Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 15:40   #781
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

a mi chyba nic w błyszceniu nie pomoze nawet po frakcji efektu nie widzę

ale będę takim światełkiem w pochmurne dni
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 17:59   #782
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
zdecyduje się na tą delie, i zobaczę jak mi w ogole te bazy silikonowe podejdą
a moge taką baze na filtr iwostin spf50 nakładać?
Mirelko, jeśli Ci się nie spieszy, to mam próbki tej bazy Sorayi, mogłabym Ci sprezentować ze dwie, gdy spotkamy się w kwestii Wafelka.

Kilka razy nakładałam ją pod makijaż, gdy wychodziłam gdzieś wieczorem. Trzeba ją umiejętnie nałożyć, najlepiej wklepać, a nie wsmarować, bo to niemal czysty silikon i nałożony za grubo może się zrolować. Ładnie przedłużała trwałość makijażu i matowała. Na co dzień nie zamierzam używać, bo minerałki trzymają się na mnie nieźle nawet na zwykłym kremie, więc szkoda mi męczyć cerę dodatkową warstwą "szpachli".

Na co dzień pod minerały stosuję Humektan.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 16:58   #783
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;17928661]Mirelko, jeśli Ci się nie spieszy, to mam próbki tej bazy Sorayi, mogłabym Ci sprezentować ze dwie, gdy spotkamy się w kwestii Wafelka.

Kilka razy nakładałam ją pod makijaż, gdy wychodziłam gdzieś wieczorem. Trzeba ją umiejętnie nałożyć, najlepiej wklepać, a nie wsmarować, bo to niemal czysty silikon i nałożony za grubo może się zrolować. Ładnie przedłużała trwałość makijażu i matowała. Na co dzień nie zamierzam używać, bo minerałki trzymają się na mnie nieźle nawet na zwykłym kremie, więc szkoda mi męczyć cerę dodatkową warstwą "szpachli".

Na co dzień pod minerały stosuję Humektan. [/QUOTE]

nie spieszy mi się
bardzo Ci dziękuje i poczekam, bo nigdy nie uzywałam zadnej bazy silikonowej więc wypróbuję
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 08:41   #784
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Exclamation Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Witam wszystkie wizażanki
Od około niecałych 2 mies. używam podkladu mineralnego EDM. Zaczyna się wiosna, sloneczko, wiadomo o co chodzi. Właśnie dowiedzialam się od dermatolga, że te moje krosteczki ( na środku czoła, około nosa i na brodzie) to lekka postac trądziku różowatego ( ma go mój tata, siostra tez ma rumień). I w związku z tym:

1. proszę o radę jakie filtry na dzień powinnam stosowac pod minerały ( jakich firm kremy polecacie- do tego żeby były łagodne dla cery wrażliwej, alergicznej, atopowej )?

2. jak nakładac filtr ( sam, czy po nałożeniu najpierw kremu nawilżającego)?

3. jakie kremy do cery naczynkowej pod minerały pasują ( oczywiście też dla cery wrażliwej, alergicznej , atopowej)?

Będę bardzo wdzięczna za rady, bo jak widac mam wszystkie problemy skórne jakie można miec ( skóra sklonna do podraznien, naczynkowa, z tendencją do krostek-lekki trądzik różowaty). jestem załamana ale wiem że metoda prób i błędów musze dojśc do fajnego filtra na dzien i dobrego kremu na moje naczynka (łatwo rumieniącą sie buzię).

P.S. Używam hydrolatu aloesowego z Bu (fajnie odświeża i nawilża) i żelu aloesowego Forever na miejsca problematyczne. Bazowo krem Physiogel ( ale on chyba nie może byc uznany za filtr?)

Edytowane przez Pampelina
Czas edycji: 2010-03-25 o 08:42
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 09:03   #785
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Pampelina Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki
Od około niecałych 2 mies. używam podkladu mineralnego EDM. Zaczyna się wiosna, sloneczko, wiadomo o co chodzi. Właśnie dowiedzialam się od dermatolga, że te moje krosteczki ( na środku czoła, około nosa i na brodzie) to lekka postac trądziku różowatego ( ma go mój tata, siostra tez ma rumień). I w związku z tym:

1. proszę o radę jakie filtry na dzień powinnam stosowac pod minerały ( jakich firm kremy polecacie- do tego żeby były łagodne dla cery wrażliwej, alergicznej, atopowej )?

