P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?! - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-20, 00:17   #3061
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Ja tam się nie znam na bicepsach, bom sama cherlawa, ale jestem pod wrażeniem Waszych centymetrów Dziewczynki!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 07:49   #3062
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Dzień dobry!
W dolinie muminków wreszcie zawitała wiosna... ciekawe na jak długo? Dziś słoneczne +6stopni. Ptachy śpiewają, utuczyły się na moim słoneczniku i dają koncert w zamian

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
rosnie fitness, rosnie.... juz ma 12 cm

kupujesz takie dokladane, metalowe?

Troche mnie zmartwilas, ale wiem ze sobie poradzisz ...a rozmowa z psychologiem moze Ci tylko pomoc. Trzymam kciuki za jutro
jak tz zareagowal?
12 cm - nieźle!
Miałam w zamiarze kupić winylowe ale w efekcie nie kupiłam za to Tż zaprosił mnie do Pizza Hut i sklep zamknęli w międzyczasie.
Tż zareagował dobrze, wie że on nie może mi pomóc i że przez to między nami może się poprawić. No cóż, zobaczymy. W efekcie trafiłam na młodą psycholożkę, chyba w moim wieku i całkiem miło się rozmawiało. Póki co to jest program wyjścia z kryzysu więc 4 free. Trwa trzy miechy po 1h na tydzień. Zobaczymy.


Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
ja ostatnio byłam na 2 wizytach u psychologa/seksuologa
Właściwie to kogoś takiego szukałam ale z braku laku dobry kit i zobaczymy czy dalej gdzieś mnie skieruje, czy nie będzie takiej potrzeby.

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość

Wrażenia.... wydawanie kasy bez potrzeby (150zł wizyta)
mowi mi to do czego sama juz doszłam...
To chyba nie trafiłaś za dobrze.


Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Elfik333 na pewno wszystko będzie dobrze Trzymam kciuki za jak najszybszą poprawę nastroju kochana
dzięki. Mam nadzieję, że teraz pójdziemy do przodu

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dziewczyny chciałam Was ostrzec, przed tym co zobaczycie
to nie jest fit jak w tytule wątku
proszę się nie śmiać, ale w porównaniu z tym co było kiedyś i tak widzę poprawę w wyglądzie moich nóg
raz kozie śmierć
E no nie jest tak źle jak piszesz. Zwłaszcza, że po ciąży. Dasz radę i poprawisz sobie co tylko chcesz.

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
No więc dziś zmierzyłam mój biceps w napięciu i wynosi 29cm.Kompletnie nie znam się na wymiarach bicepsów u kobiet ( zresztą u facetów też nie oceniam wzrokiem heh) tak więc czekam na opinie tych co znają temat.
Też się nie znam, tak spytałam, żeby sobie porównać. Jak dorwę centymetr to napiszę ile mam. Ale chyba masz więcej, hehe
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 07:58   #3063
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

To macie pewnie tyle samo co ja
Nie wiem nie mierzyłem. Ale od teraz aż się boję.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:00   #3064
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

ja ostatnio mierzyłam się 19.08.09
waga: 55 kg
biust: 89
biodra: 90 (cel: 84)
udo: 58 (cel: 52)
łydka: 36 (cel: 34)
biceps: 29 (cel: 26)

a teraz
waga: 48 kg
biust: 79
biodra: 85
udo: 51
łydka: 33
biceps: 26 (napięty 28)

czyli biust sam mi zmalał aż 10 cm, ale to dobrze
w biodrach muszę zrzucić jeszcze 1-2 cm, udo mam mniejsze o 1 cm niż zamierzałam, łydka też mniejsza niż chciałam o 1 cm, biceps taki jak chciałam

