nie denerwuj sie
__________________
"Magdaleno, sag etwas."
Sag etwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 12:29   #189
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Ahoj kursantki
Mam egzamin w czwartek o 8mej. Dopiero dziś zacznę jeździć, po 2letniej przerwie. Panicznie się boję, ale próbuję nie dopuszczać do siebie myśli o ponownym niezdaniu.
Jestem kłębkiem nerwów
Nie ćwiczyłam jeszcze łuku w Clio, bo uczyłam się jeździć na pandzie, a moja szkoła obecnie nie dysponuje placem. Wygląda na to, że pierwszy raz zrobię łuk Clio na egzaminie ;(
moim zdaniem powinnaś koniecznie kupić godz na placu jeśli nie pójdzie w tej to w innej szkole...nie może być tak, że pierwszy raz robisz łuk clio na egzaminie....
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 13:38   #190
dorciaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Witaj Tetrix
Też wydaje mi się, że jeżeli miałaś 2 lata przerwy to powinnaś wziąć lekcje w szkole, w której jak najbardziej jest plac. Ja miesiąc nie jeździłam i przed egzaminem chciałam na plac jechać Nie denerwuj się, będzie dobrze. A nawet jeżeli nie (odpukać) to niezdany egzamin na prawko to nie koniec świata.

gold-fish, casssie77 czekamy na wieści
__________________
Zakochana w sporcie, szczególnie w siatkówce.
Biorę życie jakie jest i dobrze mi z tym.

przygoda z eLką zakończona
dorciaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:45   #191
wenus2029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 389
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez dorciaa_ Pokaż wiadomość
Nie denerwuj się, będzie dobrze. A nawet jeżeli nie (odpukać) to niezdany egzamin na prawko to nie koniec świata.
To prawda, a do tego dobra rada Ostatnio powiedziałam tak właśnie koleżance i zdała
__________________
Prawko
30 listopada 2009 - ZDANY!


Wybieram grupę Color!

I ja próbuję swoich sił Proszę o wsparcie

Strony internetowe Bydgoszcz
wenus2029 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 17:13   #192
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

O kurcze !!! ale złapałam stresa..... jutro pobódka przed 5 a egzamin o 6 rano !!! może fakt, że będę niedobudzona będzie dobrym sposobem na stres... się okaże. Ale niestety teraz nerwy mnie ogarniają i nie wiem czy zdołam zasnąć.... zaraz idę na ostatnią jazdę... Może i ona coś mi pomoże w denerwowaniu się... TRZYMAJCIE KCIUKI !!!


Odezwę się jutro ......
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 18:08   #193
dorciaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

inka205
__________________
Zakochana w sporcie, szczególnie w siatkówce.
Biorę życie jakie jest i dobrze mi z tym.

przygoda z eLką zakończona
dorciaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 20:06   #194
nila_razgotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

inka205 - powodzenia !!!
nila_razgotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 20:22   #195
casssie77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

tak jak mówiłam ; ( egzamin nie zdany - znowu łuk cholera jasna ! ; ( mooja zmora ; [
i jeszcze ta pogoda dziś - kompletna klapa.

Kurczę nie wiem czy ja się nie nadaję do tego czy co ... Głupiego łuku zrobić nie potrafię ; ( Też tak miałyście? kolejny egz. mam 23 lutego - za tydzień. 22 lutego wykupię sobie z godzinę placu, żeby ten łuk wyćwiczyć.

Kurczę - te egzaminy to prawdziwa udręka ; /
goldfish - daj znać jak Ci poszło
casssie77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 20:29   #196
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

cassie uwierz mi ze luk to masakra,nie raz na nim poleglam,ale uda sie zobaczysz.Nie poddawaj sie.
Inka trzymam kciuki
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 20:54   #197
201608051010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 381
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

casssie77 przykro mi, nastepnym razem napewno sie uda

inka205 POWODZENIA!!
201608051010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 22:04   #198
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 460
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez dorciaa_ Pokaż wiadomość
inka205
ja też, ja też! trzymam mocno!

Cytat:
Napisane przez casssie77 Pokaż wiadomość
tak jak mówiłam ; ( egzamin nie zdany - znowu łuk cholera jasna ! ; ( mooja zmora ; [
i jeszcze ta pogoda dziś - kompletna klapa.

Kurczę nie wiem czy ja się nie nadaję do tego czy co ... Głupiego łuku zrobić nie potrafię ; ( Też tak miałyście? kolejny egz. mam 23 lutego - za tydzień. 22 lutego wykupię sobie z godzinę placu, żeby ten łuk wyćwiczyć.
ech, łuk bywa przekleństwem... a nie możesz np prywatnym autem na placu z jakiejś szkoły pocwiczyc? coby pieniążków na jeżdżenie w tą i z powrotem nie tracic

goldfish - jak poszło???? (pewnie opija)
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 04:45   #199
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Macie rację dziewczyny, dziś podzwonię po szkołach jazdy i postaram się umówić na godzinę ćwiczeń na placu.
Wczoraj jeździłam 2 godziny i szło mi tak fatalnie, że się popłakałam za kierownicą Do pewnego momentu było dobrze, a potem niespodziewanie autko mi zgasło, jakiś koleś mnie ominął i zwyzywał od najgorszych, groził i chciał się bić Zestresowałam się i dosłownie wszystko robiłam źle. Boje się, że ten cholerny stres nie pozwoli mi tego zdać
Życzę powodzenia wszystkim zdającym!
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 06:26   #200
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez casssie77 Pokaż wiadomość
tak jak mówiłam ; ( egzamin nie zdany - znowu łuk cholera jasna ! ; ( mooja zmora ; [
i jeszcze ta pogoda dziś - kompletna klapa.

