Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-10, 10:23   #361
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Szmajdziński, Wasserman, Gosiewski.. Większość PISu i cała kancelaria prezydencka.
Dokładnie, to samo pomyślałam. Cała kancelaria nie istnieje, bank, IPN, wszystkie najważniejsze instytucje straciły swoich dowódców. Straszne.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Tak, o ile miałam długie zęby na braci kaczyńskich, to zawsze imponowała mi Maria Kaczyńska. twarda, mądra odwazna kobieta.
Mam tak samo.

Cytat:
Jestem w szoku. Nie wyobrażam sobie co czuje teraz Jarosław. przecież to byli bliźniacy, na dodatek ich matka jest cięzko chora. On został z tym wszystkim całkiem sam.
Ja z kolei nie wyobrażam sobie, co czuje córka państwa Kaczyńskich


Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Tylko że zdaje się, że samolot leciał nisko z powodu mgły i zahaczył skrzydłem o drzewa, więc nie wiem czy do końca to była wina stanu technicznego? Nowe samoloty w końcu też rozbijają się w taki sposób.
Ja słyszałam, że ponoć samolot rozbił się przy 4 podejściu do lądowania i że jest tam straszna mgła. Ale jak było naprawdę, dowiemy się dopiero za jakiś czas.

Cytat:
A co do II wojny światowej, to chyba jednak była inna sytuacja niż obecna. Skala wydarzenia jest na tyle duża, że świat będzie o tym mówił, a głowy państw będą słały kondolencje, naprawdę uważacie że w tym całym "poprawnym politycznie" poparciu dla Polski, które się na pewno pojawi, ktoś się "wyłamie" i stwierdzi "a co tam, zrobimy nalot"? Nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał sobie narobić takich problemów na arenie światowej. I nie wiem nawet kto by miał nas nagle atakować.

Nie siejcie zbędnej paniki.
Popieram. Poza tym, nie oszukujmy się, Polska nie jest potęgą światową i na dobrą sprawę, jakby ktoś chciał nas podbić, to i w normalnym stanie nie byłoby to bardzo trudne. A poza tym, po co mieli by to robić? Dla tego węgla na Śląsku?

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ostro krytykowałam go jako Prezydenta RP/polityka, ale jako człowieka jest mi strasznie żal, bo taka śmierć jest straszna ... żal jest mi tez ich córki bo naraz straciła oboje rodziców [*]
Dokładnie. Jako do polityka, miałam do niego dużo pretensji. Nie zmienia to faktu, że po prostu szkoda mi osób, które tam zginęły, tak zwyczajnie, po ludzku. To ogromny cios dla naszego kraju.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:23   #362
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

straszne .. taka tragedia
[*]
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:24   #363
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez CaramelMacchiato Pokaż wiadomość
Tragedia, nie mogę w to uwierzyć. Potwornie mi przykro z tego powodu, z powodu każdej osoby, która zginęła, a także ich rodzin, żon, mężów, dzieci, wnuków... Wyobraźcie sobie ile osób w Polsce teraz opłakuje swoją rodzinę, jak wiele cierpienia...
Np. córka prezydenckiej pary. Straciła oboje rodziców na raz
Patrzę na te szczątki samolotu, na fragmenty silników i nie mogę w to uwierzyć
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:24   #364
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Nie glosuje w wyborach, i nie czuje sie polka
Wobec tego ty nie czujesz się Polką, ale inni tak. Głosowali i każdy to przeżywa, że zginął rodak i przedstawiciel państwa. Więc musisz uważać na słowa, nie dziw się, gdy ktoś ci zwróci uwagę. Bo ta sytuacja jest straszna, wszyscy to odczuwają emocjonalnie.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:25   #365
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Ja mam nadzieję, że to prawda o tych 3 osobach ale jak patrzę na zdjęcia wraku tego samolotu to nie wyobrażam sobie, że ktoś to przeżył...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:25   #366
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Madzia 2306 ma rację... nietórzy ludzie nie mają w sobie za grosz sumienia,poczucia żalu....
przecież zginęła "głowa" naszego państwa!Zginęli także inni politycy!Ludzie obudźcie się w końcu!(piszę to do tych,którzy mają wszystko gdzieś...)
Pomimo,że rządzili naszym państwem,powinniśmy pamiętać,że to także byli ludzie!
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...