a ogólnie:
biust: -10 cm
biodra: -5 cm
udo: -7 cm
łydka: -3 cm
biceps: - 3 cm
wszystko mierzone w najszerszych miejscach, luźno bez naciągania metra
jak skóra się ściągnie to bedzie mniej
a w tali mam 66 cm
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:19   #3065
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Widzę ze za raczki się bierzecie ostro. Też mam taki zamiar pomachac chocby raz w tygodniu sztangietkami, musze jeszcze ,,tylko " wdrozyc ten plan w zycie. Zaraz ide pobiegać i zrobić brzuszek. Pogoda robi sie coraz lepsza, a z nia dobry humor. Apetyt niestety tez rośnie. wczoraj zjadlam szarlotke na cieplo z bita smietana i lodami. Zauwazylam taka prawidłowosc ze podczac gdy jestem w zwiazku latwiej utrzymac mi diete jednym słowem -randki rujnuja moje postanowienia dietettyczneFaceci dziwnie patrzą jak kolejny raz zamawiam wode z cytryną, odmawiam napojów%%% a w restauracjach jem tylko rybę.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 23:58   #3066
Aneemone
Raczkowanie
 
Avatar Aneemone
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Witajcie
długo nie pisałam,ale i tak Was śledzę, trochę chyba się zniechęciłam tym brakiem efektów, ale ćwiczę dalej i naprawdę się staram może ja jestem jakaś dziwna. Pewnie mnie zaraz udusicie ale od wczoraj jestem dodatkowo na diecie Dukana zobaczymy może ona coś we mnie w końcu ruszy, jedyne co widzę to poprawa jędrności, ale ostro też bańkami chińskimi atakuję, no i że przestałam miewać zakwasy Vette miałaś rację tęsknie za zakwasami, wcześniej nie byłam w stanie się ruszyć po ultimate dance workout a teraz robię i no cóż ciepło się robi ostatnio zwiększyłam obciążenie na mc i trochę czułam uda z tyłu na następny dzień,jak tylko zrobi się sucho to muszę na ostro pobiegać.
Aneemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 08:21   #3067
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
myślicie, że ćwiczenia i smarowanie balsamem ujędrniającym pomoże?
jakoś mam czarne myśli, że moja skóra nigdy się nie ściągnie
Balsamy to tylko dodatek teraz powinnas duzo cwiczyc i kontrolowac co jesz...
Ujedrnienie tak ladnie wyszczuplonego ciala to tylko kwestia czasu.

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
A piszę tutaj bo mam 153 wzrostu. Zastanawiam się, czy zrobić sobie zdjęcie w stylu "przed" aby mnie motywowało do tego, żebym mogła porównać z ewentualnym "po".
Toz to podstawa motywacji dla Ciebie i innych! koniecznie zrob zdjecia

Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
W dolinie muminków wreszcie zawitała wiosna... ciekawe na jak długo? Dziś słoneczne +6stopni. Ptachy śpiewają, utuczyły się na moim słoneczniku i dają koncert w zamian
Weekend byl piekny ! pisze byl bo dzis juz pada u nas deszcz..
Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
W efekcie trafiłam na młodą psycholożkę, chyba w moim wieku i całkiem miło się rozmawiało. Póki co to jest program wyjścia z kryzysu więc 4 free. Trwa trzy miechy po 1h na tydzień. Zobaczymy.
Dobry plan przez 3 miesiace za darmo?

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
To macie pewnie tyle samo co ja
Nie wiem nie mierzyłem. Ale od teraz aż się boję.
to zmierz

Edytowane przez vette
Czas edycji: 2010-03-21 o 08:27
vette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 09:53   #3068
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Hej


U mnie ten tydzien był takim odreagowanem ostatnich kiepskich tygodni. Do środy chodziłam zakrecona jak smiglo i ciagle spiaca( chyba przesilenie ) ... od czwartku juz wrocilo do normy i dwa dni ostro powinkowalam musialam spac na siedzaca , bo mialam takie helikoptery I czuje sie super
Klimatyzuje sie powoli na silce. Od poniedzialku mam zamiar biegac...wydrukowalam sobie caly 10 tygodniowy plan i od jutra start....bede wstawac wczesniej i biegac rano, co 2 dzien....w dni wolne bede chodzić na silownie. Sporo mi chyba tego wyjdzie Do weselicha i wyjazdu zostaly dwa miesiace wiec....redukcja trwa!