Kurczę nie wiem czy ja się nie nadaję do tego czy co ... Głupiego łuku zrobić nie potrafię ; ( Też tak miałyście? kolejny egz. mam 23 lutego - za tydzień. 22 lutego wykupię sobie z godzinę placu, żeby ten łuk wyćwiczyć.
na pewno umiesz robić ten łuk ale niestety na egzaminie musi być to zrobione perfekcyjnie, bez zadnego najmniejszego błędu , a wiadomo jak na egzaminie jest - stres stres i jeszcze raz stres wiec o jakąś minimalną różnice np. przy skrecie nietrudno jak jeszcze może poćwiczysz to w koncu sie uda w ogole ten plac to powinien być jak testy - raz zrobiony i już - na pół roku z głowy
czekam na wiadomości od pozostałych zdajacych
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 07:30   #201
nila_razgotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

cassie77 - szkoda, że nie wyszło, ach ten łuk - za tydzień dasz radę

gold-fish - co z tobą ???
nila_razgotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 07:49   #202
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Prawie poszło prawie...

Nie mogę darować sobie że na chwilkę straciłam czujność i złapałam się na znak stopu zakryty znakiem przejście dla pieszych - jakoś to dziwnie, ale mimo tego nie widziałam Stop-u juz sie zatrzymywałam, bo i tak auto jechało - ale dosłownie sekunda egzaminator zareagował szybciej .

Next termin 8 MARCA 6:10

DZIEŃ KOBIET - może będę mieć szczęście

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

POSTANOWIENIA:

1. uważnie patrzeć na znaki : wszystkie bez wyjątku
2. jeździć dynamiczniej : nie ważne ile dziur heheh

3. uważać na zaparkowanie dosłownie wszędzie autka - pamiętać o włączeniu kierunkowskazu przy ich omijaniu
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 08:00   #203
dorciaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

inka205 - ajjjć No niestety za STOP jest przerywany egzamin... Ale wyjechałaś z placu, umiesz jeździć I gdyby nie to przeoczenie to pewnie byś zdała egzamin. Jesteśmy więc dobrej myśli przed następnym podejściem

casssie77 - ja miałam problemy z łukiem na samym początku kursu. Potem nauczyłam się robić na patent i tak mi zostało. Dopiero na dodatkowych (kiedy czułam się znacznie pewniej w samochodzie) postanowiłam robić 'normalnie' (czyli tylko obserwacja przez tylną szybę). Ale za radą inst. na egzaminie oczywiście łuk "na małpę" Głowa do góry, poćwiczysz na placu i będzie dobrze.
Wiele osób, które ma problemy z łukiem, kiedy już z niego wyjedzie zdaje egzamin i na mieście.

gold-fish gdzie jesteś?
__________________
Zakochana w sporcie, szczególnie w siatkówce.
Biorę życie jakie jest i dobrze mi z tym.

przygoda z eLką zakończona
dorciaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 08:20   #204
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Mimo że nie zdałam mam pozytywne nastawienie - bo wyjechałam na miasto i umiałam opanować emocje -czyli źle nie jest.



Rady dla mających problem z zadaniami na placu:

Rękaw:
też miałam z tym problem, ale znalazłam sposób - dwa głębokie wdechy i ruszamy, ale ruszamy mikroprędkością nie spiesz się rób to dokładnie na zakręcie nie rób ostrych ruchów to Ty masz nad wszystkim kontrole - jak Ci to pomoże głęboko oddychaj przez cały czas ! taka mała prędkość pomaga gdy wciąż nie mamy wyczutego hamulca i sprzęgła - jeśli zahamujemy gwałtownie jest duza szansa ze mimo wszystko zmieścimy się w kopercie - auto ma 4 m a koperta 5 m długości
gdy wracamy dokładna obserwacja najpierw w lewym lusterku bocznym delikatnie odkręcaj jak trzeba delikatnie koryguj NIE MACHAJ KIEROWNICĄ-- i jak będziesz juz na prostej patrz w tylnią szybę nie zwiększaj prędkości wciąż niech będzie mikro a to dlatego ze jest to częsta przyczyną złego 2zaparkowania
ja nie polecam patentów po prostu dobra obserwacja i żółwia prędkość DZIŚ MI TO POMOGŁO zaliczyć rękaw za 1 razem