Edytowane przez wyszukiwarka
Czas edycji: 2010-04-10 o 10:27
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:25   #367
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja się z Tobą zgadzam. Teraz będzie wielka żałoba i płacz i to przez większość ludzi, która prezydenta wyśmiewała itp. Owszem jest tragedia, zgineli ludzie, Polacy. Ale dla mnie jakoś nie ma znaczenia czy był to prezydent, czy zwyczajny człowiek i nie zamierzam się z żałobą obnosić i rwać włosy z głowy bo zginął prezydent. Błagam... Trochę samokrytycyzmu. A jeszcze domniemania jakiejś wojny... w ogóle bezsens. Ja wiem, że kobiety lubią wyolbrzymiać, ale trzeba się ogarnąć trochę i nie przesadzać.
Mam takie samo zdanie.
Teraz bardzo mnie zastanawia jak będą wyglądały polityczne sprawy Polski.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 10:26   #368
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

nie zgineli tylko NAJWAZNIEJSI LUDZIE W PANSTWIE , ale takze rodzice,dziadkowie .. po prostu BLISCY ludzie dla innych .
!! a to zawsze jest tragedia !!
Nigdy juz nie wsiade na poklad samolotu .
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:26   #369
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

straszna tragedia dla Kraju
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:26   #370
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Pomyśl czasem, zanim coś napiszesz.
To są przemyślane słowa, nie płakałam po papie i po kaczorze też nie będę ot co. Miliony ludzi codzinnie ginie, tak się zdarza. Żal czyjejś śmierci owszem, ale nic więcej. A tu wielki lament i niektorze pisza w takiej rozpaczy, że uśmiech politowania mi się tylko ciśnie na usta..
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:26   #371
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

ja was niektórych nie rozumiem!! wyobrażacie t osobie???? czy wy sobie to wyobrażacie???? oni byli w środku piekła, plus minus, 100 OSÓB żywych ludzkich istot których ukłucie w rękę boli tak samo jak was, w środku piekła - wiedzieli że zaraz zginą, ktoś się zastrzelił bo wolał to niż spłonąć, CO CZUJE CZŁOWIEK PRZED PEWNĄ ŚMIERCIĄ? co czuje człowiek gdy wie że zaraz spłonie, w tym wielkim chaosie?! ja ryczałam jak założyli mi aparat na zęby, ryczałam jak mnie pszczoła użądliła bo bolało A ONI UMARLI, NIE ŻYJĄ, TYLE OSÓB, KWIAT INTELIGENCJI... nie żyją, umarli.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 10:26   #372
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Nie glosuje w wyborach, i nie czuje sie polka

tylko wyrazilam swoje zdanie nie po to by ktos je rozkladal na czynniki pierwsze FINE
Jako, ze wyraziłaś swoje zdanie na forum, to ja mogłam je rozebrać na czynniki pierwsze.

A swoją drogą rozwala mnie takie myślenie, bo najwięcej do gadania mają zawsze Ci, którzy nie głosują i mają gdzieś politykę, a odzywają się tylko wtedy, żeby skrytykować działanie Państwa.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:27   #373
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Z czym nie przesadzać? Z przeżywaniem tej sytuacji? Nie wydaje mi się, że tu ktokolwiek coś wyolbrzymia. Tak samo wszyscy przeżywali, gdy wydarzył się wypadek autokaru w Grenoble kilka lat temu. A tam byli anonimowi Polacy.

Tutaj każdy jest w szoku, bo zginęli ludzie. Dopiero później jest szok, że zginął prezydent, pani prezydentowa i inni politycy. W końcu to byli przedstawiciele Polski, głowa państwa. Wiadomo, że będzie się to przeżywać. Można nie lubić prezydenta, ale nie znaczy to, że osoby, które nie lubili polityki prowadzonej przez prezydenta, nie mogą przeżywać sytuacji. Bo to porusza niezależnie czy się go lubiło czy nie.
Zgadzam się z Tobą...
Sama krytykowałam Kaczyńskiego, ale mimo to taka tragedia mnie bardzo porusza. Śmierć w płomieniach tylu osób.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:27   #374
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Mówia o tym na wiekszosci zagranicznych telewizji CNN,BBC,RussiaToday,CCTV9 ,France24,Rainews24..
na wszystkich polskich polsta,polsatnews,tvp1,tv p2,tvn,tvn24,tvn7