Aaaa i jeszcze jedno...dzis zadebiutowala u mnie owsianka na sniadanko...z jablkiem i odrobina cynamonu....pyszne ze tez wczesniej wzbranialam sie przed tym cudem

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2010-03-21 o 09:56
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 10:36   #3069
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Moniczorek ja też się wzbraniałam przed owsianką a teraz każdego ranka jem.Mało tego zaraziłam owsiankową miłością moją córkę i jemy razem każdego ranka.
Ja w wersji bardziej light ,ona z budyniem i innymi dodatkami
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 11:36   #3070
Aneemone
Raczkowanie
 
Avatar Aneemone
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Dobra rano waga znów spadła więc jest ok. Wkleję wam foty jak już nie będę się ich wstydziła. Myślałam że mi coś podpowiecie ale ok daje rade.
Aneemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 13:20   #3071
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Hej


U mnie ten tydzien był takim odreagowanem ostatnich kiepskich tygodni. Do środy chodziłam zakrecona jak smiglo i ciagle spiaca( chyba przesilenie ) ... od czwartku juz wrocilo do normy i dwa dni ostro powinkowalam musialam spac na siedzaca , bo mialam takie helikoptery I czuje sie super
Klimatyzuje sie powoli na silce. Od poniedzialku mam zamiar biegac...wydrukowalam sobie caly 10 tygodniowy plan i od jutra start....bede wstawac wczesniej i biegac rano, co 2 dzien....w dni wolne bede chodzić na silownie. Sporo mi chyba tego wyjdzie Do weselicha i wyjazdu zostaly dwa miesiace wiec....redukcja trwa!

Aaaa i jeszcze jedno...dzis zadebiutowala u mnie owsianka na sniadanko...z jablkiem i odrobina cynamonu....pyszne ze tez wczesniej wzbranialam sie przed tym cudem
hej Moni
co to za plan treningowy? ja tez zaczynam biegać, szkoda dusic sie w sali na fitnessie jak tak ładnie na dworze. Wczoraj juz zaczelam, przebieglam spory kawalek. Dzisiaj sie wazylam i po ostatnich hulancach i swawolach na wadze juz 58kg. Mam zamiar zrzucic cos z wagi.
Wczoraj organizowalam urodziny w klubie, ktore maja zakonczyc cykl imprezowy...Tez niezle poszalalam
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 15:49   #3072
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Owsianka bajera
Dorzucam do niej otręby, siemię lniane i dżem, bo bez niego jest zbyt mdłe

A wiecie co Ja się tam nie ważę Jakoś mnie to nie interesuje
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:06   #3073
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Balsamy to tylko dodatek


Weekend byl piekny ! pisze byl bo dzis juz pada u nas deszcz..
Dobry plan przez 3 miesiace za darmo?
Aczkolwiek miły dodatek

Tu też już pogoda się trochę popsuła. A miałam ochotę na niedzielne przedpołudnie na słoneczku i z gazetką.

Tak, przez 3 miechy gratis, na kasę chorych. Choć raz mi się udało za coś nie zabulić

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Hej


U mnie ten tydzien był takim odreagowanem ostatnich kiepskich tygodni. Do środy chodziłam zakrecona jak smiglo i ciagle spiaca( chyba przesilenie ) ... od czwartku juz wrocilo do normy i dwa dni ostro powinkowalam musialam spac na siedzaca , bo mialam takie helikoptery I czuje sie super
Klimatyzuje sie powoli na silce. Od poniedzialku mam zamiar biegac...wydrukowalam sobie caly 10 tygodniowy plan i od jutra start....bede wstawac wczesniej i biegac rano, co 2 dzien....w dni wolne bede chodzić na silownie. Sporo mi chyba tego wyjdzie Do weselicha i wyjazdu zostaly dwa miesiace wiec....redukcja trwa!

Aaaa i jeszcze jedno...dzis zadebiutowala u mnie owsianka na sniadanko...z jablkiem i odrobina cynamonu....pyszne ze tez wczesniej wzbranialam sie przed tym cudem
No to poważny plan! Trzymam kciuki. Ja się kilka dni obijałam ale już dziś powrót do rowerka. Zrobiłam projekty i jedno z głowy. Muszę jakiś poważny program do projektowania złapać na mac'a of course.