Górka:
lekko podnosimy sprzęgło delikatnie nie gwałtownie dodajemy gazu ( NIECH NIE WYJE!!) Skup się na pewno poczujesz jak lekko reaguje autko (podnosi się do przodu) - zwolnij ręczny i jazda... tu także opanuj się oddychaj jak tylko będzie ci to pomagać. Ważne by silnik nie byl na wysokich obrotach - by nie wył - bo uznają to za błąd a powtórka już jest bardziej stresujące -staraj się wszystko wykonać za 1 razem zobaczysz jakie to miłe uczucie być dumnym z siebie że dałaś/-eś radę
wtedy emocje lekko opadają i czas wychać na miasto a tam skupiaj się skupiaj i jeszcze raż bądź czujny


powodzonka

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

dorciaa_ : naprawdę czułam, że dam radę - egzaminator z ciężkim sercem przerwał jazdę pochwalił styl jazdy technikę - a tu taka wpadka -ale to przecież normalne że nie wszystko da się ogarnąć za 1 razem a tym bardziej na półśpiocha o 6 rano hehe ale polecam tą porę naprawdę !!!
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 11:17   #205
201608051010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 381
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

inka205 , ale juz blizej jak dalej , grunt to pozytywne myslenie , ktorego swoja droga mi z kazdym dniem coraz bardziej ubywa

a gdzie Cie zlapal na tym znaku stop jesli mozna spytac bo ja tez jak znam swe roztargnienie nie zauwazylabym go
201608051010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 12:16   #206
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Gdańska dokładnie nie znam, bo nie dawno się przeprowadziłam, więc dokładnie nazwy ulicy nie powiem, ale to byłam jedna z tych wielu małych wąskich uliczek, na których oblewa się egzamin. Gdyby nie przejście dla pieszych i pani, która wbiegła na pasy to bym była bardziej uważna. Nie ma co gadać moja wina - kierowca musi widzieć wszechstronnie a ja po prostu skupiłam się na pieszym - NAUCZKA DLA MNIE znak STOP będę teraz miała w głowie do końca życia

Przed następnym - mam nadzieję ostatnim podejściem - wypisze sobie sytuację i rzeczy, o których muszę koniecznie pamiętać, potrenuję parkowanie - na mieście są straszne warunki - dla każdego parkującego (nie tylko początkującego) i jak tylko wróci auto z warsztatu na lewo będę trenować w koło bloku

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Dodam, ze mimo nie widziałam znaku i tak zaczynałam powoli zatrzymywać się, bo jechało auto, dosłownie o sekundę mnie egzaminator wyprzedził. Cóż bywa..

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Widać za dużo szczęścia naraz bym miała
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:15   #207
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Witam dziewczyny, ja zapisałam się dzisiaj na egzamin na 10 marca o 6:10 podobnie jak koleżanka.

Co do łuku - radzę wam zapytać instruktora, żeby nauczył was jeździć na lusterka, nie na słupki - ja odkąd tak się nauczyłam nie miałam problemu z łukiem.

Co do wzniesienia - a niech wyje ten silnik! ważne żeby nie zgasł. To jest paranoja, że każą nam to robić na nieznanym sprzęgle. Nawet dobrzy kierowcy w nie własnym samochodzie nie umieją wyczuć sprzęgła.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:27   #208
Madzia1991r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Witam dziewczyny Ja zdawałam egzamin 30 stycznia i zdałam to było moje trzecie podejście... I właśnie dzisiaj odebrałam prawko Życzę wszystkim zdającym powodzenia i gratulacje tym, które zdały
Madzia1991r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:10   #209
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cześć dziewczyny
Nie wiem czy mnie pamiętacie? Bardzo dawno mnie tu nie było. Powód? Starałam się jak najmniej myśleć o czekającym mnie egzaminie. Wybaczcie

Dzisiaj nadszedł ten dzień. W nocy nie umiałam spać,co chwilkę się budziłam. Ale wstałam rano i jakoś dojechałam do WORDU. Egzamin miałam na godz.9.00. Wywołano mnie około godz.9.30,czyli czekałam króciutko

Oczywiście zdenerwowanie mnie nie opuszczało
Jeszcze moje zdziwienie jak wchodziłam na hale,a tam czeka na mnie Pani egzaminator. Trochę zdziwiona mówię ładnie dzień dobry. Okazało się,że pani jest bardzo miła,chociaż też hmm...służbistką? Mówiła tylko polecenia,dość sztywno,ale mi to nie przeszkadzało,nie wprowadzała tym mnie w jakiś większy stres czy coś

Plac poszedł mi b.dobrze czego się bałam po ostatnim razie.
Miasto minęło mi bardzo szybko. Niestety cały czas strasznie się denerwowałam

Ale to teraz nie ważne,liczy się to,że...
ZDAŁAM!!!
orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:17   #210
dorciaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez orangemisia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie wiem czy mnie pamiętacie?
(...)
Ale to teraz nie ważne,liczy się to,że...
ZDAŁAM!!!
Oczywiście, że pamiętamy! Wielkie gratulacje


nila_razgotta
pavas55
bzykubzyk
__________________
Zakochana w sporcie, szczególnie w siatkówce.
Biorę życie jakie jest i dobrze mi z tym.

przygoda z eLką zakończona

Edytowane przez dorciaa_
Czas edycji: 2010-02-16 o 16:25
dorciaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.