2. jak nakładac filtr ( sam, czy po nałożeniu najpierw kremu nawilżającego)?

3. jakie kremy do cery naczynkowej pod minerały pasują ( oczywiście też dla cery wrażliwej, alergicznej , atopowej)?

Będę bardzo wdzięczna za rady, bo jak widac mam wszystkie problemy skórne jakie można miec ( skóra sklonna do podraznien, naczynkowa, z tendencją do krostek-lekki trądzik różowaty). jestem załamana ale wiem że metoda prób i błędów musze dojśc do fajnego filtra na dzien i dobrego kremu na moje naczynka (łatwo rumieniącą sie buzię).

P.S. Używam hydrolatu aloesowego z Bu (fajnie odświeża i nawilża) i żelu aloesowego Forever na miejsca problematyczne. Bazowo krem Physiogel ( ale on chyba nie może byc uznany za filtr?)
Klik, klik i klik plus ileś innych wątków
Ewentualnie jeszcze tu klik

ps.Wyszukiwarka nie gryzie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 17:10   #786
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dzięki
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 18:45   #787
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

jakie są dobre bazy pod cienie do minerałów? Nie mogę znaleźć...
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 23:00   #788
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

szukaj na watkach poszczególnych firm,
oraz Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 08:21   #789
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
jakie są dobre bazy pod cienie do minerałów? Nie mogę znaleźć...
caathy na blogu www.minealnekosmetyki.pl dala zestawienie
ja lubie egm nude najbardziej
dziewczyny uzywaja
egm (3kolory)
aromagleh
lumene
joko
artdeco
silknaturals
urbandecay z anglii
face cos tam z anglii
i jeszze kilka
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 20:30   #790
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziewczyny a ja mam ogromną prośbę.Od dłuższego czasu śledzę wątki "minerałowe" i oczywiście się już wciągnełam Ale w wielu kwestiach jestem jeszcze baaardzo zielona. W tej chwili mam prośbę, abyście podpowiedziały mi który puder "wykańczający" sprawi że rozszerzone pory oraz zmarszczki staną się mniej widoczne? W tej chwili mam finishing dust z EDM ale mam wrażenie, że trochę przyciemnia mi podkład Chciałabym aby cera miała taką perłową zdrową poświatę (ale mam wymagania......) Próbowałam jeszcze kaolin sunlight z EDM ale to tym bardziej nie to o co mi chodzi.
Czy mogę liczyć na małą podpowiedź od bardziej doświadczonych? Bo w tej chwili szukam trochę po omacku(((((
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 20:35   #791
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez madziar5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam ogromną prośbę.Od dłuższego czasu śledzę wątki "minerałowe" i oczywiście się już wciągnełam Ale w wielu kwestiach jestem jeszcze baaardzo zielona. W tej chwili mam prośbę, abyście podpowiedziały mi który puder "wykańczający" sprawi że rozszerzone pory oraz zmarszczki staną się mniej widoczne? W tej chwili mam finishing dust z EDM ale mam wrażenie, że trochę przyciemnia mi podkład Chciałabym aby cera miała taką perłową zdrową poświatę (ale mam wymagania......) Próbowałam jeszcze kaolin sunlight z EDM ale to tym bardziej nie to o co mi chodzi.
Czy mogę liczyć na małą podpowiedź od bardziej doświadczonych? Bo w tej chwili szukam trochę po omacku(((((
Luminizing sunlight edm Ale pytanie zadałaś w nieodpowiednim wątku.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-04-04 o 20:36
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 20:46   #792
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziękuję kamilawu Rzeczywiście zorientowałam się dopiero po wysłaniu pytania, że to nieodpowiedni wątek. Przepraszam za zaśmiecanie i jeszcze raz dziękuję
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 12:13   #793
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Po masie testów moge powiedziec, ze na mnie najlepiej sprawdzają sie sera z Silk Naturals i baza silikonowa EGM.Czy jakas inna frma ma jeszcze gotowe bazy silikonowe????
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 15:45   #794
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja odstawiłam frakcje sojową na dwa tygodnie (mama mnie na to namowila)