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;18038627]
A wiecie co Ja się tam nie ważę Jakoś mnie to nie interesuje
[/QUOTE]

I to się nazywa luzik!
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:17   #3074
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Ja też dziś już po chorobie w pierwszy dzień wiosny planuję zaraz na rowerku poćwiczyć
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:18   #3075
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
I to się nazywa luzik!
Jakoś wydaje mi się, że nie ma szans, żebym ważyła tyle co przed przytyciem Wymiary w dwóch miejscach mam tylko odrobinę większe i tyle heh Nie wiem ile ważę ale strzelam, że to może być z 56kg. Jak tam coś spadnie, to będzie kurde miło ale nie chce tego kontrolować wagą
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:22   #3076
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja też dziś już po chorobie w pierwszy dzień wiosny planuję zaraz na rowerku poćwiczyć
a ja właśnie zjadłam i za godzinkę ide pobiegać

Co do owsianki to jeszcze nie jadłam z reguły robię sobie placki owsiane.
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder

Edytowane przez Anula123
Czas edycji: 2010-03-21 o 16:24
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:32   #3077
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;18038627]
A wiecie co Ja się tam nie ważę Jakoś mnie to nie interesuje [/QUOTE]No i racja...powinno sie patrzec na to jak sie wyglada, a nie ile cyfer na wadze. Ja tez mam ostatnio wage w d** kiedys wazylam sie co 2/3 dni i monitorowalam kazde wahanie, najsmieszniejsze ze wiedzialam dokladnie czym jest spowodowane...
Dlatego wlasnie dziwie sie dziewczynom, ktore narzekaja na to ze waga stoi, a one jedza prawidlowo i cwicza duzoooo. Jezeli nie widac zmian w wygladzie/ na wadze to cos na 100% jest nie tak.
A odpowiedz na ich watpliwosci jest na kazdym winklu wizazu, wystarczy troche poczytac. Albo zmodyfikowac troche plan treningowy, dolozyc obciazen albo bardziej pilnowac posilkow, TYCH 5 NAJWAZNIEJSZYCH, w tym tez okolo i potreningowych.




Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Wczoraj organizowalam urodziny w klubie, ktore maja zakonczyc cykl imprezowy...Tez niezle poszalalam
znaczy sie mialas urodzinki?

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Moniczorek ja też się wzbraniałam przed owsianką a teraz każdego ranka jem.Mało tego zaraziłam owsiankową miłością moją córkę i jemy razem każdego ranka.
Ja w wersji bardziej light ,ona z budyniem i innymi dodatkami
Ja tez uwielbiam owsianke z mlekiem, zielonym bananem i rodzynkamichoc ostatnio wrocilam rano do jajek, pod kazda postacia

Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
Tu też już pogoda się trochę popsuła. A miałam ochotę na niedzielne przedpołudnie na słoneczku i z gazetką.

Tak, przez 3 miechy gratis, na kasę chorych. Choć raz mi się udało za coś nie zabulić

Popsula sie, popsula..nie wiem czy to z garwolina cos nie przywialo bo ostatnio anula wlasnie mowila, ze u niej pada

To wykorzystaj te spotkania na maksa, super ze mozesz za darmoche

A ja jutro do pracy aaaaaaaaaaaa
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:35   #3078
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
choc ostatnio wrocilam rano do jajek, pod kazda postacia
Ja uwielbiam rano jajka pod każdą postacia i zgodnie z sugestiami Pingwinka można ich jeść dużo
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:37   #3079
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Popsula sie, popsula..nie wiem czy to z garwolina cos nie przywialo bo ostatnio anula wlasnie mowila, ze u niej pada
Ale weekend również miałam ładny Dopiero przed chwilką trochę popadało
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 16:56   #3080
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Ale weekend również miałam ładny Dopiero przed chwilką trochę popadało
dobrze, ze pada a nie sniezy