tragedia..
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:27   #375
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez mo ni fe re Pokaż wiadomość
jakie podejście..
jak ginie Twój sąsiad, przyjaciel, nauczyiel to też masz to gdzieś?
bo dla mnie przykra jest każda śmierć, i dla mnie to ogromna tragedia, tyle osób za jednym zamachem, chociaż nigdy nie darzyłam polityków sympatią, to jednak należy im się szacunek, a tym większy w przypadku nagłej, przedwczesnej, tragicznej śmierci..
Mam podobne. Śmierć nigdy nie jest sprawą miłą - to zawsze żal, rozpacz i płacz, ale moim zdaniem dla rodzin tych ludzi oczywiście. Nikomu nie życzę, ale nie przeżywam tego. Uważam poniekąd za hipokryzję przeżywanie większych tragedii dlatego, że dzieją się 'zbiorowo'. Jakoś po najbardziej obfitych w śmiertelne wypadki weekendach nie ma nawet wątku na wizażu. A ilość ludzi niejednokrotnie podobna i też cierpiące rodziny i też śmierć w płomieniach.

To nie był mój sąsiad, przyjaciel, nauczyciel. Nie znałam tych ludzi i nie ma to jak na razie wielkiego wpływu na moje życie.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:28   #376
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
ja was niektórych nie rozumiem!! wyobrażacie t osobie???? czy wy sobie to wyobrażacie???? oni byli w środku piekła, plus minus, 100 OSÓB żywych ludzkich istot których ukłucie w rękę boli tak samo jak was, w środku piekła - wiedzieli że zaraz zginą, ktoś się zastrzelił bo wolał to niż spłonąć, CO CZUJE CZŁOWIEK PRZED PEWNĄ ŚMIERCIĄ? co czuje człowiek gdy wie że zaraz spłonie, w tym wielkim chaosie?! ja ryczałam jak założyli mi aparat na zęby, ryczałam jak mnie pszczoła użądliła bo bolało A ONI UMARLI, NIE ŻYJĄ, TYLE OSÓB, KWIAT INTELIGENCJI... nie żyją, umarli.
dokladnie.Smierc w plomieniach jest najgorsza !
A rodziny tych rodzin . Ryczec mi sie chce jak o tym pomysle .
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:28   #377
tarantata
Raczkowanie
 
Avatar tarantata
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 418
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

straszne! tyle ludzi zginelo, i w takim strasznym momencie nie wazne kim oni byli i czy ich popieralismy.

osobiscie nie wierze tez w takie "wypadki" ale to juz inny temat.
__________________
zapuszczam! cel: 70 cm, jest: 59 cm
team v-cut!
tarantata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:29   #378
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

w sumie spodziewałam się że pojawią się posty o nieprzejmowaniu się itp. nie pierwszy raz w wątku o jakiejś tragedii.
Ja po prostu pochylam głowę nad tym co się stało. Zginęli ludzie, apeluję choć o szczątkową empatię.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:29   #379
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
To są przemyślane słowa, nie płakałam po papie i po kaczorze też nie będę ot co. Miliony ludzi codzinnie ginie, tak się zdarza. Żal czyjejś śmierci owszem, ale nic więcej. A tu wielki lament i niektorze pisza w takiej rozpaczy, że uśmiech politowania mi się tylko ciśnie na usta..
Chodzi o szacunek. Dla tragedii, dla śmierci tylu osób. Gdyby był wypadek samolotu ze 'zwykłymi' ludźmi i zginęło 90 osób, a Ty napisałabyś, że masz to gdzieś, to byłby taki sam brak wyczucia i kultury, jak przed chwilą.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 10:29   #380
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
wiedzieli że zaraz zginą, ktoś się zastrzelił bo wolał to niż spłonąć,
Skąd masz taką informację?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:29   #381
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, nie 90. Od dziś w ciągu 14 dni muszą zostać ogłoszone wybory, które zostaną przeprowadzone w ciągu 60 dni od zarządzenia.
To będą trudne wybory. Zginęło dwóch przyszłych kandydatów na prezydenta.
Kto podjął tą głupią decyzję o lądowaniu na jakimś małym starym lotnisku... ludzie, którzy zginęli powinni żyć...
I znowu jesteśmy mądrzy po szkodzie. Zawsze oszczędzano na samolotach dla vipów, tabloidy tłukły temat, że to rozrzutność. Ja uważam, że dla takich ludzi należy się bezpieczny samolot. Odpowiadają za zbyt wiele, zbyt ważnych spraw, żebyśmy mogli sobie pozwolić na taką stratę...
Jeśli ginie jeden ważny polityk niesie to za sobą wielką stratę, ogromne zamieszanie, a teraz jest to całkowity chaos...
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:29   #382
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