tragedia, juz nie mowie o swieceniu POTWORNYM, ale mam wysyp, najpierw byly to drobne pryszczyki, teraz mi sie stan zapalny robi na policzku, tzn kilka ropnych pryszczy obok siebie

wracam do frakcji, boje sie że jej juz nigdy nie odstawie, skoro takie cyrki sie dzieja po odstawieniu
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 16:22   #795
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Po masie testów moge powiedziec, ze na mnie najlepiej sprawdzają sie sera z Silk Naturals i baza silikonowa EGM.Czy jakas inna frma ma jeszcze gotowe bazy silikonowe????
Lumiere: Perfecting Primer
MAD Minerals : Silky Smooth Silicone Primer
no i oczywiście Monistat

gdzieś jeszcze widziałam, ale nie mogę sobie teraz przypomnieć, gdzie to było
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 16:39   #796
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Do mine dotarł tydzień temu Monistat i jest świetny. Najlepsza silikonowa baza jaką miałam do tej pory. Rewelacyjnie dogaduje się z minerałkami
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:31   #797
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziewczyny a co to jest Monistat? Tzn skąd on jest .

Czy bazy silikonowe używacie dlatego, żeby prochy nie wchodziły w zmarszczki?
Bo ja mimo proszkowej bazy borykam się z podkładem w zmarszczkach.
Mam silikonową bazę Soraji, dawno temu kupiłam i nawet nie pamiętam czy "działała" - jakoś nie mam ochoty jej ponownie testować..
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-04-06 o 17:34
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:43   #798
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Do mine dotarł tydzień temu Monistat i jest świetny. Najlepsza silikonowa baza jaką miałam do tej pory. Rewelacyjnie dogaduje się z minerałkami
ja też używam Monistatu od jakiegoś czasu, a raczej próbowałam używac... u mnie się nie sprawdził, owszem wygładza, ale szybciej się świecę

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co to jest Monistat? Tzn skąd on jest .

Czy bazy silikonowe używacie dlatego, żeby prochy nie wchodziły w zmarszczki?
Bo ja mimo proszkowej bazy borykam się z podkładem w zmarszczkach.
Mam silikonową bazę Soraji, dawno temu kupiłam i nawet nie pamiętam czy "działała" - jakoś nie mam ochoty jej ponownie testować..
asix monistat to taka baza pod makijaż, ma też inne niekosmetyczne zastosowanie z tego co wiem
A można go kupić na ebayu.
Poczytaj sobie o nim na blogu Cathy, tam pokazywała zdjęcia i opisywała go
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:47   #799
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
asix monistat to taka baza pod makijaż, ma też inne niekosmetyczne zastosowanie z tego co wiem
A można go kupić na ebayu.
Poczytaj sobie o nim na blogu Cathy, tam pokazywała zdjęcia i opisywała go
Dzięki, nie pomyślałam, żeby zajrzeć na blog Cathy .
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 17:55   #800
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
ja też używam Monistatu od jakiegoś czasu, a raczej próbowałam używac... u mnie się nie sprawdził, owszem wygładza, ale szybciej się świecę

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------



asix monistat to taka baza pod makijaż, ma też inne niekosmetyczne zastosowanie z tego co wiem
A można go kupić na ebayu.
Ja się po nim nie świecę ale nie wiem czyto zasługa Lauress'a (w którym jestem zakochana) czy może on mnie matuje.

Jakie niekosmetyczne zastosowanie?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:02   #801
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja się po nim nie świecę ale nie wiem czyto zasługa Lauress'a (w którym jestem zakochana) czy może on mnie matuje.

Jakie niekosmetyczne zastosowanie?
Ja mam tak, że to co pasuje prawie wszystkim i są zachwyceni to ze mną nie współgra Chyba na przekór tak

Czytałam gdzieś na angielskiej stronce, ale nie pamiętam już dokładnie do czego, a mówiąc niekosmetyczne miałam na myśli, że nie na twarz, a na ciało na przykład, bo coś takiego tam było o ile dobrze pamiętam - na odparzenia...? nie pamiętam teraz, ale było trochę tych zastosowań wymienionych
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:15   #802
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja się po nim nie świecę ale nie wiem czyto zasługa Lauress'a (w którym jestem zakochana) czy może on mnie matuje.