iwonka a co sobie bierzesz do pracy na2 sniad.?
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:35   #3081
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
iwonka a co sobie bierzesz do pracy na2 sniad.?
A czy ja mówiłam, że nie jestem ortodoksyjna w tym temacie pani fit? zazwyczaj jem duużą sałatkę, bo lubię, ale z feta i innymi takimi wedle fantazji, a poza tym czasem skusi mnie ktoś czymś słodkim, ja sie nie wzbraniam absolutnie no i w ciagu dnia po sniadaniu to ja jem mało i tak duzym sukcesem jest u mnie jedzenie śniadania, Pingwinek mnie przekonal, bo jeszcze ze 2 lata temu sniadania jadłam ok. południa, od rana nigdy nie byłam głodna no i "osoba na jednym jogurcie dziennie" to mogę być ja. W stresie nie jem nic. Ale ja nie jestem dobrym przykładem do diety, bo pilnuje tylko śniadań, posiłków po ćwiczeniach i przed snem, reszta wolna amerykanka ale wierzę w dobre geny
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:12   #3082
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Tak pytam z ciekawosci
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:46   #3083
Aneemone
Raczkowanie
 
Avatar Aneemone
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Dlatego wlasnie dziwie sie dziewczynom, ktore narzekaja na to ze waga stoi, a one jedza prawidlowo i cwicza duzoooo. Jezeli nie widac zmian w wygladzie/ na wadze to cos na 100% jest nie tak.
A odpowiedz na ich watpliwosci jest na kazdym winklu wizazu, wystarczy troche poczytac. Albo zmodyfikowac troche plan treningowy, dolozyc obciazen albo bardziej pilnowac posilkow, TYCH 5 NAJWAZNIEJSZYCH, w tym tez okolo i potreningowych.
Czaję i do serca biorę
Aneemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:02   #3084
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Anemone co kilka stron ktos pyta o to samo
nie ty pierwsza, nie ostatnia
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:50   #3085
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Anemone co kilka stron ktos pyta o to samo
nie ty pierwsza, nie ostatnia
No w realu podobnie, jak już wyklaruje mojej znajomej,koleżance, siostrze itd. o co chodzi z posiłkami to pomijam zwykłą reakcję, że żeby schudnąć się nie je, a kolacji po 18 to już na pewno to po jakimś czasie troszkę ćwiczeń i troszkę dietowania, zawsze ejst zdziwienie, że waga nie drgnie, a one cały dzień jedzą surówki przecież :mdleeje: już mi się nawet nie chce gadać w kółko tego samego. Albo, że na samym aerobiku mozna schudnąć i nabrac mięśni na ciężarach trzeba pracy by mięśnie były, ale niektóre uważają, że poskacza kilka razy w tygodniu i już od razu mogą startować w konkursie miss fitness. Nie mam pojęcia skąd sie to bierze. I jeszcze te durne reklamy, że jak jeden posiłek zamienisz na płatki fit to schudniesz w ciągu 14 dni
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:59   #3086
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

To mnie też rozśmiesza bo niektórzy myślą że jedzenie produktów fit i light nawet w dużych ilościach jest ok i powinno się schudnąć .W końcu light
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 21:04   #3087
Aneemone
Raczkowanie
 
Avatar Aneemone
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Już dziewczyny zrozumiałam i dziękuje, zimny prysznic zawsze dobrze działa. Doceniam konstruktywny ochrzan.
Moje obciążenie Dj Wallis to 2x5 kg więc zwiększę bez problemu do tego 2 obciążenia na rzepach po 2,5 kg zapinam to na nogi i robię z tym ultimate dance workout, ale też mogę zwiększyć bez problemu. Skakanka i rower bez godzin najwyżej kilka minut interwały. Nie ćwiczę w poniedziałki bo jestem na uczelni do 19:00. No i tak to wygląda. Co do jedzenia jest gorzej bo nie potrafię wyjść ponad 1000 ckal. Coś mi się poprzestawiało i zwykle 500-700 i pewnie przez to spowolniłam sobie metabolizm. Więc trzymam proteinową bo mnie wreszcie coś ruszyło. Zobaczymy za miesiąc.
Aneemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 06:59   #3088
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No w realu podobnie, jak już wyklaruje mojej znajomej,koleżance, siostrze itd. o co chodzi z posiłkami to pomijam zwykłą reakcję, że żeby schudnąć się nie je, a kolacji po 18 to już na pewno to po jakimś czasie troszkę ćwiczeń i troszkę dietowania, zawsze ejst zdziwienie, że waga nie drgnie, a one cały dzień jedzą surówki przecież :mdleeje: już mi się nawet nie chce gadać w kółko tego samego. Albo, że na samym aerobiku mozna schudnąć i nabrac mięśni na ciężarach trzeba pracy by mięśnie były, ale niektóre uważają, że poskacza kilka razy w tygodniu i już od razu mogą startować w konkursie miss fitness. Nie mam pojęcia skąd sie to bierze. I jeszcze te durne reklamy, że jak jeden posiłek zamienisz na płatki fit to schudniesz w ciągu 14 dni
Tak to juz jest ;/ ja nigdy nie narzucam moim szanownym kolezanka swojego punktu widzenia, mowie tylko ze niestety efektow nie bedzie albo bede odwrotne do zamierzonych
Jak juz sie dorobia efektu jojo wtedy sa bardziej zainteresowana moja 5 posilkowa zmiana nawykow ale tak szczerze z 10 zainteresowanych tematem, tylko jedna wprowadzila w 99% nowe nawyki i zaczela regularnie cwiczyc wiec nie ma co sie dziwic, ze wiekszosc nie jest zadowolona z siebie