coś niewyobrażalnego...
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:29   #383
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
To są przemyślane słowa, nie płakałam po papie i po kaczorze też nie będę ot co. Miliony ludzi codzinnie ginie, tak się zdarza. Żal czyjejś śmierci owszem, ale nic więcej. A tu wielki lament i niektorze pisza w takiej rozpaczy, że uśmiech politowania mi się tylko ciśnie na usta..
no i co z tego?
każdy ma prawo do odczuwania inaczej niż Ty i powinnaś to uszanować a nie uśmiechać się z politowaniem. Dla mnie Twój punkt widzenia jest niezrozumiały i totalnie nie zgadza się z moim, [nigdy nie napisałabym "nie będę płakać po kaczorze" ], ale nie piszę o Tobie bez szacunku i prześmiewczo...
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:30   #384
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
ja was niektórych nie rozumiem!! wyobrażacie t osobie???? czy wy sobie to wyobrażacie???? oni byli w środku piekła, plus minus, 100 OSÓB żywych ludzkich istot których ukłucie w rękę boli tak samo jak was, w środku piekła - wiedzieli że zaraz zginą, ktoś się zastrzelił bo wolał to niż spłonąć, CO CZUJE CZŁOWIEK PRZED PEWNĄ ŚMIERCIĄ? co czuje człowiek gdy wie że zaraz spłonie, w tym wielkim chaosie?! ja ryczałam jak założyli mi aparat na zęby, ryczałam jak mnie pszczoła użądliła bo bolało A ONI UMARLI, NIE ŻYJĄ, TYLE OSÓB, KWIAT INTELIGENCJI... nie żyją, umarli.
Zgadzam sie w 100%...
Zgineli,spłoneli .
Boże
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:30   #385
Katlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 92
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Kukimonster weszlam tu na forum na ten watek zeby zobaczyc slowa wsparcia i zobaczyc, ze nie jestesmy z tym sami, wiec bardzo Cie prosze nie wypowiadaj juz sie na ten temat. Nie szanujesz naszego kraju i prezydenta - ok Twoja sprawa, ale po prostu nie wypowiadaj sie tutaj bo nie masz po co. Tylko ranisz innych. Dla innych widocznie jest to powazna sprawa i sa przybici tym wszystkim. Takze jeszzcze raz prosze - idz na inne forum albo po prostu sie nie wypowiadaj.
Katlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:30   #386
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Patrz teraz zawsze na Jaroslawa Kaczynskiego bede widziala Lecha Kaczynskiego ...
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:30   #387
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Z czym nie przesadzać? Z przeżywaniem tej sytuacji? Nie wydaje mi się, że tu ktokolwiek coś wyolbrzymia. Tak samo wszyscy przeżywali, gdy wydarzył się wypadek autokaru w Grenoble kilka lat temu. A tam byli anonimowi Polacy.
ja mówiłam o tym, że już zaraz, wybuchnie wojna i o to mi chodziło, gdy mówiłam, żeby nie przesadzać
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:31   #388
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Ja głównie myślę o rodzinach ofiar
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:31   #389
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

dowiedziałam się przed godziną, moje zdziwienie było na prawdę ogromne... tragedia.... po za tym mam okropną moralkę, bo wczoraj nagabywałam na polski rząd...
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:31   #390
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
I nie rusza mnie to, że zginął PREZYDENT, ale, że zginęło wiele LUDZI.
Mnie bardzo porusza to, że zginęli ludzie. To przede wszystkim. Ale za chwilę wstrząsa mną fakt, że zginęli przedstawiciele państwa. Tak samo byłabym w szoku, gdyby zmarł dyrektor mojej szkoły, mój szef w pracy - ktokolwiek, który jest nade mną, bo byłby moim "przedstawicielem".

Mogłam prezydenta nie lubić (a lubiłam go, nie pałałam do niego wielką sympatią, ale nie narzekałam na niego), ale był był głową mojego kraju. Oprócz śmierci zwykłego człowieka porusza mnie to, że zginął przedstawiciel mojej ojczyzny.

Ale może wystarczy przepychanek nt. przeżywanie katastrofy ludzi/polityków.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.