Jakie niekosmetyczne zastosowanie?
monistat nie jest typową bazą pod makijaż
To ... żel łagodzący podrażnienia po otarciach rozmaitych, odparzeniach, po goleniu Ale dzięki swojemu składowi (silkony) sprawdza się właśnie jako baza
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 19:13   #803
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

przeszukalam rozne watki jednak nie moge znalezc jednoznacznej odpowiedzi, czy filtr soraya spf45 i spf60 nadaja sie pod mineraly?jestem jeszcze sama zupelnie zielona wiec trudno mi stwierdzic nie pogryza sie?

ps. do zachwytow nad frakcja sojowa sie dolaczam
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 17:36   #804
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
caathy na blogu www.minealnekosmetyki.pl dala zestawienie
ja lubie egm nude najbardziej
dziewczyny uzywaja
egm (3kolory)
aromagleh
lumene
joko
artdeco
silknaturals
urbandecay z anglii
face cos tam z anglii
i jeszze kilka
A ktora z baz do cieni nie daje swietlistego, blyszczacego efektu cieni?
Dosc kiepsko wygladam w cieniach blyszczacych( mam opadajace powieki), lubie cienie matowe, a mineralne nijak nie chca sie trzymac na mojej powiece.. Znam baze artdeco, oraz shiseido-obie powoduja, ze cienie staja sie swietliste.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:04   #805
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
A ktora z baz do cieni nie daje swietlistego, blyszczacego efektu cieni?
Dosc kiepsko wygladam w cieniach blyszczacych( mam opadajace powieki), lubie cienie matowe, a mineralne nijak nie chca sie trzymac na mojej powiece.. Znam baze artdeco, oraz shiseido-obie powoduja, ze cienie staja sie swietliste.
Artdeco mimo,ze tak zachwalana mi nie przypadla do gustu
Juz Joko lepiej sie spisuje, tylko ciezka jest do aplikacji
Lumene to juz zupena porazka dla mnie cienie sie roluja
Teraz stosuje L'oreal- juz na wykonczeniu i stad widoczne slady intensywnego uzytkowania
To dla mnie najlepsza baza pod cienie i sama w sobie nie jest blyszczaca.
Z tymże nie wiem czy u nas mozna ja dostac ale warto poszukac
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:25   #806
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Artdeco mimo,ze tak zachwalana mi nie przypadla do gustu
Juz Joko lepiej sie spisuje, tylko ciezka jest do aplikacji
Lumene to juz zupena porazka dla mnie cienie sie roluja
Teraz stosuje L'oreal- juz na wykonczeniu i stad widoczne slady intensywnego uzytkowania
To dla mnie najlepsza baza pod cienie i sama w sobie nie jest blyszczaca.
Z tymże nie wiem czy u nas mozna ja dostac ale warto poszukac
Dzieki za opinie, kliknelam na allegro, wydaje mi sie, ze to ten sam preparat
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:48   #807
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Dzieki za opinie, kliknelam na allegro, wydaje mi sie, ze to ten sam preparat
no widzisz, ja nawet nie szukalam
Mozesz mi pokazac ta aukcje?
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 19:09   #808
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
no widzisz, ja nawet nie szukalam
Mozesz mi pokazac ta aukcje?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1000578733

Byla tylko jedna
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 19:37   #809
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
To nic ,poradze sobie
Przystepna cena

Mam nadzieje,ze bedziesz zadowolona jak ja
Nakladam ja tym aplikatorem ,a pozniej palcem rownomiernie wklepuje.
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 23:15   #810
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

A ja dzisiaj wpadłam na pomysł żeby nałożyć na powieki Finishing Powder Sundance z Buff'd i na to cienie z Rhea. I jestem w szoku bo po 9 h nic się nie zwarzyło, nie zebrało w załamaniu. A dodam, że mam "tłuste" powieki i problem z takim zachowaniem się cieni juz po 3 h zazwyczaj.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 19:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.