Cytat:
Napisane przez Aneemone Pokaż wiadomość
Już dziewczyny zrozumiałam i dziękuje, zimny prysznic zawsze dobrze działa. Doceniam konstruktywny ochrzan..
Nie bierz tego az tak do siebie, mowimy o tym bo dosc czesto sie to zdarza a nie dlatego, ze chcemy kogos opierdzielic czy zrazic do czegokolwiek. Luuz.
Daj znac jak Ci z ta proteinowa idzie, nigdy nie stosowalam i nie wiem czy jest w jakikolwiek sposob porownywalna do zwyklej zmiany nawykow na zdrowsze..
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 08:01   #3089
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!



Ale dzis ponuro A miałam nadzieję, że do miasta pojadę rowerem. No trudno, w takim razie poćwiczę dziś na orbitreku
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 08:06   #3090
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Witajcie

Jestem juz po porannej owsianeczce...chyba stanie sie moim ulubionym sniadankiem
Wstalam dzis po 5 zeby pobiegac...ale tak mnie gardlo boli, ze sobie odpuscilam zeby sie bardziej nie dorobic (tym bardziej, ze jeszcze tak z rana chlodniej jest)...moze po pracy bedzie cieplej...a jak nie to skocze wieczorkiem na bieznie.

Ja cale zycie katowalam sie jakimis dietami i waga mi sie wahala od 47 do 70 kg Jak tylko wracalam do normalnego jedzonka i szlo go góry! Od ponad roku zupelnie zmienilam nawyki, zaczelam jesc REGULARNIE wszystko (oprocz weglowodanów prostych) i regularnie cwiczyc i jest super Nawte jak sobie troszke momentami odpuszczam to waga stoi w miejscu i jest 55 kg. Nie ma nocnych napadow głodu itd. Teraz wiosenne zbijanie do 49 i redukcja bf jeszcze o kilka %

Malwinka - 10 tygodniowy plan ... jak polubic bieganie

Zasada nr 1: zawsze rozpocznij od rozgrzewki, np 5min marsz.

Zasada nr 2: pamiętaj o rozciąganiu po.

Tydzień 1

Poniedzałek
60s bieg, 3 min marsz. Powtórzyć 3x. (Total: 16min)
Wtorek: odpoczynek
Środa: 60s bieg, 3min marsz. Powtórzyć 3x. (Total: 16 min)
Czwartek: odpoczynek
Piątek: 60s bieg, 3min marsz. Powtórzyć 3x. (Total: 16 min)
Sobota: Odpoczynek
Niedziela: 30 min szybki marsz

Tydzień 2

Poniedzałek
60s bieg, 2 min marsz. Powtórzyć 5x. (Total: 18min)
Wtorek: odpoczynek
Środa: 60s bieg, 2min marsz. Powtórzyć 5x. (Total: 18 min)
Czwartek: odpoczynek
Piątek: 60s bieg, 2min marsz. Powtórzyć 5x. (Total: 18 min)
Sobota: Odpoczynek
Niedziela: 30 min szybki marsz


Tydzień 3

Poniedzałek
60s bieg, 2 min marsz. Powtórzyć 6x. (Total: 21min)
Wtorek: odpoczynek
Środa: 60s bieg, 2min marsz. Powtórzyć 6x. (Total: 21 min)
Czwartek: odpoczynek
Piątek: 60s bieg, 2min marsz. Powtórzyć 6x. (Total: 21 min)
Sobota: Odpoczynek
Niedziela: 30 min szybki marsz

Tydzień 4

Poniedzałek
60s bieg, 2 min marsz. Powtórzyć 7x. (Total: 24min)
Wtorek: odpoczynek
Środa: 60s bieg, 2min marsz. Powtórzyć 7x. (Total: 24 min)
Czwartek: odpoczynek
Piątek: 60s bieg, 2min marsz. Powtórzyć 7x. (Total: 24 min)
Sobota: Odpoczynek
Niedziela: 35 min szybki marsz

Tydzień 5

Poniedzałek
60s bieg, 2 min marsz. Powtórzyć 8x. (Total: 27min)
Wtorek: odpoczynek
Środa: 30 min dowolnego wysiłek: marsz, pływanie, rower
Czwartek: odpoczynek
Piątek: 60s bieg, 2min marsz. Powtórzyć 8x. (Total: 27 min)
Sobota: Odpoczynek
Niedziela: 60s bieg, 2min marsz. Powtórzyć 8x. (Total: 27min)


Tydzień 6

Poniedzałek
2min bieg, 2 min marsz. Powtórzyć 6x. (Total: 28min)
Wtorek: odpoczynek
Środa: 30 min dowolnego wysiłek: marsz, pływanie, rower
Czwartek: odpoczynek
Piątek: 2min bieg, 2min marsz. Powtórzyć 6x. (Total: 28 min)
Sobota: Odpoczynek
Niedziela: 2min bieg, 2 min marsz. Powtórzyć 6x. (Total: 28min)


Tydzień 7

Poniedzałek
2min bieg, 2 min marsz. Powtórzyć 7x. (Total: 32min)
Wtorek: odpoczynek
Środa: 30 min dowolnego wysiłek: marsz, pływanie, rower
Czwartek: odpoczynek
Piątek: 2min bieg, 2min marsz. Powtórzyć 7x. (Total: 32 min)
Sobota: Odpoczynek
Niedziela: 2min bieg, 2 min marsz. Powtórzyć 7x. (Total: 32min)

Tydzień 8

Poniedzałek
3min bieg, 2 min marsz. Powtórzyć 6x. (Total: 35min)
Wtorek: odpoczynek
Środa: 40 min dowolnego wysiłek: marsz, pływanie, rower
Czwartek: odpoczynek
Piątek: 3min bieg, 2min marsz. Powtórzyć 6x. (Total: 35 min)
Sobota: Odpoczynek
Niedziela: 3min bieg, 2 min marsz. Powtórzyć 6x. (Total: 35min)

Tydzień 9

Poniedzałek
3min bieg, 2 min marsz. Powtórzyć 6x. (Total: 35min)
Wtorek: odpoczynek
Środa: 40 min dowolnego wysiłek: marsz, pływanie, rower
Czwartek: odpoczynek
Piątek: 3min bieg, 60s marsz. Powtórzyć 8x. (Total: 36 min)
Sobota: Odpoczynek
Niedziela: 3min bieg, 60s marsz. Powtórzyć 8x. (Total: 36min)

Tydzień 10

Poniedzałek
3min bieg, 60s marsz. Powtórzyć 8x. (Total: 36min)
Wtorek: odpoczynek
Środa: 40 min dowolnego wysiłek: marsz, pływanie, rower
Czwartek: odpoczynek
Piątek: 3min bieg, 60s marsz. Powtórzyć 8x. (Total: 36 min)
Sobota: Odpoczynek
Niedziela: 3min bieg, 60s marsz. Powtórzyć 9x. (Total: 40min)


Elfik...plan ostry...ale mam nadzieje, ze dam rade



Biore sie za pracke
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.